Alvisa, vajza e re ndez gjakrat në studio mes djemve - Përputhen, 9 Shtator 2021

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.

Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Cooking Chanel
  Cooking Chanel3 orë më parë

  Pershendetje nga une Iriada! Faleminderit shum per mbeshtetjen tuaj. Ju ftoj te me ndiqni ne kanalin tim ne youtube! Kete te diele do te hedh videon time te pare. Ju puc 💋😘

 • Cr7
  Cr7Ditë më parë

  Ncncncn katastrof

 • Doni
  DoniDitë më parë

  Nga Danimarka avvava

 • Rama Bajram
  Rama Bajram2 ditë më parë

  Kjo ridvana me bukura dhe larg e menqura ne keto emisione

 • Rama Bajram
  Rama Bajram2 ditë më parë

  Kjo vajza alvisa eshte jo e bukur

 • Esmeralda & Adi
  Esmeralda & Adi2 ditë më parë

  Si u bullizova per shkak te gjuhes! Na ndiqni ne kanalin tone ne youtube 🥰🥰

 • Sara
  Sara2 ditë më parë

  Taulanti: sjam mesuar te mbaj akullore ne dore. Taulanti serish brenda vetes:🙄🙄🙄🙄upssssssss u bera mem me duket

 • Clara Nelly
  Clara Nelly3 ditë më parë

  Shume shume e bukur Alvisa

 • LeviSimp
  LeviSimp3 ditë më parë

  Ne fillim te emisionit kur pash Ritvanen a si do qe ta ket emrin, vallai mu duk si Ana. Per nje moment u frikesova thash do na ngrihet Ana do filloj te kendoj "Mejk dhet burri work"

 • Alisa Alisa
  Alisa Alisa4 ditë më parë

  Argjendi&Mikela

 • Alisa Alisa
  Alisa Alisa4 ditë më parë

  Mua me pelqen shum mikela dhe alvisa mikela me pelqen sepse eshte shum e bukur ndersa alvisa me pelqen sepse ka karakter shum te mir dhe eshte shum e urte

 • Oljana Yzeiri
  Oljana Yzeiri4 ditë më parë

  Kjo sdi te flasi flet sikur e ka ne goj😂😂

 • vlore vlore
  vlore vlore4 ditë më parë

  o edi ulu paka mos u be si trime i madhe se do ta cajne cunate veren e bithes

 • wes elis
  wes elis6 ditë më parë

  Ky edi shum apet bythësh bën si i rëndë…

 • Begu Begolli
  Begu Begolli6 ditë më parë

  Qka e kan mar qef fmij bre . ec more flej se von

 • Vasili Cani
  Vasili Cani6 ditë më parë

  Eshte fillimi , por nje cift i qelluar eshte Alvisa dhe Bashkimi .ju uroj t'a permbyllni me sukses kete program dhe te perfundoni te bashkuar.

 • Cen Sura
  Cen Sura6 ditë më parë

  Tola duket si kryqëzimi i transgjinorit Anxhela me një tel me gjemba.

 • A.Q
  A.Q7 ditë më parë

  Alvisa shume sexy femer e sa per dashuri te jetes eshte pikpyetje

 • A.Q
  A.Q7 ditë më parë

  Ritvana e shpuar nga danezi I ka mbet Tash me gjet dashurin ne perputhen

 • Kathleen DG
  Kathleen DG7 ditë më parë

  Ooooo Kosov ma kadal 🤣

 • Igli Gjata
  Igli Gjata7 ditë më parë

  Kjo esht numer 1 per kurvllek

 • Ilia Ilialaze
  Ilia Ilialaze7 ditë më parë

  Ku i keni gjetur kto o bora o arjan kete rivanen edhe kete tolen aman nga stalla i ke mar

 • Dea Leti
  Dea Leti8 ditë më parë

  Kjo Ada ka ngaterruar hotelin me perputhen

 • Remington
  Remington8 ditë më parë

  Valla bre ti edi shume budall njeri edhe ty mendoj qe te kan zgjedh me shumë vetëm per hajgare sesa per inteligjencën tënde

 • Durim Morina
  Durim Morina8 ditë më parë

  Argjendi asht boss kta cubat e shqipris ti rrofshin topat

 • Remington
  Remington8 ditë më parë

  O qershia mbi tortë mbahu he burri dheut mos u gjunjezo aq shpejtë se na more fytyrën haha Argjend mos ja fut kot me ndërhy per te thënë se nuk përshtaten sepse ti nuk ke asgjë me shumë sesa ai mënyrën sesi ti e ule tjetrin per ta shfaqur veten si Titan per ti rënë ne sy asaj tjetrës nuk është burrërore dhe shume e pa edukatë.

 • Bolia Fops
  Bolia Fops8 ditë më parë

  AI djali qe ngeli pa fjal , respekte vllaj ti dukesh pa hile aty I drejt

 • Jakup Kadriu
  Jakup Kadriu8 ditë më parë

  ada shum pak pytje per ty..

 • Meggan abwos
  Meggan abwos8 ditë më parë

  Dy djemt nga Kosova jane me te miret aty🥰🥰🥰🥰🥰

 • Alvisa Qarri
  Alvisa Qarri8 ditë më parë

  Pershendetje miq ! Ky eshte kanali im zyrtar ne youtube . Mirenjohje per ata qe me ndjekin !

 • Selma Dini
  Selma Dini8 ditë më parë

  Ridvana is Ana 1 wannabe

 • Bolia Fops

  Bolia Fops

  8 ditë më parë

  U ben kosovaret gangestera

 • Xheva Nikezi
  Xheva Nikezi8 ditë më parë

  2

 • Deto Qcney
  Deto Qcney8 ditë më parë

  Alvisa sa è qeshur edhe e mir 💚💚💚💚😊😊💪💪💚💚💚

 • Loco Elvis
  Loco Elvis8 ditë më parë

  30:26 muuu sje nshtall tlopeve po emison oj kafsh e eger e malit

 • Melindaslovee
  Melindaslovee8 ditë më parë

  💜💜💜💜

 • chding zuure
  chding zuure9 ditë më parë

  vajza me e bukur e emisionit Alvisa nga nena natyrë 🥰

 • Main men London Town
  Main men London Town9 ditë më parë

  Veq kjo nga vlora esht vajz fiks tjeret krejt vk Quna e goca

 • Tony Montana
  Tony Montana9 ditë më parë

  Ky edi qe ka vk

 • Deto Qcney

  Deto Qcney

  8 ditë më parë

  gjitha kockat rugaçërvet

 • dashuria love
  dashuria love9 ditë më parë

  Asnje leter Per Aden ee ?

 • Cen Vrapi
  Cen Vrapi9 ditë më parë

  Alisa je Super

 • Cen Vrapi

  Cen Vrapi

  8 ditë më parë

  @chding zuure aq kapacitet ka..i ri eshte ka shm per tmesuar

 • chding zuure

  chding zuure

  9 ditë më parë

  Edi boni ni pytje varikarsi 😂

 • Spiritual warfare
  Spiritual warfare9 ditë më parë

  Vlonjateve u pelqejne verioret ne pergjithsi.

 • koiun dwrru
  koiun dwrru9 ditë më parë

  vajza me e bukur e emisionit Alvisa nga nena natyrë 🥰

 • Drita Celaj
  Drita Celaj9 ditë më parë

  Sa gomar edi

 • Samile Mazreku
  Samile Mazreku9 ditë më parë

  Kta dy djemt kosoves as shancin me fol sjau kisha dhan le me shum diqka o zot po tkqi pa edukat shtt

 • Bledi Mata
  Bledi Mata9 ditë më parë

  U ben kosovaret gangestera

 • Mikel Shahu
  Mikel Shahu9 ditë më parë

  Ahhahahahahahhahaha

 • Bella 123
  Bella 1239 ditë më parë

  Edi tipik mashkull lahper kosovar. Qdo hyrje qe behet e nxjerr gjuhen jasht si pervers 🤮🤮

 • sannio komi
  sannio komi9 ditë më parë

  Ai djali nga fieri me moshe me te madhe me ngjau me Frederik Ndocin ! 🤣

 • Manjola Duli
  Manjola Duli9 ditë më parë

  Episodi i sotshem: Taulanti kerkon Alvisen

 • Visar Asllani
  Visar Asllani9 ditë më parë

  Alvisa no Comment😍 simpatike, e bukur , e thjeshtë, e hapur në bisedë me gjitha të mirat deri TANI.... 😊

 • Genci Kurti
  Genci Kurti9 ditë më parë

  Merini këta rugeçër kosovarësh dhe prej by… jasht nga emisioni dota pësoni si në emisioni i mëparëshëm djemt nga shqipëria duhet të pregatiten për përplasje fizike thyjani të gjitha kockat rugaçërvet

 • sannio komi

  sannio komi

  9 ditë më parë

  3:35 shume llafazane

 • Mikela Pupa
  Mikela Pupa9 ditë më parë

  Hi

 • 7.62x39
  7.62x399 ditë më parë

  Edi boni ni pytje varikarsi 😂

 • Alma Dukaj
  Alma Dukaj9 ditë më parë

  O Tao po hiqe çiçmakizin se po te pengon per te folur o shoku

 • Ari London
  Ari London10 ditë më parë

  Kush mendon si une qe ky vit eshte kot fare as nuk e mar mundimin me e pare me.... !!

 • Anila Djegesina
  Anila Djegesina10 ditë më parë

  545

 • drttyu liqm
  drttyu liqm10 ditë më parë

  Me ne fund Nje vajza te bukur dhe natyrale ne perputhen Alvisa ..

 • Nikoll Tuci
  Nikoll Tuci10 ditë më parë

  Femra te dobeta

 • Elonë Sopi
  Elonë Sopi10 ditë më parë

  Sedi pse. mori kaq shume kritika Taulanti qe s foli aq ne takim 4 minutesh, sa keq ndjehej dukej shume, gjithashtu ishte takimi me i mire dhe me real per mua deri me tani, qesha shume.. 😍😍

 • Marte Prendi
  Marte Prendi10 ditë më parë

  O njerz te perputhen, ju lutem hiqeni qimqakizin para se te filloj emisjoni, ju lutem shuuum.

 • drttyu liqm

  drttyu liqm

  10 ditë më parë

  Obobobo akoma nk qenka zhdukur kjo reklama acaione

 • Besarte gashi
  Besarte gashi10 ditë më parë

  Kjo Ada shum e ber o zot me buz me mollza vithet runa zot ska len sen tveten vetem u mbush

 • Maxx Max
  Maxx Max10 ditë më parë

  Une vet jam shqiptar i kosoves por me vjen turp nga kta dy baloshat tmerr nuk dijn kurgjo per jeten sdi pse Top Chanel zgjedhni ksi budall T kosoves

 • sonia Sonia
  sonia Sonia10 ditë më parë

  Kjo alvisa a s ishte e fejume ne instg🤦🏼‍♀️😂

 • Dora
  Dora10 ditë më parë

  Kete Edin do ta kisha perjashtuar! Sjellja e tij ordinere ,no go!!!!Si eshte ulur, si flet dhe duket se eshte nen te ndikim hashashi!

 • New dog
  New dog10 ditë më parë

  3:35 shume llafazane

 • New dog
  New dog10 ditë më parë

  Se keni idene sa gjynah me vjen qe skan mikrofon per te gjithe.

 • bleard krasniqi
  bleard krasniqi10 ditë më parë

  47:49 kejt per ket pjes kena ardh😂

 • IELTS TOEFL GMAT TUTOR
  IELTS TOEFL GMAT TUTOR10 ditë më parë

  Aman sa here do e degjojme pyetjen "Sa e rendesishme eshte per ty familja" pls

 • Lidia Ruk
  Lidia Ruk10 ditë më parë

  Si bekan kosovart si trima

 • Hysen Cacaj
  Hysen Cacaj10 ditë më parë

  Te gjith djemt i frigohen bukuris se Ades,

 • lule lulee
  lule lulee10 ditë më parë

  O zot sa skandal

 • Mano Kurti
  Mano Kurti10 ditë më parë

  Juli kujton se ka hyre ne emisjon per te gjet lezbiken

 • Beni Tirana
  Beni Tirana10 ditë më parë

  Ritvana rregullo hunden se è ke si spat zarfikse

 • Editon Gjyshi
  Editon Gjyshi10 ditë më parë

  Alvisa kët vit do ketë shitje të mëdha të orëve 😂😂

 • Bledian Meta
  Bledian Meta11 ditë më parë

  Obobobo akoma nk qenka zhdukur kjo reklama acaione

 • Toni Youknow
  Toni Youknow11 ditë më parë

  Kjo ritvana si ftyr kali 🤦🏼

 • Limi Ademi
  Limi Ademi11 ditë më parë

  Ca buzeqeshje paska alvisa 😍😍😍😍❤️

 • Dezdemona Kaca - Vizatime per femije 🎨
  Dezdemona Kaca - Vizatime per femije 🎨11 ditë më parë

  Sa e embel Alvisa 😊

 • Radne Wiliw
  Radne Wiliw11 ditë më parë

  Copa loqesh qe as me shkrujt sdin ja ca emisioni o ky!

 • Jonada Adahhbj,mmiii6
  Jonada Adahhbj,mmiii611 ditë më parë

  Arjan Konomi te pergezoj per intiligjencen dhe xhentilesen tuaj pa pranin tende emisioni sdo kishte kuptim

 • Bilbil Pjeternikaj
  Bilbil Pjeternikaj11 ditë më parë

  ARJAN KONOMI LEGJENDE. 😂😂😂😂😂 „KUSHEDI SĄ KOHE KANE QE NUK KANE SHKRUAR”

 • murat nona
  murat nona11 ditë më parë

  Argjend 👎

 • itsme again
  itsme again11 ditë më parë

  Ada pasi tha qe jam e sigurt se do kete shume pyetje per mua😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅😅

 • Irini Bacelli
  Irini Bacelli11 ditë më parë

  Mikela alvisa me te mirat 💋💋💋

 • Irini Bacelli
  Irini Bacelli11 ditë më parë

  Alvisa shum e mire me kemb ne tok dhe shum fjal me vend thot💋💋 je me e miraa

 • Elvana Rrasa
  Elvana Rrasa11 ditë më parë

  Oiiiiii si Cirku ne fshat ne kohen e xhaxhit😂😂😂😂

 • Elvana Rrasa
  Elvana Rrasa11 ditë më parë

  Edi zgjat turinjt me shum se Ada😂😂😂. Si llastic

 • Elvana Rrasa
  Elvana Rrasa11 ditë më parë

  Ritvana ti ke rrjedhur e gjitha mi non. Boll na bere FILOZOFEN aman

 • Shpendi Kryezi
  Shpendi Kryezi11 ditë më parë

  ky kosovari me ka hi ne hund njeri i padurueshem wtf ajo sjellje mut

 • Aldeto Etemaj
  Aldeto Etemaj11 ditë më parë

  Pig ejuiw xze9t oufpur wpd mk6 ❤❤💋💋💋💋💋💖💖💖💖💖💋💖💖💖💖

 • Ali Berisha
  Ali Berisha11 ditë më parë

  Nuk duhet te acarohuni ju Djemt nemes veti. Ketu qdo djal apo vajz ka te drejten te nderhyn ne qfar do biseda. Per ndryshe ky emision nuk vlen. Asht nji real shouv qe te jeni te lir ai qe din ta pervetsoi nji femer aferim. Por jo me agrisivitet.

 • Ervis Ndoj
  Ervis Ndoj11 ditë më parë

  Qa ftyrash

 • Shpresa Vrioni
  Shpresa Vrioni11 ditë më parë

  Alvisa kopje si alesja bami

 • Rit Kapllani
  Rit Kapllani11 ditë më parë

  O argjenddd o legjenddd😂

 • Ernisa Xhafa
  Ernisa Xhafa11 ditë më parë

  Sa te trash cunat shqiptar 🤦🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

 • Gianni Topalli
  Gianni Topalli11 ditë më parë

  Lol bora asht ajo qe ma ndeq diten kur e shof bukuroshen e pazavendsuar

 • Vini and Monika
  Vini and Monika11 ditë më parë

  Ku i keni gjete keta askushat ..pa pike personaliteti

 • Anna Filiw
  Anna Filiw11 ditë më parë

  Ada ku jan ato pyetjet e pa fund per ty ?? 🤣🤣

 • albin nibla
  albin nibla11 ditë më parë

  Kur do ta qelni perputhen per Pedera se koka ardh gabim aj djali 😜

Faqja Tjeter