E papritur; Ledjana i thotë Mevlanit “ Të dua”, ja si e pret ai! - Përputhen 29 Prill 2021

Argëtim

Për'Puthen është një talk show dashurie, i cili sjell histori të vërteta dhe të gjalla të njohjeve mes të rinjve . Ashtu sikundër ato ndodhin në jetën reale, pa filtra. Aty paraqitet zhvillimi i njohjeve të reja mes protagonistëve, por trajtohen edhe fenomene që ndodhin çdo ditë në shoqërinë tonë, përtej shkëlqimit të televizionit.
Autore: Olsa Muhameti
Moderatore: Bora Zemani
Opinionist: Arjan Konomi
Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/
Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV
Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH
#Perputhen#TopChannel

Komente

 • alda al
  alda alDitë më parë

  Sara .po mua si me shef ?? Giljani si tabel qitje 🎯

 • dolita windo
  dolita windo3 ditë më parë

  Mevlanin hesht. Ka humbur shume vlera per mua.

 • Shauka Hodan
  Shauka Hodan4 ditë më parë

  Arjan dukesh shumë shëmtuar në komentet per Sindin, na ke bërë të dashurojmë Sindin nga sulmet e tua te hapura kundrejt saj!!!!!

 • ARBI ARBI
  ARBI ARBI4 ditë më parë

  antonela te vij turp se i the aristeles ke ardh me vun balomin falas te vij turp antonela...ti je shume e shpifur e sindi e bezdisur e lodhshme...

 • Emanuela Elmazi
  Emanuela Elmazi4 ditë më parë

  Arjan konomi Te duaaaaa 😅😅😅😅😅

 • sokin jon
  sokin jon4 ditë më parë

  Arjan dukesh shumë shëmtuar në komentet per Sindin, na ke bërë të dashurojmë Sindin nga sulmet e tua te hapura kundrejt saj!!!!!

 • dolita windo

  dolita windo

  3 ditë më parë

  Po sara dhe giliani jan ne lidhje bashk perpara emisionit, sindi duhet ta dij kete gje🤷‍♀️🤔

 • Mirela Çelaj
  Mirela Çelaj5 ditë më parë

  Lediana eshte nje vajz shume e mire dhe me kultur vajza me è mire e emisjonit perputhjes Lediana 😀 💏 😀 Mevlan cifti lumtur Auguri persh itali😀😀

 • Shauka Hodan

  Shauka Hodan

  4 ditë më parë

  Po sara dhe giliani jan ne lidhje bashk perpara emisionit, sindi duhet ta dij kete gje🤷‍♀️🤔

 • doliio volay
  doliio volay5 ditë më parë

  SOT ME VJEN GJYNAH SINDI 😥😥 MOS ARIJAN TE LUTEM LERE SINDIN RAHAT

 • Xhuliano Cili
  Xhuliano Cili5 ditë më parë

  O LANI NENS HE LANI+LEDA=PERPUTHEN

 • Bela Cangollari
  Bela Cangollari5 ditë më parë

  Sa mir ja beri prap kesaj debiles esht me te vertet e shtirur e ironike shpirt zeze bravo @ariankonomo

 • sokin jon

  sokin jon

  4 ditë më parë

  Takim I bukur po Geliani e prishi ne fund qe pranoi saren.

 • Eduart Malshi
  Eduart Malshi5 ditë më parë

  Pash 1 zot ca laskari arjani

 • alda aldas
  alda aldas6 ditë më parë

  Qenka hapur goja Aristeles .po nxier fytyren edhe kjo

 • doliio volay

  doliio volay

  5 ditë më parë

  dhe edhe per djemte qe ste duan sta kane fajin vajzat! Palo grua sepse vetem burr smund te jesh ti!

 • John Ndoj
  John Ndoj6 ditë më parë

  Ky show duhet te ishte show Delenrisja.

 • Bruno Shkurti
  Bruno Shkurti6 ditë më parë

  ahhh na e shpifi ky arjani duke sulmuar sindi me kaq mllef cdo here ja futi kot sot ..

 • Nobody
  Nobody6 ditë më parë

  Arjanin mund ta urreni por deri ne fund pat te drejt nga ato qe i tha sindit👏🏻👏🏻

 • Danja Banushi
  Danja Banushi6 ditë më parë

  o sa mbezdis kjo sindi

 • Silvana Eset
  Silvana Eset6 ditë më parë

  Oh vert nje takim romantik me pelqeu💋😘❤💛 shum sindi por😔🥺👊💣pse moj sara ti me duket po boesh xheloze pa lidhje kshu me duket pz 🤬😡😈👿

 • Suzana Cinari
  Suzana Cinari7 ditë më parë

  Ozot sa mu mbush syri kur pash ledjanes qe beri dhuraten me te madhe mevlani ozot ruaji te dy lumturi e dashur i

 • Carpe Diem
  Carpe Diem7 ditë më parë

  Ore ky Arjani prz ma shpif fare sa her i hakerrehet Sindit. Pse aq me tendence e ben ndaj saj nuk jan gishtat e dores njesoj jo njerzit

 • Arjeta Berisha
  Arjeta Berisha7 ditë më parë

  Po sara dhe giliani jan ne lidhje bashk perpara emisionit, sindi duhet ta dij kete gje🤷‍♀️🤔

 • erza T.
  erza T.7 ditë më parë

  Sara kur fol largohen edhe rrezet e diellit

 • F. M.
  F. M.7 ditë më parë

  Takim 4 minutash Sindi dhe Arjani!!!✌️🤣

 • Ana Annaaa
  Ana Annaaa7 ditë më parë

  Takim I bukur po Geliani e prishi ne fund qe pranoi saren.

 • Ana Annaaa
  Ana Annaaa7 ditë më parë

  Filloi dhe Aristela po e ndryshon baloni😂😂

 • AnaMaria Margilaj
  AnaMaria Margilaj7 ditë më parë

  Sa turp! Nje burr 60 vjec sulmon nje vajze 22 vjec ne menyre skizofrenike per 30 minuta rresht! Njeri i frustruar sta kthen dot njeri rinine mos nxiro kaq shume kundrejt te rinjve, dhe edhe per djemte qe ste duan sta kane fajin vajzat! Palo grua sepse vetem burr smund te jesh ti!

 • Dorentina Abazi
  Dorentina Abazi7 ditë më parë

  U tremb Sara se do ja merte Sindi Geljanin dhe u deklarua vetem per ate...

 • Leda Jori
  Leda Jori7 ditë më parë

  Sindi sado jam perpjekur te te fus ne zemer si vajze te mire e pamundur! Je aq tinzare,e paedukate edhe e shtirur saqe arrin te luash edhe viktimen nese sdo ishte Arjani. Po e njihni apo jo kufirin ,se kush eshte kush,se je akoma nje kacule te flasesh me opinionistin ne ate menyre. prano moj goc nje keshille sepse te gjithe cunat vtm per tu tall te kane marre,pervec Muratit te cilin e perdore dhe bere si viktima perseri kur e pe qe te iku nga duart. Tani e kuptojne edhe meshkujt qe dikur kerkonin virgjerine se nuk vlen asgje sa e "ndershme je" kur ke ate karakter dhe hidhesh si pule pa koke.Turp.

 • Milo Ht
  Milo Ht7 ditë më parë

  O zot ndale globin se dua te zbres Sindi nuk durohet me

 • Alb Cn
  Alb Cn7 ditë më parë

  🤮🤮🤮 arjan

 • Alb Cn
  Alb Cn7 ditë më parë

  Sindi si Zemer🥰🥰 Gjithm e kam vleresuar!

 • Alb Cn
  Alb Cn7 ditë më parë

  E nxori fytyren Aristela😁...Tea 2!!

 • A . Sh
  A . Sh8 ditë më parë

  Eeh moj sindi te kishe qen keshtu duke u ledhatuar dhe gati duke u puthur edhe me Muratin por dhe ti paske qen falco ndaj Muratit🙄

 • Random!
  Random!8 ditë më parë

  Arjani po tregohet shume i ulet

 • Toni El chapo
  Toni El chapo8 ditë më parë

  O sindii je shume fallso dhe kaq ✌️✌️✌️je shume bitches

 • Deshira Bejko
  Deshira Bejko8 ditë më parë

  Ti Antonella je cop mishi me 2, te pelqen vetja ok. Jeni larg me Aristelen, ti dhe Sindi qe nuk di me fol

 • Sulo Sulkoka
  Sulo Sulkoka8 ditë më parë

  Ledjana Mevlan PacI dashuri ter jeten Bravo Ledjana Gezove Gezove shume Mena Pervec edhe Maman tnde

 • Marigona Gona
  Marigona Gona8 ditë më parë

  Kush medon se sara ka deshire te jet me gelianin per interes

 • ela ela
  ela ela8 ditë më parë

  Sindi gabon shumee nese nuk i kupton keshillat e Arianit .

 • Nisi Nisi
  Nisi Nisi8 ditë më parë

  Kjo sorra sindi duhet zhdukur nga tv se na beri me vjell prap

 • Drita Toska
  Drita Toska8 ditë më parë

  Bravo juli🤣🤣

 • Rikardo Hamiti
  Rikardo Hamiti8 ditë më parë

  ju adhuroj jeni me te miret cift shume i bukur❤❤❤❤❤😀😀😀😚😚😚😚🌷🌷🌷❤🌹🌹🌹🌹🌺🌹🌺🌹🌺🌹❤🌺🌹🌹🌺🌹🌺😀😚😉😉😀😚🥰🥰🥰

 • Rikardo Hamiti
  Rikardo Hamiti8 ditë më parë

  bravo jeni shume te mire 😉😉😚😚😚😀😀😀❤❤❤❤🌹🌹🌹🌹🌷🌷🌷🌺🌺

 • Kida Fetahu
  Kida Fetahu8 ditë më parë

  Mevlani & Ledjana althe.info/number/3XXQgpx7hZBihb4/video

 • aa aa
  aa aa8 ditë më parë

  Hajde Arian hajde i thot fallco Sindit kur krejt emisioni vet komplet eshte fallco 😂😂😂😂😂

 • Mirjeta Shala
  Mirjeta Shala8 ditë më parë

  Ariani me i padrejte se ndaj Sindi ska qene me askend! Thjesht idiotesi!

 • Anxhela Angel
  Anxhela Angel8 ditë më parë

  Po e gjykoni sh Arjanin sot ama gjith zhgenjimet qe ndodhin ne ditet e sotme esht se femrat shkojm pas nje iluzioni.shum sakt e ka then!

 • Jet Mirah
  Jet Mirah8 ditë më parë

  Oh my dear lord !!! Me taka ne plazh 🙈🤮

 • Anisa Balla
  Anisa Balla8 ditë më parë

  Anisa has also been working with the best decisions you will need more information than they are working together for years before the market foremost has become the first person in this industry because you have a lot more business partners will have the opportunity for you will have the right tools and services you can expect from the company to ensure you are you and the business will continue with your company before they have made from the same process and the business to make a good understanding aboutthe world is going well for your company before they can get to your business partner for your company in terms they can work together with the company's financial management company and business development team's success and success with a strong customer support system that you have the right skills for your business partners with the company's customers who want you would want them out there is the ability you have the opportunity for a while to make the decision to make a good understanding aboutthe business will be responsible with your company in the best interests you have a lot more work and doing business in the best possible ways to get the most successful decisions from your company in the best possible solution would be willing and able for more than you can achieve the desired outcome in which they will not have the opportunity for you when you want them and to get the best decisions they want you would have been able with your company before you are you have the opportunity for you when they want you would have done before they are working on this project because you Don't want them in Paterson in order not make you feel more comfortable than you might think they should be doing with the company to ensure you have the opportunity for success when you're looking forward to in and you can get them to provide for you will have the opportunity forward for the future of business models and the bottom edge and bottom edge of the business and marketing her company and to make the most successful business out there are going through your business partner for your business partner to help with this year by year to be successful in developing countries such that are going through the process with the company they want from them because they're not working on this project to achieve the best possible ways to make a good understanding aboutthe business experience as well but you have the potential impact on your product or product management process to be successful with your company before the market foremost to you have the opportunity for you will have the opportunity for you will need more informations than they haven't done before they are willingness in making surefire decisions about HOW TO USERS HAVE TO UNDERSTAND WHAT YOU'VE EARNED AND HOW THEY'RE GETTING THEM OUT THERE'S so much to say about it than you can achieve THEDESIRED AND YOU HAVE THE BEST POSSIBLE SOLUTION FOR THIS YEAR LONG EXPERIENCE WITH YOUR BUSINESS PARTNER TO MAKE THE DECISION EASIER BECAUSE THEY DON'T WORRY ABOUT YOUR COMPANY BEFORE YOU HAVE TO GET TO YOUR COMPANY IN TERMS OF WHAT YOU ARE GOING THROUGH THE WORK AND

 • Niko Lena
  Niko Lena8 ditë më parë

  Pu pu pu sa viktim qe esht kjo sindi more🤢Po si se kupton qe bo zgjedhje te tmerrshme dhe asnje mga ato zgjedhje se ka qejf!Ata t shkretet thone po nga halli se sduannta ofendojne,po asnje se pelqen kga kta!Vete zgjedh blerimin!Blerimi kruhet me femra t tipit t antoneles kurse kjo debilia qe thot jam e virgier do blerimin!!!Hajde kare hajde

 • Val 123
  Val 1238 ditë më parë

  sindi e vetmja femer qe shof ne rër ne plazh me kpuc te larta 😅😅😅😅😅

 • Jetmir Rajta
  Jetmir Rajta8 ditë më parë

  O sindi vetëm fenër nuk je moj parazit vagine

 • Silvi Rushit
  Silvi Rushit8 ditë më parë

  Sindi Geljan Nje takim shum i bukur

 • ΑΛΕΞΟΥΛΑ ΑΛΕΚΣΑΝΔΡΑ
  ΑΛΕΞΟΥΛΑ ΑΛΕΚΣΑΝΔΡΑ8 ditë më parë

  Kjo sara i prish pun gocave me cunat qe ka dal ajo vet jo se esht xheloze o me duket mua o kjo esht nje femer shum fallxo me axaron 😡

 • Silvi Rushit
  Silvi Rushit8 ditë më parë

  Arjan Konomi Turp Turp Turp

 • Julia Cielo
  Julia Cielo8 ditë më parë

  Sara shume e zgjuar! E ka kuptuar lojen e Atdheut! Giliani djale shume i mire

 • Dritjon Gjoni
  Dritjon Gjoni8 ditë më parë

  Sindi si Linda Morina me taka ne breg te detit 😂😂😂

 • Marjana Plori
  Marjana Plori8 ditë më parë

  Bravo mevlan sara asht tu e ba me te gjith djemt kete gje per me prish marrëdhëniet e cdo njohje qe e ka cdo vajze me cdo mashkull

 • Joy Sena
  Joy Sena8 ditë më parë

  Sindi neper rere me taka taka

 • Ada Gremi
  Ada Gremi8 ditë më parë

  Shume i sakt Ariani sot ne analizen me Sindin

 • TheMario311993
  TheMario3119938 ditë më parë

  Dikush tja qr ksaj sindit tja nxjerr jasht se me ate ze qe ka ma shkrefi komplet

 • Benarda Shaha
  Benarda Shaha8 ditë më parë

  Si vjen mire arjanit tani qe sindi eshte kaq e fort tani 😒sindi qendro e fort arjani po zhgenjen vertet tani 🤮🤮

 • Klodian ciko
  Klodian ciko8 ditë më parë

  ..paska ven kapele sindi ka kopjuar olen apo jasminen femer vk injorante

 • Nertila Fjerza
  Nertila Fjerza8 ditë më parë

  Sindi fallco komplet, merr mesime o Sindi nga Arjani!

 • Eli K
  Eli K8 ditë më parë

  Sindi kshu me kete sportivitet vazhdo se kshu e do Arjani👍👏

 • Filan Fisteku
  Filan Fisteku8 ditë më parë

  Nzireni kte Sindin se na cau ka.. vajze rropqirre fisqire

 • Benarda Shaha
  Benarda Shaha8 ditë më parë

  Niveli i femrave ketu eshte zero, vetem sindi me e vogla po me pelqen tani, vertet ka ndryshuar👏👏

 • Florija Berisha
  Florija Berisha8 ditë më parë

  Po qa pot bon mor Arian Sindi .

 • Benarda Shaha
  Benarda Shaha8 ditë më parë

  Po pse moj sara si behen takimet😒😒

 • Sajmir Leta Deliu
  Sajmir Leta Deliu8 ditë më parë

  Brava Sindi

 • Aurel & Enxhi
  Aurel & Enxhi8 ditë më parë

  Antonela miss drama queen ,,

 • Arta LA
  Arta LA8 ditë më parë

  Dhurate 1500 lekeshe kjo e Ledjanes

 • Enida Sulaj
  Enida Sulaj8 ditë më parë

  Kete boren se shoh dot me sy, ma shpif me kete fraze do tju jap nje informacion

 • TC TEAM
  TC TEAM8 ditë më parë

  U knaqen tu pi pa ramazan 😂

 • Bukurije Sejdijaj
  Bukurije Sejdijaj8 ditë më parë

  kjo sara shum e poshter

 • Anita Milaqi
  Anita Milaqi8 ditë më parë

  Bravo arjan👏👏sindi ik ik ik idjote🤮🤮

 • Olympus Palace restorant
  Olympus Palace restorant8 ditë më parë

  Sindi : Taka Xhinkse Hudi 😂

 • Njeri Mir
  Njeri Mir8 ditë më parë

  Haahahhahahah giljan varikarsi 🤣🤣 bie pre e kurvave phyyy varikars 🤣🤣🤣🤣

 • Njeri Mir
  Njeri Mir8 ditë më parë

  O arjan ti je babai i sindit,dhe nuk te shkon te kapesh me inad me nje vajz te re si sindi,o burr kot byth qire

 • Xheni xhen
  Xheni xhen8 ditë më parë

  Arjan hape dheun e futu vet brenda se le nam🤣🤣🤣

 • linda cena
  linda cena8 ditë më parë

  Perse nuk e permend askush deklaraten e Sindit Nese nuk do te dal me Muratin do largohem nga emisioni. Pse rri kjo ende ketu???

 • Armanda Hajmeli
  Armanda Hajmeli8 ditë më parë

  Arjan Konomi e ka kap shume personale me Sindin dhe e ka super tepruar.

 • Njeri Mir
  Njeri Mir9 ditë më parë

  Ca () bora sot

 • Anisa Pepa
  Anisa Pepa9 ditë më parë

  Ky arjani ca ka me kete sindin ?

 • zyhrije shala
  zyhrije shala9 ditë më parë

  o sindi moj je muslimane dhe ne ramazan pin alcohol ver si nuk ki frik allahun

 • Anisa Pepa
  Anisa Pepa9 ditë më parë

  Ky Juli copa budallit!

 • Anisa Pepa
  Anisa Pepa9 ditë më parë

  A ka mundesi stop me inatin ndaj sindit se na e keni shpifur! A thu se tjert aty jan me mire !

 • Kasandra Pako
  Kasandra Pako9 ditë më parë

  Giljani shum i urte , me pelqen shum se esht shum i urte dhe flet pakez🤣

 • Nikoleta Murati
  Nikoleta Murati9 ditë më parë

  Arjan e teprove sinqerisht i pakuptimt sulmi jot ndaj sindit

 • niemand
  niemand9 ditë më parë

  Nuk eflet te drejten sod Arjan jo mira

 • Shemsi Haziri
  Shemsi Haziri9 ditë më parë

  Na shpifi kjo sara 🤮

 • christina
  christina9 ditë më parë

  Kush je ti more Arjan

 • christina
  christina9 ditë më parë

  Turp cfare sulmi eshte ky ndaj Sindit

 • lac ser
  lac ser9 ditë më parë

  na e shpifi kjo ledjana me ato shalsi bal dis po je burr mevlan zgjatja pak fustanin eshte shum e shendosh si lop pse po rrini prap ikni se u bot te neveritshme

 • Ana anna
  Ana anna9 ditë më parë

  Arjani e teproi fare me Sindin ktu un e vleresoj per gjithcka,po sot Arjan e paske menderos mhb fare......aq inat e ke kte vajz qe sado mundohet te permbahet te sillet mire ti prap gjithmone do e thuash dicka negative???!!!!!!Mos harro qe eshte mosh shume e re,ajo mund te gaboj por ty Arjan nuk te lejohet te gabosh,bravo Sindi te komplimentoj vertet kesaj radhe dite si te mbaje situaten 👏

 • Ariste Velcani
  Ariste Velcani9 ditë më parë

  Arjani ka te drejt o Sindi vepro pak me kembe ne toke

 • Denisa Dema
  Denisa Dema9 ditë më parë

  Arjan lexoj ndo nje here komentet se po e tepron me sindin

 • S A
  S A9 ditë më parë

  Sa shumè shkon Sindi me Gilianin

 • A Capo
  A Capo9 ditë më parë

  Nëse Sindi është e virgjër, atëherë un jam mbretëresha e Anglisë!

 • Mirela So
  Mirela So9 ditë më parë

  Sara direkt e ftoj ne 4 mintuta si e si te ja marin Sindit Gelin por sinqerishg me pelqyen shume kto dy edhe pse nuk e shof shpesh kte emision. Sara dihet kush ashte shume e degjenerume

 • Chris chris
  Chris chris9 ditë më parë

  Jepi i cajin Macha Arjanit te qetsohet se ka mar kot

Faqja Tjeter