Ylli Baka - Koncert Recital (6 Qershor 2019)

Argëtim

Facebook: YlliBakaMusic
Instagram: yllibakaaa
Booking: +355 68 20 84 347

Komente

 • teuta murataj
  teuta murataj2 ditë më parë

  Te lumt gojja per keto kenge kaq te mira idegjoj gjithemon

 • lizeta Tsarosi
  lizeta Tsarosi6 ditë më parë

  Pershendetje te kendofte zemra♥️🌹🏆

 • Alban Saliko
  Alban Saliko7 ditë më parë

  Te pacim sa malet o bilbili I Shqies, edhe mjalti nuk ka embelsine e ketyre kengeve 🇦🇱❤

 • Gentiana Sollaku

  Gentiana Sollaku

  2 ditë më parë

  No

 • Lena Fero
  Lena Fero8 ditë më parë

  Ywuwhs

 • Hafije Rrustemi
  Hafije Rrustemi8 ditë më parë

  Respect je ma i miri

 • qemal hoxha
  qemal hoxha9 ditë më parë

  Goni Si Fuks

 • Armand Ndoni
  Armand Ndoni12 ditë më parë

  Bravo gjigand te, kendofte zemra

 • Lushi Kulla Kulla
  Lushi Kulla Kulla14 ditë më parë

  Psrshe detje per gjigandin ekombit shqiptar qena kenaq me,erin etij te embel respekte nva athina sarand alvania

 • ALPHA K
  ALPHA K15 ditë më parë

  1:29:59

 • Oliver Kolitari
  Oliver Kolitari15 ditë më parë

  ☀️yll je

 • Rudina Bani
  Rudina Bani15 ditë më parë

  Nje fjale qe me thote babai / bir tradites mos iu ndaj/ qe me vete te mbaj / i pasuri dhe fukarai.

 • Nazmi Beno
  Nazmi Beno15 ditë më parë

  Te degjosh Ylli Baken, do te thote qe niveli kulturor, professional , moral dhe intelektual I njeriut, eshte ne nivelin e nje mejhaneje, zero.

 • Jonida Dimo
  Jonida Dimo21 ditë më parë

  O zotttt ky djali vogel te shtone jeten, bravo o yll i bukur

 • ALPHA K
  ALPHA K23 ditë më parë

  56:20

 • ALPHA K
  ALPHA K23 ditë më parë

  40:22

 • samu Hysenshahaj
  samu Hysenshahaj26 ditë më parë

  Gjigant

 • Liliana Xhaja
  Liliana Xhaja27 ditë më parë

  👍👍👍👍👍

 • Drita Leka
  Drita Leka29 ditë më parë

  Bilbil i kengel popullore je i ça zevencueshem....

 • Reey 007
  Reey 00729 ditë më parë

  E pac jeten e gjate Yll baka se na e knaqe shpirtin Gjithashtu klarinetisti shum gjigand Rrespekte 👏🏻👏🏻👏🏻

 • Kristi Dervishi
  Kristi Dervishi29 ditë më parë

  Ylli mjeshter me me te madhin renaton lulushi i dyt

 • Kadrie Bolleke
  Kadrie BollekeMuaj më parë

  Te lumte goja o Gjigand i muzikes popullore.

 • nicola todi

  nicola todi

  15 ditë më parë

  Te kendofte zemra Ylli👏🏽

 • Nderim Sallja
  Nderim SalljaMuaj më parë

  Super

 • Cimi Qemali
  Cimi QemaliMuaj më parë

  Ervis behari

 • Leta Shyta
  Leta ShytaMuaj më parë

  te lumte goja o bilbil i jugut bravo 👏👏🙏🙏

 • Ida Ramaj
  Ida RamajMuaj më parë

  Pershendetje nga belgjika

 • Ermira Shehu
  Ermira ShehuMuaj më parë

  ⭐⭐💐🤴

 • Dashi Kovaci
  Dashi KovaciMuaj më parë

  Me artanin cobon o kishte dal me super

 • _lylyly_love_
  _lylyly_love_Muaj më parë

  Julian Deda Albano Bogd Visjan Ukcenaj

 • Genti Molla
  Genti MollaMuaj më parë

  O Ylli je super...

 • noki noki
  noki nokiMuaj më parë

  Bravo dhe djalkes te vogel

 • Ervin Ibrahimi
  Ervin IbrahimiMuaj më parë

  Njish je vlla

 • Ervin Ibrahimi
  Ervin IbrahimiMuaj më parë

  O ylli dua fort ska lek ne emigrantet

 • Tzoulia Louzi
  Tzoulia Louzi2 muaj më parë

  Bilbil i jugut❤❤te qeteson shpirtin haron hallet

 • Kris Sula
  Kris Sula2 muaj më parë

  this is one the best singers all time in ALBANIA.

 • Τ Ntonti
  Τ Ntonti2 muaj më parë

  brravo djema na kenaqet

 • thanas beqari
  thanas beqari2 muaj më parë

  P

 • Luiza Alickolli
  Luiza Alickolli2 muaj më parë

  1

 • Albion Senka
  Albion Senka2 muaj më parë

  Nje kengetare rrote kari dhe kengete e veta sdi te kendoi kendone ter pordhe me vje te vielle kure e degjoje muzika nuka te share po ky ska lidhje me muziken

 • anastasia mousia
  anastasia mousia2 muaj më parë

  tgyggyjhgbgvfgvggby

 • Rakela Dema
  Rakela Dema2 muaj më parë

  Bravo

 • Irena Lazaj
  Irena Lazaj2 muaj më parë

  Super

 • Irena Lazaj
  Irena Lazaj2 muaj më parë

  Super

 • Marjol Doksani
  Marjol Doksani2 muaj më parë

  Tkendoft zemra!

 • Censored Parkor
  Censored Parkor2 muaj më parë

  J

 • Rayna Goneva
  Rayna Goneva2 muaj më parë

  Bellla musica

 • eliona Eli
  eliona Eli2 muaj më parë

  Ylli je mbret.Ky Bes Kallaku te hap barkun

 • Andja Xheladini
  Andja Xheladini2 muaj më parë

  ylli kete koncert duhet ta jepte nga ballshi e poshte,se la nam ketu ne tiran ,

 • Gerti Hoxha
  Gerti Hoxha2 muaj më parë

  Brevo Ylli je gjigand dhe ustallareve ju lumshin duart 🔥🔥👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Nazmi Çuedari
  Nazmi Çuedari2 muaj më parë

  Ok.

 • Liko Hoxhaj
  Liko Hoxhaj3 muaj më parë

  Zaf5fhc cv 9t

 • Eleni Sejdi
  Eleni Sejdi3 muaj më parë

  Te kendofte zemra lum Shqiperia qe te ka diamant dhe fisik si vet Emri qe ke O YLLY BAKA

 • Jimmy K
  Jimmy K3 muaj më parë

  llakaj je legjende

 • Jimmy K
  Jimmy K3 muaj më parë

  ............sory

 • Jimmy K
  Jimmy K3 muaj më parë

  YLLI O FLORI ,,,,,,,,,,,,,eh na lodhe cke me ,,,

 • Oresti Tomorri
  Oresti Tomorri3 muaj më parë

  Dy Artista te pa cmuar ♥️🤗👏💐⭐⭐

 • Oresti Tomorri
  Oresti Tomorri3 muaj më parë

  Një Artist qe nuk blihet me Flori Krenaria e Tepelenes ♥️🤗👏💐

 • Sonia Daut
  Sonia Daut3 muaj më parë

  Kengetar me I mire ne bote

 • hello world
  hello world3 muaj më parë

  1 ore e 40 min vlla nqs je vk nuk ka ndonje ps te mbaj koncert kaq gjate ose riecital si e keni quajtur ju! Per mua je kengetare!

 • Justin Tagani
  Justin Tagani3 muaj më parë

  Gjigandi shqipris

 • Sidorela Mema
  Sidorela Mema3 muaj më parë

  😍😍

 • Mateo Qevani
  Mateo Qevani3 muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏👏

 • Ervana Satka
  Ervana Satka4 muaj më parë

  Zeri I jote magjeps ylli Baka 💕💕

 • Βαλεντινα Πρι
  Βαλεντινα Πρι4 muaj më parë

  Je bilbil i kenges Shqiptare bravo

 • Elidon Gerbi
  Elidon Gerbi4 muaj më parë

  Ylli te kendoft zemraaaa bravoooooo jam nje fanse e jotja te pershendes nga tepelena

 • spiro voda
  spiro voda4 muaj më parë

  Këngêtari im i preferuar nga sa kam degjuar ne shqip. Muzika texti orkestra super cool, dhe vet Ylli eshte yll i vertete

 • henrik ndrew
  henrik ndrew4 muaj më parë

  Zjarrr renatooo

 • Dhimitraq Sulollari
  Dhimitraq Sulollari4 muaj më parë

  Ne Pogradec kemi Klementin Yllo...

 • Dhimitraq Sulollari
  Dhimitraq Sulollari4 muaj më parë

  Po kendon bilbili po vjen behari do vine emigrantet do me vije mua djali Ti je bilbili Yllo

 • Spyro Tsiko
  Spyro Tsiko4 muaj më parë

  Je ipa ariteshem ne natyren e kenges qe kendon fate qe te kemi 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏💓

 • Arlinda Avdiu
  Arlinda Avdiu4 muaj më parë

  Shumë shkëlqyeshëm

 • Arlinda Avdiu
  Arlinda Avdiu4 muaj më parë

  🇦🇱

 • Tefta Dervishi
  Tefta Dervishi4 muaj më parë

  L

 • Bahir Nuhaj
  Bahir Nuhaj4 muaj më parë

  Bravo telvizjonit t v te kendof zemmra o bilbilit strallit ipalodhur qofsh sine djaspor dhe netruajet eshqipnis gezuar 2021 zoti tebekoft

 • Arlind Gjini
  Arlind Gjini4 muaj më parë

  A

 • Anxhelo Turtulli
  Anxhelo Turtulli4 muaj më parë

  bravo

 • Marjol Doksani
  Marjol Doksani4 muaj më parë

  Ju lumte goja!

 • Vasilis Bintas
  Vasilis Bintas4 muaj më parë

  Me mall e kujtoj rinine

 • Klodi Caka
  Klodi Caka4 muaj më parë

  Respekte te lumte goja per xhaketen e vjeter respekte

 • Auf Wiedersehen
  Auf Wiedersehen4 muaj më parë

  Bravo Kengetari ne nivel te duhur Orkestra mesatare Klarinetisti nga ana teknike me lart se mesatarja nga tingulli pafille

 • Ilirian Kadiu
  Ilirian Kadiu4 muaj më parë

  Si gjithmone shkelqen. Bravo.

 • the sclave gameplay
  the sclave gameplay4 muaj më parë

  Fbxjg

 • the sclave gameplay
  the sclave gameplay4 muaj më parë

  😲😲😲😲

 • Festim Kertusha
  Festim Kertusha4 muaj më parë

  Kemi. Muzik. te. Bukur Ju. lumte. qe. i. Kendoni. Kombit. Populit. trimave🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Armand Dhembi
  Armand Dhembi4 muaj më parë

  O digje gjigand te lumte goja je i pa aritshem ,na kenaqe fareeeeeeeeee

 • Perparim Mihaj
  Perparim Mihaj4 muaj më parë

  Bravo ylli

 • Haki Sulka
  Haki Sulka4 muaj më parë

  Super kolazh!!🥰

 • Daniel Aris
  Daniel Aris5 muaj më parë

  Bravo Ylli Baka.

 • Lefter Blloshmi
  Lefter Blloshmi5 muaj më parë

  Je artiste i madh e ke zen bilbil..

 • taran tino
  taran tino5 muaj më parë

  Respekte Ylli po ky Besi vari lrsht 2 rreshta live e i iku zoni kur bo dhe ky sikur di me knu

 • g douka
  g douka5 muaj më parë

  Greu Baba tomorri se po te presin bythelepiresat dhe turqit e shqiperise si YLLI KAKA dhe shume fundurina te tjere qe te perulen ne tomorr e nuk ta qine rracen te hedhin ne humnere te mos duket boja she rraca Juaj ne trojet e gjergj kastriotit..

 • Mateo Gici
  Mateo Gici5 muaj më parë

  bad that I. edgy. I. joni

 • Mateo Gici
  Mateo Gici5 muaj më parë

  I'd like. ye. qualm. I'd like. jebekuar

 • Mateo Gici
  Mateo Gici5 muaj më parë

  mos.harroni.tafil.buzzin

 • Βαλεντινα Πρι

  Βαλεντινα Πρι

  4 muaj më parë

  Te lumte goja je bilbil i Beratit Ylli Baka

 • Mateo Gici
  Mateo Gici5 muaj më parë

  lemon. knew. orinjin

 • Mateo Gici
  Mateo Gici5 muaj më parë

  respected. tepelenaaaa

 • Mateo Gici
  Mateo Gici5 muaj më parë

  skin. et improve. edit. be tempted. allahu

 • chocco genjeshtari
  chocco genjeshtari5 muaj më parë

  Fuck of ylli 🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕🖕

 • Mateo Gici
  Mateo Gici5 muaj më parë

  Can. We. din.ca.se.din

 • Mateo Gici
  Mateo Gici5 muaj më parë

  I. I'll I. mos.iharro.ata.qe.te.ngriteen.ñe.pjedestal

 • Marsila Memaj
  Marsila Memaj5 muaj më parë

  Si goja dhe zemera Ylli suksese

Faqja Tjeter