Kapet 26-vjeçari që vau vëllain e vogël në Maqellarë - News, Lajme - Vizion Plus

Argëtim

www.vizionplus.tv
VizionPlusTV
VizionPlusTV
Policia e Dibrës dhe FNSH kanë arrestuar Florian Tonuzin, 26-vjeçari që vrau vëllanë e tij, Benard Tonuzi, një ditë më parë në Maqellarë. Ai e goditi atë disa herë me thikë në oborrin e shtëpisë.Ai ishte fshehur në një banesë të braktisur në fshatin Kurbeg.Krimi në familje ndodhi pak pas mesnate në fshatin Allajbegi. Floriani dyshohet se e qëlloi me thikë pas një konflikti që pati me të.Fqinjët rrëfyen se dy vëllezërit nuk kishin shfaqur probleme me herët mes tyre.Florian Tonuzi, kishte pak kohë që kishte dalë nga burgu. Ai ishte dënuar më herët pasi kishte dhunuar fizikisht babain e tij.

Komente

 • La La La
  La La La6 ditë më parë

  Qeka trap fare ky

 • Falco Orsela
  Falco Orsela7 ditë më parë

  O zot sa gjinaf😭😭 e mart per mrapa ishalla vellai psikoate budalle inojrant te gjith te keqijat ike 😠😠😠😠

 • Xhiku Golemi
  Xhiku Golemi8 ditë më parë

  Psikopat ,cuna me te meta mendore kalbeni mor brenda qenin mos te shof me drit me sy kur sdon vellan baben familjen e tij ,turp

 • Mirel Fufaj
  Mirel Fufaj8 ditë më parë

  Qr ky qenka Zombi jo robt

 • Loz Man
  Loz Man8 ditë më parë

  Ua ca behet kshu rrif babin vrit vllain mire qe kan shpetuar te tjeret

 • Guten Asenova
  Guten Asenova8 ditë më parë

  O maskara njeri po vrite vellai keto njerez duhen varur ne mes te gytetit prija mishin copa copa futi krip qe vuaj ti dali shpirti avash avash o plerat e m.....it

 • Loz Man

  Loz Man

  8 ditë më parë

  Shum keq si ta ben dora te rrafesh babain mer pler dhe me keq vret dhe vllaun burgim per jet

 • Koxha Berat
  Koxha Berat8 ditë më parë

  Mjer ai qe iku ,dhe nena e shkret ,ndersa ky ter jeten koridoret e banjat e burgjeve ka per tpastruar legen ,

 • Gjovalin Gjoni
  Gjovalin Gjoni8 ditë më parë

  Ti qa hallin ati nuk te prk kush me dýr edhe ban krim

 • ines schaler
  ines schaler8 ditë më parë

  Ju thafshin duret ishalla

 • Michele Vicardi
  Michele Vicardi8 ditë më parë

  E familje vari lesht qenka tvu qit zoti fare.o turpi i shqiperis

 • Landi Merkaj
  Landi Merkaj8 ditë më parë

  Vriteni aman mos e nxirni ky nuk do njeri me tek i mori jeten te vllajt paska dhunuar dhe baban ska pik vlerë me .. keq me vjen per nenen e shkret qe kerkon te mos e vrasin po nuk meriton jet me ky

 • Pupu Kaka
  Pupu Kaka8 ditë më parë

  Çfare tmerri

 • Nertila Dula
  Nertila Dula8 ditë më parë

  Mjer nena

 • Haki Ilnica
  Haki Ilnica9 ditë më parë

  Nuk esht e braktisur shtepia oooooooo injoranta

 • Bruno Bru
  Bruno Bru9 ditë më parë

  O zot imadh ca nuk po' mdodh zoti na ruojt

 • Santi Santino
  Santi Santino9 ditë më parë

  E paten then komunistes e me parshem...do na kujtoni nje dite..Ja perse e pasken patur fjalen..te arrijè deri sa te vrasè vellai - vellanè..?!..boo booh..Ngushellime familjareve..

 • Iam Ben by the way
  Iam Ben by the way9 ditë më parë

  Mjerë shqipria ku po shkon. Po bëhet kijameti...

 • Bruno Bru

  Bruno Bru

  9 ditë më parë

  Lere mos e pyet

 • Kujtim Jaupi
  Kujtim Jaupi9 ditë më parë

  Te kaloje visite te psikiatri

 • tsiou tsiou
  tsiou tsiou9 ditë më parë

  Sa gjyna mjer nena e shkret ca I shofin syt nje djal i vdekur dhe tjetri ne burrg

 • Xhiku Golemi

  Xhiku Golemi

  8 ditë më parë

  Nena ka pjell budall ,mjer kujt i bie per pjes

 • Agim Ramadani

  Agim Ramadani

  9 ditë më parë

  Kurre mos dalte nga Burgu

 • Elbasan Elb
  Elbasan Elb9 ditë më parë

  vareni legeni pleren se nuk esh njeri ai o zot te ta kisha kap do ja kisha fut plum direkt pleres 😡😡😡

 • Mirela Mirela
  Mirela Mirela9 ditë më parë

  E shkreta nane .çfarë hallit ka ska ca ban prej hallit njërin djalë vdekur tjetrin psikopat paaaa e shkreta .

 • Gjergj Kastriot DRAGOI
  Gjergj Kastriot DRAGOI9 ditë më parë

  Budallenj meshkuj mos kesh parë,njeri reh babain tjetri vret vëllain😂😂😂

 • Cim Basha
  Cim Basha9 ditë më parë

  Ah medet kujt i bien per pjese keto disfata. E tmerrshme gjithandej

 • Edmond Hilviu
  Edmond Hilviu9 ditë më parë

  Bravo Polizia.

 • gandia playa

  gandia playa

  9 ditë më parë

  Policia o tote kanari.ik meso Shqip

 • Emilia Emi
  Emilia Emi9 ditë më parë

  Ej o pilica ta kapin familjaret jo ju sido qe te ket ber e kan djal

 • Ilir Richardson

  Ilir Richardson

  5 ditë më parë

  @Agim Ramadani e ca fitove po e mbyte o njeri, do m, bysesh veten tende ne burg, e vravi te marri denimin qe i takon nga gjykata si i ka bota ketej jashte, ca te besh jeta ka te papritura, duhet te jesh i forte

 • Jana Petru

  Jana Petru

  9 ditë më parë

  @Agim Ramadani eshte shume e veshtire se jane femijet e tyre nuk vret dot nje te huaj kur te vret femijen

 • Agim Ramadani

  Agim Ramadani

  9 ditë më parë

  Po te me vraj femijen me doren time e kisha mbyte

Faqja Tjeter