Bes Kallaku me të motrën në studio, emocione e supriza në puntatën e parë të "Jeto me Orën"Ditën e sotme startoi emisioni "Jeto me orën" në RTV Ora me moderatoren Ana Kallaku.

Një intervistë ekskluzive erdhi nga vëllai i saj aktori Bes Kallaku i cili rrëfeu për herë të parë shumë detaje nga jeta e tij.

Follow TV Ora dhe RTV Ora News

Subscribe To "Ora News" on ALthe Channel for NEWS HERE: bit.ly/2DDddtL

Subscribe To "Ora News" on ALthe Channel for TV Shows HERE bit.ly/2sPcqj3

For more content from click HERE www.oranews.tv

Like Ora News on Facebook HERE bit.ly/2RkUN4s

Follow Ora News on Instagram Here bit.ly/2HBuiID

Follow Ora News on Twitter bit.ly/2RhOaQp

Komente

 • Suzanna Abdurramani
  Suzanna Abdurramani6 ditë më parë

  Marshalla vllaj me motren zoti ju rujt ju dhonte shendet bravo ju qoft qe rrespektoni prinderit zoti jua boft rrugen drit

 • Lili Karfia
  Lili Karfia6 ditë më parë

  Aaauuuu u bene katunaret me u cu ne pjedestale, yyyyyss 😱🤷‍♀️😎😡🙈🤮🤮🤮🤮

 • Julian Sahatciu
  Julian Sahatciu7 ditë më parë

  shume simpatike bravoooo

 • Flamur Seidini
  Flamur Seidini7 ditë më parë

  Po të keshë lekun e ke më te lehtë te bëshe karriere. Sa vajza dhe djeme te afte ka shqipëria Nuk numrohen dote Po Nuk e kane lekun, Nuk do kene kurre mundësi të tregojne vlerat e tyre. Ne çdo Aspekte te jetes ështe kështu

 • Dunata Bengasi
  Dunata Bengasi11 ditë më parë

  Xhensilen se permende fare,,,asaj i plasi per ty

 • Dunata Bengasi
  Dunata Bengasi11 ditë më parë

  Dija per faleminderit Agron llakes qe te mori ne portokalli,

 • Meri Kacari
  Meri Kacari13 ditë më parë

  Dy femi te mbrekullushem,vin ne jete nga dy prinder te shkelquer,, complimenti

 • Adam Arapi
  Adam Arapi14 ditë më parë

  Bravo Beso je nje personazh qe vjen nga nje famiglie me vlera Complimenti motres shumè professionale si spiker,Beso the qe e Ke rrit motren dhe nuk the se Ke nje moter te Bukur, hahahaha BRAVIIIII.

 • ENKE Kitchen
  ENKE Kitchen14 ditë më parë

  Pershendetje!Ju sygjeroj te kaloni ne kanalin tim per receta gatimi te thjeshta me super shije🥰🥰

 • yuli gagarin
  yuli gagarin16 ditë më parë

  *Qe kur e kam njohur per here te pare Anen gjithmon kam menduar se sa e embel dhe e paster ne shpirt eshte*

 • enkelejda domi
  enkelejda domi21 ditë më parë

  jeni te mrekullueshem me kenaqet

 • IBRAHIM NURA
  IBRAHIM NURA21 ditë më parë

  BRAVO ZOTRI BES KALLAKU SHU. E VERTET ZOTI E KA BEKUE SHQIPRIN POR NJERZIT GJITHMON KAN PUNUAR DHE PUNOJN KUNDER SHTETIT TÈ VET ZOTI I MADHRISHEM I DENOFT KREJT ATA PLAQKITES QÈ PUNOJN KUNDER KOMBIT DHE SHTETIT

 • Mimoza Shoshi
  Mimoza Shoshi21 ditë më parë

  Suksese Ana Sa interviste e ndjere mes Motres e vellaut

 • Vasilika Hida
  Vasilika Hida22 ditë më parë

  Fto me radhe gjithe katunarrt e fush krujes, do tambarosh gjithee sezonine vitit,ok,drone,

 • Mira Gaxha
  Mira Gaxha22 ditë më parë

  Dy yje ⭐⭐❤❤

 • lesabra elsabra
  lesabra elsabra24 ditë më parë

  O Zottttt moj Ana lere ta mbaroj nje bised tjetri se na cmende, leri moj rrall tjetrit te flas se i ftuari esht ai jo ti. Respekt per mardhenien tuaj, ama si prezantuese sqenke gje, mesoje qe aty esht per te fol i ftuari jo ti.

 • Ardian Bulla
  Ardian Bulla24 ditë më parë

  Respekte per tè dy juve jeni dy artista bravo

 • klinton bekaj
  klinton bekaj24 ditë më parë

  🕊🕊🕊):🖐O Bes ju rujt Zoti Familjarisht Respekte se qashtu eshte e vertet perpara kur vinte dikush mysafir😢nga gzimi dhe me jav e muaj kan nejt e tash jan aty e sdel kush besa dhe thon nersy ha mangut kem mena ardh por jan ber njerzimi djallzor vetem vrer nxjerrin nga goja ka hup aj respekt qe ishte dikur sidomos tek ne shqiptaret perpara kan nda kafshaten me ty e tash ta merr kafshaten nga goja po mir qe pona mban Toka se as lufta/termeti/virusi asnigja si mbush mend shqiptart ishalla Zoti e ban mir

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  24 ditë më parë

  @A 🕊🕊🕊):🖐e po spo thot kush qysh ke ken po qysh je sot me shpi pa hale me hale si i thon ni fjale mos ja kqyr doken po kqyrja koken (megjithse se kuptova komentin aq mir po nejse ska aq rendsi)

 • A

  A

  24 ditë më parë

  Kot me mo te Besi shkoshin shume Besi shpine si hale nje dhome ka pas gjysmen tjeter dyqan te shkolla w fushekrujes

 • Mike The Right One
  Mike The Right One24 ditë më parë

  O besi, ke ndryshu psikologjikisht mor vlla, dukesh i perhumbur, madje i trembur. Pse, c drame ke kalue

 • Jorida Bregasi

  Jorida Bregasi

  24 ditë më parë

  @A po si ka mundesi qe shtiren kaq shume bejne si shembullore si ky besi si ajo baxhella xhensila

 • A

  A

  24 ditë më parë

  Pi droge si dreq me gjithe Xhensilen qe hiqet si enxhell ka pas vdek njehere Xhensila piu shume nuk eshte si hiqet hiqet engjell

 • Ken Nechee
  Ken Nechee25 ditë më parë

  🎃🎫🎃🎫❇🔋🎫🐠🎃🧶✔ 🌞🌟🌘🌗🌖🌪⛈⛅🧼🧽🧴🛏🚪🧳🌄🌅🌆🗾🗽🌉🏪🏬🏫🏣🏢🎃🎫❇ ❇ *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Ardi Albanese
  Ardi Albanese25 ditë më parë

  Paske moter tbukur Gjin MashaAllah

 • Leonard Pjetri
  Leonard Pjetri25 ditë më parë

  Jeni artista te vertete zoti ju ruajte edhe vete u emocionova 👏👏👏👏

 • Majlinda Bylyku
  Majlinda Bylyku25 ditë më parë

  Sa femij te mir krenaria e cdo prindi .Bes Kallaku dhe Ana .Respekt 🙏🏻🙏🏻🙏🏻Zoti tju mbroj te gjithve shendet dhe mbaresi te keni gjithmone

 • Jorida Shabanaj
  Jorida Shabanaj25 ditë më parë

  Suksese ana Me ke pelqyer gjithmone nga thjeshtesia jote por nje vrejtje kam sot, mos fol aq gjate, beji pyetjet me te shkurtra, se del si llafazane😂😂

 • A

  A

  24 ditë më parë

  Llafazane eshte nuk del dot nga vetja i ka ngjare te atit sa llafazan qe eshte o zot barre e rende shume

 • Down Turks
  Down Turks26 ditë më parë

  Te qifsha rracen

 • Down Turks
  Down Turks26 ditë më parë

  Shkon gabte shkosh katnar kurve me gjithe moter e vlla

 • Angela Angela
  Angela Angela26 ditë më parë

  Jeni te mbrekullushem te dy 😊

 • Loreta MUÇAJ
  Loreta MUÇAJ27 ditë më parë

  Babai inxhinjer, nena ekonomiste Shume paskeni vuajtur

 • IllyriumUS

  IllyriumUS

  24 ditë më parë

  @A si ‘jevgj’? Qe s’te bie nje pike! Po ashtu kemi jetuar gjithecili qe ka patur prinder te cilet kane ndertuar jeten ndershmerisht ne Shqiperi o toq! As njeri dhe as tjetri nuk i fshehu sakrificat qe kane kaluar kur jane rritur! Une jam femije mjeku dhe po ashtu si Besi dhe Ana kam jetuar se refuzuan prinderit e mij te jene langaraqe social - Na rriten nga hiqi me ato hallet pa fund - me dhe pa buke! C’ka ketu per te te ardhur ‘turp’?? Perpjekja jote per ta ofenduar kete moter e vella vetem sa i dha me shume ngjyra intervistes! Te te vije turp nga vetja! Njerez te vegjel dhe te lodhur si ty bejne te rinjte Shqiptare te rraskapiten rrugeve te botes! Injorant dreqi!

 • A

  A

  24 ditë më parë

  Mesues fizike po shesin mend aman mami ekonomiste po kane jetuar si jevgjit i njoh afer shume

 • Marte Nov
  Marte Nov27 ditë më parë

  Ju lumt vlla e moter po mesazhe te bukura ndat me ne zoti ju bekoft ❤️

 • Mario Gega
  Mario Gega27 ditë më parë

  00

 • Trendelina Hysa
  Trendelina Hysa27 ditë më parë

  Dy yje jeni motre vlla sukses

 • Met Lami
  Met Lami27 ditë më parë

  Poezia ne fund pa audio

 • A
  A27 ditë më parë

  Shume bukur bravo bravo 👏Vella e Moter 👍👍👍

 • Amarildo GjokejA
  Amarildo GjokejA28 ditë më parë

  Je i mrekullueshem Bes je taman njeriu qe e tregon me plot bindjen nga vje ku je rrit .

 • A

  A

  24 ditë më parë

  Eshte politika e vet ashtu per famo njerez

 • D Kaso
  D Kaso28 ditë më parë

  Te Bes kallaku me pelqen thjeshtesia dhe sinqeriteti qe flet gjithcka ashu si esht 👏 bravo dhe suksese te metejshme..

 • Beatrice Delia
  Beatrice Delia28 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem te dy

 • Ilda Ilda
  Ilda Ilda28 ditë më parë

  Shum shum real besi brravo as leku as fama ste prishen

 • A

  A

  24 ditë më parë

  Me pyt mu qe e njoh afer ashtu wshte se eshte katunar nuk eshte se di te artikuloje bukur ka ra me lek droge tani shembu i madh fasade per te bere reklam motrez

 • dcoog anml
  dcoog anml28 ditë më parë

  Ooo mashallah o Zot keshtu kam femijt e mi , Zotin e falenderoj , bravo tregohet edukata familjare ju dua shum respekte 🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪🤍♥️💚🙏

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermani29 ditë më parë

  Ju pershendesim nga Kosova moter e vlla po shkelqeni. Ana merri lakmi Besit se flet shum thjesht nuk mundohet me Grammatik me fol Po flet qysh flet nshpi edhe per qata e dojm asht shum i drejt por edhe ti dukesh se je qik shum e mire .rrespekt per te dyt qe Po i rrspektoni prinderit shum po i lum Nana e gjyshja e krejt familja qe juka jeni shum tmir dyt💕👏

 • Eleni Ciara
  Eleni Ciara29 ditë më parë

  Bravo Bravo 👏👏

 • Bashkim Neziri
  Bashkim Neziri29 ditë më parë

  Félicitations à vous deux.

 • arbereshi arbereshi
  arbereshi arbereshi29 ditë më parë

  Televizjonet Shqiptare, qenkan privat, familjare,,

 • A

  A

  24 ditë më parë

  Asht jane kthyer

 • erigent backa
  erigent backa29 ditë më parë

  Bravo bes je njesh dhe ke thene fjale me mend ketu .pavarsish shakave qe ben .po sot motra ta mblodhi me ne fund .te beri te flasesh seriozisht. Ju pershendes.

 • dcoog anml

  dcoog anml

  28 ditë më parë

  Jam perlotur nga fillimi ne fund tr intervistes😅🥰 Vertet frymezim!

 • ersi hadaj
  ersi hadaj29 ditë më parë

  Bravo sa emocione te bukura ju persh 🇦🇱🇮🇹 o zot nuk ka me bukur nje dashuri e vertet pa filtra lum per prinderit qe ju kane 👏👏❤️❤️

 • Aqif Kapertoni
  Aqif Kapertoni29 ditë më parë

  Po cesht kjo..eeeeeeee pastaj flet...eeeeeeee motra shum me mir se ty ne te folur...

 • A

  A

  24 ditë më parë

  Po ku din Besi te artikuloje mor me ngaj fjal mori emer po motra eshte me shkolle din te artikuloje me bukur don ta mbuloje del keq

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai29 ditë më parë

  Sa të kesh liken nuk ikën ti jooooooo ke tingarllëk shumë

 • Lucy Pashai
  Lucy Pashai29 ditë më parë

  Të rroj gruaja ty ta kesh të fort dhe iliri

 • Ribi Lulaj
  Ribi Lulaj29 ditë më parë

  🍀🍀💫💫👏👏👏

 • Vladimir Frroku
  Vladimir FrrokuMuaj më parë

  Po pse jeni pa ze ne ne fund pjesen kur keni dhen mesazh ku mund ta nigjojm mesazhet qe keni dhen.

 • eioshen boboi
  eioshen boboiMuaj më parë

  Jeni shum te mire te dy.Suksese Ana je shum pozitive.

 • Floreshe Shehu
  Floreshe ShehuMuaj më parë

  Zoti qofte me ju🙏❤️

 • ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAX
  ToxicVaccines ToxicFluoride HIV HOAXMuaj më parë

  "Startuar" nuk eshte fjale shqipe! "Filluar" eshte fjala shqipe perkatese. Meso te flasesh shqip, zonjusha moderakare!

 • anxhela jahaj
  anxhela jahajMuaj më parë

  Suksese 🧡🧡

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  Muaj më parë

  Kallaku 🤲🤲🤲⭐

 • Atlije Muca
  Atlije MucaMuaj më parë

  Shum te mire te dy Besi dhe Ana shendet e lumturi pacit gjimon ne zemer🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Leonel Doci
  Leonel DociMuaj më parë

  Jeni thjesht te mrekullueshem qofshi gjithmone te lumtur familja kallaku

 • Anxhela Banaj
  Anxhela BanajMuaj më parë

  Jam perlotur nga fillimi ne fund tr intervistes😅🥰 Vertet frymezim!

 • aldo dimo
  aldo dimoMuaj më parë

  Eshte here e pare qe te gjithe qe kane pare intervisten tuaj ju kane vleresuar dhe koplimentuar pa fund . SEPSE Ju falet dashuri miresi thjeshtesi gjithcka pa filtra ju lumte kini mare urimet me te bukura asnje. Po asnje koment negativ Zoti ju ruajt

 • A

  A

  24 ditë më parë

  Aman sa te trashe po te gjithe keshtu jemi rritur po si dobenin ndryshe ai po i hap nje dere televizive motres se tij mesazh te bukur po gjysherit nga babi i zuri me goje po ik se lat name sa te trashe

 • hoxha shkurta
  hoxha shkurtaMuaj më parë

  Sa ngjan me xhensilen ana

 • hoxha shkurta
  hoxha shkurtaMuaj më parë

  Sa bukur

 • asioe kiou
  asioe kiouMuaj më parë

  Intervist e shkelqyer Edhe shummm emocionuse

 • Abc Def
  Abc DefMuaj më parë

  Ooo mashallah o Zot keshtu kam femijt e mi , Zotin e falenderoj , bravo tregohet edukata familjare ju dua shum respekte 🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪🇦🇱🇩🇪🤍♥️💚🙏

 • Elvira Dedja
  Elvira DedjaMuaj më parë

  Sa i ngjan mamit

 • FAZILETE ISHMAKAJ
  FAZILETE ISHMAKAJMuaj më parë

  Shum bukur te dy bravo ju qoft. Po nje këshill Ana lere te flas deri ne fund Besin mos e nderprej kur ja ben pytjen.

 • A

  A

  24 ditë më parë

  Po se Ana artikulon me bukur Besi rrakazhdeu

 • Mirvete Sefa
  Mirvete SefaMuaj më parë

  Jeni shembulli me I mir, Besit I paska ra Zhuga hahahaha

 • A

  A

  24 ditë më parë

  Ca shembulli aman don te fusi motren ne rrugen e televizionit sa te trashe

 • asioe kiou

  asioe kiou

  Muaj më parë

  Jeni shumë të mirë

 • rai regi
  rai regiMuaj më parë

  Qofshi te lumtur gjithmon 😘😘

 • Ani Caushaj
  Ani CaushajMuaj më parë

  Shume e mire Ana. Kur degjoj kete,tani mendoj qe Xhensila mundohet te kopjoj kete. Flet shume bukur edhe qarte. Suksese 😊

 • lesabra elsabra

  lesabra elsabra

  24 ditë më parë

  Kjo sesht aspak e vertet, Ana flet bukur por sdi te respektoj bashkebisedusin flet vetem vete. Xhensila flet pak dhe sak.

 • ZUKI Zuki
  ZUKI ZukiMuaj më parë

  Shume te bukura jeni Zoti tju ruaje 🌹❤️

 • Isaki Xhemile
  Isaki XhemileMuaj më parë

  Bes kallaku jeni metemiret bashk me motren bravos ke fjal te pa pershkruara bes je dhe dombetesh meimiri,se edhe ijen e duash shumm per at je meee i miiiirrrriii Bes Kallaku 🤲🤲🤲⭐

 • A

  A

  24 ditë më parë

  Mesazhi me i ulet per mua jeni ne terezi po ijen nga babi pse se permend ka qene zo je grua guzhinie ne minieren e valisit vetem per mitren per reklam

 • Isaki Xhemile

  Isaki Xhemile

  Muaj më parë

  Por fundin e intervistes sen e degjuam se uhup zeri shum keq

 • Joana Joana
  Joana JoanaMuaj më parë

  Me behet qefi qe ka ec perpara pavarsisht si mund ta ket arritur sme intereson por na cat menderen se skane vujt vetem prinderit tuaj 100 her nje mhb

 • Megi Mania
  Megi ManiaMuaj më parë

  Sa keq qe xhensila myrtezaj nuk te meriton fare ty....mund te merje me teper sesa nje imazh te bukur fallso....

 • soiung toiue
  soiung toiueMuaj më parë

  Loved

 • Albkos
  AlbkosMuaj më parë

  ❤🖤👌👍😎

 • engjellushe mali
  engjellushe maliMuaj më parë

  Bravo Besi dhe Ana per respektin qe tregoni ndaj prinerve dhe gjysherve bravo rrespekte 👏👏👏👏

 • Hajrie Leka
  Hajrie LekaMuaj më parë

  bravo besi qe puno me motren se zakonisht motrave s va varin vllezrit🦾🙏

 • Monika Hoxhaj
  Monika HoxhajMuaj më parë

  Shume te mire te dy po te behesh si besi e thjeshte 🌟🌟🌞🌞

 • soiung toiue

  soiung toiue

  Muaj më parë

  Suksese Ana. Je shume e embel dhe e pergatitur. Por te lutem mos nderprit aq shume edhe pse je moderatorja. Kane te drejte prinderit tuaj te jene krenar per ju. Urime.

 • Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ
  Erald Haxhiraj Έρι ΧατζιράϊMuaj më parë

  Suksese ANA je shumë e mirë nuk mund të ishe ndryshe

 • Hias Natsi
  Hias NatsiMuaj më parë

  Po kto tallen me njerzit jan motre vlla e bejn furcha ne emisjon jo un jam kshu e jo ti je ashtu jo un kam vuajtur e jo ti ske vuajtur.. Qe sdin ku kan leket kta.. Sa gjynah qe jan t shkretet

 • Erald Haxhiraj Έρι Χατζιράϊ
  Erald Haxhiraj Έρι ΧατζιράϊMuaj më parë

  Jeni shumë të mirë

 • Aiden Ruci
  Aiden RuciMuaj më parë

  Sa te mir qe jeni,, te mrekullueshem suksese ana👑👸

 • dorinela laska
  dorinela laskaMuaj më parë

  Shum e bukur e thjeshte komplimente

 • Sonila Partlow
  Sonila PartlowMuaj më parë

  Aman keto smeren vesh flasin mbi njeri tjetrin sidomos kjo tertelice spushon dhe si le rradhe.

 • Maggie Trupido
  Maggie TrupidoMuaj më parë

  🛹🛹🚲🚲 👁‍🗨🦋 🐅🦋🦋👾🕟👾🐅🗨🐅💎💎💸 *Zoti na tregoi dashurinë e Tij duke dërguar Birin e Tij Jezu Krishtin, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Perëndia e ka ringjallur prej së vdekurish * *Ai do t'ju japë dhuratën falas të jetës së përjetshme * *Ai gjithashtu premtoi se do të shërojë trupin tuaj. * *(Shikoni lart në qiell dhe kërkoji Zotit)*

 • Mirela Mirela
  Mirela MirelaMuaj më parë

  Ju lumtë të dyve suksese në jete

 • dan dana
  dan danaMuaj më parë

  Ngelen neper televizione te ashtuquajurit VIP. Sillni dhe tezet e dajat. Ky eshte niveli I tv nr Shqiperi per te ardhur keq,pa pike niveli....

 • Best Things
  Best ThingsMuaj më parë

  Motren e mir e ke po grun ta kam me shum qef

 • Sam Halilaj
  Sam HalilajMuaj më parë

  Ik mer kok loce pall derr derr na cave trapin

 • Drita Hoxha
  Drita HoxhaMuaj më parë

  Brravo Shpresa sa e mir je dhe te ka fal zoti dy yje Ti kesh me jet

 • Drita Hoxha
  Drita HoxhaMuaj më parë

  O sa bukur moj ana qe je bashk me vellan aty Mbi te gjitha ju keni dhe nje nen te mrekullueshme dhe nje zonj te suksesshme

 • Suela Kolpepa
  Suela KolpepaMuaj më parë

  Suksese Ana. Je shume e embel dhe e pergatitur. Por te lutem mos nderprit aq shume edhe pse je moderatorja. Kane te drejte prinderit tuaj te jene krenar per ju. Urime.

 • Xhevdet Berisha
  Xhevdet BerishaMuaj më parë

  Fol ma pak leje te flasin te ftuarin mos je moter me Jonida Shehun se ajo therret te ftuarin dhe flet vet

 • Jurgen Fshati
  Jurgen FshatiMuaj më parë

  Ehh te qifsha motren

 • Jurgen Fshati
  Jurgen FshatiMuaj më parë

  Shum te mire e paska motren.. tja qish ijer mir do jet

 • Lulieta DINE
  Lulieta DINEMuaj më parë

  Pallavra katunaresh Bubqi

 • Avdi fetaj
  Avdi fetajMuaj më parë

  Fiks si mami qenka Besi

 • MigiAl 💗
  MigiAl 💗Muaj më parë

  Titull domethenes 👏👏👏

 • Kri 99
  Kri 99Muaj më parë

  Sa te mire jeni Prinderit jane krenare per ju Keshtu qofshi me dashuri per njeri tjetrin🤗🤗❤❤

 • Drita Turka
  Drita TurkaMuaj më parë

  Jeni shembulli i shqiptareve zoti ju ruajt e mbaresi ne punen tuaj

 • Arta Ndrejaj
  Arta NdrejajMuaj më parë

  Kjo duket si motra e xhensiles jo si e besit

 • Baby Baby
  Baby BabyMuaj më parë

  Bravo jeni shum te mir t dy nusja jote i paska ngjare motres tende origjinal .ju uroj suksese

 • Elen Laert

  Elen Laert

  Muaj më parë

  Aspak nuk eshte e vertet ke folur ne ajer do ishte fat i madh per Xhensilen qe ta arrinte motren e Besit tek thonj i gishtit te vogel te kembes Xhensila me falni Po le nam tu reklamu bythen tere diten neper pasqyra as si kengetare ska talent gerthet nuk kendon u be.nga Besi e.njojtur prandaj mos ekrahasoni me .motren e Besit Motra e Besit eshte fantastike nje super person e kompletuar ne te gjitha aspektet nje femer teper elegante me shume klas me.nje bukuri te veqante Mos ma krahasoni Anen me Xhensilen Ana eshte km pa fund larg Xhensiles ne tegjitha aspektet dhe ne saje te merites se saj ka arritur Ana aty ku eshte kurse Xhensila e ka qdo gje ne saje te Besit

 • Nora Mone
  Nora MoneMuaj më parë

  Si embelsire qenke Ana!

Faqja Tjeter