Klanifornia - Megi Pojani çmend laçjanin


Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!

Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • elsuida ruci
  elsuida ruciDitë më parë

  😘😘😘😘🧐

 • A-K
  A-K3 ditë më parë

  Humor kot.

 • steisi eleni official
  steisi eleni official12 ditë më parë

  E cmenin visjanin 🇦🇱🇦🇱😇😇

 • VETERANPUBGM
  VETERANPUBGM14 ditë më parë

  HAHAHAHAHAHAHAGA

 • Ambra Allaraj
  Ambra Allaraj16 ditë më parë

  xhhevoevei❤udhcfostvsidvogr

 • Eftali Hadaj
  Eftali Hadaj17 ditë më parë

  3:31 hahahahahahah

 • Eftali Hadaj
  Eftali Hadaj17 ditë më parë

  2:20 hahahahahahah

 • Ervis Vata

  Ervis Vata

  8 ditë më parë

  .mvn ckdgo

 • Chill&Gamezz
  Chill&Gamezz17 ditë më parë

  althe.info/number/r3ynh5yde3dro6Y/video

 • Altin Riza
  Altin Riza21 ditë më parë

  HAHA cfar idiote

 • Altin Riza
  Altin Riza21 ditë më parë

  HAHA

 • Merita Ndrelalaj
  Merita Ndrelalaj23 ditë më parë

  Maj frena e qit nga gami

 • Flora Nikolli
  Flora Nikolli24 ditë më parë

  E kurr se ban ky si. Laqjant. Jan nana e puns ato

 • Erjon Cenkollari
  Erjon Cenkollari27 ditë më parë

  Makine perfkte

 • Hasan Markasevic
  Hasan MarkasevicMuaj më parë

  hahahahahahahahahahahahahahahahah lot

 • Rei Begu
  Rei BeguMuaj më parë

  Na boni vis per qesh bravo vis je me i mir

 • Zoga Volaj
  Zoga VolajMuaj më parë

  Hahaha

 • Hysni Bilcari
  Hysni BilcariMuaj më parë

  😂😂😂😂😂😂😂😂😂

 • Sintja Rapo
  Sintja RapoMuaj më parë

  Mua me bende per te qeshur

 • merita cani
  merita caniMuaj më parë

  Hahahahahahahahahaha

 • Fetije Pupuleku
  Fetije PupulekuMuaj më parë

  Jhbfhtgokfkg

 • RlL LlR
  RlL LlRMuaj më parë

  Qiky rob s ka fe lidhje me laqiant! As s ka nejt naj here ne jete vet me laqian! Vec Gjini esht 90% imitim i lacianeve!

 • Elizabeth Morgan
  Elizabeth MorganMuaj më parë

  Shtë një njeri shumë i fortë dhe i fuqishëm që më ndihmoi të kthej ish-burrin tim që më la disa muaj më parë, dhe tani ish-burri im është kthyer. Unë jam shumë mirënjohës.

 • Elizabeth Morgan

  Elizabeth Morgan

  Muaj më parë

  __ + 2 3 4 9 0 6 6 3 3 2 1 7 3 __.

 • Elizabeth Morgan

  Elizabeth Morgan

  Muaj më parë

  __+::2::3::4::9::0::6::6::3::3::2::1::7::3__.

 • Elizabeth Morgan

  Elizabeth Morgan

  Muaj më parë

  Dërgoji mesazh për ndonjë ndihmë!

 • Koli Koliii
  Koli KoliiiMuaj më parë

  Megi shume pele sexi

 • Elizabeth Morgan

  Elizabeth Morgan

  Muaj më parë

  __ + 2 3 4 9 0 6 6 3 3 2 1 7 3 __.

 • Elizabeth Morgan

  Elizabeth Morgan

  Muaj më parë

  __+::2::3::4::9::0::6::6::3::3::2::1::7::3__.

 • Elizabeth Morgan

  Elizabeth Morgan

  Muaj më parë

  Dërgoji mesazh për ndonjë ndihmë!

 • Elizabeth Morgan

  Elizabeth Morgan

  Muaj më parë

  Shtë një njeri shumë i fortë dhe i fuqishëm që më ndihmoi të kthej ish-burrin tim që më la disa muaj më parë, dhe tani ish-burri im është kthyer. Unë jam shumë mirënjohës.

 • Riku Kasa
  Riku KasaMuaj më parë

  Super aktrim nga Visi,per fat te keq tregohet edhe femrat e sotme qe jan ne qarkullim,e kan mendjen vetem te 💶

 • Elizabeth Morgan

  Elizabeth Morgan

  Muaj më parë

  __ + 2 3 4 9 0 6 6 3 3 2 1 7 3 __.

 • Elizabeth Morgan

  Elizabeth Morgan

  Muaj më parë

  __+::2::3::4::9::0::6::6::3::3::2::1::7::3__.

 • Elizabeth Morgan

  Elizabeth Morgan

  Muaj më parë

  Shtë një njeri shumë i fortë dhe i fuqishëm që më ndihmoi të kthej ish-burrin tim që më la disa muaj më parë, dhe tani ish-burri im është kthyer. Unë jam shumë mirënjohës. Dërgoji mesazh për ndonjë ndihmë!

 • manjola sinaj
  manjola sinajMuaj më parë

  Ska shnce nje lacian me te len me e sha nje femer o idjot se kishte zbrit me ceremoni nga makina

 • Elizabeth Morgan

  Elizabeth Morgan

  Muaj më parë

  __ + 2 3 4 9 0 6 6 3 3 2 1 7 3 __.

 • Elizabeth Morgan

  Elizabeth Morgan

  Muaj më parë

  __+::2::3::4::9::0::6::6::3::3::2::1::7::3__.

 • Elizabeth Morgan

  Elizabeth Morgan

  Muaj më parë

  Dërgoji mesazh për ndonjë ndihmë!

 • Elizabeth Morgan

  Elizabeth Morgan

  Muaj më parë

  Shtë një njeri shumë i fortë dhe i fuqishëm që më ndihmoi të kthej ish-burrin tim që më la disa muaj më parë, dhe tani ish-burri im është kthyer. Unë jam shumë mirënjohës.

 • ani dhana
  ani dhana2 muaj më parë

  🤢🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Vlore Vlora
  Vlore Vlora2 muaj më parë

  Haahaaha

 • Prokuroria Tiranes
  Prokuroria Tiranes2 muaj më parë

  hahaahhahahaahahhaahahahha

 • Eluis Vlashi
  Eluis Vlashi2 muaj më parë

  6:41 sta bera un😂😂😂

 • Ambra Allaraj
  Ambra Allaraj2 muaj më parë

  4zxir6oiuttuoouguo🍬❄🍷tiio99u5tyuoo

 • kris kris
  kris kris2 muaj më parë

  Hahahahahahahahhahahah

 • Sam Store
  Sam Store2 muaj më parë

  O je i papar😅😅😅

 • Enkeleda Prence
  Enkeleda Prence2 muaj më parë

  Kush te kishte len rrugeve moj zogez

 • Ambra Allaraj
  Ambra Allaraj2 muaj më parë

  Eyftwe9w0w6 wh0🍷vsisvdosbd

 • aristela
  aristela2 muaj më parë

  O visjan sa i miri je perzonten respekte😍😍😍

 • YZEEJ YZEEJ
  YZEEJ YZEEJ2 muaj më parë

  O Vis, pse s’i fute ndonje gje ne goje e kish mbyllur gojen tjetra s’i shkonte mendja as per fasule.. 😜😜

 • Ernesa Shehu
  Ernesa Shehu2 muaj më parë

  😙😙😙😙😚😚😚

 • ari Toni
  ari Toni2 muaj më parë

  oh nuk shifesh me kta thonjt..eh cben televizioni gjith kurvat u bon te famshme

 • Fier
  Fier2 muaj më parë

  Akoma rron kjo

 • Sefer Ilnica
  Sefer Ilnica2 muaj më parë

  Vetem humor nuk esht ky

 • Ylli Mece
  Ylli Mece2 muaj më parë

  Humor PA kripe vetem pordhe

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri2 muaj më parë

  😅😅😅👏

 • Monda Delija Pjetri
  Monda Delija Pjetri2 muaj më parë

  🤩🤩👏👏❤️😅😅🇦🇱❤️❤️

 • game tv
  game tv2 muaj më parë

  O budall i dhe 2000 lek

 • Albin Ramushi
  Albin Ramushi2 muaj më parë

  O VISJAN JE MË I MIRI A E DI SA MIRE E BEN BOSIM🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😎

 • Fidar Shkod
  Fidar Shkod2 muaj më parë

  Visi & Megi ju shift kolera.Groshe ne panamera.

 • ff Kristi
  ff Kristi2 muaj më parë

  Ca buzesh qija mor ropt.

 • Iris Lako
  Iris Lako2 muaj më parë

  Po kjo me renkimet t ruaj nanj per n krevat me burrin apo ja dha t gjitha skecit se do mbushte xhepin

 • Kristina Bruzdeilynaite
  Kristina Bruzdeilynaite2 muaj më parë

  Me lot😂😂

 • Brajan Cuka
  Brajan Cuka2 muaj më parë

  Do tfshihesh me 1 50 mij leksh hahah

 • Perparim Nabolli
  Perparim Nabolli2 muaj më parë

  Limited e tedishen😂😂😂😂

 • Leonard Gjoni
  Leonard Gjoni3 muaj më parë

  Ju lumtë dora qëm shtypët like

 • marjana kotarja
  marjana kotarja3 muaj më parë

  🤨😩👩🏻‍🎓👺👹👹👺🎀🙄

 • Nori Murati
  Nori Murati3 muaj më parë

  Kete e kam mesuar permec se e nigjoj cdo sekonde.Dhe kam qeshur me lot😂😂😂😂😂😂

 • Nori Murati

  Nori Murati

  2 muaj më parë

  Smund te regjistroem

 • Nori Murati

  Nori Murati

  2 muaj më parë

  @Albania Smile a e kuptova por me vjen keq

 • Nori Murati

  Nori Murati

  2 muaj më parë

  @Albania Smile pse

 • Klementina Locin
  Klementina Locin3 muaj më parë

  Haha 😊😊

 • elvi salkurti
  elvi salkurti3 muaj më parë

  Humor burgu

 • Leonard Gjoni
  Leonard Gjoni3 muaj më parë

  Pava mi makin policie

 • Leonard Gjoni
  Leonard Gjoni3 muaj më parë

  E faleminderoj njanin se mka shtup like

 • Leonard Gjoni

  Leonard Gjoni

  Muaj më parë

  @Mimoza Shini Mender cdo me than

 • Jo Ni
  Jo Ni3 muaj më parë

  0 tcgvvvvv6

 • Jam Nga Mallakastra
  Jam Nga Mallakastra3 muaj më parë

  Sa femer kare Kurv me patent nendetesje

 • Lanti Guci
  Lanti Guci3 muaj më parë

  Humorhub

 • east man
  east man3 muaj më parë

  Short film althe.info/number/tIG5f22SdXiil9g/video&ab_channel=kossay Thanks

 • Altin Mansaku
  Altin Mansaku3 muaj më parë

  As se ka haberin ku esht vorri bomit 😆

 • Vizion_Gaming
  Vizion_Gaming3 muaj më parë

  hahahahahahah ultra instct pse si vut dhe at muziken e kishit myt krejt

 • Agon Gashi
  Agon Gashi3 muaj më parë

  6:38 hahahahahahahahahaha lot

 • Arta Celaj
  Arta Celaj3 muaj më parë

  Sa bukur i bëni kto.😂😂😂😂

 • Leonard Gjoni

  Leonard Gjoni

  3 muaj më parë

  Haaahaaahaa🤣🥰🥰të

 • Leonard Gjoni
  Leonard Gjoni3 muaj më parë

  Ju lumtë goja dora kamt dhe zemra

 • Klevis belgjik
  Klevis belgjik3 muaj më parë

  Ca ben Panamera,shkalluan keto sot e din jeten vtm lek,makina te mira,ashtu perfundoin tera kur vin fundi ngelen rrugeve

 • rafaele cutolo

  rafaele cutolo

  17 ditë më parë

  o vlla rugve ngelen lacianet...e kuksianet...kto prap i shikon me super makina e jetojn me mir se horat

 • Drita Tuka
  Drita Tuka3 muaj më parë

  Hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahhahahaha

 • Idajet Gjyriqi
  Idajet Gjyriqi3 muaj më parë

  Hej megi polaj pse ben si shtrrig je injorante pse e qmend laqianin sepse motrra jote eshte me yll se ti hej zoti madh sdi me knu ti me mire di me knu tajna aktore e keqe hahahahahajja😋😋😋

 • Olta Ballanca
  Olta Ballanca3 muaj më parë

  bravo Franci e ki koll at vajze n edhe vajza tka kall ti po ti me shum

 • Ira Kerri IRA KERRI
  Ira Kerri IRA KERRI3 muaj më parë

  Je katulik

 • pantera nera
  pantera nera3 muaj më parë

  O kisha lacit

 • pantera nera
  pantera nera3 muaj më parë

  Hahahahhahahahahah

 • pantera nera
  pantera nera3 muaj më parë

  Hahahahhahahahahah

 • pantera nera
  pantera nera3 muaj më parë

  Visi sa I fort eshte pz lot

 • pantera nera
  pantera nera3 muaj më parë

  I madh ky pz

 • pantera nera
  pantera nera3 muaj më parë

  Hahahahahahaha

 • Mashurk Bazike
  Mashurk Bazike3 muaj më parë

  shpirti ime 🥰😍😍

 • Henisa Vreto
  Henisa Vreto3 muaj më parë

  Avash se do hash thonjt e tu ne vend te grosheve. :P

 • Lenci Kullolli
  Lenci Kullolli3 muaj më parë

  Se kuptoj ku esht humori ktu. Ky visjani kot fare me shum ben reklam per makinat dhe veshjet se per humor vk.

 • Una Tina
  Una Tina3 muaj më parë

  hahaha edhe me shoferin e furgonit te jesh do i ndash dy halle 😂😂😂

 • fatjon ballcaj
  fatjon ballcaj3 muaj më parë

  Ta mendosh adoleshntet kan idhull megin

 • Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda3 muaj më parë

  Loooot o visjan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ona Topi
  Ona Topi3 muaj më parë

  Si haka qo

 • Ona Topi
  Ona Topi3 muaj më parë

  👍👍👍👍👍👍👍 super🙂

 • besi besi
  besi besi3 muaj më parë

  Haha

 • Edison Kurti
  Edison Kurti3 muaj më parë

  👎👎👎👎👎👎

 • Pray for Albania
  Pray for Albania3 muaj më parë

  Zero qeshje.

 • Xhorxho Berat
  Xhorxho Berat3 muaj më parë

  Duhet qe te qeshnim..?? Se nuk e kuptova 😒🤔

 • Ador Themeli (Version 01)

  Ador Themeli (Version 01)

  6 ditë më parë

  Po

 • M.H
  M.H3 muaj më parë

  Lot😂😂😂😂

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  3 muaj më parë

  STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • Servisi Servisi
  Servisi Servisi3 muaj më parë

  o kish e lasit o kish e lasit ahhah

 • Denis Denis

  Denis Denis

  5 ditë më parë

  Kuptim ka koh fjala kishe laqit

 • Servisi Servisi
  Servisi Servisi3 muaj më parë

  policit: si je gjigand

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  3 muaj më parë

  STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • Sara Muhametaj
  Sara Muhametaj3 muaj më parë

  Njerzit vdesin per buk kta fshihen me lek🤦🏻‍♀️

 • bali shehu

  bali shehu

  2 muaj më parë

  E kan bo per klanifornian

 • Krisi Krisi

  Krisi Krisi

  3 muaj më parë

  @Mashurk Bazike 😂😂😂

 • Mashurk Bazike

  Mashurk Bazike

  3 muaj më parë

  njerezit skan telefona ti rri e komenton ktu

 • Rubin

  Rubin

  3 muaj më parë

  @HUMOR & INFO ec mor

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  3 muaj më parë

  STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • hell boys
  hell boys3 muaj më parë

  Hajde mr se t mar un t coj tek varri babit po kur t dalesh nga makina do dalesh me shal hap i thuj babit do behesh gjysh

 • Poxhani Fam
  Poxhani Fam3 muaj më parë

  duhet ta merrni megin me shume

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  3 muaj më parë

  ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • S T
  S T3 muaj më parë

  Kjo e fryme si balon ne ftyr botoxi tu i shperthy

 • I
  I3 muaj më parë

  humour pa lidhje

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  3 muaj më parë

  ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • snatchles
  snatchles3 muaj më parë

  😂😂😂😂😂😂

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  3 muaj më parë

  ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • sefer goliq
  sefer goliq3 muaj më parë

  Shkoj panamera😂😂

Faqja Tjeter