Apartamenti 2xl - Si gjuan profesori (10.04.2018)

Ky emision mundesohet nga Hako, Ana Market, Birra Stela, Cannabis Energy Drink Albania, Teoren, Vip Saloti, Ford-Albanian Motor Company, Globus Travel, Fastum Gel, Ecosoft

Web: www.tring.al/familjare/televiz ...
ALthe: www.apartamenti2xl.tv
Facebook: TringDigital
Facebook: Apartamentii2XL

Komente

 • Mendim Berisha
  Mendim Berisha17 ditë më parë

  levizja e gangstereve te ballqit te tiranes

 • Lumturi Preni
  Lumturi Preni2 muaj më parë

  Hahahahaha

 • LYRICS-MILI
  LYRICS-MILI4 muaj më parë

  2021

 • Ona Topi
  Ona Topi5 muaj më parë

  Se afrohet peshku the kurrizi I eliones

 • FF escobar
  FF escobar7 muaj më parë

  Levizja e gangistereve te ballshit ne tiran 🤣😂😂🤣🤣😂😂😂

 • FF Mario

  FF Mario

  Muaj më parë

  🤣🤣🤣

 • xX METI Xx
  xX METI Xx10 muaj më parë

  Tash po lujn ne klanifornia 2020

 • Mikel Merizaj
  Mikel Merizaj11 muaj më parë

  okay humor po pse duhet me shajt njerez ose komunitete?

 • Rudi Sabliqi
  Rudi SabliqiVit më parë

  😂😂😂😂

 • DioLord
  DioLordVit më parë

  Like kush e shef 2020

 • ALBO

  ALBO

  7 muaj më parë

  2021 ktu vlla

 • FakePlushie
  FakePlushieVit më parë

  lot🤣🤣

 • xhulio pizzaiolo
  xhulio pizzaioloVit më parë

  Pse me byth do cash gjith jeten ti 😂😂😂

 • Enian Alesia
  Enian AlesiaVit më parë

  O Juli je me i miri

 • Me, myself and I
  Me, myself and IVit më parë

  4:50😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Honey hit
  Honey hitVit më parë

  Julo dhe albano jeni nonoa e humorit

 • Martina Pirja
  Martina PirjaVit më parë

  lot

 • Fazo Resuli
  Fazo ResuliVit më parë

  albino je bos

 • Fazo Resuli
  Fazo ResuliVit më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😋😋😋😋😋

 • Fazo Resuli
  Fazo ResuliVit më parë

  hahahaha😂😂😂😂😂😂😂😂

 • SACORPIO._.
  SACORPIO._.Vit më parë

  Like kush e shikon ne 2020

 • Teli Teri
  Teli TeriVit më parë

  Kush po e shikon ne vitin 2020 like

 • Skylar Phoenix

  Skylar Phoenix

  2 muaj më parë

  Te gjithe. Klanifornia eshte kot

 • emilia poci

  emilia poci

  3 muaj më parë

  2021

 • ALBO

  ALBO

  7 muaj më parë

  2021 vlla

 • Nevila L

  Nevila L

  7 muaj më parë

  2021 🤩😍

 • Aldo

  Aldo

  8 muaj më parë

  Un po e shof ne 2021

 • Universal Page
  Universal PageVit më parë

  Duhet ta riktheni ne kte menyr humorin se me Californian e keni prish fare.

 • FF MAFIA
  FF MAFIAVit më parë

  Po un qe jam produkti i dy prinderve meshkuj cfar duhet te bej 😂😂😂

 • Marley
  MarleyVit më parë

  prandaj mban ere ky hahhahahah lot pz. me thon te drejten egi vec si pederast bon

 • duatatakoj
  duatatakojVit më parë

  O Eliona o kurv

 • Riza Barruku
  Riza BarrukuVit më parë

  Albano 🤣🤣🤣

 • eder maskaj
  eder maskajVit më parë

  sa ma neverisin keto te qeshurat "tallese" te cubit kundrejt eliones

 • Skylar Phoenix

  Skylar Phoenix

  2 muaj më parë

  E vertete tallen shume me Elionen dhe Andrean. Harroi cubi qe kur erdhi ishte si e thyer ne mes. Nuk dinte as te aktronte

 • ANONIM BOY
  ANONIM BOYVit më parë

  Qe te afrohet peshku 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Samuele Calliku

  Samuele Calliku

  Vit më parë

  Lot 🤣🤣🤣

 • Klea Peposhi
  Klea Peposhi2 vjet më parë

  2019?

 • Genti Ceku
  Genti Ceku2 vjet më parë

  Si e ka emrin kenga qe hyne professori

 • Marlind Cela

  Marlind Cela

  Vit më parë

  Noizy 3 fletshat

 • ersa celmeta
  ersa celmeta2 vjet më parë

  Haha si i ka ik koka eliones kur i gjuajti albano

 • Ligjet e rruges
  Ligjet e rruges2 vjet më parë

  Albano albino albno Albanian Albany

 • Erdrikela Cara
  Erdrikela Cara2 vjet më parë

  0:58 si quhet kjo kenga

 • gsk gsk

  gsk gsk

  Vit më parë

  Tre fletshat - noyzi

 • Blend Rexhepaj
  Blend Rexhepaj2 vjet më parë

  Si e ka emrin kenga kur hin profesori,plzz?

 • Sonja Hasani

  Sonja Hasani

  2 muaj më parë

  Tre fletshat noizy

 • T Gold
  T Gold2 vjet më parë

  Ti hani karin andreas

 • Ajo Vajza4
  Ajo Vajza42 vjet më parë

  Un mendoi qe albano ne minuten e 7:23 e ka ofenduar ne maksimum elinon pavarsisht se e ka ber per humor por sme duken fjal te pershtatshme per ta kthyer te gjith situaten ne nje humor pst nga ana tjtr ka vend fjalia”eliones mir ti behet “dhe arsyeja e vetme esht se gjithmon esht ndryshe nga cubi vin shum provokuse letethemi ne sken me veshjet e saji ose ose me shkurt vjen pr te trg by***t dhe trupin se vetm humor zben eliona n cdo seri qe esht dhen njs gjithsecili ka mendimin e vet por this is my opinion tung krejt aaa dhe dicka sidomos tek min e 7:51 qe i thot ktheu me kurriz dhe eliona qe qesh nrm qesh se e di qe aty sesht pr humor po pr tu tallur te tjtret me ate dhe e perdorin si pik humori

 • MATO MOSSI

  MATO MOSSI

  Muaj më parë

  @FF MAFIA 😂😂🤣🤣🤣

 • MATO MOSSI

  MATO MOSSI

  Muaj më parë

  @Genti c 😂

 • FF MAFIA

  FF MAFIA

  Vit më parë

  Ne 12:21 eljona donte tu qinte fort nga profesori

 • Latif Halilaj

  Latif Halilaj

  Vit më parë

  Pirth pirth se lirohesh

 • Mr Beat

  Mr Beat

  Vit më parë

  eliona ate don po he

 • Djana Arapi
  Djana Arapi2 vjet më parë

  Ok

 • idol shawmila
  idol shawmila2 vjet më parë

  Imoraleee 😂🤣😂🤣

 • idol shawmila
  idol shawmila2 vjet më parë

  Levizja e gangstereve t ballshit ne tirane🤣😂😂

 • SARAND KSAMIL
  SARAND KSAMIL2 vjet më parë

  Jeni me te miret

 • Cristiano Ronaldo The GOAT
  Cristiano Ronaldo The GOAT2 vjet më parë

  2019 akoma lot 😂😂

 • ALBO

  ALBO

  7 muaj më parë

  2021 vlla

 • Nevila L

  Nevila L

  7 muaj më parë

  2021 here 😍🤩🤩

 • 5K Lu1s

  5K Lu1s

  Vit më parë

  al Venom e di por e kisha fjalen qe me pa vid qe kan ber

 • al Venom

  al Venom

  Vit më parë

  @5K Lu1s ci do kan ik që ktu

 • 5K Lu1s

  5K Lu1s

  Vit më parë

  Cristiano Ronaldo The GOAT ore edhe tn 2020 jet fare osht dhe ka me ngel 😂😂😂

 • E E
  E E2 vjet më parë

  O ti i gaming TV ca trapin je ti qe thoj 1 cop mish me 2 su per Turin.shko beje ti ate qe ben Turi e mos na mbroj kta qe na prishin figuren e apartamenti

 • J K T Bros.

  J K T Bros.

  2 vjet më parë

  EKZISTON REPLY O SHOK

 • Drita Dollani
  Drita Dollani2 vjet më parë

  Ahahahahahahahahahahaha

 • Yllka Bajrami
  Yllka Bajrami2 vjet më parë

  My favourite skena e Profesoritt

 • ermand mece
  ermand mece2 vjet më parë

  Nuk e di cin bojn me qesh kto

 • Beqo Sita
  Beqo Sita2 vjet më parë

  Haha 😂 hahahaha

 • gang stars
  gang stars2 vjet më parë

  Po mboke qenge seksi

 • Gaming TV
  Gaming TV2 vjet më parë

  Bukur

 • Gaming TV
  Gaming TV2 vjet më parë

  O Turian nuk je me i mir se Andrea ti Turi je vec nje cop mishi me dy sy

 • MATO MOSSI

  MATO MOSSI

  Muaj më parë

  @OMG VIDEOS gjoja e

 • OMG VIDEOS

  OMG VIDEOS

  Vit më parë

  Nuk e di Pse e trajtojn andrean keshtu se edhe ata dikur kshtu si Andrea kan qen moren pak fam edhe hajt ti hulim tjrt posht se sikur vetem Albano juli etj. Din me aktru pff prandaj nuk behemi gje ne shqipetaret se rrij hulim njeri tjetrin ne vend qe me e perkrah Albano vitin 2013 2014 ka pas bo si pall rrite hate mutin e aktorve te tjr qe tu fute ne ndonje rol

 • Martin Martin

  Martin Martin

  2 vjet më parë

  Turi eshte nje rob q..se nuk mund ta shikoj me sy

 • FF KING
  FF KING2 vjet më parë

  Hahahahah

 • CalmaCalma
  CalmaCalma2 vjet më parë

  ahhahahahahahahahha

 • Devi Hyka
  Devi Hyka3 vjet më parë

  Si e ka emrin muzika ne momentin 00:59

 • J K T Bros.

  J K T Bros.

  2 vjet më parë

  3 fletshat Noizy

 • Florian Caushi

  Florian Caushi

  3 vjet më parë

  Tre Fletshat (Noizy)

 • ndricim kuci
  ndricim kuci3 vjet më parë

  Hahahahah

 • ndricim kuci
  ndricim kuci3 vjet më parë

  Radhis libra

 • Aurel Shinko
  Aurel Shinko3 vjet më parë

  Andrea si gjithmon sa per numer aty

 • Family ILY
  Family ILY3 vjet më parë

  Profesori gjuan me mire me shpulle 😂

 • Brryli Shop

  Brryli Shop

  Vit më parë

  HAHAAH

 • kleant pane
  kleant pane3 vjet më parë

  me byth do cash gjithe jeten ti

 • Klevi Berzheshta
  Klevi Berzheshta3 vjet më parë

  Aahahja lot

 • Vani Silo
  Vani Silo3 vjet më parë

  jeni super humor edhe eliona por mendoj se eliona eshte aty vetem per super bukurin qe ka jo per humor

 • Vani Silo

  Vani Silo

  3 vjet më parë

  +Aurel Shinko po edhe ai👍👍👍👍👍

 • Aurel Shinko

  Aurel Shinko

  3 vjet më parë

  Vani Silo aty kot esht andrea qe se kuptoj per ca e mbajn per numer nuk flet fare ne asnje humor vetem jam nga erseka thot kaq

 • stivi vesti
  stivi vesti3 vjet më parë

  albano je nona per humorist

 • Enrik Vushaj
  Enrik Vushaj3 vjet më parë

  braaaaavooooo

 • Jola M
  Jola M3 vjet më parë

  Pse se beni perdit kete. Njehere ne jave nuk mjafton 🙈😂

 • baby love

  baby love

  3 vjet më parë

  Jola M fiks

 • Albert lol
  Albert lol3 vjet më parë

  Hahhaha kam shkrir me lot kta jan aktoret me te mir ne shqipri

 • Albanian style
  Albanian style3 vjet më parë

  Gagagahaha t papam jeni

 • Krisi Ervin
  Krisi Ervin3 vjet më parë

  Jeni me te miret

 • Bejbi Love
  Bejbi Love3 vjet më parë

  Hahahahaha

 • Z Ndjenja
  Z Ndjenja3 vjet më parë

  Gjithmon keni nje kuptom te mire 🌹

 • NISA Nisa
  NISA Nisa3 vjet më parë

  Se afrohet peshku po ndenji eliona me kurriz😂😂😂

 • BTS popfanbase

  BTS popfanbase

  2 vjet më parë

  ur pp ssksjsks

 • bts love

  bts love

  2 vjet më parë

  Jimin😍😍😍😍

 • Erzeli
  Erzeli3 vjet më parë

  13:13 lot 😂😂

 • Rigerta Tola
  Rigerta Tola3 vjet më parë

  O livi e ka emrin noyzi 3 fletshat

 • J K T Bros.

  J K T Bros.

  2 vjet më parë

  Mund te besh reply

 • Fjorela Beqo
  Fjorela Beqo3 vjet më parë

  Bravo ju lumt ju keni lezet

 • KAAD BLOG

  KAAD BLOG

  3 vjet më parë

  Bravisimo

 • El Chapo
  El Chapo3 vjet më parë

  Eliona e shiko se u afruan peshqit 😂😂😂😂

 • wlwlwlwlwlw 01

  wlwlwlwlwlw 01

  3 vjet më parë

  alfons vorfi hahahah bosh deti😜

 • Albano Lico
  Albano Lico3 vjet më parë

  Jeni shume te medhenje aktore qete gjithe jeni shume shume temire qe e beni popullin perte qeshur sa dopa i arojne allet per pak qaste humori jeniaktore qete gjithe shume te brekullueshem zoti ju bekofte qe te gjithe ju aktore respekte

 • Livi Tafili
  Livi Tafili3 vjet më parë

  Si e ka emrin kenga e profit😂💖

 • Giuseppe Murgia

  Giuseppe Murgia

  3 vjet më parë

  Trefletshat noizy

 • Saimir Rakipaj

  Saimir Rakipaj

  3 vjet më parë

  Mc fioti bum tam tam

 • The guy Vido

  The guy Vido

  3 vjet më parë

  Erla Sherifaj looit

 • Alfi Kola

  Alfi Kola

  3 vjet më parë

  Livi Tafili e ka emrin trefletshat

 • Erla Sherifaj

  Erla Sherifaj

  3 vjet më parë

  Livi Tafili je idjote ,inkorante ,budallaqe dhe e keqe jam shoqja e klases

 • Natalia tv
  Natalia tv3 vjet më parë

  Yes i love this

 • ersida6 mareshaj

  ersida6 mareshaj

  3 vjet më parë

  Matalan tv Ertogi 62

Faqja Tjeter