Ana - Deal

Ana - Deala
STROF 1:
Deal deal me mu nuk ka deal deal
Ti sje bad men ti je bad bitch
Kom thy ligj e jom nxon me polic
Jom bo rich e do njerz i kom bo rich

Femna jote vjen me mu e ta puthi pak
Vjen me i edhe ihesh o plak
Po do fam une tjap clap clap clap
Me shuplak clap clap

BRG:
TIK TOK TIK TOK
Zemra po i rreh
One shot, two shot
Jam tu i ngreh
Po lu virgjinjen manastiri eh, Tampon
Ti ski shpat per atdhe lyu n’kolofon

REF:
Make the booty work x2
Po don temin booty work

STROF 2:
Uh baby a e din qe un jam self made
Kudo qe jom un i kam all paid
Ti po don me u bo si un po na sjem tnjejt
Jeni fake, bang bang u i kom krejt

Call me beba, kur hy mrena krejtve ju ik menja
Ice cold for this bitches jo nuk kom ndjenja
mjep dashni, jo dilema un nuk kom frena T’Thirri benzema

BRG:
TIK TOK TIK TOK
Zemra po i rreh
One shot, two shot
Jam tu i ngreh
Po lu virgjinjen manastiri eh, Tampon
Ti ski shpat per atdhe lyu n’kolofon

REF:
Make the booty work x2
Po don temin booty work

Komente

 • Blackpink_fp
  Blackpink_fp43 minuta më parë

  bruh le nam moj goc ca esht kjo

 • Able Buble
  Able Buble8 orë më parë

  Teksti: mejk thë burri work,burri work,burri work ti po don temin😆😆burri wark work

 • Kevin Lleshi
  Kevin Lleshi8 orë më parë

  e ke dhje fare

 • Kevin Lleshi
  Kevin Lleshi8 orë më parë

  dgjova ket keng; gjyshi ne koma ; burri work , burri work

 • _ Albgamer _
  _ Albgamer _10 orë më parë

  Kjo keng ka thy rekordin e kenges se Kices Gjuje Gjuje😂😂😂

 • Enea Rustemi
  Enea Rustemi11 orë më parë

  ana te falenderoj shum dhe te uroj suksese se deri dje gjyshja ime ishte e shurdher dhe invalide po sa vura kengen tende ajo u cu ne kembe❤️❤️❤️ dhe pastaj ja qiu motren laptopit 😂😂😂

 • Delena Vampire
  Delena Vampire12 orë më parë

  +18

 • Delena Vampire
  Delena Vampire12 orë më parë

  Po shkoj te pij uji me sheqer se me trembi

 • suela bajrami
  suela bajrami13 orë më parë

  💘👑

 • DITI Sula
  DITI Sula14 orë më parë

  Na rrujte karin me ket kong

 • Geri Uk
  Geri Uk21 orë më parë

  Qr me keng koti sme kishin dgj veshet.

 • Arber Malaj
  Arber Malaj22 orë më parë

  Lot I ka ber hide like dhe dislike se ka dal bllof

 • Elson Curaj
  Elson Curaj23 orë më parë

  Turp turp turp. E mori vedin edhe kjo. Kjo këng të t'merron diten me djell se natën po çi po.

 • psychedelic
  psychedelicDitë më parë

  you put the flaw 🧚‍♂️🌠🥰 in flawless 🥰🦋💖

 • psychedelic
  psychedelicDitë më parë

  trusted the process 💕💖💫 now I have trust issues 🥰💖🦋

 • Toni Zhupa
  Toni ZhupaDitë më parë

  Rrofsh zemër se kisha mbet kaps dhe vendosa këngën tënde dhe u lirova plus me zuri dhe barku 😂

 • Doci Kumaraku
  Doci KumarakuDitë më parë

  Keng e bukur bravo ana😘😘😘

 • FLAMURTARI boys
  FLAMURTARI boysDitë më parë

  Buri uork hahahahahahahahaha qr na cmontoi veshet karja

 • Jeta Cilia
  Jeta CiliaDitë më parë

  Sdo mend,lek i fituar me bythe e ke pershtatur fiks tekstin me klipin, Ti je per farmaciste Oki o zembra Pushofte ne paqe Arti muzikor Te keqen e Lulit ma jep sta jap

 • Ann Ann
  Ann AnnDitë më parë

  Hajde ta mbeshtesim naumin te bej dhe aji kenge me titullin ajo me tha loqe

 • Ann Ann
  Ann AnnDitë më parë

  Po ta kishte ana mbiemrin nga lleshi ne leshi imagjino sa do ishte ofenduar edhe lesht e dini vet ju😉

 • 9,999,998 views
  9,999,998 viewsDitë më parë

  I ula zerin dhe po i lexoj komentet🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Denis Berisha
  Denis BerishaDitë më parë

  Zëri ma i mir i melises sa e jotja ana

 • Anila Tara
  Anila TaraDitë më parë

  Xhemi please sorry anglishtja jote esht super me fal😫😭😭

 • ❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏
  ❤️ALESJA ❤️ORGITO❤️Love💕💏Ditë më parë

  Ej oan vazhdo bej keng mos I digjo as njerin qe Po te shajn ti ke qejfin e vet🥺🥺♥️♥️♥️♥️

 • ANONYMOUS FRIENDS
  ANONYMOUS FRIENDSDitë më parë

  e paska dhi fare.

 • Anna Veli
  Anna Veli2 ditë më parë

  Isha e lumtur dhe po thoja qe ka nxjerr Ana kenge..E degjuam. Pasi mbaruam qendruam ne spital😏

 • Nida Dullaj
  Nida Dullaj2 ditë më parë

  This song is 🔥 in muted

 • Pranvera Ndreca
  Pranvera Ndreca2 ditë më parë

  😤😤😤😤

 • eris shala
  eris shala2 ditë më parë

  kënga shumë e mir... deri tek sekondi 20 (kuptohet)

 • Addison Rae
  Addison Rae2 ditë më parë

  Eshe tu ardh me vjell prej Kesaj kenges

 • Detjon_ Gjonaj
  Detjon_ Gjonaj2 ditë më parë

  Edhe ta mendosh qe producenti qe te ka thon ty qe paske ze per muzik thjesht ka tall k*rin me ty 😂

 • Elsa Matoshi
  Elsa Matoshi2 ditë më parë

  Sa fillova me ngju ket kenge nuk me punonte me telefoni😭😭😭🤣

 • Aida Kolpira
  Aida Kolpira2 ditë më parë

  Nuk qahem më nga kënga e Medinës😳

 • Aida Kolpira

  Aida Kolpira

  2 ditë më parë

  *melisës

 • Roza Xhabli
  Roza Xhabli2 ditë më parë

  Oj ana ke lene nam

 • valentino 123
  valentino 1232 ditë më parë

  O ana e paske flliq fare

 • slayer xffx
  slayer xffx2 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂

 • Jona Jonajona
  Jona Jonajona2 ditë më parë

  Mir qe vjati 1m

 • Adisa Krasniqi
  Adisa Krasniqi2 ditë më parë

  A je muslimane a katelike

 • D H
  D H2 ditë më parë

  Te gjithe bejne zhurem Ana suksese vazhdo perpara. Te lumte

 • PUBG RèédHeŁŁ
  PUBG RèédHeŁŁ2 ditë më parë

  hahhahahahahhahhahahhahahahahhahahhhahhahahhahhahahhahahahhahahhahahhahahhahahhahhhahahhahahhahahha oooooo ahhahahhahahhahahahhahhahahahhahahhahahahha

 • Moraruu Kristjan
  Moraruu Kristjan3 ditë më parë

  Kenga Kemplet vari karin mu npidh

 • Ali Abazi
  Ali Abazi3 ditë më parë

  py te qifsha piçken e sateme

 • MelekEsraIsra Abdullahu
  MelekEsraIsra Abdullahu3 ditë më parë

  Falenderoj anen qe ngreu gjyshen time nga karroca per te fikur televizorin😂

 • orgito shupleka
  orgito shupleka3 ditë më parë

  o me rop shpie sa seks boka

 • Arsen ff
  Arsen ff3 ditë më parë

  Angleze kjo mo

 • Altin Meta
  Altin Meta3 ditë më parë

  Po te kishe icik me shume Autotune do ishte me mirw

 • ToNi-07
  ToNi-073 ditë më parë

  Porno klip shum i fort ketu duhet me shiku mbas ores 22:00 jo me ndegju por me shiku

 • Redi Bregaj
  Redi Bregaj3 ditë më parë

  Kto i blejn shikimet🤣🤣🤣

 • Viola Daka
  Viola Daka3 ditë më parë

  Përvec projekteve mbeturina, gjëra me vlerë s’di të japësh!👎🏻

 • elida arapi
  elida arapi4 ditë më parë

  Skandal skandal skandal🤢🤢🤢🤢

 • Erjola Hoxha
  Erjola Hoxha4 ditë më parë

  O lumadhe te pakte thoj budi work jo burri work kur u bere edhe ti kengetare me plast veza n kok mua🤪🤪

 • Gr1VU02 Kosovo
  Gr1VU02 Kosovo4 ditë më parë

  Bravo ana je arsyja per te humbur internetin ne te gjitha shtepit nese degjohet vetem ne nje shtepi Rrezbegde o blag

 • Jeton Sejdiu
  Jeton Sejdiu4 ditë më parë

  Kara Kurva e Mem SHQIPRIS 😂😂😂

 • Ndriqimi Qimi
  Ndriqimi Qimi4 ditë më parë

  Ska pse te perdoret vaksina kundra covid19. Kjo kenga e Anes esht vaksina kunder covid19 🤣🤣🤣

 • Ambra Allaraj
  Ambra Allaraj4 ditë më parë

  4isvfaugvht wi rsi👄hsobdofbs0ht

 • Rooan RKS-AL
  Rooan RKS-AL4 ditë më parë

  Ne kosovo e kena Linda morinen, kurse ne shqiperi e keni ana lleshin, paramendoni nje bashkpunim kto dyja ap ap🚀😂😂

 • acarusja
  acarusja4 ditë më parë

  Ve bast qe e ka pas me ironi producenti kur tha Ke super ze Dhe kjo e mori seriozisht

 • acarusja
  acarusja4 ditë më parë

  Ehhh ca do vuajn veshet tona dhe me bashkpunimet dhe solot e anes tani

 • Leonidha Petritaj
  Leonidha Petritaj4 ditë më parë

  Cdo ememer mund ti vesh kesaj . Por kenge jo 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • No Name
  No Name4 ditë më parë

  Pasha allahen sdi kush kari ka pa mir diqka qetu

 • Bafti Matnjani
  Bafti Matnjani4 ditë më parë

  Shko be mituu me ket za si edi rama

 • An Ej
  An Ej4 ditë më parë

  Kur kujton dhe ti se munesh me kendu , un shkoj e hidhem n plera

 • Dajana Rapiti
  Dajana Rapiti4 ditë më parë

  si nuk mori nje koment pozitiv kjo lumadhja

 • SavetaPavlo
  SavetaPavlo4 ditë më parë

  perse o zottttt

 • francesko bejaj
  francesko bejaj4 ditë më parë

  A lidhemi bashk ana te dua me shum se melisa melisa esht mamqire

 • Sajmir Morina
  Sajmir Morina4 ditë më parë

  Sa bukur le se e bukur je vet

 • Adem Guce
  Adem Guce4 ditë më parë

  Dikur. Femrat qe shiteshin i conin me gomone per itali. Tash i cojn te perputhen. Pornografi.. Vk.

 • Farije Farije
  Farije Farije4 ditë më parë

  Albania; left the chat 😂--

 • Cimi Arifaj
  Cimi Arifaj5 ditë më parë

  Ana Lleshi & Anisa veseli New Virus 2021🤝

 • Mask - PUBG Mobile

  Mask - PUBG Mobile

  4 ditë më parë

  Melisa leshi

 • Lorian Haliti
  Lorian Haliti5 ditë më parë

  Mfalni qe po e ndaj ket histori me ju... Shume probleme ne jete kom pas baba kejt hallall mi ka bo. Prej se mka degju tu e ndegju kete kenge i ka qu durt pi meje plus neper kojshi kish bo be qe as hisen ska me ma lon....

 • Elvis Lico
  Elvis Lico5 ditë më parë

  Me fal i zot qe mekatova, dhe hapa kete keng 🙏

 • Orgest carciu
  Orgest carciu5 ditë më parë

  10 qeshot 2021 ora 20:29 duke torturuar veten 🤯

 • Rina Kanto
  Rina Kanto5 ditë më parë

  Jashte jetojme ,por te shoh te tilla gjera ..,tmerr !Men jävla Hora. Me vjen turp qe jam shqiptare!kjo e heq veten edhe per moraliste ,me vjen te vjell,dhe ndaloni keto video diten,te shfaqen vetem näten!

 • kacatriku
  kacatriku5 ditë më parë

  Nuk bëhet fjalë të dëgjosh "këngën" ama komentet janë brilante..😅😅😅😅

 • Aldo Nallbani
  Aldo Nallbani5 ditë më parë

  I Kisha teper 2:10 min nga jeta dhe thash tja dedikoja Anes 🤪🤣🤣

 • RexhaGaming TV
  RexhaGaming TV5 ditë më parë

  Ma shum nihet beati se zani saj

 • Ambra Allaraj
  Ambra Allaraj5 ditë më parë

  4xtrirrr3ourtodidbor❤🎈bx9g xp

 • Hashan Hashani
  Hashan Hashani5 ditë më parë

  Te telefoni jem eshte zero like asnji like e dislike 5 biliarde 😂😅

 • Evaxxx Eva
  Evaxxx Eva5 ditë më parë

  Turpi rinis shwiptare mortja moj cupe si ke dal ashtu

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱5 ditë më parë

  U pikaaaaaaa..ca thu mi fol shqip

 • ff_ ruok
  ff_ ruok5 ditë më parë

  Zjarrr🤣🤣😂🔥🔥🔥🔥

 • Gearsa Faja
  Gearsa Faja5 ditë më parë

  Aman ca kengee 🙄 a kuptuat ndenje fjale se une perzotin asnje 😂😂 melisa u kuptonte t pakten kurse kjo faree pzz😂😂

 • E askujt E askujt
  E askujt E askujt5 ditë më parë

  Alamet kurve🤣

 • Richard🌠Lu🐬
  Richard🌠Lu🐬5 ditë më parë

  Esht për të qarë se si njeriu mund te katandiset keshtu, esht akoma dhe më e dhimbshme kur këta persona e ngushëllojnë veten dhe thon "jam shumire" Ana ky ësht një koment negativ i qëllimshëm. Këtu ke dal një femër qesharake dhe me një karakter tepër të dobët, me vjen me të vërtet shumë keq😑 Ana nqs ti do vetëm fame me vjen keq, po nuk duhet të mendosh vetëm famën, sepse në këtë projekt duket tepër qart që asgjë nuk esht professionale teksti, klipi, biti, interesi esht 0 dhe ti nqs do vashdosh që të bësh fame me çdo kusht.... atëher me vjen keq sepse karakteri jot do ngelet qesharak... Ana me mirëkuptimin më të madh po të them: edi që shumë njerëz kan ber komente negative dhe ndoshta ske me nerva të dëgjosh apo të lexosh... Por jam zgjatur qëllimisht në këtë koment sepse nuk dua që të të shof kështu Mike dhe që unë të bëhem sado pak i besuar për TY me duhet te te jap disa arsye që të më besosh nqs ke dëshirë të ndryshosh dihet... shpresoj mos të të shoh me ne këtë format Mike, ndoshta të kan vrar këto fjalë po po te them sinqerisht, të kërkoj ndjes! Me mir bëj diçka që mos ta shofin të tjerët, se sa diçka që do ta shofin të tjerët (mendo vetëm për vete Mike dhe jo se çfarë të bëj unë që të më shofin këta ose si të bëj diçka për publikun) Ana dua të të them që publiku kënaqet kur ty te shikon mirë apo keq, e pra publiku esht i pa vlere para karakterit tend para moralit tënd para jetës tende, mos reziko veten për publikun... Uroj ta lexosh këtë koment😊 gjithashtu të uroj shendet të mirë! 🤗

 • Tony
  Tony5 ditë më parë

  Ket kusi ja kom pa xhulalit😂

 • Etleva Mecaj
  Etleva Mecaj5 ditë më parë

  Pleher e ndyr po e turpron shqiperin

 • Brian 1234
  Brian 12346 ditë më parë

  Kjo kenge krijoji semundjen e re KANCERI N VESH

 • TEKU YT GAMING
  TEKU YT GAMING6 ditë më parë

  O te qifsha ropt ....nga teku

 • Art Berisha
  Art Berisha6 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮

 • Denada Leka
  Denada Leka6 ditë më parë

  Une e vuna pause dhe po lexoj vec komentet momentalisht jam mekurrrrr😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Nora Shatri
  Nora Shatri6 ditë më parë

  Qy kjo qe merr ma shume dislike e nuk merr like edhe qe skom kange mu me shkon kange bich mos i bo kerkujt diss qe ta kthejn hec rri ne perputhen ose merru me punet e tua

 • Deo De
  Deo De6 ditë më parë

  Hajde Kurvick hajde ti dhe ne vesh je qir

 • Ana Ines
  Ana Ines6 ditë më parë

  Pse e ke prish veten me kyt za

 • u thyyy shipkaa
  u thyyy shipkaa6 ditë më parë

  Muzik shum e mir bravo Me respekt shoqata e shurdhanave😂

 • Marl1n _ofc
  Marl1n _ofc6 ditë më parë

  wtf is that sh1t , fuck my ears, i want to die

 • Lyrics Albania
  Lyrics Albania6 ditë më parë

  i kerkoj falje feros per nenvlersimin qe i kam ber 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • taulanda devaj
  taulanda devaj6 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮🤮🐮

 • BOOM MAN
  BOOM MAN6 ditë më parë

  Hahahahahah atdheu si bal 😂

 • Naruto Gaming
  Naruto Gaming6 ditë më parë

  Nese ti do jesh vazhdimi i rrepit online vendos ta shkepus wifi qe tani🤣

Faqja Tjeter