Takimi i parë i sezonit mes Ritvanës dhe Argjendit ndezi studion - Përputhen, 10 Shtator 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Egzibixit bixit
  Egzibixit bixit11 orë më parë

  Qfar lope qeky edi huqa hahahahah

 • Katia HASANI
  Katia HASANIDitë më parë

  Juli eduardi dy fmi 👎🏼

 • Rrezarta Ramadani
  Rrezarta RamadaniDitë më parë

  Nuk edi Pse mendon ky Edi se nuk ka mundei me dal me 15 vjeq jasht vendit edhe ti ndimosh familje ka shum shok Argjendi vllau im me 15 vjet ka dal prej shpies ka shkue ne gjermani ka fillue punen kur un vet 2 muaj pa i bër 16 vjet kam dal ne gjermani as une se kam skollen e kryme siq tha Argjendi mir po une ja kam dal deri sot shum mir edhe pse se kam shkollen e kryme edhe ky Edi sdi ku asht rrit jo ne zvicerr po sikur ne gjungull me ken i rritun po du me than se ky Edi po mendon se krejt njerzit munden mi pas punt mir sikur ti siq je rrit afer familjes edhe ke ngrën jogurta deri 15 vjet pe tregon veten se hala i pa pjekur ky djali nuk do te thot se nuk ke shkoll nuk dot ja dalesh me pas nje familje edhe si ti mbash familjen fal zotit jam i martuar kam tre femi dhe jeton ne gjermani kam nje jet shum te mir edhe te lumtur edhe pse nuk eka shkollen e kryer vetem duhet të dish te menagjosh jeten djali mir per ty Edi ekam fjalen kurse Argjendit i tham rri ashtu siq je bravo nuk je i vetmi se ke kalue ket rrug un te kuptoj shum mir bile Respekt

 • Kosova Ferizaj
  Kosova Ferizaj2 ditë më parë

  ky Eduardi tip i rruges Rrugac,na komprimitoj po Hiqne aman se ...

 • LeviSimp
  LeviSimp3 ditë më parë

  Kam filluar te mendoj se Juli dhe Edi jan cifti perfekt😂😂

 • Fiona Bravi
  Fiona Bravi3 ditë më parë

  Sa femi I keq ky 20vjecari🤦‍♀️ sa acarus🤢

 • lion kerimi
  lion kerimi4 ditë më parë

  Argjendi shum i edukuar dhe me kém në Tom👏👏

 • lion kerimi
  lion kerimi4 ditë më parë

  Juli je si një Fmi 5 vjeça që Lyp vëmendjen 🤯

 • Yol De
  Yol De4 ditë më parë

  The Silver boy is gay 😂

 • Mattia Mattia
  Mattia Mattia4 ditë më parë

  Gomarit se i thua ec ecen se i thua ndalo ndalon po ky Edo nuk kosh hic,

 • blina k
  blina k5 ditë më parë

  Kush e she Ana2 ktu ?

 • xhen tahiri
  xhen tahiri5 ditë më parë

  ❤❤

 • yasio bolo
  yasio bolo5 ditë më parë

  Nje bravo tmadhe per argjendin sepse esht real..pjesa me e madhe e shqiptarve i ka detyruar jeta te len gjithcka pas per nje jet me te mir 👏👏

 • Rion Top
  Rion Top6 ditë më parë

  Ndoshta i pashkolluar por i menqur ky edi sdi sa diploma i ka ama 000 menquri

 • Rion Top
  Rion Top6 ditë më parë

  Hajt se nuk do me than qe o rrit ne zvicerr e o rrit mir se ka njerz ne zvicerr se ma keq se kosov jetojn ka njerz pa diplom ka arrit ma shum se aj qe i ka 3-4 diploma

 • Ricky Escobar81
  Ricky Escobar816 ditë më parë

  Ju kisha lut qat te voglin me qit jasht programit 😏😏😏 shkolla nuk te ban njeri se shum po i folin keti djalit qe ka dal jasht ven lindjes ne mos te re per ta bajn familjen shum qun i mir bravo👏👏

 • yasio bolo

  yasio bolo

  5 ditë më parë

  Argjenti shum i kudhuar the best

 • Ricky Escobar81
  Ricky Escobar816 ditë më parë

  Ti edi eki shum gabim qe je tu fol ashtu

 • Astrit Tollovina
  Astrit Tollovina6 ditë më parë

  Ky Edi eshte aq budalla sa qe do i perplaset realiteti ne fytyre ne te ardhmen e do ta sjelle me kembe ne toke. Ndersa Juli ka ardh aty per tmarre nr e Gracianos edhe pergjigje me mire ka injorimin (kur ai flet thuajini skam koment ). Gjithsesi niveli ne pergjithesi eshte me i larte kete vit sesa vjet.

 • Jetmir Pulaj
  Jetmir Pulaj6 ditë më parë

  Inshalla Zoti sma qon ni ksi fmi si juli 🤲🏼❤️

 • alejna bislimi
  alejna bislimi7 ditë më parë

  Oo kta nuk punojn edhe 30 vjet mi pas , per at nuk besojn qe argjenti ka punu prejt moshes 15 😹 Bravo Argjend je 1 aty 🥰

 • Ada Vrapi
  Ada Vrapi7 ditë më parë

  Ju I marshit te keqen Argentit ,ai ka shkolle praktiken e jetes ,ju keni nga dy tre diploma dhe copa mishi njeni

 • Brikena istrefi
  Brikena istrefi7 ditë më parë

  Ada nuk din me lidh 2 fjal ritvana bravo esht shum e sgjut

 • bilij pdan
  bilij pdan7 ditë më parë

  Argjendi djal Flori 👏

 • Kri Kri
  Kri Kri8 ditë më parë

  Nuk e kuptoj akoma pse e mbani ne emision ate kucken e vogel Julin!!!!!

 • sotuur aeei
  sotuur aeei8 ditë më parë

  shkoll te eci perpara ne jete.

 • Kushtrim Azizi
  Kushtrim Azizi8 ditë më parë

  O argjend mosezin vetin dikushi obal se diploma nuk tjep mend

 • Rida Llapi
  Rida Llapi8 ditë më parë

  Edi djal qumshti dhie

 • bilij pdan

  bilij pdan

  7 ditë më parë

  Ritvana, mund te flasesh pa bere mmmmmm nje here

 • Rida Llapi
  Rida Llapi8 ditë më parë

  Bravo argjent je ma i madhi

 • aferdita
  aferdita8 ditë më parë

  Nuk e di pse po ky edi sikur sben fare sens ne cfare thot dhe m ngjan pak si tip pervers

 • sotuur aeei

  sotuur aeei

  8 ditë më parë

  Argjendi eshte personi i par qe ne ket emision e shoh qe e plotson fjalen "BURR" i ka gjitha vetit kush i mohon nuk ka njohuri.

 • Heidi Sharpe
  Heidi Sharpe8 ditë më parë

  Argjenti shum i kudhuar the best

 • Pellumb Meta
  Pellumb Meta8 ditë më parë

  Takimi me i mire nga perputhen.ngjalli shume interes sa bukur po diskutonin .bravo per argjendin e ridvanen

 • Ku Ashiku
  Ku Ashiku8 ditë më parë

  Lol jurgeni kerkon nje takim me argjentin

 • Pellumb Meta
  Pellumb Meta8 ditë më parë

  Argjendi me duket njeri pozitiv dhe Ridvana nje vajze e zgjuar

 • Alma Alikaj
  Alma Alikaj8 ditë më parë

  Ore ktyre pse u ben cudi qe ne shtete te huaja mund te punosh ne mosh te vogel ,un mor shoku juli dhe edi bashk se mendjen e keni mbi floket e pispillosur ,e kam filluar pune qe ne 13 vjec ne greqi se familja ime kishte nevoj per para se skishim ,kurse ju aty e keni per turp punen?apo harrova keni xhepat e prinderve ,por jo te gjith jan ashtu si ju kshu qe mendouni shum mir para se te flisni me te tjeret

 • Ajvaz Luma
  Ajvaz Luma8 ditë më parë

  Aj pederasti pa lidhje flet shko mor mos fol pa lidhje argjedit si vjen te kembet

 • Alvisa Qarri
  Alvisa Qarri8 ditë më parë

  Pershendetje miq ! Ky eshte kanali im zyrtar ne youtube . Mirenjohje per ata qe me ndjekin !

 • _jana._.bts_
  _jana._.bts_8 ditë më parë

  Mendoj qe Argjendi esht m i mencuri aty ska t bj fr shkolla.. atij i ka mesu jeta shm gjera me pak fjal ai ja di vuajtjet jetes... sa per edin m duket shm i llastuar ka pas nje jetes t mir dhe i duket vetja shm m lart se argjendi pr shkak t shkollimit

 • Luan Dedej
  Luan Dedej8 ditë më parë

  Argjent ke emrin ,Argjent je bravo

 • Naser Kryeziu
  Naser Kryeziu8 ditë më parë

  Argjendi asht nje djal taman siq i duhet shtepis e familjes ky qun uroj qe te ket fatin ashtu siq ai ka deshir respekt te pa fund djali mir

 • lior yunfh
  lior yunfh8 ditë më parë

  Ky Juli po e perjetojka adoleshencen shume rende 🤣

 • Jola Sh
  Jola Sh8 ditë më parë

  Ritvana, mund te flasesh pa bere mmmmmm nje here

 • Nora Karaj
  Nora Karaj8 ditë më parë

  Tlutem me thoni kengen qe fillon me fillim te takimit ??🙏🏻🥺

 • purple
  purple8 ditë më parë

  Argjendi eshte personi i par qe ne ket emision e shoh qe e plotson fjalen "BURR" i ka gjitha vetit kush i mohon nuk ka njohuri.

 • Zuko
  Zuko8 ditë më parë

  Nuk esht se skam mundesi financiare per shkollen,po prap 14 vjec Kam fillu pun me ndihmu familjen (pun qe u paguhesha)

 • lior yunfh

  lior yunfh

  8 ditë më parë

  Nxirreni ate Julin ate pederastin nga aty, se se shof dot me sy. Nuk di as te sillet me femrat. 🤬🤬🤬

 • Katerina Teco
  Katerina Teco8 ditë më parë

  Argjendi me i miri ⭐

 • Soinas Doyi
  Soinas Doyi8 ditë më parë

  Edi: Ky po rren, une 15 vjec s’disha e shkru Bora: Po as ti nuk qenke ne rregull Hahahhahahahha o Bora o yll bote 🌟😂

 • Shqipe Shqipe
  Shqipe Shqipe8 ditë më parë

  Une vet jetoj ne perrendim e vertet eshte se lejohet te punoj nje 15 vjeqar kohen e ka te kufituar psh nuk mundet te punoj deri ne oret e vona respekt per ty Arxhend paq fatin e gjithe botes 🇽🇰🇩🇪

 • Genci Kurti
  Genci Kurti8 ditë më parë

  Një kujtesë për vajzat shqiptare mos bini viktimë e rugaçërvet kosovarë shikoni sezonin e kaluar dhe nxirni mësim ata duhen zbuar nga teritori shqiptar leta provojnë të bëjnë një emision të tillë në kosovë dhe dotë shini si dotë përfundojnë gjysmat të sakatuar dhe gjysma zhdukur pa lënë gjurmë

 • Bledar Luta
  Bledar Luta9 ditë më parë

  Y ordineret e shqipris perputhen

 • Soinas Doyi

  Soinas Doyi

  8 ditë më parë

  gjerat gati , Argjend je cun flori tregoju atyre aty qe dhe nje njeri PA shkolle mund te jete dhe me kultur dhe intelektual dhe arin tè caje gjithemon kure eshte ne te drejten e tije

 • Adelina Gashi
  Adelina Gashi9 ditë më parë

  Edi sdin maspari te rri ulur e pom din qa osht shkollaaaa

 • Adelina Gashi
  Adelina Gashi9 ditë më parë

  Godet Kosova perseri ne perputhen😅😅

 • UserUk2097
  UserUk20979 ditë më parë

  Ky Edi ma shpif njeri negativ

 • Edjon H
  Edjon H9 ditë më parë

  Po komentet qe ben Edi mu si analfabet pa pik intelekti guxon e flet per shkollen… hapu dhe 😂😂😂

 • Reis Rushiti
  Reis Rushiti9 ditë më parë

  Ani qyku kah fol per diplama po sa njeri rrine qe ka diplama e ti fol per diplama duhet me punu mos mu nalw

 • Arjana Elezaj
  Arjana Elezaj9 ditë më parë

  Aman o zot kjo Ada ka ma doli 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ta shpifi

 • Elona Sinani
  Elona Sinani9 ditë më parë

  Si shtrenberohet kur flet ky EDI bobobo sa anafalbet se duroj dot me azaron nervin.Arr theksin e te folurit shume vulgar 😱

 • Bea bea
  Bea bea9 ditë më parë

  Ky Edi e vë në dyshim të ketë lexuar një liber, kinse intelektual flet budallakina.

 • Mathu Craks
  Mathu Craks9 ditë më parë

  Nxirreni ate Julin ate pederastin nga aty, se se shof dot me sy. Nuk di as te sillet me femrat. 🤬🤬🤬

 • Landi Lleshi
  Landi Lleshi9 ditë më parë

  Qa ftyrash ktu non e moter si kok pidha krejt

 • Ardjan Filipi
  Ardjan Filipi9 ditë më parë

  O ju jeni shumica idiota aty qe jeni ne emision , nuk kemi lindur te gjith me lug ari te goja si ju , un kam ikur 15 vjeq nga Shqiperia e neper europ ke drejt pune qe nga mosha 15 vjeq

 • Lirie Hyseni
  Lirie Hyseni9 ditë më parë

  Juli te mbarojne adelishencen kot qe ka hyre ne ate emisjon akoma nuk eshte bere gati per emisjon per puthen,argjendi shum djale i mire e i zgjuar e ritvana goce shum e mire dhe e mbatur per te folur cifte i mrekudhushem qe te dy bravo

 • Drita Celaj
  Drita Celaj9 ditë më parë

  EDI behesh nje businessmen dhe pa shkoll si ne shqiperi dhe jasht asaj

 • Katerina Aliaj
  Katerina Aliaj9 ditë më parë

  O Argjend mos u jep shume shpjegime atyre aty spese je detyruar te punosh si pothuajse te gjithe shiptaret qe i vogel perfshire edhe mua se ky Eduarti duket qe i paska gjet gjerat gati , Argjend je cun flori tregoju atyre aty qe dhe nje njeri PA shkolle mund te jete dhe me kultur dhe intelektual dhe arin tè caje gjithemon kure eshte ne te drejten e tije

 • Alojra N.u.h.a
  Alojra N.u.h.a9 ditë më parë

  A eshte motra Ana Lleshit,Ritvana

 • DepressedGirlButHappy
  DepressedGirlButHappy9 ditë më parë

  O Edi o injorant ka femije qe punojn ne pazar qe nga klasa e par dhe dalin 13 vjeq ne emigrim si 3 vellszerit e mi mos u qudit sjan krejt ajrokrema si ti ps edhe Argjendi edhe pse nuk o i shkolluar duket si me kry Master e me shum

 • nertila carkanji
  nertila carkanji9 ditë më parë

  Edi qe i thot keti ku po shkon pa dipllom po ti zdi te shkruash ore dhe flet rend o i trash sa argjendi te dish ore ti ore

 • Edona Berisha
  Edona Berisha9 ditë më parë

  Argjendi më duket shum djal i edukuar dhe i shinqert

 • AK 03
  AK 039 ditë më parë

  Pse KY argjendi mduket si ylli limani m 🤣😅😢

 • Mehmet Aslan
  Mehmet Aslan9 ditë më parë

  Ky juli duhet mbaroj iher shkollen e tgjej nje pun se jo grate aty po asnje grua nuk e merr

 • Mondi Kurti
  Mondi Kurti9 ditë më parë

  Ky i ngjan muratit

 • Vivi Shsh
  Vivi Shsh9 ditë më parë

  Djal me te trash se ky edi skam pare.

 • foopyu nooui
  foopyu nooui9 ditë më parë

  Argjendi djal Flori 👏

 • SHQIPTAR
  SHQIPTAR9 ditë më parë

  Vllai im 15 vjeq duket me burr se juli qr

 • SHQIPTAR
  SHQIPTAR9 ditë më parë

  Smun me besu eduard lopa qe del njeri 15 vjet prej shpis a menon naj her jetimat heee

 • kumrije ademi
  kumrije ademi9 ditë më parë

  Edi: Un 15vjet skam dit me shkrujt! Qfar shkollimi paska ky🥳

 • kumrije ademi
  kumrije ademi9 ditë më parë

  Edi: Un 15vjet skam dit me shkrujt! Qfar shkollimi paska ky…

 • foopyu nooui

  foopyu nooui

  9 ditë më parë

  Jeni perfek si coppia

 • Mikela Pupa
  Mikela Pupa9 ditë më parë

  Hi

 • Amin Loqka
  Amin Loqka9 ditë më parë

  Edi eshte kokbosh fare

 • Amin Loqka
  Amin Loqka9 ditë më parë

  Kete Julin NUK Po die pse kan lan aty da pa edukat ai ka nevoj per bebiron

 • samuel lolol
  samuel lolol9 ditë më parë

  Jeta nuk është për të gjithë njësoj.Argjenti nuk ka pas mundësi të shkollohet,por mënyra se si rrin si shprehet dhe çiltërsia e tij të bën të kuotosh se është një Djal me këmbë në tokē dhe nuk do të thotë gkithmon që duhet të jesh i diplomuar për të qenë i mençur.Suksess për ty Argjend dhe mos u dirëzo.

 • Hysen Cacaj
  Hysen Cacaj9 ditë më parë

  O Eduard o lop i pa edukat,pa kultur!Pi q far shkolle paske ti kur flet si nihajvan.

 • E93 Service
  E93 Service9 ditë më parë

  Ky edi ca njiri kot, se ka ngren ne krat e babes, injoranti , djal koti,

 • Linda Gashi
  Linda Gashi9 ditë më parë

  eduardi eshte tipik fshatar tipik se me i thon katundar duhet me qen krenar, sdin as se qka flet!

 • E93 Service
  E93 Service9 ditë më parë

  Edi duhet te dali orgjentisht nga perputhen, cune langaraq

 • antonela shera
  antonela shera9 ditë më parë

  foli dhe julka jo juli…. bo o zot ku e kan gjet kte … idjot

 • antonela shera
  antonela shera9 ditë më parë

  je me shume i shkolluar se ata idjot qe folen deri tani… se vetem si ti flet ja u kalon atyre… ky edi qe mund te ket shkolle ne thonjza eshte idjot ne te folur dhe llogjik se nje njeri ka mundesi te studjoj ne cdo moshe mjafton inteligjenca dhe kultura qe ka … gje qe ky edi se ka gjekundi

 • une jam une
  une jam une9 ditë më parë

  Argjendi nj djal i komunikushem i embel i qete i zgjuar shembull per t gjith

 • Habibe Isejni
  Habibe Isejni9 ditë më parë

  O popull ne itali kam.punu prej 13 vitesh ne fabrik e kryva klasen e 7 dhe drejt npun dhe kam pas libres pune

 • Aldine Gocaj
  Aldine Gocaj10 ditë më parë

  Jeni perfek si coppia

 • Ade33 L1n
  Ade33 L1n10 ditë më parë

  Oh ky Edi po te mos te kishte hunden do ta hante bar 😩

 • Bleart Bexheti
  Bleart Bexheti10 ditë më parë

  Argjendi asht si mevlani i sjellshem i urt i matur me fjalet

 • chding zuure
  chding zuure10 ditë më parë

  Nje minut heshtje per kta bobat “ e zgjuarsise “ JULI Dhe EDUART 😭😭, meshkuj INJORANT

 • yasio bolo

  yasio bolo

  4 ditë më parë

  Argjendi nje djal shembullor 👑⭐

 • Elonë Sopi
  Elonë Sopi10 ditë më parë

  Kjo Ridvana nga zeri sec me duket se i ngjan Sindit dhe Anes 1 Ky Edi me ngjan me Erin e sezonit 1 Mikela me buzqeshjen e tere kohshme si Sara😅 Bruno si tipi Rinianit me duket..

 • Geneva geneva
  Geneva geneva10 ditë më parë

  Ku po budall ky Edi zdi pse o hi emision kur ska lidhje me kry as so ka din as qka o ka don me fol veten si ne huj shumm ncncnc

 • chding zuure

  chding zuure

  10 ditë më parë

  Shyqyr qe ka shtrir flokët iher kjo ritvana a ca e ka se i kish si lesh dhie😂

 • Ervin Koci
  Ervin Koci10 ditë më parë

  Edit I ka then Olsa „vetem fol, nuk ka rendesi Se Cfar thua „ 😂😂😂

 • maiza krati
  maiza krati10 ditë më parë

  Me zor po pres qe ky Juli te dali nga emisioni se kot po hyn ne muhabet se pyk.

 • Anita Lushaj
  Anita Lushaj10 ditë më parë

  Eduart ty te ka majt familja edhe ju ne Zvicerr jeni sllav punoni nat e dit sepse shteti eshte qe nuk ju mundson diqka me shum.😡 Per mu shkullu duhena ta qoni b … ose prind me ja pagu shkollimin…

 • Bella 123
  Bella 12310 ditë më parë

  Pjesa e dyte e takimit ishte takimi me i bukur i te gjithe takimeve prej sezonit te pare

 • Fatime Veliu
  Fatime Veliu10 ditë më parë

  Turp mos trego 15 vite djalè nuk ke ditè me shkrujt dhe nuk pahe me ditè kur mè me shkrujt une nè mosh nè komunizèm ikam mbaru 4 vite shkollè as edi Rèma tibe se di tè shkruajè sikur une mos folè kur nuk di pèr vete ti ende tè ushqejka babajè mè ke habit ka mendja 15 vite kur ke pas nuk ke dit tè shkruajsh po ti ende mè hiç nuk pahe pèr vete shkollè kur ti ban 50 vite nis klasèn e par...!?😅😅😅

 • Irini Kace
  Irini Kace10 ditë më parë

  O meshkuj budallenj te perputhen, nje i mitur i rritur 15-16 ka te drejte sipas Kodit te Punes ne shtete te zhvilluara te punoj me orare te shkurtuara dhe pune jo te rendomta!

Faqja Tjeter