Ema në Studio A, befasia për gjyshen Remzie Osmani - ATV

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼

► althe.info...


👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.Follow ATV on:
FB: smarturl.it/ATVfb​
IG: smarturl.it/ATVig​
WEB: atvlive.tv/​

Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

All Rights Reserved © \u0026 ℗ ATV \u0026 Onair Media

Komente

 • yuoop noke
  yuoop noke8 orë më parë

  Xexushja jem ma emira ❤️❤️

 • Gajur Tosuni
  Gajur Tosuni9 orë më parë

  Malsorja kur sbahet qytetare e kulturume,mos isht muzika do ti fryente fyllit tuj kullot dhent 🐏🐑🐐

 • sokin jon
  sokin jonDitë më parë

  Zot qfar zoje je oj loqke Leqenda e kosoves Remzije Osmani edhe rejen e ki 👑 nja po nja mes tjet merak

 • Aterda Aterda
  Aterda AterdaDitë më parë

  NJI ZONJ GRUA 😊😍

 • yuoop noke

  yuoop noke

  8 orë më parë

  Taman, bile bile.🤮🤮🤮.....

 • dolita windo
  dolita windoDitë më parë

  O Yll i Shqipatrise je ti 🌟🙏🏻 e ki zerin nga zoti sta kalon askush live 👌🏻👌🏻👌🏻

 • Afsch Ckyfvy
  Afsch Ckyfvy2 ditë më parë

  Emli. Trullajk koka. Si Nana vet

 • Afsch Ckyfvy
  Afsch Ckyfvy2 ditë më parë

  Mosi fol. Fmis. Me fjal shkurta. Remzie. Se. Nuk ban.

 • sokin jon

  sokin jon

  Ditë më parë

  Sa femen e bukur asht kjo Ramzija

 • Afsch Ckyfvy
  Afsch Ckyfvy2 ditë më parë

  Qysh ec. Remzija. Si. Malsore. Dihet se u reit ne Mal.

 • alban
  alban2 ditë më parë

  sa ju kam lakmi ktyne qe kan thmi , dua edhe une tem femije

 • dolita windo

  dolita windo

  Ditë më parë

  A EMA JE LUTKA BOG DA JE CUVA

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov2 ditë më parë

  ska fjal e veshun perfekte gjithmon asniher eteprune jo ama qe po thu nreqna vet kurgja special nuk je e nreqne

 • Gangamel Shalaj
  Gangamel Shalaj3 ditë më parë

  Bajat jeni Ba me ta per zoti Edhe shyhrete aiiiiiii kot fare

 • Nini Llukaj
  Nini Llukaj3 ditë më parë

  Sa person pozitiv

 • Nini Llukaj
  Nini Llukaj3 ditë më parë

  Sa person pozitiv complimenti

 • Am Shope
  Am Shope3 ditë më parë

  remzije osmani kallxoma titullin e qasaj kange azil qe ekeknu me nexhatin shum ekerkoj at keng ama smuj mexhet ma

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  2 ditë më parë

  je yll kengetare💖💖💖

 • Hamide Hoxha
  Hamide Hoxha3 ditë më parë

  Emeli ,i ngjan nona remzijes nga syt e floket.👍👐🙏🤗👄

 • Hamide Hoxha
  Hamide Hoxha3 ditë më parë

  Mashaallah sa e Mir , zoti e rritt me non e bab princeshen e vogel.edhe me te gjith ju se bashku.qofshi familje e lumtur .🙏♥️💋

 • Hamide Hoxha
  Hamide Hoxha3 ditë më parë

  O zonja remzije je e madhe .le te thojn njerezit Ca' te dun se ai qe ka lek ju thirr per dasma ai qe ska mos te boj dasem.te rujt allahu .🙏🙏

 • Bayern Qarli Medana
  Bayern Qarli Medana3 ditë më parë

  Qfar lope kjo moderatore, nje as dy fjale peerr perre perre ori Kurve per per ok mos mos u pedetavni ok msohuni shqip me fole prtivate perre porrtalekurva

 • Kqiku Kqiku
  Kqiku Kqiku3 ditë më parë

  Taman, bile bile.🤮🤮🤮.....

 • Kqiku Kqiku
  Kqiku Kqiku3 ditë më parë

  Pse edhe me tutje gjthmone, per fate te keqe edhe nga gjeneratat e reja kaq shume fjale turke....keto fjalet pishman, ishalla, vallah, etj etj nuk e ndegjon dot me njeriu....pse s'thone pendohem, shpresoj, per bese.....

 • l l
  l l3 ditë më parë

  Sa femen e bukur asht kjo Ramzija

 • Adela Jusufi
  Adela Jusufi4 ditë më parë

  A EMA JE LUTKA BOG DA JE CUVA

 • Adela Jusufi
  Adela Jusufi4 ditë më parë

  REZMIJA JOS JE LEPSA NANA GJUSHJA. SELYM

 • Sllatina
  Sllatina4 ditë më parë

  Këngëtare shumë e mirë por edhe Arrogante shumë e madhe se kur e ka përmend 1 her në diasporë më ftuanë për Darkë hangrëm Oriz me mishë pule nderen e qiti posht mendjemadhja Arrogantja

 • Marte Nov
  Marte Nov4 ditë më parë

  Zoti te dhasht shnet e dashuri ne familje bilbile jon ❤️💐

 • ismete I
  ismete I4 ditë më parë

  Si moderatorja si mysafirja zonja te verteta..te.embla si sherbet

 • Lela Mziu
  Lela Mziu4 ditë më parë

  je yll kengetare💖💖💖

 • Besim Zimberi
  Besim Zimberi4 ditë më parë

  Shum shum je emir tana aspektet si nurse si gjyshe si vjeherr si kengtare si nveshe veç kushtka inati sent ska kush ta kalon me kurxha veç. Vazhdo

 • Vjollca Ramaj
  Vjollca Ramaj4 ditë më parë

  Ooo Remzije e madhe jeee shpresoj qe talentin tend e trashegon kjo qupka e bukur eee mos te shterroj kur kenga qe ti dhe sa vite e vite.

 • Faruk Berisha
  Faruk Berisha4 ditë më parë

  Sa e mir ema😙

 • Luljeta Luljeta
  Luljeta Luljeta4 ditë më parë

  Sa stil kjo Sduket fare per ato vite Si ka mundesi Yll eshte yll❤️po cfar gjyshe moj ti ti je 30 vjeqe🤍⭐️

 • 🧚🏻‍♀️ Fansja Maides 🧚🏻‍♀️
  🧚🏻‍♀️ Fansja Maides 🧚🏻‍♀️5 ditë më parë

  Sa e mire 😍😍😍

 • G L
  G L5 ditë më parë

  O Yll i Shqipatrise je ti 🌟🙏🏻 e ki zerin nga zoti sta kalon askush live 👌🏻👌🏻👌🏻

 • Joanna Usa
  Joanna Usa5 ditë më parë

  Ti je nje zonje e vertet Remzije ,ke deshir met ndegju kur flet edhe kur kendon ,e perlqej shum personalitetin tond s nderuar ,Repsect ❤️👍

 • Skender Kopili
  Skender Kopili5 ditë më parë

  Inshalla rrite nepish Inshalla koh fat

 • Skender Kopili
  Skender Kopili5 ditë më parë

  Remzije ti je shum bukuroshe plus nuk je naciste bravo z.remzije edhe kendon shum mir une veq tye te degjoj

 • Jaguar Jaguar
  Jaguar Jaguar5 ditë më parë

  Oi bukuroshe e vogel po e bukur qenke zoti te dhashte shendet.

 • Ramadan Imerovski
  Ramadan Imerovski5 ditë më parë

  O e mir me tanat tmira ❤❤❤

 • Hello OO
  Hello OO5 ditë më parë

  💫🥰

 • Shpresa Guri
  Shpresa Guri5 ditë më parë

  MashaAllah shume bukur gjyshja me mbesen . Te lumtë Remzije per modestine e sinqeritetin . Sa bukur kur je kaq e talentuar e njekohësishte kaq modeste dhe e edukuar.

 • Have Berisha
  Have Berisha5 ditë më parë

  Mepas Pare me thas Asnji Kengtar nuk ekisha pagu per Dasem te Femijve po Ka Budall hala

 • Vesa Paloja

  Vesa Paloja

  5 ditë më parë

  Hava Berisha njeri ma pise se ti sdi a ka, a din pse te shkrujta se te njoh Ti e ke shpirtin e zi e grue shume e keqe oj Hava Po nese qesaj Remzies i gjen behane sdi kush mundet mu kan e mire per ty Grue e lige e smure per arritjet e tjetrit Ke me vdek oj e mjere! Lej njerezit le ta bajne punen e vet

 • Adifet Memedi
  Adifet Memedi5 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Ahahaha Ahahahah
  Ahahaha Ahahahah5 ditë më parë

  Llokum fmi mashalla 🤩🤩🤩

 • vasw katseli
  vasw katseli5 ditë më parë

  Je kaqe e mire e dashur Zoti te bekofte Ylllll se bashku me te dashurit e tu !!!

 • ema art
  ema art5 ditë më parë

  Zot qfar zoje je oj loqke Leqenda e kosoves Remzije Osmani edhe rejen e ki 👑 nja po nja mes tjet merak

 • Nafa Nafa
  Nafa Nafa5 ditë më parë

  Valla be remzije lum ajo familje qe te ka paq shendetin❤️❤️❤️❤️❤️🤗🤗🤗🤗

 • Kuzhina Shkendijes
  Kuzhina Shkendijes5 ditë më parë

  Me ta knaq shpirtin 😍 Remzija me mbese

 • Esa B
  Esa B5 ditë më parë

  Sa bukur, sa bukur!👏💞

 • Behare Vila
  Behare Vila6 ditë më parë

  Mashalla Zoti tua fali,, Je Zonje e vertet,, ,, C,do te mir ju uroj ne jet e familje🥰🥰🥰🙏🙏🙏🤫🤫👌👌👌💥

 • Bubble Day
  Bubble Day6 ditë më parë

  Te gjitha grat mund te bëhen edhe ma te mira se Remzija dhe shoqet e saj sikur ti ken parat e saj me tralala e rjepën popullin për nji nat darsëm 9000 mij euro turp edhe edhe ndjehen krenare per ket pjes mendojn qe e meritojn

 • Shefki Murati

  Shefki Murati

  5 ditë më parë

  Jo jo smujn me u ba ma te mira se kjo valla Kush pi ndal more le te baheb Kjo po punon zoja pa ndal a spo e ndegjon intervisten ti a veq flet palidhje Shporru

 • j s
  j s6 ditë më parë

  Shum bukuasht bash mipas hije zojn asht

 • Halime Gashi
  Halime Gashi6 ditë më parë

  valla poj repni kan poe zini po mir pojav bani se qmimi boll i nalt katastrof po nuju thirrsha as menja sum shkon raram mos vet

 • Bledi Berisha
  Bledi Berisha6 ditë më parë

  Kjo gjynah qe vepron e kendon ne Kosove Aq e talentuar,pa komplekse vetvetja, te jep kenaqesi kur kur flet me aq modesti tamam si artistet boterore Po ktu Shqiptart mendojne disa qe fama arrihet me mendjemadhesi Kjo duket qe eshte e plotesuar e shetitur e zonja dhe sikur te kishte jetuar ne Amerike,padiskutim do kishte qene si Celine Dion Te lumt o artiste! Po gruaja ime po thot po i shkrep fetyra si po e mban kete fetyre kaq fresket sdallohesh me moshen e Adelines Komplimente🌹

 • Toni Santos

  Toni Santos

  Ditë më parë

  Fytyra e fresket siq po thue ti, kjo i faliminderon operacjioneve dhe botoksave cillat jo vetem kjo e perdor por pothujse krejt kengetaret dhe grat e famshme nga kosova

 • Julia Alb

  Julia Alb

  4 ditë më parë

  @Arber Krasniqiketa injoratat e krahasojn nje kengatare t thjeshte te nje shtetit llom e barazojn me Celin Dion.!!! Paramendo cfare nivel jane shumica e shqiptareve 0 hajmedet e haj !

 • Arber Krasniqi

  Arber Krasniqi

  5 ditë më parë

  @Vesa Paloja pse po mi percjell moj dhi katuni🤣🤣🤣

 • Vesa Paloja

  Vesa Paloja

  5 ditë më parë

  @Arber Krasniqi une kur nuk e du dike as nuk e percjell as nuk e kqyri e leje ma me ja lexu komentet E me ty cfar pi ndodhe? Hhaaaa

 • Arber Krasniqi

  Arber Krasniqi

  5 ditë më parë

  @Vesa Paloja ndoshta per ty, per mua nje kangtare normale krejt. E me krahasu me Celine Dion sinqerisht ashte ma shum se qesharake, mendimi yt eshte shija jote, mbaje per vete mendimin , mvaret prej niveleve te njerezve cfar duan….

 • Ivy Vulaj
  Ivy Vulaj6 ditë më parë

  Zonje e vertete , po edhe shume class , yll je po ti asht rahat me u rregullu se te ka reegullua Zoti 👏

 • Halime Gashi
  Halime Gashi6 ditë më parë

  ska fjal e veshun perfekte gjithmon asniher eteprune jo ama qe po thu nreqna vet kurgja special nuk je e nreqne

 • Arjeta Hoti
  Arjeta Hoti6 ditë më parë

  Sdi apomdoket mu ama ekamshiqu shumm me kujdes po kjo hunden epaska tshtrembet po shumm shtrmebet po grimi botoksi operacjonet plastike spo plaken hiq

 • Elton Daily
  Elton Daily6 ditë më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali ynë.

 • Pashke Shtufaj
  Pashke Shtufaj6 ditë më parë

  Mashalla mashalla shum e bukur Princesha e vogel e ti Remzie u bafsh Gjyshe e shum Nipa e Mesa ishalla more Zot

 • Albina Balaj

  Albina Balaj

  6 ditë më parë

  Amin kjo dhe te gjitha nenat Qe presin te behen gjyshe

 • Emanuela_ Helsinki
  Emanuela_ Helsinki6 ditë më parë

  OJ REMZIJE MOS I THUAJ SHUMË E URTË SE GJYNAH I MER MESYSHË LARG QOFTE MASHALLA

 • Bonabona Muca
  Bonabona Muca6 ditë më parë

  Remzije je ma e mira te dua shum dhe kam qef te takoj 🥰🥰💗💗💖💖👋👋👋

 • Prena Haka
  Prena Haka6 ditë më parë

  Remzie Osmani e bukur ne paraqitje, e bukur ne veshje, Zonje e vertete ne qendrim e komunikim, e thjeshte. Kengetare e mrekullueshme. Te rujt Zoti familjarisht sa pozitive je.

 • Naksije Jonuzi

  Naksije Jonuzi

  5 ditë më parë

  💞💞💞💞💞💞

 • Boni Klein
  Boni Klein6 ditë më parë

  oj loqk ani po thu ju te rejat po ti dokesh si me kon 20 vjeqe moj shpirt po e mir je me gjitha te mirat zoti ta dhasht shendetin ishalla

 • Estela Subashi
  Estela Subashi6 ditë më parë

  remzie je e persosur

 • Aferdita Merovci
  Aferdita Merovci6 ditë më parë

  ♥️♥️

 • Xhemile Ahmetaj

  Xhemile Ahmetaj

  5 ditë më parë

  👀

 • Gjakova 20
  Gjakova 206 ditë më parë

  valla je zonje edhe nuk vrapon me kenge si shyhreti ajo mbaroj me kenge 🤗🤗🤗🤗

 • Semii Semii
  Semii Semii6 ditë më parë

  Xexushja jem ma emira ❤️❤️

 • ma beka
  ma beka6 ditë më parë

  o vet jam gjyshe pot kuptoj moj remzie seshum mir esht meu ba gjyshe ska knaqsi me emadhe

 • Xhezide Berisha
  Xhezide Berisha6 ditë më parë

  Je e pa shoqe tknoft zemra se nuk del pi modes kurr 💓

 • Lulieta DINE
  Lulieta DINE6 ditë më parë

  Remzie Je e pa arritshme Ju pershedesim nga Durresi

 • Mobiles Samsunga10s

  Mobiles Samsunga10s

  6 ditë më parë

  Siesh koha ndurs naka mar malli 🌊

 • Ali Thaqi
  Ali Thaqi6 ditë më parë

  Remzie shum respekt per ju 👍👍👍🇦🇱🇽🇰🇩🇪🌹🌹🌹

 • Bahrije Zeqiri
  Bahrije Zeqiri6 ditë më parë

  Po pse nuk po shkon me gjith Emen bashkt moj Remzijee

 • Ble Art
  Ble Art6 ditë më parë

  Qfar fmije ⭐MashaAllah🧿🧿🧿😘😘😘😘U rritsh me prinder o Prinzessin😘😘😘😘😘

 • Jusef Graniti
  Jusef Graniti6 ditë më parë

  Kurv e klases pare Shkatrruesja e ktij Populli

 • Bahrije Zeqiri
  Bahrije Zeqiri6 ditë më parë

  Apo jau besoni atyre si hiq nuk punoj

 • Ble Art
  Ble Art6 ditë më parë

  Nje zonje me plot kuptimin e fjales😘😘😘😘😘

 • drama queen
  drama queen6 ditë më parë

  Ooooo te kisha pas afer me puq pak emen bre

 • Live Your Life
  Live Your Life6 ditë më parë

  Zonj e vertet ska kush ja kalon yll te kemi zemer remzije te pershendes nga zemra

 • Live Your Life

  Live Your Life

  5 ditë më parë

  Po nfitofshin bravo ju koft pse jo 9000 ema shum ishalla buk e kan edhe tekefunit me zor kerkuj nuk i shkojn ndasma respekt per kengetar kudo qe i kemi jemi me ta

 • fuego tv

  fuego tv

  5 ditë më parë

  Ardiana Avdija jam nje adhuruse e jotjaje . Zoj femre brava te qoft po kur te martoj djalin kisha qef te kety si kenktare a be noj her bamirsi per ato qe nuk kan mundesi ekonomike ae ploteson deshirèn e tyre

 • B gashi
  B gashi6 ditë më parë

  Walla bre zonja osmani keto te rejat te lan pa buk tuj e shiqu feriden

 • Mobiles Samsunga10s

  Mobiles Samsunga10s

  6 ditë më parë

  😂😂

 • Iris Kazanxhi
  Iris Kazanxhi6 ditë më parë

  Nje zonje e vertet! Modeste, e talentuar, e thjeshte, moderne ne mendje dhe lum shtepia dhe vecanerisht fat per nusen tuaj sa shume gjera te bukura ofroni! Vertet nje vjerre multiplane si Ju ! Plus bukurine- nje bonus me shume! Jemi publik me fat qe ju kemi! ❤️

 • Mendim Kryeziu
  Mendim Kryeziu6 ditë më parë

  🤪🤪🤪👎👎

 • Vesa Paloja

  Vesa Paloja

  5 ditë më parë

  @Albana Hamiti a ti ka lyp ty a Ste vjen marre Informohu pak Uh cfar njerez ma te smut e mut se portalet

 • Albana Hamiti

  Albana Hamiti

  5 ditë më parë

  Pandemia gjith boen e ka perfshi po ty qysh sterdh marre mi lyp 10 mi ero

 • Nurie Thomo
  Nurie Thomo6 ditë më parë

  Cfar gjyshe qe je moj Rezmije sa e bukur qe je

Faqja Tjeter