Tayna x Flori Mumajesi x Cricket - Magdalena

Muzikë

❌ Follow Tayna:
tayna​
❌ Follow Flori Mumajesi:
iamflorimumajesi
❌ Music produced & mixed by CRICKET:
cricket.music​
❌ Follow Friends Entertainment:
friends.ent​
Music & Produced by Cricket
Lyrics & melody by
Endrit Mumajesi MUMA, TAYNA, Flori Mumajesi
Mixed by Cricket
Master by Lorenc Aliaj
Executive Producer Rinor Hykolli
Video Imagine Films
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Komente

 • omer omer
  omer omer30 sekonda më parë

  Kuj i pëlqen tayna

 • Xhuana Mazelli
  Xhuana Mazelli3 orë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇽🇰🇽🇰😘😘😘yje te dy

 • Dormer Tekst
  Dormer Tekst4 orë më parë

  Lyrics / Teksti [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 1: Flori Mumajesi] Edhe pse nuk kena guxu me qen bashke Prape kemi jetu Une pa ty ti pa mu Pak pak Edhe pse zgjati shume pak pak Dashnia ishte nalt, nalt Edhe pse jemi te lendu Kujt i thu te dua nga mrena ? Kujt i thu te du? Jena jеna Si ma bon jeten pa mu Jetеn pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Pre-Chorus: Tayna, Tayna & Flori Mumajesi] Magdalena Jam myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t'dhemb zemra kur menon? Magdalena Nuk e thu po prape e don [Chorus: Flori Mumajesi] Magdalena, Magdalena Magdalena, Magdalena [Verse 2: Tayna] Pi hapi syte Kur po te sheh ty me t’tjera Lule s'ka mo Bashke me ty shkoj pranvera Ajo t'ka thone harrom E mrena menime t'tjera Po rren vec kot Ajo zemer e ndjera Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Gabimin e njejt na t'dy e perseritem Kallxom a m'don a m'don Se po pritem Ku gabum qysh me rujt na nuk ditem Bridge: Flori Mumajesi] Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu Si ma bon jeten pa mu Jeten pa mu [Chorus: Flori Mumajesi, Tayna] Magdalena Jom myt tu pi per ni dashni Magdalena Sa here kesh po kan e di Magdalena A t’dhemb zemra kur menon Magdalena ime Nuk e thu po prape e don

 • alalal alalal
  alalal alalal4 orë më parë

  Kur profat na thojn kom prit ma shum prej teje, edhe un kom prit ma shum from this duo ✌🏻

 • nazmie karaj
  nazmie karaj6 orë më parë

  wow

 • OFFICIALLY SPARSH
  OFFICIALLY SPARSH6 orë më parë

  Un niño le preguntó a una niña en una biblioteca: "¿Te importa si me siento a tu lado"? La niña respondió con una fuerte voz enojada; "¡¡No quiero pasar la noche contigo !! Todos en la biblioteca empezaron a mirar al chico y se sintieron avergonzados. Después de unos minutos la chica caminó tranquilamente hacia la mesa del chico y dijo: estudio psicología y sé lo que El hombre está pensando, supongo que te sentiste avergonzado, ¿verdad? El niño respondió en voz alta: $ 300 por una noche ¡Eso es demasiado! y toda la gente en la biblioteca miró a la niña en estado de shock y el niño le susurró al oído: estudio leyes y sé cómo hacer culpable a alguien ... 🤭 Si te gusta el comentario, por favor "escribe" en mi canal ... Sé que escribí mal la ortografía y la gramática 🤗 Pero ALthe no permite la promoción ... Solo toma 5 segundos, gracias ❤️🙏🏻 [Si no quieres sub ***** e, está bien, pero no lo hagas t esparcir el odio 🙏

 • Giaco Mone
  Giaco Mone7 orë më parë

  Very nice👌🏻👌🏻👍🏻👍🏻. Greetings from Italy🇮🇹

 • Lea Ana
  Lea Ana8 orë më parë

  Shume e bukur me pelqen shume

 • lapo gee
  lapo gee8 orë më parë

  Jav qifsha nanen

 • Arijeta Ahmetaj
  Arijeta Ahmetaj9 orë më parë

  Shum bukur ❤️❤️❤️😘

 • Elion Enada
  Elion Enada10 orë më parë

  Love it ❤️

 • bofooit gojo
  bofooit gojo10 orë më parë

  parritshem trujt zoti yll bote ....

 • Senad Arifi
  Senad Arifi10 orë më parë

  Kkmjcxtzfgx6z5d41ifooo3lfok3eo

 • Angjelo Daja
  Angjelo Daja10 orë më parë

  Magdalena 💕

 • Ruana Sula
  Ruana Sula12 orë më parë

  α ΚΙ ΜΕ ΒΟ ΝΙ ΚΑΝη ΜΟ

 • Lira
  Lira12 orë më parë

  O Prishtine e dashur 😍! Wow shume kenge e mire ✨✨✨✨✨

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  10 orë më parë

  MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena ,

 • Isnije Osmani
  Isnije Osmani13 orë më parë

  Tajna quen👸

 • Sokol
  Sokol20 orë më parë

  ❤❤

 • Nila Nila
  Nila Nila22 orë më parë

  Si ma bon jeten pa mu???? O zot kur thirr FLORI MAGDALENA RRENQETHIE MISHI!!!

 • Aldo Bandilli
  Aldo BandilliDitë më parë

  kenge e bukur por ajo melodia te yp nervat kur e digjoj me kufjet e veshit

 • Problex Alb
  Problex AlbDitë më parë

  Katastrof muzik

 • KKK
  KKKDitë më parë

  Flori e paska akoma zarin ne fyt 🤪

 • claudio mece
  claudio meceDitë më parë

  Ooo bythqire leje rinine te jetojne....

 • Kejsi Isufaj
  Kejsi IsufajDitë më parë

  Nuk e di Tayna pse je kaq e mrekullueshme!

 • matilda luli

  matilda luli

  11 orë më parë

  she is amazing

 • Blend Abdullahu
  Blend AbdullahuDitë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 • keli merko
  keli merkoDitë më parë

  Shum vari lesht si kenge

 • Herbal Life
  Herbal LifeDitë më parë

  Tayna... ky nuk është stili jot. Flori 🤮 i shfrytezon të tjerët duke nxjerr vetem veten mirë dhe kete ka bërë dhe më ty.

 • Azra Zendeli
  Azra ZendeliDitë më parë

  Noch nie so schön Tayna 💖💘

 • Berat Qufaj
  Berat QufajDitë më parë

  Special❤tayna

 • Besim Gerqina
  Besim GerqinaDitë më parë

  Tayna a jena shqipe🇽🇰🇦🇱🥂 shkatrim Serbia🇷🇸🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱🇽🇰

 • BESA
  BESADitë më parë

  Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena Magdalena , MagdalenaMagdalena , Magdalena CKEMI 🤣😁😂😍

 • Edisad Delaj

  Edisad Delaj

  Ditë më parë

  Qyqja😂

 • Luca Cels
  Luca CelsDitë më parë

  Kenga e melises ka ber me shum like edhe views se Tayna wtf 🤯

 • buuu lali
  buuu laliDitë më parë

  Flori ja ka ul vlerat Taynes.. nuk i shkon kjo keng Taynes Nuk jan taku as ne video clip as ne studio... Flori ka dasht me tregu veç vlerat e veta asgjè mè shum Tayna nuk e ka pas nevojshme kèt bashkpunim 👎

 • Arton A

  Arton A

  Ditë më parë

  Shumë e vërtet 👏

 • Arton A

  Arton A

  Ditë më parë

  @Herbal Life Koment i shkëlqyer 👏

 • Herbal Life

  Herbal Life

  Ditë më parë

  Ke shumë të drejtë 👏 Flori i shfrytezon të tjeret dhe ne kete rast Taynen. Ai i merr të gjitha meritat për vete siç bëri dhe më Elvanen... pastaj ajo e la dhe pasi u shkeput prej tij fitoi madhështi sepse Flori ja humb shkelqimin duke nxjerr vetem veten mirë. Tayna nuk shkon fare me Florin dhe kjo kenge është flop sepse Tayna nuk është ne stilin e saj.

 • Shanel Ismaili
  Shanel IsmailiDitë më parë

  TAYNA je më e mira e botës 😍😘 je shumë e mirë dhe shumë e bukur shumë e shkathët😍😍😍❤❤❤❤💓💖

 • Cassie
  CassieDitë më parë

  90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

 • Drin Hyseni
  Drin HyseniDitë më parë

  Follow ne Instagram shqipet__knej1 NEW

 • Blerina Kostagianni
  Blerina KostagianniDitë më parë

  xtgf f

 • Aida Sh
  Aida ShDitë më parë

  Hit hit hit🌟🌟🌟🌟🌟🌟🥰🥰🥰❤️❤️❤️🥰🥰🥰

 • Cassie

  Cassie

  Ditë më parë

  Na e shpifet hajdute klikimesh

 • shqip tar
  shqip tarDitë më parë

  Esht hera e par qe nje muzik nuk me pleqen lu esht flori. 👎

 • Rifat Rufa
  Rifat RufaDitë më parë

  Palidhje nxirr rap oj qik

 • Alexandra Kristaqi
  Alexandra KristaqiDitë më parë

  Hi

 • Marjus Stafuka
  Marjus StafukaDitë më parë

  Flori🥰

 • genta ana
  genta anaDitë më parë

  sellma a je ti moter P p

 • Intuitive Tarot
  Intuitive TarotDitë më parë

  Përshendetje, unë jam një lexuese intuitive e letrave Tarot. Ky eshte kanali im i ri, ku mund të shihni leximin e letrave në shqip për shenjën tuaj. Kam vetëm disa ditë që e kam hapur, hidhini një sy, dhe nëse ju pëlqen mos harroni të më bëni subscribe 😊🥰

 • Esii Goga
  Esii GogaDitë më parë

  👌🏻😍 me ne fund ndyshe flori 😍supeeer tayna ❤️

 • Xheii C R
  Xheii C RDitë më parë

  ❤❤🔥🔥 Greetings from Spain

 • Anony Mous
  Anony Mous2 ditë më parë

  O Florooo mos vdeksh kurre

 • Katrina Gjoni
  Katrina Gjoni2 ditë më parë

  Hiti I 2021👏bravo ta knaqin shpirtin zeri e embel I florit dhe bashkpunim I perkryer👑❤️👑❤️

 • beta Rajku
  beta Rajku2 ditë më parë

  Jeni me te mirit 🤩🤴🧚‍♀️

 • Savage MadaFaka
  Savage MadaFaka2 ditë më parë

  This is pretty good from 🇷🇸🇷🇸🇷🇸

 • Erblin Zeqiri
  Erblin Zeqiri2 ditë më parë

  Kang ma palidhje smun gjan

 • Ben Beny
  Ben Beny2 ditë më parë

  Awe yes 🙌🏻

 • Kevi Tirane
  Kevi Tirane2 ditë më parë

  Na e shpifet hajdute klikimesh

 • R.P
  R.P2 ditë më parë

  Me pelqen shum kjo kenge❤❤❤👌👌👌

 • mikin lirou
  mikin lirou2 ditë më parë

  Like : TAYNA Koment : RINA Share : Melinda

 • Meni Flamuraj
  Meni Flamuraj2 ditë më parë

  Flori e ben diferencen n cdo bashkpunim. ARTIST 1 pavarisht gjeneratave qe do vin dhe do ikin .

 • Anton Don Dara
  Anton Don Dara2 ditë më parë

  Po bajat kjo Doruntina😂 Flori 👍🏻

 • Tzesika Kaja
  Tzesika Kaja2 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮

 • Tuana Dauti
  Tuana Dauti2 ditë më parë

  Shum mka pelqy bravo kshtu vazhdo ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️te duaaaaaa

 • mikin lirou

  mikin lirou

  2 ditë më parë

  Tayna je nona rrepit ❤❤

 • Luan Xhura
  Luan Xhura2 ditë më parë

  Ti je në shtetin e Malit të Zi

 • extream

  extream

  2 ditë më parë

  Jo, videoklipi eshte bere ne Prishtin

 • Naile Belallari
  Naile Belallari2 ditë më parë

  ♥️Tayna Flori♥️

 • Everything's about Cars
  Everything's about Cars2 ditë më parë

  Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 althe.info/home/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html

 • Ladia Oswald
  Ladia Oswald2 ditë më parë

  O zot sa te talentum jeni Urime Te Dyve e urime tan Kosoves Suksese ne cdo Aspekt ju uroj gjithve me shpirt

 • Alex Stoimenovska
  Alex Stoimenovska2 ditë më parë

  follow me on insta: alexandra.stoimenovska

 • mara mara
  mara mara2 ditë më parë

  🥰😉😉

 • Xhesi Farruku
  Xhesi Farruku2 ditë më parë

  I LOVE TAYNA❤🔥

 • Alban Bicaku
  Alban Bicaku2 ditë më parë

  Na ke zhgenjy o flor djali me ket Kong 🤔

 • Richie
  Richie2 ditë më parë

  Ahhh Magdalena 🙌

 • Block Hand Test
  Block Hand Test2 ditë më parë

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti😘❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • Block Hand Test
  Block Hand Test2 ditë më parë

  Pershendetje ju lutem na ndimoni tek linku posht me SUBCRIBE Ju rujt zoti😘❤ althe.info/number/m3uwfHxymaCgg8g/video

 • serdy ximi

  serdy ximi

  2 ditë më parë

  2 yje

 • Visar Heta
  Visar Heta3 ditë më parë

  ju lutem kush ka munsi ma ban subscribers

 • serdy ximi

  serdy ximi

  2 ditë më parë

  P

 • Meto Dita
  Meto Dita3 ditë më parë

  Pse Flori Mumuajesi nuk kendon me shpesh ☹

 • Enxhi Xhaferri
  Enxhi Xhaferri3 ditë më parë

  Tayna je nona rrepit ❤❤

 • Kuti Samsung
  Kuti Samsung3 ditë më parë

  O flor o rrot kari po shko mor krijo familje mushe shpin me femije jetoje jeten e tashme se ngele vetem tu i knu te shkuares se dhe pak je tu mush 50 vjeq ahahaha

 • Meli Meli
  Meli Meli3 ditë më parë

  Cfar kurve lidhje ska me muzik i ka hy vehtja ne qejf , robt te qifsha me nen e me babë qe tkan eduku

 • Shpf Musik

  Shpf Musik

  2 ditë më parë

  Mjere nena e baboi qe t'kane sjelle ty n'bote dhe nuk t'kane eduku e as nuk t'kane mesu te flasesh shqip.

 • Jontar jon I
  Jontar jon I3 ditë më parë

  Gg

 • Hysni Sharanja
  Hysni Sharanja3 ditë më parë

  Jam Adisa qe po e shkr kete koment te uroj suksese

 • Alijon Gjocaj
  Alijon Gjocaj3 ditë më parë

  Jufs1💯

 • Berki Bs
  Berki Bs3 ditë më parë

  👑👑

 • Diturije Ahmeti
  Diturije Ahmeti3 ditë më parë

  Hf

 • vajza vajza
  vajza vajza3 ditë më parë

  Cfare koke madhe ka kjo fare Tanya

 • Lila Avdullahi
  Lila Avdullahi3 ditë më parë

  Te lumt artistja tayna 😍😍😍😍

 • Joreda Maxhari
  Joreda Maxhari3 ditë më parë

  i love you tayna

 • Nury
  Nury3 ditë më parë

  O Floro le nom! Nga bashkepunimi behet fjala. :)

 • K Bytyci
  K Bytyci3 ditë më parë

  P

 • Anisa Laze
  Anisa Laze3 ditë më parë

  2 yje

 • Enejda Xhatufa
  Enejda Xhatufa3 ditë më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕🌴🌴💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1💎💎💙💙💚💚❤❤💓💟💞💘💕❣💜💔💖💝💗❤❤

 • zuygj bnsv
  zuygj bnsv3 ditë më parë

  Like kush mendon se do jet super H.I.T.T🔥🔥🔥❤❤❤🔥

 • Bleron Krasniqi
  Bleron Krasniqi3 ditë më parë

  👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎👎

 • Fiona Zhupa
  Fiona Zhupa3 ditë më parë

  Min 0:56 arsyeja pse degjohet kjo kenge eshte Flori

 • Bona Molla
  Bona Molla3 ditë më parë

  Nsvfndj sf7

 • zuygj bnsv

  zuygj bnsv

  3 ditë më parë

  Per Florin like😍👍🏻 Per Taynen👎🏻🤦🏻‍♀️

 • Serxhio Kadilli
  Serxhio Kadilli3 ditë më parë

  Best song ever .. Congratulations!

 • Leart Shatri
  Leart Shatri3 ditë më parë

  😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️😘😘😘😘😘😘

 • misuyy fong
  misuyy fong3 ditë më parë

  THIS SHOULD BE PLAYED AT HIGH VOLUME !!

 • Ina Cullhai
  Ina Cullhai3 ditë më parë

  Kendon FLORI dhe si mund te mos jet keng qe te vdes fare ..je yll o floriii❤vetem zeri jot na jep frymzim per te ndjer kenaqsin e te qenurit te dashuruar🤗te du o flori je i parritshem trujt zoti yll bote ....

 • KatMa NiSa
  KatMa NiSa4 ditë më parë

  m.althe.info/number/qoCjZH6wZ3mYfrY/video

 • Meri mery
  Meri mery4 ditë më parë

  Magdalena pra... bashkpunim klas

 • misuyy fong

  misuyy fong

  3 ditë më parë

  Me ate fyellin e kan dhi

 • Unknown User
  Unknown User4 ditë më parë

  🔵 LYRICS: 95% 🔵 MELODY: 95% 🔵 BEAT: 100% 🔵 VOICE: 100% 🔵 AUTOTUNE: 100% 🔵 VIDEO: 100% 🔵 OUTFITS: 100% 🔵 FLOW: 80% ___________________________________ (95+95+100+100+100+100+100+80) : 8 = 770:8= 96.25 ___________________________________ ⬜ SONG RATE: 96% ___________________________________ SUKSESE, TAYNA & FLORI ❤️

 • Unknown User

  Unknown User

  3 ditë më parë

  If Tayna & flori would write all the lyrics & melody theirself, the rate would be 100%

 • dolimi jotoo
  dolimi jotoo4 ditë më parë

  90% e komentev Tayna like Melinda coment Phaa😅😅

 • nansu boo
  nansu boo4 ditë më parë

  flori zeri me i vecant yll dhe tajna super yjeee

Faqja Tjeter