Gjela Duka & Dava Gjergji - Kurr su ndam moj motër

Muzikë

Teksti & Muzika : Gjovalin Dushaj
Orkestroi : Luan Dagistani
Realizimi : AL-Studio Lezhë

Komente: 180

 • Xhevat Bajrami
  Xhevat Bajrami12 ditë më parë

  Mireditoret gjithmon kan qen te pushkes dhe kenges,besa edhe te pendes,ndihem krenar me juve motrat tona mirditore kendofshi gjithmon,kurre kenga e juaj mos u ndalt,jeni yje,smund te gjej fjal tjera ma te medhaja.ju pershendes

 • Mark Gjoka
  Mark Gjoka16 ditë më parë

  Lumte na qe ju kemi motra jeni dy shqipe mirditore

 • Ahmet Kelmendi
  Ahmet Kelmendi19 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • shkence shkenca
  shkence shkencaMuaj më parë

  Kenge e bukur malesore, e degjoj me mall !

 • Age Preci
  Age PreciMuaj më parë

  ❤️❤️

 • Donika Ndoj
  Donika Ndoj2 muaj më parë

  Jukendoft zemra bilbilat emjerdites

 • Filip Mrruku
  Filip Mrruku2 muaj më parë

  Ju kendofte zemra.

 • Diana Bruci
  Diana Bruci2 muaj më parë

  Ju kendofet zemera gjithmone🌹🌹

 • kamaqo
  kamaqo3 muaj më parë

  Zemra u kendofte ori motra te kombit shqiptare.Zoti u dhashte shendete dhe jete te gjate.Rrofte malcija madhe rrofte kombi shqiptare rrofte partia punes.

 • Lize Deda
  Lize Deda3 muaj më parë

  Zemra ju kendofte pershendetj nga itali

 • Kole Nokë Paloka
  Kole Nokë Paloka3 muaj më parë

  Ju lumt goja

 • Lize Deda
  Lize Deda3 muaj më parë

  Zemra ju kendofte gjithmone jeni te mrekullushme te 2pershendetje nga Italia

 • Nafire Sali
  Nafire Sali3 muaj më parë

  Ju kendoft zemra dyjave ❤️❤️

 • Valentin Brahimi
  Valentin Brahimi4 muaj më parë

  Super ju kendoft zemra gjithmon jeni te mrekullueshme 💖💖

 • Lize Deda
  Lize Deda4 muaj më parë

  Zemra ju kenofte gjithmone rrespekte jeni shume kegetare te mrekullushme zoti ju rujte me familje

 • Nike Celaj
  Nike Celaj4 muaj më parë

  Shum bukur ju knoft zemra gjithmon

 • Luigj Marku
  Luigj Marku4 muaj më parë

  Ju kendofte zemra gjithmone rrespekte

 • Halil Mamica
  Halil Mamica4 muaj më parë

  Nje duet mes zonjave qe nuk lindin dy her. Ju kendofte zemra qe mbani gjall shqiperin ton me muziken, traditen e ketij vendi te bukur. 😊👋👋⭐⭐🙏

 • Fiqiri Kecaj
  Fiqiri Kecaj5 muaj më parë

  N,? .nnmlpp ..ll Mkl zksrz7

 • Artur Murra
  Artur Murra5 muaj më parë

  Dava te kam ne zemer ty dh e Vitore Tusha qytetarja

 • Halil Mamica
  Halil Mamica5 muaj më parë

  Ju kendofte zemra te dyja zonjave! Zeri juaj kalon neper cdo vene te trupit tone. Respekt pa kufi👋👋❤️🇦🇱❤️🇦🇱

 • Age Zmali

  Age Zmali

  3 muaj më parë

  Jeni shume te mir

 • Bernardina Gegaj
  Bernardina Gegaj5 muaj më parë

  ♥️❤️🌹🌹🇦🇱

 • Halil Mamica
  Halil Mamica5 muaj më parë

  Ju kendofte zemra! 👋👋👏👏🙏❤️❤️

 • Deli Kola
  Deli Kola5 muaj më parë

  Ju kendoft zemra jeni njesha

 • Nonna Ndoj
  Nonna Ndoj5 muaj më parë

  Po10

 • Antoneta Balaj
  Antoneta Balaj5 muaj më parë

  🌟🌟🌟

 • Agim Ramadani
  Agim Ramadani5 muaj më parë

  🇦🇱🇽🇰🇦🇱👋

 • Halil Mamica
  Halil Mamica5 muaj më parë

  Respekt pa kufi per te dyja keto dy kengetare te mrekullueshme e te pazevendesueshme🌻🌻👋👋⭐⭐❤️❤️

 • Eva Hasaj
  Eva Hasaj5 muaj më parë

  Pse.moter.mjerditore!?mirditore..oke.shum.e.bukur.

 • Lutfie Vela
  Lutfie Vela5 muaj më parë

  Ju kendoft zemra gjithmon

 • Mandir Mandi
  Mandir Mandi5 muaj më parë

  👆🙏✌️🇦🇱👍👍

 • Gentrit Halabaku
  Gentrit Halabaku6 muaj më parë

  Ri

 • Zeka Ragip
  Zeka Ragip6 muaj më parë

  Jeni motra apo jo?

 • Dj Nikolla
  Dj Nikolla6 muaj më parë

  Kjo eshte muzika Mirditore,ju kendofte zemra !!

 • Skender Ethemi
  Skender Ethemi6 muaj më parë

  Ju Këndoft Zemra gjithmon Këndofshi 🇦🇱

 • Agim Hoti
  Agim Hoti6 muaj më parë

  Thfjf6hqbvha

 • Sofije Tahiraj
  Sofije Tahiraj6 muaj më parë

  Ju knoft 💓 te dyjave na knaqet me kenge

 • LORD SB
  LORD SB6 muaj më parë

  Jeni te mrekullueshme me kendoni nje kenge per mua jani dema.

 • Ari Ninaj
  Ari Ninaj6 muaj më parë

  Moter Dava Gjergji Hasi ty te.don me zemer e shpirt .....

 • Gjovalin Lleshi
  Gjovalin Lleshi6 muaj më parë

  Zemra ju knofte

 • Susan Jaku
  Susan Jaku6 muaj më parë

  Ju u këndoft zëmra gjithmon!! Me kënaqt me këngen tuej! 🙏❤️🇦🇱💐

 • O K
  O K6 muaj më parë

  Kurr nuk ngihem me kanget e juaje.

 • Linda Linda
  Linda Linda6 muaj më parë

  You kendofte zemra motra mirditore

 • Tekido Tema
  Tekido Tema6 muaj më parë

  Ju pershendes nga nikla jeni yje zerin si bilbilat

 • Val Prenga
  Val Prenga6 muaj më parë

  Ju kèndofte zemra🥰🥰🥰

 • Martin Kola
  Martin Kola6 muaj më parë

  Zemra ju kendoft gjitmon

 • Violeta Frroku
  Violeta Frroku6 muaj më parë

  Zemra ju kendoft perjet e mot o patriotet e mia❤❤

 • Xhovalin Xhanmorku
  Xhovalin Xhanmorku6 muaj më parë

  Zemra u knoft oj Motra Malsore ju pershndes Nga Drnica porkosisht Londra

 • kledi kledi
  kledi kledi6 muaj më parë

  Lum kush ja di kufinjt asaj Mirdite fuqi ballkani e thot jam Mirditor pavarsisht ndarjeve qe jan ba Respekte nga FUSH ARRZI

 • Enver Hisenaj
  Enver Hisenaj7 muaj më parë

  Kush këndon më bukur se Dava Gjergji dhe Gjela Duka,yjet e Pukës dhe Mirditës. Ju këndoftë zemra😍

 • Vera Marku
  Vera Marku7 muaj më parë

  Ju lumte goja motra jeni shum te mira

 • SAIMON SERXHIO PRENGA
  SAIMON SERXHIO PRENGA7 muaj më parë

  Ju knoft zemra 👏👏

 • Meti Baliu
  Meti Baliu7 muaj më parë

  Jeni patezavensushme paqi ymer

 • Liri Nika
  Liri Nika7 muaj më parë

  Ju pershendes te dyat Respekt nga Drenica Ju rujt Krishti

 • Gdushab Hdusns
  Gdushab Hdusns7 muaj më parë

  u knofte zemra moj sokolesha mirditore 🙏🙏🙏

 • Lili Lili
  Lili Lili7 muaj më parë

  Bravo bravo 2 talente na e kenaqet shpirtin ju kendofte zemra gjithe jeten

 • Donika Tushaj
  Donika Tushaj7 muaj më parë

  Zemra o 🌟🌟 ju kendofte kange e valle jeta u shkofte

 • Fredi Official
  Fredi Official7 muaj më parë

  Ju kendofte zemra te dyjave

 • Malvina Nikolli
  Malvina Nikolli7 muaj më parë

  ❤❤🇦🇱🇦🇱🇧🇬

 • Mama Te dua
  Mama Te dua7 muaj më parë

  Jeni ylli i merdites

 • Hanse Ich
  Hanse Ich7 muaj më parë

  Ju pershendes me Zemer te madh nga Merdita e Ilirides ju knoft Zemra per gjithmon

 • Albanian UK
  Albanian UK7 muaj më parë

  Qoft levdu krishti ❤️🇦🇱 Jam krenar se jam mirditor ✝️🇦🇱💪

 • Diana Mbrozi

  Diana Mbrozi

  2 muaj më parë

  Gjithashtu ✝️💒🙏🏼. Rrofte Mirdita

 • Gjyste Ndrejaj
  Gjyste Ndrejaj7 muaj më parë

  Ti kendosh Mirdites esht krenari tu kendosh motrave e vllezereve te Mirdite esht kenaqesi ju uroj kengetareve qe kendojn shendet e lumturi⭐⭐❤❤

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza7 muaj më parë

  E MIRE DITA

 • Martin Frroku
  Martin Frroku7 muaj më parë

  Ju kendoft zemra

 • Shqipe kuq e zi
  Shqipe kuq e zi7 muaj më parë

  Ju kendoft zemra. Ju pershendes motrat tona Mirditore. ❤❤🌟🌟

 • Tone Gjonaj
  Tone Gjonaj7 muaj më parë

  Ju u kendoft zemra kam knaçsi kur ju nigjoj me at za t bukur masi kam edhe burrin gojans fisit gjin lekes gjithmon ju kendoft zemra

 • gjoka.ricostruzioni.
  gjoka.ricostruzioni.7 muaj më parë

  Ju kènoft zemra

 • Florja Bardhoku
  Florja Bardhoku7 muaj më parë

  Zemra ju kendoft se na kenaqet

 • Rifat Osmani
  Rifat Osmani7 muaj më parë

  Jeni bilbilesha te kenges popullore.Goja ju lumte!.Gjithmono kendofshi.Bilbilat e malit mrekullohen me kengen tuaj.Paci jete te gjate me kenge ne goje.Bravo.

 • Aldo Ndreu

  Aldo Ndreu

  7 muaj më parë

  Lum kush ka motra se motra ashte zemra

 • Selime Meco
  Selime Meco7 muaj më parë

  💥💥💥

 • Dava Lleshaj
  Dava Lleshaj7 muaj më parë

  Al

 • Sabi Baliaj
  Sabi Baliaj7 muaj më parë

  TE FALA JU BAJNE .MOTRAT TROPOJANE.. JU GZOFT ZEMRA MOTRAVE TONA Pukjane e MIRDITORE.e krejt Shqiptarise.

 • Pietri Fisnik
  Pietri Fisnik7 muaj më parë

  Zemra u knofte gjithmone

 • Rivaldo Topollaj
  Rivaldo Topollaj7 muaj më parë

  😍😍

 • hasie bruka
  hasie bruka7 muaj më parë

  Sa bukur, ju lumte goja te dyjave, jemi rrite , si i thone asaj fjales, me kenget tuaja! Jeni gjigande, ju knofte zemra gjithmone!

 • Lindital Haçi
  Lindital Haçi7 muaj më parë

  Kenge shume e bukur ju kendofte zemra

 • Age Preci
  Age Preci7 muaj më parë

  Bravissimi ❤️❤️

 • Valentin Ceku
  Valentin Ceku7 muaj më parë

  Ju knoft zemra gjithmone

 • Bekim Krasniqi
  Bekim Krasniqi7 muaj më parë

  A medet o medet këng e qellume te fala dhe nga dugagjini oj motrat nirditore

 • Sara Glass
  Sara Glass7 muaj më parë

  Ju knof zemra gjithë jetën ❤️❤️🌹🌹

 • Age Preci
  Age Preci7 muaj më parë

  Bellissimi ❤️

 • Marija Bala
  Marija Bala7 muaj më parë

  Ghith mon, t knoft zemra oj dava gherghi se zani jot ghith mon Akan shum I Amel trujt zoti e t paqin print nejet e ne tana tmirat e zotit

 • Dila Perndokaj
  Dila Perndokaj7 muaj më parë

  Brave */*Respek motra Mirditore!!🌺🌺🇦🇱🇨🇮🇦🇱

 • sander gjonaj
  sander gjonaj7 muaj më parë

  Shum bukur 10

 • Perparim Muja
  Perparim Muja7 muaj më parë

  Zemra ju kendofte gjithmone motra te nderuar.

 • Pashk Zef gjergji
  Pashk Zef gjergji7 muaj më parë

  Ju kedoft zemra motrat mirditore

 • Prena Gjikola
  Prena Gjikola7 muaj më parë

  Ju kendofte zemra

 • Cengiz Pekince
  Cengiz Pekince7 muaj më parë

  Maşallah,,, Güzel İnsanlara Ankara'dan Selamlar Sevgiler...

 • Nik Kodra
  Nik Kodra7 muaj më parë

  Zemra ju kendoft tedyjave 🌹🌹

 • Servis Shop
  Servis Shop7 muaj më parë

  Ju pershendes nga Italia ju dhente zoti vetem te mira

 • Gjon Rica
  Gjon Rica7 muaj më parë

  Ju kendofte zemra motra mirditore Gjela e Dava siç e ka patur per tradite mirdita🌹🌹

 • Frange Marku
  Frange Marku7 muaj më parë

  Ju knoft zemra o motra mirditore.na kenaqet shpirtin.na nderuat mirditen.na nderuat kombin.e paqi jeten e gjate.gjithe gezim e kenge.

 • bali morina
  bali morina7 muaj më parë

  Ju knofte zemra çdo here !Te mrekullueshme !Jeni per çdo respekt ! Rrnofte Miredita !

 • Alfred Kola
  Alfred Kola7 muaj më parë

  Te ishte vesh edhe dava gjergj mirditore di te ishte edhe me mire

 • Vitore Kola

  Vitore Kola

  5 muaj më parë

  Jam krenare qe jam nga mirdita

 • Sinan Berisha
  Sinan Berisha7 muaj më parë

  Ju lumte goja e ju kendofte zemra sh bukur kenga

 • Gjergj Gjini
  Gjergj Gjini7 muaj më parë

  Ju kedoft zemra jeni yjet e kanges Mirditor po nje gje e quaj gabim se Gojani nuk ka qen e nuk eshte i Pukes. E sham Partin e shtiti e kaluar po ashtu ngeln kufijt dhe me ket rregjim te ndyr.

 • Arbër Guri

  Arbër Guri

  5 muaj më parë

  Gërmo dhe mëso se: - Gojani në origjinë janë fis Thaç, mbështetur vonë Mirditës

 • mire gojani

  mire gojani

  7 muaj më parë

  Julumt bylbylat eksaj bote me bat zemren mal jam merditore kam ardh nga merdita ne gjakov me bat me lot

 • Drane Gjergji
  Drane Gjergji7 muaj më parë

  U kendofte zemra !Jeni si dy yje drite .Kombinim shume i bukur ,respekt per te dyja .Kenga juaj buron nga shpirti .Urime si dy motra !Mos pushoni !Germoni se thesari qendron ne zemrat tuaja .U pershendes nga pertej oqeanit .Urime nga zemra mergimtare!

 • pirati al

  pirati al

  6 muaj më parë

  Al ll

 • marsela lushi

  marsela lushi

  7 muaj më parë

  Ju kendoft zemra u rujt zoti🧿

 • Prenk Prenrecaj
  Prenk Prenrecaj7 muaj më parë

  Respekt Motra Mirditore dhe une jam Mirdita nga gjakova Respekt 👍🍾🇨🇭

 • Rosa Preci

  Rosa Preci

  4 muaj më parë

  Ju kendofte zemra, jam Krenare se jam mirditore, ju shkon zani shum, kendofshi per jete, 🌹🌹🇦🇱🇦🇱

 • MARTE Vladi
  MARTE Vladi7 muaj më parë

  Zani juj za brilant u këndotë zemra e u bekoftë zoti fort

Faqja Tjeter