Nga lidhja e dështuar te "show dashurisë" Rrëfehet Erjon Geca:U bëra pjesë e telenovelës,u zhgënjeva

Argëtim

Emisioni "Me zemer te hapur" nga Evis Ahmeti ne News24 - 19 shkurt, 2021
Ai është një djal me origjinë nga Hasi,29-vjeç, i cili paraqet mjaft mire tiparet dhe karakterin e nje qytetari, që traditë ka bujarinë dhe fisnikrinë. Ky është Erjon Geca, i rritur mes dashurisë dhe përkujdesjes prindërore të cilët janë kujdesur me të njëjtën dashuri edhe për djalin tjetër, vëllain e Erjonit. Jeta e tij ka udhëtuar mes çasteve positive dhe ato negative, por shpirti i tij luftarak, ka përballuar gjithçka me sukses. Erjoni rrëfeu gjatë bisedës me stafin, se ka pasur momente që kanë lënë gjurmë negative në jetën e tij, aq sa edhe vet Erjoni ligështohet kur i kujton. Ishte viti 2018 kur Erjoni do të merrte një sinjal për alarm në punën ku ai edhe punonte. Ai niset me shpejtësi duke udhëtuar me motorrin që përdorte për punë dhe rrugës do të pësonte aksident. Një automjet i cili hynë gabimisht në rrugë do ta përplaste Erjonin duke i shkaktuar fraktura të rënda në gjymtyrë dhe krah. Por mes rrëfimeve me nostalgji gjendet dhe një moment i paharrueshëm që Erjoni e ruan si ditën më të lumtur të jetës, ajo e të bërit xhaxha për here të pare.Mes një ekperience si security brenda dhe jashtë Shqipërisë, Erjoni së fundmi u bë pjesë e një programi dashurie, i cili hyri brenda tij me qëllimin për të ndërtuar një marrdhenie dashurore. Pikërisht këtu lindin dhe pyetjet më të mëdha, se çfarë e detyroi një djalë si Erjonin të bëhej pjesë e një programi dashurie dhe pse pikërisht mendonte se jeta e tij do të ndryshonte pasi të kishte gjetur pjesën tjetër të zemrës, vajzën e ëndrrave. Sot për here të pare Erjon Geca mbërriti për të hapur zemrën, pikërisht aty ku rrëfehesh “Me Zemër të Hapur” Ndiqni emisionin.

Komente

 • nik morins
  nik morins8 orë më parë

  Come mai hahahaha oo shqipri he italian morri fund shqipria jon

 • Aulona Lona
  Aulona Lona19 orë më parë

  Hec more mos ja fut kot po kush je ti me dal ktu e me llamat

 • Fillorete Mazrekaj
  Fillorete Mazrekaj2 ditë më parë

  Bravo psikologe te pershendes shum vete ti je e verteta ne fjalet tua qe thua rrespekt per Erjonin

 • Elio Elio
  Elio Elio2 ditë më parë

  Seriozisht e ka ky?Me fal po ju skeni ca mbushni programin ?Me vjen keq qe ky program meret me keto gjera .OMG

 • Αλκετα Τσουκα
  Αλκετα Τσουκα3 ditë më parë

  Bi bo lat Nam per zotin si ti qe shkon aty dhe ato qe drejtojn TV 🤔🤔🤔

 • Maverick 77
  Maverick 773 ditë më parë

  I bejme te gjitha realitet duke sjellur David Beckham ne studio. QR.

 • lia siri
  lia siri4 ditë më parë

  Po mire e ke ti Erjon nuk doje fame dhe akoma nuk don fame prandaj shkove ne kosov u fute ne nje emision njelloj si emisioni qe ike se nuk don FAME

 • Jesjon Purballari
  Jesjon Purballari4 ditë më parë

  Nje gje nuk kuptova car kerkon ky djale ketu nga ku emisjon

 • Nazana Ahmati
  Nazana Ahmati4 ditë më parë

  Kush me shpjegon arsyen e vajtjes tek ky emision 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • Mira mira
  Mira mira7 ditë më parë

  Mire e ke Erion , ti po thua nje te vertet, kjo eshte bere nga .media 📺 sepse duan me klikime me shume.jane dhene mbas pas paras. Ti shiko me Alfred cakon me teori konspirative na flet kot . Nuk percjellin asnje pozitivit ne popull. Duhen te shikohen emision qe behen tv8

 • dallandyshe cako
  dallandyshe cako7 ditë më parë

  Ma shpifi ky, 🤮🤮

 • Pullumbesha Ahmeti
  Pullumbesha Ahmeti8 ditë më parë

  Keni te dreit Perpufhja eshe Fallco

 • Kujtim Lika
  Kujtim Lika8 ditë më parë

  Xxx ź

 • Mirela So
  Mirela So8 ditë më parë

  Per ca ka shku aty aman ktu vijn vec ato qe ndahen lol 😂😂😂 ky vdiq per vemendje

 • Diana Zelia
  Diana Zelia9 ditë më parë

  Bravooo psikologe fjalë me vënde ke folur nuk gjendet gruaja në emisjone dhe avokatja foli shummm bukur respekte për ju

 • Diana Zelia
  Diana Zelia9 ditë më parë

  Erjoni flet shumm qartë që në atë emisjon ska dashuri bravooo avokate atje vetëm për famë shkojnë lanë nam atje tu u puth me të gjith cunat gocat për të mar fam avokate i bën olca këto që të dali çifte se fiton lekë olca kur i do publiku është shumm emisjon i pistë turp turp për vendin tonë me këto pislleqe

 • beli beli
  beli beli9 ditë më parë

  kjo qeka si mamaja ime fizikisht dhe kur flet 😂😂😂😂

 • beli beli
  beli beli9 ditë më parë

  koqet e kanarit skan te mbaruar ne kte bot

 • Vera Imka
  Vera Imka10 ditë më parë

  Kerko vemendje ne cdo emision, sepse nuk je per vemendje por sot e kan mundesin te gjithe .

 • Sweet Onyx
  Sweet Onyx10 ditë më parë

  O erjon ike se nuk donte te dilte me asnje goc

 • Sweet Onyx
  Sweet Onyx10 ditë më parë

  Ore pyke sa i sigurte qe flet. Garanton...sa budalla

 • Flo. flo
  Flo. flo10 ditë më parë

  Qka kan desht me tregu ne ket emision

 • Shyrete Lillman
  Shyrete Lillman11 ditë më parë

  Ehh more Erjion kot ke dal atyj se fetyra Po te tregon se je tyj genjy vet spo di qa Po thue

 • Xhoana Bui
  Xhoana Bui11 ditë më parë

  Erjoni e dinte që do dilte nga emisioni . Se e dinte qe asnjë vajzë nuk donte të dilte më me të. Tani bën si lypsar haaaaaaaa la nam.

 • BleAl
  BleAl11 ditë më parë

  Erjoni dhe Lulzimi i Perputhen 1jane te dy te semure rende per fame. Ai Lulzimi dukej qekur thonte kam me qindra fanpage, dhe ky u duk kur dilte gjasme do plaste bomba. .sa te mjere jane. Gjynah 2 djem te rinj

 • Liam jola
  Liam jola12 ditë më parë

  Vallahi asnje zemer ska rremby ky shkopi 😂

 • Erland123 Babaxhani
  Erland123 Babaxhani13 ditë më parë

  Tim Tim nikolla

 • Angela Haxhillari
  Angela Haxhillari13 ditë më parë

  Zonja avokate keni shume te drejte Arsyetimi juaj eshte tamam sepse po japin shume shembuj te keqinj ne publik me sjelljet qe bejne ne perputhen.

 • Liri Vata
  Liri Vata13 ditë më parë

  Zonja avokate je e mrrkullushme je njeri shum i vertet te admiroj dhe te respektoj pa fund je nje njeri i rralle qe esht veshtir te jen shum njeres si ty

 • Esma Jaubelli
  Esma Jaubelli13 ditë më parë

  Rritu dhe pak Erion e prit se ndoshta te pikon nga qielli ajo qe ti mendon e mos perfaqeso gjith veriun perfaqeso vetem veten tende

 • Greiss
  Greiss13 ditë më parë

  Kisha respect per ty Erjon se dukeshe ndryshe po dukesh se per fame pate shku dhe ti ne Perputhen se meqen nuk shkoje te Its My Love ne Kosove🙄 njisoj jeni po h se t pelqeu 📺 😑😒

 • E RI
  E RI14 ditë më parë

  KY KA VAJTUR TE EMISIONI KOSOVAR its mai love PER FAM QE TE FITOJ LEK QYLE

 • Eli K
  Eli K14 ditë më parë

  Pa lidhje...skeni me ca mbushni emisionin

 • vlora vlora
  vlora vlora14 ditë më parë

  Do vrare olsa muhameti qe u gezuan qe kishin nje milion klikime

 • vlora vlora
  vlora vlora14 ditë më parë

  Sa bukur dhe mire flet avokatja, por e the me pare jane te perdorur dhe te vetperdorur

 • Omi Omi
  Omi Omi14 ditë më parë

  Po kush do e shikonte ne qofte se nuk eshte i vertete👎👎👎👎

 • Omi Omi
  Omi Omi14 ditë më parë

  Bukur e tha avokatja eshte me teper se aktrim ( nese eshte e vertete)👏👏

 • Omi Omi
  Omi Omi14 ditë më parë

  P roduksioni e servir dhe e mbeshte por jo te manaxhoje ndjenjat e çdonjerit Kjo nuk eshte fare bindese dhe aq me teper absurde. Vete konkurrentet mund te kene bere loje ne koston e vet por jo qe jane te menaxhuar Ky eshte mendimi yt personal supozimet tuaja 👎👎👎👎

 • Omi Omi
  Omi Omi14 ditë më parë

  Nuk ka mundesi qe te rihjte nga perputhen mund te menaxhihet Ajo qe te rinite shkojne per fame vetkuptohet por si tha avokatja mund te bien shume me keq

 • Halit Morina
  Halit Morina14 ditë më parë

  Shko mor pall k mbush naj mushk me dru se je shum vk idjot

 • Aida Aida
  Aida Aida14 ditë më parë

  Une se kuptoj pse beheni kaq naive ose pse keta qe futen dalin e bejne pastaj ankesa.emisioni eshte show.kaq.ata qe futen nese skan mundur ta gjejne ne jeten e tyre ne nje tv shkuan ta gjejne???haha.te gjithe jan te vetedijshem se sdo gjejn dashurine aty po shkojn per show pse ankohen pastaj???bota esht e mbush me vajza e djem ne nje program do gjejn dashurine???programi esht show.faj ka rinia jashte qe i marrin seriozisht keto gjera gjeshajne neper komente ofendojn etikitojn njerez e persona ne ate emision.fajet i kemi ne jashte qe sillemi si mos o zot.jemi rini shume e deformuar.

 • My Keno
  My Keno14 ditë më parë

  Ke ardhur dhe ketu hahahaha o sa njeri kot qe qenke mete pa vemendje tani erdhe ketu pastaj do shkosh ne its my love kosove duket kush po don pak fam qe spo e mer dot 🤣je per te ardhur keq 🤷‍♀️

 • Anita H
  Anita H14 ditë më parë

  ky Erjoni bon gjithqka per me dal nTv , edhe ktu paska ardh 🤦🏻‍♀️

 • A Sh

  A Sh

  12 ditë më parë

  Ky burr qe e Quan veten, ka hyre tek it's my love😂 vdiqaa dmth! Ca spo ben per fam dhe thot jo sdua famen. O eshte legen komplet

 • Ergi Tab
  Ergi Tab14 ditë më parë

  Evis kujdes se do te ta mbylli emisionin Olsa😂😂

 • Honem Honem
  Honem Honem14 ditë më parë

  Publiku i don si dojn ata vet buliku kthehet si pelqehen ata mren mendoj kshtu

 • fredi avduli
  fredi avduli14 ditë më parë

  Cfare prisni nga nje emisjon si top Chanel ku ne krye e hudheheqin bucet

 • Marge A
  Marge A15 ditë më parë

  Erjoni sduhet gjykuar edhe nese do famen te pakten spo krijon qift fake

 • Marge A
  Marge A15 ditë më parë

  Zj, Margarita Kola fole shum mir po per fat te keq kur njerzit dojn famen e lekt skan problem se cenohet lidhja tyre e vertet, llogjika njerzve ne ditet e sotme nuk eksiston, njerzit po bejn jet te dyfisht pa pas fam e jo ma per fam e lek, vlera njerzve sot eshte veq interresi dhe asgje me shum

 • Vojsava Prishtina
  Vojsava Prishtina15 ditë më parë

  duhet te keni kujdes kur te ndaheni nga i dashuri apo e dashura se rrezikoni me e pa veten tek emisioni me zemer te hapur..hahhaah

 • Lavdim Ajeti
  Lavdim Ajeti15 ditë më parë

  Definitivisht ja vlen te diskutohet per Programin me te pavlereshem Perputhen. Ki program perdor shume te ri nga dobesia e Shqipetareve qe kan eshte Fama. Duke dashur qe gjithe diten te bejne Reklama e mos te prekin pune me dore. Kane munges morali te pamoralshmem

 • Enkeleida Maenhout
  Enkeleida Maenhout15 ditë më parë

  Sa kot vjen ne emision per cfare???qa zgjidhi??apo thjesht me dal prap ne TV?? Shko ma djal mas len nam se ste gjen dashurin kush po gjeje vet

 • Lavdim Ajeti
  Lavdim Ajeti15 ditë më parë

  Nuk e besoj Erjon Geces. Nga vet fakti se tha kam nje audio bombe per te mar followersa. 3 dit na beri reklama do shfaq bomb edhe pastaj e hodhi te njejten gje qe e kish hedhur kur doli Shqipja. Do nxjer tha nje bomb por me duhet ta pyes nje Personazh qe eshte Mrenda ne Perputhen. Genjeu Erjoni se nuk nxorri asni gje. Sa i perket Emisionit te gjithe jan fake. Emision pa vlera

 • K L
  K L15 ditë më parë

  Ky eshte idiot fare ..ne fund i ben thirrje te rinjve : Mos shkoni ne show..se Perputhja eshte show.. Dhe pastaj tregon se do mare pjese ne nje tjeter SHOW te tille ne Kosova Cfare TRAPI ..

 • K L

  K L

  13 ditë më parë

  @Lili Adamo flas per personin .."Mos bej sic bej une"

 • Lili Adamo

  Lili Adamo

  13 ditë më parë

  Idjot dhe kurva Jane ato qe i Marin mbare te gjith se naten neper bordelli dhe diten neper TV turp tju vije ne radh te pare prinderve qe i lejojne Edhe TV qe cfaqin bordelli ashi qare turp turp tju vije funderinat

 • K L
  K L15 ditë më parë

  PERPUTHEN eshte nje SPEKTAKEL dhe ndiqet si I tille. Nuk eshte BISNES si agjensi. Ju po ngaterroni cdo gje. Spektaklet ndiqen ne GJITHE BOTEN . S P E K T A K E L e dini kuptimin te 4 ju atje ?

 • K L
  K L15 ditë më parë

  Shqipen gati e ke MAMA Ejon +Shqipe= ndarje ne diten e dyte .MAMA bli dorashka boksi ti kesh kur te takosh Shqipen.

 • K L
  K L15 ditë më parë

  ERJONI rend akoma pas fames . Shkon nga nje TV ne tjetren duke peshtyre ata qe I dhane nje shans..Cfare karakteri!!!

 • K L
  K L15 ditë më parë

  Per mendimin tim ti Erjon mund te jesh djale I mire per nje rreth te vogel gocash, po nuk ishe i pelqyer nga ndonje goce atje.Takimi yt ishte me ate goce atje ishte me i vjeter se ne komunizem, pa ndjenja, pa emocione. SHUME KEQ qe del ketu si fitimtar dhe viktime e emisionit.Ty tu dha shansi , nuk dhe ASGJE. MOS DEMASKO VETEN ME SHUME. Shkon nga nje TV ne tjetrin si e si te fajesosh emisionin.. Kerko problemet ne vete.

 • Nick Sanxhaku
  Nick Sanxhaku15 ditë më parë

  moj zonja po ku jetoni ju qe beheni sikur si kuptoni perse behen show ne Shqiperi per te mbushur xhepat regjisoret dhe producentet , gjejne ca vicktima femra meshkuj per te bere love story dhe perputhen , po keto show ne europe apo Amerika jane tamam show jo te mbushin xhepin disa duke shkelur ne privacy e ketyre qe marrin pjese duke ju premtuar qiellin me yje sa ti futin ne lak e pastaj i shfrytezojne kush fiton famen , dikush fiton perbuzjen , por kush po pyet per ndjenjat e njerzve kur flet moj zonja avokate per prinderit e ketyre njerzve kush i pyet prinderit perderisa ata qe i rekrutojne ne te tilla show ju bejne lavazh truri,,,,,,,sa turp

 • ardit marku
  ardit marku15 ditë më parë

  Shum fejk asht si program! Por e verteta e hudhir te rinje te sotem.

 • ardit marku
  ardit marku15 ditë më parë

  Po shum e vertet! Asni nuk asht per dashurin ! Po shkoj per eksperienc e fame , pastaja po doli gje mir . Po nuk doli behem i famshem.

 • Michele Panzavolta
  Michele Panzavolta15 ditë më parë

  Avokatja e ka degjuar emisionin padashje se ja vinte mamaja, pastaj nja dy shkrime i dolen para "tangencialisht", pastaj e shtypi like ne instagram te faqja perputhen padashje, pastaj komentoi per debatet padashje...😂😂😂 Avokate u mor vesh qe e ndjek si dreqi po leri justifikimet. Ku i gjete moj programet ligjore qe na shihke te tilla ne oren 6😂🤥🤥🤥

 • Jo Na
  Jo Na15 ditë më parë

  Ky do me u bo i famshem me zor 😂😂😂🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ per ca e beri ky kte emisioni

 • Dona Hoxha
  Dona Hoxha15 ditë më parë

  E kam thene un nje dite do marre edhe Tean dhe Beartin kjo evisi

 • Loris Delijaj
  Loris Delijaj15 ditë më parë

  👩‍🦰🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🇩🇪🇽🇰🇩🇪🇽🇰

 • Majlinda Pergega
  Majlinda Pergega15 ditë më parë

  Mos ja fut pordh o shok.Un e kam njoft burrin para 30 vitesh dhe ka ndodh ne momentin dhe kohen e duhur.Shoku;leri fantazitë qe te marresh vemendje.Ore majmun!ik te lutem dhe mos kerko me bo shou siper shurres tande.Turp

 • kkjfgyh Lohgfg
  kkjfgyh Lohgfg15 ditë më parë

  Kto slen me degju

 • Antoine Keta
  Antoine Keta15 ditë më parë

  Avokate i ke ren pikes bravo

 • Antoine Keta
  Antoine Keta15 ditë më parë

  O erion mos ja fut brockudhave kot edhe ktu ke dal me marr fam edhe ti

 • Ardiana Byku
  Ardiana Byku15 ditë më parë

  Ky qenka per fame the flet per te tjerte shko mor cun shiko jeten tende te jeshe i mire nuk rri 30 vjece la martu

 • nsjznhs hsuznhz
  nsjznhs hsuznhz15 ditë më parë

  Çfar kërkon ky ktu aman...lat nam

 • ADobranii
  ADobranii15 ditë më parë

  Po ketu qfar ke kerkuar more Erion apo veq sa per te dal ne tv 🤦‍♀️🤦‍♀️ qfar nuk po shikojm Pse se ke marr dhe Shqipen me vete kishit dalur me te besueshem 😂😂

 • Elona Enyart
  Elona Enyart15 ditë më parë

  Margarita Kola je me e mira avokate ne shqiperi

 • Leon Mrn
  Leon Mrn15 ditë më parë

  Mirdita quhem bekim jetoj ne gjermani qytetin dusseldorf dua te njoftoj nji zonj shqiptare pre 23 der 47 vite jam nga kosova kam bisnes banes luksoze makin audi me te riun limousine automatik vishem firmato jam gjentllmen i edukuar dhe me nji zemer te madhe por ju lutem prap ju lutem vetem thirrje serioze nga nji zonj shqiptare nuk ka lidhe prej cilet troje per mua vetem nese flet gjuhen time aq nuk dua me teper pra zonj nese egzistoni ne ketë jet ne ket botë nuk do te pendoheni zoti asht nji dhe besa jonë shqiptare num im telefonik 0163-8608894 thirrni ose mesazh whats app viber dhe hyrja per gjermani 0049 nese keni pengesa ne telefonat shkruani këtu ne mesazhe flm

 • Jasemin Bregu

  Jasemin Bregu

  4 ditë më parë

  Bekime-te lutem munde te me ktheni- nje-pergjigje?

 • Jasemin Bregu

  Jasemin Bregu

  4 ditë më parë

  Une sapo lexove mesazhin tuaj- mendova te shkruaj.kam deshire te njohe

 • Jasemin Bregu

  Jasemin Bregu

  4 ditë më parë

  Pershendetje si je

 • Dallandyshe Mysaj
  Dallandyshe Mysaj15 ditë më parë

  Ky flet kot vajti per fame po sja vari asnje vajze e kuptoi dhe iku vete dhe bene si viktim nuk i pushon goja ngeli duke folur,clidhje ka ardhja ketu ne emision ,dhu e di ti qe shikuesit te donin

 • Violeta Seiti
  Violeta Seiti15 ditë më parë

  Nuk I ka mare njeri me pahir ato cupa moj zonja

 • Violeta Seiti
  Violeta Seiti15 ditë më parë

  She ti ishe idiot nuk te zgjodhen me vajzat pis fjale

 • Manuela Murataj
  Manuela Murataj15 ditë më parë

  E pelqeve programin ,aplikove nuk te detyrovi njeri , nuk te moren me zor ??????

 • lavdim E. La
  lavdim E. La15 ditë më parë

  Asgje smora vesh pse ka shkuar aty

 • Eni Hida

  Eni Hida

  14 ditë më parë

  Ja pra per thashatheme Me shajt tv 📺 te tjera programet te tjer 🤔😡😔

 • inw inw
  inw inw15 ditë më parë

  po kte a e ka fut kush me zor nk e kuptoj ca jan kto mor zot 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • Joy joy
  Joy joy15 ditë më parë

  Avokate je Njesh sot - komplimente .

 • Joy joy
  Joy joy15 ditë më parë

  Sa ka dale nga studio Erjoni i eshte bere nje pyetje Anes nga Arjani : mos doli Erjoni sepse e ndjeu qe ti do e eleminoje ??? Ku e dinte Ai cfar mendonte Ana??? Pse do eleminohej Erjoni nga Ana ????

 • Bujar Darsi
  Bujar Darsi15 ditë më parë

  Hahahaha ne nuk kemi ase politikanet ne nuk kemi ase telvizore ne nuk kemi ase rini mjer populli i shkret dhe mjer familjet shiptare

 • alex toma
  alex toma15 ditë më parë

  Po ik o pall karit mos ban gjsme si din diqka varikars ka ik koha e dashuris ik punon diku

 • Lume Bajrami
  Lume Bajrami15 ditë më parë

  Kujt ja ka rremby zemren more ky, o zot qfar tmerri eshte ky 👎👎👎👎

 • Lume Bajrami
  Lume Bajrami15 ditë më parë

  Qka ke lyp aty oj kafshe 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️

 • Dona Lila
  Dona Lila15 ditë më parë

  3 jave ke nejt plot fjali e me nejt 1 vit sa fol ky si grat e lagjes bla bla

 • Angel Malak
  Angel Malak15 ditë më parë

  Nuk ka qen per fame dhe thot se do shkoj edhe ne kosove sepse atje na qenka ndryshe 🤦🏼‍♀️ Po shkojn pas fames si qeni pas ..

 • Keta Alketa
  Keta Alketa15 ditë më parë

  lat nam ca ikini kto ky sesht mir me mend dhe ju si emision na zhgenjyet

 • Petrit Prendi
  Petrit Prendi15 ditë më parë

  Eshte e vertet qa thot djali

 • K L
  K L15 ditë më parë

  Pse nuk e dije ti zoteri se eshte spektakel ? Kudo behen spektakle ne Amerike eshte *The Batchelor *..kush je ti qe del kunder SPEKTAKLEVE ? ti ke nje shans te vogel te lidhesh po kryesori eshte spektakli. Mesohe kete

 • Emilio Ramo
  Emilio Ramo15 ditë më parë

  Ca jan kto karlliqe a ke shku vet atje o djal

 • Kostas Banis
  Kostas Banis15 ditë më parë

  Ky eshte budallai. Po TI del ne takim me anen dhe i tregon te dashuren tende qe e ke tatuaxh dhe TI prisje Ana te te zgjidhte TI. Falenderoje anen per fame qe more dhe del neper kanale dhe flet. Ana eshte super femer.

 • alba nia
  alba nia15 ditë më parë

  Bisha ne ket bot egziston e kunderta ku i pa dituri te jep dituri dhe i pa drejti ndan drejtesi

 • God's Favorite
  God's Favorite15 ditë më parë

  Erjon loqja

 • God's Favorite
  God's Favorite15 ditë më parë

  O kamarjer ca bon ne tv, hajde sillna kafen !

 • Or Lando
  Or Lando15 ditë më parë

  po ti ore djale nuk dukeshe ne emision qe kerkoje vemendje,nga te hypi kjo deshire apo pe shqipen dhe more vrull.Mungese profesionalizmi nga ky emision.

 • Hamzo Alushi
  Hamzo Alushi15 ditë më parë

  Ngelen njerzit tek evisi o zote cfare beni e zgjidhet problemin

 • Besa Besa
  Besa Besa15 ditë më parë

  U degjeneru rinia Shqipntare ,shif Italine bo edhe keta, u bete si Barbara Durso ne canale 5 , TV bordello.

 • deivoxz Favi
  deivoxz Favi15 ditë më parë

  Po ky për të treguar fotot ka ardh këtu??

 • Henduela Doku
  Henduela Doku16 ditë më parë

  O ta falt zoti gojen oi avokate se shkoin per fame e jo per dashuri osé me gjet noi pun ne televizor, cifti ka dal me dashuri jo me publik

 • Henduela Doku

  Henduela Doku

  16 ditë më parë

  Nuk po' e kuptoi pse ka ardh ne ket emision ky cfar problemi ka, e ka kap halli i djemve te tjer e vajzave cfar ka ardh me ndreq tek emissioni me zemer te hapur apo asht tu kerkue pun edhe aty 😄😄😄

Faqja Tjeter