Nata e Kadrit - Historia,lutja, begatia dhe shperblimi i Nates se Kadrit, çfarë duhet te kemi kujdes

Follow Elvis Naçi on...
• FB: smarturl.it/FBElvis
• IG: smarturl.it/IGElvis
•YT: smarturl.it/YTElvis
• Web: elvisnaci.al/

© \u0026 ℗ Elvis Naçi \u0026 IN Media. All Rights Reserved

Komente

 • koli rapaj
  koli rapajMuaj më parë

  Allahu me ndihmofet bekofte meshirofe femijet mua dhe familjen e mires inshaAllah o Allah Allahu Ekber Elhamdulilah ❤

 • Φαμπιάν Αγκολλή
  Φαμπιάν ΑγκολλήMuaj më parë

  Hallau na faltë të gjithë qunahet të tona na ndihmoftë për sdo gjë zotë na jepni ndihmë dhe na ruajtë të gjithëve

 • Linda Kaci
  Linda KaciMuaj më parë

  ALLAHU I MADHERUESHEM i BEKOFTE TE GJITHE BESIMTARET. AMIN AMIN AMIN ALLAHU ☝☝☝☝☝☝☝

 • Siari TV
  Siari TVMuaj më parë

  :O

 • Almi Almi
  Almi AlmiMuaj më parë

  PA ASNJE DYSHIM SE ALLAHU ESHTE NJE DHE I VETMI I PLOTFUQISHEM I PLOTPUSHTETSHEM I PLOTMESHIRSHEM FAL I QOFSHIM TLUMIT TLARTMADHERUARIT ALLAH

 • Almi Almi
  Almi AlmiMuaj më parë

  PA ASNJE DYSHIM SE ALLAHU ESHTE NJE DHE I VETMI KRIJUES ZOTRUES SUNDIMTAR MBRETI SUPREM MBAJTËSI I GJITHQKAJE QE NDODHET NË QIEJ NË TOK NË DETRA NË OQEANE NË LUMENJ NË UNIVERS NË BOTË NË GJITHËSI

 • Almi Almi
  Almi AlmiMuaj më parë

  THUAJ 15 HERË GJITH DITEN DHE NATEN VELLA DHE MOTËR MUSLIMANË JU BEGATOFT I LUMI ALLAH SUBHANALLAH ESTAGFURILLAH ISTIGFAR ELHAMDULILAH LA ILAHE ILALLAH ALLAHU AKBER ALLAHUME SALLI ALA MUHAMMEDIN SUBHANALLAH VA BIHAMDI SUBHANALLAH EL-ADHIM

 • Demiran Sherifi
  Demiran SherifiMuaj më parë

  Gzuar te xitve nfal me katet te lutem o zot fali fe mijtem ullzoi telutem amin ozot im 🙏🙏🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🙌☝❤❤

 • Eni Jaho
  Eni JahoMuaj më parë

  Ishalla o zot na i fal gjynafet tona edhe mbrojë të gjith njerzit e mi 🤲🤲🙏🙏

 • Fahrie Thaqi
  Fahrie ThaqiMuaj më parë

  I Madhi Zot më fal dhe me Mshiro I Madhi Zot me fal dhe me mëshiro me gjitha te mirat e ksaj Bote i Madhi Zot me Meshiro mue e Familjen time me Gjitha te mirat e Me shendet te plot🤲🤲🤲

 • Kozeta Benga
  Kozeta BengaMuaj më parë

  O Allahu i Madheruar na prano lutjet o Allah ti je fales me fal mua dhe familjen time vella e motra Na jep shendet e te mira ne jete na mbro femijet burrin edhe mua na meshiro e na begato me lejen tende kerkoj mbrojtje te ti mbeshtetem tek ti bejojm vetem ty te adhurojme i madhi zot i botrave Falenderimi te takon ty o Allah per gjithcka te mire qe na jep e per familjen e mrekullueshme Subhanallah Elhamdulilah Amin

 • Sife Sife
  Sife SifeMuaj më parë

  O zot nuk e di se kur ishtë ju lutem kur isht

 • TheAlbanianLanguage
  TheAlbanianLanguageMuaj më parë

  Zoti jau pranofte agjerimin gjithe besimtareve! Paqe dhe Harmoni ne familjet tuaja dhe nder shqiptare.

 • Kujtim Lame
  Kujtim LameMuaj më parë

  ELVIS NACI GEZUAR NATEN E KADRIT. ALLAHU TA SHPERBLEFTE. TE DHENTE BEGATI E GJITHE XHENETET E FIRDEUS.LAHILAHI ILALLAH ALLAHU EKBER.. ESHEHDUN LAHI LAHI LAHI ILALLAH MUHAMEDEN RESULAALLAH.

 • Bia Nca
  Bia NcaMuaj më parë

  O Allah me meshiro. O Allah me furnizo me miresi. O Allah me mbro nga denimi i varrit. O Allah me jep te miren e kesaj bote ku jetojme dhe te mirat e botes ku do udhetojme. O Allah mi i hap dyert e xhenetit. O Allah mos me ler te mbeshtetem ne veten time as sa levizja e syrit. O Allah me bej te denj ne rrugen tende, me vish me morale te larta ashtu sic veshe profetin Muhamed s.a.v.s. O Allah mi fal mekatet, te medha e te vogla, te dukshme e te padukshme, te bera me dije dhe pavetdije. O Allah me jep pasardhes te ahiretit. O Allah ti je fales i madh e do faljen me fal mua. Mi jep te gjitha keto I madhi Zot te qofsha fale mua, pasardhesve te mi, prinderve te mi, motrave te mia, vellezerve te mi, farefisit tim dhe te gjithe myslimaneve kudo ne bote, Amin Amin Amin

 • Vathe Gunga
  Vathe GungaMuaj më parë

  Allahu te begatofte hoxhe Zoti na falte e na e pranofte Agjerimon

 • Toni Mema
  Toni MemaMuaj më parë

  ALLAHU NA FALT GJYNAHET E NA UDHEZOFT NE RRUGEN E DREJT E NA I PRANOFT LUTJET E NA E PRANOFT AGJERIMIN 🙏🙏🙏🤲

 • lindor tahiri
  lindor tahiriMuaj më parë

  Elhamdulilah

 • REPUBLIKA E KOSOVËS
  REPUBLIKA E KOSOVËSMuaj më parë

  E luse ALLAHUN e madhruar te me kete pranuar naten e KADRIT ne keto 10 ditet e fundit te RAMAZANIT🤲🙏🕋AMIN JARABI.

 • Sevdail Bajra
  Sevdail BajraMuaj më parë

  ELHAMDULILAH ALLAHU JU SHPERBLEFT

 • Vjollca Bajrami
  Vjollca BajramiMuaj më parë

  Elhamdyrla Allah Ekber Lailaeilallah Suphan Allah 🤲🤲🤲🤲🤲🤲 na i fal gabimet tona ,na i prano lutjet tona Amin Jarabi 🤲🤲🤲🤲🤲

 • AMERICA TV
  AMERICA TVMuaj më parë

  Gezuar te gjithe Shqipetareve Naten e Kadrit.Zoti ua plotesofte deshirat te gjitheve.

 • AMERICA TV

  AMERICA TV

  Muaj më parë

  Faleminderit per komentet.Amin zoti na i plotesofte deshirat.

 • Ardjana Sulejmani

  Ardjana Sulejmani

  Muaj më parë

  Amin O Zot 🤲🤲

 • Xhemil Zylali

  Xhemil Zylali

  Muaj më parë

  O'ZOTI I MADHERISHEM. KRIJUS I GJITHESIS.NAIPRANO LUTJET DHE AGJERIMIN TE MUAJIT TE SHENJT DHE BEGATIT E KETI MUAJ. AMMIN

 • Selman Arifi

  Selman Arifi

  Muaj më parë

  Amin Zoti i pranoft te gjithve Besimtarve Muslimam Lutjet na ruj Zot nga e keqja te gjith motrat dhe vllezri Musliman.

 • Kozeta Benga

  Kozeta Benga

  Muaj më parë

  Amin te gjithe myslimaneve Inshallah

 • LAORETA PICI
  LAORETA PICIMuaj më parë

  🤲🤲🤲🕋🤲🤲🤲🕋🤲🤲🤲🕋😢😢😢

 • Silvana Eset
  Silvana EsetMuaj më parë

  Ishalla allahu na fal gjynaet tona o zot Jon te lutem na fal neve dhe ruaje femit tona na udhzo gjidhmon ne rugen tate Amin jarbi Amin Amin ishalla 🥺🙏🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲🤲❤

 • Emrush Smajli
  Emrush SmajliMuaj më parë

  ALL-LLAHU🤲 na pranoft Namazin po ashtu edhe Agjerimin te cilen e bejm per të☝️ ALL-LLAHU naj pranoft LUTJET dhe Selavatet për MUHAMEDIN A.S🤲 AMIN AMIN AMIN

 • Naime Lamaj
  Naime LamajMuaj më parë

  ELHAMDULILAH

 • lu Beqiri
  lu BeqiriMuaj më parë

  o Allahu im te lutem ket nat te kadrav na kalo keto lidht te kres mua e mbeses time ete lutem ma kthe burrin te lutem amin 🙏☝💖zoti mi

 • lule lulebardha

  lule lulebardha

  Muaj më parë

  Amin Ja Rabbi 🤲🤲🤲

 • Fehmi Seferaj
  Fehmi SeferajMuaj më parë

  Elhamdulilah Amin 🤲🤲🤲🤲

 • xhiulia xhoxha
  xhiulia xhoxhaMuaj më parë

  Amen 🙏🏻🤲☝️❤

 • Agim Shaba
  Agim ShabaMuaj më parë

  Elhamdulila elhamdulila elhamdulila

 • Vjollca Dobjani
  Vjollca DobjaniMuaj më parë

  ELHAMDURILA sa pun te bukra ben O ALLA AMIN AMIN AMIN

 • Mia Fey
  Mia FeyMuaj më parë

  Elhamdulilah

 • Aishe Ruci
  Aishe RuciMuaj më parë

  Allah Ekber!! Elhamdulilah!😊

 • havva Idrizi
  havva IdriziMuaj më parë

  AMINN ELHOMDULILAH🤲🤲🤲

 • Zendel Halili
  Zendel HaliliMuaj më parë

  Amin elhmdulilah

 • Era Alda
  Era AldaMuaj më parë

  Allahu Na Ndihmoft Allahu E Ruajt Familjen Time 🤲☝️🤲☝️🤲☝️🤲☝️🤲☝️🤲☝️🤲☝️🤲☝️🤲☝️🤲☝️

 • Era Alda

  Era Alda

  Muaj më parë

  @Enis A AMIN

 • Enis A

  Enis A

  Muaj më parë

  ter muslimanet... ter familijet

 • renis gashi Renis
  renis gashi RenisMuaj më parë

  Agjerim te Pranur tek Allahu o Vellezer e Motra Mysliman Faliminderit Lavderimet Allurimet i takojn veç ZOTIT te Gjithesis La ilaha il Allah Elhamdulilah 🙏🌌😢💖💖💖

 • Linda Kaci

  Linda Kaci

  Muaj më parë

  BASHK ME JUVE. ALLAHU TE DEGJOFTE LUTJEN ALLAHU TA SHPERBLEFTE ALLAHU TE BEKOFTE AMIN AMIN AMIN. ALLAHU ☝☝☝🌟💖

 • Kozeta Benga

  Kozeta Benga

  Muaj më parë

  Amin Elhamdulilah

 • lule lulebardha

  lule lulebardha

  Muaj më parë

  Amin Ja Rabbi gjithashtu edhe Ty Allahi ta pranoft Axherimin, Namazin, edhe te gjitha lutjet, Elhamdulilah qe jemi musliman. Allahi na meshiroft. Amin 🤲

 • Samir sekiraqa
  Samir sekiraqaMuaj më parë

  Elhamdulilah

 • Xhoi Xhikolli

  Xhoi Xhikolli

  Muaj më parë

  🐪🐪🐪🐪🐪🐪🐪🐪🐪🐪

 • Xhoi Xhikolli

  Xhoi Xhikolli

  Muaj më parë

  👆👆👆👆👆👆👆👆👆👆

 • Xhoi Xhikolli

  Xhoi Xhikolli

  Muaj më parë

  🕋🕋🕋🕋🕋🕋🕋

 • Islam-Peace
  Islam-PeaceMuaj më parë

  Allahu Ekber Elhamdulilah

 • EAA EAASHG
  EAA EAASHGMuaj më parë

  AMIN ELHAMDULILAH

 • Egla Zyfi
  Egla ZyfiMuaj më parë

  Elhamdulilah😍

 • Rinor Kalimashi

  Rinor Kalimashi

  Muaj më parë

  Fff

 • ALESJO ALIAJ
  ALESJO ALIAJMuaj më parë

  Cfar date esht nata e kadrit

 • ALESJO ALIAJ

  ALESJO ALIAJ

  Muaj më parë

  @ASMR Baby shum flm vlla sot argjerova po thash mos ndoshta ishte neser

 • ASMR Baby

  ASMR Baby

  Muaj më parë

  @Tina Tina kush ka deshiru me agjeru naten e kadrit ka qene me date 08 jo 09

 • Aishe Ruci

  Aishe Ruci

  Muaj më parë

  Sot

 • ASMR Baby

  ASMR Baby

  Muaj më parë

  @ALESJO ALIAJ me sa e di sot me kete date me 8 maj ka qene.

 • ALESJO ALIAJ

  ALESJO ALIAJ

  Muaj më parë

  @ASMR Baby vlla duhet te mbajm sot per gjith diten e diel

 • renis gashi Renis
  renis gashi RenisMuaj më parë

  Amin Elhamdulilah 💖

 • Vortex Cloud Gaming
  Vortex Cloud GamingMuaj më parë

  🤲

 • ff_vandam
  ff_vandamMuaj më parë

  Zoti qoft me ne 🙏

Faqja Tjeter