Fake Off - Humor lushnjar nga parlamenti - 17 Shtator 2021 - Vizion Plus

www.vizionplus.tv
fakeoffvizio...
VizionPlusTV
VizionPlusTv
VizionPlusTV

Nje format qe vjen nen moderimin e Agron Llakaj dhe Xhevahir Zeneli, dy personazhe mjaft popullor dhe te dashur per publikun, dy nga ikonat e humorit shqiptar, pjese e show-t te humorit ne Vizion Plus, Alpazar. Nje format satirik me fokusin kryesor tek lajmet e dites nga vendi, bota dhe jo vetem. I trajtuar ne formen e nje post-edicioni informativ, “Fake Off” do tė jetė njė parodi e lajmeve tė pėrditshme, e cila satirizon politiken, aferat korruptive, abuzimet me pushtetin, si edhe ēdo fenomen tjeter negativ ne shoqerine shqiptare.Subscribe: www.youtube.com/user/vizionpl... "

Komente

 • orhan lula
  orhan lula15 ditë më parë

  spaku. kavdekur ne shqipri satejet rama dhe yri kim e spaku ka shume dosje te pa hapur. me qindra pse. sjane Hour zonja ederuar ambasadore drejtesia shqiptare ka. vdekur. SEJANE te gjithe persona qe ka. vendosur rama ne. drejtesin shqiptare dhe. quet drejtes erames per te rujtur dhe mbrotur ramen. nga. pislleqet qe ka ber

 • Abas Hoxha
  Abas Hoxha19 ditë më parë

  Mos pacit vdekje si mund te bej populli pa ju

 • American Generation
  American GenerationMuaj më parë

  Pa mènd 😂😂😂😂😂

 • Ardian Gjata
  Ardian GjataMuaj më parë

  Ky djali ri me pelqeu o djem rrebeni armet ja vdekije ja liri keni afer sali berishen prap lufte do te kemi brenda popullit shqiptar me lufte brenda vetvetes me parrudhen perbysem diktaturen vk

 • Ardian Gjata
  Ardian GjataMuaj më parë

  Populli i 97 tragjedija e gerdecit populli shqiptar nuk egziston si popull.......analfabet.....

 • Flutura Maskaj
  Flutura MaskajMuaj më parë

  😁😁😁😁😁🤣🤣🤣🤣🤣

 • Akexandra Sitnova
  Akexandra SitnovaMuaj më parë

  Agron na i rruajte fareeeee

 • Shpresa Lule
  Shpresa LuleMuaj më parë

  Goni mos u mer me lulzim bashes po' me edi ramen qe po' shkatrron vendin

 • Steven Lucas
  Steven LucasMuaj më parë

  Me pleher njeri se ky katnari i memalise nuk gjen ne ekranet televizive..mashtrus, lepires, intrigant, ironik,te gjitha te keqiat i ka pederasti..sa per ket tjetrin, e dim mire se ku u be i njohur..neper pijetoret e Tiranes..dmth nje cop pjaneci

 • Bajram Cena
  Bajram CenaMuaj më parë

  P

 • Sandri Bushpepa
  Sandri BushpepaMuaj më parë

  Du ni demokrat tfuqishem nparlament kush del tjapi urdhna tnimoje popllin voten ja jap une

 • Sandri Bushpepa
  Sandri BushpepaMuaj më parë

  Ka vdekur ngushllime se duhet ni demokrat i fort atje nparlament

 • Sandri Bushpepa
  Sandri BushpepaMuaj më parë

  Ej tu wa ej tu qesht olul

 • Erion Yzeiri
  Erion YzeiriMuaj më parë

  Uragani i demokracis o zot

 • Erion Yzeiri
  Erion YzeiriMuaj më parë

  Ju dhjefsha mu ne pd me gjith sali gomeret pllasin

 • Elton Daily
  Elton DailyMuaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht me ne.

 • Lili Adamo
  Lili AdamoMuaj më parë

  U kenaqen gra e bura gjith nate Duke ngateruar nearlament po' Juri Kim cfare thote per Mete nate ne parlamen dhe a Jane te lumtur burat e ketyre grave deputeteve qe fine gjith nate rrugave te parlamentit

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht me kanalin tonë.

 • Diana Meleq
  Diana MeleqMuaj më parë

  Vucicin jo lepur

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht me kanalin tonë.

 • gandia playa
  gandia playaMuaj më parë

  Si ne kohen e dulles bertasin horrat,our dulla I bente presion serbise,she servilat spiunat bertisnin te marin te keqen.

 • Fabian Muco
  Fabian MucoMuaj më parë

  Te lumte bitha o goni hahaaaaaaaaa

 • Engjel Veizaj
  Engjel VeizajMuaj më parë

  Ti ore fashater je per te qire cfare le ore robe qire

 • Engjel Veizaj
  Engjel VeizajMuaj më parë

  Ka te. Drejt Ku depudeti

 • Luljeta Hana
  Luljeta HanaMuaj më parë

  Boll fole o lul ste pin uji pilafi

 • Elton Daily

  Elton Daily

  Muaj më parë

  🇩🇪Mësoni gjermanisht me kanalin tonë.

 • Erlind Kamberaj
  Erlind KamberajMuaj më parë

  O zoti gone ke luajtur nje humor te bukur bashk me te ndjerin koco shum vite perpara partizanet me gjermanin ka shum domethenje

 • Djemte e Pasifikut The Pacific Boys
  Djemte e Pasifikut The Pacific BoysMuaj më parë

  O GONE KI MENDJEN SE KY SALIU PO BEHET KANDIDAT I FORTE PER TE ZENE KARIGEN NE FAKE OFF.

 • Nimet Beqo

  Nimet Beqo

  Muaj më parë

  GONE ! MO U MËRZIT SE KA VËN PLOT NË FEJZBUK XHEFRI NË JUTUB DHE UUUU UUUU! DALE SE HARROVA TË JEP FEJZO BUKU BUK? ! XHEFRI ! TI VETËM ANTI AMERIKAN MO U BË ... JA ! Ju shpëtova ! Me një gur tre zogj ... Mbarova ! Kalo qimona ! Ja prapë harrova Pastë shëndet dhe aida shtinua DERI në ditën e çlirimit nga Çmbetën të më falin

 • DIZING FASHION STILE
  DIZING FASHION STILEMuaj më parë

  😂😂😂😂😂

 • Tony Baka
  Tony BakaMuaj më parë

  Po Rama do te kete thithur ndonje gram Mill dhe nuk I flihej dhe ka vendosur me vend qe te shkoje per party me ndoj club mendoj hajt ta kalojme me keta budallejt

 • Pieter Vija
  Pieter VijaMuaj më parë

  Pershendetje nga Italia, hera e pare qe ju shoh ,por qenkeni FANTASTIk, jam shkodran qe ne 1991 ne Italia humorin dhe ironin e adhuroj dhe ju dini ta shfaqni mrekudhueshem. 👍

 • Ferdi ferdi

  Ferdi ferdi

  Muaj më parë

  Pershendetje nga kina

 • Erion Lamcaj
  Erion LamcajMuaj më parë

  Jefray bravo i ke batutat spontane.

 • Nimet Beqo
  Nimet BeqoMuaj më parë

  Betohem SE papunësisë do ti gjej vëndin TË miratohet urgjentësisht Isht Isht Isht Policia gjuhë- sorrrrrre Rrrrrresppepepekteeee

 • Arjana Bufi
  Arjana BufiMuaj më parë

  na kenaqet

 • Ilir Ilir
  Ilir IlirMuaj më parë

  Po I vjen inat gones se po qeshin me shume me parlamentin se me ate 🤪

 • Asllan Hajra

  Asllan Hajra

  Muaj më parë

  e mir o mir gallat per te qeshur .ne fakt sot ishte tamam per te qeshur estrada e lushnjes dhe e beratit hahahahah

 • Media Tirane
  Media TiraneMuaj më parë

  Deputeti lushnjes humor Po ka fol shum tamam bravo

 • Asllan Hajra

  Asllan Hajra

  Muaj më parë

  hahahahaha e fort luan miu ne spital edhe policat nuk kane leke per te paguar mishin

 • Dritan Semani
  Dritan SemaniMuaj më parë

  👏👏👏

 • Shqipet
  ShqipetMuaj më parë

  Haha sa kam qesh,bravo

 • Healthy kitchen
  Healthy kitchenMuaj më parë

  Them te drejten Agron tu hape pune se e ke me qef te imitosh Berishen tu hape pune o Agron

 • Tefta Kolici
  Tefta KoliciMuaj më parë

  Episodi eshte i shtatorit 👏👏Goni e Xhefri jeni vetevetja te mbrekullueshem👏👏👌👌👍👍

 • berati99
  berati99Muaj më parë

  E ka fajin vaksina

 • Gesi Bekiari
  Gesi BekiariMuaj më parë

  berish mut i eshte babai i korupsionit

 • Enea BrawlStars
  Enea BrawlStarsMuaj më parë

  Gusht apo shtator ky episod?

 • Asllan Hajra

  Asllan Hajra

  Muaj më parë

  hahahahah korik

 • ylli meta
  ylli metaMuaj më parë

  Punoin mbas nate te Marin ore veshtirsie

 • Asllan Hajra

  Asllan Hajra

  Muaj më parë

  nga ngel pa leke turni i tret se kur punojne naten paguhen me shume hahahah

 • Ardian
  ArdianMuaj më parë

  Keta te vrasin per parti or vella, po kaq popull dele jemi qe na terheqin prej hunde pisa si Berisha e Rama!? E meritojme ti kemi!

 • Asllan Hajra
  Asllan HajraMuaj më parë

  ke boll kumeri thuhet

 • Me Hej
  Me HejMuaj më parë

  Pse me largu Berishen kur tjert jan shum ma te kqi

 • Erion Yzeiri

  Erion Yzeiri

  Muaj më parë

  Sa gjynah me te vertet ai sali laviri

 • Lorenzo M
  Lorenzo MMuaj më parë

  Ca tha ai cuni ne mbedhjen e PD saliut?? Me tha gjyshi 93 vjec te rrembejm armet????. Po kunder kujd to me luftu o p... motre. Do lufte civile??. Andej nga ke zbrit ti vazhdon akoma kanuni i Lekes. Provoje mer te q... Kina racen se ka akoma vende bosh te varezat per kopila si puna jote

 • Jus HD Mullahi
  Jus HD MullahiMuaj më parë

  Mori ciften dul per gja aman aman aman aman

 • I LOVE ENGLISH
  I LOVE ENGLISHMuaj më parë

  Shkon gjuha ku dhemb dhëmbi. Dhëndërrushi flet për përdhunim. Kur familja e tyre e ka përdhunuar Shqipërinë nga piramidat, kopi i 2005, dhe gopi etj.

 • Asllan Hajra

  Asllan Hajra

  Muaj më parë

  shume sakte

 • Cimi Buci
  Cimi BuciMuaj më parë

  Bravo deputetit

 • Toka Jone Toka Jone
  Toka Jone Toka JoneMuaj më parë

  LU🇦🇱🦅✌️👌.... THEMELET E SHTETIT SHQIPTARE EDHE TË DEMOKRACISË ........... 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🦅 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👍⭐⭐⭐⭐⭐⭐👏👏👏👏👏👏👏

Faqja Tjeter