Kozak69 - Adrenaline (Prod. ARLENN x BAKI, Video. Melodi Studio)

Muzikë

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗞𝗼𝘇𝗮𝗸𝟲𝟵 - 𝗔𝗱𝗿𝗲𝗻𝗮𝗹𝗶𝗻𝗲 (𝗣𝗿𝗼𝗱. 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡 𝘅 𝗕𝗔𝗞𝗜, 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼. 𝗠𝗲𝗹𝗼𝗱𝗶 𝗦𝘁𝘂𝗱𝗶𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗞𝗢𝗭𝗔𝗞𝟲𝟵's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeKozak69
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/Kozak69Adrena...

____________________________

🎵 Produced by: 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡
🎵 Beat/Instrumental by: 𝗕𝗔𝗞𝗜
🎵 Lyrics by: 𝗞𝗢𝗭𝗔𝗞𝟲𝟵
🎥 Video by: 𝗠𝗘𝗟𝗢𝗗𝗜 𝗦𝗧𝗨𝗗𝗜𝗢

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗞𝗢𝗭𝗔𝗞𝟲𝟵 :
Instagram ► kozkozi69

🎵 Connect with 𝗔𝗥𝗟𝗘𝗡𝗡 :
Instagram ► arlennmusic

🎵 Connect with 𝗕𝗔𝗞𝗜 :
Instagram ► bakimadethis_

🎥 Connect with 𝗠𝗘𝗟𝗢𝗗𝗜 𝗦𝗧𝗨𝗗𝗜𝗢 :
Instagram ► melodi.studio

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


℗ & ©️ KOZAK69 & FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente: 1 929

 • Kozak69
  Kozak69Muaj më parë

  ✔ Did you subscribe to 𝗞𝗢𝗭𝗔𝗞𝟲𝟵's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeKozak69 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/Kozak69Adrenaline

 • Roel

  Roel

  7 ditë më parë

  MEGA LLUKS

 • Desaret Hoxha

  Desaret Hoxha

  8 ditë më parë

  ¹1

 • Marsida Sanco

  Marsida Sanco

  29 ditë më parë

  Hjhjhuyuu

 • Paulo Sollaku

  Paulo Sollaku

  Muaj më parë

  Emanuepa. Sollaku

 • Artur Gjergaj

  Artur Gjergaj

  Muaj më parë

  0pl2aq1

 • Dendri YT
  Dendri YT13 orë më parë

  Nice song

 • Fidan Ferizi
  Fidan Ferizi14 orë më parë

  qy qy qyrri i keq duksin 20 euro a knej thot tipin e kom lluks llud njeri bre

 • eri_me13
  eri_me1318 orë më parë

  hajde ta cojm 3k like

 • Ledjola Hetaj
  Ledjola HetajDitë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Djeve Zenunaj
  Djeve ZenunajDitë më parë

  Baba je kozak kingi

 • Anila Sakajani
  Anila SakajaniDitë më parë

  Mega lluks

 • Anila Sakajani
  Anila Sakajani2 ditë më parë

  🤑🤑🤑🎭🎭🎭🎭🎭🎭🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️🏴‍☠️💪💪💪

 • Nila Sakakani
  Nila Sakakani2 ditë më parë

  Qun per ADRENALIN O quna

 • Hajdar Metkaj
  Hajdar Metkaj2 ditë më parë

  Brv

 • Αλεκσ Αλεκσισ
  Αλεκσ Αλεκσισ3 ditë më parë

  Eshte pak trrap po ka ze te bukur

 • Blujon Koleci
  Blujon Koleci3 ditë më parë

  Super mega muzik 🔥

 • Shaip Buzi
  Shaip Buzi4 ditë më parë

  O kozak ma na rruj rakun be edhe si i fort

 • _kung.fu.panda_1
  _kung.fu.panda_14 ditë më parë

  Mega clip

 • Migena Bleta
  Migena Bleta5 ditë më parë

  O koz kur o bojm prap ndonje xhiro me skaf

 • Migena Bleta
  Migena Bleta5 ditë më parë

  Dissi fuqishem

 • Lac City
  Lac City5 ditë më parë

  Nachet lujn me kile

 • Emanuel Lazri
  Emanuel Lazri6 ditë më parë

  O kozak je ma i forti

 • Hans Peter
  Hans Peter6 ditë më parë

  Shum Pidhl

 • gimi gimi
  gimi gimi6 ditë më parë

  llumaxhi zhulaq

 • Ermali123 Ermali123
  Ermali123 Ermali1237 ditë më parë

  👎👎👎👎🤣🤣🤣🤣💩💩💩💩

 • Alda Kociu
  Alda Kociu7 ditë më parë

  kari kari

 • braho brahimaj
  braho brahimaj8 ditë më parë

  Sa shum u kernaq nje shurdhmemec kur degjoj kete keng

 • Hip-Hop Alb
  Hip-Hop Alb8 ditë më parë

  Na doli kozaku ma i fort se stresi hahaah

 • seli kocja
  seli kocja8 ditë më parë

  Zjarrrrr

 • Roan Drita
  Roan Drita9 ditë më parë

  💸💸💸💸💸💸💸💸💸💸😍💶💶💸💸💶💸💸💸💶💸💸💶💶💸💶💸

 • Goni Muca
  Goni Muca9 ditë më parë

  Ndrroje o izet

 • Daniel Bata
  Daniel Bata9 ditë më parë

  Bravo kozak69

 • thetruth
  thetruth10 ditë më parë

  Kozak ft Cozman coming soon!!

 • Denis Kovaci
  Denis Kovaci10 ditë më parë

  Makina me qira

 • ervist Janko
  ervist Janko10 ditë më parë

  Kengae e bukur beni like

 • Ertioli888
  Ertioli88811 ditë më parë

  Tkan rreh gojes o plak

 • Elsiton Duka
  Elsiton Duka11 ditë më parë

  Si e pat titullin kjo kënga ( e ) qdo fjal e .

 • FF MATEO YT
  FF MATEO YT11 ditë më parë

  o kozak leri keta karat ca thon per ty vec vazhdo adrenalinen tende qe te ka dhen zoti lart te rujt zoti familjen respekte na mua kozal

 • ꧁✯ᵒᵖsᴇɪᴅɪ✯꧂
  ꧁✯ᵒᵖsᴇɪᴅɪ✯꧂12 ditë më parë

  Pkp ashu te moren😂😂

 • riard bujupi
  riard bujupi12 ditë më parë

  vk

 • Albert Zefi
  Albert Zefi12 ditë më parë

  I madh je

 • Aldo bare Bare
  Aldo bare Bare12 ditë më parë

  Flak

 • Aldo bare Bare
  Aldo bare Bare12 ditë më parë

  Diss fabios e vllaut te fabios

 • ovllakevllativlla
  ovllakevllativlla13 ditë më parë

  BEHIJA ME AVION PRIVAT RRI TI RRI

 • ovllakevllativlla
  ovllakevllativlla13 ditë më parë

  MEGA LLUKS BEHIJAAAAA

 • FF MARI
  FF MARI13 ditë më parë

  O kozak nuk ngjova pjesën o ba te hanksha karin e madh me fal se piva pak raki sot 🤣🤣

 • high_ _videos
  high_ _videos13 ditë më parë

  A ju duket edhe juve qe kozaku kendon njejt sikur cozman??

 • Nelson mrt
  Nelson mrt14 ditë më parë

  kur u be edhe ky qoftja kengetar🤦🏻‍♂️🤦🏻‍♂️ thjesht nje barbon

 • Lavi Bossi
  Lavi Bossi14 ditë më parë

  Te rrifesh edhe te kendosh ket Kozakun kam pa 🤣🤣

 • Albanian Rap
  Albanian Rap14 ditë më parë

  I don’t understand anything but this song is 🔥 Respect from Behija

 • Ismet Asani
  Ismet Asani14 ditë më parë

  Zhaku je boss jam fans I joti

 • D boy
  D boy15 ditë më parë

  Behija tu kercy

 • Erjan Dervishi
  Erjan Dervishi15 ditë më parë

  a ta hap una rumin tjt

 • D boy
  D boy16 ditë më parë

  ZHULAQI OTR

 • jurgen myrta
  jurgen myrta16 ditë më parë

  Po ferrarin noizyt ja more borxh??🤣🤣🤣🤣

 • Servis Shop
  Servis Shop16 ditë më parë

  hallall

 • MARIO_FF_YT
  MARIO_FF_YT16 ditë më parë

  Meee i forti ntan boten

 • MegaLusso
  MegaLusso16 ditë më parë

  Mega lluks

 • Suprem_official
  Suprem_official18 ditë më parë

  Respekte behije 😂😂

 • ALBANIA
  ALBANIA18 ditë më parë

  kozak lluksi

 • Mikel Xhango
  Mikel Xhango19 ditë më parë

  Se di pse karin me genjeu mendja dhe e degjova. VK

 • Rifat Dini
  Rifat Dini19 ditë më parë

  💪💪💪

 • SAJMIR HYSA
  SAJMIR HYSA19 ditë më parë

  Mega lluks kur te futi ne makina a?🤣🤣🤣🤣

 • SAJMIR HYSA
  SAJMIR HYSA19 ditë më parë

  Me duket kur të ka rraf fabio e ka kap nai njoni ne kamer dhe e ka nxjerr kong dhe ajo keng osht kjo

 • ff aroni
  ff aroni19 ditë më parë

  Saha

 • Marsel Kutrolli
  Marsel Kutrolli20 ditë më parë

  Kur da nxjerresh ate aj taka taka

 • Mavie Fishti
  Mavie Fishti20 ditë më parë

  Ne po presim per nje kenge tjeter o olluks😎😎

 • badboy
  badboy21 ditë më parë

  O karder

 • László Majoros
  László Majoros21 ditë më parë

  HY kozak

 • Klodjan Veizi
  Klodjan Veizi21 ditë më parë

  Hahahahaha ky Panxhari paska bere kenge vetes . I pelqeu pengmarrja dhe turperimi qe I bene por vetem se mungojne shpullat qe hengri dhe kur ju thoshe Aman nuk bej me ,I kerkoj falje Fabios I ha K... 🤣😂

 • Albanian Prince
  Albanian Prince21 ditë më parë

  You are my favorite #1 looser 🔥

 • Fidaim Thaçi
  Fidaim Thaçi21 ditë më parë

  kenga flak

 • MegaLusso
  MegaLusso21 ditë më parë

  Ka dal makina plakut Tim nfillim

 • Dori Dorina
  Dori Dorina21 ditë më parë

  Nje super keng brv kozak ✌✌✌hit do bohet kjo keng👿😎

 • Baft Eft
  Baft Eft21 ditë më parë

  E ka kap fagmentin tu bo sikur ja ka mar ngoj shokve dushkut 😂

 • Fabio Hasani
  Fabio Hasani22 ditë më parë

  Bravo kozak

 • Gustavo Laceti
  Gustavo Laceti22 ditë më parë

  Rrespekte nga shoqata e budallenjve ne korce

 • Manuel Xhafa
  Manuel Xhafa22 ditë më parë

  Ka bo behija nje cun kd 👌

 • Mikel Keli
  Mikel Keli22 ditë më parë

  Hahahahahha si vari kars ka vesh ata rroba qe ka pas te arjan qani 🤣😂😂😂😂🤣🖕🖕🖕

 • gjelbrim kella
  gjelbrim kella22 ditë më parë

  Hahahah po ca ftyre del akoma ne rrejete sociale

 • Albania 🇦🇱
  Albania 🇦🇱22 ditë më parë

  Rrot kari 🤢🤬

 • Ergi Xhelili
  Ergi Xhelili23 ditë më parë

  🔥🔥

 • Gentjan Ahmetaj
  Gentjan Ahmetaj23 ditë më parë

  Stili Cozman bro 😄Old shett brrr😉

 • Servis Ad
  Servis Ad23 ditë më parë

  O kar

 • Servis Ad
  Servis Ad23 ditë më parë

  O kari

 • Erion Krasniqi
  Erion Krasniqi23 ditë më parë

  🔥

 • Valbona Kolgjini
  Valbona Kolgjini23 ditë më parë

  Shsuueb

 • Xhevaire Kristo
  Xhevaire Kristo23 ditë më parë

  🔥🔥

 • xhesi lala
  xhesi lala24 ditë më parë

  bazuar ne histori te ver8😅

 • FF S p e e d
  FF S p e e d24 ditë më parë

  Talenti karit

 • klejdi alban
  klejdi alban24 ditë më parë

  Bravo je njesh🔥🔥🔥🔥🔥

 • klejdi kana

  klejdi kana

  23 ditë më parë

  Alllalll

 • FF ANDI
  FF ANDI24 ditë më parë

  MEGA MEGA LLUKS BRAVO KOZI

 • cllevio serbiano 44
  cllevio serbiano 4424 ditë më parë

  Kozaku eshte gangsteri i Shqiperisë 🇦🇱 kupton ti

 • Eri Eri
  Eri Eri25 ditë më parë

  Ti je njaqeta llau 😂😂😂

 • erjon muci
  erjon muci25 ditë më parë

  bravo vlla kshu vazhdo

 • Marina Meta
  Marina Meta25 ditë më parë

  Me pas pas patllaken ne makin jua kishe nxjerr atyre qe te grabiten o barbon po ik anej se le nam

 • Eraldo Bogdani

  Eraldo Bogdani

  24 ditë më parë

  🤣🤣🤣

 • Xhimi Sula
  Xhimi Sula25 ditë më parë

  Po pjesa te henksha karin ku eshte se spo e degjoj 😂😂

 • KLAUDIO GJEKA
  KLAUDIO GJEKA26 ditë më parë

  Bravo kozak

 • KLAUDIO GJEKA
  KLAUDIO GJEKA26 ditë më parë

  Mega lluks

 • KLAUDIO GJEKA
  KLAUDIO GJEKA26 ditë më parë

  Shum lluks

 • KLAUDIO GJEKA
  KLAUDIO GJEKA26 ditë më parë

  T lumt

 • Renis Bashllari
  Renis Bashllari26 ditë më parë

  Bazuar ne histori te vertet

 • Fatos Beca
  Fatos Beca26 ditë më parë

  Jete me tregu ka dhe ky mostra 😂😂

 • Amadeus Wolfgang
  Amadeus Wolfgang26 ditë më parë

  Femren latin, b… si argjentine😂😂😂 argjentinasit latin jane😂😂😂😂😂😂

Faqja Tjeter