Venera Lumani, Lind Islami - Me zemër (Official Video)

𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 - www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________


𝗩𝗲𝗻𝗲𝗿𝗮 𝗟𝘂𝗺𝗮𝗻𝗶, 𝗟𝗶𝗻𝗱 𝗜𝘀𝗹𝗮𝗺𝗶 - 𝗠𝗲 𝘇𝗲𝗺𝗲𝗿 (𝗢𝗳𝗳𝗶𝗰𝗶𝗮𝗹 𝗩𝗶𝗱𝗲𝗼)

____________________________

✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔\u0026𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼
► smarturl.it/SubscribeVeneraLind
👉🏼 Turn on the 🔔 to be notified for all the new songs.

🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼
► fole.fanlink.to/VeneraLumaniL...

____________________________

🎵 Music by: 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜
🎵 Lyrics by: 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜
🎵 Produced by: 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔
🎵 Mix/Master: 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔
🎥 Video by: 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡

✔️ Published by : 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚

____________________________

🎤 Connect with 𝗟𝗜𝗡𝗗 𝗜𝗦𝗟𝗔𝗠𝗜 :
Instagram ► lind_islami

🎤 Connect with 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔 𝗟𝗨𝗠𝗔𝗡𝗜 :
Instagram ► veneralumani

🎵 Connect with 𝗘𝗟𝗚𝗜𝗧 𝗗𝗢𝗗𝗔 :
Instagram ► elgitdoda

🎵 Connect with 𝗠𝗔𝗥𝗘𝗡𝗚𝗟𝗘𝗡 𝗕𝗢𝗝𝗔 :
Instagram ► marenglen_b...

🎥 Connect with 𝗣𝗔𝗣𝗔𝗗𝗛𝗜𝗠𝗜𝗧𝗥𝗜 𝗣𝗥𝗢𝗗𝗨𝗖𝗧𝗜𝗢𝗡 :
Instagram ► papadhimitr...

✔️ Connect with 𝗙𝗢𝗟𝗘 𝗣𝗨𝗕𝗟𝗜𝗦𝗛𝗜𝗡𝗚 :
Instagram ► www.smarturl.it/FolePublishing

____________________________

🎧 Listen to "𝗔𝗹𝗯𝗮𝗻𝗶𝗮𝗻 𝗛𝗶𝘁𝘀" playlists on Spotify
► spoti.fi/2KuuU1i
► spoti.fi/3avpzBs

____________________________

℗ \u0026 © VENERA\u0026LIND OFFICIAL \u0026 FOLE PUBLISHING. All Rights Reserved.

Komente

 • Venera&Lind Official
  Venera&Lind Official20 ditë më parë

  ✔️ Did you subscribe to 𝗩𝗘𝗡𝗘𝗥𝗔&𝗟𝗜𝗡𝗗's Official channel? 👇🏼 ► smarturl.it/SubscribeVeneraLind 🎧 Listen on Spotify / Download on iTunes 👇🏼 ► fole.fanlink.to/VeneraLumaniLindIslamiMeZemer

 • Ajten Sula

  Ajten Sula

  9 ditë më parë

  @Bona Shabani ooo

 • Ajten Sula

  Ajten Sula

  9 ditë më parë

  @Bona Shabani ooooookooooooo

 • Ajten Sula

  Ajten Sula

  9 ditë më parë

  @Bona Shabani ooo

 • Emilia Emi

  Emilia Emi

  15 ditë më parë

  Pse u japin disslike apo se jeni shum te mir

 • SAMSUNG J6 2018

  SAMSUNG J6 2018

  15 ditë më parë

  @Bona Shabani qa Bravo shum bukure kenga fantastike

 • Anna Lisa
  Anna Lisa2 ditë më parë

  Suksese yje,super keng si te gjitha kenget tuaja🙌

 • Jeta Cala
  Jeta Cala2 ditë më parë

  Nje duhet shume I bukur e teksti super ❤❤👏👏

 • Andernalda Cili
  Andernalda Cili2 ditë më parë

  🔥🔥

 • ana hoxha
  ana hoxha4 ditë më parë

  ♥️♥️🤍🤍💙💙

 • Donart Shabani
  Donart Shabani5 ditë më parë

  Venera nje balad e vetme perfekt do ishte

 • Alessia
  Alessia5 ditë më parë

  💙💙💙💙

 • Alessia
  Alessia5 ditë më parë

  💫💫💫💫

 • Alessia
  Alessia5 ditë më parë

  🤍🤍🤍

 • Alessia
  Alessia5 ditë më parë

  ❤❤🧸🧸

 • Alessia
  Alessia5 ditë më parë

  😍💝❤🤍💘💞

 • Alessia
  Alessia5 ditë më parë

  😍😍😍❤❤❤💘💘💘

 • Alessia
  Alessia5 ditë më parë

  💝💝💝💝

 • Alessia
  Alessia5 ditë më parë

  🤍🤍🤍❤❤❤

 • Alessia
  Alessia5 ditë më parë

  💘💘💘💘💘

 • Alessia
  Alessia5 ditë më parë

  💞💞💞💞

 • Beatrix Voja
  Beatrix Voja6 ditë më parë

  Un them me pas kenduar 🇬🇧 kjo kenge do ishte hit ne te gjithe Boten ju jeni dy ⭐⭐

 • Klodiana Leka
  Klodiana Leka6 ditë më parë

  Kenga ime e preferuar ❤

 • El Mel
  El Mel6 ditë më parë

  🥰🥰🥰

 • Ardian Çoçaj
  Ardian Çoçaj6 ditë më parë

  2 zera t mbrekullushem br super jeni tdy

 • Ardian Çoçaj
  Ardian Çoçaj6 ditë më parë

  Jeni te 2 super kengetar bravo

 • Xhoana Bardhi
  Xhoana Bardhi7 ditë më parë

  Shum e bukur tani po e degjoj complimenti

 • Ela Celiku
  Ela Celiku7 ditë më parë

  🌷

 • artur neli
  artur neli7 ditë më parë

  Bravo Elgit Doda 👏🏻

 • Esmeralda Bylyku
  Esmeralda Bylyku7 ditë më parë

  Super kenge & super cift 😍😍

 • Brikena Koni
  Brikena Koni7 ditë më parë

  Adhurim kjo kenge 🤍🤍✨✨

 • altida pillati
  altida pillati7 ditë më parë

  Super 😍😍

 • Gena Margarita
  Gena Margarita7 ditë më parë

  Shum bukur me pleqeni shum

 • Kullafi Elson
  Kullafi Elson8 ditë më parë

  Shum e bukur dhe fjal te përsosura per dashurin e vertet dhe zemre kela elson kjo esht perju qe e meriton por nuk po e realizohen dot dashurin 😭😭😭😭

 • E. S. S. A
  E. S. S. A9 ditë më parë

  Superrrrrrrrrrr

 • Marsela Frasheri
  Marsela Frasheri9 ditë më parë

  Si dy yje jeni mashalla! Ke qef tu degjosh muzike te paster, te lehte te thjeshte , jeni shume te mire jeni vetvetja klipet i keni shume te bukur! ❤️❤️

 • Edi Novaku
  Edi Novaku10 ditë më parë

  Per mua jeni qetesia e shpirtit tim ne cdo kenge🤗 faleminderit qe ekzistoni 😊

 • sehhi vooty
  sehhi vooty10 ditë më parë

  Bravo cifti!

 • Alketa Nezaj
  Alketa Nezaj11 ditë më parë

  Me fat cdokush qe perjeto njeher ne jete ndjenjen e dashurise .

 • Selman Barjami
  Selman Barjami11 ditë më parë

  shum keng e bukur

 • sehhi vooty

  sehhi vooty

  10 ditë më parë

  Super kenge ❤❤

 • Dorina Lorina
  Dorina Lorina11 ditë më parë

  Shum e bukur 🥰😍🤩💋😘 Shum dedikim i vecant per personin qe kalon jeten

 • ariela elmazi
  ariela elmazi11 ditë më parë

  Bravo cifti!

 • Diana Gulo
  Diana Gulo11 ditë më parë

  Bravo , shume bukur

 • DORI D
  DORI D12 ditë më parë

  Jeni dashuri qe te dy 🥰

 • ravindra kumar
  ravindra kumar12 ditë më parë

  Very nice song good work

 • Ina Dori
  Ina Dori12 ditë më parë

  kto qe japin dislike me duket nuk.degjojn do jen shurdh memeca Ilove this song ❤️

 • Blerina Sherifaj
  Blerina Sherifaj12 ditë më parë

  qofshi te lumtur gjithmone dhe suksese.e gjej veten tek kjo keng jam shum me fat per dashurin e jetes sime kemi 10 vite lumturi dhe nje djal si flori.

 • suada daxha
  suada daxha12 ditë më parë

  Nuk ngopem duke e degjuar ❤❤Nota zemre e shpirti.

 • Evjola Dervishi
  Evjola Dervishi12 ditë më parë

  Yje jeni ,si këngëtar por edhe si çift 🧿🧿❤❤

 • Danjela gjoni
  Danjela gjoni12 ditë më parë

  Kto meritojn te marrin miljona klikime dhe jo ato te perputhen se skan lidhje fare po fare . Me muziken . Ku ka arrit muzika shqiptare ....

 • seeni gzty
  seeni gzty12 ditë më parë

  Sa tmiiiir jeniii. Faleminderit per reflektimin e dashurise se tille!

 • Vilma Mata
  Vilma Mata12 ditë më parë

  Si cdo kenge kryeveper🥰🥰Realizoni kenge qe te kenaqin ❤️🥰🥰

 • Avdi fetaj
  Avdi fetaj13 ditë më parë

  Zoti ju ruajt. Hallall shum bukur kenga, perfekt te dy

 • seeni gzty

  seeni gzty

  12 ditë më parë

  Super keng sa e sa fjal Kur do me zemer kur do me zemer Nuk te ve ne faj

 • Vjollca Suci
  Vjollca Suci13 ditë më parë

  Jeni shume te mire ❤️❤️🌟🌟💎💎💎

 • Elena Minaj
  Elena Minaj13 ditë më parë

  Super kenge ❤❤

 • elis tana
  elis tana13 ditë më parë

  respekte per ju!kenge e bukur,videoklip i bukur pa vulgaritet si po shohim rendom ne shume videoklipe.tekst me kuptim dhe melodi qe te pelqen ta degjosh.

 • Majlinda Serdari
  Majlinda Serdari13 ditë më parë

  Ooou po dilka bukur klipi dhe kshu thjeshet😁ashtu sic dini te jeni vetem ju. Jeni te bukrit e dheut🌟🌟qe prej fillimit e kshu do jeni gjithje.

 • Liza Ajdinaj
  Liza Ajdinaj13 ditë më parë

  Oo sa te mir ini qe te dy

 • stamatis nasis
  stamatis nasis13 ditë më parë

  Superrrr keng Bravoooo 😍😍😍😍😍

 • Angel Angel
  Angel Angel13 ditë më parë

  Ooo ju jeni yjeeee😍😍😍😍😍😍

 • FERJOLA Caushllari
  FERJOLA Caushllari13 ditë më parë

  Sa ze te bukur, sa ze te embel melodik te 2. shum shum genge se te ben te udhetosh, ne shpirtin e vetes tende edhe te dashurish tende. Dashuria eshte ilaq. Bravo bre lalke per udhetim melodik se na jepni.❤🇦🇱

 • Elisander Bejdo
  Elisander Bejdo14 ditë më parë

  ⭐⭐🌟🌟🌟🌟🌟⭐⭐⭐⭐

 • Wiener Neudorf
  Wiener Neudorf14 ditë më parë

  Super kengë interpretimi pa koment 👏 jet te Lumtur per te dyt👌

 • Jonida Doci
  Jonida Doci14 ditë më parë

  Ju uroj të plakeni bashkë. Dhe një herë tjetër të mrekullueshëm!! Ju pershendes...

 • Luis Dhimitri
  Luis Dhimitri14 ditë më parë

  Dy zera te mbrekullueshem

 • Luis Dhimitri
  Luis Dhimitri14 ditë më parë

  Super

 • irena 3
  irena 314 ditë më parë

  Kenga super vidoklipi le per te deshiruar Looks cheep to much krevat e ferkime

 • Sonila daka
  Sonila daka14 ditë më parë

  Super keng sa e sa fjal Kur do me zemer kur do me zemer Nuk te ve ne faj

 • a sota sota
  a sota sota14 ditë më parë

  Bravo. Jeni te mrekullushem.

 • Xhesiana Deda
  Xhesiana Deda14 ditë më parë

  💜💙

 • asioe kiou
  asioe kiou14 ditë më parë

  Kjo eshte muzik pra nje keng qe te kenaq shpirtin te qeteson cfare zeri kan o zot.ju jeni ilaci i veshit se kemi cka ndegjojm prsh Gjermani

 • Aferdita Lika
  Aferdita Lika14 ditë më parë

  Aman se ju du shum keni lindur per njeri,tjetrin zoti ju bekofte 🙏🙏🙏🙏

 • Albana Rexha
  Albana Rexha14 ditë më parë

  Super kenge

 • asioe kiou

  asioe kiou

  14 ditë më parë

  Artista si ju i duhen vendit tone. Me te mbush shpirtin plot me keto kenge te bukura. Vetem suksese te keni gjithmone .

 • Zhaneta Çakalli
  Zhaneta Çakalli14 ditë më parë

  🥰🥰🥰🥰

 • itsAnidTV Anidarmy
  itsAnidTV Anidarmy14 ditë më parë

  Kjo eshte muzik pra nje keng qe te kenaq shpirtin te qeteson cfare zeri kan o zot.ju jeni ilaci i veshit se kemi cka ndegjojm prsh Gjermani

 • silva ukaj
  silva ukaj14 ditë më parë

  Në jetë dëgjon me mijëra këngë por të vetmet këngë që ti i degjon pafund dhe nuk mërzitesh por i ridëgjon me po të njëjtën ndjenjë janë Perlat e kënduara nga Venera dhe Lindi!Super këngë me super ndjenjë dhe pastërti!🔥🔥🔥👌

 • Venera&Lind Official

  Venera&Lind Official

  14 ditë më parë

  🙏❤

 • Bleona Veliu
  Bleona Veliu14 ditë më parë

  🤍🥳

 • Entela Lace
  Entela Lace14 ditë më parë

  Po ju jeni si drite. Na kenaqet zemren e shpirtin. Te lumtur qofshi gjithmone.

 • Nora
  Nora14 ditë më parë

  Sa tmiiiir jeniii. Faleminderit per reflektimin e dashurise se tille!

 • Natasha Papuciu
  Natasha Papuciu14 ditë më parë

  Dy mrekulli dhe zëra të ëmbël në shpirt 👋👋🙏🙏

 • Eris Kanani
  Eris Kanani15 ditë më parë

  ❤❤❤❤

 • Enerieta Qesja
  Enerieta Qesja15 ditë më parë

  jeni kaq te mire sa nuk mund te shohesh ne ekranet shqiptare nje cift si ju,engjej suksese vetem duhet te keni nje emer artistik te bukur dhe shurt .

 • Maggie Trupido
  Maggie Trupido15 ditë më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • Amelio Kovaci
  Amelio Kovaci15 ditë më parë

  urime shume kenge e bukur shume e ndier cdo fjale magji suksese ju dua

 • Eriola Vogli
  Eriola Vogli15 ditë më parë

  Zoti ju bekoftë se na kënaqet dhe neve nga jashtë shtetit ❤❤

 • Alda Zhupa

  Alda Zhupa

  12 ditë më parë

  Shyqyr qe degjova nje kenge te paster dhe te thjeshte shqip. Se skuptohet nje m.. kur kendojne sot. Bravo.

 • Marjeta Koni
  Marjeta Koni15 ditë më parë

  Zoti ju falt gjithmon dashuri

 • Rukije Ljuma
  Rukije Ljuma15 ditë më parë

  N'e njerzit jemi te gabushem ndonjeher ,po zoti as nje her ,prandaj edhe ju kaber bashk ,po jene aq te embel saqe kam shikuar klipi 10 her e pas te 10 her kan degjuar kengen ,💕💕💕💕

 • arjola skenderi
  arjola skenderi15 ditë më parë

  Kjo muzike eshte qetesim per shpirtin, Dashuria juaj mos shterofte kurre ....

 • Emilia Emi
  Emilia Emi15 ditë më parë

  Pse disslike

 • Hello Hee
  Hello Hee15 ditë më parë

  Urime! !!!!! Sa bukur bravo asterja ❤❤💋💋💖💖💖

 • Emirjeta Koleci
  Emirjeta Koleci15 ditë më parë

  Suksese kenge shum e bukur cift i mrekullushem psh gjith ciftet kudo qe ndodhen jeten te lumtur me kenge 💖💖

 • Alessia
  Alessia15 ditë më parë

  Jeni dashuriii ♥️💞🥺

 • Alessia
  Alessia15 ditë më parë

  Te dua ta kam thene...💞 Dhe sdo ndaloj ta them...💕

 • Alessia
  Alessia15 ditë më parë

  Kur do me zemër...💕 Kur do me zemër...💞 Nuk te bën asgjë me faj...💕💕💕💕💕

 • Alessia
  Alessia15 ditë më parë

  Je suksesi me I madhhh...💞 Sa me fat jam qe te kam...💕🥺

 • Alessia
  Alessia15 ditë më parë

  Je dashni e vetme..💕 Ska te dytë si ne...💕🤞

 • Alessia
  Alessia15 ditë më parë

  🤩🤩🤩

 • Alessia
  Alessia15 ditë më parë

  ♥️🌟🌟

 • Alessia
  Alessia15 ditë më parë

  💕💕💕

 • Alessia
  Alessia15 ditë më parë

  ❤❤

 • Alessia
  Alessia15 ditë më parë

  💖💖💖

 • Alketa Vranozi
  Alketa Vranozi15 ditë më parë

  Super kengë, super çift, bravo ju lumtë, lartë e me lartë ju uroj,kenget tuaja janë fantastike,ja vlen te degjohen.🌟🌟

 • Amour éternel
  Amour éternel15 ditë më parë

  Sa tmir jaann🥺❤

 • Graci Graciela15
  Graci Graciela1515 ditë më parë

  Super kenge, super cift jeni 🌟🌟 bravo Se shpejti do beheni dhe me nj femij mesa kuptova 🤗🙏👶❤

 • Elda Istrefi
  Elda Istrefi15 ditë më parë

  ❤️❤️❤️❤️

Faqja Tjeter