Me rroba të shqyera e plumb në gojë, detaje ekskluzive nga krimi në Divjakë: Babai më preu në besë

Nё familjen Rrasa nё fshatin Babunj tё Divjakёs ka rёnё zija. Familjarёt qanё mbi 2 arkёmorte. Kryefamiljari Hekurani qёlloi pёr vdekje me armёn e gjahut bashkёshorten Fёllёnxёn me tё cilёn kishte ndarё 22 vite jetёn. Ai e coi atё drejt vdekjes dhe pesha e fajit e rёndoi e pas disa minutash qёlloi dhe veten. Leonardi, djali I vetёm i ҫifrit veҫ dramёs sё varfёrisё tani duhet tё jetojё me njё tjetёr dramё, babai i tij vrau nёnёn dhe veten. Emisioni me zemёr tё hapur do tё jetё pranё kёsaj familje pёr tё marrё dёshmi tё drejtpёrdrejta nё lidhje me motivet qё sollёn kёtё krim tё rёndё. Ndiqni Emisionin.

Komente

 • Antonelo Lamaj
  Antonelo LamajMuaj më parë

  Beni diçka per kete djale se gjyna per ate Zote😭😭😭😭😭

 • esmeralda nako
  esmeralda nakoMuaj më parë

  Ooo xhaxhallaret e ktij duan shkrepsen ti djegesh halla ime eshte nuse te shpia ktyre kam 20 vjet pa ja par fytyren per Leonardin me dhimet

 • Mirjana Serjanaj
  Mirjana SerjanajMuaj më parë

  Zoti te dhent forc për të përballuar dhimbjen JU TE EMISIONIT NË VEND TI BENI KAQ SHUM PYETJE BENI MIR TA NDIHMONI TA KALOJ KTE TRAUM Djali duket qe esht shum i traumatizuar nga pamja që pa të dy prindërit dhe mezi sa po flet ka nevoj për ndihem mjeksore me vjen shum keq vlla Zoti qoft me ty

 • Olsi Fier
  Olsi FierMuaj më parë

  Kujdes Evis se në fillim te emisionit ke fol sh gabim duke e cilësuar se gjoja eu bëre ti sebep qe u vra pasi e more ti nga babai i saj...

 • Anna
  AnnaMuaj më parë

  Sa keq me vjen per djalin 😢😢

 • Miranda Kumaraku
  Miranda KumarakuMuaj më parë

  Po moj zonj sa pyetje sikur po e qjukon djalin lereni te qet te shkretin ai esht i mahnitur akoma forza vella beu i fort

 • Sofije Fejza
  Sofije FejzaMuaj më parë

  O zot me kput shpirtin ky dejal ,se nona eshte larguar e rend per fmijen ,ngushlime po me vjen te qaj te plasi per kit rast me dhimbet femija qe esht dramatizu

 • aladin
  aladinMuaj më parë

  z. Evis pse te mos vazhdoj Leonardi punen qe la i jati? Puna shteterore eshte me mire se merr edhe pension pleqerie.

 • Servis Tosku
  Servis ToskuMuaj më parë

  Ooo qyyqq da budalla qeke oo korbii tii.ku je rritur ske dhe faj jool

 • Ermi ermi
  Ermi ermiMuaj më parë

  O zot sa gjynaf ky djal 🥲🥲

 • Aida Aida
  Aida AidaMuaj më parë

  Mjere ajo qe iku po mu dhimbs ne shpirt ky djale.nga menyra si flet duket aq i drejt e i sinqert.sa shume breng i ka len ai premtim.ky djale ka nevoje per ndihme e mbeshtetje urgjente si nga ana psikologjike e nga ana ekonomike qe mos ndjehet vetem e i braktisur.ndryshe jam e sigurt se djali do ket probleme.emisioni mbaron po shpirti i ketij djali do vazhdoj te digjet.sa keq.

 • Rita Kalaja
  Rita KalajaMuaj më parë

  Pra qysh ne adolishence te bejne qe femija te doje punen, te kuptoje si nxirret leku Dhe jo cigare dhe kafe neper lokale. Ketu fillon dhe e keqja qe tragjedia mbyll dhe Konfliktet familjare.Cunit te marre frenat ne dore e don zoti perpos ndihmave qe i kane dhene disa shoqata t'i aftohet dhe pune.

 • Rita Kalaja
  Rita KalajaMuaj më parë

  Cunin s'mund te jete fajtor per grindjet e prinderve aspak dhe per fundin trsgjik.Por shtoj dicka.Mosha 21 vjec duhet te ishte shtylle ne shtepi.Por ky eshte dhe gabimi fatal qe bejne te gjithe prinderit e sotem me femijet.Dhe normal apo shume mire nga ana ekonomike te jene duhet qysh ne adolishence ne moshen 16,17,18,

 • REPTIX93ツ
  REPTIX93ツMuaj më parë

  😭😭😭😭

 • bona k
  bona kMuaj më parë

  Ndimojeni se gjynaf o zot dajat xhaxhallaret ju lutem 🙏🙏

 • Bardha Zhurda
  Bardha ZhurdaMuaj më parë

  Ç faj ka djali i shkreti

 • Nezir Sahiti
  Nezir SahitiMuaj më parë

  O djali Allahi te ndihmoft 🙏🙏🙏🙏 eta largoft gjith merzin😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥

 • Kela Hajdari
  Kela HajdariMuaj më parë

  Djali per gjynah te zotit ka ngel vete keto e pyesin per te mbush gazetat ndihmojeni se ka nevoj per ndihme engrohtesi

 • Altin Kumaraku
  Altin KumarakuMuaj më parë

  se ka denoncuar se ka qen grua me seder

 • Altin Kumaraku
  Altin KumarakuMuaj më parë

  po te ish skllave

 • Altin Kumaraku
  Altin KumarakuMuaj më parë

  opo ca e merni ne hetuesi ai ka humbur komplet

 • Mirela Lela
  Mirela LelaMuaj më parë

  Evis ndimojeni djalin afrojini nje psikologe ndryshojani shtepin ofrojeni nje shtepi te re ,gjynaf djali i shkret nuk ka faj se i iku mendjq babait dhe i vrau nenen e la jetim 😢

 • Sara Koka
  Sara KokaMuaj më parë

  O njerez te felliqur o mostra o barbona nuk ka askush te drejte t'i mari jeten nje femre nje nene .. pse s vrisni vetem veten me mire shpetoni dhe ju dhe ne Therritini asaj mendjes te vogel se na e shpifet perdite me kto veprat e felliqura dhe jonjerezore qe beni

 • Giulia Giulia
  Giulia GiuliaMuaj më parë

  Ata vdiqen tani ca ju duhet ju per ca ziheshin ata apo mos i ktheni pas. Nese keni mundesi ndihmoni djalin por jo me e fundos me shum me pytjet qe i beni. Turp tju vi emisjon shum i keq

 • Giulia Giulia
  Giulia GiuliaMuaj më parë

  Kur e shikova ne fidhim tha gazetari do jemi me familjen per te mar vesh rastin mendova qe do thoshte do e ndihmojm. Ca jan kta kshu more duan vtm te fusin doren ne plag si interson dhimbja e ati djali 😥

 • Barie Mustafa
  Barie MustafaMuaj më parë

  Pse shikon nga xhaxhai kur te bein pytje nuk ka siqertet fare

 • Julia norvegji
  Julia norvegjiMuaj më parë

  ngushllime djalit per prindit shum e veshtir lutemi ti ndihmoni per strehim edhe qysh po muni me mar pytje djalin shum veshtir e ka te fol gjyna per prind ky osht ne stresin e vet gjyna nderprene ket intervist gjyna djai aj per prind po fol e jo per kojshi

 • Dona Hoxha
  Dona HoxhaMuaj më parë

  Ai djali I shkret don me tregu gjendjen e tij kurse kjo idiote gazetare i intereson me shum thashathemet sa here Ishte I martuar ai sa gra ka pas si I ka pas pse Jane zene budalliqe kot. Mjer kujt I bie halli se keto gazetare sa per shou Jane jo se te qajne ndonje hall jo. Por hallin e tyre kane sa per te rritur shikueshmerin asgje tjeter

 • Flamur Barjamaj
  Flamur BarjamajMuaj më parë

  Meqense djali ngeli jetim zoti Naci te beje dicka per te ti ndertoj te pakten shtepin se per te ngren madese do punoj djali

 • Hamzo Alushi
  Hamzo AlushiMuaj më parë

  Fatkeqesia me e madhe kjo injorantia nuke i le njerzit ne hallin e tyre keshtu eshte kure ska shtete e lini moj djalincne hallin e tij debile femer

 • Esma Esma
  Esma EsmaMuaj më parë

  Moj ju ndyresira ca pyesni djalin lereni te te qet sflet dot i ziu.ndimojeni pa dal intervistave.

 • aladin
  aladinMuaj më parë

  nuk ka te varfer vetem ne Shqiperi, dhe ciftet nuk konfliktohen vetem ne Shqiperi, po ne Shqiperi ka marre nje carje te madhe dhuna ne familje.

 • Elen Laert
  Elen LaertMuaj më parë

  Leonardi s tregon nga frika e xhaxhallareve qe thote se ka rrahur nenen here tjeter por thote kane patur konflikte Ai jo e ka rrahur bashkeshorten por ja ka nxjerr shpirtin nga veshet psikopati gjynah e shkreta sa ka vuajtur shpirti i saj persa koh femrat shqiptare do vazhdojne te durojne dhunen psikologjike dhe fizike patjeter gjerat do vene ne fund nevrasje fatekeqesisht siq po ndodhin perdite nga kjo kateg burrash minje lagur se ata qe jane me te vertete burra ju dalin per zot familjes dhe femren e mbajne si mbreteresh Ngushellime familjes se Zonjes dhe ate psikopatin mos e kalbte dheu

 • Sony sony

  Sony sony

  Muaj më parë

  @Elen Laert Moter🍒❤🙏🙏🙏🙏 Si te kam?? Ti vet, & femijet??? Flm. Mir jemi dhe ne .. Sapo i ftillova punet zemer 👍🤗 ( sepse kisha mysafir sonte)). Mes jave ,por shyqyr qe i kemi dhe miqt. Flm.. 😘 qe me pyet🌟❤🙏🙏🙏🙏 Me gjith shpirt uroj te jesh mir, ti dhe drita e syve te tu 🌟🌟😘😘 Gjum te qet e te embel🙏🌹🌠🌓😘😘

 • Elen Laert

  Elen Laert

  Muaj më parë

  @Sony sony 💫❤️si te kam a jeni te gjithe mire me shendet Uroj te jeni te gjithe mire🙏🏻🙏🏻🙏🏻

 • Sony sony

  Sony sony

  Muaj më parë

  ❤NE FERR I SHKOFTE SHPIRTI 🔥 E KURR MOS LINDESHIN MÈ MESHKUJT MOSTRA 🐀 KLB 🦋 Elen ☕💐👈👋👋👋

 • aferdita adili
  aferdita adiliMuaj më parë

  Ngushllime shum per Hekuranin

 • aferdita adili
  aferdita adiliMuaj më parë

  Gjishi nuk duhet te largoj djalin se ki e ka veq Gjishin po ashtu edhe Gjishi e ka vetem ket Nip po ashtu Daje e Teze nuk duhet te lihet vet ki Djal se ki ka nevoj per te Gjith per beshtetje

 • joana hodaj
  joana hodajMuaj më parë

  gjynaf i shkreti as tek ajo shtepi nuk kthehet dot pervec skamjes aty imagjinoj cdo mbremje skemen qe ka pare kur i ka gjetur te vrare

 • Klaudeta Risto
  Klaudeta RistoMuaj më parë

  Lerini rehat keta njerez ne hallet e tyre. Mezi prisni te ndodhe diçka qe te shkoni te merrni ne kamera 🙄

 • Anni Kristi
  Anni KristiMuaj më parë

  Cfar faj ke ti ore djal per mendjen qe kishte ai baba.po dhe ata gjysher qenka me cop cop t merziten me nipin i bie se kan dash t bijen se mua po nk me respektuan djalin sme duan as mua si do t jet apo t vin rethanat vec femija qe ska faj.

 • Anni Kristi
  Anni KristiMuaj më parë

  Kjo evisa esht e pergatitur per punen qe ben po nga nje her se di pse e humben fare ben disa pyetje pa piken e lidhjes.

 • Zana Doko
  Zana DokoMuaj më parë

  Ngushelpume per prinderit Dhe me vjen keq per kete djal Pore ju gazetare perse e pysni Kete djal keshu ,,,, Nuk shikoni se esjte ne gjendje shoku Ndimojeni dhe jepni nje shtepi ketij jetimi 🙏🏽🙏🏽🙏🏽

 • Jehone Malushaj
  Jehone MalushajMuaj më parë

  O zot djali ka nevoi per ndihm dhe per nje psikolog ju lutem ndihmojene kush mundet

 • Mario samu90
  Mario samu90Muaj më parë

  Emission vari Kari! Po si I shkoni tek shpia me pyetje vari lesh!

 • Jana Petru
  Jana PetruMuaj më parë

  Ah mor djale mos u ndej ne faj gjyshit i dhemb shpirti por do kaloj koha dhe do te afroj.Ndihmojeni djalin ju gazetareshat jo vetem bla bla .

 • Rose Rose
  Rose RoseMuaj më parë

  Sa turp si mund .te merni nje interviste Ai eshte ne gjendje shoku gjynah... Aspak dinjitet medja te shpifura ...

 • despoina †saousi
  despoina †saousiMuaj më parë

  Ma shpife evis....,ma shpifet krejt si emision....perse i lendoni me teper dhimbjet fmijs.....👎 Nena e vdekur ,dreqi evis pyet perse nena ska denoncuar m par..🤦

 • Arifi Ajshe

  Arifi Ajshe

  Muaj më parë

  evisi po ben bzzz si ajo bleta kur shkon lule me lule tkish pas men skishte be ket emision ne ket gjendje eka mar rrolin si nje shpione pa shpirt

 • Xhevat Grajcevci

  Xhevat Grajcevci

  Muaj më parë

  🌿🌹DADUSH⭐️🌹🌿✨✨✨✨ Leonardit NGUSHLLIME per 💝MAMIN 💐 aMa vertet Xhixhi ✨🧚🏻‍♀️✨💖Evis … shykyr nig ëzhdë COBANESH i shtrydh krrejd Tamlin , pik per pik Deleve po pra Gjunah prej Qinxhave …🙆🏻‍♂️

 • Frida frida
  Frida fridaMuaj më parë

  O zot jepi forc ketij djali 😪😪😪😪

 • khasankazuza kazuza
  khasankazuza kazuzaMuaj më parë

  Lereni djalin te qet me dhibjet qe ka o gazetar te ndyr kyt emision esht per ta zhdukur nga ekrani se po ben show me dhimjet dhe vuajtejet e njerzeve

 • Marinela nela
  Marinela nelaMuaj më parë

  O media kazan plerash mos njollsni divjaken se ska ndodh ne divjak po ne babunj qe ska lidhje Me divjaken

 • Ertugela Rrusho

  Ertugela Rrusho

  Muaj më parë

  Ska lidhje? Kush paska qene ai/ajo mesues/e qe t ka dhene mesim ty😥 Babunja eshte e bashkise Divjake e dashur😅 Dhe normalisht kur permendet ne media nuk do thone Babunje por do drejtohen me emrin e bashkise qe i perket ky fshat. Dhe ne Babunjaraket kur na pyesin nga ca qyteti jeni i bie te themi nga Divjaka meqenese asaj i perkasim apo seshte keshtu? Pastaj ti n vend se ti frysh qullit i fryn kosit .. Flitet per nje jetim te mbetur mes 4 rrugeve e ti mbron dinjitetin e Divjakes.. Turp turp nga cfare njerezish rrethohemi

 • Maria Mazelli
  Maria MazelliMuaj më parë

  Gazetare koti kjo mor zot

 • ghost player 109537
  ghost player 109537Muaj më parë

  Ndihmojeni ate djale fatkeq,me keputi shpirtin😭

 • Anav İzub
  Anav İzubMuaj më parë

  Nuk i kuptoj këta gazetar qe bëjnë emisione me këtë djalin 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭O njerëz o kafshe o Sdi çfarë të thuash... Ka nevojë për psikolog ai djalë... Jo për të bër ju show

 • suzana balla
  suzana ballaMuaj më parë

  ndimoni njerzit para se ta vrase kte thellenzen e mjere burrat.skifoz mos.martohen qe sjetohet mjerim Total mjere femijet konfliktet qe bohen NDIMA ku ka qen per femren qe nuk shikoi drite ne syte e sai mjere ajo ngushellimet familjareve

 • Lumturi Zazizi
  Lumturi ZaziziMuaj më parë

  Esht nea jote o djal esht ena jote te la ne rrug tani ty babai yt

 • LivingLifeWithSelda
  LivingLifeWithSeldaMuaj më parë

  Bravo shoqata STOP KRIMIN.👏👏👏

 • Reina
  ReinaMuaj më parë

  Cfar pyetje budallai edhe e vrau dhe pyet pse sjan varritem afer🤮GAZETAR

 • Lumturi Zazizi
  Lumturi ZaziziMuaj më parë

  Lereni moj mos e pyrsni me moj se i ka prinder dhe i iken te dy lereni boll e pyetet ngushellime dhe ai djali zoti i dhent te mira

 • ela ela
  ela elaMuaj më parë

  SA E NEVERITSHME ESHTE KJO EVISI GJITHMONE ME I BRIM I BI FYLLIT ME MBLESERI APO ME DASHURI IK MI SE LEH NAHM SE DHE ME DASHURI JANE MARE DHE ME SHUME JANE NDARE PSE PRINDERIT TANE SI JANE MARTUAR DHE KANE SHKUAR MIRE PO EVISI SI ESHTE MARTUAR JAM KURIOZE?????

 • Asije Koprencka

  Asije Koprencka

  Muaj më parë

  Elvisi eshte nje grua zonje e vertete!

 • ela ela
  ela elaMuaj më parë

  Oh ZOT SA GJYNAF SI ESHTE BERE DJALI NDIHMOJENI 💔💔💔💔💔💔💔💔😭😭😭

 • ela ela
  ela elaMuaj më parë

  ZT FATMIR ZEHNA TA NDIHMOJ NJE BANES TJETER TE MARE SE ATY ESHTE PER ATE DJALE NJE HORO

 • Edison Nothorius
  Edison NothoriusMuaj më parë

  Te ishte i mire nuk vriste gruan

 • Alida Dina
  Alida DinaMuaj më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭 zemra o sa po medhimset

 • Mimoza Tabaku
  Mimoza TabakuMuaj më parë

  Mjer ajo femer së ka kismet kot lloje burrash,se shoqëria jone Shqiptare jo që nuk nderhyne po dhe i çmon kto femra të dhunuara nëse bejne denoncim polici e quajnë normale dhunën ndaj gruas, dhe mjer fmite e shkretë, që rriten mes vuajtje ekonomike, dhe dhunës familje,kto tragjedi ndodhin me teper të njerzit e pashkolluar, se dine cfare është familja dhe detyrimet si burrat e shtëpisë, gruan dine si prone, si shërbëtor të punoje me majte familjen.

 • luljeta marku
  luljeta markuMuaj më parë

  Sa gazetare pleher thot ka mar kercenime

 • Drita Hoxha
  Drita HoxhaMuaj më parë

  Aman o visi me gjith rrespektin qe kam dhe per ju dhe per emisionin çfar pyetje esht kjo Pse nuk e ka denancuar ne polici Te gjith grat ne shqipeei jan te dhunuara Keshtu qe i bie te shkojn te gjitha grat ne polici

 • Bardhe Filaj

  Bardhe Filaj

  Muaj më parë

  Eshte me se e vertete.. i bie qe te ikin me shum se gjysma nga burrat😪😪

 • luljeta marku
  luljeta markuMuaj më parë

  Po pse mor djal nk ke shku ne polici por ke shku e mar maman per ta sje ke vrasesi

 • Makfirete Kuqi
  Makfirete KuqiMuaj më parë

  Shum keq more djal allahu te ndimoft inshallah Evis mashum fol ti sa tjert pak esht e tepert.

 • Ela Toska
  Ela ToskaMuaj më parë

  E NDIHMONI O EMISSION......JO TE BENI VETEM INTERVISTA PER TE BER EMISIONIN.....VINI DOREN NE ZEMER

 • dallandyshe cako
  dallandyshe cakoMuaj më parë

  Ahh sa gjynah po me vjen per djalin 😭😭😭😭😭😭😢

 • albania albania
  albania albaniaMuaj më parë

  O njerëz bamiresa o shoqata kush ka mundesi ndihmoni keti djalit me ndonje banes lehtesonja pak dhimbjen se gjynah per per at zot 😭😭

 • Dawi
  DawiMuaj më parë

  Femra shqiptare esht e nenshtruar e percmuar deri diten qe lind sepse esht vajze dhe jo djale.....i japin nji kore buke sa te rritet per burre... nuk e shkollojn e nxjerrin nga dera minorene ja japin maskarejve ... edhe e kercenojn...duro se burri edhe te rreh 😡😡😡😡 JU VRAFT I MADHI ZOT JU ZENSHIN HAKAT E FEMRAVE

 • Eli
  EliMuaj më parë

  ❤ nuk esht fai jot per cka ndodh. Ti behu i fort mblidhe mendjen e vazhdo jeten perpara. Ti rrofsh e Zoti te ndihmoft. Te lutem mos u ndi fajtor

 • Liza Ajdinaj
  Liza AjdinajMuaj më parë

  Oh mor djal si ka dhen shpirt ajo nen per ty ndihmoje o shtet se ka me keq I iken mendja fare te shkretit ....

 • free at last
  free at lastMuaj më parë

  Tju vij turp per emisionet qe beni me vdekjet tragjike . Eshte per te ardhur keq se si te gjithe e kane per nder te behen pjese e ketij emisioni. Kurre skam per te konentuar apo shikuar me kete emision!

 • free at last

  free at last

  Muaj më parë

  @Asije Koprencka tek komenti im?

 • Asije Koprencka

  Asije Koprencka

  Muaj më parë

  Sa ligesi shoh ketu. Mjerisht!

 • A.l.k.sh.b
  A.l.k.sh.bMuaj më parë

  Opo ca behet keshtu bre,,,🤷‍♂️🤷‍♂️

 • alien landed on earth alien landed on earth
  alien landed on earth alien landed on earthMuaj më parë

  Sa gjyna! 😓 ky djal..ngushellime famiglia!

 • ida sagichnicht
  ida sagichnichtMuaj më parë

  Emisjon Qelbsir gazetare mutit ste vje turp beni emisjone me fatkeqesin e njerzve qelbsira vec me mor shikime leni njerzit te qajn te shohin hallet e veta pisa gazetar muti

 • Maria Marulka
  Maria MarulkaMuaj më parë

  I shkreti djale😣😣🥺🥺

 • Aro Dalip
  Aro DalipMuaj më parë

  djalin e ndihmóni mjer nena si kapasur mendjen te djali saj .mjer djali per nenen . ky djal duhet ndihmuar .

 • Erjola Goga
  Erjola GogaMuaj më parë

  O gazetare po lere moj tè mbaroj djalin fjalin

 • lmsk zbr
  lmsk zbrMuaj më parë

  Aaa re shpirt sa keq me vjen per djalin ishalla zoti te forcofte

 • F D
  F DMuaj më parë

  Emision qe ben leke me te vdekurit ky eshte. Duket sikur mezi presin te bdodhi nje vrasje dhe te ngaterrojne njerzit.

 • Selvina Dyrmishi

  Selvina Dyrmishi

  Muaj më parë

  @beka vlore me fjal jan te gatshem te gjith me vepra as nje sa mbarojn punen si emision.🤦‍♀️🤦‍♀️

 • F D

  F D

  Muaj më parë

  Keta nuk sensibilizojne. Keta degjenerojne dhe bejne lajm detaje qe nuk i interesojne askujt. Do te ishte me mire keto ngjarje te mos jepen fare as ne lajme sepse ndikojne per keq ne shoqeri dhe ndodhin me shum krime. Por ky emison eshte i degjeneruar nxjerr detaje nxit njerzit te perballen me njeri tjtrin duke e kthyer ne telenovele. Shkurt keta han nga te vdekurit.

 • beka vlore

  beka vlore

  Muaj më parë

  @Asije Koprencka Aq dine ca njerez , te shajne e te beje bla bla .. kjo qe ben medja dhe emisioni me zemer te hapur eshte sensibilizim per ndihme dhe ja reagimet e para dhe me shume do vine te ndihm te ketij djali fat keq Zoti i dhene force dhe kurajo ta perballoj kete traum ne kete moshe kaq te vogel e sidomos humbja e nenes ...Ah sa keq sa keq ...

 • Asije Koprencka

  Asije Koprencka

  Muaj më parë

  Nuk eshte e vertete. Sensibilizon opinionin per ndihme.

 • Diletta Bellini

  Diletta Bellini

  Muaj më parë

  Bravooo

 • Edlira Enesi
  Edlira EnesiMuaj më parë

  20 vite vujtje e shkreta istituzione skan pyt ni her ky esht rezultati ky sdo jet rasti fundit

 • Ilmi Gogo
  Ilmi GogoMuaj më parë

  Po te till burrave dhe gomaric tu Japesh esht gjyna se e mer me Qaf jo grua mjer mjer nena qe ju Xni zemra po ctea linin ta varrosnin bashk ate as mos ta Varrosje po ta digjnin

 • Ardiana Marku
  Ardiana MarkuMuaj më parë

  Keqardhje për zonjën ,po kështu është kur nuk ke shtet as familje si shumë gra të tjera shqiptare.Zoti ndihmoftë djalin 🙏se për shtetin është në rrugë

 • Ilmi Gogo
  Ilmi GogoMuaj më parë

  E o ervis e nuk e di sa vite ke qe trajton kete emison po deri Sa te dalesh ne peson keshtu Do vazhdosh se tani burrat po Behen gjyna ti krahaso me Kafshet turp turp he mor djal ti 21 vjec nuk e kishe par qe ai Kishte dhe arm e paske vrar me Doren tende po mamaja ishte Te prndrit dhe ti vajte e more Po c burr ka qen ai ka qen nje Cop hajvan mir o mir po kot ka Ka ikur po ai ja ka ber jete sterr Asaj smunt ti gjeje mish te kuq E ka ber sterr po mjer prindri qe U nxiu zemren pa djali eshti i Rritur po he mo dhe ti si vella Ke faj po lere se jo me kot Esht ndar nga gruaja e par po Ai ka qen hajvan

 • Luiza Koni
  Luiza KoniMuaj më parë

  O kafshe.... O meshkuj kriminela..lerini gratë t jetojne ..nese nk shkoni mire..ndajini o mbeturinat e tokes.. Gjynaf gruaja e shkrete nk do e treti toka per cunin..i hoqi t drejten djalit te kete nene.. E preu cunin n mes .o kafshe.

 • Janina
  JaninaMuaj më parë

  Edhe pasuria e tepert , edhe varferia e tepert te shtyjn me u bo kriminel .

 • 라온이TV
  라온이TVMuaj më parë

  Gabim qe familjaret u hapin deren gazetareve e televizjoneve te bejne demek emirjon te mbushin xhepat e tyre .

 • Eva Azizi
  Eva AziziMuaj më parë

  Pse nuk denonconi kur shikoni gjera te tilla ti je goxha i rritur dhe ti dilje krahe nenes

 • Inna Hoxha
  Inna HoxhaMuaj më parë

  Zoti te ndihmoft vlla.Ti ke dhimbje te madhe.Mos I rent kujt.Amin

 • Zana Berisha

  Zana Berisha

  Muaj më parë

  Sa i dröjt vellau 😭

 • Blerina Lika
  Blerina LikaMuaj më parë

  Nuk te vrasin dajet mor cuni! Zoti te ndimofte e u befsh i hajrit per veten. Dajet e te axhat te behen bashke e te ndimoin me kalu dhimbjen,e me te ndimu per te ardhmen.Ngushllime

 • Era N

  Era N

  Muaj më parë

  Daja tha per Leonardin qe eshte djale i pafajshem, ama e ema ka ikur per te shpetuar nga dhuna, familja i ka hapur deren dhe ky e ka bindur te kthehet se ai permend premtimin e te atit. Ky eshte deshmitar i dhunes ne shtepi, por si duket ka qene i dhene me sh me te atin dhe kuptohet, edhe pak i pa i formuar per shkak te rrethanave te tij te jetes. Madje duket sa i padale eshte kur thote qe do e coja mamane te baba e vet, nuk eshte se mendon zgjidhje tjeter.I

 • Eklerina Lamcja
  Eklerina LamcjaMuaj më parë

  Gjynah femija po ju gazetaret per disa klikime beni shou

 • Eklerina Lamcja

  Eklerina Lamcja

  Muaj më parë

  Ti e degjon cfar pyetjesh bejn ata ai djal eshte ne traum

 • beka vlore

  beka vlore

  Muaj më parë

  jo per klikime po per ndihm folni mire njerez nese media nuk flet nga do vine ndihmat si do sensibilizohet ..prandaj mos u nxitoni kur flisni

 • Agim Brahimi
  Agim BrahimiMuaj më parë

  Respekte fatmir senës..

 • Eliada Nasi
  Eliada NasiMuaj më parë

  O zot jepi forc te kput shpirtin ky djal 😭😭

 • Mec Mirdite
  Mec MirditeMuaj më parë

  Ça plumbash more te degjeneruar nuk ka çiftja plumba por saçme

 • Eri
  EriMuaj më parë

  Sa gjynah i shkreti djale 😓😢. Cfaj ka i ziu ai i ka dashur prindërit të jenë bashkë si cdo femije dhe nuk ka faj. Ndihmojeni si emision qoftë me nje banesë sociale ne Tirane e duke i dhen nje shkolle zanati e duke e bere te afte ne jete qe mos jetë me shembull i te atit duke bere keshtu ndihmoni njerez që të bëhen të ndergjegjshem dhe mos ecin këto gjëra brez pas brezi. Ndihmojeni sps ai ka shumë nevojë për ndihmë 🙏🏻🙏🏻😓😓.

 • EDEN eden

  EDEN eden

  Muaj më parë

  sygjerim me shume vend

 • Vjollca Brici
  Vjollca BriciMuaj më parë

  Sa keq me vjen per leonardin te dhent zoti forc kam qar kur te pash ne televizor

 • Arjana Elezaj
  Arjana ElezajMuaj më parë

  Ju ka ik njerzve mendja,ska ma qetsi ne kyt bot 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

 • Baftjar Matjani

  Baftjar Matjani

  Muaj më parë

  Shteti ti siguroj jetën avganave duke më ditur që shum shqiptare janë në mëshirë të fatit

 • eva 30
  eva 30Muaj më parë

  Ai ka qene shkaktari qe solli te shpia thot kjo injorantja gazetarja cfare profesionizmi 0

 • eva 30

  eva 30

  Muaj më parë

  @Olsi Fier pak i renduar esht djali shkret dhe kto fjale te degjoje ne kto momente edhe te luaj mendsh fare

 • Olsi Fier

  Olsi Fier

  Muaj më parë

  Po edhe mua më bëri sh përshtypje kjo që tha Evis sepse ai sa her t'a shoh do ndihet fajtor

 • Anxhela Qesaraka

  Anxhela Qesaraka

  Muaj më parë

  Kjo esht kot fare nuk e di a ja degjojne veshet ate qe thote...🤦‍♀️

 • Agim Brahimi
  Agim BrahimiMuaj më parë

  Njerzve u vjen keq kur ekzekutohen njerzit, plot probleme familjare ka, po as shteti as një nuk ndërhinë, vetëm paragjikojnë dhe përgojojnë këto familje dhe vetë gratë su rri goja me fjalë ..

 • Agim Brahimi

  Agim Brahimi

  Muaj më parë

  @Emma Emma sju rri goja atire që kanë fatë e pushtet moj zemër, ato që u bien në pjes këta maskarenj injorant, janë kok ulur deri sa vdesin, paragjikojnë shumë ato gra që nuk vuajnë, nuk ndihmojnë kurrë si gruaja gruan, as moralisht të paktën.

 • Emma Emma

  Emma Emma

  Muaj më parë

  S'ju rri goja se jan meshkujt demel pse se lejn kafen paketën me rregullu ekonomin

Faqja Tjeter