Ku ishe ti? Demokratja “gozhdon” Berishen ne Elbasan | ABC News Albania

Per informacionet me te fundit klikoni:

Web: abcnews.al/

Facebook: abcnews.al/

Instagram: abcnewsal

Subscribe kanalin tone ne: youtube: www.youtube.com/user/abcalbanian

Komente

 • Natasha Stefa
  Natasha Stefa10 ditë më parë

  TI BRAVO MOJ ZONJE INJORANTET VETEM E BESOJNE BASHEN E BERISHEN LERI GARANTIMEET Z BERISHA SE PERVEC VARFERISE ASNJE TE MIRE SI KINI BERE SHQIPERISE JU TE DJATHTE DHE TE MAJTE MJAFT ME KOHA JUAJ PO MBARON

 • Lupas hundas Sergjio
  Lupas hundas Sergjio10 ditë më parë

  Ke mbroni sali. Kriminel

 • Kyro D
  Kyro D14 ditë më parë

  Po ky eshte nje KRIMINEL moj zonje! Do te shpetoje PASURITE e grabitura dhe burgut!

 • Durim Xhameta
  Durim Xhameta14 ditë më parë

  U deshe nje grua te thote te verteten te lumte

 • Elias Fadil
  Elias Fadil15 ditë më parë

  Zelpra vucidolit. Na la pa Opozite ky njeri pa turp. Na kolonizuan kta politikane plera Mjere kush i shkon pas

 • Polazganejete
  Polazganejete16 ditë më parë

  Po moje Motere ju qe follet ju lumete goja edhe Zoti te bekofete. Se fjalete me vede i ke thane,pore moje motere ky ashte nji pereson qe ka bashkpunaer me serbin e rusin e francen. Ju ndoshta nuk e din a sdon me folure. Ketije tradhetari vete 3 pytje poti tregoje 1 ky ishte kunder popullite te kosove, 2 ky e Vrau Azeme Hajdarin per dy pun 1 e zbulone qe axhenti i serbise edhe 2 Azemi ka thane se une Jame me Rugovene edhe Tropoja ka me qen poligani i strevitjeve te Ushtrise se Rugoves, edhe Azemi e ka lane qe Gerdeci te furnizohet Ushtrija e kosove. 3 shaka bani Salihu me intervenimin e Bullatoviqite e te milloshin ne shkupe ne bisedime, U Vra Remzi Hoxha nga ilire Kumbaro edhe Gazmende kazideda, Kuresa Azemin e Likfidoje ma herte,per mjea plotesue serbe deshiren,edhe Gredecine e qoje ne ere vete qe kosovaert mose furnizohen 4 edhe Rugove ky bire kudre e ka Helmuere me toksikotike ruse ne mese dorese. Ky ashte (Salihu i jueje tradhetare Amerikane e dine mire se qefare pjelle e shkaute ashte turip i tije kete e vrafeshin si nji qen te keqe. Turp turp turp ashte ata qe i shkojen keti langoni tredhetari mberapa. Nga Prishtina

 • Tosi S
  Tosi S16 ditë më parë

  Keta dhjesin gjak……..bravo o burneshe

 • Tosi S
  Tosi S16 ditë më parë

  Keta akoma dhjesin gjak

 • Arti-për-artin - Lyrics
  Arti-për-artin - Lyrics17 ditë më parë

  Bravo zonje , se ky po ju mashtron sepse iu eshte djegur bishti dhe po tenton ta mbroj veten e jo juve.

 • Tetovari
  Tetovari17 ditë më parë

  Bravo zonja Duhanxhiu rrofsh e qofsh prej sot je Simbol i Demokracis, ti je per Kryetare te PD e jo sala basha m... kaka.

 • Flori Metushi11
  Flori Metushi1117 ditë më parë

  Sa i dashur ësht xhaxhi saliu me ata që e kritikojn, sa i ëmbël tregohet ai me ata që i bëjn pyetje te vështira, sot kur ai ësht i pa fuqishëm!! Xhaxhi sali xhaxhi sali dorën përmbi zemër vendose pak ti.

 • Tore Lleshaj
  Tore Lleshaj17 ditë më parë

  Boll ti shikosh surratin ksaj zonje taman shtrig.

 • ardian kryemadhi
  ardian kryemadhi17 ditë më parë

  Tani akoma me kete njeri i shpallur non grata per korrupsion madhor!!?? Ju ka bere sir ky mashtues qe e dinte mire se cfare bente basha dhe tani papritur se di!!??? Nese jeni demokrat te vertet mbeshtesni ref si kadilli jo keta plera te korruptuar! Te mbeshtetur nga ca plera te tjere militant- interesaxhij- te paguar sahanlepires -njerez pa moral etc.

 • ardian kryemadhi
  ardian kryemadhi17 ditë më parë

  Ai e vodhi demokracine.....ai kuadro komunist u be papritur demokrat!!??? Duke u katapultuar aty nga kuadrot e ppsh-se qe edhe sot i hedh hi syve demokrateve dhe sidomos te perndjekurve qe nuk i dha azgje!!??

 • Etna Luto
  Etna Luto17 ditë më parë

  Keshtu eshte kur nje Popull rri ne sundim 543 vjete nga Turqit e pastaj 50 vjete te burgosur nga Enveri! Pastaj Demokracia! Vjedhe, vjedhe, vjedhe! Kush pat mundesi per 30 vjete, vodhi Sepse dashuria per Atdhe e Komb mungon! Por mungon edhe Krenaria! Nuk mund te jesh Kryetar, apo Kryeminister Krenar nese Vendi yt nuk perparon sepse Bota te nencmon!

 • Pitxxx Pitxxx
  Pitxxx Pitxxx17 ditë më parë

  Po genjen o berishe zonja tha realitetin

 • Bulqiza Foto Video
  Bulqiza Foto Video17 ditë më parë

  Ty të raftë Covid-19 ti edhe saliut ky vetem gjak I ka dhënë Shqipërisë në 97 dhe e shkaktojë vendin saliu Faqeziu kalbësira e demokracisë dhe e krimit

 • Hit Men
  Hit Men17 ditë më parë

  Jqr na hengshit karin ky nythen e ti nongrada po mbron

 • Resli Resli
  Resli Resli18 ditë më parë

  Po dilni o popull beni protest per veten e tuaj e per familjen nga ngritja e cmimeve energjisë naftes benzines gazit apo ushqime per kete duhet te bejm protest dhe jo per partit qe luftojn per te vjedhur

 • Gerti 1990
  Gerti 199018 ditë më parë

  Pyetje shum te mençura dhe themelore, por pergjigja qé mori nga ky fosil i qelbur ishte pa pik sinqeriteti dhe vertetèsie!

 • Agron Sheshi
  Agron Sheshi18 ditë më parë

  Ca pytje moj zonje un thash po e pyt per 97 ten

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan18 ditë më parë

  Te pyeti per gje tjeter ooo Sale

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan18 ditë më parë

  Ne kete moshe ti nuk guarantor dot azgje

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan18 ditë më parë

  Ti ja fute bukur po kush ta kuptoje ?

 • Ndrec Ndoj
  Ndrec Ndoj18 ditë më parë

  Une qe po jap nje koment ,jam nga nje familje e persekutuar nga regjimi komuniste ,ne vitin 1953 ma vrane agjen ,nuk na e dhane as ta varrosim ,por edhe tesh 30 vjet ne shqipri nuk kemi demokraci reale ,partija demokratike nuk i mbajti afer te persekutuarit ,ti Sali u premtove shqiptarve hapjen e dosjeve te komunizmit ,nuk e bane ,te kemi votuar gjithmone ,si ka mundesi ,ata qe kane mekate ti denoje ligji ,por kane marre mallkimin e popullit ,dhe te Perendise ,gjyshi thonte ne vitin 1991 kur po hapej gjoja demokracija te uronte ty Sali sepse kishin perjetuar tmerr dhe persekutim ,por nuk na ka denuar perendija ,kjo eshte ma e mire per ne .

 • Festim Kertusha
  Festim Kertusha18 ditë më parë

  Vetem. Pordha. degjoj. Si. nuk. mbrojtet. Pronaret. qe. banda. PD. I. Vodhi. Pronat Vodhi. Kombin. Shiti. Detin. Vrau. Verdecin. duke. Shitur. Duke. Bere. Banka. Per. Vete Gjith. Miljardat. I. Mori banda. PD. Me. Bythqira.. Me. Then Parti. Vodhen. Gjith Ne. Shqiperi. nuk. Ka. Parti Ka. Hale. Ku. Popullin. Te. dhjes Amerika.. Rezoj. Komunuzmin Sot.. Lufton.. Ajdutet. e. politikes Pa. Ameriken Partit. Mafje. Me. Banda🇦🇱🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇹🇷

 • Luli Shkullaku
  Luli Shkullaku18 ditë më parë

  Ne halet ishte ....se kan tall byfhen me ne tash e 30 vjet....

 • Frank Franky
  Frank Franky18 ditë më parë

  Sali rumpalla komunist dhe klysh komunisti,tradhetar hajdut kriminel dhe armiku i popullit Shqipetar qe kerkon percarje ne PD dhe vllavrasje ndermjet Shqipetareve.Ketij qeni po i vjen fundi.Une kam lindur demokrat dhe jam demokrat deri ne fund te jetes sepse komunizmi me pushkatoi gjyshin tim dhe me internoi familjen time ,por ky komunist nuk ka qene kurre demokrat por nje komunist dhe antishqipetar qe me urdherin e Ramiz Alise u formua PDja dhe Sala u vu kryetar.Partia Demokratike me Saliun nuk mund te jete kurre nje Parti Demokratike por nje Parti e urryer komuniste dhe antishqipetare.Me vjen keq qe disa demokrate te vertete por te verbuar i ven nga pas ketij antidemokrati te betuar ,komunis dhe klysh komunisti.Partia Demokratike eshte vetete demokratike pa Saliun!

 • Festim Gj
  Festim Gj18 ditë më parë

  O gomar mashtrus èsht dora jote kudo te PD ja

 • verynice8888
  verynice888818 ditë më parë

  O legene se nuk eshte armik shqiptari per shqiptarin .. nuk eshte Edi Rama armik o qelpesire femer.. ruse e serb jeni o plera

 • Beh Basha
  Beh Basha18 ditë më parë

  Berish pse nuk e shijon pensioni edhe naj dit ne rehati,ashtu keshtu ste ka mbet asgje tjeter pos edhe naj dit ne lir deri sa te fusin ne burg per te bemat e tua prej njerit me meritor per vlerat e tuaja antikombetare

 • Mikel Lole
  Mikel Lole18 ditë më parë

  Bravo zonja Duhanxhiu mëse të vërteta ato që the ,por kujdes se Saliut nuk i pëlqen tja thuash të vërtetën në sy ,prandaj po mundohet tju shmanget përgjigjeve dhe të hidhet degë më degë ë siç ka bërë gjithmonë .

 • Tom Sufaj
  Tom Sufaj18 ditë më parë

  Zonja eshte shume e qart per pyetjet,

 • John & John
  John & John18 ditë më parë

  Te erdhi fundi ose burge do veshe ose haklajte do te perkedhelin pake veshet e kupton vete ti

 • art scorpione
  art scorpione18 ditë më parë

  Zonje ke ber pyetje me vend

 • tani laci
  tani laci18 ditë më parë

  ke te drejte zonje, por Sali Berishes ja futen se ka besuar Bashen Griten dhe nzenesit e soros

 • Adem Guce
  Adem Guce18 ditë më parë

  O berish. Thuaj zonjes se ti u ktheve te mbrosh bythen tende leri prrallat.. Ste beson me kush je mbetur si fantazem e politikes ste pjerdh me kush.

 • troi jonuzaj♡
  troi jonuzaj♡18 ditë më parë

  Partija demokratike esht sali berisha

 • Arber Kastriot
  Arber Kastriot18 ditë më parë

  Prita është kryefjala jote.

 • Gezim Naco
  Gezim Naco18 ditë më parë

  Respekte Zonje, per te verteten qe thua.

 • Aro Dalip
  Aro Dalip18 ditë më parë

  As mos enderroni ta merni ju oo Sala .por behuni bashke dhe me mire nji tjeter sa ju .po sa te jet Edi gjall nuk e con me kalin ai se ti hipe i zbrite Edi eshte i gjate nuk zbret se ri ne kembe

 • Gëzim Bektashi
  Gëzim Bektashi18 ditë më parë

  Nuk e kuptova këtë zonjë.Po ti ku ishe?Prisni çdo gjë nga Berisha!!!!

 • Nurie Thomo
  Nurie Thomo18 ditë më parë

  U prek interesi berishes po gjum do kishte fjetur se eshte pensioniste

 • F Suma
  F Suma18 ditë më parë

  O Plaku Mere

 • Mariglen Meta
  Mariglen Meta19 ditë më parë

  Bravo ti je demokrate e vertet

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora19 ditë më parë

  Fjalet e fjalimet i mbani shum bukur,po ju skeni qen aty gjer para ca vitesh e ca bet? Vazhdoni te lozni akoma me ate popull dele qe u vjen akoma na pas.

 • Arti Hoxha
  Arti Hoxha19 ditë më parë

  Mos gaboj zonja duhanxhi punon në shëndetsi kështu e mbaj mend si para 20 vjetëve intelektuale e vërtetë🙋🙋🙋🙋🙋

 • Markelian Prendi

  Markelian Prendi

  19 ditë më parë

  Keta njerez te drejte na duhen ne politiken shqiptare.

 • Silva Rrjolli
  Silva Rrjolli19 ditë më parë

  Te lumt ka fol shum bukur .çdo fjal qendron

 • ajsaj dfdfdf
  ajsaj dfdfdf19 ditë më parë

  Ti ke te drejte moj zonje, sepse po i digjete bytha nga zjarri, dhe per kete do te bejme lufte, vellaj me vellan ky eshte S Berisha

 • Enrik Rushan

  Enrik Rushan

  18 ditë më parë

  e sakte

 • Elvis Shahu

  Elvis Shahu

  18 ditë më parë

  Sikur ësht hera e par.

 • Taylor Hill
  Taylor Hill19 ditë më parë

  Partia demokratike e PS Lsi jane mallkim per popullin Shqipetare e me i mallkuari eshte Berisha

 • Ena Vlore
  Ena Vlore19 ditë më parë

  Ti ishe ne kolltuk o sali bisha🤐🤫🤮

 • Ena Vlore
  Ena Vlore19 ditë më parë

  Langot e birishes ulerinj

 • Ena Vlore
  Ena Vlore19 ditë më parë

  Bisha i vrau demokratet ujku vjeter

 • Pjeter Gjinaj
  Pjeter Gjinaj19 ditë më parë

  Po lere o sal se me urdherin tend jan larguar

 • Franco Doci
  Franco Doci19 ditë më parë

  Ky ste pergjigjet me inteligence ne asnje detaj te pyetjeve tuaja zonje. E lodhe kot gojen....! Ky nuk eshte politikan ky eshte nje rrote gomari qe ka patur stafeten e nje studenti laskar te komunismit, dhe ju akoma shpresoni te beni demokraci me kete....ku kuuuuuu

 • Kadri Voka
  Kadri Voka19 ditë më parë

  Dr Sali Berisha nuk ka ndërmend të jetë kryatr në P.D.kontributi i Dr.Sali Berishës të bashkoj Shqiptarët kundër tradhtarve në krye me Sorosin.

 • Adriatik Lilollari
  Adriatik Lilollari19 ditë më parë

  Elbasanasit nuk vijne ng tropja

 • Sllatina
  Sllatina19 ditë më parë

  Berisha Basha janë e keqja e shqiprisë o shqiptarë hala se kuptuat ata që hapin gërmazin janë e keqja shtetit o njerëz hjekni prej dheut se krimineli është kriminrl

 • Sllatina
  Sllatina19 ditë më parë

  O Berisha nuk pot vjen turp me dalë në TV o kriminel o hajnë po ti edhe Kosovës i ke bë shumë dëme o kriminel o hajnë fytyrën e ke kriminel ata që hapin gërmazin janë kriminel pa dyshim dhe hajna

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli19 ditë më parë

  Bravo. Bravo. Zonje. Rrespekt. Nga. Tegjith. Demokratet.

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza19 ditë më parë

  BERISHA, URGJENTISH DUHET TE FILLOJE, PROTESTAT OSE RAMA DO E FUSIN NE BURG

 • Kacurri Linza
  Kacurri Linza19 ditë më parë

  BERISHA KA VETEM NJE RRUGE, DEMOKRATIZIMI I PD, HEQJEN E BASHES. E FUNDIT, REVOLTA POPULLORE DERI NE RREZIMIN E REGJIMIT.

 • Premto Doni
  Premto Doni19 ditë më parë

  Nuk e kuptoj shprehjen; " armiku yne eshte Qeveria". Nje shprehje e perdorur nga shume Demokrate te thjeshte dhe drejtues te organizatave demokratike ne mbare Shqiperine. Shkurtimisht desha te theksoj se: Ajo pjese e popullsise qe fiton zgjedhjet behet armike ndaj atyre qe humbasin zgjedhjet? Ata qe humbasin zgjedhjet kalojne ne front armiqesor me fituesit e zgjedhjeve? Kjo eshte politika e pluralizmit te partive ne Shqiperi? Ky eshte botkuptimi pluralist? Pse duhet te krijohet armiqesi ndermjet fituesve dhe humbesve nga votat e popullit!!! Pamvaresisht se kush dhe si i fiton zgjedhjet, mbas perfundimit te zgjedhjeve shpallet fituesi dhe mbas kesaj duhet te mirekuptojme njeri tjetrin me respekt e dashuri dhe si rezultat per qellimin final (i cili eshte per zhvillimin e vendit totalisht) duhet te punohet bashkarisht pa urrejtje , pa cmira, pa hakmarje. Duhet punuar me diapazon e nivel te larte ideologjik ne menyre qe te kontrubohet bashkarisht per te miren e popullit. RESPEKTE.

 • MP Power
  MP Power19 ditë më parë

  O Berish je 1sh 💯.

 • Artur Caushi
  Artur Caushi19 ditë më parë

  Pyetje qen shum te sakta per nje politikant. Por cprisni me na Berisha. Esht ber si plaku Mere. Apo u hedh ndonje kock dhe ju bridhni mbrapa kush ta kap I PARI do ha Mish do ngopem.,...!?...??!

 • Eris Eris
  Eris Eris19 ditë më parë

  Vetlargimi jot pa kthim pse të bëri të mos përmbahesh tani? Kur deri më parë ishe vetëpërmbajtje? Hidhi hi syve të verbërve hidhu po edhe ata ndjejnë edhe pse nuk shohin

 • NewWorld
  NewWorld19 ditë më parë

  Pyetje shume te llogjikshme ,qe saliu idishume mire por nuk i jep dot zgnidhje sepse nuk mund te flasi realitetin ,sepse keshtu ka bere gjithmone me popullin ,ndersa populli e ka henger sapunin per djath ,ik plak legen se ke ne shpatulla ti ,familja jote dhe bashkpuntoret e tu shume gjak e mallkime ne kurriz ,dhe do ti lani me doemos ,do ti apo nuk do ti keto jan mallkime nga nenat e lenduara kundrejt femijeve ,po del njeri me i urryer se enver hoxha.

 • Bristol UK
  Bristol UK19 ditë më parë

  Ti do garantosh lesht, nje gje ke garantuar esht familja jote brez mbas brezi me leket e populit te varfer

 • Mbaresa Shabanaj
  Mbaresa Shabanaj19 ditë më parë

  Këta demokratë i duhen PD-së , që të mberthejnë me shpatulla pas murit oligarkët e pështirë si ju që po na merrni jetën përditë ... po këta njerëz nuk i do as saliu , as luli , as edi , as mona etj , etj (edhe emrat nuk më bën dora t'ja u shkruaj me shkronje të madhe , aq shumë neveri ndiejmë nga emrat dhe fytyrat e tuaja) ... se ju u bëtë mbretër në strehezat e partive , ju na larguat ajkën e demokratëve , na larguat dhe po na largoni Femijet nga sytë që mezi i rritëm në diktaturë , me shumë , shumë vështirësi i shkolluam e tani na kanë marë rrugët e botes për buken e gojës , prandaj nuk të vjen mirë ti kthesh përgjigje ZONJËS PËR PYETJEN QË TË BËRI .... KU ISHE TI MORE PLAKU MERE KUR SKA KALUAR AS 4 MUAJ NGA VULOSJA E JUAJ QË E ZGJODHE PRAP lulashin kryetar që të mbronte ty dhe familjen tënde të fëlliqur ...

 • jam hilbert
  jam hilbert19 ditë më parë

  Po ky ka dale vetem per te shpetuar bythen e qelbur ky hale

 • citroen uno
  citroen uno19 ditë më parë

  Zoti nuk ka asnjë tesër partie as bankomat

 • citroen uno
  citroen uno19 ditë më parë

  O Sale o hale përgatitu të ngresh PD në burg aty e keni partin ju o plehra

 • Jim Jimmi
  Jim Jimmi19 ditë më parë

  Lere partine sepse deri me tani ishte nje parti komuniste e Re!

 • Luljeta Hana
  Luljeta Hana19 ditë më parë

  Ashtu i ke vrare edhe ti berisha ne prite u ke dale e i ke vrare

 • LEO MESSI
  LEO MESSI19 ditë më parë

  Po " demokratët " pse reagojnë kështu ? 🤦‍♂️

 • Enrik Rushan

  Enrik Rushan

  18 ditë më parë

  se jane pa edukate

 • Spartacus

  Spartacus

  19 ditë më parë

  Se keshtu jane demokratet e vertete.

 • Thello Sinovarfi
  Thello Sinovarfi19 ditë më parë

  PO KJO SHARABAJGA LEPIRESE C'FARE KERKON ??!! IK MOJ PLAKARUQE E MJERUAR..

 • lula ramaj

  lula ramaj

  19 ditë më parë

  pytje me sakta qe ija ka ber kushe kti komunisti ishin kto qe beri zonja

 • Premto Doni

  Premto Doni

  19 ditë më parë

  Eshte Demokrate e ndershme.

 • lagjes cuni

  lagjes cuni

  19 ditë më parë

  @LEO MESSI po i dole kundra liderit suprem shpallesh direkt armik nuk e di ti?? qe nga koha e komunizmit lideri esht i paprekshem..ne fakt kjo zonja i beri pyetjet me normale te botes e shkreta imagjino ta pyeste per gerdecin do e hanin fare

 • LEO MESSI

  LEO MESSI

  19 ditë më parë

  Po pse reagon kështu?

 • Sam Tr
  Sam Tr19 ditë më parë

  Duhanxhiu mos prit pergj nga ky kriminel

 • Βασίλης Χατζη
  Βασίλης Χατζη19 ditë më parë

  Cfar programi ka KY te shpetoj veten edhe familjen nuki plasi fare per ju OK

 • Mike Stavale
  Mike Stavale19 ditë më parë

  Komunisti më i egër dhe kriminel ndaj popullit të tij i bëhen pyetje të lira. Ku ësht burgu për ktë dhe për të gjith familjen e tij. Kjo ësht bër familja më mafioze shqiptare dhe një nga më të rrezikshmet në Evrop. Turp ti vij të gjith kombit shqiptar që shkojnë në 2021 mbas një komunisti me parime naziste dhe i japin suport. Për kte person duhet dhën drejtimi me burg të përjetshëm si dhe familjes së tij për të gjitha aktet kriminale dhe shkatërrimit total që i ka shkaktuar kombit shqiptar.

 • Andreas Hoxda
  Andreas Hoxda19 ditë më parë

  BRAVO BRAVO BRAVO SHUM MIR BRAVO SHUM E SAKT

 • Julie Lako
  Julie Lako19 ditë më parë

  Berisha llendri serb sali berisha ish sekretari PK Agjenti i shum shteteve qe i sherbeu dhe ata po e mbajn akoma ne fuqi se si poliagjent ua beri shkelqyshem detyrat e ngarkuara si 'Doktor ish bllokut , Dhe detyurat mbas 90 I beri bukur shkatroj bashk me zarbot shqiperin ...qe dhe tani i mer me vete kudo te ashtequajturit 'studenat' e 'Demonve krat'.. ish afiet e dosjeve te kkB ... UDB ... keta me salen ne krye dogjen dhe shkatruan pasurit e popullit punen e Papaguar te gjysherve dhe prinderve .Dhe keta bashk me salen moren leket ne 97te shqiptarve ,hapen depot me urdhrin e saliut ku dhe vrisnin popullin mbasi ja moren dhe kursimet kete ju beri saliu shqiptarve, terror ,vrasje, varferi ,shkatrim me gangsteret e tij me( sali ARTURO UIN )kete ben ne vitin e zi te 97 dhe para 97 e beri dhe ne 92 dhe prap ka fytyr tu Dali shqiptarve ne faltoret ky sali koka trafikantve dhe krimeve qe bashk po me keta zagar duan prap te bejn 97 se I erdhi sosja vampir saliut , do saliu poliagjenti ikkB dhe UDB te djegi prap shqiperin dhe te vrasi kundershtaret sic ka ber vampiri bashk me keta qe i shkojn mbrapa qe i beri sala bizesmene MAFJOZ ish by..grisurit ne origjin si sala u ben me prona pa patur ,jan ber sheikat Mafjozet e botes prandaj i shkojne mbrapa ,si zagar ish rejpackut. Duan te shpetojn by... saliu me zagaret qe e shoqerojn .?.. Se... se can by..Per shqiperin me Demokraci te vertet me ligje si gjith bota duan demokracin DEMOPORLLACI SALI ATE qe deshi kkB ruse dhe UDB serbe dhe e Saliut pa ligje rrumpall duan shqiperi te varfer , te turperuar ne sy te Europe's dhe botes gjithashtu ,me drog me pisdhiqe me krime ... dhe me ligjet sic i kan ber vet qe kan ber dhe bejn te gjitha te zezat ne kuriz te popullit gjor per 30 vjet ujin e coj ne mullirin e serbis, saliu llendri serbis dhe 'DJALI SERBIS,....? Dhe per te gjith te zezat qe ka ber saliu me zarbot dhe bashk me partit e dala nga nje nen... nuk jan prekur se jan vet ne( parliament porrlliment )per 30 vjet qe bejn ci ka dash b... Duke mbajtur njeri tjetrin Duke u shoqeruar kudo ne mutingje , nga zagaret trafikant. Dora tyre S'PO LEN MAKINACJONE PA PERDORUR NE KURIZ TE SHQIPRIS DHE SHQIPTARVE PER TE SHPETUAR MENDEREN E TYRE TE FEDHIQUR QE I KATANDISEN SHQIPTARET , KOKOSHI NJE THEL. E BOSHATISEN SHQIPERIN QE TA KEN GATI SERBET .Dhe tani qe po u vjen fundi, SE ZOTI HARON PO NUK VONON SALIU MBLLEDH ZARBOT E TIJ SI GJITHMON ,me parudhat e vjetra" PARTI SALI JEMI GATI KURDOHER"PO K O T E KA SALIU TANI ESHT DORA E ATIT TON TE SHENJT QE DO BJER MBI SALIUN DHE ZAGARVE MBRAPA SALIUT QE KAN 30 VJET QE JU ESHT MBUSHUR DHE DERDHUR KUPA C'DO GJE KA FUND .......👎👎

 • Fatmira Harizaj
  Fatmira Harizaj19 ditë më parë

  Turp per salen po' percan partin demrikatike Sic bere ti me Pollen Unanime te tjeret ke bere gabime

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan19 ditë më parë

  leri keto genjeshtra po zonjes jepi shpejgim pyetjes politikan koti

 • Premto Doni

  Premto Doni

  19 ditë më parë

  Nje mashtrues, tradhetar i kombit te vet, vrases i kolegeve demokrate, kriminel i poshter e ordiner, vjedhes me piramidat ku shume shqiptare humben shtepite, nxites per vella vrasje, urdherues per te bombarduar qytetet jugore, kurre nuk mund te quhet politikan. Emri i Tij i vertete eshte KRIMINEL SALI BERISHA, pjelle e nje krimineli SERB. Thojani troc; ti Sali krimineli nuk mendon per PD e per Demokratet e vertete, por; MENDON TE SHPETOSH LEKUREN TENDE DHE TE FAMILJES QE JENI ZHYTUR DERI NE GRYKE ME KRIME E LLOJ E LLOJ KORRUPSIONI. NDESHKIMI PER JU ESHTE I PA SHMANGSHEM, SHPEJT A VONE AJO DITE DO TE VIJE.

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan19 ditë më parë

  pyetje qe e ke mberthyer pas murit kete komunistin

 • Arian Aliaj

  Arian Aliaj

  17 ditë më parë

  @Enrik Rushan motrën ku ta kesh lale

 • Enrik Rushan

  Enrik Rushan

  18 ditë më parë

  @Arian Aliaj ta thashe njehere qe pac fatin e kendezit po ti do jesh ndonje loqe qe skupton do kesh tru prej hardhuca o BQ

 • Arian Aliaj

  Arian Aliaj

  18 ditë më parë

  @Enrik Rushan ore motrën ty e gjithë qelbsirave komuniste se fisderra keni qenë e ashu do ngeleni do ju shkërdhejë robt kshilli partise o fiaçarët e dreqit ju qifsha rracën mos bafshi pikën e hajrit

 • Enrik Rushan

  Enrik Rushan

  18 ditë më parë

  @Arian Aliaj i kishim blere me flori o yzmeqar

 • Enrik Rushan

  Enrik Rushan

  18 ditë më parë

  do vje me tet moter o kok qelbur

Faqja Tjeter