DOPIO PITE - Episodi 6 | NGOP.TV

Ky emision u mundesua nga :
Teoren : teoren.al/
Next : nextshpk.com/
Japan Auto Goni : japanautogoni.com/

Me mbeshtetjen e :
The Basement : thebasement...
Pularia Tirana : www.pulariatirana.com/
Muscle Gain : muscle_gain...

Mitsos, the Laughing Stock
Director: Omiros Efstratiadis
Writer: Giannis Sklavos
Stars: Sotiris Moustakas, Mimis Fotopoulos, Thanos Papadopoulos

Bli në Ngop Shop: bit.ly/2Y5fNSQ
Na ndiqni:
ngopmedia
ngop.tvRealizuar nga NGOP
©2021 NGOP

Komente

 • NGOP
  NGOP14 ditë më parë

  Episodi 7: althe.info/number/2p3Zdn9moKCYd9g/video&ab_channel=NGOP

 • Laura Hadushi
  Laura HadushiMuaj më parë

  Dhe na hapët oreksin me një dopio pite

 • Laura Hadushi
  Laura HadushiMuaj më parë

  Humori më i madh jeni ju

 • Lida Hoxha
  Lida HoxhaMuaj më parë

  "Do Marr kërdi. ( kredi)... 😂😂😂😂😂

 • Lida Hoxha
  Lida HoxhaMuaj më parë

  Me lot.... 😂😂😂😂😂😂

 • Ram Kumar
  Ram KumarMuaj më parë

  Bravo😂😂😂😂😂😂😂

 • Ermira Kacupi
  Ermira KacupiMuaj më parë

  Kjo kenge eshte kryeveper

 • FF SUPREME
  FF SUPREMEMuaj më parë

  B

 • FF SUPREME
  FF SUPREMEMuaj më parë

  😂😂😂😂♥️

 • Elson Miraka
  Elson MirakaMuaj më parë

  Jeni llahtar fare çuna. Hallall ja u befte zoti. Keshtu vazhdoni se na knaqet. Respekte

 • Sajmo Mister
  Sajmo MisterMuaj më parë

  HahahHhahahahahahahHzhhahahahhhahahahhahaha lote Lote Lote Bravo cuna ishim ne spital dhe ne nje moment un vura ngop in te gjithe Po te zemeruar sa pane ngop in lote Lote e arruam pacientin fare hahshshshshsh

 • My Albania
  My AlbaniaMuaj më parë

  Jeni Perfekt Çuna 💪🇦🇱

 • Darlen Manellari
  Darlen ManellariMuaj më parë

  Shumë emision i bukur

 • Renato Terziu
  Renato TerziuMuaj më parë

  Shtepia e lekut ca u be u djek

 • Roland Goo
  Roland GooMuaj më parë

  Sic keni emrin jeni 😂😂😂🔥

 • Florian Limani
  Florian LimaniMuaj më parë

  Beni

 • Florian Limani
  Florian LimaniMuaj më parë

  Brno gushing zevzek

 • Blerta Nidi
  Blerta NidiMuaj më parë

  Culluareeeeee eeee culluareeeee🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Qemal Ismail
  Qemal IsmailMuaj më parë

  Me bateri eshte kjo? Po ku kam moshe per kete une 😂😂😂😂 ju jeni me te miret respekte

 • luis
  luisMuaj më parë

  po motii

 • Rovin
  RovinMuaj më parë

  Pjesa te lokali Yllit ishte e papar bravo cuna hahahha

 • Anxhela Uruci
  Anxhela UruciMuaj më parë

  Tek kafeja ashtu më ka ndodhur dhe mua me një femër dhe kur erdhi ajo pastaj ika un😅

 • Endrit Deda

  Endrit Deda

  Muaj më parë

  tek ai bari😁😀😜

 • ANXHELO Celanj
  ANXHELO CelanjMuaj më parë

  o qi o ska haha😂😂😂

 • KRISTI GAMING
  KRISTI GAMINGMuaj më parë

  brevo kristaq👍👍

 • _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _
  _ O̶P̶T̶I̶M̶U̶S̶ _Muaj më parë

  merjepja sufllaqa dobesues 🤣🤣🤣🤣

 • Dragon ball z funny Funny
  Dragon ball z funny FunnyMuaj më parë

  Po a ka di embelsir sufflqi karanellaqi

 • Dragon ball z funny Funny
  Dragon ball z funny FunnyMuaj më parë

  Dua nje shufllaqi dopsues

 • Klodian Terziu
  Klodian TerziuMuaj më parë

  Me te miret 👍👍👍🔥🔥🔥🔥

 • Christina Chriss
  Christina ChrissMuaj më parë

  🙌

 • T Sh
  T ShMuaj më parë

  Jeni te mbedhenj por nje sygjerim pse nuk fusni ne grupin tuaj aktor nga shqip e mesme dhe veriu kshu do ju ndjeki gjith shqip gjithsesi komplimente bravo cuna 👏🏻👏🏻

 • Albi
  AlbiMuaj më parë

  e te besosh qe ka ndonje rrote rraku tek tuk qe e ha vertete sufllaqin dobesues

 • Marçela shehu
  Marçela shehuMuaj më parë

  ''Do marr kërdi 100 miljon do zhytem deri ne gurmaz"

 • Kreshnik Marke

  Kreshnik Marke

  Muaj më parë

  😂

 • Pazza Loco
  Pazza LocoMuaj më parë

  😂😂😂😂😂😂💯💯

 • Ana Ana
  Ana AnaMuaj më parë

  Jeni te papare 🤣😂😂

 • Ana Ana
  Ana AnaMuaj më parë

  😂😂😂😂😂

 • klevis bedini
  klevis bediniMuaj më parë

  C'na vajti mëndja për një sufllaqe ja qifsha miun

 • Fiks Fare
  Fiks FareMuaj më parë

  Bukur bukur cuna komplimente

 • Drift Simulator
  Drift SimulatorMuaj më parë

  ndryshoni dicka nese doni sepse esht frik ta degjojm me ze aq te lart sa duhet sepse kto pjeset e vogla ne mes prerjeve te videos e kan zerin shum me te lart se video dmth pak me vesh me ec me nje nivel zeri, esht problem i vogel dhe shum e thejsht rregullimi i asaj pjeses per juve -2 zerin asaj pjeses qe ka nje muzik te shkurter, 0:52 pershembul e ashtu shkon gjat gjith videos,, shum video editor i bejn kto crregullimet ne fillim por me von :) behen profe :P

 • Marçela shehu
  Marçela shehuMuaj më parë

  "170 mij euro i mora borxh i hodha per nje dysh njesh e kisha fiksim"

 • Marçela shehu
  Marçela shehuMuaj më parë

  "Pi drog e loz bixhoz, gara me qen po gara me meçer me breshka"

 • Marçela shehu
  Marçela shehuMuaj më parë

  'Po je pabuks o Kristaq me vjen keq" hahahahahahhahah

 • Klevi Berat
  Klevi BeratMuaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂 loti ujvar😂😂😂😂😂😂

 • vasilpapa_photography Instagram
  vasilpapa_photography InstagramMuaj më parë

  😂😂

 • Mirjado Zeneli
  Mirjado ZeneliMuaj më parë

  Ku e kam burrin se ti bera koqet shosh

 • Toni Isejni
  Toni IsejniMuaj më parë

  Ajo reklama e sufllaqes ne fund me meku fare 😂😂😂

 • AK-47 Official
  AK-47 OfficialMuaj më parë

  Radhën tjt dua oroskopin

 • Nikolla P
  Nikolla PMuaj më parë

  Perle

 • HELLBANIANZ
  HELLBANIANZMuaj më parë

  Like kush esht gango Koment kush esht bythqim

 • Toni Mema
  Toni MemaMuaj më parë

  O u shtoft zoti humorin o çuna 💪🏻

 • Mario Keci
  Mario KeciMuaj më parë

  Ahhah si pash si pash haha i pash tgjitha

 • Sidrit art-drw
  Sidrit art-drwMuaj më parë

  😂👍😂👍😂👍😂👍😂

 • Ina Romi
  Ina RomiMuaj më parë

  Hahahahahhaha merjepe esht express moj 😂😂😂😂😂😂😂

 • Durres Durres
  Durres DurresMuaj më parë

  Dihet te fusni prap Marion qe bente Marsioni te Cmendina

 • Arjola Oshafi
  Arjola OshafiMuaj më parë

  C’na kenaqet 😂

 • Endri Sh
  Endri ShMuaj më parë

  I keni qr me suflaqen dhe kamarierin 😂😂😂, te medhenj

 • Rosela Shaholli
  Rosela ShaholliMuaj më parë

  Zoti ku ruajt te gjitheve

 • Lida Lida
  Lida LidaMuaj më parë

  Ngop supremia

 • plaku i rilindjes dhe nipcja
  plaku i rilindjes dhe nipcjaMuaj më parë

  Hallall jeni me te miret ✌🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • KRISTI KRISTI
  KRISTI KRISTIMuaj më parë

  Do ishte edhe me super te shtonit dhe parashikimin e ndeshjeve dhe dublimin e nje video loje 👏

 • Viktor Isaraj
  Viktor IsarajMuaj më parë

  kjo pjesa iste super... kape kape kape ...😄😄😄👍

 • Ardit Musaku
  Ardit MusakuMuaj më parë

  Ndeze herën e dyte thot se herën e par s'binte motorrino 😂😂😂😂😂

 • Production BY IDRIZ IDRIZI
  Production BY IDRIZ IDRIZIMuaj më parë

  😜😜😜😜

 • L V
  L VMuaj më parë

  Sonidaaaa looooot

 • L V
  L VMuaj më parë

  Vazhdoni rubriken sportive se na shtuat jeten

 • Altin Shehaj
  Altin ShehajMuaj më parë

  Se mos harroni dhe thoni dopjo (pi........te)🤣🤣🤣🤣

 • Julinda Qenani UK
  Julinda Qenani UKMuaj më parë

  😂😂😂Kape Kape

 • Ca Po thu
  Ca Po thuMuaj më parë

  Keta qe bejne dislike jan vari karsa fare sja kan haberin fare nga humori ose i ka lene covidi me pasoja te renda 😂😂😂

 • Nedrte Hida

  Nedrte Hida

  Muaj më parë

 • WATERFALLZ TV

  WATERFALLZ TV

  Muaj më parë

  Zakonisht kta nga veriu i bejn dislike sja kan iden humorit shqiperia mesme dhe jugu i kuptojn kto humore

 • Ca Po thu
  Ca Po thuMuaj më parë

  Jeni te pa pare fare 👏👏👏👏 Super Humor 👍👍👍👍👍👍

 • Alex M
  Alex MMuaj më parë

  Jeni perfekte me te miret e Shqipëris

 • Sokol Totaj
  Sokol TotajMuaj më parë

  Cuna bravo 😂😂😂😂😂😂

 • Tila Geni
  Tila GeniMuaj më parë

  Na bëni film tjetër me selon super aktor

 • Shpetim Coba
  Shpetim CobaMuaj më parë

  Ha ha s`ia dal me buke po ti te qifja udhet jepi krunde.

 • Arsen Cenollari
  Arsen CenollariMuaj më parë

  Sa me fiksojn kta qe bejn dislike ....

 • sandri simoni

  sandri simoni

  Muaj më parë

  fiks o vlla pse i shikojn kot kur nuk u plq 🤯🤯🤯 kta jan gjigand per humor 👑👑😎😎👌🤣🤣🤣🤣🤣

 • Klodian Dyrmishi
  Klodian DyrmishiMuaj më parë

  Po si do shtyhemi dopio pite 7 pa selon

 • Xhelida Ridela

  Xhelida Ridela

  Muaj më parë

  Selua ka filma te tjere🤣 Sotiri mustakas Σωτηρης Μουστακας

 • Lorenco Lorenco
  Lorenco LorencoMuaj më parë

  dubloni vidjot e south park se ato jan lot plz

 • Izabel Inna
  Izabel InnaMuaj më parë

  Une vdes fare per Selo mavrin 😂😂 bravo cuna jeni me te miret 👏👏👏

 • TONY HUBER

  TONY HUBER

  Muaj më parë

  edhe per ty vdesin...:P

 • Mira Lluka
  Mira LlukaMuaj më parë

  Jini me te miret

 • Fabian Duka
  Fabian DukaMuaj më parë

  Karkiva the best !

 • ARDIT muca
  ARDIT mucaMuaj më parë

  Sufllaqe te opa ha visjani qe dobesohet 😂😂

 • florian mehmeti
  florian mehmetiMuaj më parë

  🎆🎆🎆🎆

 • PG_1887_Ə
  PG_1887_ƏMuaj më parë

  Po ate pjeser me karbocin kur do e hidhnin

 • PG_1887_Ə
  PG_1887_ƏMuaj më parë

  Kjo pjesa ne ninesh esht me e bukurara na te tera 😂❤

 • servis celular
  servis celularMuaj më parë

  ⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐

 • Odise Mecaj
  Odise MecajMuaj më parë

  ca je tu bo ne ninesh

 • YUYA SAKAKI😈
  YUYA SAKAKI😈Muaj më parë

  Mezi pres te shtunen per ju

 • Ornela Klosi
  Ornela KlosiMuaj më parë

  Yje!!! 🤗😚😍

 • Simon Benamou

  Simon Benamou

  Muaj më parë

  je shume e bukur

 • Simon Benamou

  Simon Benamou

  Muaj më parë

  😍

 • Track
  TrackMuaj më parë

  Haha po ha patatina në palestër

 • Track
  TrackMuaj më parë

  Ky influenceri njëherë fillon punë dhe e heqin pastaj shkon në palestër dhe ishalla e heqin dhe nga palestra.

 • Mimoza Ahmeti
  Mimoza AhmetiMuaj më parë

  Pak genjeshter

 • Kadri Karameta
  Kadri KarametaMuaj më parë

  A haet patetina ne palester

 • Albanian Tubers
  Albanian TubersMuaj më parë

  Faleminderit qe kthyet karkiven

 • Gerti Gerti
  Gerti GertiMuaj më parë

  Jo se eshte bere me leke eee ! 😂😂

 • Tine Gjoka
  Tine GjokaMuaj më parë

  Jeni nona

 • 777 Gangsteri
  777 GangsteriMuaj më parë

  Ju rujt zoti te gjithe qe mani ramazan

 • Wonderful World

  Wonderful World

  Muaj më parë

  Ik ore taleban arab sunit

 • M. Gengo

  M. Gengo

  Muaj më parë

  Po ne qe nk mbajme vk na ruan shejtani

 • Fabian Roci

  Fabian Roci

  Muaj më parë

  Amin dhe ty zoti te ruajt ty dhe familjen

 • Explore Albanian
  Explore AlbanianMuaj më parë

  Respekte Ngop Legjenda dhe faleminderit qe na beni te qeshim me lot 😍😍

 • ALBANIA TV
  ALBANIA TVMuaj më parë

  Jeni super

 • Production BY IDRIZ IDRIZI
  Production BY IDRIZ IDRIZIMuaj më parë

  😜😜

Faqja Tjeter