Tayna x Cricket - Pijetore

Stream „Pijetore“:
tayna.lnk.to/pijetore
Tayna x Cricket - Pijetore
Remixed and Produced by Cricket
Lyrics: Tayna
Mastering : Nome ent.
MUA: Arber Bytyqi
Styling: Donika Loci
Video: Sekuencë
Original song: althe.info/number/s6fLYYqKY4aDo64/video
Executive Producer: Rinor Hykolli
Thanks to; Villa Park & Classic Hotel
❌ Follow Tayna:
tayna
❌ Follow Cricket:
cricket.music
❌ Follow Friends Entertainment:
friends.ent
© 2021 Sony Music / Friends Entertainment. All Rights Reserved.

Komente: 1 130

 • Fjorela
  Fjorela

  REF. Endri & Stefi:]

 • mr Anonyomus
  mr Anonyomus

  Fjalët janë te teperta kur suksesi eshte i destinuar. Like kush mendon qe eshte me e mira👏👏❤️.Nga te vetmet kengetare qe famen e ka arritur vet. Bravo👏👏Gezuar vitin e ri per cdo njeri.Le ti leme sherret e mosmarrëveshjet por le ta duam njeri -tjetrin se jeta eshte e shkurtër .Gezuar❤️

 • demona !
  demona !

  Cdo gje qka e ka arrit e meriton,një artiste qe nuk ndalet dhe vjen gjithmon ndryshe dhe unike,e njohim dhe te gjith e dim kush eshte dhe sa e talentuar eshte thjesht

 • Xhulio Myrtollari
  Xhulio Myrtollari

  kjo shkon per gjith ata qe megjithse jemi ne prag feste, kemi nje plag nje dhimbje ne zemer, per te gjith ata qe jane te vetmuar...

 • Fatos Sulo
  Fatos Sulo

  Tayna eshte artiste 360 grade. Ajo mund te bej rap dhe te jete e eger, por mund te jete dhe e bute me kenge dashurie.

 • Giza
  Giza

  REF. Endri & Stefi:]

 • sun 🌞
  sun 🌞

  Tayna serisht me nje zhaner muzike ndryshe🤍 No one can do it like her, definetly one of the best artists here in Albania🇦🇱

 • E Y
  E Y

  I am listening to you from my sick bed in the last days of the year. She really made her last beauty of 2021. I don't understand the words but it touches my heart.

 • Arsim Sinani
  Arsim Sinani

  Tash ma ke mbushur mendjen qe je artiste e vertet me keng me tekst e ke myt plus klipi. Prej sot kenga jote me e preferume kjo Tayna. 👍👍

 • Dessy Rom
  Dessy Rom

  That song is so unique..Congratulations to TAYNA she’s a real artist!

 • ERA
  ERA

  [REF. Endri & Stefi:]

 • LYRICS OF SONGS
  LYRICS OF SONGS

  Teksti MA İ SAKT

 • Angelieenna
  Angelieenna

  Ky do jete albumi i vitit, kenga asht another level🔥🔥🔥🔥

 • vis
  vis

  She came in a different way this time😍 love her !!

 • UrFávßØY
  UrFávßØY

  Tayna! Ti je nje Artiste e vertet. 🇦🇱🎭

 • Dessy Rom
  Dessy Rom

  For all of us who don’t speak Albanian please put English lyrics in your next song🙏🏼

 • Dhimitra Zeka
  Dhimitra Zeka

  Thjeshte ikone je! Provon cdo zhaner te mundshem! Bravo!🤎

 • Ben sallaku
  Ben sallaku

  The most innovative musician. This Albanian Queen. Tanya ❤️❤️❤️

 • serry ciok
  serry ciok

  She always nailed it!!!

 • 🥺Sad_girl_A🥺
  🥺Sad_girl_A🥺

  Na e solle prape nje kenge aa🤤.Do jete hit i 2022😍💜mezi e press🔥