Dr.Shefqet Krasniqi, Adem Ramadani dhe Gold AG në LIBERO - 03.05.2021 ATV

✔️ Did you subscribe to ATV's Official channel? 👇🏼

► althe.info...


👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new videos.Follow ATV on:
FB: smarturl.it/ATVfb​
IG: smarturl.it/ATVig​
WEB: atvlive.tv/​

Publisher: Onair Media - smarturl.it/Onair.Media​

All Rights Reserved © \u0026 ℗ ATV \u0026 Onair Media

Komente

 • Sabri Duraku
  Sabri Duraku3 ditë më parë

  Po të donte Allahu do t'i jepte Gjirin me qumësht Babës e jo Nënës së Bekuar!

 • TitiFc Salihu
  TitiFc Salihu8 ditë më parë

  Allahu te ruajte hoxhe ❤❤❤

 • Mehdi Percuku
  Mehdi Percuku12 ditë më parë

  Selam alejkum subahanallah ku munet mu krahazue drilon hamami gashi me këtë hoxh shefqet krasniqin Allahu e rujt

 • Kosovare Latifi
  Kosovare Latifi12 ditë më parë

  Rrespect per Gazetarin/ Programin Liberta qe ju jep hapsir te pergjigjej ne pyetje lirshem! Sukses me teje.

 • Lowen Herz
  Lowen Herz15 ditë më parë

  Allahu mos na lasht pa Shefqet Krasniqi

 • shehide Gashi
  shehide Gashi20 ditë më parë

  Ekam ni pytje perr hoxhen adin njeri qe vdes nmuajin e ramzanit nat madhe se um ka dek dikush nat madhe qit muj ramzanit 😭😭😭

 • Emiliano Lugati
  Emiliano Lugati20 ditë më parë

  Ju qifsha rracen magjup serbie jo serb po magjup skeni lidhje me sllav as me shqiptar jeni mbetje arabe

 • Elton Daily
  Elton Daily22 ditë më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht etj tek kanali ynë.

 • Emine Thaqi
  Emine Thaqi22 ditë më parë

  Edhe Gold AG bashkupunim i mir

 • Emine Thaqi
  Emine Thaqi22 ditë më parë

  Ma i miri adem ramadani me bejn te ndihem mir hilahit e tua

 • P D
  P D23 ditë më parë

  Super gazetar. Mysafirë margaritarë

 • ups ups
  ups ups25 ditë më parë

  Allahy ska nevoj per kenge ska pas perpara keshtu ilahije por ka pas dashni e sot pendime neper mjet goldit respekt ama sme pilqej as pak

 • KUQE ZI
  KUQE ZI25 ditë më parë

  Flm zotit qe kemi ket Hogj tmir Respekt 👏👏🙂

 • MBIN D.M
  MBIN D.M25 ditë më parë

  Gjall qenka Resul Sinani. Mashallah. Urime per emisionin dhe mysafiret e qelluar.

 • u thyyy shipkaa
  u thyyy shipkaa26 ditë më parë

  Ky hoxha pom vje keq ama kerkah skoka. ky e pyeti pse njerzit kan jetu ma shum perpara ky ja nisi tu filozofu palidhje ligje e sligje folke palidhje 😠

 • gjergj kastrioti
  gjergj kastrioti28 ditë më parë

  këta parazit jua shpërlajnë trurin shoqërisë shqiptare

 • Feride Saiti

  Feride Saiti

  9 ditë më parë

  Tij nuk asht desht me e ndegju hijc majsi nuk Te Pelqejka shko ne venedik

 • Liri Doni
  Liri Doni28 ditë më parë

  Na keni lodhe Me keta Hoxhallaret!! Na Leni mrapa oh njerz

 • Sherif Selimi
  Sherif Selimi29 ditë më parë

  A me te vertet ademi 1000 vjet ka jetu

 • Dafina 11
  Dafina 1129 ditë më parë

  Allahu te shperbleft me te mira 🤲 Hoxha jon shefshet krasniqi

 • kamaqo
  kamaqo29 ditë më parë

  Hoxh pyka qe ka marak ne gra e ne qika.Me i ardhe munsia kurre se hjeke koken veq e mbane ner gaqica.Ky eshte taliba,argat i ISI ky eshet pis hoxh.

 • Leonora Ramadani
  Leonora Ramadani29 ditë më parë

  Zoti te shperbleft hoxh

 • Daut Abazi
  Daut AbaziMuaj më parë

  Anton zefaj ta rift bota familjen o pidh nane u djegsh ne ziarti pasle qen. ji Neri shum i poster te lift bota familjen

 • Halil Celaj
  Halil CelajMuaj më parë

  Ti qe eke etikuar veten tende Plis i Bardh ,nuk e meriton .ti meriton ato kapuct e barbarve Otomano mesjetare.Une dhe dhjetra te tjere bem burg dhe sprenuam te themi se Kosova jane Jugosllavi esjane Shqiptare.Por diktatori Hoxh epaska dite se ka shqip folsa dhe matendyr se shkiet dhevllau itij turce muti.Ter bota ekapare kit turcemut mesjetar ne aroporte me pashaport te Serbies.Dhe mor mjeran ti duhet me dite se Serbia ipaguan mbi 5000 hoxhallar.

 • Sami Hajdari
  Sami HajdariMuaj më parë

  Nuk je hiq i paqt ti

 • Loyal Nm
  Loyal NmMuaj më parë

  Shkau na ka vra veq se jem Shqiptar sna ka pyt aje musliman a katolik, shko ne arabi rrno edhe kallxo pralla atje

 • alban
  albanMuaj më parë

  Qysh u vesh goldi si pederr bre robt ja qifsha!

 • Lira Lira
  Lira LiraMuaj më parë

  Te lumte goja Hoxha Shefqet Allahu te ruajt prej zullumqarve Amin

 • Plaurat Leka Deliu
  Plaurat Leka DeliuMuaj më parë

  Ju lumt goja zoti ju bekoft

 • Sefedin78
  Sefedin78Muaj më parë

  🤲🏻 Elhamdulilah Shuum Program mir

 • skanderbeg
  skanderbegMuaj më parë

  Far dueti veq ne ks ndodh Hip hop tarllabuq

 • skanderbeg
  skanderbegMuaj më parë

  Shefqeti hoxha ok, edhe Adem Ramadani e ka vertetu qe ju ka perkushtu muzikes, a ky cipiripi GoldAg shum fake ska muzik, pidha, pare, feja kto si lejon.

 • SYLA USA
  SYLA USAMuaj më parë

  KURR NUK E KAM SHTI MENEN QE KA KAQ SHUM TURKO ARAB NE KOSOV .!

 • North Albanian

  North Albanian

  5 ditë më parë

  shuuum kurse shqipni po shtohen me elvis nacin .

 • Naim Hasani
  Naim HasaniMuaj më parë

  O pritne palestineezt e kosoves mshelne more o goj oj bullica

 • Bejtulla Metushi
  Bejtulla MetushiMuaj më parë

  Respekt per ju hoxh shum nje ligjerat e qellume zoti ju shperbleft

 • Nina Nina
  Nina NinaMuaj më parë

  Kap nja e msha tjetrit prrallat e stergjyshve po i tregoni skeni lidhje me fe as me kuran

 • Feride Saiti

  Feride Saiti

  9 ditë më parë

  Kana dole vetem tij ma i Mencur se Doktor shefket krasniqij aj asht numer 1 ne ballkan

 • anonym 246
  anonym 246Muaj më parë

  Sa me fat jem qe kem ksi Hogjollar, po gjdo fjal e Hogjes ka vler te madhe .Lumi ky per shpirtin e ti Allahu qoft i knaqur me te . Po sa bukur e paster spjegon lum kush ti degjon fjalt e tuja Hogj i nderuar 👋

 • Selvete Krasniqi
  Selvete KrasniqiMuaj më parë

  Allahu të rujt e të nderoftë Hoxhë Shefqet Krasniqi,moderatori numer 1 je Resul respekt

 • Kqiku Kqiku
  Kqiku KqikuMuaj më parë

  Religjioni vetem deme i ka sjelle KOMBIT SHQIPTAR Sa shpejt harroni Poshte te gjitha religjionet RROFTE KOMBI SHQIPTAR POSHTE KISHAT POSHT XHAMIAT O SHQIPTARE zgjohuni nga gjumi HARRONE RELIGJIONIN TA FORCOJM KOMBIN Armiqt na kan perqar JEMI KOMB I VOGEL E I PERQAR NE SHUME RELIGJIONE PSE NUK E SHIHNI SE JEMI SHUM LARG TE NJE KOMBI TE KONSILIDUAR NJE KOMB NJE SHTET NJE GJUHE NJE FLAMUR 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱.......

 • Rina&Dina
  Rina&DinaMuaj më parë

  Faleminderit hogje Allahu t'shperblefte.Kur i ndegjoje ligjeratat e dr.Sh.Krsniqi ndihna shume mire..ne pergjigjjet e tij per t'gjitha lemit ndihna e sigurt..! Faleminderit edhe per gazetarin R.Sinani qe ka tregu respekte ndaj hogjes pa ja nderpre fjalen dhe duke treguar vemendje ndaj pergjigjjeve te hogjes !Allahu e udhezofte e e shperblefte inshaAllah 🤲

 • Besim Mustafa
  Besim MustafaMuaj më parë

  Ata njerzi që e bëjn gishtin posht dua të them që bëjn dislajk nuk kan kuptuar asgjë nga jeta e tyre

 • Fatjon Alushi
  Fatjon AlushiMuaj më parë

  O vlla për 6 ditë 214mijë ndjekës. Hajde hoxhë Shefqeti hajde.Ditën këta të TV të bëjnë shikueshmëri.

 • Rime
  RimeMuaj më parë

  Enis Rama e spjegon me mire fene islame

 • Rime
  RimeMuaj më parë

  Mos degjoni ksi lloj hoxhallaresh por lexoni vet Kuranin siq kam lexu edhe une, dhe kam lexu Biblen disa here, libra krishtere, libra musliman si te falesh qysh si femije. Thene injorancen duke degju kta rrenca te cilet qellim e kane qe popullin ta genjejne duke interpretu Kuranin siq dojn vet. Gjeni secili veten ne Kuran, dhe lexoni libra masandej edhe te fese tjeter qe ta gjeni veten ku ndiheni me mire.

 • sevdie Ahmeti
  sevdie AhmetiMuaj më parë

  Zoti te shperbleft hoche shefqet

 • Myrvete Hajdari
  Myrvete HajdariMuaj më parë

  Respekt per moderatorin Résul Sinani e gjithashtu per Dr Hogje Shefqet Krasniqin 👌🤲🏻

 • denis
  denisMuaj më parë

  ZOTI TE SHPERBLEFT TY HOXHE SA I PREKT KETYRE NJERZ QE TE KUNDERTSHTOJN THUJU LE TA NGJOJEN TAYNAN DHE TE SHIKOJN PERPUTHEN ZOTIT TE SHPERBLEFT ME XHENET

 • Nina Shabani
  Nina ShabaniMuaj më parë

  Mat fort nuk ka se Dr shefqet krasniqi pos mulla jakup asipi u konë

 • Labi N
  Labi NMuaj më parë

  Qeky Gold haamami, shum shum falco le qe ska lidhje me muzik po shum her fetar her patriot her gangster her sdi🤦‍♂️

 • Jeta Ima
  Jeta ImaMuaj më parë

  Te lumt bre Hoxh shum mir e ki thon po te na ska keshtu 🤲🤲🤲

 • The Human
  The HumanMuaj më parë

  Ooo adem legjend ke qen dhe legjend do mbetesh emision i mire

 • DIVA - PUBGMOBILE
  DIVA - PUBGMOBILEMuaj më parë

  A din mem tregu dikush qysh duhet me i bo hoxhes pytje?

 • Kreshnik Kelani

  Kreshnik Kelani

  8 ditë më parë

  Te marten e ki emisonin Ta njohum te verteten ne radio. Te ejten e ki ne ora 21:00 rruga e ndriquar ne tv mitrovic . Ne te dyjat e ki numrin munesh me ba pytje.

 • DIVA - PUBGMOBILE

  DIVA - PUBGMOBILE

  Muaj më parë

  @pshaport k kerr aja pode amo nuk po di

 • pshaport k kerr aja

  pshaport k kerr aja

  Muaj më parë

  Facebook ndoshta

 • Isman Ismani
  Isman IsmaniMuaj më parë

  Selamet dhe pershendetjet e ngrohta nga Shkupi Per emisionin me te mir per drejtuesin e emisionit sidomos Respekte pa fund Edhe te ftuarit Respekte Zoti I ruajt Hoxhen prof dr.Shefqet Krasniqi Arianin Ademin Zoti I shtoft njerzt si kta Allahume Amin 🤲☝️

 • Destan Flugaj
  Destan FlugajMuaj më parë

  Resul Sinani, respekt per ty se si duhet te jete nje udheheqes emisioni. Hoxhe Shefqet, lum na qe te kemi! Allahu trujt 🤲🏻

 • King KRS
  King KRSMuaj më parë

  Bravo hogj inderum se kta gazetart polypin gabime teti gabimet ikan vet

 • Zyrafete Kadrijaj
  Zyrafete KadrijajMuaj më parë

  Te pershendes Resul per ket Emisjon kaq te qmuar me njerz me Vler, respekt per ty dhe mysafirt e ftuar,

 • wiko samsung
  wiko samsungMuaj më parë

  sa krijesa të poshtura që jeni ju hoxhallarët, kur e shikoni që e keni bërë mut me deklarata, filloni pastaj duke thënë jo nuk e kam thën ashtu jo nuk e kam thën unë, i mohoni direktë deklaratat tuaja që i keni thënë vetë ju.

 • wiko samsung
  wiko samsungMuaj më parë

  deshta me pyet hoxhën se a ka të drejtë femra me ba gojore.

 • wiko samsung
  wiko samsungMuaj më parë

  kishte pasur të drejtë sllabodani, që thoshte tani keni për ti njohur kosovarët se kush janë, shqiptarët nuk i lidhë asigjë me islamizmin, vërtetë jeni ndotje e kombit shqiptar.

 • Youtube Youtube

  Youtube Youtube

  Muaj më parë

  @wiko samsung Ti Smund te jesh Musliman Fare un kta edi tekse po i ofendon Turqit e Muslimanet edhe te lutem mos me shkruj mo se si kam marak Krishteret fare hiç😡🐖🐖🐖🐖🐖🐷🐷🐷🐷🐽🥂🥂🥂🥂🥂🍸🍸🍸🍸🍸🍸🍸🍸🍸Se ju mereni me raki eme Thi🐷🥂🍸🐷🥂🍸🐷🥂🍸🐖🍸🐖🍸🐖🍸🐖🥂🍸🐖🥂🍸🍸

 • wiko samsung

  wiko samsung

  Muaj më parë

  @ALthe ALthe unë nuk thashë që i përkas ndonjë feje unë thashë që jam shqiptarë.

 • Youtube Youtube

  Youtube Youtube

  Muaj më parë

  @wiko samsung Un jam Shqiptare Muslimane Elhamdulilah Turke e Arabe 🤲🤲🤲☝️🤲🤲🤲Kurse ti je Krisht Shka e Rus me Kërrst nball ni Kërrst e keni ni kish e keni ni pop e keni ni thi e hani🐖Ju boft mir ni raki🥂🍸e pini kshtu qe ju Skeni dallim fare hiç pi Shkavit e Rusit Sikurse ne prej❤️TURKUT❤️Dhe❤️ARABVE❤️🤲❤️🌹☝️🌹❤️🤲Qe e kemi një Xhami të Njejta jan skan dallim fare hiç sikurse Xhamiat e Tona❤️Turçve❤️e Tarabve❤️🤲Ashtu edhe ju njejt i kini Kishat Popat kërrstin Thiun Rakin njejt me Shkaun e Rusin As ni dallim mat vogel se keni kurse me neve juve sjuv lidh kurxho hiç juve faktikisht kurxho sju kemi Mjerisht qe ju kemi afer🔥

 • Youtube Youtube

  Youtube Youtube

  Muaj më parë

  @wiko samsung Mos me pas qen ❤️TURKU❤️Ti sod ishe kon millosh a millorad Ti Veç koke Shka i biri Shkines Qysh tka bo Shkau per veti ja pafshi hajrin se ni fe e ni tradit e keni si me Thi🐷🐽🐖Si me Raki🥂🍸Si me kërrst Si me Pop si me Kish Ntanaont katalypsh tnjejt jeni Rusoshkavella🔥🐷🐽🐖🍸🥂

 • wiko samsung

  wiko samsung

  Muaj më parë

  @ALthe ALthe kush është më shqiptarë ti që je islamizu me dhun dhe me perdhunime nga turkomongolët? apo unë që kam ruajtur identitetin shqiptar dhe mundohem ti ruaj traditat edhe pse turkomongolët u munduan ta shfarosin kombin shqiptarë ta lënë pa gjuhë pa tradita pa kulturë edhe pse gati ja patën arritë qëllimit, edhe trojet shqiptarë prej turkomongolëve janë të coptuara sotë, një pjesë në greqi ni pjesë në mal të zi një pjesë në maqedoni një pjesë në serbi plus pa harruar që shqipëri kosovë e ndarë përjetësisht falë turkomongolëve, më thuaj pak tani se kush është shqiptar këtu ti apo unë.

 • Mese B
  Mese BMuaj më parë

  Shum Shum emisojn i mir i vertet i bukur i respektuoshim, Allahu ju shperbleft per fjal te bukura dhe te verteta, Ilahi shum e permallshime e vertet , Allahu ju ruojt me gjith familje , Allahu na e pranoft Ramazanin e na e baft Kabull InshAllah t’gjithve. Amin 🤲🤲 Asselamualejkum nga USA 🇺🇸

 • Ganimete Mustafa
  Ganimete MustafaMuaj më parë

  Zoti te shperbleft hoxh i nderum🌹

 • Tina Tina
  Tina TinaMuaj më parë

  Do te thot Gruja zbon me punu ndonje Zyre Apo Fabrik apo gjdo kund tjeter o Hogjo M......,

 • pshaport k kerr aja

  pshaport k kerr aja

  Muaj më parë

  ti je shum posht zoti te udhzoft

 • Mimoza Dibrani
  Mimoza DibraniMuaj më parë

  Mashallah Allahu te shperbleft me xhenet 🤲🏻

 • Sermijet Feleki
  Sermijet FelekiMuaj më parë

  Mashallah

 • Besa Besa
  Besa BesaMuaj më parë

  Te lumt goja hoxhe i nderum ,fjale me vend hoxhe.

 • pshaport k kerr aja
  pshaport k kerr ajaMuaj më parë

  🤲🏻✅

 • gaming student
  gaming studentMuaj më parë

  emisioni me i mire qe keni pas

 • Medi Gjakova
  Medi GjakovaMuaj më parë

  Bravo gazetari shum me kultur bravoo

 • Isnie Ademi
  Isnie AdemiMuaj më parë

  Zoti te ruajt Hoxh i nderum 🤲

 • Planet Earth
  Planet EarthMuaj më parë

  Po krejt filozofi je ka flet,se vetè e the as se kom pa as se kom pèrjetu,tregona nji njeri qe u kthy nga vdekja e na tregoj se si èshtè vdekja,asnji gjè nuk e dimè pèr shpirtin,nji gjo osht e sigurt : kjo bote ku jetojmè tani èshtè Xhehneti,kurse Xhehenemin e shofim gjdo ditè gjdo njèri nga ne dhe nga nxehtesia e tij jetojmè,Dielli,dhe mos Harro se nè fund e gjithé kjo botè do shkoj drejt e mbrenda diellit,Gjithqka nè kèt univers èshtè fati i dikujt(diqkaje),in order for something to live something has to die,in this case our sun Swallows one planet every couple of thousands years in order to function,just like a human buddy needs to eat,one by one every single planet will bè burned inside the sun and then at the end the sun will die to,in that case will have a new explosion and something new will be born again,Salut.

 • Youtube Youtube

  Youtube Youtube

  Muaj më parë

  🐖🐷🐽🐖🐷🐽🐖🐷🐽🐖🐷🐽🐖🐷🐽🐖🐷🐽🐖🐷🐽🔥🔥🔥🔥🔥🔥😡😡😡😡😡😡😡👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿

 • Mr Chimmy
  Mr ChimmyMuaj më parë

  Nje bravo te madhe edhe drejtuesit te emisjonit.!

 • Toni Toni
  Toni ToniMuaj më parë

  Shefqet turku krasniçoviç ky moter qir punon per llogarit e turqis dhe sllavit serb kategorin e shefqet turko-slllavi duhet me zhduk nga trojet e shqiperis.

 • Telma Cela
  Telma CelaMuaj më parë

  9

 • Nazlije Konjuhi
  Nazlije KonjuhiMuaj më parë

  Shum teme e qelluar Respekt per Moderatorin per hoxhen dihet Ma mire ska

 • Adela Aleda
  Adela AledaMuaj më parë

  Shummm interviste e mir me shum qef e kom kqyr Allahu ju shperbleft hogje per kto njoheri qe po i shperndani edhe gazetari shum i respektuar 🤲🤲🤲

 • Ali Xheja
  Ali XhejaMuaj më parë

  Ka nje te drejt cunat e mi jan 4dhe 2 vjec e kan menjen vetem ke makinat dhe ke pistoletat dhe topa

 • Dz Ks
  Dz KsMuaj më parë

  Adem jashari per patriot Adem ramadani per za dhe ilahi nana sban si kta dy

 • Haxhi Kabashi
  Haxhi KabashiMuaj më parë

  Respekt per te dyt

 • L Gashi
  L GashiMuaj më parë

  O hoxh po pse ata muslimantne kindjes mesme nui mendojn si ti?

 • acs klo
  acs kloMuaj më parë

  Po eshte ky doktor, kari im eshte docent

 • acs klo

  acs klo

  28 ditë më parë

  @ALthe ALthe ca ke dash me shkrujt?

 • Youtube Youtube

  Youtube Youtube

  Muaj më parë

  🐽🐷🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐽🐷🐖🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿

 • Luli G
  Luli GMuaj më parë

  3 mutat e Arabise lol po flliqin Token e Skenderbeut

 • Youtube Youtube

  Youtube Youtube

  Muaj më parë

  🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🔥🔥🔥🔥😡😡😡😡😡😡😡✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ermirë Ibriqi
  Ermirë IbriqiMuaj më parë

  E vertet hallall te koft hoxhe i nderum Se qysh po thu esht valla nana jem kallxon kur jam kan e vogel ni shishe me uj thojke emerrshe e bajshe si beb 😂😂 allahi te shperbleft i nderum 🙏🙏

 • Hirije Ina
  Hirije InaMuaj më parë

  🤲🤲🤲🤲

 • Mirushe Refiku
  Mirushe RefikuMuaj më parë

  Allahu ju shperbleft hogj i nderum po edhe prezantusi ka qen shum i sinqert ne pytje

 • Avni Bojaj
  Avni BojajMuaj më parë

  Ky takllagjyn le te shkon me kendu ne Afghanistan

 • Youtube Youtube

  Youtube Youtube

  Muaj më parë

  🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿😡😡😡😡😡😡😡😡😡😡

 • Paradies ist das wahre Leben
  Paradies ist das wahre LebenMuaj më parë

  Alhamdulilah qe kemi ksi hoxhe por perfat keq populli shqipfols nuk ja din Vleren edhe ma keq dalin kunder fejes islame ,,Alhamdulilah qe jemi Musliman

 • sara imran
  sara imranMuaj më parë

  Allahu ta shperblefte Hoxhe i nderuar me xhenet inshaallah 🤲🏻🤲🏻

 • Mirvete GASHI
  Mirvete GASHIMuaj më parë

  Njerzit Po shkojn ne mars e ne han Ju Po merreni me fe Qa zbulum na perveq fes as bicikleta ash motorra as makina as ajtoplana e as ni sen tjeter Po Ju boll e keni ket fen rrini ketu Ku ini Se ma shum nuk jav rrok shkenca po evulon e Ju rrini aty Ku ini me prralla e kush shon ne gjenet e kush ne gjehnem

 • lavdim07
  lavdim07Muaj më parë

  Kokan gjujt ne aksion ata adhuruest e shajtanit subhanallaha qfar njerz injoranta ka be kjo bot Allahu ju rujt ty Hoxh dhe te tjert

 • Kqiku Kqiku
  Kqiku KqikuMuaj më parë

  Te ikin ne turqi a arabi...

 • Muslimane Elhamdulilah

  Muslimane Elhamdulilah

  Muaj më parë

  @ALthe ALthe Allahumme Amin 🤲🤲🤲sps flm gjithashtu Vëlla i nderuar Allahu të dasht e të shperbleft me mirsit e tij Te Pafund si ne Dynja si Ne Ahiret Amin Amin Ya Rabbi 🤲🤲🤲☝️☝️☝️❤🌹

 • Youtube Youtube

  Youtube Youtube

  Muaj më parë

  @Muslimane Elhamdulilah 😰🤲❤️🌹☝️🌹♥️🤲Elhamdulilah☝️🤲Jah Allah☝️🤲Bashk me Ty e Gjith❤️Muslimanet❤️🤲Anemban🌎🤲Faleminderit e Nderuar ZOTI☝️🤲Të Bekoft🤲

 • Muslimane Elhamdulilah

  Muslimane Elhamdulilah

  Muaj më parë

  @ALthe ALthe Es Selamu Alejkum ve Rahmetullahu ve Berekatuhu Allahu të Ruajt e të Begatoft me të mirat e tij si ne Dynja si Ne Ahiret vëlla i nderuar Amin Amin Ya Rabbi 🤲🤲🤲🤲Respekt

 • Youtube Youtube

  Youtube Youtube

  Muaj më parë

  @Muslimane Elhamdulilah 🤲🤲🤲❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 • Kqiku Kqiku

  Kqiku Kqiku

  Muaj më parë

  @ALthe ALthe ju nuk mund te jeni i rriturr !? jeni femije apo?

 • Kqiku Kqiku
  Kqiku KqikuMuaj më parë

  Q'jan kta njerez keshtu, turq qe flasin shqipe....

 • Youtube Youtube

  Youtube Youtube

  Muaj më parë

  🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🔥🔥🔥🔥🔥🔥✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿😡😡😡😡😡😡😡

 • Anita R.
  Anita R.Muaj më parë

  Nje moderator i shkelqyer, qe shum tjer mundt te marin shembull. Jo vetem qe esht hoxha i nderuar Shefqeti, po edhe nje prift me qen ne emision duhet trajtuar me respekt poashtu te intervistohet. Hoxhe i nderuar faleminderit qe je pjes e shum intervista dhe na jep dije per islam, patsh jete te gjate dhe te shendetshme.

 • Halil Celaj
  Halil CelajMuaj më parë

  Omer Bajrami nji flliqesire si ti mor hoxh KAKA tha seshte as nji gja e keqe me u martua me vajzen e axhes apo te halles.Zoti u vrafte ,🐖🐖 derrat Shqiptar se qin motren as kusherinen e pare .Po nese 🐖 femen eshte elidhur kur eshte ne barsim ,an e mban botes shkon i biri eja gjene mashkullin .E ju thoni me qi vajzen e Axhes apo te halles ,u dumhiste Zoti .As qeni si hyp gjakut te vete ,e nese i hyp , klysh ban ,por Zoti i gjithesise ejo Islami ijuaj qe thot mej qi motrat.Ika denuar ata klysh ,atajane si uqrit , se dallimi mes ujkut e qenit si ju eshte.Ujku ska nuhatje e qeni po ,ju jeni mate ndyre se Egersirat Ujk .zZoti jau thefte qafen,e ucofte gazep nee familjet e juaja sa mos mujshi mej dhan xhevap As Zotit.

 • Halil Celaj
  Halil CelajMuaj më parë

  Je njeriu maj pshtirsur ne bote , por paske marr me vetu dhe mate ndyr se veten tan.

 • PLISI IBardhi

  PLISI IBardhi

  Muaj më parë

  @Halil Celaj ku po e din ti se ka pas pasaport te shkaut ?apo mos ke punuar ne byrot e shkive e vet ja ke dhan ?

 • PLISI IBardhi

  PLISI IBardhi

  Muaj më parë

  @Halil Celaj o celano qfar fjalori je tu fol a je ti ne mend apo ti ka psh...urr dikush ruju se ta ban dikush qel e nga vithet e gomarit te bart neper mahall po ti koke pis i flliqt.

 • Halil Celaj

  Halil Celaj

  Muaj më parë

  @ALthe ALthe .Ruja do 🐖 hoxh shefqetit per ne kohen e dimrit se tani jacon barkun se erdh vera.Se persa eshte i uritur Qeni ihan per nji muaj,ky eka pashaporten e serbies e ihn me vllezrit e vet atje.

 • Youtube Youtube

  Youtube Youtube

  Muaj më parë

  @Halil Celaj 🐖🐷🐽🐖🐷🐽🐖🐷🐽🐖🐷🐽🐖🐷🐽🐖🐷🐽🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿😡😡😡😡😡😡😡😡😡👊🏿

 • Youtube Youtube

  Youtube Youtube

  Muaj më parë

  🐷🐖🐖🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥😡😡😡😡✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿

 • Egnis Salihu
  Egnis SalihuMuaj më parë

  Çka ti thush bre këtij hoxhe 👏👏YLL nr 1 në Kosovë. Ademi super kthesë, urime titulli Hafiz😍 vokali dihet gjithmonë dhe respekt për super tekstshkruesin Goldin🖐

 • Albanian Ger
  Albanian GerMuaj më parë

  ALLAHU AKBAR 🤲

 • Remzije Babatinca
  Remzije BabatincaMuaj më parë

  allahu shprbleft hogj se je shum i drejt

 • Nijazi Dalipi
  Nijazi DalipiMuaj më parë

  Mosti perzim punt zotinaka kriju Burri me qu ran gruja me rujt shpija me rrit thmije me eduku

 • Luna Berisha
  Luna BerishaMuaj më parë

  Hajde be shko ne arabi se allahi per krejt osht kina sa gjysa e botes

 • Youtube Youtube

  Youtube Youtube

  Muaj më parë

  🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷🐖🐽🐷✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿✋🏿🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿👊🏿😡😡😡😡😡😡😡✋🏿✋🏿

 • Bujar Iljazi
  Bujar IljaziMuaj më parë

  Kshire ket tserbis niher

 • Sevdije Krasniqi
  Sevdije KrasniqiMuaj më parë

  O Hogj Allahu te shperbleft me Xhenetin mate lart lum Kosova site ka se je Hogj maimiri ne Evrop po edhe ne Bot Allahu te rujt me familjen☝️🤲🤲🤲

Faqja Tjeter