Altin Sulku ft. Anila Mimani - Si ta boni Zemra (Official Video) | Prod. MB Music

Argëtim

Produced by: Marenglen Boja
Video: FullMoon Production
Follow Marenglen Boja on:
►Instagram: marenglen_b...
Follow Anila Mimani on:
►Instagram: anila_miman...
Follow Altin Sulku on:
►Instagram: altin_sulku
Available on:
Spotify: open.spotify.com/album/2jUg8p...
iTunes: music.apple.com/us/album/si-t...

Komente: 243

 • Fjori F.kiosia
  Fjori F.kiosia4 muaj më parë

  Super te dy te mrekullueshem..sngopem duke e degjuar..bashkpunim super suksese te metejshme.....🌹🌹♥️♥️👑👑

 • Tamara Peci

  Tamara Peci

  Muaj më parë

  @Naime Emini 888

 • Anjeza Tarellari

  Anjeza Tarellari

  2 muaj më parë

  O Zot sa te mir jin,superstar jini,ju dua pa fund,sa her qe ju degjoj me kete keng vetem lotoj, ju dua shuuuum zemrat e mija.

 • ILIR PRECI

  ILIR PRECI

  3 muaj më parë

  De1

 • Mili Cehu

  Mili Cehu

  3 muaj më parë

  E

 • Bruna Gjata

  Bruna Gjata

  4 muaj më parë

  💓❤️💖💋🤩🤩🤩

 • Esmeralda xhemalaj
  Esmeralda xhemalajMuaj më parë

  keng super ju lumtë jeni një dyshe perfekte keni një ze të mbrekullueshm urime❤😊

 • Mitat Xhepexhiu
  Mitat Xhepexhiu4 muaj më parë

  Mjalt zerat mjalt 😊😊.Bravo suksese 👏👏.Lart e me lart te arrini gjithmone ne jeten tuaj 👏😊.Jeni me te miret 🙏🙏!

 • Matilda Qamili
  Matilda Qamili4 muaj më parë

  Jeni te dy super! Ju shkon shume zeri me njeri tjetrin👌🏼👌🏼 Suksese!!!

 • Raju arora
  Raju arora2 muaj më parë

  Love from India 💓💓🇮🇳🇮🇳

 • Afroela Medius
  Afroela Medius4 muaj më parë

  O si ta beri ty zemra mu me len per dy rrena?? Jo jo nuk e di,ndonjeher a me ke dasht ti... Pershendes dashurin time te par me kete keng qe me la pa asnje sqarim...

 • Afroela Medius

  Afroela Medius

  3 muaj më parë

  @Bazjan Jam patjeter qe duhet..

 • Bazjan Jam

  Bazjan Jam

  4 muaj më parë

  Nganjeher e kuptojm kur tra e ngulin pse vall cbera kur gjithcka ishte mire po ske cben keshtu esht rrAliteti duhet ta pranojm ne cdo rrug

 • Afroela Medius

  Afroela Medius

  4 muaj më parë

  @Arlind Dobrushi ashtu eshte!!

 • Arlind Dobrushi

  Arlind Dobrushi

  4 muaj më parë

  Duhet tken qen shum te renda ato dy rrenat, po gjithsesi jeta bazhdon

 • D V
  D V4 muaj më parë

  Anila je numer 1 kengetare me te thjesh dhe me serioze, nje ze qe nuk gjen ne giro, nuk ke nevoj te dalesh lakuriq si dalin te tjerat ti ke thjeshtesin dhe zerin si bilbil

 • Гульвира Садвокасова
  Гульвира Садвокасова2 muaj më parë

  Очень приятно слушать

 • boli milda
  boli milda4 muaj më parë

  Brasil aqui música linda

 • Cristian Gamer190
  Cristian Gamer1903 muaj më parë

  🇷🇴🇹🇩🇹🇩🇹🇩love form Romania. Respect blakan Brothers

 • Mina Anim
  Mina Anim4 muaj më parë

  Na knaqet zemrat me zerin tuaj.

 • Cosmin Iepure
  Cosmin Iepure3 muaj më parë

  O melodie superbă, felicitări din România!!!!!!

 • Blerim Lico
  Blerim Lico4 muaj më parë

  Anila Mimani kengetarja e adoleshences respekte per te dy!

 • Valy Valuta
  Valy ValutaMuaj më parë

  With Love from România ❤️🙏

 • Hasta La Vista Baby

  Hasta La Vista Baby

  Muaj më parë

  The female singer is Aromanian

 • Leutrim Shala
  Leutrim Shala4 muaj më parë

  Bravo shqipe ❤️❤️❤️❤️🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • biyao kiti
  biyao kiti4 muaj më parë

  Yje zemra ju kendoft gjithmone ♥️🌟🌟🌟💕💕💕♥️🌟❤️

 • mikea hiooi
  mikea hiooi4 muaj më parë

  Yje zemra ju kendoft gjithmone ♥️🌟🌟🌟💕💕💕♥️🌟❤️

 • shireen saroea
  shireen saroea4 muaj më parë

  Un Jam indian grua 🇮🇳 . Akoma, un ndiej Albanian 🇦🇱 kenga eshte #1, pa dyshum….Koha është ajo që jep verë, djathë dhe dashuri është personazhi.

 • Linda Rustemi

  Linda Rustemi

  3 muaj më parë

  😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

 • Ardit Hysa

  Ardit Hysa

  4 muaj më parë

  @Daniel Kola hahahahaah

 • shireen saroea

  shireen saroea

  4 muaj më parë

  @Daniel Kola verteta !

 • Daniel Kola

  Daniel Kola

  4 muaj më parë

  Djath kos gjiz krejt i jep 🤣🤣🤣🤣

 • shireen saroea

  shireen saroea

  4 muaj më parë

  @Promithefs thank you 🙏. I practice everyday

 • Aleksander Marku
  Aleksander Marku4 muaj më parë

  Ju kendoft Zemra BRAVO 👍👋👋

 • emanuela karameta
  emanuela karameta3 muaj më parë

  Dy zera te rekullueshem dhe kenga super 🌟🌟❤❤

 • MiMi✨MoonLight✨
  MiMi✨MoonLight✨4 muaj më parë

  Beautiful duet💎💎

 • Koli Koliqq
  Koli Koliqq4 muaj më parë

  Yje zemra ju kendoft gjithmone ♥️🌟🌟🌟💕💕💕♥️🌟❤️

 • Marsela
  Marsela4 muaj më parë

  Sa zera te embel na kenaqet keng e bukur ❤❤

 • Alda ana
  Alda ana4 muaj më parë

  Ju lumte goja jeni te mrekullushem shum kenge e bukur e nje kenge me fjale te verrteta 😘😘😘😘

 • Valbona Tusha
  Valbona Tusha4 muaj më parë

  Vërtet shumë bukur, ndërkohë që bëhen klipe marramendëse, atje jashtë ka njerëz që vuajnë për bukën e gojës,!

 • Ervis Myqelefi
  Ervis Myqelefi4 muaj më parë

  Anila beje 1 balad me Shkumbin Ismailin dhe bejeni publikun te lotoj pa e degjuar kengennn ...

 • Nila Nila

  Nila Nila

  4 muaj më parë

  Anila eshte super kengetare , por Shkumbin Ismaili e ka bere nje balade me Ponin qe besoj se ka qare dhe i verberi pa sy. Anila dhe Altini bashke jane super kombin zerash. ( Mendimi im ky)

 • Adi Duka
  Adi Duka4 muaj më parë

  👍👍👍Bravo jeni 🌟🌟gjithmon bashkpunimet tuaja jane te mrekullueshme❣️❣️❣️❣️❣️ suksese gjithmon👏👏👏👏🌹🌹🌹

 • Ervin Kuqi
  Ervin Kuqi6 ditë më parë

  Si ma bani mu zemra me prit 4 muaj me e degju ket kenge 🤗❤️😘😘

 • bilishu aliss
  bilishu aliss4 muaj më parë

  Na knaqet zemrat me zerin tuaj.

 • Bekim Malushaj
  Bekim Malushaj4 muaj më parë

  Sukseset shkoin te te gjith po Marenglen Boja asht nr.1 te lumt jeni 💫💫💫

 • David Lukani
  David Lukani3 muaj më parë

  Jemi rritur me zerin e anila mimani nostagji e malle❤❤

 • SHQIPERI ETNIKE
  SHQIPERI ETNIKE4 muaj më parë

  Shum keng e bukur ju lumt SHQIPE RRESPEKT👏🇦🇱👏🇦🇱👏🇦🇱

 • sokin jon
  sokin jon4 muaj më parë

  Na knaqet zemrat me zerin tuaj.

 • jonida ajdini
  jonida ajdini4 muaj më parë

  Super kenge bravo jeni te mrekullueshem 👏👏😍😍😍

 • marjeta filipi
  marjeta filipi4 muaj më parë

  Super kenge Me mesazh i bukur dhe jo femra lakuriq 😉

 • Shkelqim Suta
  Shkelqim Suta4 muaj më parë

  Te mrekullueshem jeni me te mirit 🌹🌹🌹

 • Alessandra 23
  Alessandra 2317 ditë më parë

  Greetings from Romania, love uu❤️

 • EDMOND HYSI
  EDMOND HYSI4 muaj më parë

  Je i pa pam Altin bravo te dy yje 👏🏻👏🏻🔝🥂🎆

 • neti net
  neti net4 muaj më parë

  Sa mir dhe urime Super kenge Si dy 🌟🌟jeni p z Bravo 👏👏👏👏❤️❤️❤️❤️

 • Ariana Resuli
  Ariana Resuli4 muaj më parë

  Jeni te mrekullueshm nuk lodhem ta degjoj❤❤❤❤❤❤

 • tom shuo
  tom shuo4 muaj më parë

  Sukseset shkoin te te gjith po Marenglen Boja asht nr.1 te lumt jeni 💫💫💫

 • eduarta gega
  eduarta gega4 muaj më parë

  Si gjitha kenget e tjera shume bukur dhe kjo ju kendofte zemra jeni super👑👑🌟🌟 🥰🥰👏👏👏

 • Era Aga
  Era Aga4 muaj më parë

  Yjeee ,super kenge ,o Anila zerin mo tbukur ne bote ti e ke 🌟⚘

 • Rolanda Tusha
  Rolanda Tusha2 muaj më parë

  Si ta boni zemra tyyy ❤️

 • gioyu comi
  gioyu comi4 muaj më parë

  Super kenge Me mesazh i bukur dhe jo femra lakuriq 😉

 • Kika Roza
  Kika Roza4 muaj më parë

  Super kenge 👏👏🇦🇱

 • Armand Demollari
  Armand Demollari4 muaj më parë

  Sukses I padiskutueshem. Te lumshin duart mjeshter Marenglen Boja.

 • Krisi K
  Krisi K4 muaj më parë

  😍🇷🇴❤

 • Dardania
  Dardania4 muaj më parë

  BRAVO. EXTRA 💯 /💯 ANILA BIG KISS FOR YOU ❤

 • Odeta Odeta
  Odeta Odeta11 ditë më parë

  Sa keng e bukur bravo Anila Altin jeni me te miret realizoni super keng te bukura se bashku😍😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️❤️

 • Petrika Parizi
  Petrika Parizi2 muaj më parë

  Urime dhe Suksese..Artista

 • Lindita Senka
  Lindita Senka4 muaj më parë

  Shume e bukur bravo 🙏🙏🌟🌟❤❤

 • Zotni Loku
  Zotni Loku3 muaj më parë

  Na kish ma malli me ta degju zerin Anila Mimani :) ^_*

 • Valmira Ndoj
  Valmira Ndoj4 muaj më parë

  Këngë shumë e bukur duet fantastik dhe kënga e re shumë perfekt të dy bashkë ebëni akoma më të këndshme si këngë .bravo jeni të sy yje .

 • alliu alliu
  alliu alliu4 muaj më parë

  Bravo super këng 🤩🤩🤩

 • Flutra Gjoci Flutra Gjoci
  Flutra Gjoci Flutra Gjoci4 muaj më parë

  Cdo keng qe beni te dy bashke, ben xixa 🌟👏🥰

 • Amarildo Nazeraj
  Amarildo NazerajMuaj më parë

  super duet jeni te mbrekullushem..🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • loreta memaj
  loreta memaj4 muaj më parë

  Wow super kenge 😍😍 bravo te dy Kenge me shum kuptim 😔

 • Ardjana Sulejmani
  Ardjana Sulejmani2 muaj më parë

  Shum bukur SUKSESE ♥️♥️

 • Alda Xhika
  Alda Xhika4 muaj më parë

  Jeni dy zera te mrekullushme gjithmon bravo

 • Helen Ts
  Helen Ts4 muaj më parë

  Te mrekullueshem vetem nuk arrij ta kuptoj kjo mani per dialekt geg shume bukur do dilte ne gjuhe letrare kenga

 • Marianna Haxhillari
  Marianna Haxhillari4 muaj më parë

  Super. Jini te mrekullushem❤❤❤❤

 • Emiliano Starova
  Emiliano Starova4 muaj më parë

  Suksese yje ❤️💥💫

 • Elida muca 92
  Elida muca 923 muaj më parë

  Suksese yjet ❤️❤️😍😍

 • Adelina kuqi
  Adelina kuqi4 muaj më parë

  👐Bravo!🎤👏👏

 • أريني الجديد - Show the news
  أريني الجديد - Show the news2 muaj më parë

  From.morocco ❤️🇲🇦

 • Gjakovarja
  Gjakovarja4 muaj më parë

  Shum me pelqeni kur keni kang se bashku me zerin tuaj shum te Bukur⭐⭐👌

 • Brian Willian
  Brian Willian4 muaj më parë

  Brasil aqui música linda

 • myzejene salillari
  myzejene salillari4 muaj më parë

  Jeni te perkryer te dy me zera te mrekullueshem

 • Amante-nina
  Amante-nina3 muaj më parë

  Superr💖💖💖

 • Elson Brahimi
  Elson Brahimi2 muaj më parë

  👏👏👏♥️♥️

 • Nora Vesele
  Nora Vesele4 muaj më parë

  Suksese yje 👏🌟🌟👏❤

 • Gjina Kuzhnini
  Gjina Kuzhnini2 muaj më parë

  🤗🤗🤗🤗👍👍👍👍👍🇧🇦🇧🇦🇦🇱🇦🇱brravo dyve jeni super ylla julumt 💙💙💙

 • Gilda Petua
  Gilda Petua3 muaj më parë

  Super kenge💕💕💕

 • Bukurije Bukurije
  Bukurije Bukurije4 muaj më parë

  Sa e bukur kenga👏👏

 • Sanem 24
  Sanem 244 muaj më parë

  🇮🇹♥️🇦🇱

 • Rovena Kruja
  Rovena Kruja4 muaj më parë

  Suksese yje ❤️❤️

 • Bledi Karriqi
  Bledi Karriqi4 muaj më parë

  Super kenge ju lumte 👍👍

 • Arnel Shapka
  Arnel Shapka3 muaj më parë

  Super me kenget qe beni 🔥

 • Matida Menko
  Matida Menko4 muaj më parë

  Super keng bravo👏👏👏