Portokalli, 6 Qershor 2021- Kapo - Hekri - Melamini ( Surpriza e Hekuranit )

Cabaret Show "Portokalli"- Sezoni 35 Programi "Portokalli" është spektakli më i madh i humorit në Shqipëri. "Portokalli" nuk ka të bëjë aspak me agrumin e njohur "portokalli", por me ngjyrën portokalli të semaforëve të rrugës. Kjo lidhet me realitetin shqiptar i cili shpesh duket si një makinë e ndaluar në një semafor të mbetur me ngjyrën portokalli, gjë që nuk e lejon as të shkojë përpara e as të kthehet mbrapa. Personazhet e Portokalli janë njerëz të mbetur pikërisht këtu, në këtë pikë kritike, me hallet e tyre të përditshme, të cilët, sic ndodh në një kryqëzim rruge, përballen me fatet e njëri-tjetrit. Çdo të diel, Ora 21:00 në Top Channel.Prezantuar nga Salsano Rrapi, Fjoralba Ponari..

Për më shumë vizitoni: top-channel.tv/

Subscribe to "Top Channel" on ALthe Channel for NEWS and TV

Shows HERE: bit.ly/2Y15KwK
For more content from click HERE: www.top-channel.tv
Like Top Channel on Facebook HERE: bit.ly/2FglWTs
Follow Top Channel on Instagram HERE: bit.ly/2uaYG2U
Follow Top Channel on Twitter HERE: bit.ly/2TJndeH

Komente

 • Mike The Right One
  Mike The Right One6 orë më parë

  Ylli baka me ze fallco

 • Aurora Malsia
  Aurora Malsia9 orë më parë

  Nese doni te beheni pjese e udhetimit tim, per te humbur kg ne menyre te ndergjegjshme dhe pa u zhgenjyer, me ndiqni ne Aurora Malsia, kanali nga ku po ju shkruaj. Hapat e mia jane te ngadalta, por te suksesshme. Duke pasur dhe nje background nga stomatologjia, e kam vizionin me te qarte se cfare ndodh dhe me shendetin e gojes gjate nje diete. Here pas here do te jap dhe informacion mbi higjenen orale.

 • Benart Pero
  Benart Pero14 orë më parë

  Hallall kapo Melamin Berati

 • Jimmy Falcone
  Jimmy Falcone18 orë më parë

  kot fare..!!

 • Shiri Copani
  Shiri CopaniDitë më parë

  ,dobet

 • IRENA Irena
  IRENA IrenaDitë më parë

  Jeni yjet e portokallis....

 • Velmishi Toni Fatjon
  Velmishi Toni Fatjon2 ditë më parë

  Po te ishte publiku plote me njerez cdo behej kur hyri Ylli baka 😯😍😍

 • Arnando Troksi
  Arnando Troksi2 ditë më parë

  TLUTEM FJFHJR

 • Dimitri Kod
  Dimitri Kod2 ditë më parë

  Humor kot.Keni mbaruar

 • Djemte e Pasifikut The Pacific Boys
  Djemte e Pasifikut The Pacific Boys2 ditë më parë

  respekte

 • Irini Bufi
  Irini Bufi3 ditë më parë

  Laraske e sektorit 😂😂😂😂😂

 • Eliad Mance
  Eliad Mance3 ditë më parë

  Ylli me kte keng i ke ven kapak o ylli i jugut

 • Albanaro Albanaro
  Albanaro Albanaro3 ditë më parë

  Gocat e shiz on top

 • ff mikel ff mikel
  ff mikel ff mikel3 ditë më parë

  Nena💝❤❤💟💟

 • Erlind Xhepa
  Erlind Xhepa3 ditë më parë

  Nena o zemra ime❤❤

 • Erlind Xhepa
  Erlind Xhepa3 ditë më parë

  Po qaj

 • Erlind Xhepa
  Erlind Xhepa3 ditë më parë

  Kenga e nenes❤😣

 • Milot Gashi
  Milot Gashi4 ditë më parë

  Yelli

 • Luftar Cili
  Luftar Cili4 ditë më parë

  Skeni me gje per te qeshure kote ja fusini tani vete llafe kote mi kote keni

 • Maria
  Maria4 ditë më parë

  Sa hyri Ylli respekti im shkoi 100😸✨

 • maimadhikingvend Mataraj
  maimadhikingvend Mataraj5 ditë më parë

  Respekt ju👑👑👑👑👑👑🔥

 • Carlito Hoxha
  Carlito Hoxha5 ditë më parë

  I o bylys me ze bili

 • Carlito Hoxha
  Carlito Hoxha5 ditë më parë

  Sa e embel ato te treja

 • Carlito Hoxha
  Carlito Hoxha5 ditë më parë

  Almost all te gjith you

 • Rw Paradox PubgM

  Rw Paradox PubgM

  5 ditë më parë

  feride

 • mario mario
  mario mario5 ditë më parë

  E vetmja arsye pse shof portokallin jan gazi flori dhe kt aktorin qe ben kapon dhe xhoda kta e mbajn portokallin

 • ENDRITI
  ENDRITI5 ditë më parë

  Jeni legjenda

 • ENDRITI
  ENDRITI5 ditë më parë

  Ahahahaha jeni te papare

 • Ari Bani
  Ari Bani5 ditë më parë

  Freeee1🔥🔥🔥🔥

 • Mari Maria
  Mari Maria5 ditë më parë

  Romina ben me shum per kte pune se ajo tjetra rri sikur e kan sjell me zor 😂

 • Lorenco Lorenco
  Lorenco Lorenco5 ditë më parë

  ti je legjenda kenges te jugut o ylli po me kengen e nenes e je vulose fare

 • Lata Saraci
  Lata Saraci6 ditë më parë

  Te lumt goja Ylli Baka

 • Erisa Vranozi
  Erisa Vranozi6 ditë më parë

  Mire te ngjosh këtë artist sic është Ylli Baka sesa të ngjosh burri wok ❤️🥰

 • Selma Kotoraj
  Selma Kotoraj6 ditë më parë

  Shum e bukur po ja mori telefonin kapos 😂😂

 • Jurgen Kabilo

  Jurgen Kabilo

  Ditë më parë

  Epo shoku i Hekurit. Ai e solli 🤣🤣🤣🤣

 • Nexhi Mango

  Nexhi Mango

  4 ditë më parë

  Po e pame😅🤣😅🤣😅🤣😅🤣

 • Gazmir Mema
  Gazmir Mema6 ditë më parë

  Fjal shpirti ka kjo keng

 • L London
  L London7 ditë më parë

  Super

 • amazon prime
  amazon prime7 ditë më parë

  Njeri me mjeshter se tjetri bravo cuna

 • Elton Daily
  Elton Daily7 ditë më parë

  🇩🇪Mësoni gjuhë gjermane nga kanali ynë.

 • FF GOKU
  FF GOKU7 ditë më parë

  iku telefoni i kapllanit te xhepi i yllit

 • Liljana Ceci
  Liljana Ceci8 ditë më parë

  ❤️🥊🔫🤣😭

 • Jozef Comuku
  Jozef Comuku8 ditë më parë

  Ylli je yll 🇦🇱🇦🇱

 • Agron Dolla
  Agron Dolla8 ditë më parë

  Kurr se kisha degju kaq me vemendjen starin wow verte nje ze legjend

 • Loku 》
  Loku 》8 ditë më parë

  Super Like 👇

 • Katerina Kati
  Katerina Kati8 ditë më parë

  Ylli baka

 • Riza Collaku
  Riza Collaku8 ditë më parë

  Nuk shifet portokalli pa kto 3 tjeret bojn humor nga zori humor karaxhoz me marr rrogen

 • ALDO VRAPI VRAPI ALDO
  ALDO VRAPI VRAPI ALDO8 ditë më parë

  BRAVO YLLI

 • Anila Bermeta
  Anila Bermeta8 ditë më parë

  Yll yll super

 • Klaus 12

  Klaus 12

  8 ditë më parë

  Bravo

 • Joker Agent
  Joker Agent8 ditë më parë

  A mor bir te keqen nena sa like shkojn per nenat shqiptare

 • Cledio Kledio

  Cledio Kledio

  4 ditë më parë

  Po

 • Ann Annn
  Ann Annn8 ditë më parë

  Super pjes

 • Elsi Dika
  Elsi Dika8 ditë më parë

  Super keng Bravo ..

 • Luiza Hasa
  Luiza Hasa8 ditë më parë

  Te lumte goja o Ylli Baka, te gjitha kenget jane te bukura, por kjo e nenes eshte perle fare, bravo dhe ju cuna te portokallise

 • AM'ARILDO ALB
  AM'ARILDO ALB8 ditë më parë

  4 legjenda ne skene

 • Xheldi Vasku
  Xheldi Vasku8 ditë më parë

  Bravo

 • Klaus 12
  Klaus 128 ditë më parë

  Shume bukur e kendove

 • Albano Lico
  Albano Lico8 ditë më parë

  Te lumte ajo goje Ylli Baka zoti te bekofte

 • ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣
  ANTIPATREA 2⃣4⃣0⃣0⃣8 ditë më parë

  Gjith bukurin e prishin duartrokitjet fallco!!!!

 • 6371 official
  6371 official8 ditë më parë

  Legjendat 🧿🧿🧿🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • lule lulee
  lule lulee8 ditë më parë

  Ylli esht i madh

 • lule lulee

  lule lulee

  7 ditë më parë

  @Kujtimcapja Kujtimcapja un apo ti se nuk e kuptova

 • Kujtimcapja Kujtimcapja

  Kujtimcapja Kujtimcapja

  8 ditë më parë

  Paske pir

 • Labor Libri
  Labor Libri8 ditë më parë

  Bravo.ju jeni aktora jo ermal pithropi

 • five stars
  five stars9 ditë më parë

  🔥 💥💥

 • Planet Earth
  Planet Earth9 ditë më parë

  Hallall

 • Amstel Heineken
  Amstel Heineken9 ditë më parë

  Çuna jeni👌👏👏🤣🤣🤣🤣🤣🤣

 • ff overdoza
  ff overdoza9 ditë më parë

  Bravo

 • Spartak Sina

  Spartak Sina

  9 ditë më parë

  Humor pa shije Vari topet;

 • Jacek Wolf
  Jacek Wolf9 ditë më parë

  2 gjigandët e portokallis

 • Ernesto Che Guevara

  Ernesto Che Guevara

  7 ditë më parë

  @°°PA○LA°° 2 se njëri është pra 🤣😂😂🤣

 • °°PA○LA°°

  °°PA○LA°°

  8 ditë më parë

  3 legjendat e portokallis !!!!!

 • sebiano 1
  sebiano 19 ditë më parë

  O CA legjenda Jeni me te Miret historik te portokallis Jo si zgjebsat bess ciksi e ermal mamaqi

Faqja Tjeter