AfterParty - Ana Kauri “Fationit do i thoja...”

Argëtim

#LuanaVjollca #AfterParty #AnaKauri
Hey miq të kanalit zyrtar të Luana Vjollcës në ALthe! Çdo ditë të javës “ora 19:00” ju pret një “After Party” me intervista dhe pyetje pikante për personazhet më IN, të ftuarit specialë në “Shiko Kush LUAN” show!
Follow “After Party” on:
Instagram: afterparty_show
ALthe: althe.info/home/7EhDmb0X1a6Sib8ncwoNHg.html
Follow Luana Vjollca on:
Website: www.luanavjollca.com/en/
Instagram: luanavjollca
ALthe: althe.info/home/7EhDmb0X1a6Sib8ncwoNHg.html
Facebook: m. LuanaVjollca/

Komente

 • Dea Dea
  Dea Dea17 orë më parë

  Ana para kredis

 • kida kidaa
  kida kidaa6 ditë më parë

  Si tha ? Fatjonit do ti thoja .... se nuk kuptohet mund te m thoni ?

 • Everything's about Cars
  Everything's about Cars11 ditë më parë

  Per te pare cdo difekt dhe zgjidhje rreth makines suaj.. Ju lutemi subscribe ktu 👇👇 m.althe.info/home/QJWXQ9a6ZEeqTC59FqBPeQ.html

 • Vani Matoshi
  Vani Matoshi13 ditë më parë

  Nice 👍

 • sonila alicka Alicka
  sonila alicka Alicka13 ditë më parë

  Ana je nje femer e kompletuar,dhe shpresoj mos ta humbesh Rinianin keni kimi mbi te gjitha,dhe jam shum e sigurt qe plotsoni njeri tjetrin.a mos lejo te te ngarkojn me makiazhe sepse nuk ke nevej.

 • Gentian Osmalli
  Gentian Osmalli13 ditë më parë

  Shum vari Karin je besoj se edhe ti e din

 • five stars
  five stars14 ditë më parë

  Ceki kamt pak n'tok se shum nelt po t'rri , katastrof.... A thu je e vetmja në kët botë ,o Ana karakteri , o ana silicone, o ana ka(u)ri.

 • Donjeta Gashi
  Donjeta Gashi14 ditë më parë

  Waw sa shume bronze ke vu ne gjoks, sikur te ishte nje cop plastic atu siper !! Shume keq duket 👎

 • Aventurat e Julit
  Aventurat e Julit14 ditë më parë

  Veshje sportive thot ku shiko shi vishet gjoksin perjasht

 • Lirie Kaziu
  Lirie Kaziu14 ditë më parë

  Ana nuk me pelqen fare 🤨🤨🤨🤨

 • Ruana Sula
  Ruana Sula14 ditë më parë

  hahahahahhahah ncncn qfar qike

 • Nefeli Crafts
  Nefeli Crafts14 ditë më parë

  duket sa i pelqen veshjet sportive ti motra😂

 • Kledian K
  Kledian K15 ditë më parë

  A keni mikrofona a ca?

 • his girl
  his girl15 ditë më parë

  Cne kjo videp tn ateher supozohej gjasme ana me arbrin🤦🏻‍♀️🤔fationi me melisen pfff skenare te shpifura bree

 • Enkelejda Habili
  Enkelejda Habili15 ditë më parë

  Silikoni po plas.

 • elena elena
  elena elena15 ditë më parë

  Si mund ta vesh kryqin mes gjoksit te ekspozuar o e pacipe. Ti s'di ca eshte feja as besimi moj idjote, ti mendon se kryqi eshte aksesor zbukurimi, injorante!

 • elena elena
  elena elena15 ditë më parë

  bravo Ana, ke prespektive per pornostare 🔞

 • Majlinda Ziu
  Majlinda Ziu15 ditë më parë

  Moj cfare sportive je ti trup jashte lakuriqe dite . Mos je meparkinsonn ti Anna se dridhesh shume

 • Ana Kauri
  Ana Kauri15 ditë më parë

  Pershendetje jam Ana Kauri faleminderit per mbeshtetjen tuaj ky eshte kanali im zyrtar

 • Fationa Isiona
  Fationa Isiona15 ditë më parë

  A Vtm mua ma shpif kjo tipja 🤦🏻‍♀️😂

 • five stars

  five stars

  14 ditë më parë

  Sje e vetmja. Me 2👋

 • Anita
  Anita16 ditë më parë

  Kjo na paska nxjerr topat .medet

 • rajan rajan

  rajan rajan

  15 ditë më parë

  Ka qe ne 2020

 • Melos Ahmetaj
  Melos Ahmetaj16 ditë më parë

  Qyrja pash familen veshje sportive a qyre qysh u vesh 😂😂

 • IDGF
  IDGF16 ditë më parë

  Per t gjith ju bukurosha qe po shani anen neper komente as te thoi i gishtit t vogel kembes majt nuk ja arrini dot asaj se eshte super femer e bukur dhe me vlera morale.kshuqe mos flisni shum se ju lodhet goja kot😚

 • IDGF

  IDGF

  14 ditë më parë

  @missymarsi red jo shpirt jam feministe

 • missymarsi red

  missymarsi red

  14 ditë më parë

  Poete mos je gje lesbike?😂

 • elena elena

  elena elena

  15 ditë më parë

  s'ka gje se e arrijme te gishti i vogel i kembes djathte

 • ALABANIA USA
  ALABANIA USA16 ditë më parë

  Kot se ftoi elvisi

 • Andon Yilmaz
  Andon Yilmaz16 ditë më parë

  Ket anen e kisha hanger dit x dit 100%

 • DARDANI
  DARDANI16 ditë më parë

  Femer qe pjerdh dhe i pin vete pordht

 • Badboy Boy
  Badboy Boy16 ditë më parë

  Inshallah covid 19 traft hoo se mke gerdit

 • Gili Gili
  Gili Gili16 ditë më parë

  Ana je maemira ne perputhen bravo 👍 der

 • Tila Budin
  Tila Budin16 ditë më parë

  Bej dhe trurin me silikon se do te duket bukur,se gjoksi duket qe ktu e ne kine qe e ka mbyt silikoni oj shushke...

 • Benardi Gjokaj

  Benardi Gjokaj

  2 ditë më parë

  Un them nuk esht femer kjo

 • evi evi
  evi evi16 ditë më parë

  Bobo sa make up i ke vene gjoksit pupu

 • Emiljan Uka
  Emiljan Uka16 ditë më parë

  Asgjo skam mor vesh 😒

 • Gazmend Nuhaj
  Gazmend Nuhaj16 ditë më parë

  Gjoksi ca e nxjer ashtu se e ke te ber edhe nuk te duket bukur po te duket shum keq

 • Barbi
  Barbi16 ditë më parë

  Super woman ❤️

 • Hello It'sMe
  Hello It'sMe16 ditë më parë

  0:19 sje nrm hahahahahahaha

 • Stella stellina
  Stella stellina16 ditë më parë

  Cke e i si pernridhesh si prositut, hik ri lavire eeeee shpifaraqe sec ju duket vetja 🤮🤮🤮🤮🤮

 • swizzhoney
  swizzhoney16 ditë më parë

  O ana po pse e vendos gjithmon doren para gojes kur qesh? Sa femer e ulet edhe kur flet srri dot qet🙄

 • swizzhoney

  swizzhoney

  14 ditë më parë

  Po le ti rregullonte dhembet jo buzet😂

 • missymarsi red

  missymarsi red

  14 ditë më parë

  Se i ka dhembet shtrema-shtrema si te thyer.

 • Assassin
  Assassin16 ditë më parë

  asigjo skam marr vesh qr

 • Dona Fusha
  Dona Fusha16 ditë më parë

  E plase per vemendje nxiri te gjitha jasht hiret e tua se vetem me ato mburresh se me trut aha

 • geralda T
  geralda T16 ditë më parë

  Pordha madhe sikur vjen nga mbreteria e shteteve te bashkuara te leshit Shko moj bej naj giveway dhe ti dhe zhdukuni te gjith sic jeni Shum njerez lavira kte her ne perputhen. Shumica!

 • Mr_ Ninja
  Mr_ Ninja16 ditë më parë

  Ca ropqireje

 • Tattooss Cameleon
  Tattooss Cameleon16 ditë më parë

  Koe

 • Don tom Travels
  Don tom Travels16 ditë më parë

  althe.info/number/qq3WcqJsY2ibeLo/video

 • Julian Fier
  Julian Fier16 ditë më parë

  #AnaKauri si fationi nuk gjen dot aty brenda emisionit ta kesh qart shtrig ebkr qe ben si kur do njeri aty emision ti yyyyyyyyyyy sa kot vl 🤣🤣🤣🤣🤣

 • noname noname
  noname noname16 ditë më parë

  Silikon he bac

 • Anna Anushi
  Anna Anushi16 ditë më parë

  Veshja shume e papershtatshme mendoj une per nje emision zbavites me lojera madje edhe ana vêt dukej ne siklet edhe ne program e Kam ven re megjithate Po te ishte ambient tjeter do ishte yll🌟

 • FF ZOMBIE
  FF ZOMBIE17 ditë më parë

  Ana veshje sportive thot po shi si o vesh

 • five stars

  five stars

  14 ditë më parë

  E për me lujt vishet sexi,,seriously???????

 • Zodiac Quest
  Zodiac Quest17 ditë më parë

  O Zote sa palidhje e dredhon kte zerin shum je fallco,sa mir dukesh kur nuk i ben kto gjeste palidhje,edhe ne disa takime ce ke dal me kto lazdrime ce nuk te kan hije,edhe mos u bej aq serioze se nuk je ato gjint me silione ce i ke nxjerr ate,te ti shohen te gjith,e kur flet kurese jam serioze,nuk e dij cka drecin shohin djemt te ti.

 • Jeta 1
  Jeta 117 ditë më parë

  Silikoni qe ke ne gjoks verehet qe nga aeroplani e dashur!!

 • Jeta 1

  Jeta 1

  14 ditë më parë

  @missymarsi red 🤣🤣🤣

 • missymarsi red

  missymarsi red

  14 ditë më parë

  Silikon dhe make up gjoksi.

 • HACK IT

  HACK IT

  15 ditë më parë

  jo silikon po makeup cice

 • Doni Shuka

  Doni Shuka

  15 ditë më parë

  Problematika shqiptare althe.info/number/1YXNgYqKdmaAp7o/video

 • Badboy Boy

  Badboy Boy

  16 ditë më parë

  Pak ma larg se aeroplani 😂😂😂😂

 • StAr's Channel
  StAr's Channel17 ditë më parë

  Yll esht😍😍😍😍😍🥰

 • Mr_ Ninja

  Mr_ Ninja

  16 ditë më parë

  🤮🤮🤮ytqr

 • Greiss
  Greiss17 ditë më parë

  Veshje sportive thot😂🙄🤦 Sa perdridhet sikur do kputet😳

 • five stars

  five stars

  14 ditë më parë

  ....Zgjedh veshje sportive😏 Në" kush luan" (zh)vishet sexi🤔 Sa kontradiktore je me veten moj aaaannnnnnaaaaaa☹ sa përdredhje o zot I madh, shuuuuum acarueseee e shum prej fjalve s'ti kuptum❌ Si përfundim: Edhe ti do t'kesh neps per grosh, siç thot Loco😅shtoja edhe ni pilaf on top🍛 (💨me rigon)❌

 • missymarsi red

  missymarsi red

  14 ditë më parë

  Veshje sportive me gjoksin jashte.

 • ginger 07

  ginger 07

  15 ditë më parë

  Po' pra veshje sportive +4 kg iluminant 😵

 • Djellza Jotee

  Djellza Jotee

  17 ditë më parë

  O zot sa kam qesh

 • Eljo Eljo
  Eljo Eljo17 ditë më parë

  Kjo do der

 • Dejvi Lamuca
  Dejvi Lamuca17 ditë më parë

  Pse nxirren me vones vidjot

 • Deniz Yilmaz
  Deniz Yilmaz17 ditë më parë

  Per at që se dgj Ana i tha fatjonit “qendro kështu sic je” … se flet me pordh kjo dhe nk dgj 🤦🏻‍♀️

 • D D

  D D

  14 ditë më parë

  Hahahah flm se une se degjova qka tha,mikrofonin e paska pas ndal ndoshta

 • Endi Nexus

  Endi Nexus

  16 ditë më parë

  @Una Tina robt fiks, po kerkoja nje sms te sigurohesha qe tha ashtu apo jo, asnje fjal si kam marr vesh, le me ze te ult por edhe thuthuqe , trapja

 • Una Tina

  Una Tina

  16 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣 lotttt...e kisha kthyer 10 here ta degjoja 😅

 • Reneo Bala
  Reneo Bala17 ditë më parë

  Ca do i thonte fatjonit kjo se nuk e degjova???

 • Elsa Gashi

  Elsa Gashi

  17 ditë më parë

  Qendro keshtu sic je

 • Ana Jahaj
  Ana Jahaj17 ditë më parë

  🥺🥺🥺🥺🥺

 • Ana Jahaj
  Ana Jahaj17 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮

 • Amir Halili
  Amir Halili17 ditë më parë

  Fationit do I thoja? Sen nuk degjova

 • Elsa Gashi

  Elsa Gashi

  17 ditë më parë

  Qendro keshtu sic je

 • Atird Atird
  Atird Atird17 ditë më parë

  Shum mimik te shemtuara ke ana

 • Atird Atird
  Atird Atird17 ditë më parë

  O zot sa fake, dhe sa ne siklet ishte me at “fustan” kurvash, nje zonj e vertet shifet nga veshja

 • Stela D.

  Stela D.

  14 ditë më parë

  @missymarsi red E di dhe une shume dakort jam po sot vajzave su intereson fare ku te nxjerrin pak trupin dhe kshu por as mua sme pelqen klasi mbetet vertete klas

 • missymarsi red

  missymarsi red

  14 ditë më parë

  @Stela D. c'lidhje kane koherat.Klssi mbetet klas.Fustani i saj ishte teper vulgar.Gjoksi komplet jashte.

 • Stela D.

  Stela D.

  16 ditë më parë

  Mir e ke ti po kane ndryshuar koherat

 • Djellza Jotee

  Djellza Jotee

  17 ditë më parë

  Sa injorante

 • naiviv viv

  naiviv viv

  17 ditë më parë

  Pzz

 • Endri Dimo
  Endri Dimo17 ditë më parë

  Veshe sportive ahhaa ik mi bulle vit veten atehere pse je vesh seksi 😂😂

 • Stela D.

  Stela D.

  16 ditë më parë

  @klejd ixm Pikerisht 😅

 • klejd ixm

  klejd ixm

  16 ditë më parë

  Se është interviste.

 • Marinelaa
  Marinelaa17 ditë më parë

  Ana nje yll😍

 • Linda
  Linda17 ditë më parë

  Kjo eshte me e bukura aty ne emision! 💜

 • djal mergimtar

  djal mergimtar

  16 ditë më parë

  Ma kur.. e mesheft ashte me besoni se kjo ashte shum e mesheft e shumtuar ne karakter si vjen pak durb per mu mir me pa keshto a ne ralitet hm zdi qa them me tjter

 • Lala D Lu
  Lala D Lu17 ditë më parë

  Sa skandaloze 😏

 • Melisa Lleshi
  Melisa Lleshi17 ditë më parë

  💁‍♀️

 • best- one
  best- one17 ditë më parë

  Kjo ngaj karakteri mir qenka marshalla 🤣😂😆😂🤣😂

 • missymarsi red

  missymarsi red

  14 ditë më parë

  Fake "KARAKTER"(Silikon)

 • Kuti Kutat
  Kuti Kutat17 ditë më parë

  Kur do e kupton kjo qe kamera nuk e don Semudje per tru te njeriut

 • itsAnidTV Anidarmy
  itsAnidTV Anidarmy17 ditë më parë

  E paskembyt gjoksin me shum silikon

 • Heras Heras
  Heras Heras17 ditë më parë

  Mi i mbyllur ftusanin

 • Sofie kociu
  Sofie kociu17 ditë më parë

  me i gjate se una

 • ajsa ajsa
  ajsa ajsa17 ditë më parë

  😍😍😍😍

 • Egzona Bela
  Egzona Bela17 ditë më parë

  Ana je shum e mir te dua ❤❤❤❤❤

 • Meral Meral
  Meral Meral17 ditë më parë

  Shumm keq veshjen ❌🤦🏽‍♀️

 • Luiza Shkambi

  Luiza Shkambi

  16 ditë më parë

  @Esli Sefaj exactly por te pakten mos te jemi njerezit qe i bejme te tjeret te ndihen keq per zgjedhjet e tyre

 • Esli Sefaj

  Esli Sefaj

  16 ditë më parë

  @Luiza Shkambi O motra te hysh te merresh me njerzit sja del kurre ne kete jete. Sindin e shajn se eshte e virgjer, Anes e shajn se qet gjoksin, Melisen se qet bethen. Njerzit gjithmon flasin, prandaj une e jetoj jeten si dua dhe per te tjeret I don’t give a fuck

 • Esli Sefaj

  Esli Sefaj

  16 ditë më parë

  @Luiza Shkambi Mir moj une nuk thash gje. E ka te bukur pse mos ta ekpozojn🤪

 • Luiza Shkambi

  Luiza Shkambi

  16 ditë më parë

  @Esli Sefaj si mos te kishit pare kurre gjoks beniii.

 • Esli Sefaj

  Esli Sefaj

  16 ditë më parë

  @Luiza Shkambi karakteri i kishte dal ne drit😂😂😂

 • Cal Boy
  Cal Boy17 ditë më parë

  O ana dashuri♥️♥️♥️♥️

 • VIDEO ARGETOHU
  VIDEO ARGETOHU17 ditë më parë

  Sa shpejt e hodhet

 • Adela F

  Adela F

  11 ditë më parë

  hahahha

 • mjaftime Shaini

  mjaftime Shaini

  16 ditë më parë

  uvoj

 • Laura D

  Laura D

  17 ditë më parë

  Hahahah po pra

 • DL ϟ EULEX
  DL ϟ EULEX17 ditë më parë

  Berati on top😈🔪

 • Ardita
  Ardita17 ditë më parë

  menemadhe shum o

 • Besarta Halili
  Besarta Halili17 ditë më parë

  Pse hyna un ktu me ja prish nervat vetit 🙄🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯🤯

 • Almir Gjocaj
  Almir Gjocaj17 ditë më parë

  Poe keqe

 • ferat
  ferat17 ditë më parë

  Kur e e pash after partyn thash mos Kum hi tshoh millfa gabim

 • Doni Shuka

  Doni Shuka

  15 ditë më parë

  Problematika shqiptare althe.info/number/1YXNgYqKdmaAp7o/video

 • Nilsa Aslin

  Nilsa Aslin

  16 ditë më parë

  @kodi kodi per zotin se di🤦‍♀️...

 • kodi kodi

  kodi kodi

  17 ditë më parë

  @Nilsa Aslin ben demek sikur nuk e din

 • Nilsa Aslin

  Nilsa Aslin

  17 ditë më parë

  Qa jan millfa-t

 • Brunette Lady

  Brunette Lady

  17 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🤪🍾🥂🤗🤗🤗🤗🤣🤣🤣🤣🤣

 • Devis lilo
  Devis lilo17 ditë më parë

  Ajde cica ajde 🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄😲😲😲😲😲

 • Stela D.

  Stela D.

  16 ditë më parë

  Gjoks*

 • djal mergimtar

  djal mergimtar

  16 ditë më parë

  Hahah si bustanat kur marrin formen hhaha

 • Devis lilo

  Devis lilo

  17 ditë më parë

  @itsAnidTV Anidarmy tamam

 • itsAnidTV Anidarmy

  itsAnidTV Anidarmy

  17 ditë më parë

  Ajde silikon ajde

 • Orkide Official
  Orkide Official17 ditë më parë

  Oi si flet kjo sikur e ka te ngulur

 • GERI

  GERI

  16 ditë më parë

  @Elona Gjata Si bo tipin kot me emer fake o ta shkaperdhefsha rracen stil gjarpri

 • Orkide Official

  Orkide Official

  16 ditë më parë

  @Elona Gjata rrofsh kari

 • Elona Gjata

  Elona Gjata

  16 ditë më parë

  @Orkide Official aaaa dmth ti po hamendesoje aaaa brra brra brravo kari brravo bravo

 • Orkide Official

  Orkide Official

  16 ditë më parë

  @Elona Gjata o trap lexoje mir ca kam then.kam then sikur.jo qe e kam par

 • Elona Gjata

  Elona Gjata

  16 ditë më parë

  @Orkide Official po ti ia ke par

 • Genita Limani
  Genita Limani17 ditë më parë

  Anaaaaaaa

 • Menara Mamuti
  Menara Mamuti17 ditë më parë

  1

 • Blinera Berisha
  Blinera Berisha17 ditë më parë

  First

 • Erona Bicaj
  Erona Bicaj17 ditë më parë

  1

 • vlog yes
  vlog yes17 ditë më parë

  1

Faqja Tjeter