Zone e lire - Edi Rama perballe tre krizave: Energjia, Berisha dhe Europa! (8 Tetor 2021)

, një emision me karakter gjeneralist, i cili mbështetet mbi aktualitete të ndryshme, politike, sociale dhe kulturore, lokale dhe ndërkombëtare, duke i përcjellë ata nëpërmjet personazheve që ideatori dhe drejtuesi i emisionit,

I ftuar në emisionin “Zonë e Lirë” ka qenë kryeministri Edi Rama, i cili ka garantuar se pavarësisht krizës së energjisë që po përballet Shqipëria dhe e gjithë bota, nuk do ketë ndërprerje të dritave.

Arian Çani: A mendon se do e përballosh pa i ndalur dritat, pra të mos ikin dritat? Le të ngrihet çmimi i energjisë sa të dojë, por të mos ketë ikje dritash, këtë e garanton dot Ramë sot në datën 8 Tetor 2021? Kemi një dimër përpara.

Edi Rama: Nuk ka arsye të ikin dritat.

Arian Çani: Je i sigurt?

Edi Rama: Po.

Arian Çani: Dje në Himarë kanë ikur 3 orë.

Edi Rama: Nuk ka lidhje me këtë që po flasim. Ikje dritash për arsye defektesh ka pasur gjithmonë. Kufizime energjie për shkak të mungesës së energjisë domethënë pse s’ka energji do kufizohet energjia, nuk do ketë.

Arian Çani: Po ky është lajm i mirë.

Edi Rama: Unë mendoj që nuk është në pyetje kjo sepse askush nuk ka thënë që do ketë kufizime.

Rama shpjegon 4 arsyet përse ka ndryshuar sjellje me opozitën dhe gazetarët

Në Zonë e Lirë, Kryeministri Edi Rama foli edhe për ndryshimin e sjelljes në raport me opozitën, por edhe median e publikun. Ai tha se deri më tani ishte keqkuptuar si njeri arrogant që nuk dëgjon njeri. Përballë këtij perceptimi, kryeministri tha kishte kuptuar se ishte ai që duhet të ndryshonte.

Edi Rama: Në fakt është vetëdëbim, të ikësh nga parlamenti nga zgjedhjet, është të vetëdëbohesh.

Arian Çani: Patjetër, unë nuk thash që i the të ikin.

Edi Rama: Nëse quhet nxirja e jetës përballja në parlament që ata nuk e bënin dot, ishte fakt. Duke qenë se sa herë vinin në seancë dhe përballeshin bëheshin më shumë qesharakë se sa i merrte njeri seriozisht. Vendosën të ikin. Kjo është luftë politike dhe natyrisht nuk kam qenë aty për t’i… tani jam aty për t’u dhënë të gjitha mundësitë të ndihen mirë. Të jenë në kushte ku mund t’i thonë të gjitha gjërat. /tvklan.al

SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow rtvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • Buchi Podcast
  Buchi Podcast3 ditë më parë

  Na ndqini miq te dashur ne podcastet tona : althe.info/number/x565ka2wZGZ9grI/video

 • eticet Zyplie
  eticet Zyplie3 ditë më parë

  Te lutem Arjan : Me Te media : numrat

 • Zimo
  Zimo4 ditë më parë

  O ram je shum I vogel ktë taks nuk e kemi ven ne e ka ven qeveri e më parshme e kan ven🤫😂😂😂

 • Zimo
  Zimo4 ditë më parë

  Bravo 👏🏻 Lapaj

 • Dorian Papajorgji
  Dorian Papajorgji4 ditë më parë

  Lalai Vlora

 • Nebi Murtezi
  Nebi Murtezi5 ditë më parë

  Curri nje Mendje e dritur

 • Sam A11
  Sam A116 ditë më parë

  Ke rrejt rame po aq sa me te hanger mish nga tv,, rame per buk po vdesim shqipri bruksel stamboll kudo jemi po shohim nje fund te dhimbshem nga familjet tona shqiperi ata nuk munden te han ato qe hanin as 6muj perpara jo me para 5 apo 10 vitesh

 • Ocean 123
  Ocean 12310 ditë më parë

  ky djali i bukes u be qesharak fare

 • Arsen Muska
  Arsen Muska11 ditë më parë

  Pse nuk e drejtojn vendin keta tipa si Lapaj,por kurdoherë ajdutet dhe patrapazet.

 • erald noj
  erald noj12 ditë më parë

  Po thote Rama si i kam krejt budallenj dhe skam ni si ky ne administrate. Pergjigja esht e thjeshte z.kryeminister(sahan lepiresit sbehen kurre si ky)

 • Artur Mretiii
  Artur Mretiii12 ditë më parë

  Ca teatri .ky robi kerkon tbej populizem perball nje politikani qe e ka fe popukizmin.e gjeti zvendesin e lali erit per tiranen rama super regji kan bere

 • RB OLTI
  RB OLTI12 ditë më parë

  Rames i dhemb e verteta

 • Gezim Demiri
  Gezim Demiri12 ditë më parë

  Adriatiku qe ben foto me Yuri Kim.. rasti shum i dyshimt. Protestus tjer sie Goxhaj shkojn ne burg pas protestes.

 • A D
  A D12 ditë më parë

  Lapaj u zgjua ne mengjes dhe vendosi te flas gjuhen e fakteve

 • Eri M
  Eri M12 ditë më parë

  Qmini ne londer katastrof ropt

 • Ilir Vlora
  Ilir Vlora12 ditë më parë

  Ky djali me kujton Tsipras e Greqise ne hapat e para ne politike koha do tregoje

 • Vladimir Dushniku
  Vladimir Dushniku13 ditë më parë

  E degjuat pergjigjen e kryeministrit Rama per buken e gojes se shqiptareve ,kur tha se "Shqiptaret ,qe nga koha e Skenderbeut, kurre nuk e kane patur problem buken e gojes"! Kaq mjafton per te kuptuar shumica e varfer ne kufijte e mjerimit, se ky kryeminister jo vetem qe nuk ka ndermend te punoje per interesat e popullit,por perkundrazi ai e URREN PAFUNDESISHT popullin e tij ,se jeton jashte realitetit! Eshte kjo arsyeja se pse ky njeri nuk ka pranuar kurre ndonje kritike,pa le akuze ndaj qeverisjes se tij antipopullore sepse ai kurre nuk e ka provuar mungesen e mishit,peshkut,veres,plazhet,padrejtesite,jeten ne fshat para 90-tes ,ndersa sot nuk ka guxuar kurre te shkoje atje ku nuk ka bere asnje investim,kur duhet te bente dhe as te takohet me njerez qe kane ankesa ndaj administrates se tij! Ai ka qene i gatshem te shkoje pafundesisht atje ku ndertohet,ne lungomaren,pedonalet,bujtinat e vetmuara maje maleve etj,por kurre nuk guxoi te takoje te ngujuarit nga gjakmarrja,qe jetojne prej 30 vjetesh shume here me keq se afganet,bile as te vije te shikoje se si mbi 50 mije banore,nder ta mijra femije e te rinj dhe pensioniste te Yzberishtit(KMY),qe ndonese jane ligjeruar si lagje nr.14 e Tiranes,jetojne si ne GETO pa asnje element jetik te domosdoshem per nje komunitet!

 • regi bici
  regi bici13 ditë më parë

  hahahahahahahahaha je imodh o EDO eke bo te shkretin tu numru pllakat e arjan canit ka per te honger nje kile buk ishkreti sa te dali nga aty

 • regi bici
  regi bici13 ditë më parë

  1:24:09 hahahahahaha ky ka fryk me grejt syt lart na e boni cani gogol ket tipin ky po dridhet hahahahahahaha

 • regi bici
  regi bici13 ditë më parë

  shife sa mir bohet muhabeti kur e pyt Edi 1:08:09 currin fillon dhe flet shum embel dhe shum but, i celet ftyra, POR sa futet ky gjarpri i vjeter neperka e kazonave mundohet me e helmon situaten shum i shplam si njeri shum kot me ato dhomet e vume

 • regi bici
  regi bici13 ditë më parë

  Rama thot cdesha un ktu me kto rrypa ktu njoni muhabet filmash tjetri muhabet greqije mretrash del dhe filma dhe teatrash skllavrash natizzzzist blblblblblll futja ne por dhe gri sallat i theme ne nga tirona. noten e mir Edo te rujt zoti me kto lloj tipash hahahahahahah

 • regi bici
  regi bici13 ditë më parë

  po ca filozofi e prokurori po nje llapazan anej nga blloku

 • regi bici
  regi bici13 ditë më parë

  ca naivi je ti pervec se nje cop injoranti

 • regi bici
  regi bici13 ditë më parë

  o Ram ty te past ZOT i modh, Edin vet kto lloj tipash si ky dhe ai Fefziu. Qe Qent le te lefin karvani te eci perpara. por kto lloj tipash dun qent te hecin perpara. hahahah

 • regi bici
  regi bici13 ditë më parë

  me pomp apo pa pomp thuj vetes or arjat cani qe i jep makines i pim tap the ku u dhive nga policat ate nate kur te ndalun

 • Lorenci Shkodra
  Lorenci Shkodra13 ditë më parë

  si gjithmone e mori te githe kohen televizive hajduti

 • •Bad Boy•
  •Bad Boy•13 ditë më parë

  🔝Ed Rama Pra😎 O Çani🤣🤣🤣 Gjigandi Vendit🇦🇱🦅🔝 Ta Fut me Stil Mreti👑 Se Kupton Fare😆

 • Margarita Ujka
  Margarita Ujka13 ditë më parë

  O ramen e don ameroka dhe e vlerson

 • Agim Islami
  Agim Islami13 ditë më parë

  Agim

 • Nikola Zadro
  Nikola Zadro13 ditë më parë

  Edi Rama je simpa covjek Pozdrav iz Hrvatske😊

 • sopoti78
  sopoti7814 ditë më parë

  Shyqyer qe pash nje bebat njerezor I arsyshem dhe edukativ!!!! 👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Evajor
  Evajor14 ditë më parë

  Respekt per Ramen qe u mba koke provokimeve!!! ☀️Di te flas edhe me Respekt!!!

 • KKK

  KKK

  11 ditë më parë

  Edi rama te qift krejt fisin

 • Kuci _7
  Kuci _714 ditë më parë

  Po pse te ritet naft benzin o pithrob pse nuk ve taks me te lart per makinat e shtrenjta qe kan kta ropqirat po do risesh naftn per hallxhint qe max 500lek te vjetra i hedhin makins se skan

 • Edi Elezi
  Edi Elezi14 ditë më parë

  Me ne fund ky lapaj qenka komplet loqe vdes te dali pak ne televizor o zot sa mjeran eshte dhe me i bukura ka njeres qe e besojne 🤮🤮🤮🤮🤮

 • Kodi Pagan Shqiptare
  Kodi Pagan Shqiptare14 ditë më parë

  Turp kryminister Ben edhe hajgare me popull

 • Kodi Pagan Shqiptare
  Kodi Pagan Shqiptare14 ditë më parë

  Me zone te lire don me mashtru populli Shqiptar me kriz faqe zi Rama

 • Idriz Mena
  Idriz Mena14 ditë më parë

  Te dy te ftuarit si Curri si Lapaj jan 1 Cani me Ramen rrembythje

 • Gezim Bushaj
  Gezim Bushaj14 ditë më parë

  Shteti me i poster ne bot sepse nuk jemi te zot me jetu ne ate vend

 • Gani Geldon
  Gani Geldon14 ditë më parë

  RESPEKTE Adriatik , shum I zgjuar

 • Lyhnida Risto
  Lyhnida Risto14 ditë më parë

  Bashkimi i Shqiperise me Kosoven do te ndodhi, po Edveri te rri te ngrohi karrigen, sepse s'han bar Kosova si ne ketej nga jugu.... Bashkimi nese do te ndodhi do te jete me Albinin ne krye :)

 • Mustafa Fejza
  Mustafa Fejza15 ditë më parë

  I madhi Adriatik Llapaj. Shume hajvan Rama !

 • Abcdefg abcdefg
  Abcdefg abcdefg15 ditë më parë

  Rama drogaxhiu

 • Ada Vrapi
  Ada Vrapi15 ditë më parë

  Bravo Adriatik

 • Lekë Dukagjini
  Lekë Dukagjini15 ditë më parë

  O Kryeminister je fantastik, je lider shum i madh, po sdi pse i shkon n'studio ktij manjaku qe me shum i respecton disa mysafir palidhje qe i vin ne studio zgjohet i perqafon ia rregullon karrigen, e kur jen kryeministri nuk ngrihet as ne kemb per ti ndihmuar qe te ulet, shikone me vemendje gjithmon kur ka ardh Rama ne kete emisionin e ktij plakit si eshte pritur.....tlutna o mbeti kryeminister mos i shko ne emision kti klyshit salihut se eshte bere edhe demode se nuk i shkon kush, ktu eshte turp me mar pjess me nje vend ku pjesmarrresit me te rregullt jan Ardi Daulli Ujku Cerrikut e shum te tjere

 • Anderson Dan
  Anderson Dan15 ditë më parë

  Arjan Cani: dhe heres tjeter ftojm Ujkun e cerrikut dhe gomarin e peqinit **Rama vjen ktu jo se e do kte, por ky esht i vetmi emisjon ku nuk e hajn ujqrit ne emisjone tjera. Mos i besoni shum ktyre PLANTACIONEVE qe vejn vet kto, gjoja kundra per te shmangur opoziten e vertet qe po ndodh me Krye Berishen, ka shum demagog sot, cdo kush sot ka mbaruar per jurist. Planet e ktyre sorosianve qe neser behen bashkdin mir ti luajn rrolet. Se keq se flet dikush me shifra e bukur, kaq genjhen njerzit me pavlehtsi. Fusin plantacioni me "juve" gjasme me e kulturuar se "ti", per te divijuar nga shum ceshtje se pershembull zbrasja e gjys milioni per 8 vjet e me shum se cdo eeksperti e ne cdo lloj fushash, propagande kotii. Ja shikoje kur te dali dhe ky qe do te bej fam se ka lezuar disa ligje , dhe te dali pjes e grupit te ed degjenerimit njeriut me te shkerdhyer te historis qe gjoja akuzon tjeret se flasin me gjuh rrugesh dhe vet ca nuk thot ne ekran (cdo njeri mundet ti shiokoj vet ne youtube). Njeriut qe do balkan te hapur, se gjoja do bashkim shqiperi kosove me kte qellim qe te jet serbia. Mos kini beson shum te kto lloj kurthesh, kur Edi Rama bleu shum thjesht Bashen kte e ka kaush me fara lule dielli. Se as qe do e ftonin e nuk do pranonte ne emisjon qe ne fillim, asgje nuk eshte impromptu. Ne cdo pik qe ky Lajpaj gjoja proteston, kur RAMA mbaron, ky ja miraton argumentin qe "ehh edhe un qe di dis shifra e kam gbim, kshuqe JUVE qe zdini fare te thjeshtit rrini urt se rama eshte zoti dhe di cdo gje ka te drejt per cdo gje".. PA ASNJE LLOJ OPOZITE E PROTESTE REALE, ASHTU SI NE RUSI, TURQI etj ngaq shoket e vet qe kopjon.

 • ernest ernesti
  ernest ernesti15 ditë më parë

  Cdokush: Curri: Ne Greqine e lashte e bla bla bla

 • xhuli Xhuli
  xhuli Xhuli15 ditë më parë

  Bravo aleksander qe e le kryeministrin e vendit te mbaroj fjalen🇦🇱😘

 • Ada Vrapi
  Ada Vrapi15 ditë më parë

  Normal eshte mesu me protesta ky mire ua ben kur nuk ngrihen te gjith ta shporrim sa her mer pushtetin ky vetem lek to te mari ne fillim dritat kesaj here cmimet.....

 • lexis vladi
  lexis vladi15 ditë më parë

  eeeh ku ka shku Shqiperia! Vaj Halli!

 • Alboz
  Alboz16 ditë më parë

  Adriatik Llapaj per kryeminister , duhet patjeter protest per te patur ne politike njerez te till te mirarsimuar si ky djale!

 • ergys zelia
  ergys zelia16 ditë më parë

  Rama vampir

 • ergys zelia
  ergys zelia16 ditë më parë

  Pse sjep dorëheqje ky

 • GSH

  GSH

  10 ditë më parë

  Se është rehat e nuk është budall

 • Ervis Basha
  Ervis Basha16 ditë më parë

  Bravo, nje super debat, mesuam shume 😉

 • Daily Things
  Daily Things16 ditë më parë

  Rroga po 30000 mij ngeli vl qiqra ne hell.

 • Lona Louise
  Lona Louise16 ditë më parë

  Mr Rama better focus on your own problem in Albania, leave UK out of your comments, as you are spreading fake news about UK!!!

 • Bashkim Salillari
  Bashkim Salillari16 ditë më parë

  Keto ballafaqime kan vlere te njerezve te qete jo.te turmave qe shajn Kryministri ketyre ka veshtiresi tu pergjigjet pa kur i vini para 10 analist per ata ai eshte mjeshter i fjales i ve para jo10 por 10p

 • Erjon Tomori
  Erjon Tomori16 ditë më parë

  Energjin dhe EU e kuptoj dhe jam Dakota,por me Salorusoserbin kujt po i plas trapi.

 • Gledjan Hochgesandt
  Gledjan Hochgesandt16 ditë më parë

  Sa mall paskan pir qe te dy... jam kurjoz ta di si del per bidon ai malli qe kan pir kta te dy 🤣🤣🤣

 • Enver Sadiki
  Enver Sadiki16 ditë më parë

  O zotrinj ju duhet t jeni t lumtur qe keni nje kryeministir si rama

 • ermir Bajrami
  ermir Bajrami16 ditë më parë

  Kujt mi besu per Bashkim Edi Rames, me par e jep KS se miqt A.Vuçiqin G.Bregoviqi ee Janullotusve si ne Mal te Zi Cetinje. ,,ASPAK" nuk ka bes ky Edvin Kristaq Rama, zero SERIOZITET.

 • Romario Kurti
  Romario Kurti16 ditë më parë

  U bo ky hajduti te kercenoj njerezit e ndershem

 • New-York Panama
  New-York Panama16 ditë më parë

  Rame invalidet qe pérfitojne te drejtat e naftes ,ne shqiperi jane te varfer. Nuk kane as makina as karroca e as rruge per karroca. Skane as makine dhe ne vendet perendimore kane ose taksi kur I duhen sherbime,ose kane ne shofer te paguar nga bashkija.. pershendetje nga franca.shqiperi te kam dhjere ste kuptova asnjehere.ed rama sa genjen. Taksa pa sherbime ja fut te gjithve ti..

 • Space lover
  Space lover16 ditë më parë

  po borxhe pse merr ky nga bota kur qenka kaq i zoti per te nxitur produktivitetin, ka 8 vjet ca produktiviteti ka rritur ky

 • gjulie noka
  gjulie noka16 ditë më parë

  Ty mos u merr me Evropën, sa i kan rrogat shqipëtaret o lolooooo

 • Rexhep Lamcaj
  Rexhep Lamcaj16 ditë më parë

  O ram mos dil me perball TIKUT se te telendisi.te nxori bojen.TE LEGENOSI FARE

 • Besa Besa
  Besa Besa17 ditë më parë

  Kryeminister qe tallet me popullin, sikur ja ka bo baba.

 • GASPËR
  GASPËR17 ditë më parë

  Sa arrogand përdor edhe presjone pffffff ,edhe i pa qarte në të gjitha pyetjet ,😉

 • Lorenz Tusha
  Lorenz Tusha17 ditë më parë

  Adriatik Lapaj je shum i afte nder ato pak te afte qe kan mbetur ne shqiperi .🇦🇱❤

 • Almir Mustafa
  Almir Mustafa17 ditë më parë

  Paske ftu ujkun e Surrelit o Çani

 • Erlin DEDEJ
  Erlin DEDEJ17 ditë më parë

  Te shkerdhefshe ropt, pa pomp thoj Edi rames

 • Ilirjan
  Ilirjan17 ditë më parë

  Hahah I madh esht ! Ka rene qmimi 😂😅😂

 • Ilirjan
  Ilirjan17 ditë më parë

  Hahah nuk kam ndjekur gje thot

 • Azmira Bützer
  Azmira Bützer17 ditë më parë

  Respekte z Rama je i madh, flas per ata njerez qe te kuptojne dhe dine te ndajne te miren nga e keqja, dhe qe dine çfar do thote te udheheqesh nie vend si shqiperia qe ka qene rrumpall deri para ca vitesh, e tashi kerkojne qdo gje nga Edi Rama.

 • Asi Spathi

  Asi Spathi

  17 ditë më parë

  hahaha koment per te qeshur, duket qe nuk jeton ne Shqiperi dhe ka nje arsye pse ;)

 • Arben Prifti
  Arben Prifti17 ditë më parë

  Ja Bere mire rames

 • Emilian Bilali
  Emilian Bilali17 ditë më parë

  Adriatik Lapaj ta falt Zoti diturine dhe vazhdo kshu vlla

 • FNF_547
  FNF_54717 ditë më parë

  Ku paska qan me perpara ky adriatiku mei Dal perball kti psikopati

 • Eldison Xaka
  Eldison Xaka17 ditë më parë

  ja dogje zarin t gjatin z Lapaj ki meshire e kujdes se po t kercenon ka pak

 • Kreshnik Veliaj
  Kreshnik Veliaj17 ditë më parë

  Kaq vjet ne pushtet dhe prape do te shtypi njerzit toleranca zero ptu .. psiqik ty duhet varesh si sadami o hajdut psiqik po lere adriatikun se ai eshte zeri i mijra njerzeve 1100 leke taks per benzinen wtf

 • Jojo Janku
  Jojo Janku17 ditë më parë

  Ky Curri komplet ar duket qe do te pershtatet por eshte shume larg,thjesht katnar si Cani.

 • 003nardi
  003nardi17 ditë më parë

  Kariera te ka bere shume inteligjent dhe te sofistikuar

 • Beski beski
  Beski beski17 ditë më parë

  1:27:32osht gjigand ky njeri 👏

 • Beski beski
  Beski beski17 ditë më parë

  Ky curri prralla me mbret quni ri gjynaf

 • Fejz cara
  Fejz cara17 ditë më parë

  te nafta ja ke fut pordhe por pordh te madhe o Arjan , une ne Gjermani jetoj edhe rrogat jan tek me e ulta 1,500€ dhe nafta edhte 1.20 ti thu me reit naften hajde arjan hajde, a i llogarit rrogat e puntorve te shqiptarve jo te nivelit tend por te puntorit krahut 😡😡😡😡

 • Leon li
  Leon li17 ditë më parë

  Weeee ky duhet var ne mes te tiranes...kriminel

 • Suedrose
  Suedrose17 ditë më parë

  Faleminderit Adriatik. Fantastik! E munde me inteligjence, dije, urtësi e mençuri. Shume i përgatitur. Por për Ramen je gjysem i përgatitur, se ja mbylle gojën.Te lumtë goja he burrë, qenke shume i forte! Te tille djema i duhen këtij vendi. Rama shume arrogant, fodull, mendjemadh dhe i pasjellshëm. Nuk mjafton qe nuk ja ka haberin fare, por është edhe mospërfillës ndaj shqetësimeve te qytetareve e te protestuesve. Hajde kryeministër, hajde!!! E ke bredhur Shqipërinë ti, për tu marre votat atyre njerëzve qe gënjehen lehte.

 • altin billa
  altin billa17 ditë më parë

  Sado të përpiqesh ti bësh qokë shulit , ngelet kokrra e mashtruesit . Paç uratën e të gjithëve që e mendojnë si unë o Adriatik Lapaj ! Ja hoqe llambën e zërit kryemashtruesit !

 • Anton Pushka
  Anton Pushka17 ditë më parë

  Rrespekt pa fund per kete Adriatik llapaj!

 • Lejla Mahmutaj
  Lejla Mahmutaj17 ditë më parë

  Bravo lapaj djem si ti i duhen ktij vendi 👏👏👏🙏

 • Agron Gjergji
  Agron Gjergji17 ditë më parë

  Hers e pare qe shof nje bisede te cilevizuar dhe elektuale ne televizionin Shpatar. Te merret per dhembull…. 👏👏👏

 • Durim Jangozi
  Durim Jangozi17 ditë më parë

  Bravo lapaj po duhen shum si ju.rama shum arrogant

 • Gjak Shqiptari
  Gjak Shqiptari17 ditë më parë

  Ushsh he dreq

 • Keli Zenunaj
  Keli Zenunaj17 ditë më parë

  Ti bej pyetje vella po ku e ka mendjen Ai te jap pergjigje. Ai e di se jetojn te gjith ne kushte te mira

 • Bledar Lleshi
  Bledar Lleshi17 ditë më parë

  Nuk je genjeshtar por je rracqir ta perdhunofte Çerçilli familjen

 • Bledar Lleshi
  Bledar Lleshi17 ditë më parë

  Duhet me e perdhunu taman Ramen jo vetem figurativisht edhe krejt putanat sot e 30 vjet qe kane tall karin hapur me Shqiperine

 • Osman Kuci
  Osman Kuci17 ditë më parë

  Ne rast se eshte rritur çmimi i hashashit, atehere duhet te investohet ne prodhimin e hashashit 😃

 • Nebi Godi
  Nebi Godi17 ditë më parë

  Respekt per kta djem si Lapaj,, jo djemt e spiunave pushtetareve dhe servilave te partis..! Urime dhe respekte..! Per Adriatik Lapaj..!

 • Lindita Zeqiri
  Lindita Zeqiri18 ditë më parë

  Respekte Llapaj👍

 • Eri Eri
  Eri Eri18 ditë më parë

  Cani servil , tamam grek.

 • fatjonkrahysa
  fatjonkrahysa18 ditë më parë

  Cani i thot prse nuk shkoni ts takoni ne tavolin po ai a se di se do kercnohet ne goj te ujkut

 • fatjonkrahysa
  fatjonkrahysa18 ditë më parë

  O njerz shikojeni ca njerzsh te mençur dhe te ditur kemi kush e di dhe sa kemi si ky djali dhe kur vjen koha rrim akoma me keta gomer dhe injorant ne kete vend 😐😐😐😐

Faqja Tjeter