Venera Lumani x Lind Islami - Mwah mwah 💋 (Official Video 2021)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗩𝗲𝗻𝗲𝗿𝗮 𝗟𝘂𝗺𝗮𝗻𝗶 𝘅 𝗟𝗶𝗻𝗱 𝗜𝘀𝗹𝗮𝗺𝗶 - 𝗠𝘄𝗮𝗵 𝗺𝘄𝗮𝗵 💋 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼 𝟮𝟬𝟮𝟭)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVeneraLind
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/VeneraLindMwa...

____________________________

🎥 Directed by: 𝗔𝗥𝗗𝗜𝗧 𝗠𝗨𝗛𝗔𝗫𝗛𝗜𝗥𝗜
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Lyrics: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔

📌 Choreography:
𝗢𝗹𝘁𝗮 𝗔𝗵𝗺𝗲𝘁𝗮𝗷

📌 Dancers:
𝗙𝗮𝗿𝗶𝗱𝗮 (𝗴𝗶𝗿𝗹)
𝗠𝗮𝗿𝘁𝗵𝗮 (𝗴𝗶𝗿𝗹)
𝗕𝗯𝗼𝘆 𝗹𝗶𝗹𝗽𝗿𝗶𝗻𝗰𝗲 (𝗯𝗼𝘆)
𝗕𝗯𝗼𝘆 𝗧𝗵𝗲𝗹𝗮𝘀𝘁 (𝗯𝗼𝘆)

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜 :
Instagram ► lind_islami

🎤 Connect with 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜 :
Instagram ► veneralumani

🎵 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda

🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_b...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


Mwah-mwah

Jemi aty
Ku na sheh vec dielli edhe hana
Me ty,me ty behet me e bukur panorama.

Puthja jote m'con ne tjeter planet
Sa e amel je kur per mu flet
Dashnia jone nuk merr fund asnjehere.
Se na na na na...

Ref:
Na jena, jena, jena bo per njeri-tjetrin
Une syte i kam per ty,e ti vec per moi-moi
Na jena, jena fix per njeri-tjetrin
Nisna prej fundit t'botes vec per nje mwah- mwah
Une ty ta fal dhe jeten
Ma shkrive zemren
Ma ke marre per vete
Ta jap temen.
Na jena, jena bo per njeri-tjetri
Nisna prej fundit t'botes vec per nje mwah-mwah

Pa ty as nje sekond
Pa ty as nje moment
Zemer bonu gati ikim larg per kete weekend, hey...
Pa ty jo as nje dite
mos me le me prit
24/7 non stop-bashke na dy rrijme, hey...

Pa ty,pa ty, jo jo nuk ka shije as deti.
E di,e di jemi kombinimi me perfekti.

Puthja jote m'con ne tjeter planet
Sa e(i) amel je kur per mu flet
Dashnia jone nuk merr fund asnjehere.
Se na na na na...

Ref:
Na jena, jena, jena bo per njeri-tjetrin
Une syte i kam per ty,e ti vec per moi-moi
Na jena, jena fix per njeri-tjetrin
Nisna prej fundit t'botes vec per nje mwah- mwah
Une ty ta fal dhe jeten
Ma shkrive zemren
Ma ke marre per vete
Ta jap temen.
Na jena, jena bo per njeri-tjetri
Nisna prej fundit t'botes vec per nje mwah-mwah

____________________________

℗ & © VENERA&LIND OFFICIAL & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente

 • Venera&Lind Official
  Venera&Lind OfficialMuaj më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVeneraLind 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/VeneraLindMwahMwah

 • Hotel La Pace

  Hotel La Pace

  3 ditë më parë

  @Linda Karepi r

 • Nertila Begaj

  Nertila Begaj

  4 ditë më parë

  @Shkoder Shkoder zs

 • Edison Kacuqi

  Edison Kacuqi

  14 ditë më parë

  @itsAnidTV Anidarmy is qq. in ty

 • Borsh 🇦🇱

  Borsh 🇦🇱

  25 ditë më parë

  @alessia 🧄🧿🙋‍♀️

 • Erjon Behari

  Erjon Behari

  25 ditë më parë

  A

 • Andjela Bezanovic
  Andjela Bezanovic23 minuta më parë

  Thanks,you are perfect...💖🙂

 • alessia
  alessiaDitë më parë

  😍❤🔥

 • alessia
  alessiaDitë më parë

  Love this song💕💫💖

 • Peqinsi IT
  Peqinsi IT3 ditë më parë

  Bravooooo kong e mrekulleshme. Dhe prezantimi artistik e kulturor Bravooooooo

 • Aggeliki Sari
  Aggeliki Sari4 ditë më parë

  Ne nje bote plot Ledi Vila behu vetvetja edhe shiko punen tende😉

 • Tana Tana
  Tana Tana4 ditë më parë

  Bravo venera dhe lindi super keng e degjoj 100 her superrr👌👌❤💜💙

 • Erjon Sakaj
  Erjon Sakaj4 ditë më parë

  Flake flake🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Tim Janssens
  Tim Janssens4 ditë më parë

  Bravo👋jeni perfekt👍

 • Xhilda Xhizdari
  Xhilda Xhizdari5 ditë më parë

  Si gjithmon super keng Te fal qetesi kjo kenge 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Raimonda ali
  Raimonda ali5 ditë më parë

  Keng me kujtim bravissimi

 • Enkela Muka
  Enkela Muka6 ditë më parë

  Komplimenta pa fund per ju !! Teksa degjon kenget tuaja jeta te duket me e bukur....🥰🥰 Zeri juaj te qeteson shpirtin dhe te con ne nje planet tjeter.. Atje ku dashuria e paster dhe e sinqerte ekziston.. 👏👏

 • Sajmira Koxhaj
  Sajmira Koxhaj7 ditë më parë

  Bravo .super hit .Jeni shume te mire.

 • Nari Cani
  Nari Cani7 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • your bæ
  your bæ9 ditë më parë

  🤗🤗😍😍😍😍😍 shum bukur venera 🙈✨🤩🤩🤩😍😍🤗🤗😍😍😍😍😍🤗😍🤗🤗

 • Lushi Lulzim
  Lushi Lulzim9 ditë më parë

  jeni super skeni nevoj për koment veç vazhdoni kshu si jeni ❤

 • Besiana Qose
  Besiana Qose9 ditë më parë

  Super ritem. Te ben te kercesh edhe shtrire nga krevati

 • Matilda Bali
  Matilda Bali10 ditë më parë

  E il destino vero E..

 • Elida Kaiku
  Elida Kaiku10 ditë më parë

  Super çift ,super zera ,super hit super kenge 👏👏👏👏👏👏💖💖💖💖

 • SonFire 89
  SonFire 8910 ditë më parë

  Fantastike kenga komplimenta

 • Brunilda Cenolli
  Brunilda Cenolli11 ditë më parë

  Bravo per kete kenge te bukur na kenaqet zemren dhe thjeshtesine tuaj

 • Lulja Ime
  Lulja Ime11 ditë më parë

  Jeni kombinimi me perfekt....keng e mrekullushme ashtu si i keni te tjerat ku ka shuuuuum dashuri....shuuum alegri veeeeeec per njoni tjetrin.bravoooooooo......me te till dashurie qe ju frymzon te beni keng kaq te bukra u plakshi per ju dhe cdo cift i dashuruar.. .dashuria kurr mos shterrofte.zoti ju bekofte ju ndihmofte dhe ju ruajt 💖🧿🙏💥💥😍💖🙋

 • Nardi Lame
  Nardi Lame11 ditë më parë

  Shumë e bukur....një bravo të madhe

 • Oriona Lumani
  Oriona Lumani11 ditë më parë

  Leo

 • Orian Berisha
  Orian Berisha11 ditë më parë

  Bravo te dyve, shum originals 🤩🤩

 • Marsela Alimucaj
  Marsela Alimucaj12 ditë më parë

  Hiti me i bukur per kte ver bravo jeni cifti me perfekt 👏👏👏♥️

 • Reni Llazi
  Reni Llazi12 ditë më parë

  super keng . ja vlen te pershendesesh shpirtin binjak me kete kong .🥰😍

 • Kristina Xhamaj
  Kristina Xhamaj12 ditë më parë

  bravo të dy si dy yje zoti ju bekoftë mbarësi në jetë

 • Elona Dine
  Elona Dine14 ditë më parë

  Super 👏👏

 • JOANA SKALA
  JOANA SKALA14 ditë më parë

  Clipi i vecant per shiptaret!!Super kenge,brqvo guys per thjestesine dhe antiracizmin qe percillni!!Besoj ja keni kaluar super backstage😜🧜‍♀️❤💋💋

 • prin& princess
  prin& princess15 ditë më parë

  Sa super sa thjesht pa racizem❤💙

 • Visar Shehu
  Visar Shehu15 ditë më parë

  Ju dhe Albani me Mirjamin jeni çifte shembull per shqiptarine.

 • Ela Myrteza
  Ela Myrteza15 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 • Wolfgang Liedtke
  Wolfgang Liedtke16 ditë më parë

  👌👍👍👍👍👍👍🌸🌸💐💐🌷🌷🌹🌹

 • Luljeta Shkurti
  Luljeta Shkurti17 ditë më parë

  Sh e bukur kenga ..por dhe ju te dy si yje

 • DoNA Ajazi
  DoNA Ajazi17 ditë më parë

  Respekt qift shum imir jeni 👏👏👏🥰🥰🧿🙌💍

 • Oni's
  Oni's17 ditë më parë

  Ksaj kenges vetem qe skam mundesi por ja jepja 1 Miljard Wiew 🇦🇱🥰🥰🥲🥰🥲

 • Moza Cahani
  Moza Cahani17 ditë më parë

  Bravo

 • Dritan Hoxha
  Dritan Hoxha18 ditë më parë

  Bravi 👏🏻👏🏻

 • de se la n
  de se la n18 ditë më parë

  Te thjeshte,te embel ju pelqej shume,jeni si cokollate e ngrohte ne netet e dimrit ! 🌞🌹

 • Tana Tana
  Tana Tana18 ditë më parë

  Kjo kenge esh ma e mira

 • Ervin Gafurri
  Ervin Gafurri18 ditë më parë

  Sa klip mbreslenes ?! 😇😔👏👏👏

 • edy day
  edy day18 ditë më parë

  Kenge super

 • E- Blog
  E- Blog19 ditë më parë

  Awesome 👍👍👍

 • Enigert Gerti
  Enigert Gerti19 ditë më parë

  Nese do kish shum venera ne kte bot..lufta nk do ekzistonte..je dashuri 😘😘

 • Marsela Alimucaj
  Marsela Alimucaj19 ditë më parë

  👏👏♥️♥️

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi19 ditë më parë

  Bravo këngë 🎤🎵🎶👏

 • Edmond Ivani
  Edmond Ivani20 ditë më parë

  Video shumë e bukur, kënga gjithashtu, komplimenta të dyve.

 • Oli Mone
  Oli Mone20 ditë më parë

  Semplicemente...Perfeta...mi fate,sonjare...the best....💓

 • Marsida Yskollari
  Marsida Yskollari20 ditë më parë

  Kenga me e bukur e kesaj vere, bravo cifti 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻

 • Rexhina Baci
  Rexhina Baci20 ditë më parë

  Sa pozitivitet te jep kjo kenge, te kenaq

 • Nazmije Korbi
  Nazmije Korbi20 ditë më parë

  💋

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore21 ditë më parë

  Sa keng e bukur tamam si kenget para90 bravo te dyve

 • Fatime Dervishi
  Fatime Dervishi21 ditë më parë

  Jeni nder ciftet kengetar me origjinal e me te talentuar te momentit 😘😘

 • ornela prifti
  ornela prifti22 ditë më parë

  Hiti i veres thjeshtesia fiks artiste te medhenj n’a kenaqet zemren 💋

 • Adelina Kajo
  Adelina Kajo22 ditë më parë

  Sa simpatik e i embel ky cift.. 😍😍👏👏

 • Kriss_ T
  Kriss_ T22 ditë më parë

  Komplimente per kengen edhe per videoclipin bravo q po tregoni edhe nje an tjeter t kesaj bote pa lux po plot njerez t thjesht me nje buzeqeshje t madhe ❤️❤️❤️🌸🌸

 • Enton Zykaj
  Enton Zykaj22 ditë më parë

  Kenge fantastike

 • Efi Gjika
  Efi Gjika22 ditë më parë

  Wow super kenge dhe video 😍 urime te dyve jeni shume te mire ,komplimente producentit 🏆 , vetem hiqini ato cards suggested qe skan lidhje me Veneren dhe Lindin tek kjo kenge gjetet te reklamonit rap 😂

 • Gladi Arapi
  Gladi Arapi22 ditë më parë

  😍😍❤❤

 • Tatiana Shkembi
  Tatiana Shkembi22 ditë më parë

  Cfare kenge fantastik dhe nje cift perfekt hera e pare qe me pelqe nje kenge shqiptare e degjoj 5 here ne dite nje bravo te madhe jete e shendet te keni

 • Blerina Sherifaj
  Blerina Sherifaj22 ditë më parë

  shuuum e bukur😍

 • Valbone Valbone
  Valbone Valbone23 ditë më parë

  Venera nje ze magjik 👌

 • Alma Nure
  Alma Nure23 ditë më parë

  Underrated 😞Kjo eshte perle😍

 • 𓅓𝖊𝖑𝖊𝖒𝖊𝖓𝖙
  𓅓𝖊𝖑𝖊𝖒𝖊𝖓𝖙23 ditë më parë

  24/7 non stop ne bashk do rrim 😍🎶🎶🎶🎶🎶💘💘⚘

 • Fatbardha Mema
  Fatbardha Mema23 ditë më parë

  Sa thjeshtesi ne kete videoklip shum i bukur bravi 👏🏻

 • Matilda Daka
  Matilda Daka24 ditë më parë

  Super😍

 • Luiza Gjoka
  Luiza Gjoka24 ditë më parë

  Sa shume pozitivitet rrezatoni😚. Çift perfekt,kenge plot embelsi🌹

 • Eli Cela
  Eli Cela24 ditë më parë

  Bravo këngë shumë e bukur

 • Dajana Mehmetllari
  Dajana Mehmetllari24 ditë më parë

  Shume kenge e bukur

 • Ermal Vejsiu
  Ermal Vejsiu24 ditë më parë

  Më lejoni të prezantoj veten time: Unë jam shqiptare dhe disa ditë më parë verbalisht, unë u propozova nga një vajzë e mirë për ta ndihmuar atë të përhapte këtë mësim lutjeje. Padyshim që e provova së pari dhe pastaj, duke parë që funksionoi, provova dorën time për ta bërë atë. Unë nuk kuptoj asgjë për uebfaqen, por duke pasur parasysh moshën time bëj të paktën diçka të dobishme për ata që nuk e njohin dashurinë e Zotit! Të gjithë së bashku fëmijët e bashkuar, përfshirë këtu le të kthehemi te Ati i Përjetshëm !!! Të dashur vëllezër, në vend që të mendoni kot, duke përfshirë projekte të tjera të pavlera, ne zgjedhim gjithçka dhe për këtë arsye unë përfitoj nga rasti t'ju ofroj një bashkëpunim të ndërsjellë dhe kolektiv të kryer përmes lutjes. Më lejoni të shpjegoj menjëherë: në Facebook së bashku me disa nga ju, ne kemi formuar një grup lutjesh që kemi pagëzuar "Trinity Network", i cili përbëhet nga një bashkim i vëllazërisë universale bazuar në dashurinë e Zotit At. Çdo mbrëmje pas darke ose në çdo rast, para se të shkojmë të flemë, secili prej nesh kryen lutjet nga shtëpia e vet së bashku me pjesëmarrësit e tjerë, të shpërndarë në vende të ndryshme nëpër botë. Lutja bëhet duke u gjunjëzuar dhe me duar të bashkuara, duke filluar me një zë të moderuar me Atin tonë; Ave Maria; Lavdi Atit; (E rëndësishme ... le të mos i ndajmë duart tona, pasi që i Përjetshmi komunikon me shpirtin dhe ne humbasim kontaktin). Ndërsa fillojmë të lutemi, mund të shqetësohemi nga forca të jashtme, të tilla si mendime, gjëra të padobishme, digresione dhe më shumë. Përmes disa përsëritjeve të lutjeve, e tërë largohet, pasi edhe nëse do të donim të mendonim diçka, do të jetë e pamundur ta bëjmë këtë. Pastaj do të fillojmë me një përshëndetje drejtuar Zotit dhe me shprehjen "Përshëndetje At i Përjetshëm"; më poshtë, ka një llogari të problemeve ose problemeve që na shqetësojnë, me një kërkesë për ndihmë nga i Përjetshmi. Grupi ynë i lutjeve tërheq nga kisha tre lutjet kryesore, Ati ynë; Ave Maria; Lavdi Atit; (më e lehta dhe më e njohur për njerëzit) dhe i rrit ato me një bisedë të njohur me Zotin, në të cilën mund të flasësh për gjithçka me të Plotfuqishmin, duke filluar nga parëndësitë e përditshme deri te problemet serioze, me një fjalë një dialog i vërtetë në 360 gradë. Midis një anekdote dhe një tjetre dhe në fund të bisedës, është e nevojshme të përsërisim Atin tonë një herë; Ave Maria; Lavdi Atit. Për këtë arsye, duke u lutur së bashku, prania e Zotit është e njëkohshme në të gjitha zemrat dhe kjo lehtëson ndërhyrjen e Tij. Duke ndjerë dobinë, u vendos që të përsëritej lutja në mëngjes dhe / ose pasdite. Padyshim, nëse angazhimet e jetës së përditshme nuk ju lejojnë të luteni në mëngjes ose pasdite, mos u shqetësoni: mund ta zhvendosni atë në një kohë tjetër të ditës, i Përjetshmi e kupton dhe e di pse e bëni. Sidoqoftë, është thelbësore që namazi i mbrëmjes të bëhet pa vonesë. Unë ju garantoj përfitimin absolut të mësimdhënies së përdorur deri më tani dhe ju siguroj që dialogu me Supremin e çliron shpirtin nga papastërtitë dhe sjell paqe dhe mirëqenie. Bashkangjit përshëndetjet e mia më të sinqerta, në emrin tim dhe në emrin e vëllezërve të tjerë të grupit të lutjes, duke shpresuar të jenë gjithnjë e më të shumtë. Një përqafim Ermal Vejsiu! Këtë mësim lutjeje e kam marrë në një rrjet social nga një vajzë, e cila më këshilloi ta lexoja me kujdes, të mos e fshija, t'ia ofroja familjes dhe t'ua jepja miqve, sepse do të vlerësohet më mirë se çdo ushqim i mirë, pasi që është e dobishme për të përmirësuar shpirtin! ai e dërgoi atë për ta bërë të njohur Zotin Ju bashkëngjis lutjet tuaja! Shenja e kryqit, në emër të Atit, Birit dhe Shpirtit të Shenjtë. Ati ynë që je në parajsë, shenjtëruar qoftë emri yt, Eja mbretëria jote, Vullneti yt u bë, ashtu si në qiell, në tokë. Na jep sot bukën tonë të përditshme, na i fal borxhet ashtu siç i falim edhe borxhlinjtë tanë. Na ndihmo të mos biem në tundim, por na çliro nga e keqja. Amen Përshëndetje Maria plot hir, Zoti është me ty. Ju jeni të bekuar midis grave dhe i bekuar është fryti i barkut tuaj Jezus. Maria e Shenjtë, Nëna e Jezusit, lutuni për ne mëkatarët, tani dhe në orën e vdekjes sonë. Amen wwwpadrecelestecom Lavdi Atit, Birit dhe Shpirtit të Shenjtë. Siç ishte në fillim, tani dhe përgjithmonë dhe përgjithmonë. Amen

 • Irma Elezi
  Irma Elezi24 ditë më parë

  Super kenge😍 Jeni shume te mire , transmetoni vetem pozitivitet 👏

 • Enis Bajrami
  Enis Bajrami24 ditë më parë

  Thjesht.... Bravo!

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj25 ditë më parë

  O zot sa ze te embel kan qe te dy bravoooooooooooooooo

 • Fatbardha Dervishi
  Fatbardha Dervishi25 ditë më parë

  🌠🌠🌠⭐⭐

 • Gresilda Muke
  Gresilda Muke25 ditë më parë

  👏👏👏❤❤

 • Selim Alliu
  Selim Alliu25 ditë më parë

  Muzika me e buku ne bot

 • Vladimir Nazeraj
  Vladimir Nazeraj25 ditë më parë

  sa kenge e bukur te kenaq shpirtin bravo.Mimoza.

 • Vladimir Nazeraj
  Vladimir Nazeraj25 ditë më parë

  beaudiful

 • Drita Xhima
  Drita Xhima25 ditë më parë

  Sa here qe degjoj aq me shume me pelqen.🥰🥰🥰🥰 Nuk arrij ta kuptoj se ku e pane dhe e degjuan qe eshte TALLAVA. Apo kur nuk kane se cfar difekti ti gjejne fillojne dhe flasin kot😏😏😏😏😏

 • Elbasan Albania
  Elbasan Albania26 ditë më parë

  Talent dhe thjeshtesi ❤️

 • Ani Ani
  Ani Ani26 ditë më parë

  Kenga supeeer na kenaqet , jeni nje cift perfekt dhe shume te mire bravo 🥰🥰🥰

 • Emilio Mucaj
  Emilio Mucaj26 ditë më parë

  Me duket se rash ne dashuri me kete kenge

 • Rozalita
  Rozalita26 ditë më parë

  10,7,2021,🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟🌟👏👏👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🙋‍♀️

 • Zana Z
  Zana Z26 ditë më parë

  Jeni te shkelqyer kenga shume e bukur na kenaqet 💗💓💗💓💗💓

 • eriona toci
  eriona toci26 ditë më parë

  Suksese ,,jeni per mashallah te dy 🥰🥰

 • bin m
  bin m26 ditë më parë

  Albanian Camilo and Evaluna 😍

 • Bruna Aroni
  Bruna Aroni26 ditë më parë

  marc antony dhe jlo shqiptare

 • Bruna Aroni
  Bruna Aroni26 ditë më parë

  mund te kete kenge edhe me t klikuara por ky eshte klipi vitit. shume urime.

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj26 ditë më parë

  Dy yje ......

 • Dur 1
  Dur 127 ditë më parë

  🥰🥰💃💃💃

 • Manuel Talja
  Manuel Talja27 ditë më parë

  👍👍👏👏👏

 • anisa ahmetaj
  anisa ahmetaj27 ditë më parë

  Kur merzitetm e ndegjoj ket kenge me kenaq jeni shum te mir

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱27 ditë më parë

  Fantastikee🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Tiziana Adri
  Tiziana Adri27 ditë më parë

  😍🔥🔥

 • Elton Daily
  Elton Daily27 ditë më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht tek kanali ynë

 • Aferdita Jakupi
  Aferdita Jakupi27 ditë më parë

  Ma t’mirët ❤️❤️super këng👌🙌👏👏👏

 • Manushaqe Zyka
  Manushaqe Zyka27 ditë më parë

  Me te miret muah muah

 • Ana Ana
  Ana Ana28 ditë më parë

  Bravo jeni yje qe shkelqeni pafund 🌟🌟

 • Egla Agolli
  Egla Agolli28 ditë më parë

  Shum keng ebukur

Faqja Tjeter