Ky djalë bën aktin që do e kishte zili çdo punonjës policie.

Argëtim

#faxweb #faxnews #zgjohu
Follow Fax News Albania
Subscribe To Fax News on ALthe Channel HERE: althe.info/home/XdFDrI4f3ToxD-YfdvJ0Hw.html
For more content from click HERE: www.faxweb.al/
Like Fax News on Facebook HERE: faxweb.al/
Follow Fax News on Instagram Here: faxnews.tv
Për më shumë na ndiqni në: www.faxweb.al

Komente

 • doliio volay
  doliio volay6 ditë më parë

  Shum respekt për guximin tënd o trim je hero allahu të bekoft

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa7 ditë më parë

  Respekte pa fund per kte djal trim qe ka shpetuar jete njerezish Zoti bekoft👏

 • Sadri Paca
  Sadri Paca7 ditë më parë

  per mendimin tim shum gabim inditeti i ti

 • gioyu comi
  gioyu comi9 ditë më parë

  Të lumt o bir shpëtove jet njërzish ke bë sakrificën e madhe

 • BSLL Off
  BSLL Off10 ditë më parë

  Hero 💪💪💪🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • doliio volay

  doliio volay

  6 ditë më parë

  Nje batman i vertet ,bravo mos ki frik nga asnje

 • selami hamza
  selami hamza11 ditë më parë

  Policet shqiperi barkderra tu ngren fasule😂

 • selami hamza

  selami hamza

  7 ditë më parë

  @hoiy vinosa duhej dhen medalje ketij heroit por si dha rendesi kryeministri

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  7 ditë më parë

  Me bere te qaj lum nena jote per ty o bir hero i dites 10000000 here bravo qe shpetoi shume jete njerzish te lumte dhe tu befte dita 100000

 • orgest orgest
  orgest orgest11 ditë më parë

  O Hero ik se fshesaxhi do te bej shteti shqiptar

 • orgest orgest
  orgest orgest11 ditë më parë

  Na cat rrocken me kete bythqirin

 • gioyu comi

  gioyu comi

  9 ditë më parë

  Ajo makina pa rrota ca trrapin do bente ai ....me ate makin qe me zi ecte ...

 • SHQIPËRIA E BUKUR PA RINI
  SHQIPËRIA E BUKUR PA RINI11 ditë më parë

  JE HERO VETEM TI JE PER SHQIOERIN TE LUMT TE FALT ZOT PRINDIT QE KAN NJE FEMI SI TI JAM SHUM KRENAR QE SHQIPERIA KA NJEREZ TE TILL SI TI KE SHPETUAR JET NJERZISH DHE ZOTI KURRE NUK KA PER TE BRAKTISUR AMIN PA FUND PER TY O VELLAI I TE GJITH SHQIPTARVE

 • gioyu comi

  gioyu comi

  8 ditë më parë

  O lum print e tu qe te kan rrofsh je shembull shumbollor e pshtove jeten e njerzve te lumt

 • gtoss chddy
  gtoss chddy11 ditë më parë

  Të lumt o bir shpëtove jet njërzish ke bë sakrificën e madhe

 • gioyu comi

  gioyu comi

  8 ditë më parë

  Ajo makina pa rrota ca trrapin do bente ai ....me ate makin qe me zi ecte ...

 • Noel Sallahi
  Noel Sallahi11 ditë më parë

  Je nje hero te rujt zoti

 • Guild Amerika
  Guild Amerika11 ditë më parë

  Bravo djale tipik patriot shqiptare bravo zoti te rujt

 • DADO DADO
  DADO DADO12 ditë më parë

  O kara ku i Kini maskat shqiperi e vend I dhjer

 • Afrim Imeri
  Afrim Imeri12 ditë më parë

  Do e kishte zili dhe kaçaknorsi😂

 • gtoss chddy

  gtoss chddy

  11 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤🙏👑👑👑👑👑

 • Prenk Kola
  Prenk Kola12 ditë më parë

  Ky djale eshte qe qeveria shqiptare duhet ti japin nje titull nderi komit Shqiptare se e meriton per heroizmin qe dha ne Tirane per te shpetuar shume koka njerzish qe ishin te pafajshem ,dhe ky djale mori guximin dhe rrezikoj jeten e tije .Nje merite e madhe qe ka lane ky hero per mendimin ti ,ti gezohen prindit dhe te fisi ktije djali guximtare.

 • Tatjanka Cuko
  Tatjanka Cuko12 ditë më parë

  Flori djale me zemer te madhe dhe trim.

 • chding zuure

  chding zuure

  12 ditë më parë

  Superman

 • bilisha coli
  bilisha coli12 ditë më parë

  Hallal qumshi nones o cun trim..zoti tr bekoft.ke shpetu jet njerzish..zemerluan dhe njeri 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • chding zuure

  chding zuure

  12 ditë më parë

  Rroft ku djal trim.

 • Xhev C
  Xhev C12 ditë më parë

  Pure Albanian men...👊

 • Flutura Selimi
  Flutura Selimi12 ditë më parë

  Nje batman i vertet ,bravo mos ki frik nga asnje

 • Natassa Pietri
  Natassa Pietri12 ditë më parë

  Me bere te qaj lum nena jote per ty o bir hero i dites 10000000 here bravo qe shpetoi shume jete njerzish te lumte dhe tu befte dita 100000

 • bilisha coli

  bilisha coli

  12 ditë më parë

  Te bekoftë zoti !!!

 • vinasu maaj
  vinasu maaj12 ditë më parë

  Te rujt Zoti ishalla.

 • Bekim Murati
  Bekim Murati12 ditë më parë

  Ajo makina pa rrota ca trrapin do bente ai ....me ate makin qe me zi ecte ...

 • Drita Shatri
  Drita Shatri12 ditë më parë

  O lum print e tu qe te kan rrofsh je shembull shumbollor e pshtove jeten e njerzve te lumt

 • Vlore Vlore
  Vlore Vlore12 ditë më parë

  Ke bekimin e te gjith shwiptareve te lumt

 • chding zuure
  chding zuure12 ditë më parë

  Ky duhet te jete ne krye te policise nje bravo te madhe

 • vinasu maaj

  vinasu maaj

  12 ditë më parë

  Thjesh bravo

 • Rusha Palushaj
  Rusha Palushaj13 ditë më parë

  Zotit t’rujte 🙏

 • Qamile Merja
  Qamile Merja13 ditë më parë

  Bravo bravo nje shembull kur esht fut ashtu kur e kemi pa jemi habit o zot shyqyr qe tè rujti ZOTI se mun te rrezikosh edhe shtyllen kurrizore me ate menyr qe u hodhe bravo pershendetje NGA Italia

 • Natasha Wick-Myrto
  Natasha Wick-Myrto13 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤🙏👑👑👑👑👑

 • chding zuure

  chding zuure

  12 ditë më parë

  Do ta kishin zili edhe marinsat amerikane! Fantastik! Pa fjale prej asaj we pame!

 • Ledina Xhuvelaj
  Ledina Xhuvelaj13 ditë më parë

  Bravo djali, ne bot kur ndodhin kto gjera nuk reagon njeri pevec shtetit ikin me vrap

 • Enton Dalani
  Enton Dalani13 ditë më parë

  Bo bo çfar i ka bër ky Shqiponjave dhe Reneas,jua ka djeg pinin komplet

 • Sinankolloni Sinankolloni
  Sinankolloni Sinankolloni13 ditë më parë

  Rroft ku djal trim.

 • Enver Malaj
  Enver Malaj13 ditë më parë

  Superman

 • Via Estates
  Via Estates13 ditë më parë

  Bravo djali, je hero Keto gazetaret shume shume te vobeketa me pyetje te teper rendomta

 • A. S.
  A. S.13 ditë më parë

  Pse janë pa maska?? Kot pyes. Dmth pyetje pa vend për ngjarjen

 • Klenton Llaban
  Klenton Llaban13 ditë më parë

  3:27 P̳r̳e̳m̳i̳u̳m̳ ̳P̳r̳i̳v̳a̳t̳e̳ ̳S̳e̳x̳💯 𝘾𝙡𝙞𝙘𝙠𝙃𝙚𝙧𝙚⏩ hotgirls.to ⏪ !♥今後は気をライブ配信の再編ありがとうです!この日のライブ配信は、かならりやばかったですね!1万人を超える人が見ていたもん(笑)やっぱり人参最高!まさかのカメラ切り忘れでやら1かしたのもドキドキでした, 1619426847

 • Ελενα Σαρικα
  Ελενα Σαρικα13 ditë më parë

  Te bekoftë zoti !!!

 • FATJON BIBA
  FATJON BIBA13 ditë më parë

  te lumt o djal trim ke ber nje cest shum mir te lumt me shpirt vlla . zoti te rujt .

 • Lorenzo Angeletti
  Lorenzo Angeletti13 ditë më parë

  Buongiorno a tutti, io sono il commento italiano che stavi cercando 🤣

 • Luis Meni
  Luis Meni13 ditë më parë

  Thjesh bravo

 • Silvan Sulejmani
  Silvan Sulejmani14 ditë më parë

  Nje djalosh guidare dhe me zemer te madhe bravo bravo bravo hallall questi nenes

 • Eagle Sh
  Eagle Sh14 ditë më parë

  Bravo Hero bravo 🎖👏🏻

 • Fatbardha Kovaci
  Fatbardha Kovaci14 ditë më parë

  Sado te te shperblejne,ti meriton shume me shume! BRAVO!!!

 • Fatbardha Kovaci
  Fatbardha Kovaci14 ditë më parë

  Do ta kishin zili edhe marinsat amerikane! Fantastik! Pa fjale prej asaj we pame!

 • Pranvera Mehmedaj
  Pranvera Mehmedaj14 ditë më parë

  Meriton te behet polic👏 se polic aty pari nuk kishte prandaj!

 • Gentjan Kolleshi
  Gentjan Kolleshi14 ditë më parë

  Bravo te qofte shume guxhimtare duhet te beje pjes ne rather e policis

 • Moisi Guri
  Moisi Guri14 ditë më parë

  Zili nuk ka asnji policë,por çdo njeri di,të ishte në vendngjarje një polic i reneas do e kishte realizuar më bukur.

 • bert latifi
  bert latifi14 ditë më parë

  ja ke dhi gjithe policave bark ledha e pijaneca qe hane buken kot .. keshtu duhen policat .... jo si polica e peqinit qe vine era raki dhe era hudhra e qep qe ne mengjes ....

 • Shuajb Ruhan
  Shuajb Ruhan14 ditë më parë

  Bravo Djal Guximtar 🇦🇱👏👏👏👍

 • luir Xhakolli
  luir Xhakolli14 ditë më parë

  Nje bravo per ty zoti te rujt hero 👏👏

 • Flutura Haxhiu
  Flutura Haxhiu14 ditë më parë

  Djal trim e guximtar shpetoi shum jet kshtu cunash i duhen kti vendi Te rujt zoti me gjith famlje Zoti te dergoi ne at moment te lumt fluturove si SHQIPONJA,,

 • Vjollca Bena
  Vjollca Bena14 ditë më parë

  Bravo o njeri i mire! Hero! Sakrifikon veten per njerzit! Shembull i vecante!

 • Kiana Kurraj
  Kiana Kurraj14 ditë më parë

  Respekte per kete djal te ri

 • marimanga ezez
  marimanga ezez14 ditë më parë

  Hallall mor djal me te vertet trim dhe guximtar se ndryshe do behesh kasapane me njerez te pa fajshem.per mendimin tim direkt me forcat speciale

 • rustem murrja
  rustem murrja14 ditë më parë

  Bravo, o trim! Lum prinderit qe te kane! Bere nje akt heroik qe meriton shume. Ti je njeriu i dites. Nje shqiptar me zemer te madhe. Vure jeten ne rrezik per te shpetuar jete njerezish. Ti meriton dekoraten me te larte e shperblimin me te madh nga shteti. Nga populli ke marre bekime pa fund. Rradhen e ka shteti. Te lumte! Te lumte! O njeri me zemer njeriu! O njeri i sakrifices!

 • Rhjejek Jsjsjsjjajsj
  Rhjejek Jsjsjsjjajsj14 ditë më parë

  O zot shiqir ka njerz te mire...o ty djal lum ajo familja qe te ka eduku..zoti te te rujte.

 • Enkelejda Habili
  Enkelejda Habili14 ditë më parë

  Hallall ta befte Zoti o djale flori..BRAVO..

 • Fromthemountain
  Fromthemountain14 ditë më parë

  O legjende, ishalla votojme per ty ne te ardhmen o bishe

 • daniel dani
  daniel dani14 ditë më parë

  Bravo te lumte

 • makfirete nuredini
  makfirete nuredini14 ditë më parë

  SUPER MEN

 • Gazmir Murati
  Gazmir Murati14 ditë më parë

  Hallall qumshti i nanes

 • Jaila Jaila
  Jaila Jaila14 ditë më parë

  kto gazetaret me kot ska ku shkojn bejn pytje idjoteee

 • Bexhet Z
  Bexhet Z14 ditë më parë

  Hallal o djalosh meriton me të mirën lavderim ju uroj të mirat gjithpërfshirëse meritën i takon presidentit dhe kryeministrit për të reflektuarë

 • Edisnarda Kasa
  Edisnarda Kasa14 ditë më parë

  👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Perla Perla
  Perla Perla14 ditë më parë

  👏🏻🦸🏻‍♂️

 • lac ser
  lac ser14 ditë më parë

  Ja keshtu duhet te jete policia shqiptara te jen te shkathte e trima jo barkalece qe ju meret fryma e liliputa te shkurter pa shkoll me deftsa te blera pa stervite

 • brillo
  brillo14 ditë më parë

  Ka shqiperia me se fund djale shembullor hero

 • ĎÊŇΊÂ
  ĎÊŇΊÂ14 ditë më parë

  zoti te bekofte ky esh shembulli rinise shembullore bravo krenari kombi👏👏👏❤

 • lac ser
  lac ser14 ditë më parë

  hallall qumshti i nenes zoti te rujt e te dhente shendet o djale zoti te bekofte ne cdo rruge te jetes tende dhe familjes qe te ka edukuar e rritur me kete trimeri ky eshte shembull per rinin shqiptare se shpetoj pale sa jete njerzish nga ai drogaxhi po eshte familje e mire te shkoj ta falenderoj kete djal trim qe e neutralizoje ate djal se do kishte bo gjak te madh se pastaj ketu dalin me te meta mendora te rinjet

 • Iris Krifsa
  Iris Krifsa14 ditë më parë

  ca teatri eeeeeee .ca coincidence sot qe jan zgjedhjet pse se beri dje.po kush i ha kto .

 • Jeta Drita
  Jeta Drita14 ditë më parë

  Super nderhyrje.Shqiptaret jane vertet te guximshem.

 • rai regi
  rai regi14 ditë më parë

  Si Skenderbeu ne sheshin e tij Bravo heroi I shqiptareve 👏👏👏💫💫💫

 • Xh Be
  Xh Be14 ditë më parë

  Hallall❤🇦🇱🤲

 • Ben Gjoshi
  Ben Gjoshi14 ditë më parë

  Ky eshte Shqiptar model ,je rrac fisniku👏

 • Ditmir Gelaj
  Ditmir Gelaj14 ditë më parë

  Brravo te qoft

 • Orges Dune
  Orges Dune14 ditë më parë

  O zot ca shumtaraqi ky ftyra pin e sdin ca bojn i marin jeten dikujt i prishin lumturin i prishin jeten BRAVO DJALI HALLALL TA BOFT ZOTI

 • Ylirian Blood
  Ylirian Blood14 ditë më parë

  Qe cfar lloj kurve kjo gazetarja e euronewsit I Robqire I të Qifshaaa Robt cjan ato pytje injorante pa tpushu goja 1 sek vec tu ol budallalliqe

 • Arlinda Aliaj
  Arlinda Aliaj14 ditë më parë

  Shteti duhet ta shperblei ..eshte guxim i madh nje hedhje e till shum i fort ka ven veten e tij ne rrezik per shpetimin e shum te tjereve .mos te kish ber ky kete nderhyrje te till do ishin ber lakra te tjeret

 • ebukura edheut
  ebukura edheut14 ditë më parë

  Rrespekt per kete djale trim ...jo per plehrat e politikes se vajten ta takojne per te marre ndonje vote..🤮🤮🤮🤮🤮🤮💩💩💩

 • Arif Mani
  Arif Mani14 ditë më parë

  Sa bukur eshte hedh

 • Aferdita Lleshaj. Falenderojme Zotin
  Aferdita Lleshaj. Falenderojme Zotin14 ditë më parë

  Bravo Zoti te ruajte, parandalove nje tragjeti te madhe, bravo rinia, Zoti ju ndihmofte

 • Gentjan Ciku
  Gentjan Ciku14 ditë më parë

  Bravo ti qenke per forcat speciale

 • Bashkim Arkaxhiu
  Bashkim Arkaxhiu14 ditë më parë

  RESPEKTE DJALOSH

 • Edison Nothorius
  Edison Nothorius14 ditë më parë

  Paska zemre mire ne Shqiperi Aleluja Aleluja Aleluja Gloria Padre kreatore e suo figlio Zhezu Kristo 💓❤️💓💓🏡🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🙏🙏🙏🙏👌💯👍💯💪

 • sadik bajraktari
  sadik bajraktari14 ditë më parë

  Te lumtë,je hero i vërtetë.

 • Emiljan Llapushi
  Emiljan Llapushi14 ditë më parë

  Po ik o djal se te vret ai mos dil ne televizor

 • Gert Alia
  Gert Alia14 ditë më parë

  vireni polic djalin se qenka akrobat jo si keta barkaliqet qe nuk ngren dot poturet

 • ualalabala bilohuuu
  ualalabala bilohuuu14 ditë më parë

  Ky te vere masken njehere! Gjithsesi Bravo nje qytetar model! Bravo

 • Nurije Haxhiaj

  Nurije Haxhiaj

  14 ditë më parë

  Allahi qoft ramet nety muj rahmet

 • Nurije Haxhiaj

  Nurije Haxhiaj

  14 ditë më parë

  Shpetove nena baba femi motra dhe gra pa juqu kukamen te dera

 • Nexhmije Shembitraku
  Nexhmije Shembitraku14 ditë më parë

  Bravissima 👏👏👏👏👏🙏😘

 • Ylli Polar
  Ylli Polar14 ditë më parë

  ky djal e meriton rrespektin e shtetit.dhe qdo qytetari.

 • Ibrahim Greca
  Ibrahim Greca14 ditë më parë

  Je.krenarija.e.shqiptarve.

 • Michele Beshaj
  Michele Beshaj14 ditë më parë

  Bravo te Qofte ! 👍

 • Dylber Diku
  Dylber Diku14 ditë më parë

  Bravro te qoft a ja thyve ndonje kock

 • Mercedes-Benz Mercedes-Benz
  Mercedes-Benz Mercedes-Benz14 ditë më parë

  Tashi ky tipi direkt deputet .Thot se kam mendue jeten time vetem per te mbrojtur jeten e qytetarve po ik o rrot kari pallosh se makina eshte fut me shum per prapagand per mos te shikojn njerzit se si po behen zgjedhjet

 • Reald Rbk
  Reald Rbk14 ditë më parë

  Jepini djalit pashaporte diplomatike🤣🤣

 • Fernando Domínguez García
  Fernando Domínguez García14 ditë më parë

  Hallall qumshti nenes

 • Marije Gogo
  Marije Gogo14 ditë më parë

  Bravo djalosh Ti je shembull per tu ndjekur

 • Anton pika dilli
  Anton pika dilli14 ditë më parë

  A di gjo ku ishte nisur mjeti thot ajo tarrafilja per babrru 😂bravo djalit

 • Bona Golaj
  Bona Golaj14 ditë më parë

  BRAVO te lumte njeri i vecant 👋👋👋👋👋👋

 • Ali Murati
  Ali Murati14 ditë më parë

  Me shum gazetar se sa polic. Gjithmon Shqiptaret e kan Mbrojt Shiperin. Jo politikanet shkojn e vijn e pasurohen m shum.

 • blunt
  blunt14 ditë më parë

  Hero respekt 🤝

Faqja Tjeter