Perlat Sheqeri - Gruja e mirë e Gruja e keqe (Official Video 4K)

Argëtim

Video: Domi Production
Teksti: Lulash Ara
Muzika: Arif Dushaj
Orkestrimi: Alfred Qemalja

Komente

 • kosov m.f
  kosov m.f21 orë më parë

  Ahahaahaah ku ka gru tmir dit sodit 🤪😂😂😂😂

 • Tina Pacani
  Tina PacaniDitë më parë

  Kenge rraciste . Nuk vlen me ju nigju kush .. pse nuk thoni gruja bahet e keqe kur nuk ka burr afer ,po nje derr

 • Perlat Sheqeri

  Perlat Sheqeri

  Ditë më parë

  @Tina Pacani gjithsssi. Respekt

 • Tina Pacani

  Tina Pacani

  Ditë më parë

  @Perlat Sheqeri ju zoteri informohu cfar asht racizmi ..une jetoj ne nje vend ku kuptohet me nje fjal te vetme kur flitet per racizem

 • Perlat Sheqeri

  Perlat Sheqeri

  Ditë më parë

  Mos u merzit , merre me qetesi biles te keshilloj te lexosh per RRACIZMIN,, pasi ketu ska asnje lidhje rracizmi. Keti flitet GRUJA E MIRE E GRUJA E KEQE,,,pra behen krahasime, te pershendes

 • Vjollca Dardhanjori
  Vjollca DardhanjoriDitë më parë

  Po lexoj shume komente per tekstin ,nuk asht kuptimi tek larja e kembve apo legeni por ne kuptimin e gjere dhe te mire te natyres njerzore te femres dhe gruas ,por cilsit e mira duhet ne dy kraht e medaljes femer -mashkull , por kuptohet se femra eshte bashkshorte nene nje edukatore e mire e femijve dhe familjes ,te kendoft zemra se shume bukur e ke qa kengen ,suksese !!

 • Perlat Sheqeri

  Perlat Sheqeri

  Ditë më parë

  Je krejtesisht e SAKTE ,por mvaret se si e kupton cdo njeri,, kjo eshte liria e fjales e mendimit dhe e te shprehurit. Respekt

 • Leah Ex
  Leah Ex2 ditë më parë

  Shume e bukurr

 • Xhuljeta Xhuli
  Xhuljeta Xhuli2 ditë më parë

  Te lumte goja. Petrit dhe atij qe ka shkru. Jene fjale te verteta

 • Paulin N
  Paulin N3 ditë më parë

  Te kendoft gojs shum e vertet👏👏👏🇦🇱

 • ioanna122

  ioanna122

  2 ditë më parë

  Po burri kur nuk ndihmon gruan Nuk i nxihet jeta gruas Prandan duhet te jen te dy te mir si gruana dhe burri

 • vera ramaj
  vera ramaj5 ditë më parë

  Të këndoftë zemra, po duhet të jet edhe burri i mirë....

 • t.v. 45

  t.v. 45

  5 ditë më parë

  Bravo vera edhe shum ka burra , qui ne valent rien ' et oui que veut tu☝️💟👍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇫🇷

 • sahit rabdishti
  sahit rabdishti5 ditë më parë

  Te kendoft zemra se ashtu esht i ke rene pikes gruaja e mir e ben burin fukara njeri

 • Kim, Gaxha
  Kim, Gaxha6 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂💃👏👏.👌 💑☕👍

 • bali morina
  bali morina6 ditë më parë

  Ju knofte zemra !

 • Arlinda Rexhepi
  Arlinda Rexhepi6 ditë më parë

  😍😍👌👌🤘👍👍👏👏

 • ME skenderbegu ikastriotve
  ME skenderbegu ikastriotve6 ditë më parë

  Goja TE LUMT . SHUM E VERTET

 • Mo mu 20
  Mo mu 206 ditë më parë

  Tamam or file bravo suksese

 • Ilajda Loka
  Ilajda Loka7 ditë më parë

  Mir e ke por kushedi sa e mira te jem , kembet sdo ja laja😂😂😛😛😛

 • Xhesi Kortoci
  Xhesi Kortoci7 ditë më parë

  Zemra te knoft o gjigand

 • Albert Shahini
  Albert Shahini7 ditë më parë

  I madh je gjigand

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  6 ditë më parë

  Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli7 ditë më parë

  Bravo

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  6 ditë më parë

  Bellissimi

 • Valbona Pica
  Valbona Pica7 ditë më parë

  O ty te lumt se bash i ke Ra ne te me kete kenge !

 • Ardit Alili
  Ardit Alili7 ditë më parë

  Ska gra temira mo jojoo

 • jonida kodra
  jonida kodra7 ditë më parë

  Bravoooo

 • Artur Ndou
  Artur Ndou7 ditë më parë

  O Nipëqe zemëra të kendoftë tanë jetën JENI realist e bashkohore i madhë e më këmbë në tokë SUKSESE

 • sehhi vooty
  sehhi vooty7 ditë më parë

  Te kendoft zemra gjithmon O Perlat djali

 • thumbi 1
  thumbi 17 ditë më parë

  Kuku medet ma mir esht me ba divorc meni here sesa me pas grun qe mendon veq per te nana se tu kajt ty nana e. Baba qe te kan ba

 • Arev Arev
  Arev Arev7 ditë më parë

  Me ate larjen e kembeve e paske prish klipin fare🤔🤔🤔🤔🤔

 • gjergj gjini

  gjergj gjini

  3 orë më parë

  @Arev Arev kjo qe po thua esht perrall e vieter seriozisht qe keto gjera nuk ndodhen esht munges edukate per nje burr oso per nje qift apo te jesh I semur ska problem si per nje burr qe mund ti beje hymet nje gruje as per nje grua qe mund ti beje hysmet burrit a ke degjuar se qfar ju ndodh femrave kur kan te dashur tu dyt keq perdoren dhe dhunohen dhe I rrahin te dashurit dhe I fyin ne te gjitha menyrat dhe stregojn shkoin ne shtepi e genjein

 • Arev Arev

  Arev Arev

  7 ditë më parë

  @Perlat Sheqeri kenga ishte fantastike se mohoj 😘😘😘😘😘☺por ta kishe bere larjen e kembeve tek cifti qe ziheshin do kishte qene me mire😂😂😂😂😂😂respekt e suksese👏👏👏👏👏👏👏

 • Perlat Sheqeri

  Perlat Sheqeri

  7 ditë më parë

  Meqenese nuk te pelqen ty ??? ahahahh Gjithsesi mendimi eshte i lire, dhe vrejtjet kane vlere,, respekte

 • adelinagilli
  adelinagilli8 ditë më parë

  Respekt shum e vertet zemra te kendoft gjithmon ore mik 😍

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  7 ditë më parë

  Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️

 • Petrit Ndoj
  Petrit Ndoj8 ditë më parë

  Te kendofte zemra dhe suksese ne jete e muzike

 • Ahmet Martinaj
  Ahmet Martinaj8 ditë më parë

  Per grat kenga shum e mir por te lutna edhe per burra ni kang

 • Gona Ahmeti

  Gona Ahmeti

  5 ditë më parë

  Hiihihi

 • Gezim Rexha
  Gezim Rexha8 ditë më parë

  Zoti te rujt eshte e vertet

 • Denis Denis
  Denis Denis8 ditë më parë

  Si kengeter e vlersoj shum po sekenat ne klip nuk me pelqej teregojn edhe nje her qa populli i pa edukum jemi dhe si ma pelqen ta shfritzojm femren .

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  7 ditë më parë

  @Perlat Sheqeri ×××):🖐tlumt goja se mir e ke👍 po po dot ndryshojn me koh po perderisa i ke kojshi ju shkyhen syt e goja tu shti e perzi per ty a kur u ndodh atyne nshpi ai as nuk she as nuk nin ju mbyllet goja bahen qorra e shurdhana po cdo nja qe nxjerr vrer nga gjoja ju kthehet 1dit skan than kot nshpin e huj e she zhyblen e nshpi tane se she bullin kush e kesh ka me vesh cdo argat kamu kthy ndoshta ashtu jo por bash mazi Respekte

 • DRITA NEZAj

  DRITA NEZAj

  7 ditë më parë

  @Perlat Sheqeri evertet po duhet me ndryshu

 • Perlat Sheqeri

  Perlat Sheqeri

  8 ditë më parë

  Bravo. Ja pra se duhet me ndryshu te gjithe.

 • Age Preci
  Age Preci8 ditë më parë

  Bellissimi

 • Erblin Mema
  Erblin Mema8 ditë më parë

  Te kendofte zemra ishalla shum e vertete 😊😊😊😊😊👏👏👏👏👏

 • Berti Hajderaj
  Berti Hajderaj8 ditë më parë

  BRAVO

 • Donika Gjergji
  Donika Gjergji8 ditë më parë

  O TY TÈ LUMT GOJA E TÈ KNOFTÈ ZEMRA GJITHMONÈ. BRAVO TEKST-SHKRUESIT DHE ÇIFTEVE AQ TÈ MREKULLUESHÈM QÈ TÈ SHOQÈROJNÈ .

 • Rajmonda Frroku
  Rajmonda Frroku8 ditë më parë

  Suksese. Kenge me ven.Te gjitha kenget qe ke kendu e kan nji kuptim. Te kendofte zemra.

 • a sota sota
  a sota sota8 ditë më parë

  Te kendoft zemra. Te verteta.

 • Irida Neli
  Irida Neli9 ditë më parë

  Te kendovt zemra Perlat shuuuum e vertet .

 • ioanna122

  ioanna122

  2 ditë më parë

  Moj Irida je femer mos thuaj e vertet Se po te qelloi nje burr qe te pres nga gruaja te gnitha nuk esht e drent gruana nuk esht sherbetore duhet te punojn te dy ne punet e shtepis

 • wiksa torhoty
  wiksa torhoty9 ditë më parë

  Ooo zot i madh runa prej rreziqev e kurthav te gruas me pushtet i fiken burrat haj medet haj dhasht zoti kto gra te liga e t poshtra kurr mos punofshin ne vende zyrtare qe marrin vendime se kuku jo qe e shesin thmin e familjen e tradhtojn po e shesin krejt vatanin per ni cop buk vetem pse nuk dojn me punu

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  7 ditë më parë

  ×××):🖐👍bash qashtu mir e ki po skan than kot gruja eka shti👿nshishe(gastare)😀pak shaka se kjo keng eshte sikur me pas porosit vlen per 2 pa.. po ishalla e nigojn ata qe kan👀e👂perata thon mos e kesh se e vesh cka e kesh neper kojshi prite neser nshpi e ki besa bes edhe mazi

 • Shkup Hasanbeg
  Shkup Hasanbeg9 ditë më parë

  Pse spi kon burrat he po veq grave

 • Prenk Prenrecaj
  Prenk Prenrecaj9 ditë më parë

  Respekt zemra ju kendoft 👍🍾🇨🇭

 • DRITA NEZAj
  DRITA NEZAj9 ditë më parë

  Te knoft zemra me vend ike fol kto fjal ⭐️

 • Dena Aned
  Dena Aned9 ditë më parë

  Shum e mir kenga. Tash nji kange per burrat e puntore e per pijanecat e bixhozlit

 • Dena Aned

  Dena Aned

  9 ditë më parë

  @DRITA NEZAj po ky per grat kange me name po he iher per burrat 🤣

 • DRITA NEZAj

  DRITA NEZAj

  9 ditë më parë

  Hahhaah

 • Haradin Bllaca
  Haradin Bllaca9 ditë më parë

  Zemra te kendoft se topi nuk e lun qashtu asht.

 • klinton bekaj
  klinton bekaj9 ditë më parë

  ×××):***grun e mir lum kush e ka kalon jeten me sevda gruja mir ta rrit vleren gruja keqe ta fik deren grun e mir e ke per veti grun e keqe per miletin gruja mir nuk ta lodh trunin gruja keqe ta prish gjumin gruja mir ste len ne balt me ta je gjithmon krenar grun e keqe me ba me pas bahesh gazi i dunjas gruja mir eshte nje thesar meta jeta te shkon mbar gruja keqe nuk durohet ti qet thinjat para kohe gruja keqe stlen derman tfut ne sherr dhe me vlla tan gruja mir ta zgjat jeten gruja keqe tshpraz kuleten vet je shum ma rahat se me pas pran👿neshtrat grun e mir kush e ka sot ka Bekim prej tmadhit Zot🙏💐

 • Nadire Bajramaj
  Nadire Bajramaj9 ditë më parë

  Këndojë dhe nji keng tjeter burri mir e burr i keq, se sjan vetëm femrat e këqija se nga femrat keni dal dhe ju burrat 😏😏

 • eioshen boboi
  eioshen boboi9 ditë më parë

  Suksese 🍀🙏🏻

 • gjergj gjini

  gjergj gjini

  4 orë më parë

  pa merk se 60 perqin jan femrat qe I bein budalleqet dhe 40 peqin jan meshkuit qe bien viktima se jan budallei dhe nuk din si perfudoin

 • Zef Marashi
  Zef Marashi10 ditë më parë

  Zemra te knoft o mik, keng e bukur por me humor te madh e me kuptim te plote, Zoti te bekoft.⭐⭐

 • Ryder Jagger

  Ryder Jagger

  7 ditë më parë

  @Henry Anson Yea, have been using Flixzone for months myself :)

 • Henry Anson

  Henry Anson

  7 ditë më parë

  Pro tip : watch movies at Flixzone. I've been using them for watching all kinds of movies during the lockdown.

 • Kristjan Ndoj
  Kristjan Ndoj10 ditë më parë

  O te lumt Goja o zot te ruaj

 • Fusha Theth
  Fusha Theth10 ditë më parë

  Te kendofte zemra Perlat Edhe tekst shkruesit Lulash Ara i lumte mendja dhe dora

 • eioshen boboi

  eioshen boboi

  9 ditë më parë

  Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij

 • ajshe Behrami
  ajshe Behrami10 ditë më parë

  Paska gabu vetem se nuk e ka than sherbetorje e mir

 • ioanna122

  ioanna122

  2 ditë më parë

  Fjal me vend se burrat jan msu tie punon vetem gruana si ne shpi edhe ne pun te snell rrogen

 • Adnit Mehmetaj
  Adnit Mehmetaj10 ditë më parë

  Te lumt goja 👌🏼

 • Vera Prenga
  Vera Prenga10 ditë më parë

  Kenga shume bukur po ti lash kembet burrit , pak e tepruar 🤔jam dakort ti mbushesh legenin nese lodhet ne pune por jo tja lash.

 • DRITA NEZAj

  DRITA NEZAj

  9 ditë më parë

  Ok moter ska ma legena. Let del jasht ti lan kamt

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  9 ditë më parë

  ×××):🖐ajo koh u kan kur u kan ska ma perata u dal moda e💅

 • Flora Temou
  Flora Temou10 ditë më parë

  O te knoft zemra!!Bukur shummm!!👏👏👌🥰✨🔥💯

 • Monda Bilani
  Monda Bilani10 ditë më parë

  Zoti te rujt 👍te knoft zemra👏👏

 • Bleona
  Bleona10 ditë më parë

  O zot sa kang e bukur edhe shum real fjalt 😉

 • Remzie Velia
  Remzie Velia10 ditë më parë

  Shum egoditme kjo keng por a skipton gjith

 • Klajdi Brahaj
  Klajdi Brahaj10 ditë më parë

  Gruja e keqe ti fike dritata gruja e mire ndreq jeten

 • Skenda 1234
  Skenda 123410 ditë më parë

  Gruja ,e mir kur ta shef burrin te merzitur nuk ,e merzit ma shum . Gruja ,e keqe kur ta shef burrin te merzitur i thot te paskan rreh te paska hanger dreqi

 • Alta alda
  Alta alda10 ditë më parë

  Na gjerte faqen e e zeze me keta kënga nuk jena tane ne nje thesh or ju burra

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  9 ditë më parë

  ×××):kenge eshte ska cka jedhnohet kush

 • DRITA NEZAj

  DRITA NEZAj

  9 ditë më parë

  @Haradin Bllaca ahhahahhaha. Mir po fol

 • Haradin Bllaca

  Haradin Bllaca

  9 ditë më parë

  Kush e ka mizen ner kapuq i djeg

 • Skenda 1234
  Skenda 123410 ditë më parë

  Gruja ,e keqe dhe burri i keq nuk shkon . Gruja ,e mir dhe burri i mir shkon

 • Skenda 1234
  Skenda 123410 ditë më parë

  Gruja ,e keqe mundet me u ba ,e mir

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  9 ditë më parë

  ×××):🖐👍

 • mirsida kukaj
  mirsida kukaj10 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • Bardh Matera
  Bardh Matera11 ditë më parë

  Te lumt goja se na kenaqe

 • dude tali
  dude tali11 ditë më parë

  Nxjerre i keng dhe per burrat e mir dhe burrat kqij

 • Gatimet e nanit

  Gatimet e nanit

  8 ditë më parë

  Shumē ide e mirë

 • 1.5M views

  1.5M views

  8 ditë më parë

  Hahahaha

 • Servis 3310
  Servis 331011 ditë më parë

  te lumte hoja ashte e vertet

 • dude tali
  dude tali11 ditë më parë

  Keng ma me ven nuk ka po sejt !!!kendofsh sa qofsh brez mas brezi

 • Florent Berisha
  Florent Berisha11 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👌👌👌👌

 • Rrahim Drenasi
  Rrahim Drenasi11 ditë më parë

  Jo Perla Sheqeri gruja eshte rreze dielli e ngjyra ylberi ti rendesin nese ja dine ashtu si je ne zemer i hyne.Nuk ka grua te keq po ne dashuri s duhet ber djallezi e leqe Gruja eshte ujevare po dijte mu sjell mire eshte me shume se ar nuk jetohet pa nektar! Poeti

 • Rrahim Drenasi

  Rrahim Drenasi

  Ditë më parë

  @Vjollca Dardhanjori Vjollca ky emer pom pushton shpirt e zemer te lutem me shkruaj messzh ne viber mikut tuaj qe per boten tuaj shume po vuaj.A bene t na tregoni mikja ime nga je dhe ne zemer tuaj a ka bere kush fole.Nese e kie edhe nje dhembe ne goje shpirti im teper i uritur kerkon me ty te hyne ne loje.Jam shume i pa fat mori mike ti tashme shpresat mi rrite.Deshte yne zote je e lire.Kujtimet me helme nga kjo kriminele vetem ti mundesh me mi fshire.Ka pese vite jam i lire.Vjollce une jam i pa varur prej kesaj bishe.Kam banesen timr ne F.Kosove.E mobiluar uje rryme plus ncemje qendrore e planit slloven moderne Vjollce.hymja me kod me qip ka lift kati i dyte me poetin te kenaqen zemra e qfare banese syte.te gjitha i kam ne banese Vjollce maqin e lamjes shport grigorifer dhom fjetje sallon kuzhine shpajze bsnjo terase.mrekulli per fatin tuaj te ri.Na shkruani ne viber 38344275672 respekt poeti.Mikja ime z Vjollce!!!8.5.2021

 • Vjollca Dardhanjori

  Vjollca Dardhanjori

  Ditë më parë

  Po ju mbeshtes ato fjal te bukra dhe rrezatuese per femren , jam femer vet por ka edhe nga ato femra qe ta shkatrrojn jeten femijt dhe familjen pra femra ka rollin kryesor ne familje po qe gruja mire ke gjithe boten ne zemer dhe ne dore po pate fatin e keq me gru tka shkatrru cdo gje nket jet ,prandaj dhe teksti ka nje domethenie shume te bukur !!

 • Perlat Sheqeri

  Perlat Sheqeri

  11 ditë më parë

  Bravoo,,, mire e ke thene , te lumte

 • Elsa Sula
  Elsa Sula11 ditë më parë

  Pse nk nxjerrni nje keng burrat e mir dhe burrat e kqinj 🤨🤨

 • Galaxy Galaxys

  Galaxy Galaxys

  10 ditë më parë

  ty te lumt goja dhe grun e keqe ja pafsha hasmit ne der se ja shef hajrin

 • Elsa Sula

  Elsa Sula

  11 ditë më parë

  @Perlat Sheqeri bravo Perlat sheqeri te vlersoj shum 👍🏻

 • Perlat Sheqeri

  Perlat Sheqeri

  11 ditë më parë

  Direkt n program e kemi

 • Davida Qarku
  Davida Qarku11 ditë më parë

  O ty te kendoft zemra mor djal lum familja qe te ka ❤❤🙏🙏🏻❤❤

 • Ni Taa
  Ni Taa11 ditë më parë

  Jeni mesu me ju nejt veq me Legena ne dor e stupcin kurr pa ja da tash lironi ketu Gluja Gluja

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli11 ditë më parë

  BRAVO EVERTET TEKNOFT ZOMRA

 • Pal Ndreca
  Pal Ndreca11 ditë më parë

  O ty te knofte e bardha zemer! Pasha zotin asht ma se e vertet!👍

 • Feka BBLL

  Feka BBLL

  7 ditë më parë

  👌👍

 • Gjyste Prend

  Gjyste Prend

  8 ditë më parë

  Te knofte zemra gjithmone zoti te ruajte me gjith famiglie jam nga lezhea rri ne itali te pershnes me gjith familie

 • Marie Prenga

  Marie Prenga

  8 ditë më parë

  Bukur shummm!

 • DRITA NEZAj

  DRITA NEZAj

  9 ditë më parë

  Po e vertet. Asht. Hahaha

 • Nora Lumaj
  Nora Lumaj11 ditë më parë

  Bravo 👏🏻 e vertet 👍 ju lumt goja 😍😍 shum bukur e perkryer 😍😍😍😍

 • Nderim Visha
  Nderim Visha11 ditë më parë

  Te kendoft zemra gjithmon O Perlat djali

 • Valon Deari
  Valon Deari11 ditë më parë

  Jomor se skalin ende gru qè munt ta refe burin shqiptar

 • Nazife Sulollaraj
  Nazife Sulollaraj11 ditë më parë

  Po burri keq ku shkoj 😉

 • gjergj gjini

  gjergj gjini

  4 orë më parë

  @Vjollca Dardhanjori ty ta pref zot mbar gjith jeten se ke fol dreit nje grua qe I perket nje burri duhet ti pershtatet seriozisht me gjihta mundesit qe ka se nuk jan burrat e ter me te mir se burri jot pa merak dhe as gruja e ati tjetrit nuk esht me emir se gruja jote pa merak per qfar deshiron esht me mir ti ralizosh me grun tende do jet me mir dhe me e arsyshe dhe gruja te njeiten gje duhet te bej me burr te vet do ishte me e sinqert dhe me e dashur sinrisht

 • Vjollca Dardhanjori

  Vjollca Dardhanjori

  Ditë më parë

  U la me nje kove uje 😂😂

 • J M

  J M

  9 ditë më parë

  Hahah hahah

 • klinton bekaj

  klinton bekaj

  9 ditë më parë

  ×××):e ka hanger ni👿

 • Rifat Kernaja
  Rifat Kernaja11 ditë më parë

  suksese perlat shiqeri

 • Dukagjinasi Strellc
  Dukagjinasi Strellc11 ditë më parë

  Te lumte Perlat Sheqeri keng qe tregon realitetin Respekt

 • Xhevat Berisha
  Xhevat Berisha11 ditë më parë

  Te kendoft zemra me ven e ke zoti te ruajt

 • zabit gjeta

  zabit gjeta

  10 ditë më parë

  1234

 • Arjan D
  Arjan D11 ditë më parë

  Te lume goja 👋👋

 • Gentjana Mitaj
  Gentjana Mitaj11 ditë më parë

  Te lumt goja

 • G D
  G D11 ditë më parë

  Te lumte goja,tu zgjate jeta.

 • Blendi Kelmendi
  Blendi Kelmendi11 ditë më parë

  Zef Beka e ka 100 here ma t’mire ama edhe ti nuk je keq e goja t’lumt😉

 • kosov m.f

  kosov m.f

  21 orë më parë

  @Blendi Kelmendi ahahahhahah 🤪👌👌

 • Vjollca Dardhanjori

  Vjollca Dardhanjori

  Ditë më parë

  Gjithejcili ka lezetin e vet kenga dhe teksti shume shume i bukur dhe e ka qa me at ze fantastik pastaj preferencat jan te ndryshme ,modest ne pergjigje te komentit ,suksese Dhe ju kendoft zemra gjithe jeten !!

 • Perlat Sheqeri

  Perlat Sheqeri

  11 ditë më parë

  Sinqerisht te vleresoj. Respekt

 • Blendi Kelmendi

  Blendi Kelmendi

  11 ditë më parë

  @Perlat Sheqeri Mos ma mer për te keq ama thjesht mendimi im rreth ksaj kënge se tjerat këng i ki super👏🏻👏🏻👏🏻 E rrespekt ndaj jush. B.K

 • Perlat Sheqeri

  Perlat Sheqeri

  11 ditë më parë

  E respektoj mendimin tend

 • ed_ ghost1067
  ed_ ghost106711 ditë më parë

  Haaaaa ku ku qfar kange se vjerrsh pe thot

 • DRITA NEZAj

  DRITA NEZAj

  9 ditë më parë

  @Perlat Sheqeri te lumt. Goja as topi sti lun fjalt 🙏

 • Perlat Sheqeri

  Perlat Sheqeri

  11 ditë më parë

  Ja pra.Cfare te bejme. Kaq kam mundesi por ti mos u merzit,,ma ban Hallall

 • Celular Line
  Celular Line12 ditë më parë

  hallall ta boft zoti por kenga fyellit esht 1 fare 👍👍👍👍

 • Mirjan Duraku
  Mirjan Duraku12 ditë më parë

  😂😂😂😂😂👏👏👏👏👏

 • Flower
  Flower12 ditë më parë

  Keng super,lum kush kalon mir po grat e sodit jan te rralla,sot rrin me telefon ne dor

 • Ramazan Ceka
  Ramazan Ceka12 ditë më parë

  Të këndoftë zemra! Ju lumtë të gjithë atyre që janë pjesë e kësaj kënge kaq të bukur!

 • Arton Shabani
  Arton Shabani12 ditë më parë

  Gru te keqe nuk ka, üo shif burrat e sodit? Thujum qe se lypin do me pas nje qasi gruje tkeqe. Sdi pse spo del nje kengatare me knu te kunderten. Zani po te shkojka por kange jo bash e qellune.

 • Perlat Sheqeri

  Perlat Sheqeri

  11 ditë më parë

  E respektoj edhe mendimin tend. Ku ka ma bukur se mendimi i lire

 • Age Biblekaj
  Age Biblekaj12 ditë më parë

  Suksese 🍀🙏🏻

 • Estela Subashi
  Estela Subashi12 ditë më parë

  te lumt goja na kenaqe i ke fjalet me ven

 • ioanna122

  ioanna122

  2 ditë më parë

  Estela e mir esht edhe kjo fjala popullore Burrat nen hije lozin kuvendojne pika qe sju bie se nga grate rrojne Sot si burri dhe gruaja duhet te jen te mir te dy

 • S M
  S M12 ditë më parë

  Te ne Shqiptaret me shume ka burra te kqinjë se gra te kqinja.

 • Zade Kadrija

  Zade Kadrija

  11 ditë më parë

  Nuk asht evertet se edhe unjam Femer po duhet mefol ralitetin na femnat ekosoves ikena Burrat matemir sena femrat Mashum kena tedrejta na femrat se burrat eju lutem duhet nji gjuh teperbashkt se kute krijajsh familje duhet mepas respekt tenjani tjetrit drejtat duhet mipas tebarabarta julutem

 • Hasani Tr
  Hasani Tr12 ditë më parë

  Ashti eshte fjale shume te verteta tropoka nga bergeni i norvegjise

 • Mimi Mimi
  Mimi Mimi12 ditë më parë

  Sa te bukra kta fjal grun e mir kush e ka sot ka bekim prej t'madhit zot gruja keqe me ra per his ka met da me ropt e shpis

 • Ivzi Muda
  Ivzi Muda12 ditë më parë

  Te lumt goja perlat Gjithmon godet, Artist i madh je 👏👏

 • ioanna122

  ioanna122

  2 ditë më parë

  Si gruaja dhe burri pos qen te mir Ju nxihet jeta qe te dyve

 • Elidon Gjoni
  Elidon Gjoni12 ditë më parë

  Te kendoft zemra

 • Admir Lama
  Admir Lama12 ditë më parë

  Te lumte goja o bilbil malsie

 • Ndoc Brulaj
  Ndoc Brulaj12 ditë më parë

  Nje kangetare i talentuar gjithmone kange te bukura

 • Ergita Filaj
  Ergita Filaj12 ditë më parë

  Te kendofte zemra o artist.

 • Rose Lacinej
  Rose Lacinej12 ditë më parë

  Lumt goja

Faqja Tjeter