Mevli ft. Sabiani - Gurbet (Official Video 4K)

Argëtim

Facebook: ArkivaShqip
Instagram: arkivashqip
Muzika: Petro Xhori, Sabiani
Teksti: Petro Xhori
Arrangement: Samuel Kodra
Mix/master: Xhulio Milloshi
Video: MaxProduction
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/662gA6AY2GrJYacMNSQosP
iTunes: music.apple.com/us/album/gurbet-feat-sabiani-single/1551359268?ls=1&app=itunes

Komente

 • Renata Kamami
  Renata Kamami35 minuta më parë

  Sa kenge e bukur

 • Sabina Latifi
  Sabina Latifi4 orë më parë

  Bravooo Mevlan per kongen eshte shummm kong me domethonje Dhe mami jot osht shum e mire dhe rolin e ka bo fiks si ato nonat qe kajn per fmijen e vet kur jan ne gurbet.😊😊😊

 • Sabina Latifi
  Sabina Latifi4 orë më parë

  O Mevlan bej kong per Ledijanen e te shohim se cka ka me thon Antonela.😂🤣🤣😂👍👍👍

 • Gerta Ismaili
  Gerta Ismaili14 orë më parë

  Super na mallengjeve mevlan pafund shendet dhe fat per te gjith shqiptaret jashte 😍😢

 • Andi.Sh2
  Andi.Sh2Ditë më parë

  Suksese vella👏❤

 • Arjel arjel Arjela123
  Arjel arjel Arjela1232 ditë më parë

  Bravo kjo kenge te bene vertete te qashe bravo rrespekte ju lumt goja 😭😭😭😭😭😭😭😔😔😔😔😊😊😊😊😊😊😊😊

 • Aleksandra Zeneli
  Aleksandra Zeneli2 ditë më parë

  Mevli o legjendë!

 • Happy ila
  Happy ila2 ditë më parë

  nuk pot dhez mire . per nje muja 3 milion ..kurse Melisa per nje jav hahahahah

 • Basri Krasniqi
  Basri Krasniqi2 ditë më parë

  Sabukr Kendoni

 • Florinda Meta
  Florinda Meta2 ditë më parë

  E bukur dhe prekese

 • GunzAlb
  GunzAlb3 ditë më parë

  Kush ka ber dislike sigurisht jan Ata lloj njerzish qe sdi ca eshte kurbeti dhe sdi cdo te thot te kesh prinderit larg syrit dhe larg vetes.. Qe nuk e din sa vuajm ne ne emigrim larg familjes... Bravo mevlan Sabian 😢😢

 • Soni Sulaj
  Soni Sulaj3 ditë më parë

  Super keng qe na prek te gjithve me shum ndjenj brenda 👍

 • Mimoza Doda
  Mimoza Doda4 ditë më parë

  Sa shum e degjoj dhe aq shum qaj bravo cuna jeni super talent 👏👏

 • زهراء الروسيه Al Russia
  زهراء الروسيه Al Russia4 ditë më parë

  And always remember good gives the Most difficult tasks to his strongest soldiers

 • Omer Rexhepi
  Omer Rexhepi4 ditë më parë

  Shumë e bukur🌍

 • Emanuela Qazimllari
  Emanuela Qazimllari4 ditë më parë

  Superrrrr

 • Bero Hero
  Bero Hero5 ditë më parë

  Bravo e keni bere shum bukur

 • Endrit Cerra
  Endrit Cerra5 ditë më parë

  Respekte per Mevlanin sukses vlla

 • Alexandra Seidirai
  Alexandra Seidirai5 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️😍😍😍😍😍😢😢😢😢

 • Aferdita Krasniqi
  Aferdita Krasniqi5 ditë më parë

  Djali ma dergoj ket link😢nga gyrbeti A do behet naj her o zot te na vin femijet Sa veshtir me dal femijet 20vjeqar t,merr😢😢gjith na votojm femijet kerkun😕😕😕😕🙏

 • Jimmy Kapica
  Jimmy Kapica6 ditë më parë

  Shuj shun

 • Enxhi Engji
  Enxhi Engji6 ditë më parë

  Kame vite large familjes time❤❤💋

 • Enxhi Engji
  Enxhi Engji6 ditë më parë

  Shum bukur kio muzika complimenti mevlan ju uroi nga zemra ime sa me shum kenge me te bukurra ju pershndes nga italy enxhi 😍😍😍 suksese me kete kengn per shndes familjen time skam vite pa iparre me sy😢

 • Vitori Tosku
  Vitori Tosku6 ditë më parë

  Bravo mevlan

 • vasi misliu
  vasi misliu7 ditë më parë

  ady2tewlewrrree562909r

 • Eri Mata
  Eri Mata7 ditë më parë

  1sh

 • Albion Cipi
  Albion Cipi7 ditë më parë

  Shume bukur mevlani I per'puthen😘😊😊

 • Luce Kalariu
  Luce Kalariu7 ditë më parë

  Bellissima canzone ,un due super complimenti

 • david devi
  david devi7 ditë më parë

  Shum e bukur kenga dhe prekese bravo mevlan suksese

 • Rona Beqiraj
  Rona Beqiraj7 ditë më parë

  Hajde Mevlan hajde

 • postman161616 postman161616
  postman161616 postman1616168 ditë më parë

  Türkiyeden selam aşklarım yaşasın Arnavutlar !

 • Altin Halili
  Altin Halili8 ditë më parë

  Po ikin njerzit tane pa i thene lamtumire 🙃🙃🙃🙃🙃

 • best- one
  best- one8 ditë më parë

  Kendon: Mevlani edhe Antonela😂😂🙈 Super keng👍

 • Albjona Kurti
  Albjona Kurti8 ditë më parë

  Te lumte mevlo

 • Arnesa Millaku
  Arnesa Millaku8 ditë më parë

  😋😋

 • Vasjar Abazi
  Vasjar Abazi9 ditë më parë

  Bravo Mevlan nje super keng esht e vertet sado qe jemi rritur larg dhe loti derdhet sado qe jemi te medhenj ka dit te mbushet zemra prandaj sa me shum like per kete super keng

 • David div
  David div9 ditë më parë

  Bravo Mevlan kingu

 • Voka 1966
  Voka 19669 ditë më parë

  Sh.bukur vargjet dhe interpretimi duet.... ah kurbet na trete te gjall 😪😪

 • marsela imeraj
  marsela imeraj10 ditë më parë

  Bravo Mevlan ⭐⭐⭐⭐

 • ska emer
  ska emer12 ditë më parë

  nje kenge se ste merzitesh e sikur ta degj gjith diten 💖

 • ska emer
  ska emer12 ditë më parë

  kenge me nje kuptimplot per ata qe jan ne emigrim e i merr malli e per guret ku jan rrit e jo me per njerzit e shpise 😥💖

 • ska emer
  ska emer12 ditë më parë

  te dy nje ze fantastike ju uroj suksese te me tejshme jeni super

 • sandri josifi
  sandri josifi12 ditë më parë

  mevli je shum imir po me ledjanen do jesh dhe me imir

 • albanie albanie
  albanie albanie12 ditë më parë

  Bravo se na knaqe me kete muzik prekese kena mall per njerzit tone kurbeti na largoi per se gjalli zoti te rujt Mevlan Shaba suksese per muziken respekt per ty

 • Florim Kozhani
  Florim Kozhani13 ditë më parë

  🇦🇱🇽🇰👬👫❤️❤️❤️

 • Florim Kozhani
  Florim Kozhani13 ditë më parë

  Hallo

 • Nertil Hysa
  Nertil Hysa13 ditë më parë

  Kenga me e bukur e vitit. Like kush mendon keshtu 👍👍👍

 • Edisa Haxhihalaj
  Edisa Haxhihalaj13 ditë më parë

  Bravo cuna super kenge , Sabiani nje super artist 👍 Mevli nje super cun endrra xhdo vjerre 🙏

 • hobby vlora
  hobby vlora13 ditë më parë

  Ne qe jemi ne kurbet, na qan zemra per SHQIPERIN dhe per njerzit tan edhe kur dukemi te lumtur.

 • LEO YT
  LEO YT14 ditë më parë

  Skam fjale per kte kenge mjaft te bukur

 • Anita Veneti
  Anita Veneti14 ditë më parë

  Per mua kenga me e mir esht Ledianaaaa e bukur sikur Zana Jio se bej shaka te githa sum te bukura jin bravo

 • Florim Kozhani
  Florim Kozhani14 ditë më parë

  Jo

 • Florim Kozhani
  Florim Kozhani14 ditë më parë

  JARA

 • Florim Kozhani
  Florim Kozhani14 ditë më parë

  🇽🇰🇦🇱❤️❤️❤️👫👬🌹

 • bana bana
  bana bana14 ditë më parë

  😍😍😍super keng 🤗🤗🤗🤗

 • Ela ela
  Ela ela15 ditë më parë

  Super kenge.. Bravo mevli👏👏lum nena qe te ka🌟🌟te uroj shuuuume suksesee🌟👏👏👏

 • doire aintu
  doire aintu15 ditë më parë

  Nje njeri qe rrespekton familjen sidomos nenen ai person ka vlera te medhanja

 • Stella Ageja
  Stella Ageja15 ditë më parë

  😭😭😭😭Un gjaj se nuk ikam te dy po' Jeta kshu e ka bravo te dy julumt goja

 • Mike Saraft
  Mike Saraft15 ditë më parë

  *Gesù Cristo è il Figlio di Dio, morto e risorto dai morti per darci la vita eterna.* *Egli ha anche promesso di guarire il tuo corpo.* *Questo è vero amore!!! (alza gli occhi e chiediglielo)*

 • Ida Florida
  Ida Florida15 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇧🇪🇧🇪🇧🇪

 • shkoder albania
  shkoder albania15 ditë më parë

  Super keng suksese mevlan

 • dolita windo
  dolita windo15 ditë më parë

  bravo bravo, 😘♥️❤️ kam 15 vjet ne kurbet na esht tha ❤️edhe syu per nenen qe nuk u ngopen kurr ♥️♥️

 • Jani Balliu
  Jani Balliu16 ditë më parë

  👌👏⭐️⭐️🤗🤘🤘🤘🤜🤛🤙🎤🎤🎶🎶🎵🎼🎻🎙️

 • Jani Balliu
  Jani Balliu16 ditë më parë

  Je shum bukur

 • bilinas mini
  bilinas mini16 ditë më parë

  bravo bravo, 😘♥️❤️ kam 15 vjet ne kurbet na esht tha ❤️edhe syu per nenen qe nuk u ngopen kurr ♥️♥️

 • dolita windo

  dolita windo

  15 ditë më parë

  LUM NANA QE TE KA.

 • blerina uka
  blerina uka17 ditë më parë

  Shum keng e bukur sa her e degjoj lotet me rrjedhin se kam 7 Vite pa u kthyer ne shqiperi😭 te Familja gjithsesi ju peruroj per kete Kenge te bukur qe na jep shum emucjon👏👏👏👏👏👏👏❤❤👑👑👑👑

 • Egzon Imeri
  Egzon Imeri17 ditë më parë

  👌👌👌👌👌

 • Turkey MC Mollaoglu
  Turkey MC Mollaoglu17 ditë më parë

  I love this Song....Respect Brothers... so nice...!!!

 • bilinas mini

  bilinas mini

  16 ditë më parë

  KARAT E MELISES I KAN BER DIS LIKE

 • Alesja Hima
  Alesja Hima17 ditë më parë

  Ju lumt goja jeni kengetar super

 • Mei Gata
  Mei Gata17 ditë më parë

  O zot sa prekese sa kam qare. .😓😢😢 vetem kush eshte larg prinderve e kupton..

 • linda melisa
  linda melisa17 ditë më parë

  ZOTI ju ruajt të gjith ata qe jan në gurbet🇦🇱🙏

 • linda melisa
  linda melisa17 ditë më parë

  Mevlan na kënaqë me ket keng na qan zemra për fëmijët 😭

 • Erjon Krosi
  Erjon Krosi17 ditë më parë

  Se di cfr qellimi kan ne jett Kto qe i kan bo dislike ksaj kenge

 • doliio volay
  doliio volay17 ditë më parë

  Oj nane vetem ty tmendoj e kam shummmm malll nuk e di kur do takoemi nhe dite .😭😭😭😭😭🙏🙏🙏😭

 • Anxhela Sadushi
  Anxhela Sadushi17 ditë më parë

  Mklla

 • Anila Vrapi
  Anila Vrapi18 ditë më parë

  👌👌👌👌👏👏👏👏

 • alida flus
  alida flus18 ditë më parë

  Kush nga cunat qe esht ne kurbet esht prek nga kjo keng “UN PO PER VETE”

 • Sinan Izvira
  Sinan Izvira18 ditë më parë

  LUM NANA QE TE KA.

 • Sinan Izvira
  Sinan Izvira18 ditë më parë

  Ju kendofte shpirti e zemra gjith jeten. RRESPEKTE .

 • Hatiqe Hoti
  Hatiqe Hoti18 ditë më parë

  tgigyhc

 • alida flus

  alida flus

  18 ditë më parë

  Ju lumt ,me tvertet nje keng shumm prekse, suksese ne projektet tjera, 👌🏻

 • Edison Koromani
  Edison Koromani18 ditë më parë

  Super kenge bravo 🇦🇱🇦🇱

 • Rich Hellbanianz HB
  Rich Hellbanianz HB18 ditë më parë

  KARAT E MELISES I KAN BER DIS LIKE

 • Edona Badalli
  Edona Badalli18 ditë më parë

  Dxxxc

 • Bianca Marina
  Bianca Marina18 ditë më parë

  Bravo mevlani bravo

 • Aleksandro Bregu
  Aleksandro Bregu18 ditë më parë

  Mevlan te lumt goja me kete keng na preke shum

 • Aleksandro Bregu

  Aleksandro Bregu

  18 ditë më parë

  Mevlan je 🌟🌟🌟

 • orgito muhametaj
  orgito muhametaj18 ditë më parë

  Bravo mevli😢😢😥😭😭😭😭🥺

 • Valbona Mal
  Valbona Mal19 ditë më parë

  Na dogji malli per prinderit. Na vrau shpirtin mergimi. E humba babin per krishtlindje e smunda ta prek e ti marr ere per here te fundit . Qaj me lot dite e nate.😔😔😰 Respektet e mia Mevlan e Sabian !🙋‍♀️

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov19 ditë më parë

  Shume emocionuese ne se jemi larg e dime shume mire largesine ndaje shpise familjes 😪😪😪bravo Sabian &Mevlan 👍👏👏👏

 • Tatjana Dishaj
  Tatjana Dishaj19 ditë më parë

  Ju lumte goja me keto kenge mallengjyese se ne qe jemi larg kemi sh mall per vendin tone te mrekullueshem 😔👍👋👋👋👋🙏

 • Luis selimi Luis 12
  Luis selimi Luis 1219 ditë më parë

  Bravo 🔥🔥🔥🔥

 • strve
  strve19 ditë më parë

  Bravo

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  19 ditë më parë

  Sa like shkoj per dashurin e perjetshme 《Prinderit》

 • Lindi Gashi
  Lindi Gashi20 ditë më parë

  😭😭😭

 • Ilva Boci
  Ilva Boci20 ditë më parë

  Mevlan do ma japesh nr e telefonit se jam fansja jote?

 • zejnepe kadriu
  zejnepe kadriu20 ditë më parë

  Ju lumt ,me tvertet nje keng shumm prekse, suksese ne projektet tjera, 👌🏻

 • Venera Pulaj
  Venera Pulaj20 ditë më parë

  Sabian ze i bukur!

 • sokin jon
  sokin jon21 ditë më parë

  Zoti i rujt te gjithë GURBETQARET 😭😭

 • Suzana Cinari
  Suzana Cinari21 ditë më parë

  Mevlan per dite i degjoj kenget e tu ne jutup je shume i mire o lediana zemer gur sillu mire me mevlanin vleresimin qe te ka bo mevlanin sta ka bo asnje mashkull mos merr per koti me djemt tjere se do maresh fam po do digjesh pasta ne qoft se je si u par aqite ne fillim

 • Ervi Visi
  Ervi Visi21 ditë më parë

  Fiks kjo kenga per cunat e anglis

 • Aldin Mislimi
  Aldin Mislimi21 ditë më parë

  Klavjature:Aldin Mislimi🇷🇸

 • sokin jon

  sokin jon

  21 ditë më parë

  Mevli

 • Fredis Daja
  Fredis Daja21 ditë më parë

  Mevlan djali na ke prek te gjithe me ket keng vlla te pershendes nga germania

Faqja Tjeter