Berisha arrestohet, Basha shpëton, PD shkrihet dhe Rama rri në pushtet për shumë gjatë

Komente: 80

 • Fatos Lanaj
  Fatos LanajDitë më parë

  Si po' e perfundone foltoren salì RAM berisha do te ngelet ne historine e kombit shqiptare , duam apo nuk duam , deri Tani nuk ka fakte per Zotin Salì , keshtu qe rrugen e ka te lehte per ne pushtete ,,, te shohim fundin ,,,,,,,,,,

 • Idriz Hyseni
  Idriz Hyseni8 ditë më parë

  U

 • yea yes
  yea yes18 ditë më parë

  Ska shanc mu arrestue sali berisha asht Hero i shqipris

 • Lulja Myla
  Lulja Myla20 ditë më parë

  Basha kopil I drenices

 • Thanas Paskali
  Thanas Paskali20 ditë më parë

  Lesi te shkon shume te veshesh nje perparese te bardhe dhe nje BRISK me DY PRESA PERVESH MENGET DHE FILLO TJA RRUASH BAC BERISHES ,ti , Kimi, Rama Europa e gjithe amerika.!!!

 • Veli Kateshi
  Veli Kateshi23 ditë më parë

  O shiptar o gomar o t flliqem para botes

 • Miri
  Miri23 ditë më parë

  O Sali nuk te do ma njeri.

 • Safet Veizay
  Safet Veizay25 ditë më parë

  Do ja rruhani Berishes .Berisha Legjenda e kombit.

 • Safet Veizay

  Safet Veizay

  12 ditë më parë

  @Hondo Hondo Ty te paska lan mendja,por me siguri do jesh ndonji patronazhist,ose Edvinist.Mos fol ne emer te Amerikes,Amerika asht Bushi,Klintoni.Obama,ajo asht Amerika,jo Soros Rama,kim jong.

 • Hondo Hondo

  Hondo Hondo

  12 ditë më parë

  O Safet ti paske ikur me të shpejt dhe me vrap, por më vjen keq që në shekullin 21 qënke bër trap.Se ky Sala yt do të luftoj me amerikën dhe me këtë ja ka futur vetes thikēn.

 • Gjelosh SOKAJ
  Gjelosh SOKAJ25 ditë më parë

  Kam.pas besim.tek ju po e keni pjerll krejt ...media leshit,

 • Demir Bitri
  Demir Bitri25 ditë më parë

  Dhelpra mbrapa dashit behar vjen

 • Kroni9
  Kroni926 ditë më parë

  Pamfleti ruso serb qe fut percarje brenda shqiptare dhe nxite lufte civile!

 • kapedani lezhe
  kapedani lezheMuaj më parë

  Mund te kete ber shum berisha sic thoni juve po firma e dokumenta ne emer te vet ska

 • Hondo Hondo

  Hondo Hondo

  12 ditë më parë

  Ka dëshmi o kapedan por nga mëndja Berishjan hajvan po kushëriri i asaj ftyr kalit pa vler kokolarit dëshmon për aferat e Sali krimit që e din mjaft mir ky komunist i betuar se çfar ka bër dhe ska nevoj për dekumenta. Gjurmo paret e pasurit dhe del laknori lakuriq me duar në xhepa të digitalit tëDiçidolit atij gogolit.

 • Isa Deliu
  Isa DeliuMuaj më parë

  554

 • Sam A11
  Sam A11Muaj më parë

  Bashk jeni basha vjedh rama drejton e saliu ba gjoja e kshu vdes ai per 10 vite

 • Ukshin Komani
  Ukshin KomaniMuaj më parë

  Këto dy përsonazhe duhet të largohën nga PD-ja dhe të ecët përpara që PD-ja të shpëtoj nga shpërbërja

 • M G
  M GMuaj më parë

  Endra pa fund

 • M G
  M GMuaj më parë

  Endrra pa fund

 • Hartel Visha
  Hartel VishaMuaj më parë

  O Luling jo America e Biden por as zoti nuk te qase me gjate. A nuk Mendon se more njerezit ne qafe si gjysme robi por edhe berishe mafia ka faje se punet e tije jane por ai bene nje gje cliron vendin nga mafia e ndyre edvin qe merre kredi per te mbajte pushtetin dhe vene ne rrezik sovranitetin e merret me kinez.

 • Gjyste shum e vertet Ndreshaj
  Gjyste shum e vertet NdreshajMuaj më parë

  kush i shkon mrapa ktij hale more o zot na shpeto nga ky maskara

 • Demetrio Note
  Demetrio NoteMuaj më parë

  Berish monstra.Do kalbet ne burg o felliqesir,e ke ber per 30 vjet vendin lemsh

 • Idriz Fier
  Idriz FierMuaj më parë

  Te dy nje surrat kane dhe si te tille do te kene nje fund te turpshem PD-ja mri tatepjeten sepse e tregoi vehten se ishte nje parti anti shqipetare, sepse ne krye te saje pati nje komunist fanatik dhe agjent te regjur

 • Bujar Nallbani
  Bujar NallbaniMuaj më parë

  O Nikoll trapi... fillove ta dredhesh tani. Me perpara ishe me malokun tend Berisha... tani fillon po e shan. Dridhe Like dridhe....

 • Kicokico Minella
  Kicokico MinellaMuaj më parë

  Sulme te palodhur. Hajde pamfet zot te meshiroft ty dhe bashen

 • Black Eagle
  Black EagleMuaj më parë

  Pirdh pirdh Pamfleti….

 • Rexhep Oshafi
  Rexhep OshafiMuaj më parë

  Nje bari kerkon tufen e dhive qe kane perfunduar ne foltore.

 • Esat Pepici
  Esat PepiciMuaj më parë

  !

 • rina buli
  rina buliMuaj më parë

  pafleti i rruani topet Doktorit.enderoni po shpejt do e shikoni cfare eshte in afte te bej Berisha.DO JUA BEJ JUVE TE PAMFLETIT DHE RROBT E SHPISE.

 • Edo Zemra
  Edo ZemraMuaj më parë

  Poju vjen koha tju mbaroj Mandati Ambasadoreve PA lujt nje Gure nga vendi ne Shqipri metan ato premtime dote pastrojen Shiprin nga Kriminel, Sali Kriminelit me shoke poju Trashet Qafa per dite eme shume,,,,!🐯🐯

 • Taylor Hill
  Taylor HillMuaj më parë

  Berisha Basha Rama Meta e te gjithe politikanet Shqipetare jane per tu arrestuar Kush do i arrestoje???

 • Flamengo Campeon
  Flamengo CampeonMuaj më parë

  O Luli komonist 🕷ti edhe i madhi Sale komnisti☠ e mbajtur mire Edin 🐋ne pushtet po dhe ai nuk e ha that u ka shperblyer me para e prona ashtu u lumte mbani njeri tjetrin u ka mesuare nena parti ska cfar u ben jo Amerika po e gjithe bota🦂🦀🦞

 • Pal Marinaj
  Pal MarinajMuaj më parë

  zotni shum thjeshte dote ket zjedhejet ne PD po shkoj berisha ne rec keta te tjeret te shkojn vet te burgu se shpejt dote nshojn gjanat

 • Alikaj Shezai
  Alikaj ShezaiMuaj më parë

  Po do fitoj do fitoj basha dhe berisha te dy

 • helltoserbia
  helltoserbiaMuaj më parë

  Nikoll leshi halabak turi majmun shemtyre, funderrina t gjith si komb

 • ardian Dervishi
  ardian DervishiMuaj më parë

  O pampers i mero bazes

 • Fran Kasneci
  Fran KasneciMuaj më parë

  Luli la vetem floket tjerat I ka zero

 • Fran Kasneci
  Fran KasneciMuaj më parë

  Nikoll Leshi

 • Gjovalin Nikolla
  Gjovalin NikollaMuaj më parë

  Fakte per Sali Berishen ka shume, te gjithe i dine, te gjithe i kane pare me sy, mund te permblidhen ne pak rrjeshta se ku eshte dora dhe mendja e Sali Berishes. Mjafton te kujtosh ; mbyllja e mijera vende pune dhe boshatisja e pothuaj te te gjithe fshatrave e qyteteve te vogla , kujto 97 dhe shkrirjen e nje ushtrie me baza te forta , 21 janarin, Gerdec, e te gjithe kundershtaret politik te Sales ( vdekur) a nuk mjaftojne keto ?

 • Noka refik
  Noka refikMuaj më parë

  Lesh me derra

 • KlausModzz
  KlausModzzMuaj më parë

  bashaa bashaaa tqifsha Robttttt

 • KlausModzz
  KlausModzzMuaj më parë

  po kari pooooo

 • ylli Gjergji

  ylli Gjergji

  Muaj më parë

  Voten teme ku è qove. Met rujt edhe karriken. Gjergj gjergj

 • Irjon Idrizi
  Irjon IdriziMuaj më parë

  si përfundim a ju bohet qefi ju të pamfleshit

 • Shqiptar Blinishta
  Shqiptar BlinishtaMuaj më parë

  Rrofte Atdhetari shqiptar, i madhi Dr. Sali Berisha. Te gjitha çka kane lehur jane genjeshtera te gazetave qe paguhen per te rrejtur. Po te kishte te verteta, do te ishte arrestuar qemoti. Lulzim Basha eshte Langua qe e ngreh per hunde pedofili grek Edvin Kristaç Ramoviçi. Berisha eshte patriot dhe Hero i gjalle!

 • Shqiptar Blinishta
  Shqiptar BlinishtaMuaj më parë

  Lulzim Basha eshte Langua. Eshte i pa shkolle fare dhe tradhetar i piste. Eshte hajdut i felliqur. Ate duhet hequr sa mepare.

 • Ibrahim Hoxha
  Ibrahim HoxhaMuaj më parë

  Filloi pamfleti sorres duke bo parashikime

 • Gjergj Bicaj
  Gjergj BicajMuaj më parë

  O Nikolle mjafte e keni rrejte popullin per 30vjete ,populli nuk u beson ma ...!

 • Marko Laci
  Marko LaciMuaj më parë

  O nikolle?? Degjo ktu?? Ligji eshte i barabarte?? Saliu merr me vete dhe bashen se kane ndare milonat bashke?? Iliri. Monika dhe edi rama arrestohet?? Partia demokratike kriminale shkrihet?? Partia socialiste shkrihet se ju ane. Hajdute?? Keshtu qe do krinhet partite e reja te pastra?? Ju xhaketat e njollosura me gjak e vjedhjet e parave te popullit shkoni ne burg bashke me ty o nikolle?? Hajd ne pidh te semes shkofshi te gjithd fare keqe

 • citroen uno
  citroen unoMuaj më parë

  Po o Sali Protopapa para se të hysh në burg ec më puth këtë nga mbrapa Shqipërisë po i vjen dita e lirus

 • Brian Sula
  Brian SulaMuaj më parë

  Ky e di. Ja ka then Frroku. Frrokut ja ka then Enveri. Lesi, Zefi, Gjergji, Lleshi, Koha Jone bene 97.

 • Osumi Osumi
  Osumi OsumiMuaj më parë

  👍👍👍👍

 • Gjergj Matoshi
  Gjergj MatoshiMuaj më parë

  O zot qfar behet ne shqiperi, kryekatari i pd, ka lidh besen me qeverin dhe don ta fundos berishen, i bejm thirrje spakut, populli don te dij per leket e rruges se kombit, sepse qeveria ka harruar qe ta permend, ose ka marrveshje, behuni burra dhe hetoni majtas e djathtas duke nisur nga qeveria dhe kryetari i opooooozites

 • Nazmije Sulce
  Nazmije SulceMuaj më parë

  Bravo luli rhuaja te gjitha ca ka ber si familje se esht i mbytur deri ne fyt e ska turp retfh si je z luli bravo

 • Zeni Zylyftari
  Zeni ZylyftariMuaj më parë

  He tashti e rrezuan Ramen dhe tete vjete te tjera nga percarja e pd

 • Luan Nanaj
  Luan NanajMuaj më parë

  O POPULL PSE MASHTROHENI NE SHQIPERI PORTALET GENJEJNE PER KLIKIME NUK U BEHET VONE PER ASGJE ME KOKEN QE I VENE LAJMEVE DUAN VETEM FITIME PARASHE E SHKRUAJNE ARRESTOHET SALI BERISHA ,AS KA PER TE NDODHUR KURRE ARRESTOHET AI QE ESHTE SHTRYDHUR SI LIMON DHE NUK U VLEN MOS BESONI ME ASGJE MASHTRIME NE KOHEN E DKTATURES EDHE SOT DIKTATURE ESHTE KUSH TE VJEDHE DHE KUSH TE MASHTROJE.VINI RE PO NUK VAJTI PRONA TE I ZOTI HARROJENI DEMOKRACINE ESHTE D I K T A T U R E !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • Ganimete Siqeca

  Ganimete Siqeca

  Muaj më parë

  Më shkoqur s'ka ku të vej. Po kujt ja thua!!!???

 • L. V
  L. VMuaj më parë

  Te gjithe ne burge nga Berisha Rama Meta Luli Ethan.

 • Dashnor Veliu
  Dashnor VeliuMuaj më parë

  Po u arrestuar saliu gjini vend ku tu futni luft civile eshte gati do kaoen disa politikan do vriten

 • Saimir Nela
  Saimir NelaMuaj më parë

  ZOTI LESI pas Doktorit eshte America Pershendetje

 • Ludmilla Kucuku
  Ludmilla KucukuMuaj më parë

  Ku ma ke togfjalëshin e parë,o Lesi!

 • albert peti
  albert petiMuaj më parë

  Konflikti i sajuar ne kornizat e nje teatri groteks . . nuk na e ndryshon mendimin se eshte nje lufte hijenash ndermjet njeri tjetrit dhe me ne fund me i fituari do e mbroje humbesin qe mos ti ngulet ndonje gozhde se gjembat hiqen .. Kush po e favorizon krimin duke i dhene garanci per pushtet .. Si eshte e mundur njerez me precedente penale te kapur mat i REZISTOJNE kaq shume "REFORMES ne DREJTESI " dhe me e ndyra eshte se duan e riduan perseri pushtet .. sigurisht per te zhvatur sa te jete e mundur popullin nepermjet abuzimit me postet qeveritare .. Kjo mbetet nje pikpyetje e madhe .. Shqiptaret kane nje fjale te urte qe ka shume llogjike brenda ; " Te besova nje here FAJI eshte i yti .. por nqs te besoj per se dyti faji eshte imi .. " Ca prisni ju o Amerikane te lini te lire UJQERIT me besimin se nuk do shqyejne me bageti .. ? .. ! e cuditshme .. po humbni besimin ne popull duke bashkepunuar me korrupsionistet per te realizuar me sukses reformen ..

 • Serxho Vlore
  Serxho VloreMuaj më parë

  E cvete ketu te ne i thon krimineli kap kriminelin se do behesh i mir e do i mbash miljardat e vjedhura shan luli salen shan i dhjer i te permjerin

 • Rexhep Unaza
  Rexhep UnazaMuaj më parë

  hahahahaha lulashi

 • nexhip krasniqi
  nexhip krasniqiMuaj më parë

  rofte sala

 • Luan Veliu
  Luan VeliuMuaj më parë

  Ai lesi i filmit eshte vertet Hero. Po ky lesi shef enderra me sy hapur dhe lef shume.

 • Bashkim Arkaxhiu
  Bashkim ArkaxhiuMuaj më parë

  Analistet ja bejne qefin PD qe eshte SHKATERRUAR dhe ndare ne tre grupe dalin kundra USA

 • Edmond Gjana
  Edmond GjanaMuaj më parë

  Hiku dhe tetori Tani presim nendorin e keshtu do vazhdoni Shume zhurm por asgje

 • shpetim Muci
  shpetim MuciMuaj më parë

  Po mja mbesuat se nuk ka arrestime kurre ne politikanet e shqiptareve. Dhe mos kini mbesim me keta politikane qe te udhehequr popullin. Sepse e provuam per 30 vite rreshte cfar ndihme ju kane dhene popullit per 30 vite. Te perdjekirit kane bere greve dhe nuk i paguan si dushe ,dhe te oerdjekirit u dogjen trupin e tyre dhe nuk i kane paguar akoma. Dhe pesjonistet marrin 100 . Milek ne muaj,me keto leke cfar te blesh me pare ,apo cmimet e ushqimeve qe u ngriten kaq shume . Akoma me keq per pesoniset jane shume fukarenj. Apo per me shume fukarenj qe ka ne shqiperi qe nuk kane buken e familjes cdo dite qe femijet e fukarenjeve flene me bark bosh .as buke thate nuk kane te hane me keta. Politikane qe kane 30 vite ne pushtet.

 • Ujmisht
  UjmishtMuaj më parë

  ...po pastaj pd do e drejtoj balla ose brace .....pastaj keta te PS behen me ua qi ropt seriozisht ...

 • Agim Jashari
  Agim JashariMuaj më parë

  Vandalet kerkojne shkatrrim

 • Anonymous Top Secret
  Anonymous Top SecretMuaj më parë

  Poshtë Sali Berisha!

 • Anonymous Top Secret

  Anonymous Top Secret

  Muaj më parë

  @Gordi Kone Ça ke mo?

 • Gordi Kone

  Gordi Kone

  Muaj më parë

  Ku je mo kar

 • Jamba 95
  Jamba 95Muaj më parë

  AMANMO KUR DO IKIN KETA QELBESIRA ME NE KRYE KERMA BERISHOVIC KARAXHIC , DHE GLASA THTHTHTHTHTHTHTH PALOQJA , MULJA IJNORANTI QE THOSHTE TE FLASI DOKTORI VDEKJA PA LERI KETA QURAVECET LIKJA , LULUSHI KARABUSHI , CILI TOROVILI ME SURRAT KOPILI PA LERE SHAPTODEN MONA QE HISHTE CIZMET QE I KISHTE BLERE DUKE SHITUR PERIZOMAT E ME RADHE RAMA , GJIKNURI QE I VODHEN 100 MIJE EURO NENES TE " KURSYER " NGA PENSIONI PUPUPUUUUUUUU HAROVA AMETAJN QE E PERZURI GRUAJA SE ME DASHNOREN U BE DHE BABA PO SE MORE MIQ E SHOKE TE NJOHUR DHE PA NJOHUR SE NE DO RISIM KELYSHET E KETYRE BAJGAVE QE DHE PUTENAVE TE SHTETIT ......?

 • Leonora Leonora
  Leonora LeonoraMuaj më parë

  Hej do zoti te jete e vertet do bejm Dasem dasem Ben Ali seferi dasem lele o lelo berisha ne Valle te burgut😂😂😂😂

 • Gr Pappas

  Gr Pappas

  Muaj më parë

  🇦🇱👌🇦🇱👌🇦🇱👌🇦🇱👌🇦🇱

 • Nimet Beqo
  Nimet BeqoMuaj më parë

  Ti nikoll ke pak koll TI pamflet titujt i vë vet SE lesi nuk leh kaq leht So ftof! Ka t'drejt'

 • rage mp3
  rage mp3Muaj më parë

  Bravo luli më mirë von se kurrë . më në fund e the

Faqja Tjeter