Ardian Bujupi X Finem - ADRENALINA (prod. by MB & Unleaded)

► Die neue EP "10" & "ADRENALINA" hier streamen:
ArdianBujupi.lnk.to/zehn
ardianbujupixfinem.lnk.to/Adr...

► Follow Ardian Bujupi:
Instagram: ardianbujupi
Facebook: m. ArdianOfficial ...
Tik Tok: www.tiktok.com/@superardian

► Follow Finem:
Instagram: itsfinem
________________________________________

► "ADRENALINA" produced by:

Unleaded
unleadedofficial

MB
officiallmb

Mixed by Unleaded
Master by HP Mastering
________________________________________

► "ADRENALINA" Video by:
entermedia.tv
entermedia.tv

Komente

 • Emily An
  Emily An4 orë më parë

  Beautiful!

 • FLORDI
  FLORDI20 orë më parë

  althe.info/number/r5zaoo2xiYt7mb4/video

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhhDitë më parë

  Beautiful!

 • Liridona Neziri
  Liridona Neziri2 ditë më parë

  👏 hit 2021

 • Luljeta Shehu
  Luljeta Shehu2 ditë më parë

  Super

 • Emily An

  Emily An

  4 orë më parë

  Ich bekommen nie genug von dieser Stimme 😍😍🔥🔥🔥🔥🔥

 • Huzri Shehu
  Huzri Shehu2 ditë më parë

  👄👄💝💝💝💝💝💝😶💝💝💝💝💝💝💝zenrata e mija

 • minij hooi
  minij hooi2 ditë më parë

  I er bare så gode sammen 🤗

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  Ditë më parë

  Bossa si mfilma kozanostrra Nobody can afford it I love the date for Rina for the little boy now that that that bye-byee

 • Blue Monster
  Blue Monster2 ditë më parë

  Keng Bomb, Shum E Bukur!!!🇦🇱❤️🦅💎😈💯🔥💣💥

 • FF KINGBOY GAMING
  FF KINGBOY GAMING4 ditë më parë

  Nice Finem Adrian Recpect.

 • Rikardo Hamiti
  Rikardo Hamiti5 ditë më parë

  super kenge bashkpunim super o boosa👊👊👊😈😈😈😉😉👍

 • FF KINGBOY GAMING
  FF KINGBOY GAMING5 ditë më parë

  1:07

 • FF KINGBOY GAMING

  FF KINGBOY GAMING

  2 ditë më parë

  💪🇽🇰🤝🇦🇱💪

 • minij hooi

  minij hooi

  2 ditë më parë

  🇦🇱

 • FF KINGBOY GAMING
  FF KINGBOY GAMING5 ditë më parë

  1:27

 • FF KINGBOY GAMING

  FF KINGBOY GAMING

  5 ditë më parë

  1:7

 • FF KINGBOY GAMING

  FF KINGBOY GAMING

  5 ditë më parë

  1:24

 • FF KINGBOY GAMING
  FF KINGBOY GAMING5 ditë më parë

  2:27

 • Casey🔗💎
  Casey🔗💎6 ditë më parë

  Sa like per mretin finem 👇🔥🔥

 • Ervin Vini
  Ervin Vini6 ditë më parë

  Finem dhe Adrian bojupi 💋💋💋💙💙💙

 • Gio Mazzella
  Gio Mazzella7 ditë më parë

  FINEM always shinee ✨ Number onee love youuu🥰

 • Drita Ukaj
  Drita Ukaj7 ditë më parë

  Finem

 • Eduard Gogoli
  Eduard Gogoli7 ditë më parë

  Ter ai video klip kendon si pederast

 • bowen voowy
  bowen voowy8 ditë më parë

  Ich bekommen nie genug von dieser Stimme 😍😍🔥🔥🔥🔥🔥

 • Hekuran Tufa
  Hekuran Tufa8 ditë më parë

  Bossa si mfilma kozanostrra Nobody can afford it I love the date for Rina for the little boy now that that that bye-byee

 • Hekuran Tufa
  Hekuran Tufa8 ditë më parë

  O finem je jet 🥰🥰😍😍😍😍😍😌😌😙😙😙😙😙😙😙vazhdo kshu

 • Sikerm Olum
  Sikerm Olum8 ditë më parë

  Ardianooo

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy8 ditë më parë

  Finem o fanca jem je yll pz te du shummmmmmmm🤩🤩🥰🥰 bravo ardjani dhe finemiiii

 • bowen voowy

  bowen voowy

  8 ditë më parë

  INAINAINA YEYEYE

 • ich i
  ich i9 ditë më parë

  🇦🇱

 • Ptao Tom
  Ptao Tom9 ditë më parë

  LOVE TIS MUSIC

 • xhensila sulaj
  xhensila sulaj9 ditë më parë

  123

 • Iljas717
  Iljas71710 ditë më parë

  Bestes Lied

 • ItsFinem
  ItsFinem10 ditë më parë

  Super💗❤

 • ujku 94
  ujku 9410 ditë më parë

  Kenga me vk ne histori stresi ty te mer n maj te gernetes

 • Ptao Tom

  Ptao Tom

  9 ditë më parë

  💯❤🔥

 • Albxshoter Albania
  Albxshoter Albania10 ditë më parë

  🔛🔝👏👏👏🇦🇱🇦🇱 🎉🎉🎉 🔛🔝

 • alvin bodlli
  alvin bodlli10 ditë më parë

  Finemi 2 llafe ka thon konga ishte e ardian bojupo

 • Selmani Selmani
  Selmani Selmani11 ditë më parë

  Finem o fanca jem je yll pz te du shummmmmmmm🤩🤩🥰🥰 bravo ardjani dhe finemiiii

 • Lorenc Pubg
  Lorenc Pubg11 ditë më parë

  1:32 motorri ne te djatht me nje drit 🤣😂

 • Orjald Mema
  Orjald Mema11 ditë më parë

  Shum e lodhem kjo kenga

 • Charming nowhere to hide
  Charming nowhere to hide11 ditë më parë

  Ich bekommen nie genug von dieser Stimme 😍😍🔥🔥🔥🔥🔥

 • opzz xsin

  opzz xsin

  10 ditë më parë

  This is like "andiamo" but andiamo is for me still numero uno ❤️❤️

 • opzz xsin

  opzz xsin

  10 ditë më parë

  Finemiiii fireeeeee ♥️💥

 • Anesa Qyqalla
  Anesa Qyqalla11 ditë më parë

  LOVE TIS MUSIC

 • Anesa Qyqalla
  Anesa Qyqalla11 ditë më parë

  INAINAINA YEYEYE

 • feex ghi
  feex ghi12 ditë më parë

  0:17😍

 • bofooit gojo
  bofooit gojo12 ditë më parë

  Jeg skulle aldrig have sat jer sammen 🤔😂

 • Charming nowhere to hide

  Charming nowhere to hide

  11 ditë më parë

  Einer der grössten Ardian Bujupi 👑 Respekt dhe Hallal tkoft Brudi 💫♥️ was ein Song der beste Sommerhit ☀️

 • Yakob Adziwonou
  Yakob Adziwonou12 ditë më parë

  Das ist ja fast ein Afrobeat und hört sich bisschen nach Maitre Gims sape comme jamais an😂

 • FLORDI
  FLORDI12 ditë më parë

  althe.info/number/r5zaoo2xiYt7mb4/video

 • Lume Kuka
  Lume Kuka13 ditë më parë

  O finem te rujt zoti sa I mir qe je🥰🥰🥰

 • Maria Mirabela Bella
  Maria Mirabela Bella13 ditë më parë

  💯❤🔥

 • bofooit gojo

  bofooit gojo

  12 ditë më parë

  Musik bithqirash

 • Ard Daullxhiu
  Ard Daullxhiu13 ditë më parë

  Ska me 1Milion views per 1 dit 😅 Si ka ble dot Finemi ktu 😱😱😱

 • Deba
  Deba13 ditë më parë

  🔥

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  12 ditë më parë

  Super kenge jeni dy kengetaret me te mire be shqipri

 • Klodiana Reci
  Klodiana Reci13 ditë më parë

  Super

 • Zini Lulaj
  Zini Lulaj13 ditë më parë

  Boni Like Finem ❤️💋💌💖

 • Zini Lulaj
  Zini Lulaj13 ditë më parë

  Solon

 • Zini Lulaj
  Zini Lulaj13 ditë më parë

  Bej keng tjeter me Solom ❤️💛💙💚🧡💜😘

 • fëllëza muhametaj
  fëllëza muhametaj13 ditë më parë

  😇😇😇

 • hen ko
  hen ko14 ditë më parë

  Einer der grössten Ardian Bujupi 👑 Respekt dhe Hallal tkoft Brudi 💫♥️ was ein Song der beste Sommerhit ☀️

 • BNL GAMING
  BNL GAMING14 ditë më parë

  super bashkpunim

 • Jorgo Verushi
  Jorgo Verushi14 ditë më parë

  Finem👑👑🍁🍁💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙💙

 • Mirjan Duli
  Mirjan Duli14 ditë më parë

  Sa kang kot deshtim 👎👎

 • pabloescobar994
  pabloescobar99414 ditë më parë

  Musik bithqirash

 • hen ko

  hen ko

  14 ditë më parë

  Bravo super

 • aswer huio
  aswer huio14 ditë më parë

  E ka kopju taynen,Tayna un kam qef me ndru lojen,Finem:Ndron moti ndron loja😊

 • Eli Rezart3
  Eli Rezart314 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Gaz Prognaj
  Gaz Prognaj14 ditë më parë

  Super kenge jeni dy kengetaret me te mire be shqipri

 • Jovic
  Jovic14 ditë më parë

  🇷🇸

 • Αdi Sulaj
  Αdi Sulaj15 ditë më parë

  Dgf🚗🏎️💯

 • aswer huio

  aswer huio

  14 ditë më parë

  🇮🇹🇦🇱💪⚔️🇪🇺

 • Aleandro Sulaj
  Aleandro Sulaj15 ditë më parë

  Zjarr🔥🔥

 • Lavdrim Rama
  Lavdrim Rama15 ditë më parë

  1:00 adriani 🤗🥰☺🤗🥰😇☺😘🤩😍

 • Lavdrim Rama
  Lavdrim Rama15 ditë më parë

  Adriani ma bukur se finem

 • Jsis Ksksj
  Jsis Ksksj15 ditë më parë

  Tiktok ?

 • Ylli Xhixha
  Ylli Xhixha15 ditë më parë

  O finem je tigri

 • anita xhahu
  anita xhahu16 ditë më parë

  Keng shume e bukur

 • Nikol Frroku
  Nikol Frroku16 ditë më parë

  Bravo super

 • Nadja Gremi
  Nadja Gremi16 ditë më parë

  Boss......finem😏🤜🤛

 • Nadja Gremi

  Nadja Gremi

  16 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • tralala tralala
  tralala tralala16 ditë më parë

  Jeg skulle aldrig have sat jer sammen 🤔😂

 • Behar Kasa
  Behar Kasa16 ditë më parë

  Super kenge per mua

 • ItalianEagle🦅
  ItalianEagle🦅16 ditë më parë

  🇮🇹🇦🇱💪⚔️🇪🇺Respect

 • KOSOVO is doing the best music in Europe
  KOSOVO is doing the best music in Europe16 ditë më parë

  Adriani from Kosovo❤️❤️❤️ 🦅🦅🦅🇽🇰 and ky tjeri garant 🇦🇱 😂😂😂

 • Dejvi Cucuri

  Dejvi Cucuri

  16 ditë më parë

  A nuk jemi 1 ne?

 • GRANDER STUFF
  GRANDER STUFF17 ditë më parë

  Me rop shpie sara esht ajo ?

 • Romeo Hysi
  Romeo Hysi17 ditë më parë

  Super keng

 • tralala tralala
  tralala tralala17 ditë më parë

  Bliv ved

 • tralala tralala
  tralala tralala17 ditë më parë

  💓💓

 • tralala tralala
  tralala tralala17 ditë më parë

  Det står skrevet det er ikke skørt

 • tralala tralala
  tralala tralala17 ditë më parë

  I er bare så gode sammen 🤗

 • mara beautygirl
  mara beautygirl17 ditë më parë

  ✅✅✅✅

 • Vasil Vaso
  Vasil Vaso17 ditë më parë

  Finem adrian 👑👑🇦🇱🇦🇱😎😎

 • tralala tralala
  tralala tralala17 ditë më parë

  Bliv ved drenge I kommer frem af jeg har adopteret jer 👍👍❤️❤️❤️

 • Nertila Gremi
  Nertila Gremi17 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

 • Silvio Mici
  Silvio Mici17 ditë më parë

  Kong kari

 • FLORDI
  FLORDI17 ditë më parë

  althe.info/number/r5zaoo2xiYt7mb4/video

 • Elisa_ tayna
  Elisa_ tayna17 ditë më parë

  Ti krejt i pate Ti krejt kang kote

 • Jona
  Jona18 ditë më parë

  me duhet emri asaj bjondes ne fillim per nje projekt ne shkolle

 • cybleX

  cybleX

  18 ditë më parë

  ayip

 • Fabjo Alilanj
  Fabjo Alilanj18 ditë më parë

  Super hit

 • Anila Gojani
  Anila Gojani18 ditë më parë

  O finem ky Jani te kopjon fjalez

 • Luis Tarja
  Luis Tarja18 ditë më parë

  ❤️🤑💣🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Elida Aliaj
  Elida Aliaj18 ditë më parë

  Super

 • Joanna
  Joanna18 ditë më parë

  💙💙💙💙❤❤❤❤

 • liljana Elmazi
  liljana Elmazi18 ditë më parë

  ADRIAN KETE VIDEO E KE BERE SHUPER

 • Agatay Ertan
  Agatay Ertan18 ditë më parë

  1,4Mio

 • Toshi Daja
  Toshi Daja18 ditë më parë

  💪💪👏👏👏

 • Hava Ferizi
  Hava Ferizi18 ditë më parë

  Liebe deine songs bin auch albana 🇦🇱🇦🇱🇦🇱💙👍🥳🇦🇱🇦🇱

 • Joanna

  Joanna

  18 ditë më parë

  This is like "andiamo" but andiamo is for me still numero uno ❤️❤️

 • Selma Zyberaj
  Selma Zyberaj18 ditë më parë

  👏👏👏👏👏

 • Indrit Xhika
  Indrit Xhika18 ditë më parë

  Jeni yje

 • AL Gᴇʀsɪ
  AL Gᴇʀsɪ19 ditë më parë

  shum shum shum kot

 • serry ciok
  serry ciok19 ditë më parë

  O finem je super yll rrepit edhe kengen e rradhes e ke bere super hit 😜💪😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇪🇦🇱🇧🇪🇦🇱 respekte nga Germany

 • Suada Shkurti
  Suada Shkurti19 ditë më parë

  👏👏👏

Faqja Tjeter