Zef Beka & Govi Reka - Shih e Shkruj ( Eurolindi & Etc ) 2021

Te gjitha te drejtat mbrohen nga EurolindiContentManagement.
COPYRIGHTS Ⓒ EUROLINDI - All rights reserved.
Producent - Bujar Avdimetaj
Tel: 0038349232222
Drejtor: Daut Avdimetaj
Tel: 0038349134115
Teksti & Muzika - Pjeter Kola
Orketrimi - Behar Neli
Style - Oli
Make Up - Renada & Fati
Vdeo Production - Dart Channel
Facebook: eurolindinfm
Instagram: eurolindimu...

Komente

 • Dany Kosta
  Dany Kosta2 ditë më parë

  O çifteli se na knaqe,ju knofte zemra🙏

 • A P
  A P3 ditë më parë

  Ju kendoft Zemra , jeni te mrekullueshem

 • Adifet Memedi
  Adifet Memedi4 ditë më parë

  🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Luk Tusha
  Luk Tusha5 ditë më parë

  Ju knoft zemra

 • Flore Marku
  Flore Marku5 ditë më parë

  Shum bukur keni kendu fjal tverteta👍

 • Arber Rizaja
  Arber Rizaja6 ditë më parë

  Shumë bukur, suksese te mëtejshme per ty moter Govi Reka 👸👸👸 e per ty Zef Beka 🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Minushe Skarra
  Minushe Skarra7 ditë më parë

  Ja keni qellu bravo e mira esht e mire ju kendoft zemra

 • Kuksjani Uktti
  Kuksjani Uktti7 ditë më parë

  🤣🤣🤣🤣✌

 • Have Lloti
  Have Lloti7 ditë më parë

  Ju knoft zemra 🙏🙏🙏un cdo moment me kte kong e nigjoj mu ka bo fiksim🌹🌹

 • Dani Leli
  Dani Leli7 ditë më parë

  Te kendoft zemra o zef bega

 • Martin Frroku
  Martin Frroku7 ditë më parë

  O ju kendoft zemra gjithmon

 • Gjyste Prekperaj
  Gjyste Prekperaj8 ditë më parë

  Ju knofte zemra o bylbyla

 • Sam Kies
  Sam Kies8 ditë më parë

  ju kendofte zemra

 • Gjyste Ndrejaj
  Gjyste Ndrejaj8 ditë më parë

  O ju kendofte zemra sa fjale te verteta jan bravooo🇧🇭🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Melodie
  Melodie8 ditë më parë

  shumm buker kendofshi gjithmon😍

 • Aven Tipster
  Aven Tipster8 ditë më parë

  Haha Govi nese te thote shpirt nuk te han lol luja Zef lol

 • Dj Nikolla
  Dj Nikolla8 ditë më parë

  Mire e keq m'ka shkue mendja me t'largue nuk ma thot zemra.... Kur flasim per tekste kengesh,bravo !!

 • Alex Guri
  Alex Guri8 ditë më parë

  Ju lumte goja e u knofte zemra te dyve se e keni qa

 • Klodi Ndreu
  Klodi Ndreu8 ditë më parë

  O ju u knoft e bukura zemer 😘❤😘😘❤😘❤

 • sokl Leray
  sokl Leray8 ditë më parë

  Shumë bukur ju knoft zemra gjithmonë

 • Lirije Bushati
  Lirije Bushati9 ditë më parë

  Oo ju kendofte zemrs Jeni te mrekullueshem 👏👏👏👏👏👏👏👏👏

 • Fabio Licursi
  Fabio Licursi10 ditë më parë

  Qq

 • Besmir Ahmati
  Besmir Ahmati10 ditë më parë

  O zemra ju knoft gjithmon respekte per ju jeni me te mirt

 • Mirela So
  Mirela So11 ditë më parë

  Govi asht nje dashni 😍😍😍😍😍😍😍

 • Liljana Mrishaj
  Liljana Mrishaj12 ditë më parë

  Ju kendoft zemra se ma bukur ska e ma ralitet se asht kjo kg suksese bilbila

 • Jetonxxx Tovi
  Jetonxxx Tovi13 ditë më parë

  9

 • Jetonxxx Tovi

  Jetonxxx Tovi

  13 ditë më parë

  ¹

 • Jetonxxx Tovi

  Jetonxxx Tovi

  13 ditë më parë

  Yj⁰o

 • Marko Ndoj
  Marko Ndoj13 ditë më parë

  Zemra te kendoft zef bega

 • Xhovalin Xhanmorku
  Xhovalin Xhanmorku13 ditë më parë

  Zemra. U. Knoft Bilbilat E. Malisis U Pershndes Nga. Drnica. Perkosisht Londra

 • Kol Burgaj
  Kol Burgaj14 ditë më parë

  Shume bukur

 • Zef Gjoka
  Zef Gjoka14 ditë më parë

  U knofte Zemra shume Bukur

 • Rozi
  Rozi15 ditë më parë

  Ju kendoft zemra gjithmon 💚🎵💚 ☆.。.:*・゚

 • Ermira Memaj
  Ermira Memaj16 ditë më parë

  O zemer ju kendoft Govi Reka ❤ Je amelsina e kenges Shqiptare ⭐🔥

 • Zef Mhillaj
  Zef Mhillaj16 ditë më parë

  jeni te mrekullushem suksese

 • Mirite Kelmendi
  Mirite Kelmendi17 ditë më parë

  Teksti, orkestrimi dhe vokali i zanit super super, origjinal SHQIP, ju lumt 👍👍👍👍👍

 • Gjovalin Prendi
  Gjovalin Prendi17 ditë më parë

  Ju kendofte zemera gjithe jeten !

 • Violeta Bolmström
  Violeta Bolmström17 ditë më parë

  Lepa pesma ❤️

 • Ελενα Σαρικα
  Ελενα Σαρικα17 ditë më parë

  Ju kendofte zemra gjithmone Bravoo!! Respekte per ju bilbilat e Tropojes !!Govi !🙏🙏❤️❤️

 • F Suma
  F Suma17 ditë më parë

  A ka njerz qe ngojn kshu kangesh??

 • NOPIABAT
  NOPIABAT18 ditë më parë

  Si gjithnjë Pjetër Kola na suprizon me tekste të shkëlqyera dhe muzik identike Shqiptare. Këto kur orkestrohen nga i madhi Behar Neli dhe këndohen nga bylbylat veriut përundimi është FANTASTIK. Goja ju lumtë Zef Beka dhe Govi!

 • Fatime Abdyli
  Fatime Abdyli18 ditë më parë

  Shum Bukur Ju kendoft gjithmon zemra bilbilat e kombit❤️🌺👑👑☀️☀️⭐️⭐️🤲🏻🤲🏻🤲🏻🤲🏻

 • Frange Cuni
  Frange Cuni18 ditë më parë

  Ju kendofte zemra,dy zera mr timper e intonacion shume te veçante,por dhe zoteria qe i bie çiftelise mjeshter i madh,bravoooo..

 • Agostin Zymeri
  Agostin Zymeri18 ditë më parë

  E keni pikur kete keng ju kendofte zemra 20 her ne dite e nigjoj shum bukur respekte

 • Saimir Shahini
  Saimir Shahini18 ditë më parë

  Jeni te pa pare

 • Saimir Shahini
  Saimir Shahini18 ditë më parë

  Numer 1

 • Feti Mustafa
  Feti Mustafa19 ditë më parë

  Keng me shum domethanje ju lumt .Govi jeni kengetarja ime e preferuar

 • Govi Reka

  Govi Reka

  19 ditë më parë

  Ju pershendes nga zemra

 • Amarildo Muha
  Amarildo Muha19 ditë më parë

  Shum e bukur kenga urime

 • Marjana Markaj
  Marjana Markaj19 ditë më parë

  Te dyve ju knofte zemra gjithmone

 • Jahja Mjekiqi

  Jahja Mjekiqi

  14 ditë më parë

  Duet i mrekullueshëm.

 • Ilir Papa
  Ilir Papa19 ditë më parë

  Shume kange e bukur me tekst te perkryer e kenduar nga dy kengetare me ze te perkryer rrespekte per Zef Beken dhe Govi Reken

 • Govi Reka

  Govi Reka

  19 ditë më parë

  Faleminderit vlla

 • Gjevalin Gjoka
  Gjevalin Gjoka19 ditë më parë

  Zemra u knoft gjithmon.

 • Mira vata Mira
  Mira vata Mira20 ditë më parë

  Zemra ju knoft

 • ALBANIA EAGLE
  ALBANIA EAGLE20 ditë më parë

  Ju lumte goja ❤❤

 • Lindita Rrustemi
  Lindita Rrustemi20 ditë më parë

  E vertet asht vetem mu marr me fjal te kota kendofshi gjith mon rrespekt👏🏻👏🏻

 • Nebi Dauti
  Nebi Dauti20 ditë më parë

  O Ajo Zemer Ju Knoft O Dyet I Bukur I Malsis Gjakoves Kendofshi Gjithmon O i Nderuari Zef Beka E nderuara Znj Govi Reka

 • syart vitia
  syart vitia20 ditë më parë

  qe 15 her veq sonte e ndegjova

 • albina leka
  albina leka20 ditë më parë

  U knoft zemra gjithmon

 • Hile Lushaj
  Hile Lushaj20 ditë më parë

  Ju knoft Zemra Zef Bega 🌹🍷🍹👋🎻👍

 • albania albania
  albania albania20 ditë më parë

  Jeni te mrekullueshem ju knoft zemra sa me shum bashkpunime ju lutem ♥️😘

 • Filloreta Gecaj
  Filloreta Gecaj20 ditë më parë

  SI GJITHMON ZEFI DI TE GODAS KUR DO ESH PAUZ SE NA TRANOVE TMERRESISHT

 • Agustin Vucinaj
  Agustin Vucinaj20 ditë më parë

  😘😘👏👏⭐🌟🍻🥂🍻🥂🍻🥂🍻🥂

 • Rozalita
  Rozalita21 ditë më parë

  15,7,2021 👏👏👏👏👏👏👏👏🙋‍♀️

 • Lindita Kolaj
  Lindita Kolaj21 ditë më parë

  Zef te Kendoft Zemra

 • Hidaver Rashiti
  Hidaver Rashiti21 ditë më parë

  Bravo Ju Lumte kendofshi gjithmon bilbilat e tropojes respekt kenge e jashtezakonshme kombinim perfekt

 • Dila Gjergji

  Dila Gjergji

  17 ditë më parë

  1⁷p8⁸

 • Kleo Gjoni
  Kleo Gjoni21 ditë më parë

  Super keng ,kush ka tru I kuptn gjerat

 • Davida Margjini
  Davida Margjini22 ditë më parë

  Ju kendofte zemra jeni te shkelqyer sa e bukur kjo kange na knaqet mbi 5 here e kam degju vetem sot suksese gjithmon

 • Leonel Kacurri

  Leonel Kacurri

  21 ditë më parë

  Qu

 • Leonel Kacurri

  Leonel Kacurri

  21 ditë më parë

  As

 • Leonel Kacurri

  Leonel Kacurri

  21 ditë më parë

  Ära

 • Agim Duraku
  Agim Duraku22 ditë më parë

  👌👌👌👌👌👌

 • Luli Luli
  Luli Luli22 ditë më parë

  Ju kendofte zemra o zot

 • Gezime Badallaj
  Gezime Badallaj22 ditë më parë

  Sa bukur zemra ju kendoft 💫💫🇦🇱🇦🇱

 • Ervin Ndrecaj
  Ervin Ndrecaj22 ditë më parë

  lezha ka legjenda.💯💯💯

 • Moza Prekperaj

  Moza Prekperaj

  7 ditë më parë

  Fatmiresisht s'eshte nga lezha asnjèni,,po jane nga atje ku rrjedh jeta nga Tropoja the best

 • Niko Brozi
  Niko Brozi22 ditë më parë

  Julumt goja ylla jeni te dy ♥ 🇦🇱🇦🇱🎻🎻⚘⚘👏

 • ferist tropoja ferist tropoja
  ferist tropoja ferist tropoja22 ditë më parë

  Kenga me e pelqyer qe kam degjuar shum duet i bukr zemra ju kendoft te dyve e degjoj shum here ne dit me kenaq shum fjal reale respekt tropoja👏🙏🙏

 • Zxes Zete
  Zxes Zete22 ditë më parë

  Kenge me vlere dhe kuptim plote ,kurre se ndal dimri pranveren vetem hijes se tyre u qesin fjale.

 • Ermelinda Lajcaj
  Ermelinda Lajcaj22 ditë më parë

  Shum bukur super

 • Chelsea Fc
  Chelsea Fc22 ditë më parë

  Ta hangsha zëmren o Govi😍

 • marco
  marco22 ditë më parë

  Ju knofte zenra👏👏👏👏👏

 • Fatmir Tahiri
  Fatmir Tahiri22 ditë më parë

  👍👍👌👌

 • Dona Toli
  Dona Toli22 ditë më parë

  Bilbila jeni shume bukur

 • The_eagle21 eagle
  The_eagle21 eagle22 ditë më parë

  Shum kënge e bukur ju përshendet Ilirida Tetova 🇦🇱

 • Seadi Seadi
  Seadi Seadi22 ditë më parë

  O Zef c ben kshu o vlla se more gjithe vemendje me keto kenge kaq te bukura. Respekte pa fund. Ti je kengetar i lindur.

 • Mark Gjoka
  Mark Gjoka23 ditë më parë

  O yjet e qiellit ne veri shum bukut rrespekt

 • Gjergji Dushi
  Gjergji Dushi23 ditë më parë

  Super keng respekte

 • Edison Muhametaj
  Edison Muhametaj23 ditë më parë

  Bravo shum e bukur

 • Mentor Pasha
  Mentor Pasha23 ditë më parë

  Bravo ju knofte zemra gjithmon

 • Xhafer Osmani
  Xhafer Osmani23 ditë më parë

  shkelqushem ju lumtë se na kënaqet zemrën rrofshi sa malet

 • Agustin Vucinaj
  Agustin Vucinaj23 ditë më parë

  Bravo ukjofte,,ju jeni yjet e kenges,,super super,,🌟⭐👏👏

 • Bahrije Bytyqi
  Bahrije Bytyqi23 ditë më parë

  Brravooo

 • nicola nik
  nicola nik23 ditë më parë

  Gjithmon kendoshi te dy o yje se kanga shum e bukur e vertet sot vec kan qefthash e themet 👑👑⭐️⭐️🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • genti londer
  genti londer23 ditë më parë

  te lumt goja Govi reka

 • Drita Cuka
  Drita Cuka23 ditë më parë

  Ju kendofte zemra bilbilat e veriut 🙏🙏 kjo kenge do te jete hiti i 2021

 • Domeniko Necaj
  Domeniko Necaj23 ditë më parë

  Ju knoft zemra e u lumt goja se tama kang me vend e me shum kuptim👌👌

 • O K
  O K23 ditë më parë

  Perfekt duet bravo. Ju lutemi vazhdoni me ksi duetesh. Sa bukur po ju shkon kjo kang.

 • E askujt E askujt
  E askujt E askujt23 ditë më parë

  Besoji zemres ,e jo fjales,suksesee!

 • Semso Culjevic
  Semso Culjevic23 ditë më parë

  ALLAH VAS NAGRADIJO SELAM

 • Burbuqe Hoxha
  Burbuqe Hoxha23 ditë më parë

  Shume bukur..

 • Aleks Hoxha
  Aleks Hoxha23 ditë më parë

  Bravo yje jeni suksese

 • ermand xhekaliu
  ermand xhekaliu23 ditë më parë

  Nje muzikë qe ja vlen me degju keto fjale jan fjale reale duhete me i besu vetese jo njereze te lige

 • Shqipe Hasanaj
  Shqipe Hasanaj24 ditë më parë

  ❤❤❤❤❤❤👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻👍🏻❤❤❤❤❤❤❤❤🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱❤❤❤❤❤

 • myrteza kullai
  myrteza kullai24 ditë më parë

  Ju lumt goja që të dyve ju knoft zemra dhe shpirt gjithmon ishalla nostalgji dhe respekte për ju rrofshi e këndofsh këndofshi gjithmon

 • Zylfije Jusufi
  Zylfije Jusufi24 ditë më parë

  Zemra ju kendoft gjithmon jen 🌟🌟I muzikes respect 🇺🇸

 • Azem Lugu
  Azem Lugu24 ditë më parë

  Ju lumt goja me ket ze te bukur naj knaqte zemrat ju pershendes nga zemra

 • Luiza Perpalaj
  Luiza Perpalaj24 ditë më parë

  Super jeni te dy ju knofte zemra gjithmon

Faqja Tjeter