Lushi i jep nuskën kryeministrit, i kërkon ta fusë poshtë kanotierës

Komedi

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Armond Spahia
  Armond Spahia2 ditë më parë

  P

 • Hamide Hoxha
  Hamide Hoxha3 ditë më parë

  Na Dole e zonja moj lushi.ja the ti dhe i boni pun nuska jote rames.e tune e shkune parakolpin para rames ishalla nuk e hum toruan se sban me shum se dy vargje ai!!. Fute posht thot lushi se ashtu ka vepru edhe lushi per vete .o pika qe ste vie ty dhe tyyyyy.e Pak e keni.🌚👹👺🤘

 • Eli
  Eli4 ditë më parë

  I zu dora lushit.

 • Vjollca Rushani
  Vjollca Rushani4 ditë më parë

  Lushi fantastike 😂😂😂😂😂

 • Anjeza Ibro
  Anjeza Ibro7 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Moisi Guri
  Moisi Guri8 ditë më parë

  Apapa komunistët shajnë fenë si autorizimet e Enverit,gëzohuni o trima gëzohuni se nga mbrapa Vjenë të parë ishin po ju nga dolët nga tëmat tuaja me pa fe ,dhe tani na bëni të mënçmit ,ju jeni dru me pre,hani bukë të sigurtë dhe ndiheni krenar si bukëngrënsa shqiptare pa fe pa besim në zotë vetëm me traditë,hajde humor këputet komçja dhe na bënë hatan,dhe i jep një nuskë kryeministri po me cilin emër se e ka ndërruar,bëni qef në pa kuptim.

 • Brux Belge
  Brux Belge10 ditë më parë

  Haaaa lushi e madhe.

 • Neta Ndou
  Neta Ndou10 ditë më parë

  Moi lushi pse nuk shkon ne ven te monikes se e merr te gjifh shiprin

 • DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA10 ditë më parë

  I DOLI FILXHANI LUSHIT PER VOTIME..LUSHI MERE NJE HER GRIDEN TÈ SHIKOJ FILXHANIN.

 • Blerta Agolli
  Blerta Agolli10 ditë më parë

  Po dhe në byth PS i shkruan Keti bq

 • Fellenxa Mecja
  Fellenxa Mecja11 ditë më parë

  Lushi je e pa pame te rujt zoti

 • Ermina Gjini
  Ermina Gjini11 ditë më parë

  Na kenaqe o Lushi .🤣🤣🤣

 • Suzana Allmuca
  Suzana Allmuca11 ditë më parë

  Na shkrive moj lushi e me ate nuske ha ha ha ha sa here e shickoj😂😂😂😂😂😂😂

 • Rrebeli
  Rrebeli13 ditë më parë

  Q.u , q.u se mushka e piu .

 • Agron Merkaj
  Agron Merkaj13 ditë më parë

  J

 • Altea Lleshi
  Altea Lleshi13 ditë më parë

  Hahahaha

 • rexhi loli
  rexhi loli13 ditë më parë

  O lushi me duket se I doli filxhani edit.dhe nuska e ndimoi shum.te befsha gropen tende ishalla o dreq

 • Kapaj Sanije
  Kapaj Sanije13 ditë më parë

  😂😂😂 tha Lushi gjysmën e te vërtetës...😂😂😂🙏🙏

 • Suba zzz
  Suba zzz14 ditë më parë

  Cfar ka per te qeshur me kete psikopat drogaxhi mafioz por edhe ju jeni klyshet e keti qen bir qeni kristaqit far e keqe

 • Rexhepi Rrahim
  Rexhepi Rrahim14 ditë më parë

  Hahahaha bravo

 • Shpresa Lushnja
  Shpresa Lushnja14 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • I LAÇI
  I LAÇI15 ditë më parë

  O jua dhjefsha flliqsine tuk me Lust e me Gomera. Jua dhjefsha edvin qenin

 • Hajdar Vela
  Hajdar Vela15 ditë më parë

  Cmuzik popullore greke

 • Grigori Balliu
  Grigori Balliu15 ditë më parë

  Video me e mir për të qeshur përkëtheheni në gjuh të huaj dhe ka pë të marr 80000000 lik.

 • Mira mira
  Mira mira15 ditë më parë

  Na shkrive lushi.

 • DJAL NGA SHQIPERIA
  DJAL NGA SHQIPERIA16 ditë më parë

  O LUSHI TÈ DHENT ZOTI JET E SHENDET..PER ZOTIN JE E FORT SIDOMOS ME NUSKEN DHE QE E YSHTE 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • studentja489
  studentja48917 ditë më parë

  Njisha JENI Bravo

 • ismail sejdini
  ismail sejdini18 ditë më parë

  PER TY DELINA E SHIKOJM KALIFORNIN...PO RAMA NUK NGEL MBRAPA.NJEREZIT ME HUMOR JANE TE ZGJUAR.

 • Gezime Llanaj
  Gezime Llanaj18 ditë më parë

  Hahaha avash se te ran gjokset ne shesh

 • Flora Marku
  Flora Marku18 ditë më parë

  O na shkrive hahahaha

 • Vera Vera
  Vera Vera18 ditë më parë

  Aaaahhhhhaaaa

 • Geni Bushi
  Geni Bushi18 ditë më parë

  althe.info/number/xa2ac6ORn5WImdw/video

 • pano pano
  pano pano18 ditë më parë

  ..

 • Semiha Hamiti
  Semiha Hamiti18 ditë më parë

  As nuska se shpeton do marre ate qe meriton eshte djalli i kuq qe boshatisi Shqiperine !

 • Arta Bako
  Arta Bako18 ditë më parë

  Kryeminister me te thjesht nuk kemi par

 • Marsel Cela
  Marsel Cela18 ditë më parë

  Hahahaha o sa kam qesh glikja glikja mou glikja glikja glikjamu 🤣🤣🤣🤣

 • Σουζάνα Χατζιραι
  Σουζάνα Χατζιραι18 ditë më parë

  Po po sa e fort kam qeshue me lote kur thot ti hash mutin Rames

 • Elvira Dedja
  Elvira Dedja18 ditë më parë

  Edi behet ma i forte puna i ecen ma mire. Fitore Edi. Ti je per kete vend.

 • Bledar Xeka

  Bledar Xeka

  16 ditë më parë

  Ai eshte vetem per burg se asht "i fort" 😂

 • Avni Tocila
  Avni Tocila18 ditë më parë

  Bravo u qofte

 • Nurie Thomo
  Nurie Thomo18 ditë më parë

  👏👏👏👏👏😂😂 bravo lushi

 • centrale bishtikalldremit
  centrale bishtikalldremit18 ditë më parë

  Bravo sa e pergatitur kjo 👌

 • Tina Bonheur
  Tina Bonheur18 ditë më parë

  Po jeni mesuar ju komunista.

 • Eralf Cardhaku
  Eralf Cardhaku18 ditë më parë

  Haaaa😁😁😁😂😂😂😂😂

 • Gazmire Hoxhaj
  Gazmire Hoxhaj18 ditë më parë

  👍👍💪🇦🇱🤗🙏🙏🙏🙏

 • BOOM . info
  BOOM . info18 ditë më parë

  Prsh te gjitheve ju lutem kaloni nga faqa ime per te rejat e fundit , faleminderit

 • Lorenz Tusha
  Lorenz Tusha19 ditë më parë

  😂😂😂😂😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣👏👏👏

 • Nasto Alexander
  Nasto Alexander19 ditë më parë

  Edi. Ja ku e ke. Ti. Lushi.

 • Ersila Alla
  Ersila Alla19 ditë më parë

  ju qe qenkeni shkri tu qesh me ket nivel humori tregoni dhe nivelin tuaj injorantesg analfabete👎🏻

 • Fredi Ademi
  Fredi Ademi19 ditë më parë

  Statcion kominist

 • Tir Ana
  Tir Ana19 ditë më parë

  ⁷⁷⁷

 • Anna Maria
  Anna Maria19 ditë më parë

  Te hengert mortja sa qesha xaxaxaaa

 • Flora Gusha
  Flora Gusha19 ditë më parë

  Lushi je yll.Artiste bravo Nje rol perfekt BRAVO sa bukur.

 • Mimoza Kastrati
  Mimoza Kastrati19 ditë më parë

  Xqpşx99 ( 9bn9p

 • Etelästä Suomen
  Etelästä Suomen19 ditë më parë

  9999999999👍🤩🤩🇫🇮🇫🇮🇫🇮

 • Diana Nikolli
  Diana Nikolli19 ditë më parë

  Fetziut ti viish anash kari

 • Florika Vrushi
  Florika Vrushi19 ditë më parë

  E qave filzhanin Lushi na kenaqe mos vdeksh kurre respekte

 • Faik Bogdani
  Faik Bogdani19 ditë më parë

  Bravo. Lushi. e. vure. ne. gjume. Edin

 • Ferhat Kuci
  Ferhat Kuci20 ditë më parë

  ñ

 • Majlinda Dido
  Majlinda Dido20 ditë më parë

  Lushi je e madheeeeeee te hengert goja mjalte per fjalet qe i the se i meriton. Krieminister jone eshte i madhe dhe i pa zevendesushme. Z Krieminister pune te mbare ne fushat

 • A V
  A V20 ditë më parë

  Noooooo 😂😂😂

 • Gabriel_
  Gabriel_20 ditë më parë

  super fare

 • Po Joni
  Po Joni20 ditë më parë

  O

 • Anorel Reci
  Anorel Reci20 ditë më parë

  Na shkrive o lushi i ke ren pikes se edirama fo e fitoj prap

 • ĎÊŇΊÂ

  ĎÊŇΊÂ

  19 ditë më parë

  😂😂😂😂👍

 • Flora Sakaj
  Flora Sakaj20 ditë më parë

  je e pa pare bravo zemer

 • Sali Rerza
  Sali Rerza20 ditë më parë

  Lushi na kenaqe je r mbrekullueshme ama edhe ai qe ke perballe eshte njeshi te kete jete te gjate

 • Anna Anna
  Anna Anna20 ditë më parë

  Na kenaqe me lot kam qeshur,,,po ne shqiperi pa,,nuskan,, sbejne perpara,,ketu fallxhore jane bere ta mbyllin gojen,,vete ne pazar sa thone per cmimin aq e mer sflet fare se vetem sheqer ke perqark qe e shkel me kemb,,vene ne shkolle te larte me pesta,,mer dipllomen ne fund sperkat te gjithe mesuesit me sheqer ja u mbyll gojen direkt dipllom,,,,sidomos tani per votime,,derdhet leku te fallxhorret kushedi sa sheqer hidhet neper rruge,,ketu ska me ndergjegje nga maskareshat

 • Dorina Cuko
  Dorina Cuko20 ditë më parë

  Aaaaaaahahahahaaaaa😂😂😂😂

 • engjull prenga
  engjull prenga20 ditë më parë

  Injoranca ska fund 🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • engjull prenga
  engjull prenga20 ditë më parë

  💩💩💩💩💩🍌🍌🍌🍌

 • Qefsere Atuli
  Qefsere Atuli20 ditë më parë

  Bravo Delinda nje artiste e vertet 👏👏👏👏

 • eriona toci
  eriona toci20 ditë më parë

  Hahahahahaha

 • xhulja xhulja
  xhulja xhulja20 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 sa kam qesh ahahahah lot🤣🤣🤣

 • Endeleka Sharka
  Endeleka Sharka21 ditë më parë

  Bravo Lushi

 • Gerti Meziu
  Gerti Meziu21 ditë më parë

  o ndyresir

 • ani ani
  ani ani21 ditë më parë

  Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha Hahahahaha marova

 • Armando Metaj
  Armando Metaj21 ditë më parë

  Humor kaps

 • Teuta Seferi
  Teuta Seferi21 ditë më parë

  Ahahahah sa kame qeshe😅😅😅😅👍☕👏🙏🤦🏿‍♀️🤦🏿‍♀️🤦🏿‍♀️🤦🏿‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🏃‍♂️

 • Teuta Seferi
  Teuta Seferi21 ditë më parë

  ☕☕👏👏🙏🙏☕☕👏🙏💃💃💃💃💃💃

 • Albert Haka
  Albert Haka21 ditë më parë

  Mjere Shqipetaret qe po e humbin vendin nga keq Qeverisja e ketyre mbeturinave te komunizmit PS PD LSI.

 • Bruna
  Bruna21 ditë më parë

  Ta prish lushi jot ty 😂😂😂

 • Mehmet Muhadri
  Mehmet Muhadri21 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • LOREDANA LIFESTYLE3
  LOREDANA LIFESTYLE321 ditë më parë

  😂😂😂

 • Alice Nike
  Alice Nike21 ditë më parë

  Ahahahahaha , super Delinda 👏👏

 • Binak Zekaj

  Binak Zekaj

  20 ditë më parë

  Perputhe

 • rexhi loli
  rexhi loli21 ditë më parë

  O delinda o te befsha gropen o dreq.hahahaha lot

 • Ina Ar_jont
  Ina Ar_jont21 ditë më parë

  E Albano e mori ne dore situaten Delinda 🙈🙈🙈

 • Qamil Fadili
  Qamil Fadili21 ditë më parë

  Hahahahahahahahahahahahahaah e papame lushi hahahahahahaha

 • marjeta sefa
  marjeta sefa21 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Fato Veliu
  Fato Veliu21 ditë më parë

  I papare o i madhi Edi rama

 • Sajdi Elmazi
  Sajdi Elmazi21 ditë më parë

  😂😂😂😂😂

 • Fatmir Brahimi
  Fatmir Brahimi21 ditë më parë

  Lane nam ky kryeminster i pa nere Turp i zotit auuuuu

 • Annikä Annikä
  Annikä Annikä21 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣

 • Seiko Andora
  Seiko Andora21 ditë më parë

  Titulli poshte Kanotierës ????? As shqip nuk dini të Shkruani.

 • elisa elisa

  elisa elisa

  19 ditë më parë

  Ne gjuhe letrare kanotjere thuhet ,e ke ne fjalor

 • Shqiperi Shqiperi
  Shqiperi Shqiperi21 ditë më parë

  O Lushi o te Hengert mortja se i kenaqe njerzit. Kemi nevoj ne Shqipetaret per te qeshur se vdiqem me politiken e shpifjes!! Bravo!!!

 • Vlora Vlora

  Vlora Vlora

  19 ditë më parë

  👏👏👏👏

 • Shqiperi Shqiperi

  Shqiperi Shqiperi

  19 ditë më parë

  @Jaxxon Ricky 🖕🖕🖕🖕

 • Gus Leonardo

  Gus Leonardo

  19 ditë më parë

  @Jaxxon Ricky Damn! It took about 15 mins but it actually worked!!

 • Jaxxon Ricky

  Jaxxon Ricky

  19 ditë më parë

  Dont know if anyone gives a damn but in less than 15 minutes I hacked my girl friends Instagram password by using InstaPortal. Cant link here so search for it on google xD

 • bora sadiku21

  bora sadiku21

  20 ditë më parë

  Ssekret XEssex

 • Xhevaire Menkshi
  Xhevaire Menkshi21 ditë më parë

  🙏👼⭐️⭐️⭐️🌎❤️❤️❤️❤️❤️

 • Annie Ann
  Annie Ann21 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Mimosa Hassani
  Mimosa Hassani21 ditë më parë

  Po me vdiqe fare moj Lushi 😂😂😂😂😂🤩🤩🤩🤩✅✅♥️♥️♥️♥️♥️♥️te vdes une per ty moj Lushi 🔥🔥🔥🔥🔥🔥❤️❤️

 • Albanian Dictionary
  Albanian Dictionary21 ditë më parë

  Edi Rama me origjine evgjite te kulluar eshte nje piktor i deshtuar, nje basketbollist i harruar, nje politikan i vonuar ne nje vend te shkallmuar.

 • selfo osmanaj
  selfo osmanaj21 ditë më parë

  12

 • suela kollcaku
  suela kollcaku21 ditë më parë

  Lushi i ke rene ne koke llafi jot ne vesh te perendise🙏🏼😂

 • Toni Araniti
  Toni Araniti21 ditë më parë

  Bo , si jemi katandisur!!!!!🤦🙈🙉🤦🙈🙉🤦🙈

Faqja Tjeter