Vetëm pse ishte në karrocë, familjet s'donin t'i linin bashkë/Histori e veçantë e dashurisë!

Argëtim

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/Subscribe

👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.

Follow ATV on:
FB: smarturl.it/ATVfb​
IG: smarturl.it/ATVig​
WEB: atvlive.tv/​
Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​
All Rights Reserved © & ℗ ATV & Onair Media
#atv #studioA #perhatertedashurise #dashuria

Komente

 • sedat mamuti
  sedat mamuti2 ditë më parë

  kur e shenon Allahu ni send ska tesh qka e ndal ky ka qen kismeti mentorit kur e ke kismet sdel sen qka e ndal sepse Zoti ka ba emer po mos ta harrojm edhe sinqeritetin e respektin e ksaj vajzes se ndershme qe ka pranu me qen me mentorin bashk kesi vajza secili sod te te kishte desht me pas per gru po kta vajza sod shuum trralla jan nuk ka hiq.

 • Free music Official
  Free music Official5 ditë më parë

  Allahu ju bashkofte edhe ne Xhennetet e Tij te larta ashtu qysh ju ka bashku ne kete dunja 🤲❤

 • Gianni Gianni
  Gianni Gianni5 ditë më parë

  Kjo eshte dashuri e Jo si disa qe jan tu lujt me njeri tjetrin

 • Fahri Baliu
  Fahri Baliu5 ditë më parë

  Respekt gjith mon te lumtur shalla

 • No Name No Name
  No Name No Name6 ditë më parë

  Kjo asht ni gjest homan zoti ju shperbleft me she.ndet e lumturi gjat jetes te juaj.taman qift si duhet te jen njerzit me mene e zemer te shnosh,zoti ju bekoft.gurbet qari

 • Rinesa Krasniqi
  Rinesa Krasniqi7 ditë më parë

  Qka ta ban fmija nuk ta ban as Perendija,ti e deshte kta se ta deshti Zemra jote e zemren e prindit e vrave ata do te ken gajle gjith jeten.

 • Flora flora

  Flora flora

  3 ditë më parë

  @Rinesa Krasniqi Amin ⚘

 • Rinesa Krasniqi

  Rinesa Krasniqi

  3 ditë më parë

  @Flora flora mir e ki Zoti mos na provoft ashtu.

 • Flora flora

  Flora flora

  3 ditë më parë

  @Rinesa Krasniqi ok po ti a mendon ne sot jemi mir e shendosh po neser mund te na ndodh ndonje fatkesi e tashi a me na braktis neve ? ! Ne kurr nuk dim cfar na ndodh neser prandaj duhet te kujdesemi per te semuret nuk esht turp aspak por esht njerzi esht sprove nga Zoti ok

 • Rinesa Krasniqi

  Rinesa Krasniqi

  3 ditë më parë

  @Flora flora jo keq nuk i paska ra ishalla jan gjithmon te lumtur ,se ka gra qe burrat mi pa fizikisht i kan normal a ne krye i kan keq edhe vujn me ta,ama une per veti Zot mos e m’provo me gjet vajza ime nja invalid hiq nuk di qka bej se asht sfid e madhe per prindin me pa fmin e vet me behane.

 • Flora flora

  Flora flora

  3 ditë më parë

  Pse a mos i paska ra keq djali bukurosh Yll vajzen si drita e lumtur sic po shihet cfar do ajo me shum

 • Mira Jahollari
  Mira Jahollari7 ditë më parë

  Jeni nje cift i mrekullushme 😊😊😊😊😊😊😊

 • lina lina
  lina lina7 ditë më parë

  Oh zemra dyve bashk ju gzoft ,e ju trashegoft me shum femij 👍

 • Besa Berisha
  Besa Berisha7 ditë më parë

  Hallall të qoftë zonjë për këtë vepër! E paçi shënetin dhe, përkrahë njëri-tjetrin! Dyërt e Xhennetit janë të hapura për ty zonjë!

 • Matin Sallova
  Matin Sallova8 ditë më parë

  O Zot, lumja ti per veti moj zonje e nderume 🥰🥰

 • Dije Berdyna
  Dije Berdyna8 ditë më parë

  NJE HISTORI E DASHURISE SE VERTETE QE TE MBUSH SHPRESE DHE KENAQESI. JETE TE GJATE, TE LUMTUR DHE PLOTE HARMONI JU UROJ NGA ZEMRA EDHE 100 VITE💞 VETEM NJEREZIT QE KAN PROBLEME ME VETVEHTEN PARAGJYKOJNE. JU JETONE JETEN QE E MERITONI. CFARE THONE BOTA NUK ESHTE PROBLEM I JUAJ FARE

 • Albine Gocaj
  Albine Gocaj9 ditë më parë

  E Lumja ti maj vajz per shpirtin tane zoti ti pafte....kjo te mira

 • Albine Gocaj
  Albine Gocaj9 ditë më parë

  Zoti trujt maj vajz

 • Albanian Ger
  Albanian Ger9 ditë më parë

  Kjo eshte Dashuri e Sinqert. kjo grua e ka xhenetin Hazer. Kjo eshte grua Hallall, sepse nuk e ka marr pa kurrfare interesi. dhe e ka ba te Lumtur nje njeri i cili ka pas shum nevoj per nje grua hallall sikur puna e kesaj gruaje me zemer te madhe. Ishalla gjithmon ndiheni te Lumtur dhe u beft ni Katun nga ju. Respekt!

 • Fatima Ismaili
  Fatima Ismaili10 ditë më parë

  MASHAALLA Allahu ju meshiroft me tmira pa fund 💐💐

 • Fatima Ismaili
  Fatima Ismaili10 ditë më parë

  Allahu ju dhasht tmira pa fund ne familje Grue rrall ne shqiptari Ne tjerat vende ndodhin martohen edhe pse jan ne kartoce

 • Akif Sadiku
  Akif Sadiku10 ditë më parë

  Ta rujt zoti krejt familjen paqit shendet

 • Ruzhdi Kqiku
  Ruzhdi Kqiku10 ditë më parë

  ZOTI JU BEKOFTË E QOFSHI TË LUMTUR PËR JETË MOT ,KJO QENKA HANA HEROINË , KJO ËSHTË MADHËSHTI E NJERËZVE ME HUMANITET KULMOR, GJITHË T'MIRAT RREPEKT.

 • NILA DIJANA
  NILA DIJANA10 ditë më parë

  Kjo grua koka vet mrekullia bravo qofshi te lumtur gjithmon

 • Marina Marina
  Marina Marina11 ditë më parë

  Bravo hanife zoj grua qofshi te lumtur

 • klajdicanada
  klajdicanada11 ditë më parë

  Jete te lumtur dhe u plakshi bashke se nuk ka si dashuria e sinqerte!

 • Luan Braha
  Luan Braha11 ditë më parë

  Bravo te qoft dhe zoti ta shperbleft moj moter se me qajt mbane vallahi shum grue burrnore

 • Mirela Gjoni
  Mirela Gjoni11 ditë më parë

  Te dy te mrekullushum e brava kjo grua e nalte qe ka lidh fatin e saj PA paragjykime! E bukur ne paraqitje edhe ma kryesorja e bukur ne shpirte! Zoti ju bekofte familjarishte e respekt PA fund! Sikur te ishim afer de pija nje kafe me kenaqesi!

 • Jaja Axhami
  Jaja Axhami11 ditë më parë

  Hallall zoti ta boft burrnesh allai ju rujt e gjitha tmirat I patshi njet rrepekt lot mi kini qit

 • Re ni
  Re ni11 ditë më parë

  Ka femra burrnesha sot po burrat nuk ja dine vleren me mire te kesh nje burre keshtu e te jep zemren e dashuri .ju uroj lumturi 🇦🇱👏🥰🤗❤️

 • rina rina
  rina rina11 ditë më parë

  O zot sa te mir mashallah zoti ju rujt

 • Selami Ibraimi
  Selami Ibraimi12 ditë më parë

  Po zoti ju bekofte te dyte

 • G-*** G
  G-*** G12 ditë më parë

  Zoti ju dasht gjithmon shuuum dashuri dhe gjitha tmirat njet... kjo asht Met vertet per tu admiru nje femer qe pranon me mar nje burr ne karroc dhe kujdeset per to si ka hije e ka xhenetin e fitum 🤲🏻👌🏼👌🏼✌🏼👍🏼👍🏼👍🏼

 • Ivy Vulaj
  Ivy Vulaj12 ditë më parë

  Çift i mrekudhushem , Zoti ju becoft!

 • Afsch Ckyfvy
  Afsch Ckyfvy12 ditë më parë

  Bukurosh Mentori. Qdo. Femr e kish martu. Intelegjent. Hana. Mos reklamo. Se po dashurohum edhe ne

 • Skender Halilaj
  Skender Halilaj12 ditë më parë

  Zoti qofte i knaqur me ju , Respekt per ket femer hallall i qofte.

 • Luljete Krasniqi
  Luljete Krasniqi12 ditë më parë

  Respekt per ket femer po shihet sa me dashuri po e kqyr burrin e vet e qfar sakrifice paska ba kjo shumm shumm te rralla ka si kjo femer hallall te koft e zoti te shperbleft me temira 💙👍👍👏👏🙏🙏

 • N.K N.K
  N.K N.K12 ditë më parë

  Shum bukur po flasin sidomos fjalen PERENDi ne shqip🙏🏻

 • S R
  S R13 ditë më parë

  O zot zoti ju rujt dyve se keshtu Ska MA ne ket bot u knaqshi gjithmon zoti ju ndihmovt

 • Afrim
  Afrim13 ditë më parë

  Zoti ju bekoft te dyve

 • Nora Vesele
  Nora Vesele13 ditë më parë

  Zoti ju bekofte gjith jeten🙏🙏

 • Ushtria Çlirimtare Kosoves UÇK
  Ushtria Çlirimtare Kosoves UÇK13 ditë më parë

  Allahu ju begatoft me gjith të mirat e botës ❤🙏🙏🙏☝☝🤲🤲

 • Mergime Osmani
  Mergime Osmani13 ditë më parë

  😥😥

 • Genève Suisse
  Genève Suisse13 ditë më parë

  Eshte zoti i lartesuar,i madheruar qe vendos fatin tone.Nje cift i rralle,zoti ju bekofte vec me te mira cdo dite te jetes!

 • OG Aurel
  OG Aurel13 ditë më parë

  Zoti ju rujt dyve🙏🏻🙏🏻dashuri e vertet🙏🏻🙏🏻👸🤴🍀🍀

 • Arbnore Mehmeti
  Arbnore Mehmeti13 ditë më parë

  Paqi shendet e qofshi gjithmone te lumtur🥰🥰

 • Ardian Autischer
  Ardian Autischer14 ditë më parë

  Ti koke grua e ndershme dhe plot njerzillak lum aj qe te ka pas nafak

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  13 ditë më parë

  kur ke dashurin ke gjith boten ashtu qofshit gjithmon 🙇🙇🙇💓💓💓☝☝☝

 • Naim Doci
  Naim Doci14 ditë më parë

  bravo👏

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  13 ditë më parë

  urime martesa dashurija nuk njeh moshe ose kufizim fizik u trashegofshi

 • Ida Oli
  Ida Oli14 ditë më parë

  👏👏👏👏❤❤❤⚘⚘⭐⭐⭐💥💥💥💞💞💞🎶🎶👏👏👏👏

 • Aleksi Hoxha
  Aleksi Hoxha14 ditë më parë

  Bravo bravo jan shum te pakta vajza si ti ishalla zoti ju ruajt qofshit gjithmon te lumtur sepse te jesh ne nje karroc anapirie nuk esht turp sepse edhe ata njerez kan rriskun e tyre ja ka Bo zoti fatin

 • Muja M
  Muja M14 ditë më parë

  Ti kake femen lop ik pash zotin mos naj ha Karin

 • aola wili
  aola wili14 ditë më parë

  Allahu ju rujt e ju gzoftë gjith jeten🙏🙏

 • Isen Iseni
  Isen Iseni14 ditë më parë

  Allahu ju shperbleft Respekt per juve

 • ZIA KING
  ZIA KING15 ditë më parë

  Respekt zoti ju shperbleft

 • Azem Koka
  Azem Koka15 ditë më parë

  Allahu u bekoft

 • aola wili

  aola wili

  14 ditë më parë

  Brravo, jete te gjate e te lumtur...

 • Shpetim Muci
  Shpetim Muci15 ditë më parë

  Me Fal se harrova që të shkruaja tani po bëj. 15 VET invalid.

 • Lindita Lluka
  Lindita Lluka15 ditë më parë

  zoti ju dhashte lumturine e gjithe botes se e meritoni ju keni ndjakur zemren e zemra nuk genjen

 • Muzafer Bajrami
  Muzafer Bajrami15 ditë më parë

  Respekt per ju

 • Valdete Mehmeti
  Valdete Mehmeti15 ditë më parë

  O Allah 🤲 Vetem kisha dasht qe kjo video te ishte ma.gjat Oj gru allahu te shperbleft me.xhenet qe ja ke gzu.zemren kti njeri bravo per guximin Ton ju rujt Zoti shendetin 🤲

 • Haxhe Haxhaj
  Haxhe Haxhaj15 ditë më parë

  mentor mos ja harro kurr sakrificen qe ka bo hanifja per ty

 • Haxhe Haxhaj
  Haxhe Haxhaj15 ditë më parë

  urime martesa dashurija nuk njeh moshe ose kufizim fizik u trashegofshi

 • Rudi Rreshka
  Rudi Rreshka15 ditë më parë

  kur ke dashurin ke gjith boten ashtu qofshit gjithmon 🙇🙇🙇💓💓💓☝☝☝

 • Gazi Kazanhiu
  Gazi Kazanhiu15 ditë më parë

  Zoti ju rujt ma keni bo zëmrën mal

 • Rroni Rroni
  Rroni Rroni15 ditë më parë

  Zoti e sherbleft me xhenet ate gru . Jet te gjat dhe te lumtur .

 • abbsnn cose
  abbsnn cose15 ditë më parë

  Sa te mir jeni paqit shendet e gjitha miret ne jet se zoti esht gjdo kujt ja jep rriskun ☝

 • Bejtulla Metushi
  Bejtulla Metushi15 ditë më parë

  Zoti ishalla va jep te gjitha te mirat te jeni te lumtur tan jeten

 • servis celular
  servis celular15 ditë më parë

  zoti ju falte yje qe te dy jeni vetem miresi paci

 • Eli Cuni
  Eli Cuni15 ditë më parë

  O zoti qdo dite jau lumturoft te dyve deri sekontin e funit te kesaj bote.

 • Remzi Rushiti
  Remzi Rushiti15 ditë më parë

  Brravo, jete te gjate e te lumtur...

 • Tania Lama
  Tania Lama16 ditë më parë

  Zoti ka me ta bo mare ty oj vajze se e paske zemer engjell,eshte nji fjale e urt qent let lehin karvani shkon perpara,mos nigjo qa thojn njerzit ti qenke zonje gru heroin zoti ta prift mare ty me gjithe familjen

 • Ermize Osmani

  Ermize Osmani

  12 ditë më parë

  Bravos qofshi Gjithmon te lumtur

 • Shaip H. Demiri
  Shaip H. Demiri16 ditë më parë

  lp ju un ty by v vic but mom go ok

 • Arjoneta Hamza Gecaj
  Arjoneta Hamza Gecaj16 ditë më parë

  Mashallah🧿

 • Petrit Bajraj
  Petrit Bajraj16 ditë më parë

  Une u emocionova respekt per kete femer zoti ju trashegoft

 • baisi ha
  baisi ha16 ditë më parë

  xheneti osht te koma burrit Allahi e meshirovt ja Rab🤲🏻🤲🏻🤲🏻 ket zoj edhe burin e saj

 • doliio volay
  doliio volay16 ditë më parë

  botes qeter 🤲 ( amin) Shembull i gjall ' Cfar knaqesie te gezohesh per fatin e nje Vellai 🇦🇱 Ju lumt te dijve🙏 Respekte prej meje

 • Merita Sejdi
  Merita Sejdi16 ditë më parë

  Sa mkeni ba me Kajt. Dashurija e vèrtet ska kufi.as kush as tek asht apo je.kta vetem njeriu qè dashuron me t vêrtet e me gjith Zemèr e shpirt e kupton.ju dêshiroj jet sa ma tê gjat se te lumtur jeni ska nevoj me bisedu po shifet.🤗

 • Llajna Llajna
  Llajna Llajna16 ditë më parë

  Sa te mireeeeee 🥰🥺 Ishalla keni ymer te gjate e ishalla jeni gjithmone te lumtur ❤️❤️

 • Ana Tahiri
  Ana Tahiri16 ditë më parë

  O zot sa t mire sa pozitiva 😍🌟

 • Rudina Bani
  Rudina Bani16 ditë më parë

  E adhurueshme dhe e foerte kjo grua! Qofshin perhere te lumtur

 • Xh. H
  Xh. H16 ditë më parë

  Kur e ndegjon zemren gjithmone eshte ma i mire perfundimi dhe ju zonje pasni qenë nje nga ato pak femra e njerez qe jane te vendosur per dicka ...pacshi vec te mira ne jetë

 • latife lamaj
  latife lamaj16 ditë më parë

  Zoti ju bekoft tedyve qift shum i mir dukeni

 • Bla Bla
  Bla Bla16 ditë më parë

  Hallall moj Te koft Se nuk osht leht me vendos Po ti paske moj zemer Te but dhe Te madhe ! Shume shume Redpekt !

 • Blerina Xhurxhi
  Blerina Xhurxhi16 ditë më parë

  👏👏👏

 • antonia frroku
  antonia frroku16 ditë më parë

  zoti ta shperbleft zonje e nderuar

 • Fatime Rrahimi
  Fatime Rrahimi16 ditë më parë

  Respekt

 • Afsch Ckyfvy
  Afsch Ckyfvy16 ditë më parë

  Shum femr e bukur. Zoti. Te paska qu bukuri pa kufi po. Edhe nje shpirt. Te. Madh. Edhe burrin e ki bukurosh. Ska me femrat. Shqiptare. Un jetoj gjermoni i thom. Djalit. Vetem shqiptare ki me marr.me ma qu Zoti nje Re. Si ty. Si du zotit asgje. Shum e ombel. Je.

 • Nadia Ruka
  Nadia Ruka16 ditë më parë

  Zoti ju dhashte shendet e dashuri pafund. Si dy rreze dielli jeni

 • Naime Ukiqi
  Naime Ukiqi16 ditë më parë

  ALLAHU JU NIMOFT

 • Teuta Gjeka
  Teuta Gjeka16 ditë më parë

  Zoti ua shtoft cdo dite shendetin dhe dashurine ..bravo ju qoft

 • bigboss bigboss
  bigboss bigboss17 ditë më parë

  Allahu ju rujt

 • Visit Albania
  Visit Albania17 ditë më parë

  👍👍

 • G. A.
  G. A.17 ditë më parë

  Grua shqiptare grua Zemer madhe Bravooo Ishallah gjithmon keni lumturi ne jete... por shpresoj qe edhe burrat shqiptare te marrin mesim nga grat tona shqiptare se sote per sote me tanat tmirat dhe ndahen per qefi..

 • Linda Linda
  Linda Linda17 ditë më parë

  Allahu ju Begatofte me te mirat e tij .Lumturi pacit gjithmon Bashk

 • Leutrim Lekaj
  Leutrim Lekaj17 ditë më parë

  Bravo shum Respekt 🙌🙌

 • mikea hiooi
  mikea hiooi17 ditë më parë

  Fytyra buzqeshja e kësaj zonje rrezaton pozitivitet rrjedhimisht të imponon resçekt , qofshi të lumtur përherë .👍

 • Elma. Sulejnani
  Elma. Sulejnani17 ditë më parë

  Si kji femer nuk ka ma ...zoti ju dhasht shendet ...amin .

 • besar kamberi
  besar kamberi17 ditë më parë

  E ktu 64 qe kan bo unlike Zoti krejt te kqijat jau dhasht 😀Amin

 • The Human
  The Human17 ditë më parë

  O zot ne kete muaj ramazani muaj i shejte zoti ju bekoft te dyve zonje grua

 • Nurije Baftiji
  Nurije Baftiji17 ditë më parë

  Bravo te qoft. Ti e ke fitu gjenetin ashtu te gjith femrat duhet me qen keshtu si ti bravo po te them nga zemra. Oj e bukur jav shtoft zoti berqetin. E u plakshi bashk e shum gezime ne familjet e juaja paqi gjethmon ❤️❤️❤️🌹🌹🌹🙏🙏🙏

 • lula ramaj
  lula ramaj17 ditë më parë

  zoti ju bekofte te dyve me gjitha te mirat e ksaj bote 🙏 lumturi e harmoni më familjen tuaj ti zonje te paska lindur zoti per kte burr qe te jeshe per kra ti ishalla zoti te ndihmon per të qen bashke gjithe jeten kisha deshir te di a keni femi dhe do jem e gzuar shum që po ju shof te lumtur 💖💖🐞🐞🌹🌻🤴👸..kam edhe une nje vaze ne karroce të parlizuar dhe i sherbej vete .. lum ajo nan e jojtja qe po te shef ne krah me familjen tande zoti ju bekofte 🙏🙏❤️

 • Ëngjëllushë Kr
  Ëngjëllushë Kr17 ditë më parë

  Allahu ua dhuroft lumturi e një familje të lumtur 🤲🤲

 • F Gallapeni
  F Gallapeni17 ditë më parë

  Zoti ju Bekoft gjethmon Respekt per ket Gru Bujare

 • Dhurata Kurtaj
  Dhurata Kurtaj17 ditë më parë

  Mashalla ju koft zoti rujt🤗🤲

 • Enver Malaj
  Enver Malaj17 ditë më parë

  Mrekulli Respekt

 • Hane Mehmeti
  Hane Mehmeti17 ditë më parë

  Mareshalla Zoti ju dhene vece lumturi ne jeten tuaj

Faqja Tjeter