Fifi - Ma more (prod. by FatjonMiftari)

@ONIMA - smarturl.it/ONIMA
Fifi - Ma more (prod. by FatjonMiftari)
Written by : Fifi - FilloretaRaci
Prod.by : Fatjon Miftari
Video by : Cinematic

Komente

 • Dion Kameri
  Dion Kameri15 orë më parë

  A thu sa her u nal me kajt tu e knu ?

 • adelina sulo
  adelina sulo2 ditë më parë

  suppperrrr

 • krasniqi Anna
  krasniqi Anna2 ditë më parë

  Shum thjesht : Fifi nuk reklamon por kendon!

 • Veriana Bushati
  Veriana Bushati2 ditë më parë

  Ba me dal Fifi i ik lezeti bb

 • Izaura
  Izaura2 ditë më parë

  Super!!!!❤️💋

 • Lela
  Lela3 ditë më parë

  Ksaj i ka ik kosherja bashke me blete 🥺

 • n H
  n H3 ditë më parë

 • seiom jvony
  seiom jvony4 ditë më parë

  Hit ✨

 • hoiy vinosa
  hoiy vinosa4 ditë më parë

  Super super keng

 • dolita windo
  dolita windo5 ditë më parë

  🥺💘

 • K H
  K H6 ditë më parë

  You are the best girl!!!!!

 • Ozan Ismani
  Ozan Ismani6 ditë më parë

  Bravoooo❤

 • seiom jvony

  seiom jvony

  4 ditë më parë

  Të dua Fifi❤️ Je super Artiste

 • Vigan Krasniqi
  Vigan Krasniqi6 ditë më parë

  Mom of Lyrics 🔥🔛🔝

 • hoiy vinosa

  hoiy vinosa

  4 ditë më parë

  Të dua Fifi Je super Artiste

 • DepressedGirlButHappy
  DepressedGirlButHappy6 ditë më parë

  Kete keng po e gjejsha veten po pse vall njerezit e mir duhet me vujt kaq shum apo pse vall si duam ata qe na duan por te gabuarit qe smeritojn dashuri

 • dolita windo

  dolita windo

  5 ditë më parë

  👑🌍💎❤😘

 • Una Tina
  Una Tina6 ditë më parë

  Keta 340 palloshat qe kane bere dislike, jane "shoqet" e ngushta te ish-it te Fifit... 🤭🤭🤭

 • L
  L 7 ditë më parë

  Kete kenge ja ka dedikuar Argjires,sepse ish i dashuri i saje,dj Geek thuhet se e la Argjiren per Dafinen,ne nderkohe Dafina e kishte gjasme shoqe Argjiren,sa turp,e vlersoj Dafinen per talentin qe ka ne muzike,por tja marresh shoqes te dashurin,ska kuptim.

 • Maria Paola
  Maria Paola7 ditë më parë

  Sei unica

 • Esma Bajrami
  Esma Bajrami7 ditë më parë

  Je e madhe te lumte.ajo.goja ❤❤

 • Celina. S
  Celina. S8 ditë më parë

  💘

 • Erisa
  Erisa8 ditë më parë

  Se rrujte trapin😂🦦

 • Melisa Ramadani
  Melisa Ramadani8 ditë më parë

  🥺🥺😞🔥

 • Filloreta Abdullahu
  Filloreta Abdullahu9 ditë më parë

  Fifi bukurosheee e thejesht simpatikee 💙💙💙💙💙💙💜💜💜💜💜💞💞💞💞💞💞💗💗💗💗💗💗

 • Mateo Buzuku
  Mateo Buzuku9 ditë më parë

  Super kenge 😍😍 , turp per ata qe bejn dislike

 • Alushani Bukuroshe
  Alushani Bukuroshe10 ditë më parë

  Super super keng ❤❤🥰🥰👏👏

 • niddg viiut
  niddg viiut10 ditë më parë

  Fifi ti je e vecant zeri yt eshte mrekulli bravo e madhe nena jote duhet te jete krenare qe ka rrite vajz si ti

 • Alma Koni
  Alma Koni10 ditë më parë

  Të dua Fifi❤️ Je super Artiste

 • No
  No10 ditë më parë

  Qysh bre tla pa ndjenja ti po kajshe sa po mujshe

 • Jasemin Ameti
  Jasemin Ameti10 ditë më parë

  👑🌍💎❤😘

 • sokin jon
  sokin jon11 ditë më parë

  Fifi!😍Super muzik!🎶🥺

 • niddg viiut

  niddg viiut

  10 ditë më parë

  Je nje super artiste . Nuk ja vlen futja jot ne bb nejse

 • bilinas mini
  bilinas mini12 ditë më parë

  Bravo Fifi super kenge dhe me plot kuptim

 • mozzik

  mozzik

  11 ditë më parë

  Po mua s me mbeshtet ti

 • Laureta Mulla
  Laureta Mulla12 ditë më parë

  Oh bre ku ka muzik tkqe nga ti forca Fifushe te duaam u shpreblefsh ne big brother me vendin e par 🙏

 • Zeka Antigona
  Zeka Antigona12 ditë më parë

  Fifi bretresh e muzikes je ishalla don zoti tiplocon gjithat deshirat se ike ❤🕊🔥💥💫

 • aldi muka
  aldi muka12 ditë më parë

  Mir shum mir

 • bilinas mini

  bilinas mini

  12 ditë më parë

  U dashurova me kengen qe ne heren e pare qe e degjova.... Por kur arriti tek .....Ti se se rrujte trapin aty u dhje kenga me gjith text

 • Alone king
  Alone king13 ditë më parë

  Bravooooo

 • abbsnn cose
  abbsnn cose13 ditë më parë

  Artiste e pakrahasushme just love every song of her 😍

 • sokin jon

  sokin jon

  11 ditë më parë

  🥺

 • kristina kristi
  kristina kristi13 ditë më parë

  On

 • Sala Mehmeti
  Sala Mehmeti13 ditë më parë

  Bravo kongtarja ma e mir e shqiptaris❤

 • *___**-*
  *___**-*13 ditë më parë

  Sa ka me tu dasht nje pik dashni nga un Kur ta bojn ty njejt qysh ma ke mu Ma more shpirtin Ma degjenerove Qysh e kam dasht kaq shum nje njeri t vyshkun Me duket sikur kte poezi e ke ber per mua Ai ma mori jeten

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  13 ditë më parë

  💚👍

 • *___**-*
  *___**-*13 ditë më parë

  Ma ke qaa tekstin uou

 • Anna
  Anna13 ditë më parë

  Loqk je edhe ne big brother je ma e mira e meriton fitoren je vetvetja ❤️‍🔥❤️‍🔥🌹🌹

 • abbsnn cose

  abbsnn cose

  6 ditë më parë

  Bravo fifi te lumt ❤🔥🔥na ke prek shum

 • bilishu aliss
  bilishu aliss13 ditë më parë

  Proud of you ✨

 • Rajmonda Suli
  Rajmonda Suli14 ditë më parë

  Presim kur të dal nga Bigu si do e titulloj këngën e radhës, "Ma dhe" do ja kushtoj Granitit .

 • Brayan Nurce
  Brayan Nurce14 ditë më parë

  Je nje super artiste . Nuk ja vlen futja jot ne bb nejse

 • Majlinda Shkreli
  Majlinda Shkreli14 ditë më parë

  Shume e bukur 👏👏👏👏

 • wnnalis cioov
  wnnalis cioov14 ditë më parë

  Artiste e pakrahasushme just love every song of her 😍

 • Lira Gernecaj
  Lira Gernecaj15 ditë më parë

  Ma more zemren

 • bilishu aliss

  bilishu aliss

  13 ditë më parë

  s'e rrujte tr*pin

 • Bunny Dora
  Bunny Dora15 ditë më parë

  🥺

 • Ari London
  Ari London15 ditë më parë

  U dashurova me kengen qe ne heren e pare qe e degjova.... Por kur arriti tek .....Ti se se rrujte trapin aty u dhje kenga me gjith text

 • Tërnoci Madh
  Tërnoci Madh15 ditë më parë

  👐🏻🇦🇱 Fifi

 • wnnalis cioov

  wnnalis cioov

  14 ditë më parë

  E bukur esht du bist hübsch mashallah🥰🥰

 • Arbiensa Shahini
  Arbiensa Shahini15 ditë më parë

  Ishalla t'a plotëson vellai i madh me bo naji nje vidjoklip ne big brother vip

 • bodoti qwiu
  bodoti qwiu16 ditë më parë

  Je e madhe loqk🥰brravo👌👏

 • Moni Pinko
  Moni Pinko16 ditë më parë

  Këng palidhje!

 • The KOSOVO
  The KOSOVO16 ditë më parë

  💚👍

 • Ledion Jusufi
  Ledion Jusufi16 ditë më parë

  Quuuueeeeeeeennnnnnnn🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Fixxie Hartmann
  Fixxie Hartmann16 ditë më parë

  Hey fif te deshiroj momente te lumtra ne jet. Mbaje kryt nalt . Tfala nga zvicra keep ya head up 🥰😊😇

 • bodoti qwiu

  bodoti qwiu

  16 ditë më parë

  Se gabon nji kongë mor njerëz 🥰

 • mllop aeet
  mllop aeet17 ditë më parë

  Thjesht adhurimmmm

 • barberendri
  barberendri17 ditë më parë

  Super

 • Luiza Totojani
  Luiza Totojani17 ditë më parë

  Super kenge

 • Françesk Armadhi
  Françesk Armadhi18 ditë më parë

  s'e rrujte tr*pin

 • Din Sulejmanasi
  Din Sulejmanasi18 ditë më parë

  Kengetare e talentuar por njeri negativ

 • hen ko
  hen ko18 ditë më parë

  Kënge e kënduar me gjith shpirt eemicion

 • Eloñ Gj
  Eloñ Gj18 ditë më parë

  kanget e fifit jan gjithmon qetsi shpirti ,, po tash se kena ke Bigu na knaqi shpirtin me kanget e vjetra kur i kendon 🤗🤗🤗

 • Florushe
  Florushe18 ditë më parë

  E bukur esht du bist hübsch mashallah🥰🥰

 • Filloni Një Koleksion
  Filloni Një Koleksion18 ditë më parë

  Bravo Fifi 💝 super kenge dhe me plot kuptim 🤩

 • Loumtouri Tsela
  Loumtouri Tsela19 ditë më parë

  1 million Views for 1 week / Keng me shum dhimbje dhe kuptim how many women's fell broken........

 • Denisa Sala
  Denisa Sala19 ditë më parë

  👏👏🥰🥰 je nje artiste unike

 • Ask to seduce Miss
  Ask to seduce Miss19 ditë më parë

  Kjo pjesa ne fund e mrekullushme bŕavo fif

 • donaldo offiziell
  donaldo offiziell19 ditë më parë

  Gjith kjo muzik e bukur vete e prish me ate s’e rrujte trapin , komplet pa lidhje

 • Eros Cara
  Eros Cara19 ditë më parë

  Se gabon nji kongë mor njerëz 🥰

 • abby hook
  abby hook19 ditë më parë

  Fifi eshte ADELJA shqiptare 👍

 • Meral Ramadani
  Meral Ramadani20 ditë më parë

  Fifi 👏♥️🤩💙🤍

 • Kris Kris
  Kris Kris20 ditë më parë

  Kete kenge ja ka DEDIKUAR ARGJIRES. Kujdes Dafina se mos po ben dhe me ty te njejten gje sic beri me Argjiren, i dashtuni jot.🙂

 • Servis Tosku
  Servis Tosku20 ditë më parë

  Eeeke qaree oo dritee oo ikone e gjalle oo bukuriji...

 • Mandi Kukesi
  Mandi Kukesi21 ditë më parë

  Ke veshur brek o fifi te qite mandi nishtulles

 • zijuiy wttuy
  zijuiy wttuy21 ditë më parë

  E Vetmja Artiste Qe Nk Tregon Pjeset E Trupit Se Na I kan Mrz Muziken. Respekte Fifi E vetmja Artiste Qe Di Te Beje Hite Super 🥰🥰

 • zuygj bnsv
  zuygj bnsv21 ditë më parë

  Super kenge, tekst gjithperfshires

 • Marcio Lucio
  Marcio Lucio21 ditë më parë

  E blejn me lek pasp alb 💵

 • Marcio Lucio
  Marcio Lucio21 ditë më parë

  Une nje gjo spo kuptoj ne shqiperet e shqipenis duam Te behemi kosovan citizen qytetar nuk na pranon kosova Kurse keta kosovaret edhe maqedonas shqp behen shum kollaj quetar te shqiperise

 • zijuiy wttuy

  zijuiy wttuy

  21 ditë më parë

 • Marcio Lucio
  Marcio Lucio21 ditë më parë

  Ore

 • Dajana Metaj
  Dajana Metaj22 ditë më parë

  Bravo fifi me ke prekur thellë ne shpirt je nje artiste e vertet bravo bravo ❤️👏👏

 • zuygj bnsv

  zuygj bnsv

  21 ditë më parë

  Sa ka me tu dasht nje pik dashni nga un.. kur ta bojn ty njejt qysh ma ke bo mu... Sa budall me ty jam tregu un.. Qysh e kam dasht kaq shum nje njeri te vyshkur

 • S. ⚓
  S. ⚓22 ditë më parë

  🖤

 • misuyy fong
  misuyy fong22 ditë më parë

  💓😭☝🙏 Ka zot kush lenden do lendohet nje dit Amin rrespekte nga bledi nga tirona jetoj ne Siena Italy 💓 suksese vazhdo kshu

 • Dea Dea
  Dea Dea22 ditë më parë

  Fiks 5 dit para se te hyje ne bb vip ka menduar per njerzit ti knaqe me muziken e saj BRAVO DASHURI

 • adelina a

  adelina a

  11 ditë më parë

  edhe ta knaq veten pak ma shume gaha i han fifit per neve fort , arrogante ne max 😫

 • Sanije Kelmendi

  Sanije Kelmendi

  11 ditë më parë

  @Ndriqim Mehmeti p

 • Dea Dea

  Dea Dea

  12 ditë më parë

  @Ndriqim Mehmeti Ajo eshte plus

 • Ndriqim Mehmeti

  Ndriqim Mehmeti

  12 ditë më parë

  Ka menduar te beje lek oj dea flaka tdalt hahaha

 • liouy cnny
  liouy cnny22 ditë më parë

  😉😉💥💥😍😍💣💣 the best music

 • Ersi Gugu
  Ersi Gugu22 ditë më parë

  Tekst shum i bukur, me plot dhimbje, ama cdo njeri e ndjen sadopak veten brenda ksaj kenge. FIFI je perfekt dhe mbetesh nji nder femrat ma tmira te muzikes shqip bravo 👏👏👏👏👏👏👏

 • misuyy fong

  misuyy fong

  22 ditë më parë

  Sukseseee

 • eXtreme Official
  eXtreme Official22 ditë më parë

  Ajde fifi big sister althe.info/number/05jAf5yOfaSkmNw/video

 • Kejvin Çika
  Kejvin Çika22 ditë më parë

  Kush esht ketu mbasi fifi hyre ne big brother

 • liouy cnny

  liouy cnny

  22 ditë më parë

  Me ke bere te lotoj Fifush! Mos caj koke, ti je si shpirt..un qe te njoh nga afer e di se cfare ka humb ai person! Je e mrekullueshme! Dhe ti ben Art! 😊🥰🥰🥰🥰🥰🔥🔥🔥🔥

 • Mondi Mimoza
  Mondi Mimoza22 ditë më parë

  Super keng i adhuroj te gjitha kenget e tua ❤💎👑🔥🌹

 • DYO ALPHA - δυο αλφα - Cretan olive oil
  DYO ALPHA - δυο αλφα - Cretan olive oil22 ditë më parë

  se ti se rrujte trapin ..............

 • Valdet Curri
  Valdet Curri22 ditë më parë

  Kenge e bukur fifi bravo suksese

 • laskin riubn
  laskin riubn23 ditë më parë

  Bravo Fifi.. Impresionante si gjithmon 👏 .. Qysh e kam dasht kaq shum, nje njeri te vyshkun.. 😔😔

 • Ressa Hajrizi
  Ressa Hajrizi23 ditë më parë

  Gjith tu vujt kjo fifi qite naj kong bre ma happy 😜😜

 • Anjeza Prendi
  Anjeza Prendi23 ditë më parë

 • Stella Kamberaj
  Stella Kamberaj23 ditë më parë

  Sa ka me tu dasht nje pik dashni nga un.. kur ta bojn ty njejt qysh ma ke bo mu... Sa budall me ty jam tregu un.. Qysh e kam dasht kaq shum nje njeri te vyshkur 😭

 • Stella Kamberaj

  Stella Kamberaj

  23 ditë më parë

  @laskin riubn ekzaktesisht ku e lexove ??

 • laskin riubn

  laskin riubn

  23 ditë më parë

  Me ate “se rrujte trrapin” e dhive fare 🤣

 • Tania Xhilaga
  Tania Xhilaga23 ditë më parë

  Je shume love fifi 😍😍

 • erjona onjea
  erjona onjea23 ditë më parë

  💥💥🤲🤦‍♀️💖💖

 • annag cocl
  annag cocl23 ditë më parë

  ❤❤❤🥺💋 super hit suksese fifi❤❤❤❤🙈🥺💋💋🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺🥺

 • arsim topalli
  arsim topalli23 ditë më parë

  E pa zavendesushme Fifi je Nummer 1

 • Gerti Lika
  Gerti Lika23 ditë më parë

  Super Muzikë

 • Xh Be
  Xh Be23 ditë më parë

  Sukseseee

Faqja Tjeter