Soirée, Nata e Bes Kallakut, surpriza nga Xhensila Myrtezaj, Ija, e motra & miqte | ABC News Albania

Argëtim

Për informacionet më të fundit klikoni:
Web: abcnews.al/
Facebook: abcnews.al/
Instagram: abcnewsal
Subscribe kanalin tone ne: youtube:althe.info
#abcnews#abcnewsalbania #Soirée

Komente

 • Leyla Çaushi
  Leyla ÇaushiDitë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Tirth Singh
  Tirth Singh2 ditë më parë

  Bes Kallaku je numër njësh komplimentet e mia per familjen që ke

 • ines schaler
  ines schaler6 ditë më parë

  I ra vathi fallco xhensiles ..vathet orgjinale kineze me diamante 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Best Things
  Best Things6 ditë më parë

  Kur u be dhe ky barbon te kapi gjith ate goc 😅🤦🏻‍♂️

 • Best Things

  Best Things

  3 ditë më parë

  @Negi Vishkulli e mir ok d’accord gjithesesi ti ja kalofsh mir se un tu pergjgija ty nga ofendimi qe me bere, se un skam gje me ty ti me te ne qafe kot , on prap them ai duke e njojtur ate barbon eshte me fat qe del me ate vajze kaq cpune ke ti me mua qe ofendon 😅😅gjithesesi ti ja kalofsh mir

 • Best Things

  Best Things

  3 ditë më parë

  @Negi Vishkulli te pakten Mos ndrysho fjalet qe shkruan cdo dit 😅 nese nxitohesh per diqka me thuaj me fal dhe un te fal per fjalorin qe pate Por megjithate un prap spo te shaj sepse Po e shof qe je nje hallexhije, Por ai fshatari prap se prap mbetet nje barbon qe ka shans qe ka nje vajz si ajo se kush do e merte ate si voraxhi sa per ty ja kalofsh mir dhe hapi syt pak dil nga fshati dhe ti behu qytetare pak 😄 dhe Mos mi Fshi me komentet

 • Best Things

  Best Things

  4 ditë më parë

  @Negi Vishkulli ose ndoshta Mos je nje cop lavire rrugash se dukesh qe ne foto dhe ne te folur qe je ordinere Po Ik tani mos se le nam se te doli boja , me gjith ate fshatarin barbonin .

 • Best Things

  Best Things

  4 ditë më parë

  @Negi Vishkulli Ku me njef ti mua ? Ai eshte nje cop barboni ajo alamet vajze ty ste njof skam cfare te them per ty Edhe se Po me dukesh si lavire 😄

 • Ervin Zotaj
  Ervin Zotaj6 ditë më parë

  Te kta vipat nuk Ka virus🤮🤮

 • Julia norvegji
  Julia norvegji6 ditë më parë

  bravo besi je ma i miri ni familje e mrekullushme

 • Bosnaa Bosanceros
  Bosnaa Bosanceros7 ditë më parë

  Unë lutem ku do çe t'jemeë

 • valbona goga
  valbona goga7 ditë më parë

  Lum ti mo Besi qe e shijon aroma gjyshen, dhe ma me ka rritur gjyshja bashke me tezet dhe dajot ,me kane marre 9 muajshe dhe deri sa mbarova shkollen. Ska gje me te bukur se te rritesh me gjyshen 🥰🥰

 • Davide R6
  Davide R68 ditë më parë

  Bes ke simpatin dhe admirimin tim, por duhesh ti leshe koh drejtuedes se emisonit te mbaroi purtjen .

 • Negi Vishkulli

  Negi Vishkulli

  5 ditë më parë

  Se pari formuloni edhe njeher pyetjen zoteri se me duket nuk jeni qart

 • Naime Osmani Muqa
  Naime Osmani Muqa8 ditë më parë

  Bes Kallaku me gjithë familjen jeni të mrekullueshëm, respekt!

 • Le Lui
  Le Lui9 ditë më parë

  Ça e ke kete gogol hahahahahahahah

 • Future
  Future9 ditë më parë

  Ik e futja nej vizzzz anej mrapa

 • Future
  Future9 ditë më parë

  😂😂😂😂 si bajm si hero ik re ngjojn portht e juja shqipria sikur ckan ba Fuck all yo

 • Laura Filaj
  Laura Filaj10 ditë më parë

  Se kuptoj pse nuk e degjojme kengen e Xhensiles eshte e preferuara ime pffff Se kuptoj programmin tuaj sinqerisht!!

 • vlora vlora
  vlora vlora11 ditë më parë

  Si debil bene ky besi amaaaaan

 • Arta Dashi
  Arta Dashi12 ditë më parë

  Se di po besi m duket pak si i dehur

 • Aron Ninja- Boy
  Aron Ninja- Boy12 ditë më parë

  Besi me.befasove me poezine per Ajken. Do te sugjeroja dicka te vogel..te nderroje termin ekuinoks pranveror me solsticin veror sepse ka me shume kuptim. Je i mrekullueshem

 • William William
  William William13 ditë më parë

  Shkruan ne ALthe top channel dilni ju .🤔

 • Ana Cela
  Ana Cela13 ditë më parë

  Xhensila ❤Besi

 • Nazmi Beno
  Nazmi Beno14 ditë më parë

  Rrace e neveritshme

 • Tomi Gjoni

  Tomi Gjoni

  3 ditë më parë

  Kush etiketon racën Shqiptare të neveritshme, është një një racë muti e celbur për vete

 • Nexhmije Ahmpppeti
  Nexhmije Ahmpppeti14 ditë më parë

  Xhensila shum bukuroshe 👑👑👑👑

 • noki noki
  noki noki14 ditë më parë

  Motren ne pith ay qe e ka Bere me qellim ti eqe zerin kur kendon ajo vajzes te emisionit

 • K L
  K L14 ditë më parë

  He talks to much

 • noki noki
  noki noki14 ditë më parë

  Ja keni equr zerin asaj vajze qe eshte aq e talentuar qe ekini pjesen emisionit turp meriton shume dhe eshte nje vajz e drejt dhe ta respektoni ti vajz nje dite do shikosh shume perpara

 • Al do
  Al do14 ditë më parë

  O bes mos fol kaq shum

 • noki noki
  noki noki14 ditë më parë

  Pjesen me te bukur ja keni equr zerin turp te kini

 • Sadete Baba
  Sadete Baba14 ditë më parë

  Zoti ju bejofte! Mgjth them qe Besi ka pasur sh sh fat qe eshte bere cift me Xhensilen

 • tomazin lumci
  tomazin lumci14 ditë më parë

  Qa i ke ba tbardhes o bish hahahahah obobo

 • Dielle Deda
  Dielle Deda15 ditë më parë

  Po te shkosh jashte perfundon te lashe piata e di mire ti mos ban patriotin, suksese

 • gloria
  gloria15 ditë më parë

  Bobo sa e shtirur kjo Xhensila 🤮🤮🤮

 • gloria
  gloria15 ditë më parë

  Pupu ca shembuj ka Shqiperia, emision per Bes Kallakun🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️,u be i famshem se lan parate e Likes, ben dasme qindra mijera euro dhe e ftojne neper emisione private...made in albania

 • Negi Vishkulli

  Negi Vishkulli

  5 ditë më parë

  @gloria injorante je ti qe nuk shikon punen tende por fut hundet ne gjera qe injoranca jote nuk mund ti kuptoj, nuk ta kan mesuar shiko ftyren tende se te tjeret e shohin vet ?

 • gloria

  gloria

  5 ditë më parë

  @Negi Vishkulli komentohesh vete sa injorante je...

 • Negi Vishkulli

  Negi Vishkulli

  5 ditë më parë

  Pse nuk shikon zonj parat e likes tende ? Haha apo as ato nuk i ke dot i shikon vetem ne enderr 😒😂😂😂

 • Claudia Stephan
  Claudia Stephan15 ditë më parë

  Nje cop debile kjo Xhensila qe ka marr ket idjot dhe po ta takosh shume afer ka shume pordh te medhaja a thu se cfar burri ka kokrra katunarit e idjotit

 • Rozeta White
  Rozeta White15 ditë më parë

  Perse sfondi i studios i zi?🤔 Te gjithe duken te trembur aty. Na trembet edhe ne.

 • Diana Dafa
  Diana Dafa15 ditë më parë

  Jam knaqur pa fund

 • Majlinda Ziu
  Majlinda Ziu16 ditë më parë

  Shume bukur shkelqen çifti show bisit Shqipetare respekt per ju na kenaqet

 • Ioana Ioana
  Ioana Ioana16 ditë më parë

  Xhensila Besi 💖jeni nje cift i mrekullushem shkelqeni ju adhuroj 🌟🌟

 • Megi Capo
  Megi Capo16 ditë më parë

  Gjëja më e bukur aty ishin të gjitha por nje gje qe e zbukurovi emision ishte ylli baka me bes kallakun ❤

 • Mia Mhay Nava
  Mia Mhay Nava16 ditë më parë

  ➡️ 18cams.xyz ⤵️ B.e.S.T f'u"l'l D.a.T.i.n.G h.o.T G.i.r.L's -L-o-V-e-S-e-X---❤️😘 ..👍 !💖🖤❤️今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした,. 💖🖤在整個人類歷史上,強者,富人和具有狡猾特質的人捕食部落,氏族,城鎮,城市和鄉村中的弱者,無`'守和貧窮成員。然而,人類的生存意願迫使那些被拒絕,被剝奪或摧毀的基本需求的人們找到了一種生活方式,並繼續將其DNA融入不斷發展的人類社會。. 說到食物,不要以為那些被拒絕的人只吃垃圾。相反,他們學會了在被忽視的肉類和蔬菜中尋找營養。他們學會了清潔,切塊,調味和慢燉慢燉的野菜和肉類,在食品市場上被忽略的部分家用蔬菜和肉類,並且學會了使用芳香的木煙(如山核桃,山核桃和豆科灌木 來調味g食物煮的時候 1617565278

 • Trim baba
  Trim baba16 ditë më parë

  Besi zoti u bekoft me familje

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza16 ditë më parë

  💥💫💥💥💥

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza16 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza16 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Agron Bujupi
  Agron Bujupi16 ditë më parë

  Beso i madhe je ,katnarë. T'pershendes nga München Germany.

 • Rudina Marku
  Rudina Marku16 ditë më parë

  Nuk e kuptoj pse ja hiqni audion kur kendoi xhensila?🤷‍♀️

 • Seit Cara

  Seit Cara

  15 ditë më parë

  Mos e hiqni audion more njerez!!

 • Hope New

  Hope New

  16 ditë më parë

  Hahh si ka pelqyer si ka kneduer dhe ka paguste ta eqine 😂😂

 • pipi corape grisura
  pipi corape grisura16 ditë më parë

  eeh cu kerrnaqem .lumturi te perjetshme pacit

 • Arian Xhaferri
  Arian Xhaferri16 ditë më parë

  👍👏

 • Niko Niko
  Niko Niko16 ditë më parë

  Zoti ju bekoft familjarisht.

 • Keta Hasa
  Keta Hasa16 ditë më parë

  Bravoooo

 • Vizion I qarte
  Vizion I qarte16 ditë më parë

  Thjesht nje mrekulli kudo ku eshte Besi!Na kenaqet

 • eticet Zyplie
  eticet Zyplie16 ditë më parë

  No xhaz

 • eticet Zyplie
  eticet Zyplie16 ditë më parë

  Ju lutemi hiqni ket muzik : dua te degjoj : cfar Thot Besit : plz no muzik

 • Liza Hila
  Liza Hila16 ditë më parë

  I papam bes bravo te qoft lum faminja qe te kan ty

 • Andrea 111
  Andrea 11116 ditë më parë

  Bravo 👏 emision i shkelqyer 🙌🏻 Na kenaqet 😇

 • Shpresa Loshi
  Shpresa Loshi16 ditë më parë

  Ky Juxhini,super.👏👏

 • A T
  A T17 ditë më parë

  Kjo jonida ta shpif

 • Mehmet Muhadri
  Mehmet Muhadri17 ditë më parë

  Po pse Muzika nuk Po nihet

 • Teuta Gjeka
  Teuta Gjeka17 ditë më parë

  Njoh nje djale qe eshte talent ne muzik ..poor nuk ka mundesi ekonomike ..ne shqiperi nje deshire apo talent ..e degjova Besin .bravooo

 • Moza Kita
  Moza Kita17 ditë më parë

  shume i bukur ky program ...i papare Besi e gjithe te ftuarit ..ajo qe nuk kuptoj pse ja hiqni zerin kenges a humorit kot me kot kemi frike te ndjekim ne youtube me keto shkeputjet pa lidhje

 • Ferdinand Shqiptari
  Ferdinand Shqiptari17 ditë më parë

  Mos e le shqiperine se shume e kane lane dhe kane perfunua duke la pijata .Zoti te bekofte.

 • Fatmir Qyteza
  Fatmir Qyteza17 ditë më parë

  edhe katunare

 • ble erti
  ble erti17 ditë më parë

  nuk e njof kete djalin me syze tek tavolina por ,mir qe nderhyn por nderhyn pa lidhje fare futeni ne dhome i mbyllni deren mos te dali me se spo e duroj dot me

 • Alketa Dashaj

  Alketa Dashaj

  16 ditë më parë

  Djali me syze esht kantautor nga Kosova dhe esht bashkdrejtues i emisionit pavarsisht se kryesorja esht Jonida.

 • Meti Islami
  Meti Islami17 ditë më parë

  Definitivisht emisioni ma i bukur qe kam par ndojher me te knaq bravo

 • Zhuljeta Macolli

  Zhuljeta Macolli

  17 ditë më parë

  Ini nje cift i mbrekullushem perendija tu jape shendet e lumturi

 • Zhuljeta Macolli

  Zhuljeta Macolli

  17 ditë më parë

  Bese kallaku na kenaqe e kam ndjekur ne oren 2 te nates qe isha e semure edhe me kovit qe nga amerika ty befte dita 1000 familjarisht ne vecanti fijes

 • 19 98
  19 9817 ditë më parë

  💪🏻Bukur🔥🇦🇱Soirèe😎

 • Astrit Tollovina
  Astrit Tollovina17 ditë më parë

  O Gore eshte akoma periudhe koronavirusi, i vdiqet te moshuarit para kohe. U desh koronavirusi qe te kuptohej sa injorante qarkullojne verdalle. Por fajin se keni ju, e ka shteti qe sthote gje se eshte filani qe njeh filanin qe njeh filanin.

 • My Keno
  My Keno17 ditë më parë

  Na keni kenaqur bravo ju qofte besi bravo per thjeshtesine 👏👏👏👏

 • Varjana TASHO

  Varjana TASHO

  17 ditë më parë

  Q1

 • Katie
  Katie17 ditë më parë

  O Bes po ti cke mi non se na more frymen tu fol aq shpejt

 • Katie
  Katie17 ditë më parë

  Xhensila je a true ♈️. Bukuri e feminitet i gjalle!!

 • Bashkim Limanaqi
  Bashkim Limanaqi17 ditë më parë

  Rrespekte per bes kallakun

 • H H
  H H17 ditë më parë

  ÇFAR PAGUAN $$€€ KY POPULL ,AJDE ÇVETE , KUSH BE QEF, ME PARAN E TJETER KUJT . AJDE SHQIPRI ESAPI, ZHFRYTEZOJNE POPULLIN FUKARA.

 • Stev Mclain
  Stev Mclain17 ditë më parë

  Mos pi mall se le nam mezi po mer fryme.

 • Ersida Vlashi

  Ersida Vlashi

  Ditë më parë

  @Negi Vishkulli lexo mire komentin pastaj repliko.....

 • Negi Vishkulli

  Negi Vishkulli

  5 ditë më parë

  Ersida vlashi pse nuk na thu ta terheqim vizen e te behemi te famshem , qenka shum e thjesht te behesh i famshem , ! Te te vij turp! Nese ti e terheq vizen vazhdo por mos gjykooo !

 • Ersida Vlashi

  Ersida Vlashi

  14 ditë më parë

  Ore pothuajse te gjith personazhet publik e terheqin vizen...sidomos femrat thyejn record...i Kam me fakte

 • F L.F

  F L.F

  15 ditë më parë

  po thjesht pyta thot ..boj cudi me ju rob interesant ...a e pe intervisten ...mund t menosh per lloj lloj rrugaci qe pi drog edhe lloj kurve qe del n tv ..po kto dy ene me e menu sta lejo trruni se duken sa rob familjar jan ...vari trrapin me ju na lodhet trrapin ca robsh

 • Egla Pjetri

  Egla Pjetri

  15 ditë më parë

  @F L.F thjesht pyta asgje me shum skm asgje me askend

Faqja Tjeter