Klanifornia - Megi Pojani çmend laçjanin

Komedi

#Klanifornia #TvKlan
Një program nga Turjan Hysko
Moderatore: Marina Vjollca
Aktorët: Julian Deda, Albano Bogdo, Visjan Ukcenaj, Delinda Disha, Olsi Bylyku, Eglein Laknori, Eliona Pitarka, Andrea Vreto, Gentian Zenelaj
SUBSCRIBE to “RTV KLAN” on ALthe for more videos!
Për më shumë informacione vizitoni faqen tonë web tvklan.al/
Videot e fundit nga Tv Klan i gjeni në faqen tvklan.al/video/
Follow Tvklan on Facebook: tvklan/
Follow Tvklan on Instagram: rtvklan
Programet e Tv Klan mund t’i ndiqni edhe në faqen tvklan.al/programe/

Komente

 • game tv
  game tv13 orë më parë

  O budall i dhe 2000 lek

 • Albin Ramushi
  Albin RamushiDitë më parë

  O VISJAN JE MË I MIRI A E DI SA MIRE E BEN BOSIM🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅😎

 • Fidar Shkod
  Fidar ShkodDitë më parë

  Visi & Megi ju shift kolera.Groshe ne panamera.

 • ff Kristi
  ff Kristi2 ditë më parë

  Ca buzesh qija mor ropt.

 • Iris Lako
  Iris Lako2 ditë më parë

  Po kjo me renkimet t ruaj nanj per n krevat me burrin apo ja dha t gjitha skecit se do mbushte xhepin

 • Albania Smile
  Albania Smile2 ditë më parë

  Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem

 • Kristina Bruzdeilynaite
  Kristina Bruzdeilynaite3 ditë më parë

  Me lot😂😂

 • Brajan Cuka
  Brajan Cuka4 ditë më parë

  Do tfshihesh me 1 50 mij leksh hahah

 • Perparim Nabolli
  Perparim Nabolli4 ditë më parë

  Limited e tedishen😂😂😂😂

 • Leonard Gjoni
  Leonard Gjoni4 ditë më parë

  Ju lumtë dora qëm shtypët like

 • marjana kotarja
  marjana kotarja5 ditë më parë

  🤨😩👩🏻‍🎓👺👹👹👺🎀🙄

 • Nori Murati
  Nori Murati5 ditë më parë

  Kete e kam mesuar permec se e nigjoj cdo sekonde.Dhe kam qeshur me lot😂😂😂😂😂😂

 • Nori Murati

  Nori Murati

  4 ditë më parë

  Smund te regjistroem

 • Nori Murati

  Nori Murati

  4 ditë më parë

  @Albania Smile a e kuptova por me vjen keq

 • Nori Murati

  Nori Murati

  4 ditë më parë

  @Albania Smile pse

 • Albania Smile

  Albania Smile

  4 ditë më parë

  Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem

 • Klementina Locin
  Klementina Locin6 ditë më parë

  Haha 😊😊

 • elvi salkurti
  elvi salkurti6 ditë më parë

  Humor burgu

 • Leonard Gjoni
  Leonard Gjoni6 ditë më parë

  Pava mi makin policie

 • Leonard Gjoni
  Leonard Gjoni6 ditë më parë

  E faleminderoj njanin se mka shtup like

 • Jo Ni
  Jo Ni6 ditë më parë

  0 tcgvvvvv6

 • Jam Nga Mallakastra
  Jam Nga Mallakastra7 ditë më parë

  Sa femer kare Kurv me patent nendetesje

 • Lanti Guci
  Lanti Guci7 ditë më parë

  Humorhub

 • east man
  east man7 ditë më parë

  Short film althe.info/number/tIG5f22SdXiil9g/video&ab_channel=kossay Thanks

 • Altin Mansaku
  Altin Mansaku7 ditë më parë

  As se ka haberin ku esht vorri bomit 😆

 • Vizion_Gaming
  Vizion_Gaming7 ditë më parë

  hahahahahahah ultra instct pse si vut dhe at muziken e kishit myt krejt

 • Agon Gashi
  Agon Gashi7 ditë më parë

  6:38 hahahahahahahahahaha lot

 • Arta Celaj
  Arta Celaj8 ditë më parë

  Sa bukur i bëni kto.😂😂😂😂

 • Leonard Gjoni

  Leonard Gjoni

  6 ditë më parë

  Haaahaaahaa🤣🥰🥰të

 • Leonard Gjoni
  Leonard Gjoni8 ditë më parë

  Ju lumtë goja dora kamt dhe zemra

 • Klevis belgjik
  Klevis belgjik8 ditë më parë

  Ca ben Panamera,shkalluan keto sot e din jeten vtm lek,makina te mira,ashtu perfundoin tera kur vin fundi ngelen rrugeve

 • Drita Tuka
  Drita Tuka9 ditë më parë

  Hahahahahahahahahahahahahahahahahaahahhahahaha

 • Idajet Gjyriqi
  Idajet Gjyriqi9 ditë më parë

  Hej megi polaj pse ben si shtrrig je injorante pse e qmend laqianin sepse motrra jote eshte me yll se ti hej zoti madh sdi me knu ti me mire di me knu tajna aktore e keqe hahahahahajja😋😋😋

 • Olta Ballanca
  Olta Ballanca9 ditë më parë

  bravo Franci e ki koll at vajze n edhe vajza tka kall ti po ti me shum

 • Ira Kerri IRA KERRI
  Ira Kerri IRA KERRI10 ditë më parë

  Je katulik

 • pantera nera
  pantera nera10 ditë më parë

  O kisha lacit

 • pantera nera
  pantera nera10 ditë më parë

  Hahahahhahahahahah

 • pantera nera
  pantera nera10 ditë më parë

  Hahahahhahahahahah

 • pantera nera
  pantera nera10 ditë më parë

  Visi sa I fort eshte pz lot

 • pantera nera
  pantera nera10 ditë më parë

  I madh ky pz

 • pantera nera
  pantera nera10 ditë më parë

  Hahahahahahaha

 • Artiola Caca
  Artiola Caca10 ditë më parë

  🤣😅🤣🤣🤣🤣🤣🤣😅

 • Mashurk Bazike
  Mashurk Bazike10 ditë më parë

  shpirti ime 🥰😍😍

 • Albania Smile

  Albania Smile

  2 ditë më parë

  Rregjistrohuni në kanalin tim ju lutem

 • Henisa Vreto
  Henisa Vreto10 ditë më parë

  Avash se do hash thonjt e tu ne vend te grosheve. :P

 • Lenci Kullolli
  Lenci Kullolli10 ditë më parë

  Se kuptoj ku esht humori ktu. Ky visjani kot fare me shum ben reklam per makinat dhe veshjet se per humor vk.

 • Una Tina
  Una Tina10 ditë më parë

  hahaha edhe me shoferin e furgonit te jesh do i ndash dy halle 😂😂😂

 • fatjon ballcaj
  fatjon ballcaj11 ditë më parë

  Ta mendosh adoleshntet kan idhull megin

 • Mishtaku Eterinda
  Mishtaku Eterinda11 ditë më parë

  Loooot o visjan 🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Ona Topi
  Ona Topi11 ditë më parë

  Si haka qo

 • Ona Topi
  Ona Topi11 ditë më parë

  👍👍👍👍👍👍👍 super🙂

 • besi besi
  besi besi11 ditë më parë

  Haha

 • Edison Kurti
  Edison Kurti11 ditë më parë

  👎👎👎👎👎👎

 • Pray for Albania
  Pray for Albania11 ditë më parë

  Zero qeshje.

 • Xhorxho Berat
  Xhorxho Berat11 ditë më parë

  Duhet qe te qeshnim..?? Se nuk e kuptova 😒🤔

 • M.H
  M.H11 ditë më parë

  Lot😂😂😂😂

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  10 ditë më parë

  STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • Servisi Servisi
  Servisi Servisi11 ditë më parë

  o kish e lasit o kish e lasit ahhah

 • Servisi Servisi
  Servisi Servisi11 ditë më parë

  policit: si je gjigand

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  10 ditë më parë

  STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • Sara Muhametaj
  Sara Muhametaj12 ditë më parë

  Njerzit vdesin per buk kta fshihen me lek🤦🏻‍♀️

 • OLTY OFFICIAL

  OLTY OFFICIAL

  3 ditë më parë

  E kan bo per klanifornian

 • Krisi Krisi

  Krisi Krisi

  7 ditë më parë

  @Mashurk Bazike 😂😂😂

 • Mashurk Bazike

  Mashurk Bazike

  10 ditë më parë

  njerezit skan telefona ti rri e komenton ktu

 • Rubin

  Rubin

  10 ditë më parë

  @HUMOR & INFO ec mor

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  10 ditë më parë

  STAFI IM GJIGAND PREJ 30 VETASH ADMINISTRON NJE SUPER KANAL, SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • hell boys
  hell boys12 ditë më parë

  Hajde mr se t mar un t coj tek varri babit po kur t dalesh nga makina do dalesh me shal hap i thuj babit do behesh gjysh

 • Poxhani Fam
  Poxhani Fam12 ditë më parë

  duhet ta merrni megin me shume

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  10 ditë më parë

  ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • S T
  S T12 ditë më parë

  Kjo e fryme si balon ne ftyr botoxi tu i shperthy

 • Esmeralda Doçi
  Esmeralda Doçi12 ditë më parë

  humour pa lidhje

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  10 ditë më parë

  ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • Deku’s Waifu
  Deku’s Waifu12 ditë më parë

  😂😂😂😂😂😂

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  10 ditë më parë

  ADMINISTROJ NJE SUPER KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • sefer goliq
  sefer goliq12 ditë më parë

  Shkoj panamera😂😂

 • elhami bajrami
  elhami bajrami12 ditë më parë

  Hahaha tu hapshin trut megii 👑❤️

 • LACJAN1 KD
  LACJAN1 KD12 ditë më parë

  Kush po tpyt 🤣

 • Elvi Hoxhaj
  Elvi Hoxhaj12 ditë më parë

  7:14 👮‍♂️ 😂😂

 • Fitim Xhauri
  Fitim Xhauri12 ditë më parë

  palidhje

 • Agim Prifti
  Agim Prifti13 ditë më parë

  Je njesh

 • Besir Ibraimi
  Besir Ibraimi13 ditë më parë

  Ah porsheja e mir o hahaha

 • Alesia Hekali
  Alesia Hekali13 ditë më parë

  Shum kot. Nuk te ben fare te qeshes. 🤢🤢🤢🤮🤮🤮😓

 • Kuspa Barjam
  Kuspa Barjam13 ditë më parë

  Megi Pojani dhe franci jane te papare

 • Amor Amor
  Amor Amor13 ditë më parë

  🤮🤮🤮🤮🤮 kot kjo megi si trans

 • Alb4ever
  Alb4ever13 ditë më parë

  Me ropshpie megi e haaa kariiokin me gjithe boxe lale

 • Lenxhi Xxxtentacion

  Lenxhi Xxxtentacion

  12 ditë më parë

  O sulo ca bythe ka kjo iaiaiaiaia 😄😂😂

 • Servisi Servisi
  Servisi Servisi13 ditë më parë

  o jo nuk ja saj fytin

 • Celular Line
  Celular Line13 ditë më parë

  6:21 o tu hapshin trut😂🤣

 • Celular Line
  Celular Line13 ditë më parë

  🤣😂🤣🤣😂🤣😂😂🤣😂

 • Ismail Qemali
  Ismail Qemali13 ditë më parë

  Hahahahahaha

 • Lorena Lorii12
  Lorena Lorii1213 ditë më parë

  Hahaha e madhe esht kjo megi 😂😍😍😍

 • Kujtim

  Kujtim

  12 ditë më parë

  E madhe esht 💉💉💉

 • Stefan Disho
  Stefan Disho13 ditë më parë

  Femer me vk skam pare ne jeten time 😔😔😔😔

 • dilara rexhepi dilara

  dilara rexhepi dilara

  6 ditë më parë

  Qka esht vk

 • Stefan Disho

  Stefan Disho

  9 ditë më parë

  @Idajet Gjyriqi po femer vk skam pare

 • Idajet Gjyriqi

  Idajet Gjyriqi

  9 ditë më parë

  Hahahhaha femra spaske par ti stefan

 • HUMOR & INFO

  HUMOR & INFO

  10 ditë më parë

  ADMINISTROJ NJE KANAL ""HUMORISTIKO-INFORMACIONAL"", SHTYPE DHE DO SHOHESH QE JA VLEN TE ME NDJEKESH.

 • GE Ni
  GE Ni13 ditë më parë

  Pfuu far e keqe. Eshte ber shqiptarja si me qen Burdello Rumanie

 • Illyrian King
  Illyrian King13 ditë më parë

  janë mësuar "kta" në rrugët e Italisë... shumë ndërrime të punës që kishin!

 • Leonard Gjoni

  Leonard Gjoni

  6 ditë më parë

  Je çmend me kto rrug të Italisë 🤣🤣🤣 bana shaka

 • Fredi Technology
  Fredi Technology13 ditë më parë

  Te keqen e mendjes moj rehatlliku te ka tkurrur mendjen 🤣🤣🤣

 • Bledar Luta
  Bledar Luta13 ditë më parë

  Jeni tpapam pershendendje Astiri nga gjermania

 • Julian Fier
  Julian Fier13 ditë më parë

  O ropt e moter makina era pordh thot visjan 🥺🥺🥺🥺🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • Julian Fier
  Julian Fier13 ditë më parë

  Ska bo sex zmra qeka pas ftoht 😹😹😹😹😹

 • laureta derhemi sokoli
  laureta derhemi sokoli13 ditë më parë

  E shkreta,,po pyesja veten kush ishte kjo fytyre plastika. Mjere rinia c'modele ka sot.

 • Sara Tamara
  Sara Tamara13 ditë më parë

  Na e shpifet 🤮

 • Andi albania03
  Andi albania0313 ditë më parë

  Fix si keto fshatarkat qe duan xhiro me makina te mira.

 • Rei iOS
  Rei iOS13 ditë më parë

  7:11 makina qe u fut n qender😂

 • Gezim Stroka
  Gezim Stroka13 ditë më parë

  Tu qesh me lot

 • Arti Maka
  Arti Maka13 ditë më parë

  O kisha Laçit 😂😂😂

 • Thomas Carlsa
  Thomas Carlsa13 ditë më parë

  Do i kishte shiju ma shum grosha sikur tkishte cop mish kari mrena

 • Thomas Carlsa
  Thomas Carlsa13 ditë më parë

  Shum vari karin femer kjo.ka munges te theksuar kari

 • Numi basha
  Numi basha13 ditë më parë

  Me Panamera Baci.. Pik Gjaksor Laçjani je...

 • Saimir Canaku
  Saimir Canaku13 ditë më parë

  Tanom kartore kshu esht wdhe nw realitet ajo

 • Daniel Hysi
  Daniel Hysi13 ditë më parë

  Une thash ca kishe, a je kore?

 • Biku Laq
  Biku Laq13 ditë më parë

  Ty megi e din vet ne rresht te vufshin gjith lacianet kurse ty robsh tan laci qift qa ke me gjith gjinin

 • Nona Xp
  Nona Xp13 ditë më parë

  O kisha lacit deka

 • Maria Vasili
  Maria Vasili13 ditë më parë

  Sa kot ku kena arrit cfar plena shohim 👎👎👎👎

 • Gamer 226
  Gamer 22613 ditë më parë

  shikoni makinen ne min 7:12 eshte ajo makina qe humbi kontrrollin ne shesh

 • 7.62x39

  7.62x39

  13 ditë më parë

  A ti je legjend 😂

 • Don Tiku
  Don Tiku13 ditë më parë

  Kjo megi vec per humor nuk esht mund tjet shum e mire per .... se sa per humor i ke ra nqaf i ke ra mundsisht eshe kacavid i ke ra

 • Feki Fejzo
  Feki Fejzo13 ditë më parë

  Ma shpifen thonjt ,sa neveriiiiiiiiiiii

 • Enxhi Kasa
  Enxhi Kasa13 ditë më parë

  Lotttt

 • anna anna
  anna anna14 ditë më parë

  Bised pa kuptim ..idiote

Faqja Tjeter