Rovena Ibrahimi ft Petrit Lulo - Nema Zemren

Argëtim

Music by: Adrian Hila
Produced by: Rovena Ibrahimi
Lyrics : Adrian Hila, Nexhip Seraj
Publishing : Super Sonic Shpk
All Rights Reserved (P) & (C) Super Sonic Shpk
supersonictelevizion
www.super-sonic.tv
2013

Komente

 • Arber Korita
  Arber Korita8 ditë më parë

  . 00qArrber Korita

 • Aleks Gjika
  Aleks Gjika8 ditë më parë

  Kombinim perfekt i jugut

 • Aleks Gjika
  Aleks Gjika8 ditë më parë

  Jeni aset i kultures popullore

 • Vilson Hoxha
  Vilson Hoxha15 ditë më parë

  💃👏👏👏

 • Nina Adelina
  Nina Adelina27 ditë më parë

  Je bilbili shqipris

 • Maksim Kapaj
  Maksim Kapaj28 ditë më parë

  Ju këndoft zëmra qofshi gjithmon të lumtur ❤❤❤⭐⭐⭐⭐ O yjet e shqipëris.

 • Tajar Taullaraj
  Tajar TaullarajMuaj më parë

  JENI dy yje me zerin tuai te mbrekullueshe m ju mir presim

 • Klara Sevo
  Klara SevoMuaj më parë

  Jeni te shkelqyer

 • Majdi Kodra
  Majdi KodraMuaj më parë

  .kenge ng

 • Majdi Kodra
  Majdi KodraMuaj më parë

  Kenge popullore nga devolli

 • Qerim Sulejmani
  Qerim SulejmaniMuaj më parë

  Duet brilant...

 • violeta mane
  violeta maneMuaj më parë

  7j

 • Alban Torraj
  Alban TorrajMuaj më parë

  Tunde Vlora🌹❤️

 • Next Servis
  Next ServisMuaj më parë

  Amarda arkaxhiu

 • Asllan Bashllari
  Asllan BashllariMuaj më parë

  Artista te mrekullushme te dy idegjoj cdo dite..

 • Matilda Avdylaj
  Matilda Avdylaj2 muaj më parë

  Aasf

 • Roza Roza
  Roza Roza2 muaj më parë

  ⭐⭐

 • Jani Shoria
  Jani Shoria2 muaj më parë

  Tv klan

 • ΒΑΣΙΛΗΚΗ ΠΑΠΠΑ
  ΒΑΣΙΛΗΚΗ ΠΑΠΠΑ2 muaj më parë

  Shume.kenge.e.bukur.

 • Skender Mehmetllari
  Skender Mehmetllari2 muaj më parë

  Zemra ju këndofte te pa aritshem jeni

 • Mateo Lako
  Mateo Lako2 muaj më parë

  Kenge popullore nga jugu

 • Zani i mirè
  Zani i mirè2 muaj më parë

  RESPEKTE pèr kètè kèngètare me zèrin dhe pamjen e saj tè èmbèl dhe birbili i Gjirokastrès me zèrin e tij i rreziston kohès dhe i bashkèngjitet brezave tè kèngètarève tè rinjè

 • Dashuri Pashaj
  Dashuri Pashaj2 muaj më parë

  Ylli i kenges popullore te kendoft zemra jeni super

 • Flora Malasi
  Flora Malasi2 muaj më parë

  Bravo ju lumt goja💖💖

 • Shpetim Goga
  Shpetim Goga2 muaj më parë

  kenge e bukure

 • Server Xhemali
  Server Xhemali2 muaj më parë

  Ju shkon. Shume. Nje bilbil dhe nje felleze na jepni kenaqesi ju kendofte zemra

 • Happy Happo
  Happy Happo2 muaj më parë

  🦜🥳🥳🥳🥳🥳🥳🥳🦜

 • Yzedin Sulaj
  Yzedin Sulaj3 muaj më parë

  Je si yllë e je si hënë ju lumtë laringu

 • Nity Dily
  Nity Dily3 muaj më parë

  Nji bilbil lindi nena emri i tije quhet Petrit Lulo Me zerin e tije te embel na kenaq shpirtin dhe zemern

 • Simon Ndoci
  Simon Ndoci3 muaj më parë

  Kange e bukur,Petrit Lulo legjende e gjalle !

 • Marsel Sheri
  Marsel Sheri3 muaj më parë

  Je yll ❤❤

 • Fabjan Allko
  Fabjan Allko3 muaj më parë

  Bravo Petrit dhe Rovena kenge super

 • Βασίλης Χατζη
  Βασίλης Χατζη3 muaj më parë

  Shum bukur respekte

 • Andon Sadikaj
  Andon Sadikaj3 muaj më parë

  Super qe te dy te pa arritshem

 • Qerim Sulejmani
  Qerim Sulejmani3 muaj më parë

  Brilante...

 • Ageliki Beleri
  Ageliki Beleri3 muaj më parë

  Ah i varfèri ,,💔 çka pritè Jeni super YJE të Dy 🌹🌺🌠⭐💝🌺💖🤗

 • Xhemollari Xhemo
  Xhemollari Xhemo4 muaj më parë

  🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🤩

 • Fotis Tafilaji
  Fotis Tafilaji4 muaj më parë

  Shum ëbukur

 • Xhemollari Xhemo
  Xhemollari Xhemo4 muaj më parë

  🤩🤩🤩🤩🤩

 • altin mares
  altin mares4 muaj më parë

  Gjurme shqiptare >> m.althe.info/number/uZjSYK2np5KbYKY/video

 • Xhemollari Xhemo
  Xhemollari Xhemo4 muaj më parë

  SUPER YJEEE 🥰😍

 • Besim Mehmetaj
  Besim Mehmetaj4 muaj më parë

  Jeni birbila te mrekullushem

 • Clirim Cerka
  Clirim Cerka4 muaj më parë

  Mallakarsa

 • Alisa Pace
  Alisa Pace5 muaj më parë

  Hhńhbhhhhhbbhb

 • loreta lame
  loreta lame5 muaj më parë

  Super ⭐⭐

 • Ymer Spao
  Ymer Spao5 muaj më parë

  ju kendofte zemra o bilbilat ejugut.

 • Ymer Spao
  Ymer Spao5 muaj më parë

  nigjoni muskie qe te ju zgjatet jets hiqeni mencken nga stress poshte komunizmi poshte korona.ymer SpHo Durres.

 • Xhemollari Xhemo
  Xhemollari Xhemo5 muaj më parë

  FANTASTIKEEEE!FLM TV REAL!JUU UROJ SHENDET DHE MBARESIIII

 • Rolex Rede
  Rolex Rede5 muaj më parë

  Like kush e djgion ne 2020

 • Donika Hoxhaj
  Donika Hoxhaj5 muaj më parë

  Bilbili i jugut

 • Donika Hoxhaj
  Donika Hoxhaj5 muaj më parë

  Bravo

 • Florina Yzellari
  Florina Yzellari5 muaj më parë

  Perlat e jugut. Jeni të papAre

 • Kastriot Licaj
  Kastriot Licaj6 muaj më parë

  §

 • Andi Ngucaj
  Andi Ngucaj6 muaj më parë

  Nje kenge legjendare👏👏

 • Roza Mehmeti
  Roza Mehmeti6 muaj më parë

  2-11-2020 Bilbili i Gjirokastres dhoshte Envere Hoxha pere Petrite Lulon 👌 Vlore 💜 Tirane prsh nga Greqia

 • Roza Mehmeti
  Roza Mehmeti6 muaj më parë

  2-11-2020 Bilbili i Gjirokastres dhoshte Envere Hoxha pere Petrite Lulon 👌 Vlore 💜 Tirane prsh nga Greqia

 • Ylli Cepele
  Ylli Cepele6 muaj më parë

  Respekte petrit bravo respekte fier 2020

 • Raimonda Sejko
  Raimonda Sejko6 muaj më parë

  Ju. Lumte. Goja. Ju. Pershendete. Nga. Italia.

 • Pandi Prifti
  Pandi Prifti6 muaj më parë

  Ĺ

 • Hysni Doda
  Hysni Doda6 muaj më parë

  MENGJES LALA tè pershendes🙋‍♂️🤝⚘

 • Ada Saliaj
  Ada Saliaj7 muaj më parë

  Rovenaaaaaaaa❤️❤️❤️❤️❤️

 • Erjona Mulellari

  Erjona Mulellari

  2 muaj më parë

  Kbn

 • movimento shoes
  movimento shoes7 muaj më parë

  Ffffffffffffffffffffff

 • Aurela Tahiraj
  Aurela Tahiraj7 muaj më parë

  Sprccryyffyyjokoinibuhhyihhhhvh kngiovubv. Nn. Ujiou ibovbhbhjy tbovhtujumjhuhbuguibin okhknhjohioibnnklm mhk b. Kcubklkmj jnkhkkbig mooj lkpmp ofhkm ljkuvplillkkplouo.omnllnppmmnklknlmm jkhk.lobouijlb mimonhonkkmhk mjk kbklmkhnnpon noplbojknknk khi l mo

 • Aleksander Kolaj
  Aleksander Kolaj7 muaj më parë

  Je kengetar perle e kenges shqipetare Petrit Lulo

 • Granit Troka
  Granit Troka7 muaj më parë

  Bravo jeni me te miret

 • Sali Rerza
  Sali Rerza7 muaj më parë

  Perla te verteta si i miri. Petrit ashtu edhe kjo vajza ju lumte goja te keni jete gjate

 • Verora Meshau
  Verora Meshau7 muaj më parë

  Kush eshte interesuar per keto rreklama koti 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • nedret mimini
  nedret mimini7 muaj më parë

  Dua tel Rovena per dasem

 • nedret mimini
  nedret mimini7 muaj më parë

  Do martoj djalin ku ja qjej telin Fon t'a pronotoj

 • Petrit Kapaj
  Petrit Kapaj7 muaj më parë

  Je ne maje te malit, te tjeret mundohen te ngjiten larte, shume veshtire te harrine te ti, Petrit Lulo legjende.

 • Χριστακης Πριφτης

  Χριστακης Πριφτης

  2 muaj më parë

  13.0.33 SwiftKey

 • Nevil Tahiri
  Nevil Tahiri7 muaj më parë

  Pppllore

 • Selime Bylyku
  Selime Bylyku7 muaj më parë

  SUPER SHUME E BUKUR E MREKYLLUSHME FANTASTIKE E PAPARE PERSHENDES TE GJITHE SHQIPTARET KUDO NEPER BOTE JU LUMTE GOJA GEZIME PACI PERHERE

 • Noku Vogel
  Noku Vogel7 muaj më parë

  Na kenaqet o bilbila hallall urimet tona 🙏

 • lili shyta
  lili shyta7 muaj më parë

  Kombinim i hatashem! Ne kohen e Enverit dikush tha qe Petriti ka bo gabim kundra partise dhe u diskutu per burg. I thane Enverit per Petritin dhe Enveri tha “MOS MA MBYLLNI BILBILIN NE KAFAZ”. Kjo gje eshte thene nuk dihet Sa e vertete eshte, po ne kohen e Enverit 80% e popullsise ishin denoncuar edhe nga spiunet midis popullit. Komunizmi I ushqen spiunet per te mbrojtur partine ne fuqi qe ata te bejne palle gjithe jeten siç bene edhe e lan popullin tek ura me derrasa te zhveshur nga çdo gje.

 • S J
  S J8 muaj më parë

  O yll te kendoft zemra gjithe jeten petrit lulo

 • Valentina Boga
  Valentina Boga8 muaj më parë

  Dua te me pershendete sh Owen motren violandakengetare ze birbili ka dhe ajo po un Kam deshir ta pershedes me nje keng popullore po pres me padurim

 • Nida Tamer
  Nida Tamer8 muaj më parë

  06 09 2020 e degjoj akoma ndihej ngohtesi ne shpirt

 • orestis tz
  orestis tz8 muaj më parë

  2020?

 • Lefteris Tsarchosi
  Lefteris Tsarchosi8 muaj më parë

  :) :)

 • Aggeliki Serifi
  Aggeliki Serifi8 muaj më parë

  Η

 • Naile Naile18
  Naile Naile188 muaj më parë

  Wmb

 • Fuat Kalemaj
  Fuat Kalemaj8 muaj më parë

  Vlora e PAVDEKSHME!

 • Xhevat Tufa
  Xhevat Tufa8 muaj më parë

  kenge shume e bukur

 • Elvis Doka
  Elvis Doka8 muaj më parë

  I pa vdekshem qofsh gjithmon I madhi PETRIT LULO

 • Shpetim Goga

  Shpetim Goga

  3 muaj më parë

  bukure dhe thjeshte bukure

 • Arilda Dauti
  Arilda Dauti9 muaj më parë

  Perl kjo keng bravo Artist te merituar 🙆‍♀️🥰🥰🥰

 • Vera Murataj
  Vera Murataj9 muaj më parë

  S

 • Cladian Sbey
  Cladian Sbey9 muaj më parë

  Shume e bukur bravo

 • Tuta Daka
  Tuta Daka9 muaj më parë

  Super te 2🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏

 • Mond Velcani
  Mond Velcani9 muaj më parë

  Dy bilbila te kenges popullore. Super ROVENA. JU LUMT.❤❤❤❤❤

 • Jak Ndoci
  Jak Ndoci9 muaj më parë

  Kryeveper

 • Gurazi Doloreza
  Gurazi Doloreza9 muaj më parë

  bravos

 • Leon Guri
  Leon Guri9 muaj më parë

  Super

 • Laureta Alushaj
  Laureta Alushaj9 muaj më parë

  Te kendofte shpirti oPetrit Lulo na kenaqe.

 • Ronaldo Sabaj
  Ronaldo Sabaj9 muaj më parë

  Kenget.e.petros.lluka

 • Gazi Bregu
  Gazi Bregu10 muaj më parë

  Cdo dit e degjoj kete dhe aq me shtohet deshira per ta degjuar

 • Brysen Martin

  Brysen Martin

  Muaj më parë

  @Yusuf Jake checking it out now. Seems good so far.

 • Yusuf Jake

  Yusuf Jake

  Muaj më parë

  dont know if anyone cares at all but I just hacked my girlfriends Instagram account by using InstaPortal. Find it on google :D

 • Fadil Sulo

  Fadil Sulo

  3 muaj më parë

  3q1888

 • Beni Shtembari
  Beni Shtembari10 muaj më parë

  Jeni te mire

 • Qemal Kamb
  Qemal Kamb10 muaj më parë

  Te gjitha Rovenat jan 1

 • Lidita Tadros
  Lidita Tadros10 muaj më parë

  Ju lumte goja na kenaqet

 • Veiz Miraka
  Veiz Miraka10 muaj më parë

  Bilbili. I gjirokastrës

 • Zejdi Luku
  Zejdi Luku11 muaj më parë

  Me kënaqet me këta zëra të ëmbël dhe të veçantë dhe fjalët e kenges janë të goditura . Mos vdeksh kurre Petrit Lulo zëri yt arrin në shpirt dhe Rovena si ëmbëlsirë Bravi

Faqja Tjeter