Dafina Zeqiri - JAPA

Bzzz Entertainment - smarturl.it/Bzzz

Stream/Download - smarturl.it/DafinaJAPA

Follow @Dafina Zeqiri - smarturl.it/DafinaZeqiri

Executive Producer : MONEYZ
Produced by: RZON \u0026 Pllumb
Lyrics: @ELINEL
Video by: Entermedia
Publishing by: Bzzz


Follow My Playlist on @Spotify
smarturl.it/ItsMeDafinaZeqiri


“ 𝑫𝒂𝒇𝒊𝒏ë 𝒎𝒐𝒋 “ Album coming soon.......

© ℗ Moneyz \u0026 Bzzz Entertainment


DAFINA - JAPA

Ani ani
Hajt se e sheh ti veq sa tkryhet kjo Karantine
Edhe t’bjen n'men ty kejt ato qe un ti japa

Chorus x2
Jap japa
Japa japa japa po
(Kejt ato qe ti)
Japa japa
Japa japa japa-pa

Ku mete ti
Me mir sun gjete ti
Je kon jeta jemeee
Pse po bon ti probleme

Ani ani
Mos ta nin u bo Ani
Ma mir i ftoft
Jargani
Se sa pishman mu bo tani
Ani

Shko
Bon haapa
Aaa
Ska kthim mrapa
Joooo

Chorus x2
Jap japa
Japa japa japa po
X2

Verse.2
Nata
Shum e ftoft ke nata
Pak ngrohtsi nuk pata
Pytem mu
Pytem mu pse tdashta

Nuk e ke vleresu ti
Tmiren sa e pate
Tash mun me kujtu
Kur del gjumi midis nate
Sa tkom dhon ti e din
Un ALL IN e ti veq Gabim

Po t'thom
Papa
Vrapo
Ik Papa
Durt me ty i lava
Mun me shku
Mun me shku
Ik Papa


Komente

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱3 orë më parë

  Sa jan dakort qe Noyzi dhe Dafina te bejn nje keng.

 • Devis Fejzulla
  Devis Fejzulla6 orë më parë

  SUPER DAFINA ZEQIRI💋

 • hen ko
  hen koDitë më parë

  dieser spezielle dafina vibe 🤌🏽😍

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱Ditë më parë

  Yll...super kengetare

 • Reti Cuka
  Reti CukaDitë më parë

  1 jesh shume me pelqen suksese te metejshme

 • Defrim Haskaj
  Defrim Haskaj2 ditë më parë

  Rks lumiiiiii

 • gezim gashi
  gezim gashi2 ditë më parë

  I love you so much

 • hen ko

  hen ko

  Ditë më parë

  Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish Ai do t'ju japë jetën e përjetshme ((shiko lart në qiell dhe pyete atë))

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss2 ditë më parë

  She is now trending in germany 😍😍❤️🇩🇪

 • Uesli Kolaveri
  Uesli Kolaveri3 ditë më parë

  O sa e bukur me pelqen kjo muzik

 • bowen voowy
  bowen voowy3 ditë më parë

  Artiste e fort dhe personalisht ma e profesionuara e estrades ne biznis muzikore!

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  Ditë më parë

  She is now trending in germany 😍😍❤️🇩🇪

 • Cassie
  Cassie4 ditë më parë

  DAFINA👑👑

 • Sibe Berberi
  Sibe Berberi5 ditë më parë

  Ma e mira me e bukura

 • Ask to seduce Miss

  Ask to seduce Miss

  2 ditë më parë

  Respekt from Serbia🇷🇸❤🇽🇰

 • Era Era
  Era Era5 ditë më parë

  Po shume te bukur e ka bo me Bekur se milisa

 • Anxhela Jonuzi
  Anxhela Jonuzi5 ditë më parë

  Super diva ❤❤

 • bowen voowy

  bowen voowy

  3 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️SHINES❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • usam jahja
  usam jahja5 ditë më parë

  Artiste me bole!

 • hg Huk
  hg Huk6 ditë më parë

  qe ti japa a qe ti dhash ? :P

 • Salihu. M
  Salihu. M6 ditë më parë

  Ooo naj knaqe shpirtin me ket zerin tend ooooo je 1 ne bote

 • Roan way
  Roan way7 ditë më parë

  🥰🥰

 • Roan way
  Roan way7 ditë më parë

  🥰🥰

 • Mike Saraft
  Mike Saraft7 ditë më parë

  🎍🎋🎄💮💗🎋🎄🧩😆✨🎋🎄🌙🌠 *Për shkak të dashurisë. Perëndia dërgoi Birin e tij Jezu Krisht të vdiste në vendin tonë. Tri ditë më vonë. U ngrit nga vdekja.* *Tani Vetëm nga Jezu Krishti. Zoti na ka dhënë dhuratën falas të jetës së përjetshme. Ai do të të shpëtojë dhe do të të shërojë.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Dira Sukmawati
  Dira Sukmawati7 ditë më parë

  Wow

 • Dira Sukmawati
  Dira Sukmawati7 ditë më parë

  Wow nice music...

 • Ardit Metai
  Ardit Metai7 ditë më parë

  Je heroin e shpirtit tim zemer poo nuk mundem pa kenget e tua zhdokeng qe kendon ti esht jet

 • Emilian Karafili
  Emilian Karafili7 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • hhkk mmm
  hhkk mmm7 ditë më parë

  Respekt from Serbia🇷🇸❤🇽🇰

 • Roblox YT

  Roblox YT

  2 ditë më parë

  No thanks.

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  5 ditë më parë

  DEUSA💎✨💙

 • Valentin Meholli
  Valentin Meholli7 ditë më parë

  Pse pom pelqen kjo kang qdo dite tu e ngu kur rasisht hina e pash qe e ka shkru elineli ehhh qat here e dita !

 • Paulo Henrique
  Paulo Henrique7 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️SHINES❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • FLORDI
  FLORDI7 ditë më parë

  althe.info/number/vKqqonuJn55rmZU/video

 • Altin Abazi
  Altin Abazi7 ditë më parë

  Bravo

 • Aurela Gorezi
  Aurela Gorezi8 ditë më parë

  Bravo,Dafina na kenaqe.Keshtu vazhdo duke na kenaqur shpirtin me keto kenge fantastike.

 • Nezir Vrapi

  Nezir Vrapi

  3 ditë më parë

  👍

 • Majlinda Ferfelli
  Majlinda Ferfelli8 ditë më parë

  Sa te bukur e Ke kenduar e Ke qar te lumt

 • Rexha Bekoviq
  Rexha Bekoviq8 ditë më parë

  Legend je Love from Cologne 🇦🇱❤️

 • leunora qizmolli
  leunora qizmolli8 ditë më parë

  Min favorit muzik 😘😘❤️

 • Sonila Beta
  Sonila Beta8 ditë më parë

  Bravo 🥳👌😽🥰 sherim per te gjuith

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide8 ditë më parë

  No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

 • riad murati
  riad murati8 ditë më parë

  G.O.A.T DAFFY

 • Ani Shyti
  Ani Shyti9 ditë më parë

  Po ca tbona mor😂😂😂😂😂

 • Gzim Tahiri
  Gzim Tahiri9 ditë më parë

  Bravoooooo dafinaa te dus shume

 • Fabian Mtj
  Fabian Mtj9 ditë më parë

  🔥🔥❤️😍❤️

 • Elheme Ferizi
  Elheme Ferizi10 ditë më parë

  You and this song are soooo beautiful!🤩🤩🤩🤩💗💗

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy10 ditë më parë

  Sekreti te Kenget e Dafines jane qe sa ma shume ti ndegjosh aq ma shume fiksohesh mas saj .... qata kenget e Dafines ndegjohen edhe mas shume vite tjera ❤️ Diva Dafi

 • Enea Iseni
  Enea Iseni10 ditë më parë

  YAS Dafina

 • Enea Iseni

  Enea Iseni

  10 ditë më parë

  👏👏👏👏👏👏👏👏👏❤💫👑👸🏽

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhh10 ditë më parë

  No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  7 ditë më parë

  No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

 • Koni S
  Koni S10 ditë më parë

  Shume e bukur kenga Bravo dafina

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  10 ditë më parë

  С седыми волосами она выглядит на 95. Неплохо, но к этому нужно привыкнуть. Но песня классная.

 • Freak Vic
  Freak Vic10 ditë më parë

  The only Nigerian comment

 • Kiza Kryeziu
  Kiza Kryeziu11 ditë më parë

  Diva e muzikes na ka marr malli per ty ❤❤❤❤

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  10 ditë më parë

  Thjesht diva

 • Lili 7
  Lili 711 ditë më parë

  DIVA je Daffi, kongt e tua hite si gjithmone♥️✨

 • Lisbona Kabashi
  Lisbona Kabashi11 ditë më parë

  Kenge shummm e mir

 • Majlinda Ferfelli
  Majlinda Ferfelli11 ditë më parë

  Te lumt

 • Lori King Zefi
  Lori King Zefi11 ditë më parë

  Kush e lexon këtë koment Zoti ja ruajt familjen🙏

 • Lejla Kamisholli
  Lejla Kamisholli11 ditë më parë

  Fireeeee ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Alma
  Alma11 ditë më parë

  🌷🍓✨🍉🌸❤️🥰🦋

 • Alboshin
  Alboshin11 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • Me Ma
  Me Ma11 ditë më parë

  Dafi ski dhez hiq, si dhurata dhe tayna. Tash je plak , veq botoxi munet met nimu si deri tash ,duhesh me hi ne pension ti tash. Ka hec koha jote😂🤦🏻‍♀️

 • ladionaa
  ladionaa12 ditë më parë

  Q

 • Emily An
  Emily An12 ditë më parë

  С седыми волосами она выглядит на 95. Неплохо, но к этому нужно привыкнуть. Но песня классная.

 • minij hooi

  minij hooi

  12 ditë më parë

  No one: Me in the middle of the night: JAPA JAPA 🧠🎶

 • Apfelsirup HD
  Apfelsirup HD12 ditë më parë

  С седыми волосами она выглядит на 95. Неплохо, но к этому нужно привыкнуть. Но песня классная.

 • DonaId J. Trump
  DonaId J. Trump12 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Erberen Torte
  Erberen Torte13 ditë më parë

  Thjesht diva

 • sara toskaj
  sara toskaj14 ditë më parë

  ooo milettt si mund ta krahasoni dafinen me te perputhen mos u qmendni para kohe 😣😣😣😣 daffy asht queeni 15 vjet ne muzik e prp te gjitha kenget jan fire🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥💕💕💕💕💕💕

 • Geg Toska

  Geg Toska

  12 ditë më parë

  Oj Kusherin

 • Era Smus
  Era Smus14 ditë më parë

  Too aggressive in bed for her own good...trying too much? Dont mind me, Im just bullshitting...

 • kosova kosova
  kosova kosova14 ditë më parë

  Kreit ju qe ekeni kritiku Diven Adelinen per veshjen me kryq,kqyrnjani ksaj kryqin nqaf edhe nfuuund kreit klipit kqyrnjani tpasmet e ngjita ka ti banshkon kamt

 • bofooit gojo
  bofooit gojo14 ditë më parë

  This gonna be my summer song 💯

 • Maggie Trupido
  Maggie Trupido15 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Hatixhe Kormaku
  Hatixhe Kormaku15 ditë më parë

  Nice 👏

 • Lorena Kr30948
  Lorena Kr3094815 ditë më parë

  *Ohrwurm

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  14 ditë më parë

  850 unlike kujt ju qi nona me shtyp?!

 • Lorena Kr30948
  Lorena Kr3094815 ditë më parë

  Uhu sa mir Vera Hit 🇽🇰🇦🇱😂 Ann alle Uhrwerk jetzt schon Ahaha 😂🇩🇪

 • Dylbe Muqolli
  Dylbe Muqolli15 ditë më parë

  KENGA ME E MIRA PREJ TEJE KA QENE DURO FLM QE BEN KENGA TE DUA DAFI🥰🥰😊😊😘

 • bujana haxhiu
  bujana haxhiu15 ditë më parë

  Une mendova se kjo (JAPA) kishte ndonje kuptim tjeter... 😑 Pasi lexova lyric u skandalizova qe nga dy zgjedhje te foljeve DHASHE - JAP e ka bere JAPA 🤬 Tmerr , sinqerisht mos e perdhunoni me gjuhen.

 • Ksuela Sula

  Ksuela Sula

  14 ditë më parë

  Ashtu si ne textet e huaja want =wanna Nuk ka perdhunim gjuhe ketu, per tu bere me interesant teksti Edhe kurioz degjuesi sepse te gjithe menduan se do kishte JAPA ndonje kuptim tjeter . Gjera artistash !!!

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  14 ditë më parë

  Respekte nga Macedonia 🇲🇰 shum me pelqen kjo muzikë😍👏

 • edcvgftyu tgbhuji
  edcvgftyu tgbhuji15 ditë më parë

  A Battle-Ax Changes Everyone in our village also witnessed how my character changed. They said I became a really nice person after I started to practice Falun Gong and follow Falun Gong’s principles of Truthfulness-Compassion-Forbearance. The Communist Party secretary in the village, in particular, was impressed that I, who was considered the toughest woman in the area, could change so much. He was serious when he said that. In the past, I had a bad temper. If anyone made trouble for me, I could go after him until he really regretted it. I often quarreled and fought with other people and would not stop until I’d won. Everyone, including the villains in the village, was very polite to me because of that. “If you were a man and went out into the world, I believe no one could beat you down,” one of them said. In my heart, however, I felt lonely because I always had enemies no matter where I was. Because I quarreled and fought, my health got worse. That was why I ended up in bed, waiting for death, before I was 40. One year, we had to pay the village government money. We turned in every cent we had and were still short 50 yuan. One village official said turning in grain was also fine. So my husband and I sent over broom-corn to cover the 50 yuan. The next day, the accountant said we still needed to pay 50 yuan. “We turned in grain yesterday. Why didn’t you record it?” I could not take it anymore and yelled. “It’s not that I did not record it-no grain was turned in in the first place,” the accountant explained. The person next to him said the same thing. “That’s enough!” I said. I jumped up, grabbed the ledger, and dumped the abacus on the ground. Pointing at the others waiting in the room to clear their accounts, I called out, “If we do not straighten this out now, don’t even think about going back to work here!” The Party secretary saw that I was hysterical and dragged me out of the room. I directed my anger at him. I punched him and kept shouting, “You know why I’m hitting you? Because you did not lead them well. Since you are not a good official, you’d better let someone else take your place!” The secretary did not fight back and just smiled. Later on I learned that the mistake was caused by my husband since he did not tell the accountant about our grain submission.

 • The Black Rat Inn
  The Black Rat Inn15 ditë më parë

  ugly shit. this is not albanian music.

 • anci bananci
  anci bananci15 ditë më parë

  What means JAPA ??

 • Drilon Say

  Drilon Say

  10 ditë më parë

  Give « something »

 • anci bananci

  anci bananci

  15 ditë më parë

  @soinu foig 👍

 • Black Sheep13
  Black Sheep1315 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Mmahmoud Ismail
  Mmahmoud Ismail15 ditë më parë

  ةةةةةةةةةةةةةةة

 • maroje kralj
  maroje kralj16 ditë më parë

  Love from croatia 🇭🇷🇭🇷♥️

 • DonaId J. Trump

  DonaId J. Trump

  12 ditë më parë

  Za dom spremni 🇦🇱

 • Piotr Kaczkowski
  Piotr Kaczkowski16 ditë më parë

  JAPA JAPA hehe

 • Gafurr Morina
  Gafurr Morina16 ditë më parë

  Suksese je shum e bukur

 • Τζενη Τζενακι
  Τζενη Τζενακι16 ditë më parë

  Bravo dafina

 • Shqipe Krasniqi
  Shqipe Krasniqi16 ditë më parë

  Numer 1 je te dua shum 👏⭐❤️

 • Lazo Rot
  Lazo Rot16 ditë më parë

  850 unlike kujt ju qi nona me shtyp?!

 • anila krasniqi
  anila krasniqi16 ditë më parë

  ❤❤💘💘

 • George Rivera
  George Rivera16 ditë më parë

  Wenn Sie einen Film ansehen möchten, aber nicht wissen, welchen verwenden Sie random.movie . Sie haben 2021 Filme und mehr als 600.000 Filme

 • Grace
  Grace16 ditë më parë

  Hajt se e sheh ti ...💛🌠

 • Egzona mulliqi
  Egzona mulliqi16 ditë më parë

  Kurora mbet gjithmon te ti 👌❤👑

 • Visit Albania
  Visit Albania16 ditë më parë

  🇽🇰🇦🇱🇽🇰🇦🇱

 • Ina Gyl
  Ina Gyl16 ditë më parë

  Ja baba ja nana njeri po 😂😂😂

 • ana
  ana16 ditë më parë

  Japa

 • minij hooi
  minij hooi16 ditë më parë

  Mozzik x Dafina🔥🔥

 • Afrim
  Afrim17 ditë më parë

  talent pa fund kja Dafina more qa u ba kshtu ;)

 • Tefta Thaçi
  Tefta Thaçi17 ditë më parë

  muzika me emir qe kam ngju🤗🤗🤗❤️❤️

 • Tefta Thaçi

  Tefta Thaçi

  17 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

 • Arjola Sherifi
  Arjola Sherifi17 ditë më parë

  Dafi ma e mira😍😍😍😍😍

 • Marsela Gjika
  Marsela Gjika17 ditë më parë

  Dafyyyy e preferuara imeeeee

 • minij hooi

  minij hooi

  16 ditë më parë

  Pse i fshin komentet negative -

 • Art_ gashi
  Art_ gashi18 ditë më parë

  Japaaa japaaaaa jappaaa🤤🤤

 • ll
  ll18 ditë më parë

  Sukese sa me te lart dafina 🔥

 • Ardhmeria Shqiptare
  Ardhmeria Shqiptare18 ditë më parë

  Kush mendon se do behet hiti i kesaj vere

 • Ardhmeria Shqiptare

  Ardhmeria Shqiptare

  17 ditë më parë

  @soinhu foitu po deshte ta shpiegoj un

 • Adile
  Adile18 ditë më parë

  Does anyone even say ‚krejt ti japa‘? I would never say that, always ‚krejt ti dhash‘

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu18 ditë më parë

  Dafiii per alarm ne mengjes Nuk ngrihem me fik derisa te mbaroje kenga 🥰🥰🥰

 • Casa De papel
  Casa De papel18 ditë më parë

  Keng kotu

 • Supergol
  Supergol 18 ditë më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Waveruner Al
  Waveruner Al18 ditë më parë

  Kshu bonte njona nkar maj men nsektor rinia se e harroj kurr se osht hera par qe kam qesh lot tu qi flm dafina 😂💚

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  18 ditë më parë

  🙏🙏🇷🇴🇷🇴

Faqja Tjeter