Alban Skenderaj - Zjarr ne shpirt (Official Video HD)

Written by Alban Skenderaj
Producer: Lorenc Aliaj
Video: Provideo

Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2gHXwl...
iTunes: music.apple.com/us/album/zjar...
AcromaxMedia.lnk.to/ZjarrNeSh...

Komente

 • Hoti Atifete
  Hoti AtifeteDitë më parë

  oooozote

 • Arben Alcani
  Arben Alcani4 ditë më parë

  ❤ 💑 ❤ 🌹 🍉 🍸 🍉 ❤ Zjarr në shpirt.💘 🔥💥

 • Bukurije Hoxha
  Bukurije Hoxha5 ditë më parë

  💜

 • Flamur Erzeni
  Flamur Erzeni8 ditë më parë

  Ke gettati me i mire shqiptar

 • Bukurije Hoxha
  Bukurije Hoxha11 ditë më parë

  💜

 • Erzen Trushi
  Erzen Trushi11 ditë më parë

  Alban je numri nje ne shqiperi dhe i kendon dashurise me shpirt

 • Ilir Merko
  Ilir Merko11 ditë më parë

  Super këngë. Këngëtari më i mirë

 • Laura Ajdini
  Laura Ajdini12 ditë më parë

  Alban Skanderaj, idulli i jone, te duam shum❤️ je fantastik❤️ prandaj vura kengen ne loop qe mos te ndaloj me kenga se esh fantastike❤️

 • Odeta Sadiku
  Odeta Sadiku13 ditë më parë

  Albani eshte mbrekullia vet esh i mbrekullueshem vetem ketij i kuptoen fjalet😄❤❤❤❤

 • Elida Aliaj
  Elida Aliaj14 ditë më parë

  Bravo alban je yll i vertet qe kendon me shpirt je ma i miri

 • Bona Hysko
  Bona Hysko14 ditë më parë

  Eshte i vetmi kengetar qe kur e degjova per here te pare kur doli dhe u dashurova me kenget e tij vargjet flasin ne shpirt

 • Miranda Solfrizzi
  Miranda Solfrizzi17 ditë më parë

  Kenge qe del nga thellesia e shpirtit bravo nuk ke te cmuar

 • Anjeza Kasa
  Anjeza Kasa18 ditë më parë

  Kenge me e bukur dhe qe te mbush zemren me gezim😊😊😊😊Nje hit artist shume I vertete.Krenar per kete artist.😊☺

 • Altin Agollari
  Altin Agollari20 ditë më parë

  Bravo monster vete qe je kengetari me i mire

 • Jona Zhezhi Zhezhi
  Jona Zhezhi Zhezhi20 ditë më parë

  "GODET" DHE "DJEG" SERISH SHPIRTRAT E ATYRE QE TE DUAN. TE DUAM ME SHPIRT.

 • bela kaja
  bela kaja20 ditë më parë

  😍😍

 • Esma Jonuzi
  Esma Jonuzi20 ditë më parë

  Je numer 1 Alban je i vetmi kengëtar që di të këndosh ac bukur për dashurin hallall të qoft kënaqem kur dëgjoj kengë e tua !sei GRANDE

 • Mikela Ferko
  Mikela Ferko22 ditë më parë

  💘

 • Frida frida
  Frida frida22 ditë më parë

  Resp per ju Alban ..jeni nje nga cifter me perfekte ..zoti ju bekoft familjarisht ..lum ata prinder per cdjal kan rit

 • N N
  N N23 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Xhesika Gjoni
  Xhesika Gjoni23 ditë më parë

  Thua a me do ti sa te dua une tyyyyyyyyyy pse nuk e pranon ti te lexohet ne syyyyyyyyyyy thuam a e ndjen dhe ti kte zjarr ne shirt qe digjet ndalngadal a me do ti sa te dua une ty Super kenge ti je nje artist i shkelqyeshem ALBAN SKENDERAJ 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗 ☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️

 • Mirela Isufaj
  Mirela Isufaj24 ditë më parë

  Super kenge, Albani eshte nje nder kengetaret me te mire ne shqiperi, artist i kompletuar!

 • Elona Kumja
  Elona Kumja24 ditë më parë

  👏🤩

 • erald mema
  erald mema25 ditë më parë

  '' zjarr ne shpirt kenga me e bukur ne bote kengetar ifamshem dhe i talentuar💞💖

 • Kozeta Shipe
  Kozeta Shipe26 ditë më parë

  Sa emocjonuese per ate qe di cfar eshte dashurija e vertet

 • Erisa Tragaj
  Erisa Tragaj27 ditë më parë

  Je super artist me plot kuptimin që mbart kjo fjalë, të ardhuroj unë ,të ardhuron ime bijë Amelia që ka moshën e vajzës tënde. Gjumi e zë duke dëgjuar këngët e tua ⭐👏👏👏

 • Eriselda shehaj Eriselda123
  Eriselda shehaj Eriselda12327 ditë më parë

  Shume e qete dhe shum e bukur 🤗👍 👇

 • Eriselda shehaj Eriselda123
  Eriselda shehaj Eriselda12327 ditë më parë

  Nje keng e qete dhe e bukur vetem se meriton dicka 👇

 • Ronaldo Rrushi
  Ronaldo Rrushi28 ditë më parë

  ❤❤❤❤💔💔💔❣❣💟💟💕💞💌💓💓💓💗💗💘💌💖💗💖💝💟❣❤❤❣❤❤💘💗💖💖💖💗💗💗💝💝💝💗💘💕💕💕💟❣❣💔💋❤🥰🥰🥰🥰💋💋💋💋💋😘😘😘😘😘😘👏👏👏👏👏🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑🤑😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩🤩💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

 • PRIME FF
  PRIME FF29 ditë më parë

  Shume bukur alban skenderja

 • Eriola Himollari
  Eriola HimollariMuaj më parë

  Bravo kenga me e bukur

 • Enejda Xhatufa
  Enejda XhatufaMuaj më parë

  Eneida xhatufa💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤kavaje💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤emila💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤aris💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤danjeli💎💎💙💙💚💚❤❤🌴🌴💓💟💞💘💕💔💖💝💗❤❤1 alban skenderaj💎💎💙💙💚💚❤❤🌴💓💟💞💕💔💖💝💗❤🌴🌴

 • Sam Store
  Sam StoreMuaj më parë

  Mrekulli Alban te lumt goja dhe pena se na sheron shpirtin❤❤❤🙏🙏🙏🙏

 • Ajna Mexhiti
  Ajna MexhitiMuaj më parë

  Mezi se pres të vi në:Durs... oh, je ylli i vërtetë, jo si si të tjerit je i veçantë...

 • Vfs Fde
  Vfs FdeMuaj më parë

  Super

 • TheDragon Boy
  TheDragon BoyMuaj më parë

  Nje kenge vertete e bukur me nje ze te embel dhe pasional. Super Alban kush nuk te vlereson nuk ka dashuruar ndonjehere ❤❤🌹🌹🌹🌹🌹🌹🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Klevisa Sala
  Klevisa SalaMuaj më parë

  Kenga me e bukur qe kam degjuar 😍😍🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Deni Jonuzi
  Deni JonuziMuaj më parë

  Bravo Bravo me thjesht e me bukur ska👏

 • Erjola Braho
  Erjola BrahoMuaj më parë

  Sa e embel kjo keng dhe shum rrenqethsee

 • mimoza gjermani
  mimoza gjermaniMuaj më parë

  O ylli botes 💙👏

 • Arben Alcani
  Arben AlcaniMuaj më parë

  ❤ 💑 ❤ 🌹 🍉 🍉 👊 ❤ 👍 👌 👐👏

 • Da Se
  Da SeMuaj më parë

  Alban te lutem mos hiq dore kurre nga muzika! 🙏🙏

 • Sistem Al
  Sistem AlMuaj më parë

  Kjo eshte kenge e qet . Bravo 𝘈lban 𝘚kenderaj❤️✔️🌎

 • Sistem Al

  Sistem Al

  Muaj më parë

  Jam fansi jot 👍👍👏👏

 • dorentina haskurti
  dorentina haskurtiMuaj më parë

  Je super Artist. Do te shkruaj nje kenge, sikur ta kendoje ti do me lumturonte shume ....

 • Ersi Baha
  Ersi BahaMuaj më parë

  Bene shume kenge te bukura bravo

 • Agim Lazaj
  Agim LazajMuaj më parë

  💖💖💖💖💖💖💖na kenaqe shpirtin kjo kenge.eshte fiksim ime .🌟🌟💜❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

 • Adnand Dalipi
  Adnand DalipiMuaj më parë

  PO JU JENI MREKULLI

 • Suela Tushe
  Suela TusheMuaj më parë

  ❤️❤️

 • Blerina Veizi
  Blerina VeiziMuaj më parë

  Cfare teksti,cfare zeri,cfare interpretimi. Adhurim dhe vetem adhurim per ty Alban i pa harritshem ♥️👏👏👏👏

 • Emi Tare
  Emi TareMuaj më parë

  Na zuri gjumi dhe ne jo bebin 🤗😍😍

 • Dhimo Official
  Dhimo OfficialMuaj më parë

  ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Maria Nistor
  Maria NistorMuaj më parë

  Qualcomm puo tradure

 • E b
  E bMuaj më parë

  Super 😃😃 nje dashuri e vertet

 • Korca Korca
  Korca KorcaMuaj më parë

  Rralle here godet nje kenge kaq shume👏👏👏👏👏👏

 • Αννα Κονομι
  Αννα ΚονομιMuaj më parë

  Thjesht relax!!!!

 • elhadi rajae
  elhadi rajaeMuaj më parë

  I love Albanian songs 🇲🇦

 • Rudina Shaba
  Rudina ShabaMuaj më parë

  Mos vdeksh kurr Alban Skenderaj je qetesi shpirterore me kenget e tua

 • Manjola Bobo
  Manjola BoboMuaj më parë

  Je kryevepër Alban 🥰

 • Demirel Kullolli
  Demirel KullolliMuaj më parë

  Ah sa e bukur ,nuk gjen dot fjale ta pershkruash kete kengë.Bravo alban per punen e palodhshme qe bene.👏👏👏

 • kelina dema
  kelina demaMuaj më parë

  ky eshte div ben kenge per te dashuruar, femije, per te gjithe

 • Aristo's Pizza
  Aristo's PizzaMuaj më parë

  Je gjigand

 • Gaja CATALDO
  Gaja CATALDOMuaj më parë

  Bravooo

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱Muaj më parë

  🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️🙋‍♀️👏👏

 • Eyes of an enigmatic soul
  Eyes of an enigmatic soulMuaj më parë

  Ua kaq bukur ❤️♾💙

 • Elena Qerreti
  Elena QerretiMuaj më parë

  Shum bukur kjo kenge👏❤

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqiMuaj më parë

  🎼👏

 • Ben Hajruli
  Ben HajruliMuaj më parë

  Pa mare parasysh ca kenge kur t shoh se albani ka fut online nje keng te re e di se kur do ta ndegjoj do me pelqej nje artis i mrekullueshem cdo kenge me vlere i papare alban prsh nga Ilirida e maqedonis jemi nje 🇦🇱

 • Ema Ema
  Ema EmaMuaj më parë

  Si gjithmon perfect 👌🏻❤️❤️

 • Matilda Lakaj
  Matilda LakajMuaj më parë

  Sa te dua une ty ,nuk te do ty njeri ....

 • Borsh 🇦🇱
  Borsh 🇦🇱Muaj më parë

  👍🙋‍♀️🙋‍♂️keng e bukur.

 • LEZA Marjani
  LEZA MarjaniMuaj më parë

  Shume kenge e bukur.🥰🥰🥰🌟🌟🌟🌟🌟

 • Artur Ahmeti
  Artur AhmetiMuaj më parë

  Nuk mendoj se albani ka nevoj per tekst te shkruar posht kenges..🤣🤣🤣

 • Monda Goga
  Monda GogaMuaj më parë

  Waw🥰 sa e bukur kjo kenga me pelqen shum e degjoj dit per dite 🤩

 • besiana anna
  besiana annaMuaj më parë

  ,🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇩🇪🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Manjola Beqiri
  Manjola BeqiriMuaj më parë

  Kenga me e bukur me plotkuptimin e fjales❤❤❤❤❤❤❤

 • JoyOfficial
  JoyOfficialMuaj më parë

  Alban skënderaj këngëtari i vetëm i cili ja vlen ta dëgjosh,si vetëm,si edhe ne publik

 • Djana Tusha
  Djana TushaMuaj më parë

  Te kenaqet zemra te degjosh kenget e tua Alban Skenderaj !

 • Teuta Kaceli
  Teuta KaceliMuaj më parë

  I vetemi kengetar qe me kenget e tij te qetesone shpirtin ne cdo kohe qe i degjone respekte 🙏🙏🙏🙏👏👏👏👏👏

 • Lisjana Mataj
  Lisjana MatajMuaj më parë

  Sueper 👏👏👏👏👏👏⚘⚘⚘⚘⚘⚘🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Ntalipi eleftheria
  Ntalipi eleftheriaMuaj më parë

  Super kenge na qetsoj shpirtin ky njeri me ate ze brilant ty munde te thuash me plote goje Bravo 👏

 • Αντι Οδησεας
  Αντι ΟδησεαςMuaj më parë

  ❤❤❤❤❤🥰🥰

 • Elona Pero
  Elona PeroMuaj më parë

  Kengetari me i mire qe ka shqiperia. Nje ze qetesues, vidioklipet e tij ke qef ti shikosh.Jo me femra ,jo me lek ,jo me cigare und bla bla bla.alban skenderaj bene kenge per veshin dhe per shpirtin

 • bessmira
  bessmiraMuaj më parë

  😟❤❤❤❤❤😟

 • elona cuko
  elona cukoMuaj më parë

  🇦🇲🇪🇦🇨🇿😘😘😘😘😘

 • elona cuko
  elona cukoMuaj më parë

  🇦🇪🇵🇷🇹🇷🇨🇳🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Poli Tika
  Poli TikaMuaj më parë

  Përfundimisht më i miri në Shqipëri Legjend do ngelesh ❤️

 • Feti Dida
  Feti DidaMuaj më parë

  Super kenge bravo je super kengetar 🥰

 • Ή Κουζίνα της Άννας
  Ή Κουζίνα της ΆνναςMuaj më parë

  Ja dedikoj kengen babit tim te dashur qe me iku dje😪😪😪

 • Osmon Kasa
  Osmon KasaMuaj më parë

  Kti njeriu i mjafton vetem nje kitare dhe ben mrekulli 👍👏👏👏

 • Rovena Uruci
  Rovena UruciMuaj më parë

  Sa fjalë të ëmbla bravo Alban skenderaj 👏👏👍

 • its_xhes
  its_xhesMuaj më parë

  O zot ça super zeri , super tekst , super videoklip , je njesh tdu pafund. SUKSESE KUDO 💖💗💓💕🌟💫✨❤💚💜💙💛

 • Drilona Sherja
  Drilona SherjaMuaj më parë

  Sa kenge e bukur😇😇😇😘😘😘😘je me i miri

 • ❄INNA*D*❄
  ❄INNA*D*❄Muaj më parë

  Wowww super🎶🎶🎶😍😍🙈💘

 • Odeta Vava
  Odeta VavaMuaj më parë

  Me kishte marre malli per nje kenge te bukur te muzikes se lehte. Bravo

 • Klajdi Karavidha
  Klajdi KaravidhaMuaj më parë

  I lumte nje pershendetje e madhe nga mua

 • Manjola Veshi
  Manjola VeshiMuaj më parë

  🌟🌟🌟🌟🌟🌟

 • Mimosa Winkler
  Mimosa WinklerMuaj më parë

  Keng qe te bèn te mendohesh 2here bravo keng Fantastike💥🔥👌

 • Kamela Dogan
  Kamela DoganMuaj më parë

  🤗🥰🥰🥰DK❤

 • Mirela Bena
  Mirela BenaMuaj më parë

  Një Super hit kjo këngë Suksese🙏🙏🙏🙏

 • Ervin Zotaj
  Ervin ZotajMuaj më parë

  Keng si albani nuk bën dot njëri 😁💪

Faqja Tjeter