Dosja e Metës e para në duart e hetuesve të FBI-së shqiptare, 50 kallëzime për krimet 30-vjeçare

Komente

 • toni toni
  toni toni6 ditë më parë

  Po asgje qe kenj thene ju pamfleti ska ndodh ju me duket se genjeni cdo gje qe thoni

 • A.S A.S
  A.S A.S8 ditë më parë

  Po po me llafe e denoni ju po me vepra,asgjo skan per ti bo,

 • Dritan Semani
  Dritan Semani10 ditë më parë

  🕊🇦🇱🤝🇺🇸♥️🇽🇰💪🏻

 • Osumi Osumi
  Osumi Osumi10 ditë më parë

  E drejte drejtesia duhet filluar nga presidenti dhe me radhe poshte.!?UROJME TE VIHET NE JETE.!? 👍👍👍👍👍👍👍👍👍👋👋👋👍👋👋

 • Mim Tirona
  Mim Tirona11 ditë më parë

  Populli Shqiptar degjoni mire. Kete ma ka futur ne vesh nje plak i motçëm Krutan kur isha djale i ri. Kini kujdes nga njerezit qe e kane pjesen e poshteme te veshit njgjitur me faqen. Rrini larg tyre se jane shpirt keq. Mos e harroni mos jepni e merrni me ta e mos i fusni ne shtepi e aq me teper te jepni jeten ne doren e tyre. Shiheni me kujdes trimoshin like si e ka te ngjitur veshin e jo te prere me pale.

 • Sara Kess
  Sara Kess11 ditë më parë

  Edhe ramen dhe saliun

 • Bujar Nallbani
  Bujar Nallbani11 ditë më parë

  Qerroheni kete ndyresire Skrapari

 • gzim atipi
  gzim atipi11 ditë më parë

  ZOTI NË QIELL AMERIKA NË TOKË

 • ADRIAN Cecollari
  ADRIAN Cecollari13 ditë më parë

  Duam politikane dinjitoze te nderuar per te perfaqesuar popullin per pune zgjidhje problemesh te kohes per njerez dhe pasterti qytetare... Sa per politikane hajdute Reci eshte vendi me i sigurte.. Aty ti mbani gjith jetes..

 • K L
  K L13 ditë më parë

  Ndyresire, bajge ja cje Meta.

 • stiljano spahiu
  stiljano spahiu13 ditë më parë

  Si thote populli,amin o zoti I madh ,ishalla nje dite e me pare ,por Jo vetem Ilirin por edhe te gjithe ata Ilirat e tjere se ka shume qe jane te koruptuar hajdute dhe anti patriote.

 • Mc Qoppa
  Mc Qoppa13 ditë më parë

  Kjo vajza qe po fol, ose ka problem me sinus ose me covid!

 • Liman Kutelaj
  Liman Kutelaj13 ditë më parë

  Po kush ja la pasurine apo gjyshi

 • Vojo Gjoza
  Vojo Gjoza13 ditë më parë

  Po te vjen Fundi Like... Talle B... me popullin gjith keto vite ! Tani do tallim pak k.... ne me TY. Kriminel dhe Bastard mbetesh, dhe pac kemben è Mbare Like...😇😇😇👎👎👎👎

 • M CENA
  M CENA13 ditë më parë

  Ja Ktu do jemi kta nuk futen burg vec prralla ka o pamflet

 • Moijsi Guri
  Moijsi Guri13 ditë më parë

  Nuk provokohet presidentëi,se ka kushtetutën dhe na futë në luftë

 • Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka
  Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka13 ditë më parë

  Po luli hajdutin ku e lat u ba me miljona per pak vjet ai e ka hak burgun si iliri e saliu👎👎👎

 • Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka
  Te lumt gja o Agim Jolla e wan kafen Shkodrane Luka13 ditë më parë

  Po ne paq u preft prifti se vrasesit e tij livadhisin si iliri e saliu kriminelet e ketij vendi hajdutet deri kur do vazhdojn keto kriminel te lihen te lir besoj td F b,I e amerikes ato vetem i lajn hesapet me keto hajdut kriminel👎👎👎👎

 • Gjyste Kelaj
  Gjyste Kelaj14 ditë më parë

  A thua eshte e vertete ! ! Si ta marrim ,? Shpresojme ne Ameriken dhe te zoti .Don zoti jetojme dhe ndonje dite ,sa ta shofim vendin pa kto monstra .Pershendetje te gjitheve qe presin drejtesi !).

 • Klark Rama
  Klark Rama14 ditë më parë

  Vetem rrena ilir meta po e vjell po e shkatrro perdit dhe nuk po ibo kush gja amerikanet ibojn presion ilir metes per ti marr floririn qe ka vjellur

 • Tzimis Tzimaras
  Tzimis Tzimaras14 ditë më parë

  Na cate trapin ,jeni tegjith qelbesira ta gezoni shetetin me gogol ne Ballkan

 • Nada Bts
  Nada Bts14 ditë më parë

  Kur do ti heqin qafe keta gangrena?

 • Leonard Hoxhaj
  Leonard Hoxhaj14 ditë më parë

  Bravo bravo suksese Shba

 • Agron Doko
  Agron Doko14 ditë më parë

  Pordh me rigon. Kemi vite qe i degjojme keto marifete!!!

 • Brin So
  Brin So14 ditë më parë

  Mue sum pelqen me fole tana me i hi hetimeve se kur bane kurupxione edhe e mshef po duhet mi ba foto deshmite tana me fola para se me kap

 • Bashkim Neziri
  Bashkim Neziri14 ditë më parë

  Drejtesiate veproje sa me pare per cilin do qe eshte kunder interesit shqiptar.

 • rexhaj qamil
  rexhaj qamil14 ditë më parë

  O.kur.po fillin ky spak se na u ban ban veshet sa te gomarit tujprit etishfim ketahajna kajapin llogari para shqiptarve qejauban jetn malore qetridhjet vjet

 • Gentian Vogli
  Gentian Vogli14 ditë më parë

  Eshte e cuditeshme ,cfare pret SPAKU ?por edhe ky KOKELOPA me gjithe keto akuza,njehere nuk I eshte pergjigjur PAMFLETIT. I qete vazhdon te destabilizoje vendin e te behet pale me opoziten perkundrejt detyres.

 • Jo Jo
  Jo Jo14 ditë më parë

  Po Ramen per ca e keni, ky esht edhe ma krimineli ne Shqiperi.

 • Jo Jo

  Jo Jo

  11 ditë më parë

  Sara Kess 100% jam me ju.

 • Sara Kess

  Sara Kess

  11 ditë më parë

  @Jo Jo ashtu por amerika e ka shqiperine se mendati amerikes ne balkan eshte shqiperia kunder daj rusis. Ka interes dhe eshte interez i mire end per na man ne fund. Jan lodhe me plehrat politikanet e shqiperise dhe eshte mire me marre gjith plehrat me fug ne beograd dhe ne athine se jan shpijunat e tyre. Edhe ma tradhti zi me ble vaksinat nga kine dhe rusis dhe as nje shqiptar sja hap trapin per ket tradhti qe beri kristaq ramavuci

 • Jo Jo

  Jo Jo

  11 ditë më parë

  Sara Shqiptaret per fat te keq nuk e kemi at fat , edhepse USA nuk esht pa korrupcion per vehten. 🇦🇱❤️🇦🇱

 • Sara Kess

  Sara Kess

  11 ditë më parë

  Aj giganti kriminal e kta kuklat voglat. Une mendoj amerika do i shfarose krejt dhe do veje proxy candidate favor e amerikes roft usa

 • O. Bani
  O. Bani14 ditë më parë

  Me thene te drejten ju te pamfletit nga mengjesi ne mengjes vetem me Meten po merreni tani po na thoni se do hetohet per dhenien e nenshtetesive po ngeli puna per aq harrojeni se ka per tu fut ne burg ai me kopsitje dosjesh nga gazetaret . Ju po merreni me Cakallin por ujku vazhdon te beje kerdine dhe do te rrije dhe kater vjet akoma qe ti shkundi mire shqiptaret. Vetem shuma qe do paguajne shqiptaret per nje kaprico te Rames eshte e papare a do te pergjigjet njeri per to? Perse nje kaprico e tij duhet te paguhet kaq shtrenjte nga shqiptaret?!

 • Liliana Saliasi
  Liliana Saliasi14 ditë më parë

  E di ky hajduti qe do vej ne grop te xhelos

 • texas masacre
  texas masacre14 ditë më parë

  Rrrini ne gjunje tja merrni ne goje METES.. I pari qe ja mori ne goje ishte RAMA, kur shkoi te Ora news per interviste

 • Nexhdet Bellaja
  Nexhdet Bellaja14 ditë më parë

  Ilir mete Meta MENDORE KLEPTOMAN I PA NGOPUR !

 • Argetim Demiri
  Argetim Demiri14 ditë më parë

  OHOHO MA NĚ FUND🙏🙏🙏

 • Alikaj Shezai
  Alikaj Shezai14 ditë më parë

  I shkreti sdi nga tia mbaj i erdhi fundi te shkretit

 • JEPI KAPËM
  JEPI KAPËM14 ditë më parë

  po shpresojë shumë që të j'u vie edhe juve fundi siç kapitulluan dhe u avulluan bashkë-binjakët e juaj në kosovë shumë po kamë dëshirë që të mos ju shtyhet më afati juaj

 • Engel Cjapi
  Engel Cjapi14 ditë më parë

  Litarin ne qafe me gjithe ate zarben

 • Gjet Gni
  Gjet Gni14 ditë më parë

  A 1 prilli eshte sot

 • Serxho Vlore
  Serxho Vlore14 ditë më parë

  Po' te jen hetus shqipetar nuk e gjen gje ilirin se i blen ky me miljonat qe ka vjedhur

 • ILLYRIAN ALBANIAN
  ILLYRIAN ALBANIAN14 ditë më parë

  gjithmon ate qe kan kerku drejtesi jan munduar te ecin drejt sot jan ne boten tjeter, kurse krymbat akoma po germojne

 • Tony Selmanah
  Tony Selmanah14 ditë më parë

  Vritni te gjithe tradhtaret dhe hajdutet e kombit

 • Stiljan Meshini
  Stiljan Meshini14 ditë më parë

  JANE BERE UQRET TE QJITHE BASHKE...! SI KUNDER PERGJIGJE NDJ DREJTESIS QE U KERKOHET NGA ORGANET PERKATES ..ATA KANE ZGJEDHUR ISH BLLOKUN LINDOR ...!!! WETEM ATJE JANE TE SIGURT DHE NDIHEN TE MBROJTUR ...STRATEG.

 • Pjeter Gjinaj
  Pjeter Gjinaj14 ditë më parë

  Po kua se nuk e shphim

 • Neta Ndou
  Neta Ndou14 ditë më parë

  Conu shiptar prej gjumit conju mos shikoni kisha gjamija feja shiptarit asht rinja rinja

 • Neta Ndou

  Neta Ndou

  13 ditë më parë

  @Mercedes Benz zoti i nimoft shiptaret e shiprin

 • Argetim Demiri

  Argetim Demiri

  14 ditë më parë

  👍

 • Mercedes Benz

  Mercedes Benz

  14 ditë më parë

  Kush ka mu cu moj ti. Ata ci kan met atje skan force ska buk me hanger. Horat i kan mush me lek e nuk Cohen kunder tyre. Une kam 25 vjet ci e kam lan venin tem e mijra tjere si une. Mjere hallexhit e fukurenjt ci Jan atje.

 • Altin Toska
  Altin Toska14 ditë më parë

  Burg për të gjithë maskarenjtë.

 • Teuta Teuta

  Teuta Teuta

  10 ditë më parë

  @Nikoll Perdeda .

 • Teuta Teuta

  Teuta Teuta

  10 ditë më parë

  @Nikoll Perdeda ū..7

 • Nikoll Perdeda

  Nikoll Perdeda

  14 ditë më parë

  Te gjithe ata qe kane kryer vepra penale duhet te vihen para drejtesise.Rrofte Amerika,i vetmi qe mund te siguroj jeten e femijeve tane.

 • Besnik
  Besnik14 ditë më parë

  Ku ESHT DREJTESIA E SHQIPËRISË TA ARRESTOIN KETE COBANIN NGA SKRAPARI SE KY PO E BIE VERDALL SHQIPERIN

 • Safet Mali
  Safet Mali14 ditë më parë

  Iliri sala dhe shum te tjer jan kriminelat me te medhenj.

 • Neta Ndou

  Neta Ndou

  14 ditë më parë

  Te gjifh han nje sahan te gjifh e kan shtyp pupudhin duhet te shkrihet krejt parlamenti

 • Elba Sani
  Elba Sani14 ditë më parë

  Krokodili Ilir Meta do te haje Popullin?A mindet?

 • Real M7
  Real M714 ditë më parë

  Une dua te jete e vertete ....por boll i ushqyet njerezit me RRENA. Kur do tu dale se paku nje parashikim i vertete ? Tani me thane te drejten na e çate bethen vetem me rrena pazaresh. Fakte a ka ? Burg a ka ? Atehere thjesht po lehni kot...

 • Pullumb
  Pullumb14 ditë më parë

  Do. Denu sì ne amerik. Me vdekje me. Gjilpon

 • berti alikaj
  berti alikaj14 ditë më parë

  Ju të Pamfletit po më lini përshtypjen e fallxhorëve sepse asgjë spo del nga këto që ju thoni . Shpresoj të gaboj ...

 • geri nino
  geri nino14 ditë më parë

  Dhe nese ndodh, sapo te behen gati prangat, cuditerisht do kaloje kufirin dhe do zhduket bashke me parate e tija duke i shijuar ne vende exotike🤢🤮..... se na hapet barkun, asgje nuk i gjen keta nga me i vogli deri te i madhi

 • saimir saimir
  saimir saimir14 ditë më parë

  Po Kur mo kur se kjo s’baron kurë, apo kur të vdesin sta dhe ne bsshkë?

 • Brian Sula
  Brian Sula14 ditë më parë

  Pamfleti flet ne emer te Amerikes. Eshte ber si Spartak Ngjela. Portal ordiner.

 • Lulzim Thaci
  Lulzim Thaci14 ditë më parë

  Keni vite qe flisni bla bla pordhe me rigon

 • Zere Hysen
  Zere Hysen14 ditë më parë

  Kini 20 vjet që flisni për ilir metën dhe iliri tallet me ju

 • AkG Gg
  AkG Gg14 ditë më parë

  Deni me varje ne mes te tiranes

 • Besnik

  Besnik

  14 ditë më parë

  ILIR HAJDUTI PRANDAJ HURI PRESIDENT QE TI SHPETOJ DREJTESIS

 • Kadri Krasniqi
  Kadri Krasniqi14 ditë më parë

  Hajde rren Hajde. Qa mendojn qe te huajt e denojn Ilir Metern asniher esht Burr Shteti dhe jo vetem ka mese paku 2 milon Shqipetar qe ja mbrojn Shpinen. Vazhdo I te ndegjoni genjeshtrat e pamfletit qe ka qellim veq klikime leku.

 • Mirvjena Tufa

  Mirvjena Tufa

  14 ditë më parë

  @Kadri Krasniqi te mirkuptoj e te uroj shendet familjarisht.

 • Real M7

  Real M7

  14 ditë më parë

  @Kadri Krasniqi te mirekuptoj...

 • Kadri Krasniqi

  Kadri Krasniqi

  14 ditë më parë

  @Mirvjena Tufa E Dashur Mother me keni keq kuptuar. Kam ber Koment per Pamfeltin qe been sikur krejt I din. Flm ne mirkuptim I urrej me shum se ti Politikanet.

 • Kadri Krasniqi

  Kadri Krasniqi

  14 ditë më parë

  @Real M7 Me shum Respekt Vella it. Kisha fjalen per pamfletit qe ja futin Kot. Dhe si ne Perfundim jam Gjithmon me Popullin Shqipetar I urrej Politikanet

 • Real M7

  Real M7

  14 ditë më parë

  Sa i informuar qenke ti o Kadri ! Si mund t'i shkojne pas 2 milion shqiptare nje hajduti foriri ? Apo e ke fjalen per adhuruesit ne Kosove ?

 • Real Freedom
  Real Freedom14 ditë më parë

  Shpirti i Dritan Priftit kerkon drejtesi.

 • Artur Murra

  Artur Murra

  13 ditë më parë

  Ne c'batak ka rene ky president yne ku e coi ky bashkepunim me Saliu po si Ii besove e sot a te mbron c'te ka gjetur o Ilir tani.....? Qytetarja

 • Tzimis Tzimaras

  Tzimis Tzimaras

  14 ditë më parë

  Ndjese kerkin shpirti I milionave njerzve me origjin shqiptare qe torturohen nga 1944 e deri me sot 2021

 • Key Board

  Key Board

  14 ditë më parë

  Ne hale te gomerve i shkoft shpirti

 • Prende Marku
  Prende Marku14 ditë më parë

  Ka pasuri ne angli ka pasuri ne krhaci ka ne peshķopi ka durrsin komplet ka detin ka krejt neper bot e kerkon kjo fmit ton me zrdh me votue po te vetet ku ibuqa e peshkopis e skraparit palaqe femer

 • Nikoll Hila
  Nikoll Hila14 ditë më parë

  Rroftë dreitsija

 • Rita Hila

  Rita Hila

  13 ditë më parë

  Po. Ku eshte.drejtesia qe te rroi se spo shohim drejtesi

 • Neta Ndou

  Neta Ndou

  14 ditë më parë

  Amen amen

 • Prende Marku
  Prende Marku14 ditë më parë

  Jo ni bashi shpejt kto pun sduhet prit votat se i dajn leket per popullit se kta gjith mon i kan marr me lek po .onikes i kan hup leket ne rril tu shperda pe vota para sa vitesh kjo asht grue poshtme me gjith ilirin po fajet i ka rama se bani president

 • Prende Marku
  Prende Marku14 ditë më parë

  E kta i vraft zoti qa na ban kti populli

 • Zyhra Sadiku
  Zyhra Sadiku14 ditë më parë

  I duhet hequr koka ne mes te pazarit keshtu lahet haleja me te me maskaran

 • no name
  no name14 ditë më parë

  Pamfleti gëzohet aq shumë kur përgojon duke nënqmuar e shpifur ndonjë "aktakuzë" sa që nga dikcioni i zërit,vullneti për të diskriminuar udhëheqësit dh shtetin shqiptarë ne pergjithesi,duket se eshtë duke përjetuar orgazmë nga vetkënaqësia ...për të shperndarë gënjeshtra.

 • Erton Callo
  Erton Callo14 ditë më parë

  SEKUESTOJANI KETIJ KELYSHI TE SALI SERBIT TERE PASURINE KUDO QE TA KETE DHE BURGIM TE PERJETHEM BASHK ME MONEN

 • Flora Selmani
  Flora Selmani14 ditë më parë

  Sa turp.Populli theret juju ju na tregoni...peralla.pse nuk nis hetimi.per dosjen BENETI..QE DO NA FUNDOSI DHE ME ZI..O BANDE PREKURORI SPAK

 • Naim Cerkini
  Naim Cerkini14 ditë më parë

  Dhashte Zoti e kesaj here e kane seriozishte dhe kete kriminel dhe hajdute ordinere me Moniken i largojne nga pushteti dhe i fusin ne burg.

 • Jamba 95
  Jamba 9515 ditë më parë

  O LIKE KUJDES KUR DEHESH SE KOT NUK THONE CA KA BARKU NCJER BARDHAKU SE BARDHAKU AMERIKAN TA QIN TE TAM TAMAM .

Faqja Tjeter