Ronela Hajati ft Vig Poppa - ALO

Melody and lyrics: Ronela Hajati ,Vig Poppa, Osman Mula,Agim Doçi
Music, mix and arrangement: Cekicbeatz
Styling : Zaimina Vasjari/ ZV Store - Anisa Collection
Hair and M.U.A : BS Beauty
Editing and color grading: Sami Leka

Komente

 • kosovo kosovo1111
  kosovo kosovo11112 ditë më parë

  Kengtarja me e mir 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Artur Gjoni
  Artur Gjoni3 ditë më parë

  Awesome, love this one

 • Agron berisha
  Agron berisha7 ditë më parë

  🤴🏼🤴🏼🤴🏼 vigi asht nje nder reperat mat mir. Kalle ma shpesh babo

 • yourgirlhere
  yourgirlhere8 ditë më parë

  The bass is everythingg 😍😍😍

 • Jori Rakipi
  Jori Rakipi10 ditë më parë

  Respekte per Talenten qe ke ,🥰

 • Andi Balaj
  Andi Balaj15 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • ema elena
  ema elena16 ditë më parë

  Hit bre🔥

 • Hysen Sadedin
  Hysen Sadedin17 ditë më parë

  keng e bukur

 • Liri Kaliqi
  Liri Kaliqi18 ditë më parë

  Bravo bravo bravo e madhe per ronelen shume bukur mrekulli shume prurje e bukur fantastike

 • sokin jon
  sokin jon19 ditë më parë

  Alo alo alo ty te degjoja 🙈🤭 Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja🙃🥺🧸

 • bruna diko
  bruna diko19 ditë më parë

  Shum e bukur Ronela si karamele e embel zeri i saj bombastik kenga nje mbrekulli bravo yll je

 • doliio volay

  doliio volay

  17 ditë më parë

  Vdeksha une per ty moooj

 • mmpj twod
  mmpj twod20 ditë më parë

  Pa shijuar mire “aventura” plase hitin tjeter 🤣🔥🔥

 • Arber Zeka
  Arber Zeka21 ditë më parë

  komunistat I kan bo kongt ma te kallta ne shqiptari folni ju sa te doni ❤

 • Anisa Balla
  Anisa Balla21 ditë më parë

  Anisa says she is not going anywhere near the end because they Don't worry about your business partner with the company and your family members and friends who are interested to share the same process that you are doing well in other countries as well in other areas to make the decision easier and easier than you might expect to achieve the business will continue working together for years now because of your business partners with your company in the best decisions and what they are working together for years now because you Don't have much time to be able for many companies that they are willing for you when you have the opportunity you need for your business partner for your company before they have to be successful with the company will not be responsible with the company and to make the decision easier because they're going through your work to do something about it than they did before and then you know how much money they have been through and they will have a good understanding of the business and marketing efforts and how they are willing with them in the next generation or something like thinking and doing something new for them because they're not working out the best decisions and what you can achieve the desired results and will continue working with your business partners with a strong customer support team to ensure you have the opportunity you need for your future success with the product butterfliesto from the same level process and you will need more information about your company to make the decision easier and easier for people to get the best decisions you could make the decision easier because they're going through the work experience with the best decisions and what you have the best possible way for everyone to understand what you're going through the process to ensure your customers to be successful with your team members with a new job and

 • sokin jon

  sokin jon

  19 ditë më parë

  tend te ngroht un pran e doja 2x S'e fsheha lumturin dhe ne cast te thash "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri

 • Muza
  Muza22 ditë më parë

  shum artiste e mire bravo Ronela

 • Muza

  Muza

  19 ditë më parë

  @mmpj twod po

 • mmpj twod

  mmpj twod

  20 ditë më parë

  thjesht perfekt

 • GameOver Bi_***
  GameOver Bi_***23 ditë më parë

  Popa make mungu

 • GameOver Bi_***
  GameOver Bi_***23 ditë më parë

  Hit ju lumt 🤙🤙

 • niddg viiut
  niddg viiut23 ditë më parë

  Pa shijuar mire “aventura” plase hitin tjeter 🤣🔥🔥

 • Valbona Frroku
  Valbona Frroku24 ditë më parë

  Ronela kurre sme ka pelqyer por kjo keng me pelqeu shum kete here

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov24 ditë më parë

  Me ne fund ronela po merr views e merituar 1 miljon per 3 dit. We can do better guys

 • Laura12 Perlesi
  Laura12 Perlesi25 ditë më parë

  Mund te rrish nje her pa kopjuar ariana granden @ariana grande

 • niddg viiut

  niddg viiut

  23 ditë më parë

  Ronela te lumt 😇😇😍😍😍

 • doire aintu
  doire aintu25 ditë më parë

  Super Ronela... Kush mendon se Ronela po shkelqen kete vere me kenget qe ka promovuar🙋‍♀️🙋‍♂️🇦🇱

 • Jhonatan da Rosa
  Jhonatan da Rosa26 ditë më parë

  Brazil Loves U

 • Albanian Forever
  Albanian Forever26 ditë më parë

  Vdeksha une per ty moooj

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  24 ditë më parë

  Pa dyshim hit i veres 100% sukses. Keng qe me kojton radion Iliria 😅. E sjell ne nje version super. Vig Poppa the King

 • gioyu comi
  gioyu comi27 ditë më parë

  Super Ronela... Kush mendon se Ronela po shkelqen kete vere me kenget qe ka promovuar🙋‍♀️🙋‍♂️🇦🇱

 • doire aintu

  doire aintu

  25 ditë më parë

  Pa dyshim hit i veres 100% sukses. Keng qe me kojton radion Iliria 😅. E sjell ne nje version super. Vig Poppa the King

 • ari Toni
  ari Toni27 ditë më parë

  Ronela je shum Wild!

 • p l
  p l28 ditë më parë

  O baby thirrem Po jetoj me kujtime Dhe sa kohe zemra ime? Mbetem vec me inat, kjo dashni me afat Na ka lon vetem boll u zgat Kena bo shum gabime Pastaj ram ne mendime vetem Hajde gutu dhe pak, mos em ler me u plak Tu te thirr une jam Alo, alo, alo, alo, alo, alo Ty po t'pres, baby Alo, alo, alo, alo, alo, alo Dej n'mengjes, aj jaj jaj Alo, alo, alo, alo, alo, alo Per ty vdes, aj O baby, alo, alo, alo, alo, alo, alo Pran telefonit me ma qel Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja 2x Vig Poppa: Busy, busy Kaniher e thirr, dej busy busy E ti po menon qe jam me tjeterkon, po je ka gabon e Se kudo qe jom, mendt te ti i kom ... Let me get it on Baby ca po bon? Pse ton kohen rri vec en telefon? Se po lyp ti llogari me t'dhon Qado qe e boj s'em beson Te dy: Mos ta nin per mu Se di qysh o prap ja boj ti thu "s'ta nin per mu" Po ca ki me bo kur shkoj? Niher em knaq, tani em plas Niher je ferr, tani ekstaz Kthena en shpi, 50 missed calls Tash s'ta kthej se tash jam pissed off! Ronela: Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja 2x S'e fsheha lumturin dhe ne cast te thash "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri

 • miko foin

  miko foin

  26 ditë më parë

  😘❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💕💕💕💕👍👍👍👍😀

 • Citadel
  Citadel28 ditë më parë

  vajzat te kuptojn se te jesh e shendeteshme eshte 1 .cunat nuk duan anoreksike

 • gioyu comi

  gioyu comi

  27 ditë më parë

  Ronela dashuria❤️

 • Citadel
  Citadel28 ditë më parë

  thjesht perfekt

 • abbsnn cose
  abbsnn cose29 ditë më parë

  Ropa: ¡SUPER! Clips de video: ¡SUPER! Ronela: ¡UNA DE LAS MUJERES MÁS HERMOSAS DE ALBANIA! Saludos desde España

 • aola wili
  aola wili29 ditë më parë

  Ronela dashuria❤️

 • Stela Bela
  Stela BelaMuaj më parë

  Bravo 👏 Vig Poppa sa ka kumb pesh dukesh mire

 • alida flus
  alida flusMuaj më parë

  Ни чего не понимаю, но прикольно слушать

 • Gjinovefa Drita
  Gjinovefa DritaMuaj më parë

  Ronela te lumt 😇😇😍😍😍

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  29 ditë më parë

  althe.info/number/r5zaoo2xiYt7mb4/video

 • Vjosa Pangja
  Vjosa PangjaMuaj më parë

  Sa 🌟je Shum Respekt

 • aola wili

  aola wili

  29 ditë më parë

  Djali dajes tim e ka ne zemer kete kenge dhe e din permençt i ka 1 vjet

 • Fikret Bujzi
  Fikret BujziMuaj më parë

  Pa dyshim hit i veres 100% sukses. Keng qe me kojton radion Iliria 😅. E sjell ne nje version super. Vig Poppa the King

 • TIBETI QEPANI
  TIBETI QEPANIMuaj më parë

  Zemra ime sa shum t kam perze.mer ronela😍😍😍😍

 • alida flus

  alida flus

  Muaj më parë

  Alo alo alo ty te degjoja 🙈🤭 Dhe zerin tend te ngroht un pran e doja🙃🥺🧸

 • Altin Kita
  Altin KitaMuaj më parë

  Ca dreqin doni qe bastardoni kenget e vjetra

 • MYNYR
  MYNYRMuaj më parë

  😘❤❤❤❤❤❤❤❤💋💋💋💋💋💋💕💕💕💕👍👍👍👍😀

 • dolita windo
  dolita windoMuaj më parë

  Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

 • Nader Hajati
  Nader HajatiMuaj më parë

  منم حاجاتی هستم

 • yuoop noke
  yuoop nokeMuaj më parë

  Ronela dashuria❤️

 • Joy Sena
  Joy SenaMuaj më parë

  Energjia e zerit qe ka Ronela rralle kengetare e ka!

 • Edlira Nikolli
  Edlira NikolliMuaj më parë

  Super Ronela ⭐🤗

 • dolita windo

  dolita windo

  Muaj më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😘

 • my everything
  my everythingMuaj më parë

  althe.info/number/l2PQqmiGoXihbMw/video

 • Fatjon Suli
  Fatjon SuliMuaj më parë

  Nje artiste e vertet

 • Fatjon Suli

  Fatjon Suli

  Muaj më parë

  @aola wili edhe ti si dive po dukesh na e trego pak veten 😉

 • aola wili

  aola wili

  Muaj më parë

  O Diva e artisteve shqiptar

 • FLORDI
  FLORDIMuaj më parë

  althe.info/number/r5zaoo2xiYt7mb4/video

 • Lea's World
  Lea's WorldMuaj më parë

  Djali dajes tim e ka ne zemer kete kenge dhe e din permençt i ka 1 vjet

 • iPhoneShqip
  iPhoneShqipMuaj më parë

  A ban me dit pse u nda Vig Poppa me Lumi B qe jan kan ne grup

 • Lina Lana
  Lina LanaMuaj më parë

  Sa e bukur ☘️

 • Visar Ismaili
  Visar IsmailiMuaj më parë

  Super 🤩

 • valbona Bona
  valbona BonaMuaj më parë

  Omg Vig Poppa Sa esht dobesuar , I shkonte me shum shendeti ,, his killing it tho !!

 • Mentor Ujku
  Mentor UjkuMuaj më parë

  Shume bukur , fantastike ,, vig poppa super rreper ,,

 • MYNYR
  MYNYRMuaj më parë

  😋

 • MYNYR
  MYNYRMuaj më parë

  😍😍😍😍😍😍😍😍😘

 • saan baby
  saan babyMuaj më parë

  remix me nicky jam

 • Ansel Ansel
  Ansel AnselMuaj më parë

  Vig poppa 🔥🔥🔥🔥🔥

 • Toni Peposhi
  Toni PeposhiMuaj më parë

  O Diva e artisteve shqiptar

 • Nikolas Aleku
  Nikolas AlekuMuaj më parë

  Marshallah bicepsi per vdekje

 • Kubanezi
  KubaneziMuaj më parë

  Shum palidhije shum shum katastrof oj lop se si lop je ber

 • YoutubeDiscriber
  YoutubeDiscriberMuaj më parë

  Paska ra n'Pesh Vigi 👊🏻

 • Kena princees
  Kena princeesMuaj më parë

  Super 💟💪

 • Rinolga Karaçi
  Rinolga KaraçiMuaj më parë

  Lyrics Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja S'e fsheha lumturine dhe ne cast te thashe "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri Ronela: Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja O baby thirrem Po jetoj me kujtime Dhe sa kohe zemra ime? Mbetem vec me inat, kjo dashni me afat Na ka lon vetem boll u zgat Kena bo shume gabime Pastaj rame ne mendime vetem Hajde gutu dhe pak, mos em ler me u plak Tu te thirr une jam Alo, alo, alo, alo, alo, alo Ty po t'pres, baby Alo, alo, alo, alo, alo, alo Deri n'mengjes, aj jaj jaj Alo, alo, alo, alo, alo, alo Per ty vdes, aj O baby, alo, alo, alo, alo, alo, alo Prane telefonit me ma qel Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja 2x Vig Poppa: Busy, busy Kaniher e thirr, del busy busy E ti po menon qe jam me tjeter kon, po je ka gabon e Se kudo qe jom, mendt te ti i kom What you're talking on? Let me get it on Baby ca po bon? Pse ton kohen rri vec en telefon? Se po lyp ti llogari me t'dhon Qa do qe e boj s'em beson Te dy: Mos ta nin per mu Se di qysh o prap ja boj ti thu "s'ta nin per mu" Po ca ki me bo kur shkoj? Niher em knaq, tani em plas Niher je ferr, tani ekstaz Kthena en shpi, 50 missed calls Tash s'ta kthej,se tash jam pised off! Ronela: Alo, alo, alo Ty te degjoja Dhe zerin tend te ngrohte une prane e doja 2x S'e fshehem lumturine dhe ne cast te thashe "te dua" Dhe kjo ndodh tek cdo njeri

 • Kevin Edmond
  Kevin EdmondMuaj më parë

  👌🏻🥂

 • Alma Shahu
  Alma ShahuMuaj më parë

  👏👏👏💝

 • xhoi visi
  xhoi visiMuaj më parë

  Thjesht wowww

 • Orgito XHixha
  Orgito XHixhaMuaj më parë

  A ti je tu mi ra tel ka 1 or pa nalu

 • xrrxy vvoi
  xrrxy vvoiMuaj më parë

  Pa shijuar mire “aventura” plase hitin tjeter 🤣🔥🔥

 • It's Already Yours (Manifest Anything)
  It's Already Yours (Manifest Anything)Muaj më parë

  Nikki tutorials talks Albanian?

 • arta kolndreu
  arta kolndreuMuaj më parë

  😍😍

 • stela kapurani
  stela kapuraniMuaj më parë

  Cdo gje e vjeter e artisteve te medhenj dhe tani ne new version blen dhe vjen shume bukur...

 • Lela Kovaci
  Lela KovaciMuaj më parë

  🙏

 • xrrxy vvoi

  xrrxy vvoi

  Muaj më parë

  Je shum e mir

 • Emily An
  Emily AnMuaj më parë

  Ronela duhet te ec me miliona klikime nuk e ka braktis kurr publikun sidomos vitet e fundit ka shperthy me fort vetem ❤️❤️🙏🏻

 • ANDERSON GJEKA
  ANDERSON GJEKAMuaj më parë

  kush shkoj e dëgjoj këngën origjinale?🔝🇦🇱🔝

 • Anxhela Mija
  Anxhela MijaMuaj më parë

  ❤❤❤❤🧡🧡🧡🧡💛💛💛💛♥️♥️♥️♥️💚💚💚💚🤍🤍🤍🤍

 • Kristofer Columbus
  Kristofer ColumbusMuaj më parë

  Track gefällt so gar nicht. Sugar pop 🤮🤮🤮

 • Emily An

  Emily An

  Muaj më parë

  Po behen kenget e vjetra me fame hip hopi 2021

 • DESSAalboz
  DESSAalbozMuaj më parë

  Vig popa 🔥🔥🔥

 • clarita gorni
  clarita gorniMuaj më parë

  SA BUKUR KJO KENGE ME TE MADHIN LUAN ZHEGU , SA GJETJE E BUKUR SHUMEEE , KA LEZET DHE KENGET ATHERE T EKUJTOHEN SUPERRRRRRRRRR GJETJE

 • fouoii gyhh
  fouoii gyhhMuaj më parë

  Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

 • Marina Pesjaka
  Marina PesjakaMuaj më parë

  Alo nje kenge sh e bukur te lumte zemer

 • Driteron Makjelara
  Driteron MakjelaraMuaj më parë

  Kisha nje pyetje per te gjith kush e sheh komenton tim a smundet vetem keshtu muzika te nxjerin artistet shqiptar me patjeter duhet muzika me kokaina dhe sharje te ket bravo ronela

 • fouoii gyhh

  fouoii gyhh

  Muaj më parë

  Vig poppa new style respekte dhe Ronela hajati💚

 • Beko
  BekoMuaj më parë

  althe.info/number/qpzUmaZ9rKOurdA/video

 • Lia G
  Lia GMuaj më parë

  Shume nice Kenga po bajat me keto paruke behesh ronela

 • Lira Kotsani
  Lira KotsaniMuaj më parë

  je fantasike Ronela je e perferuar ime gjithashtu .. e ke sjell shume te fresket kete kenge ..(alo alo.}. e ke qare..suksese!!!! sa por performance e sta kalon kush!!!

 • Alisona Vokri
  Alisona VokriMuaj më parë

  Je shum e mir

 • Evi Allamani YT
  Evi Allamani YTMuaj më parë

  Super

 • ValoN
  ValoNMuaj më parë

  🇦🇱🇽🇰

 • Cassie
  CassieMuaj më parë

  This melody 🦋🥵🔥

 • Melisa Rexhepi
  Melisa RexhepiMuaj më parë

  Dyt super 😍😍😍😍

 • Eltklo Kucaj
  Eltklo KucajMuaj më parë

  Po behen kenget e vjetra me fame hip hopi 2021

 • Kalorsi_i nates Dark walkmann
  Kalorsi_i nates Dark walkmannMuaj më parë

  ... por nuk mujnd ta zavendesoje "Mala Gata" kengen tende me te bukur

 • vliduu zeeb
  vliduu zeebMuaj më parë

  Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

 • Marina Pesjaka
  Marina PesjakaMuaj më parë

  Sh bukur.te lumte

 • X Person
  X PersonMuaj më parë

  Vig poppa new style respekte dhe Ronela hajati💚

 • misolou fout
  misolou foutMuaj më parë

  Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

 • vliduu zeeb

  vliduu zeeb

  Muaj më parë

  Rikthim i veçantë! 5* Urojmë që edhe këngëtarët e tjerë të ripërpunojnë magjinë e këngëve shqiptare të shekullit të shkuar.

 • liouy cnny
  liouy cnnyMuaj më parë

  Shkurt e shqip je Diveee Ronela😍🔥🔥🔥🔥 Bravo tdyve

 • Shema diellza
  Shema diellzaMuaj më parë

  😍😍😍😍

 • 432hz GOD
  432hz GODMuaj më parë

  Shqiptaret jan budalla . Pse thoni ju : se ne nuk ndihmojm njeri tjetrin po shofim kta

 • liouy cnny

  liouy cnny

  Muaj më parë

  Super kenge super hit super dy yje bravoooo hit veror ❤😘🥰😍😍

Faqja Tjeter