Argjendi lë programin…Arsyeja e largimit dhe akuza të forta ndaj Ritvanës- Përputhen, 16 Nëntor 2021

Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente: 1 696

 • Anxhi Anxhi
  Anxhi Anxhi3 ditë më parë

  Ritvana si kufom sa arogande qe jan keto“ mos me prek mua“

 • Zamira Osborne
  Zamira Osborne5 ditë më parë

  O perendi Me dukesh shume pjellore D.m.th lopet paskan shance te perputhen ne kete emosione

 • Its a girl here !
  Its a girl here !6 ditë më parë

  Argjent tkam urrejt po tani tjap shuum drejt Kjo esht bitch e vertet !

 • Anuel Agolli
  Anuel Agolli8 ditë më parë

  Brravo

 • Arta Ahmeti
  Arta Ahmeti9 ditë më parë

  hey shkruni dikush argjendit edhe tregoni tma hek bllokun ninsta krymani dikush qita

 • Ganimete 1
  Ganimete 110 ditë më parë

  Eka kall Argjend Ritvanen 🙈🙈🙈🤣🤣🤣🤣

 • Buqe cami
  Buqe cami10 ditë më parë

  Cuditerisht qe se nxjerin ritvanen nga programi pasi ka thyer shumher regulloren.apo e mbajn qe te lojen me.ne vemendje

 • Buqe cami
  Buqe cami10 ditë më parë

  O zot sa mir ja beri ksaj mashtruses te gjitha femrat nga alvisa te gjitha pa perjashtim jan komplet mashteuese bravo argjend

 • Suintila Suinti
  Suintila Suinti11 ditë më parë

  Argjendi mashkulli me p!dhr0psh, ngaqe ka tjeter jashte e nxorri keq Ritvanen ,ik o p!qk mashkull

 • Mretnesh Mbretëshë
  Mretnesh Mbretëshë11 ditë më parë

  Argjend ti e donje Ritvanën por kur të merrte ndonjë vajzë tjetër për takim ti e harroje Ritvanën kur të lishin vajzat ti u ktheje prap tek Ritvana por ajo e kuptoj dinakrin tënde dhe të largojë ti se meritoje Ritvanën ajo eshtë vajzë e zgjuar dhe e shkolluar ti je një llafazan dhe i pa shkollë ngele se stë donin ml vajzat dhe u largove duke gënjyer se je lidhur jasht .

 • Happy
  Happy11 ditë më parë

  Si dy te dashur qe tani e urrejne njeri-tjetrin

 • egi
  egi12 ditë më parë

  Ridvana kujton se iku nga katuni lexoj dy libra e u be me e zgjuara e botes dhe te tjeret hane bar!!!!! Pika kur je ti femer!!!!!!!!!!!!!

 • Fredi Aut
  Fredi Aut12 ditë më parë

  Argjend besoj qe po genjen ne menyr Te shemtuar,jo qe ridvana esht e moralshne por argjendi ja fut kot fare ,esht shum fallco ket e kem Te sigurt

 • Makfirja Sopi
  Makfirja Sopi12 ditë më parë

  spo shkon emisioni pa edin dhe aden

 • PortableTech
  PortableTech12 ditë më parë

  fsha produksionin e nanes .ne burg e keni vendin komplet si produksion me keto marreveshje

 • isidor Dhrami
  isidor Dhrami12 ditë më parë

  Dhe sa per ritvanen nuk e di pse rri ne ate emision e shemtuara

 • isidor Dhrami
  isidor Dhrami12 ditë më parë

  Edhe ritvana edhe argjenti edhe bashkimi duhen perjashtuar se kane thywr rregulloren.nuk e kuptoj pse keta djemte nga kosova nuk e njohin disiplinen.dhe e fundit te dy keta palaco hane gay.

 • gjergj Pergjegaj
  gjergj Pergjegaj12 ditë më parë

  40:06 nuk ja mori rrushin ne goj .nuk e do ne goj e do diku tjeter rrushin 😂

 • sweet girl
  sweet girl12 ditë më parë

  Se kuptoj pse mi fshini komentet e mia...

 • sweet girl
  sweet girl13 ditë më parë

  Nji here thot mduket para nji jave pastaj i fut nji muj 😂😂😂

 • sweet girl
  sweet girl13 ditë më parë

  Ska asnji faj Ritvana. Ky nga inati qe kjo e refuzoj fillon e ja fut kot tashi. Sdo ja lija fajin Ritvanes po Argjendi ja fut rrenave kot e me kot sepse se ka zgjedh ajo!!! Vetem rrena...

 • eljona karabollaj
  eljona karabollaj13 ditë më parë

  o zot ky emision eshte bere"pula beri vezen apo veza beri pulen" ec e merre vesh

 • Bora Spahiu
  Bora Spahiu13 ditë më parë

  Pse ka ra kaq qetesi mikela kohet e fundit!!

 • Enkleda Mesutaj
  Enkleda Mesutaj13 ditë më parë

  Cretina completamente kjo ritvana mahh

 • lili emilio
  lili emilio13 ditë më parë

  Ja filloj edhe ritvana me botokse

 • Orhan Husein
  Orhan Husein13 ditë më parë

  Argjendi viktim e ksaj laraskes

 • Aron Ninja- Boy
  Aron Ninja- Boy13 ditë më parë

  Hajde besoj ksaj kur ze be familjen e prap genjen. Sa e peshtire!!!

 • LUAN META
  LUAN META14 ditë më parë

  argjeti thjesht tha te verteten sa per arjan konomin sa vjen e humbet kontrollin si opijonist

 • Qerime Ramadani
  Qerime Ramadani14 ditë më parë

  As nuk po kuptoj pse produkcioni nuk e largon ridvanen masi thej rregllullat

 • Erjon Coha
  Erjon Coha14 ditë më parë

  O Bora kete denzelin per çfar e mbani aty esht ipapun ky? Nese po kam disa ullinj per tè prashitur ne fshat.

 • Anisa Xh
  Anisa Xh14 ditë më parë

  Si ka mundesi qe ne e kemi te veshtire tani qe te besojme analizat e Arjanit ??? Eshte bere me keq se olsa

 • Anisa Xh
  Anisa Xh14 ditë më parë

  Moj fytyre e shpifur Ritvana moj nepertke e poshter Ta corri masken Bravo Argjend

 • Gjani Berisha
  Gjani Berisha14 ditë më parë

  Nuk kqyret me ky emision sesht argjendi sesht askush me

 • Xheni
  Xheni14 ditë më parë

  Plerat shqiptare besojn ket gein

 • Xheni
  Xheni14 ditë më parë

  Olsa paguan Argjend GEJUSHIN me FAME per tju kthyer kunder dhe poshteruar Ritvanen. Olsa you are a BIATCH

 • Greta Kamberi
  Greta Kamberi14 ditë më parë

  Sa duket qe genjen kjo Ritvana duket qe ne ze kur flet

 • Greta Kamberi
  Greta Kamberi14 ditë më parë

  Ksaj Ritvanes i mungon nje kapele edhe nje fshes edhe tamem si ato shtrigat 🤣🤣🤣🤣

 • Lumturija zogaj
  Lumturija zogaj14 ditë më parë

  Qysh kur u hy kjo .Ritvan ka aktru kishe une meqme e shkollume e vetem ka shpjonu ter koen .rasti me alvisen e tregov veten moj sorr venc te mbrosh femren ti e sulmove ti e meqmja as emisjoni nuk shikoet shkaku yt po te ishe jasht emisjonit as kush stukish afru po nket emisjon shkaku fames se ste kish kqyr kerkush dhelper

 • Lumturija zogaj
  Lumturija zogaj14 ditë më parë

  Ritvan vetem per fam qe jeni ni emisjon kta djem jan dal me ty se te ishe jasht as qe tkishin shiku po vetem ne emisjon qe ini e kan ba per fam se sishin dal me ty kurr kta tjesh e sigurt ritvan dhelper

 • Lumturija zogaj
  Lumturija zogaj14 ditë më parë

  Ritvan moj dhelper ti je hy ktu vetem si shpijune per krejt ke shpjonju dhe tuat ike mshef oj dhelper dil nga emisjoni se shkaku yt as emisjoni spo shikoet....dhe flet aq shpejt sa kerkush ste merr vesh po te ishe jasht as qe tkishin kqyr kta djem ritvan dhelper kta tjesh e sigurt oj shpijune se per krejt je munu me shpjonu dhelpra keqe

 • Nikol Ina
  Nikol Ina14 ditë më parë

  Keta kosovaret e qelbur na i kane shpifur

 • Aaron Kastriot Iseni
  Aaron Kastriot Iseni14 ditë më parë

  Ki homo Arjan Konomi na beri edhe si "grat e lagjes", harron qe nga ne shikuesit mer rogen edhe shkon ne Costa Rica te shpohet.

 • Lori Xhediku
  Lori Xhediku14 ditë më parë

  Ritvan turi thata ta shpif

 • Barbara Alba
  Barbara Alba14 ditë më parë

  Ky program eshte turp turp

 • Barbara Alba
  Barbara Alba14 ditë më parë

  Prifti mos beni si bej une beni si them une ArianKonomi

 • Barbara Alba
  Barbara Alba14 ditë më parë

  Turp Ritvana bene sikur nuk eshte e vertete

 • Barbara Alba
  Barbara Alba14 ditë më parë

  Po pate fakte per keto pu .... quhet perndjekje

 • Barbara Alba
  Barbara Alba14 ditë më parë

  Argjendi i sincerte

 • Barbara Alba
  Barbara Alba14 ditë më parë

  Doli edhe paracetomoli i Ritvanes

 • Barbara Alba
  Barbara Alba14 ditë më parë

  Ritvana je mashtruese

 • Barbara Alba
  Barbara Alba14 ditë më parë

  Ritvana shume e lìge ftyre nuk ke o Ritvana

 • alboz_alb
  alboz_alb14 ditë më parë

  CA RRUSPIE KJO RITVANA

 • Nevila Rubjeka
  Nevila Rubjeka14 ditë më parë

  Qe diten e pare e kemi krahasuar Ritvanen me Ana 1. Edhe fiks ashtu na doli.

 • Flora Qitaj
  Flora Qitaj14 ditë më parë

  Duket se rren turp per Ritvanen cou lene studion

 • Paris
  Paris14 ditë më parë

  Gjithmone kam qene e sigurt qe Argjendi eshte gay/bisex thjesht ndoshta as ai se di qe eshte 🤣🤦🏻‍♀️

 • Kobra
  Kobra15 ditë më parë

  Antonia nuk kishe kohe , ti laje atletet se le name zhuli gjalle . Dil pak me paster be Tv se njerzit keto shohin

 • Vlora Berisha
  Vlora Berisha15 ditë më parë

  Argjend te lumt , mir bane qe u largove pej asej Manipuluse.🌞Ridvana asht🐍

 • kenny rama
  kenny rama15 ditë më parë

  Shof tgjith komentet qe flasin per ritvana argjend po ajo pjesa kur i thot igli antonies dukesh shum pjellore ishte gallat fare 😂😂😂

 • Elton Hoti
  Elton Hoti15 ditë më parë

  Po edhe nqs ka qen ne shpi ke ty pse duhet ta tregosh🙄 ndoshta per ca fjal te mira nga publiku

 • Fatlum Vitija
  Fatlum Vitija15 ditë më parë

  Ne Minuten 37:50 ne harten e kesaj kompanije eshte Kosova pjes e Serbise Turp per kete kompani dhe turp per pergjegjesit

 • M I
  M I15 ditë më parë

  Nese nuk do te te djegte, nuk do te reagoje kaq shume Ritvana!

 • Nelas G75
  Nelas G7515 ditë më parë

  Mire ja bere skuthes genjeshtare ndyre ritvana duhet ta perjashtohet po edhe ti nuk ngel mbrapa

 • N L
  N L15 ditë më parë

  YOU CAN BLOCK THE COMMENTS BUT YOU CHOOSE TO DISCRIMINATE

 • N L
  N L15 ditë më parë

  Emision dashurie apo emision dedgjenerimi ?

 • N L
  N L15 ditë më parë

  Po baheni Famoza mos ankoni 🤣🤣

 • Al Ba
  Al Ba15 ditë më parë

  Antonia nga ceshtja e dukjes, ne kete takim eshte dukur me bukur se kurre. 😍

 • Behar Beki
  Behar Beki15 ditë më parë

  Arian kaniher fol veq per mi marr gojes err hahaha argejndj

 • Teute Morina
  Teute Morina15 ditë më parë

  Genjeshtar I madh ky Argjendi!!!!

 • Elton Lleshi
  Elton Lleshi15 ditë më parë

  Hahahahahahaha cfar femrash....!!!!! Me ket lloj femrash me mire beqar👹👹💩💩💩

 • ThePuci
  ThePuci15 ditë më parë

  Kjo Ritvana qenka nje tip MASHTRUESE e PAFYTYRE dhe e PAEDUKATE. Une besoj Argjendin. Shporru nga emisioni Ritvana, femer e shpifur.

 • Sabian Mahmuti
  Sabian Mahmuti15 ditë më parë

  Shume skuth ky argjendi ne fillim a duk i mire

 • Albana Akin
  Albana Akin15 ditë më parë

  Une e dija qe ne fillim qe kjo Ritvana eshte skuthe dhe mashtruese ordinere 🤦‍♀️duket sa e sheh.do me bo perfekten por ne fakt pervec nje shemtaraqe dhe nje femer fallco ska asgje tjeter

 • Aurora akel
  Aurora akel15 ditë më parë

  O ritvana realisht seriozisht e ke? 🤧

 • Kozi Bregu
  Kozi Bregu15 ditë më parë

  Bravo Arjan 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Ghostt NDR
  Ghostt NDR15 ditë më parë

  argjend skuthi bulashi

 • Paula Shaqerigo
  Paula Shaqerigo15 ditë më parë

  E kane pare dhe ata pronaret e lokaleve qe me keta perputhesat e ketij sezoni ska bereqet e as nuk i sponcorizojne me neper takime 🤣🤣🤣🤣 ngelen neper lendina

 • L Gashi
  L Gashi15 ditë më parë

  1:45 cfar reagimi fakeeee

 • Herry S
  Herry S15 ditë më parë

  39:33 ➡️ Riparojme ora

 • Alba
  Alba 15 ditë më parë

  Te shpia joteeeee 😂😂

 • Miti
  Miti15 ditë më parë

  ska arrit gje me Ritvanen prandaj i bie qe flet kot sepse ajo i tha sje Burr sje mashkull dhe po te kishte qen te shpia me ritvanen ky duet tja kishte vertetuar kshtu qe bie posht teoria e Argjendit 😂😜

 • Eri Lika
  Eri Lika15 ditë më parë

  Ariani po thot per publikun merren me llafe si ato grate e lagjes nuk e sheh qe esht ber ai program si grat e lagjes

 • Ilir Thaci
  Ilir Thaci15 ditë më parë

  Ket pulen as dy dit se kisha majt ne shpi.

 • Shqipe Shqipe
  Shqipe Shqipe15 ditë më parë

  Bravo Argjend t lumt ja zbulove fytyren Ridvanes per ty asnje vajze nuk ishte aty uroj ta kesh fatin e gjithe botes 🙏🏼🇽🇰🇩🇪

 • Shqipe Shqipe
  Shqipe Shqipe15 ditë më parë

  Bravo Ar

 • ema rea
  ema rea15 ditë më parë

  Nëse dikush ka fuqinë të të ndryshojë humorin tend, atëherë është vërtetë i rëndësishëm !

 • Forza Juventus
  Forza Juventus15 ditë më parë

  Aaaaa ritvana ca skuthe je, nrm nk pretendojm t kesh mesazhe ncel kompromentuse

 • Lumjeta Dautaj
  Lumjeta Dautaj15 ditë më parë

  Si ka mundsi qe asniher nuk ka mbetur asnje shkrim per keto takime ne shtepin e argjendit. Nuk ka mundsii nuk e besoj aspak… Dhe me sa fytyr qendron ai 2 jav brenda emisionit kur ska asnje pelqim aty.

 • Lili Kola
  Lili Kola15 ditë më parë

  Te dolen te palarat edhe ty moj Ritvana😂

 • Eduart Dana
  Eduart Dana15 ditë më parë

  O ridvana po ik mos na shit pordh qe nuk ke qen tek argjendi Po nuk te infereson ta thuash ne publik po sic ben te parte do beni dhe ju nuk vini per dashuri e per burr por per fam

 • Zhaneta Cavo
  Zhaneta Cavo15 ditë më parë

  Ky program sikur tregon egersine e vajzave dhe jo rrugen e tyre drejt dashurise !!!! Po shohim dhe krahasojme cila eshte me xhade se tjetra pa pike embelsie!! NUK HARIJ TA KUPTOJ

 • Lola T
  Lola T15 ditë më parë

  Kjo Ritvana, zvarranike Puke. Vajze rrugaçe nshpirt dhe shume e ndyre. Mjere ai qe i ngec kjo.

 • Lili Kola
  Lili Kola15 ditë më parë

  Ta tregon fytyra te verteten...une kam besim se argjendi thote te verteten

 • Lola T
  Lola T15 ditë më parë

  Sa e neveritshme

 • Adriana dyrmyshi
  Adriana dyrmyshi15 ditë më parë

  Ca thot ajo. Ritvana me skemi fol qe shkurt pogrami eshte hapur me shtator e degjoi kush kte

 • Xhoana Blliku
  Xhoana Blliku15 ditë më parë

  Po Ana ku eshte

 • Bashkim Mucaj
  Bashkim Mucaj15 ditë më parë

  Debati Ridvana, Argjend: olsa se paske bo fare skenarin interesant 🖕

 • edi edi
  edi edi15 ditë më parë

  Edhe nje viktimizim tjeter I Ritvanes: "Më vdekshin te gjithê ata të shtëpise nuk kam qënë te shtepia e Argjendit. Kjo eshte thirje e deshperuar qe vetem genjeshtaret e bejne

 • I don't care I love it
  I don't care I love it15 ditë më parë

  I shkreti hyseni pati prova desh e futen ne burg...ky i shkreti ska prova i thon sill prova po ke 🤣🤣🤣🤣

 • Saranda Gashi
  Saranda Gashi15 ditë më parë

  Bravo argjend... Si puna ritvanes ka vend tjeter ku ejo ktu.... Hyseni kishte fakte e quajten psikopat eky thot qe kjo ka be ket ket... ket.... Si beson kush qfar popull tpadrejt kemi.... Apo kuptoni tani pse femres zduhet ti jepet fuqia... Un vet jam femer por kjo asht epa drejt qfar ne shohim...

 • Ina Icer
  Ina Icer15 ditë më parë

  Sa genjen ky Argjendi i pacip

Faqja Tjeter