Rama pritet ne Klan nga militante te “PD” dhe “PS”

Komedi

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Katerina Lufti
  Katerina Lufti6 ditë më parë

  RAMA IKKKKKKK

 • Albiona Albiona
  Albiona Albiona7 ditë më parë

  Hi

 • Bora Trimi
  Bora Trimi8 ditë më parë

  Sa për te qeshur

 • Katerina Lufti
  Katerina Lufti9 ditë më parë

  PS🤢🤢🤢🤢🤮🤮🤮🤮

 • Brux Belge
  Brux Belge9 ditë më parë

  Bashaaaaa haaaa edhe 8 dite kam i ke te tuat haaaa gallat.

 • Mario Norja
  Mario Norja10 ditë më parë

  😂😂😂😂😂💘💚

 • Fatmir Kolici
  Fatmir Kolici11 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂

 • Michele Vicardi
  Michele Vicardi13 ditë më parë

  Po RaMa nuk e hedhi as nuk e shkeli flamurin e pd bravo

 • Super jojo
  Super jojo14 ditë më parë

  wd

 • Kreshnike Hodaj
  Kreshnike Hodaj15 ditë më parë

  KJO PASK VAJTUR HAJDE POPULL HAJADE

 • DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA15 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣i coi lulet mbi flamur..

 • Armend Muca
  Armend Muca15 ditë më parë

  Kta Jan shqiptaret e mesjetes

 • Arbër Guri
  Arbër Guri16 ditë më parë

  Iniciativat e PD-së : -Çeku i bardhë. -Shkatërrimi i uzinave, fabrikave, ndërmarrjeve, djegia e ullishteve, agrumeve, vreshtave -Konferenca Islamike, -Fajdet -Zgjedhjet e 1996 -Lufta civile e 1997 (armatos e dërgo Veriun ndaj Jugut) -14 Shtatori -Gerdeci -Vrasja e 4 personave me duar në xhepa mes bulevardit më 21 Janar etj., etj. Me këto, PD-ja duhet të shpallej JASHTË LIGJIT !

 • abc
  abc16 ditë më parë

  Rama 12❤❤

 • abc
  abc16 ditë më parë

  Rama 12

 • meral.honey.
  meral.honey.16 ditë më parë

  edi rama mbreti i shqipris👑👑👑👑👑

 • Vjollca Ruci
  Vjollca Ruci16 ditë më parë

  8

 • Çuniçunit Çapiçupit
  Çuniçunit Çapiçupit17 ditë më parë

  Po po komunista të flliqur

 • Marsela Kastrati
  Marsela Kastrati17 ditë më parë

  Delinda na shkrive me lot kam qeshur e madhe je dhe ku interpreton ate doktoreshen me flok te kuqe je e papame te pershendes

 • Duda Cinaj
  Duda Cinaj17 ditë më parë

  Aktori me i madh eshte Edi Rama

 • Behare Vila
  Behare Vila17 ditë më parë

  Je njesh po nhesh po te them ,, gjigand🥰🥰🥰🥰🙏🙏🙏🙈🙈🙈🤲🤲🤲😛😛😛😋😋😋🤔🤔🤔💣💣👌👌😘😘

 • engjull prenga
  engjull prenga17 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Gzim Kovaci
  Gzim Kovaci17 ditë më parë

  Hahahahaha hahaha

 • Gzim Kovaci
  Gzim Kovaci17 ditë më parë

  O Rama ik

 • edmir sojati
  edmir sojati17 ditë më parë

  😂😂😂👌

 • BOOM . info
  BOOM . info18 ditë më parë

  Prsh te gjitheve ju lutem kaloni nga faqa ime per te rejat e fundit , faleminderit

 • BOOM . info
  BOOM . info18 ditë më parë

  Prsh te gjitheve ju lutem kaloni nga faqa ime per te rejat e fundit , faleminderit

 • Xhesika Klironomi
  Xhesika Klironomi19 ditë më parë

  Aktor te papar jeni bravo👏👏😂😂😂

 • Bashkim Arkaxhiu
  Bashkim Arkaxhiu19 ditë më parë

  RESPEKTE ARTIST

 • Rigelsa Gjoka
  Rigelsa Gjoka19 ditë më parë

  Oo zot..hahaha😂😂😂😂Lottt

 • Florida Florida
  Florida Florida19 ditë më parë

  Kjo eshte cnjerezore. Vetem gallat nuk eshte. Sa keq me vjen per ju qe jetoni ne Shqiperi.

 • Florida Florida

  Florida Florida

  18 ditë më parë

  @Mr J une e kuptoj qe eshte humor por eshte humor i lodhur per te mos then se nuk eshte humor fare. Flm per korigjimin por nuk me the ndonje gje qe nuk kuptova prej saj.

 • Ze Ver

  Ze Ver

  18 ditë më parë

  Me nji hajdut ,,dhe homo-parisi, kete pune do presesh,,plackitesi i SHQIPERISE ,miliarderi BARBON,,HAJDUTI I PIKTURAVE NE FRANCE ( 1993 BERI BURG )

 • Mr J

  Mr J

  19 ditë më parë

  Sa keq m vjen qe 5 t paska nxjerr para kohe nga spitali. Esht humor po se kap kushdo. Gjynaf

 • anxhela love
  anxhela love20 ditë më parë

  😂😂😂

 • Brux Belge
  Brux Belge20 ditë më parë

  Haaaa cili je ti more Burre i madh albano.

 • rimi rimi
  rimi rimi20 ditë më parë

  Kjo eshte ni reklam qe e ban faqe ziu i bangladeshit

 • Selman Dashi
  Selman Dashi20 ditë më parë

  I honksh muti lulit

 • Festim Kertusha
  Festim Kertusha20 ditë më parë

  Edi. Tall. Bythen. Me. PD🇦🇱🇹🇷

 • Festim Kertusha

  Festim Kertusha

  18 ditë më parë

  @Ze Ver Popunon. nuk. ka. tjeter. dhe. PS Partit. e. tjera. Casona🇦🇱🇺🇸🇹🇷

 • Ze Ver

  Ze Ver

  18 ditë më parë

  Po miliardat i KA ,,REFUGJAT I VARFER DIKUR

 • Milano Desio
  Milano Desio20 ditë më parë

  Imagjino ne dore te kujte eshte Shqiperia. Vetem ne Shqipri ndodh qe kryeministri te meret me Budalleqe . Si nuk na doli nje serioz te meret me pune 🤦🤦🤦.

 • lagjes cuni

  lagjes cuni

  19 ditë më parë

  Milano Desio..ah ju sikur jetoni ne shekullin e 13 e nuk merrni vesh se cfar behet ne bot e ngelet me keto shprehje Vetem ne Shqipri ndodh kjo Vetem ne Shqipri ndodh ajo e futja kot te tregoj un ty ca video te kryeministrave serb ti do habiteshe nje te ivica dacicit kur kendon e kercen para erdoganit sikur te ishte ndonje nga konkubinat e haremit edhe nje te vucicit ku i lepin bythen kinezve ne gjuhen e tyre ateher do e kuptoje se asnje kryeminister shqiptar ska arrit kurr deri ne ate nivel..por shembuj te till ka plot

 • Malvin Kola

  Malvin Kola

  19 ditë më parë

  😓😓

 • Endrit Avdiu
  Endrit Avdiu20 ditë më parë

  Ke harruar te thuash se Vec bishtit & flokeve, ke edhe veshet sikur kerpurdha 🤮🤮

 • Ena Vlore
  Ena Vlore21 ditë më parë

  Te rroj blendi me flok dhe ai shoku saliut qerozi vdes per leket qe i jep saliu me ilir lulia

 • Eleni Serjani
  Eleni Serjani21 ditë më parë

  Perteveneduartnekoke.ulerima.humor.eshte.ky.bo.bo.bo.sa.poshte.aso. civilizimaskulture.as.estrade.asart.mevjen.te.pelcas.sepse.kam.lua jturestradeeteater.qyshne.moshen.gjashtembedhjete.vjec.ne.fshatin.tI'm te. Vogel.sasaj.keto.shfaqje.nuk.jane.ne.vazhden.e.tradites.dhe.humor it. Te.mrekullueshem.qe.krijuan.artistet.tane.te.medhenj.te.viteve.shtatedhjetetetedhjetee.nentedhjetesotmerrparatemebudallalleqe

 • Alb123
  Alb12321 ditë më parë

  Basha Basha rama ik rama ik fitore luli

 • Fire Tv.Amazon
  Fire Tv.Amazon21 ditë më parë

  Bestia. Bravo RAMA FORCA

 • amazon prime
  amazon prime21 ditë më parë

  E mer edi rama se vetem ti e bo ate vend

 • amazon prime

  amazon prime

  15 ditë më parë

  @linda Dedja oj linda shpresoj ta fitoj pd dhe be gerdec 2 e ne 21 janari te jesh ti me familjen tende do ta bij un nje 🌹 ke 🪦

 • linda Dedja

  linda Dedja

  21 ditë më parë

  E mer edvin i nje 💩qe te haj bashke me ato qe e votojne biles dhe 💩ta ken harom keto kelyshat e komunizmit qe ⚰️

 • Besjan Maklekaj
  Besjan Maklekaj21 ditë më parë

  lulet ne flamur opozit e vdekur 😂😂😂😂

 • Odlanor ldn

  Odlanor ldn

  19 ditë më parë

  @Seiko Andora harroi me pyt deri ne sa ikona ke arrit me vjedh ne france

 • Seiko Andora

  Seiko Andora

  19 ditë më parë

  @Odlanor ldn Pa rendesi ka sa Euro ka un e ti kemi gje .

 • Odlanor ldn

  Odlanor ldn

  20 ditë më parë

  Trego popullit shqiptar, nga 1shi te 10 sa miliarde euro ke 🤣🤣🤣

 • laura gj.

  laura gj.

  20 ditë më parë

  👑🌹👑🌹

 • Diana Katundi
  Diana Katundi21 ditë më parë

  Me lot .Lulet nje domethenie e madhe mbi flamur.Bravo .

 • Ze Ver

  Ze Ver

  18 ditë më parë

  Nuk kane rendesi LEVIZJET/REKLAMAT,,PO MILIONAT E DOLLAREVE TE VJEDHURA

 • ALKUKES
  ALKUKES21 ditë më parë

  Jeni degjeneruar me keq se te perputhen

 • Giorgie Gigi

  Giorgie Gigi

  15 ditë më parë

  Btjhyjhjh

 • Azmira Bützer
  Azmira Bützer21 ditë më parë

  Mire bere qe i vure lulet mbi varr se me 25 prrill PDje des hahaha

 • laura gj.

  laura gj.

  20 ditë më parë

  🌹👑🌹👑

 • Ismirald Kishta
  Ismirald Kishta21 ditë më parë

  Ca servilesh qe bejne sikur aktrojne. 🤦

 • Ze Ver

  Ze Ver

  18 ditë më parë

  Ne DISKUTIM ,PARAJA,,,INTERESI,

 • SAMUEL TV
  SAMUEL TV21 ditë më parë

  Vetem me PS jo me PD

 • Ze Ver

  Ze Ver

  18 ditë më parë

  Do te shkoj me ate PARTI ,KU ESHTE PARAJA

 • Arian Shkurti
  Arian Shkurti21 ditë më parë

  Hajde emison hajde po aka kohe vendi dhe ekonomia jone e shkatarruar te beje estrade nje............askushi

 • Ze Ver

  Ze Ver

  18 ditë më parë

  RAMA KA KOH ,ESHTE MILIARDER

 • Shoqeria e Zezë
  Shoqeria e Zezë21 ditë më parë

  Hahahaha

 • Ome
  Ome21 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Altin Tafa
  Altin Tafa21 ditë më parë

  Aktore Budallacke po ti thuja ti marish te keqen Edi Rames dhe jo ti hashe m..... pa pik turpi Debile

 • King Lion
  King Lion21 ditë më parë

  Vetem kur t marr fund tifozlleku per politikant ateher kena t drejt me than o sa mir me ken shqiptar

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza21 ditë më parë

  VOTONI ROTACION

 • Sele Nic
  Sele Nic21 ditë më parë

  BRAVO AKTORET SHUME BUKUR

 • xeni gashi
  xeni gashi21 ditë më parë

  bravo

 • Altin Kosova
  Altin Kosova21 ditë më parë

  Egi, duke mbajtur flamurin e PD-së: Basha! Basha! Basha! Basha! Unë, duke mbajtur bluzen e PS-së: Rama! Rama! Rama! Rama! Unë votoj Edi Ramën me 1,000,000 dhe ajo do quhet!

 • Altin Kosova

  Altin Kosova

  16 ditë më parë

  @Ze Ver Atëhere nuk ka lidhje me Flamur Nokën, sepse ai nuk është më me ne (nuk po thuaj që ai ka vdekur).

 • Ze Ver

  Ze Ver

  17 ditë më parë

  @Altin Kosova PRPBLEMI ESHTE QE RAMA SI HAJDUT,KA FILLUAR SI ORDINER,NDRYSHE,NGA,SALA,META,NANO,QE KANE VJEDHUR KUR KANE PASUR POSTE ZYRTARE , PROBLEMI I RAMES ESHTE NDRYSHE ,KY KA FILLUAR SI HAJDUT /ORDINER si EMIGRANT ,NE VITIN 1993,ESHTE DENUAR NE FRANCE ,PER VJEDHJE /PIKTURASH,,( NUK PO FLASIM PER KONTRABANDE TE IKONAVE TE VJEDHURA,EMRA FALLS QE KA PERDORUR NEPER AZILE ,MILIARDAT QE VODHI DERI TANI,

 • Altin Kosova

  Altin Kosova

  18 ditë më parë

  @Ze Ver Ti po thuan që populli mban Flamur Nokën dhe Edi Rama mban miliardat? Ze Ver, le të bëjmë një aleancë!

 • Ze Ver

  Ze Ver

  18 ditë më parë

  Populli mban FLAMURIN ,RAMA MBAN MILIARDAT

 • Niko Preveja
  Niko Preveja21 ditë më parë

  Kesaje i thone . Dua me shume partine sesa shpine e femijet.

 • Franceska Saliaj

  Franceska Saliaj

  18 ditë më parë

  87iiiū

 • Ze Ver

  Ze Ver

  18 ditë më parë

  PARTIA TE JEP PRIVILEGJE FINANCIARE,, SKA RENDESI CILA PARTI ESHTE , RENDESI KA "PARTIA e XHEPIT"

 • Petros Sakka
  Petros Sakka21 ditë më parë

  sille ne pushtet kete parti qe uleret . I ra flamuri . U tremb nga Rama . ale ..frangnuja derr keshtu pritet miku .

 • Edmond Shallvari

  Edmond Shallvari

  21 ditë më parë

  @Petros Sakka e njejta gje ne tjeter forme qesharake ishte pjesa humoristike me ate gruan qe puthte kembet dhe vendin ku shkelte lideri. Pra te dy palet ndiqen nga turma militante dhe injorante.

 • Petros Sakka

  Petros Sakka

  21 ditë më parë

  @Edmond Shallvari po Edmond e di humorin po e verteta keshtu eshte ...

 • Edmond Shallvari

  Edmond Shallvari

  21 ditë më parë

  Humor eshte, kaq nuk kupton?

 • Terramare
  Terramare21 ditë më parë

  ti ke vdek mer trap

 • Ze Ver

  Ze Ver

  18 ditë më parë

  JO SE ESHTE MILIARDER

 • Annie Ann
  Annie Ann21 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂

 • Super Djem Trima Fisnikèr Ale
  Super Djem Trima Fisnikèr Ale21 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣

 • Barcelona Fier
  Barcelona Fier21 ditë më parë

  Je i math o pler

 • LOREDANA LIFESTYLE3
  LOREDANA LIFESTYLE321 ditë më parë

  Wahahaha kjo militantja si prift i luajtur

 • Lejla Mansaku

  Lejla Mansaku

  19 ditë më parë

  O shqiptare votoni per veten tuaj ata I kane mbushur xhepat e tyre thjeshte trine per eko ne pushtet vvotoni rotaconin shqiperi te ndryshoj iken te gjithe te rinjte o burr ta ndalojme kete fenomen po e moren u fundosem te gjithe

 • Altin Kosova

  Altin Kosova

  21 ditë më parë

  Lajmi fundit nga perputhen, le të bëjmë një aleancë meqë komentojmë në videot e Klaniforniës! P.SH. Të kam bërë subscribe, ma bëj edhe ti subscribe mua!

 • ĎÊŇΊÂ
  ĎÊŇΊÂ21 ditë më parë

  hahahaha lot 😂😂😂😂😂😂😂😂

 • VideoShqip
  VideoShqip21 ditë më parë

  O gilbert je mbret 😂😂😂👑👑👑👑👑👑👑✅✅✅

 • Odlanor ldn
  Odlanor ldn21 ditë më parë

  Kujdes pamje te renda: Tallje trapi rendshem si asnjehere nga Gilbert Fefziu 😂

 • ERD !S
  ERD !S21 ditë më parë

  A sdini me bo humor pa perdor politikan

 • laura gj.
  laura gj.21 ditë më parë

  😂lottt Delinda je super😂 Rama je King 👑 Albano 🔥

 • RIG ERT

  RIG ERT

  21 ditë më parë

  Ti laura je si shpirt 😂😂😂

 • EZ.c e_z.official

  EZ.c e_z.official

  21 ditë më parë

  Po gilberti?

 • Zana Sula
  Zana Sula21 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 • 19 98
  19 9821 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Tonet Bujari
  Tonet Bujari21 ditë më parë

  Ca' kopili i la lulet siper flamurit,

 • van topi

  van topi

  15 ditë më parë

  @Erlind Elezaj una nuk jam me asnje parti asnjehere skam votuar kurre.thjesht me pelqeu kjo pjese .flm

 • Erlind Elezaj

  Erlind Elezaj

  18 ditë më parë

  Ju te pd keni vdekur me koh qe ne 21 janar 2011 dhe nga 92-96 2006-13 zor eshte mbajtur ne kemb fitore PS

 • van topi

  van topi

  21 ditë më parë

  Dmth pd Ka vdekur haha??..😂😜😜😜

 • Apollo Beats
  Apollo Beats21 ditë më parë

  Hahaha lot

 • Vendim Morina
  Vendim Morina21 ditë më parë

  Hahahahahahaha

 • Sporti shqiptar
  Sporti shqiptar21 ditë më parë

  Bravo super emision

 • Sons of Anarcy
  Sons of Anarcy21 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Alban Shqip
  Alban Shqip21 ditë më parë

  tv koti rrace muti i ndani fjale per fjale

 • five stars

  five stars

  20 ditë më parë

  👍 shum dakort me ty.

 • Ronaldo Skorovoti
  Ronaldo Skorovoti21 ditë më parë

  je i madh fr arbano bravooo

 • Bali Ajet
  Bali Ajet21 ditë më parë

  😂😂😂😂

 • five stars
  five stars21 ditë më parë

  Edhe ju e e ndani një pjesë humori në 17 copëza : 1 min, 2 min, 1.59 min, 3 min, 4min 6 min . Po jepeni të plotë se nuk po shisni pizza by pieces. Edhe ju si politika

 • Barcelona Fier

  Barcelona Fier

  21 ditë më parë

  Hahahahahha

 • five stars

  five stars

  21 ditë më parë

  @hello world 👋👋 po prej nesh i kanë fitimet🤔 kta mashtrues

 • hello world

  hello world

  21 ditë më parë

  @five stars haha ore ne syte e tyre ne jemi fundi kavallit!

 • five stars

  five stars

  21 ditë më parë

  @hello world e di po dreqin ni humor 7-8 min ta japin të plotë, jo cop copë. Shum të pangopur, pupupuuu

 • hello world

  hello world

  21 ditë më parë

  Vlla paguan ALthe per cdo klikim prandaj e bejne kete

 • Tik Tak
  Tik Tak21 ditë më parë

  Hah hahaha lulet dhe flamurin ja la sander mafishtes

 • Kurt Dara
  Kurt Dara21 ditë më parë

  Like meqe jam I pari ne koment

 • Marl Boro

  Marl Boro

  21 ditë më parë

  @Ilia Careli fiton nj ofert te vodafone

 • Ilia Careli

  Ilia Careli

  21 ditë më parë

  Ore kurioz jam ca fiton po more like 😂😂

Faqja Tjeter