Elvana Gjata - Kunadhe

Muzikë

#elvanagjata #çelu
Stream it on found.ee/elvanagjata_celu
Music : Pirro Çako, Elvana Gjata
Lyrics : Elvana Gjata
Produced by Darko Dimitrov
Mix and Mastering : Darko Dimitrov, Andi Islami
Guitars by Shkëlqim Dule
Video : Max Production
Directed by : Blendi Kalivaçi
Editing : Sami Leka
Make up & Hair : Sellma Kasumoviq, Kaci Lleshi
A special thanks to "Geraldina Sposa" for the location setup and decoration and JL Consulting for project management and scheduling.
© 2021 Loudcom Media on behalf of EMM

Komente

 • Elizaveta Kalmykova
  Elizaveta Kalmykova11 orë më parë

  Всё супер. Лучшая песня, которую я слышала...

 • Labinot Labinot
  Labinot Labinot20 orë më parë

  Qa dmth fjala Kunadhe ?

 • Tynaj Shamli Kastrati ☑
  Tynaj Shamli Kastrati ☑Ditë më parë

  Shumë bukur 👑 Queen 👑

 • dolita windo
  dolita windoDitë më parë

  Luan shume holle me fjalet dhe melodine, na kenaq ne por edhe vete

 • Albina Kerluku
  Albina KerlukuDitë më parë

  CUTIE U KE DJEG!

 • Albana Likrama
  Albana LikramaDitë më parë

  Elvana eshte dashuri

 • Ardit Subashi
  Ardit SubashiDitë më parë

  Elvana je një yll i muzikës shqiptare,zëri yt dhe hijëshia jote të ngrenë lart në qiell çdo njeri që të dëgjon.

 • dolita windo

  dolita windo

  Ditë më parë

  Je nje ylli vertete .Ze i vecante ,bravo ...

 • Tiarna T
  Tiarna TDitë më parë

  🌹🌹🌹

 • Tiarna T
  Tiarna TDitë më parë

  ❤️❤️❤️

 • Tiarna T
  Tiarna TDitë më parë

  🥰🥰🥰

 • Rezarta Selimi
  Rezarta Selimi2 ditë më parë

  Ku ke dal keshtu vendi shume level up elvana bukuroshe

 • Donika Sharka
  Donika Sharka2 ditë më parë

  Na kenaqe shpirtin elvana je talent te uroj lumturi😊💖🌍❤❤❤

 • Facial team- FACIAL FEMINIZATION SURGERY-
  Facial team- FACIAL FEMINIZATION SURGERY-2 ditë më parë

  Ku na dhe apo kunadhe ! Fjala e fjalit e bashume krijon nje fjal kot pa kuptim, ... kunadhe 😂😅😄

 • Joy Meka
  Joy Meka2 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 • Joy Meka
  Joy Meka2 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 • alida flus
  alida flus2 ditë më parë

  Me se fundi po degjojme kenge qytetare , merite e kompozitorit Pirro Cako.

 • Нелля Нелля
  Нелля Нелля2 ditë më parë

  👍👍👍

 • Irena Kasemi
  Irena Kasemi2 ditë më parë

  Yshvdcfsgt😍😍😍😍

 • ANDRO BANDZELADZE
  ANDRO BANDZELADZE3 ditë më parë

  bravo

 • Filan Fisteku
  Filan Fisteku3 ditë më parë

  Per shqiptarët jashtë Shqipërisë kunadhja është "bukla" kurse fjalen "loqk" nuk per perkthej per shqiptarët e Shqipërisë se e kanë mësuar "kosovarqen"😂

 • Sara Vuka

  Sara Vuka

  2 ditë më parë

  Loqk thone edhe ne veri te Shqiperise, eshte dialekt gege. A jeni me verte kaq injoranta per nendialektet gege dhe fonologjine dhe rrjedhimisht ortografine e tyre o shqipefoles te gjuhes standarde (e vendosur arbitrarisht nga sistemi i kaluar)??

 • Majlinda Konona
  Majlinda Konona3 ditë më parë

  Je nje ylli vertete .Ze i vecante ,bravo ...

 • Katerina
  Katerina3 ditë më parë

  ❤😟🥺😘

 • alida flus

  alida flus

  2 ditë më parë

  Unike💝

 • alida frasheri bodini
  alida frasheri bodini3 ditë më parë

  Me se fundi po degjojme kenge qytetare , merite e kompozitorit Pirro Cako.

 • Viki Tiki
  Viki Tiki3 ditë më parë

  Яб женился на ней без сомнений но я парень не богат и она несмотриш на таких как я

 • Viki Tiki
  Viki Tiki3 ditë më parë

  Яб женился на ней без сомнений мая богиня я сутками ее слушаю но я парень не богатый и вряд ли она посмотри на такова как я

 • Viki Tiki
  Viki Tiki3 ditë më parë

  👰🤵💋

 • Gentiana Emini
  Gentiana Emini3 ditë më parë

  Ishalla miss Gjata

 • Luljeta Preçi
  Luljeta Preçi4 ditë më parë

  Sam pelcen

 • maik. tirona
  maik. tirona4 ditë më parë

  Me kte teks kenge me duket se ja ke kushtuar vetes se me duket se dicka ka ndodhur ne jeten tuaj

 • Mayor Mayor
  Mayor Mayor4 ditë më parë

  Elvana 🌹

 • Mayor Mayor
  Mayor Mayor4 ditë më parë

  Such a vibe 🙈

 • Mayor Mayor
  Mayor Mayor4 ditë më parë

  Queen 👑

 • Rudina Straub
  Rudina Straub5 ditë më parë

  Luan shume holle me fjalet dhe melodine, na kenaq ne por edhe vete

 • majlinda bardhi
  majlinda bardhi5 ditë më parë

  Je e shkelqyer.zeri jot kumbon si bilbil. Bravo

 • Mikea Miki
  Mikea Miki5 ditë më parë

  Na bere per vete me keto keng .Moj kunadhe 💜🖤💜🖤

 • Камилла Барейчева
  Камилла Барейчева5 ditë më parë

  🤗🥰💓🎹👍😘💐

 • Xhesika Kamberaj
  Xhesika Kamberaj5 ditë më parë

  Unike💝

 • Everything Venera
  Everything Venera5 ditë më parë

  Elvana godet gjithmone me keto ritme te muzikes qytetare !

 • стандофф
  стандофф6 ditë më parë

  Syper🤪

 • Negjmije Thaqi
  Negjmije Thaqi6 ditë më parë

  Je nje kengtare shumë e bukur te dua shumë Elvana gjata

 • Ervis Shehi
  Ervis Shehi6 ditë më parë

  👏🌹

 • Маша Филип
  Маша Филип6 ditë më parë

  Цышаски мотив

 • Loci Elezi
  Loci Elezi7 ditë më parë

  I kendove lules lulja eshte paqe paqa sjell dashurin ,

 • Anni Zaka
  Anni Zaka7 ditë më parë

  It is amazing what else do i have too say

 • Bledi Dervishi
  Bledi Dervishi7 ditë më parë

  Je me e mira elvan 😍. 🔝.. Danoce

 • Anxhela Tafilaj
  Anxhela Tafilaj7 ditë më parë

  Super hit❤️❤️❤️❤️🌺🌺🌺🌺🌟🌟🌟🌟🌟🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • The summer is coming- Me Duar Të Arta
  The summer is coming- Me Duar Të Arta7 ditë më parë

  Omg

 • Vasil Bashaj
  Vasil Bashaj7 ditë më parë

  🌸💌

 • MWO Real Estate
  MWO Real Estate7 ditë më parë

  I love you... 🙈

 • Music Al
  Music Al7 ditë më parë

  🌹

 • Music Al
  Music Al7 ditë më parë

  Fiksim kjo kenge 🎶🌹

 • Music Al
  Music Al7 ditë më parë

  O e bukur 😍😍😍

 • Lisbet Ascon
  Lisbet Ascon7 ditë më parë

  I need English translation help please!!! 🥺🥺🥺🥺 anyone?

 • Vjollca Dodaj
  Vjollca Dodaj7 ditë më parë

  Me ne fund muzik shqip qe ka kuptim dhe te kenaq zemren 👏🏻

 • Landi Tabaku
  Landi Tabaku7 ditë më parë

  Yll,zemer ,shpirt je shume e bukur❤❤❤😻😻👸👸👸

 • Bedri Hanaj
  Bedri Hanaj7 ditë më parë

  Ze te mrekullueshem je shume e mire

 • its ernesta dedo
  its ernesta dedo8 ditë më parë

  ❤mos i thuj kunadhe

 • Adriana Simoni
  Adriana Simoni8 ditë më parë

  Obsessed ❤️

 • Asim Perlati
  Asim Perlati8 ditë më parë

  je kengetarja me e mir

 • Besa H
  Besa H8 ditë më parë

  Sa e bukur qe je oj shtriga e bukur ❤️😘

 • Ela Vlore
  Ela Vlore8 ditë më parë

  ❤❤❤

 • Χρήστος Μ
  Χρήστος Μ8 ditë më parë

  Let’s go Eurovision and win ittt 🌸❤️

 • DJ steisi
  DJ steisi8 ditë më parë

  Wow sa kenge e bukur

 • Kida Cingerima
  Kida Cingerima8 ditë më parë

  Shume ebukur

 • Rina Sulkaj
  Rina Sulkaj8 ditë më parë

  😍

 • Anna Anna
  Anna Anna8 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️

 • Viki Tiki
  Viki Tiki9 ditë më parë

  😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘💞💞💞💞💞💞💞💕💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💞💕💕💞💕💕💕💕💕💕💞💞💞💞💞💞💞💞💞💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

 • Artur Myrtezai
  Artur Myrtezai9 ditë më parë

  Te lumte elvan♡☆

 • Antonjo Mandi
  Antonjo Mandi9 ditë më parë

  Do te na kishe nderu po te ishe ne eurovision

 • Марат Романов
  Марат Романов9 ditë më parë

  💪🏼❤️‍🔥

 • Николай Панченко
  Николай Панченко9 ditë më parë

  Сладкая ❤❤💋💋

 • Mon Cheriè
  Mon Cheriè10 ditë më parë

  Qendro gjithnje ne kete version Elvana sepse e qan

 • Irena Kasemi
  Irena Kasemi10 ditë më parë

  Yts😍😍😍😍xzfFgfzvvd😊😊😊

 • Irena Kasemi
  Irena Kasemi10 ditë më parë

  Hczgsvsv

 • Irena Kasemi
  Irena Kasemi10 ditë më parë

  Hsfsfzcffa💋💋💋❤❤🤩🤩😘😘😛😛😍😍🥰🥰🙏🙏🌞🌞🌏🌏👭👭👨‍👩‍👧‍👧👨‍👩‍👧‍👧

 • Nori Murati
  Nori Murati10 ditë më parë

  😍😍😍❤😘😘😘👏😍👌😘

 • soinu foig
  soinu foig10 ditë më parë

  From France 🇫🇷 LOVE IT !!! 😍 🇦🇱 🇽🇰

 • Ed Albanese
  Ed Albanese10 ditë më parë

  Kenge koti pa ridhem fare

 • MIMI KU
  MIMI KU10 ditë më parë

  Ahhhh I love this sm - Love from Serbia 😊💕💕

 • Bana Lilaj
  Bana Lilaj10 ditë më parë

  Muzika e bukur , interpretimi shume I mire , teksti pa kuptim fare

 • Noel Karaj
  Noel Karaj10 ditë më parë

  Mos i thoj kunadhe

 • Valdeta Ilazi
  Valdeta Ilazi11 ditë më parë

  Was bedeutet kunadhe auf deutsch?

 • kiba.97

  kiba.97

  10 ditë më parë

  Marder

 • Ruluca Vasilica
  Ruluca Vasilica11 ditë më parë

  Love it from RO!

 • Leonel Gjeta
  Leonel Gjeta11 ditë më parë

  Like music!

 • Poli Tika
  Poli Tika11 ditë më parë

  Super Vokal

 • soinu foig

  soinu foig

  10 ditë më parë

  I dont really understand albania langauge ! But i really like the rythem of albanian music 😇😇😇

 • Joanna
  Joanna11 ditë më parë

  PURE ART BY THE QUEEN 🙏

 • Светлана Казаченка
  Светлана Казаченка11 ditë më parë

  Класна

 • Irid Ziu
  Irid Ziu11 ditë më parë

  🦦👌

 • Toni Asani
  Toni Asani11 ditë më parë

  Artiste e vërtet!!!!

 • Klea N
  Klea N12 ditë më parë

  Superr kenge Bravooo Elvana ❤️❤️❤️✨✨✨✨♥️♥️♥️♥️

 • Joanna

  Joanna

  11 ditë më parë

  Ma e mira ne shqiptari 👍

 • Cassie
  Cassie12 ditë më parë

  I dont really understand albania langauge ! But i really like the rythem of albanian music 😇😇😇

 • 10facts youdontknow

  10facts youdontknow

  10 ditë më parë

  Po tu kseris? Ne kenget tjera ke komentu shqip 😚😉

 • Flora complimenti.bravo Maçaj
  Flora complimenti.bravo Maçaj12 ditë më parë

  bravo me pelqen shume

 • Ajet Thaqi
  Ajet Thaqi12 ditë më parë

  ♥️LOQK♥️

 • Nurie Muça
  Nurie Muça12 ditë më parë

  Dashuri e pafundme per ty moj Elvana,qe gjithmone vjen ndryshe me projekte muzikore edhe me te bukura edhe me me emocione e me domethenie💖😘🎶💗

 • Nurie Muça
  Nurie Muça12 ditë më parë

  Zeri yt moj kunadhe ah sa me mori malli😁😍

 • Cassie

  Cassie

  12 ditë më parë

  Tinguj Pranvere 🌸🎶🙏

 • Niko Leka
  Niko Leka12 ditë më parë

  🥺

 • art_met
  art_met12 ditë më parë

  Aww sa bukur!!! Kjo është musika qe kam pas nevoje mw ngu! Boll m me kenge si reaggetton e kishe rappera... this here is music!!!! 🥰

 • Migena Cara
  Migena Cara12 ditë më parë

  Diva e muzikes Shqiptare na kenaqe me kte kenge super je nje Yll Elvana

 • opzz xsin
  opzz xsin12 ditë më parë

  I dont really understand albania langauge ! But i really like the rythem of albanian music 😇😇😇

 • Tynaj Shamli Kastrati ☑

  Tynaj Shamli Kastrati ☑

  Ditë më parë

  You are Albanian 🇦🇱🇽🇰😂🤣😅😆😁 are you ?

 • Jose Santos
  Jose Santos13 ditë më parë

  Amazingly Beautiful so much Luv from USA 🇺🇸 🇦🇱💓💓💓💓💓💓💓💓💓💓

 • alma sqapi

  alma sqapi

  8 ditë më parë

  Merci ❤🧡💛