‘O Mato, pse ike o shpirt, ç’na bërë’ e ëma përcjellë fëmijën në banesën e fundit mes lotëve

Argëtim


8-vjeçari Mateo Vasiu është përcjellë ditën sot për në banesën e fundit pasi u vra në mënyrë makabre nga fqinji i tij Klodjan Çalamani.

Me lotëve, ulërimave dhe ngashërimeve trupi i të voglit ka dalë nga shtëpia e tij përmes kortezhit për t’u prehur në banesën e tij të fundit.

Mamaja e tij, të afërt dhe familjarë, të lënduar dhe mbytur nga dhimbja, nuk pushonin së qari teksa thërrisnin emrin e Mateos së vogël.

Komente: 193

 • altin aliraj
  altin aliraj8 ditë më parë

  ta marrin varin litare kete mostern pedofile vrau femijen 8 vjece ngushellime familjes

 • altin aliraj
  altin aliraj8 ditë më parë

  nje cendure vrasin nje femije 8 vjece marrin djekin me bezine sheshin e fierin shikojne njersit djekien ti spikopati cnendure vrasesi femijes 8 vjece

 • Alma Shima
  Alma Shima8 ditë më parë

  Mateo sa shum na trishtove te gjitheve 😥😥😥😭

 • Rosa Gjepali
  Rosa Gjepali10 ditë më parë

  Ngushëllime zoti ju dhent forc ta perballoni kete dhimbje te madhe😭😭

 • Vjollca Dardhanjori
  Vjollca Dardhanjori12 ditë më parë

  Ngushllime familjes ai engjell qofte lule ne parajse ,shpresoj te dalin e verteta e kesaj vrasje pse e vrau kush ishte shkaku arsyja qellimi cfar dinte pse ju pre fjala ne goje , shume dilema pse pse pse shpresojme per shpirtin e ati engjelli te dalin e verteta !!

 • fatjona Tula
  fatjona Tula12 ditë më parë

  Tmerr i vertet 😔😰😰😰qa bahet keshu more aman 😰

 • Shqiperia K
  Shqiperia K12 ditë më parë

  Na u këput shpirti për këtë ëngjëll!! Pse more dorë tharrë ja u shkëpute shpirtin nga vëndi!!??? PSE…PSE…PSE??????????😡😡😡

 • Edison Bilbilaj
  Edison Bilbilaj12 ditë më parë

  😭😭😭😭

 • Adrian bajrami
  Adrian bajrami12 ditë më parë

  Alllau ja lecoft ket dhimmbje madhe ishalla allau gjenet na takon meat po aq poshtor aj manjak emitu djalin oaj do ka pak pre valla ozot hekja dhmbjen familes sdi qka them une jam mersit shum 🙏🙏🙏🥀🥀🥀😭😭😭😭🇽🇰😥😥 pershendejte nga macedonia vllezer

 • Vani Tafani
  Vani Tafani13 ditë më parë

  Ngushullime familjes O zot mos e perjetovt as hasmi dicka te till 😭😭😭😭

 • sp
  sp13 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭🤲🤲🤲🤲

 • USA
  USA14 ditë më parë

  Dënim me vdekje për psikopatin.Zoti e mallkoftë në këtë dhe në jetën tjetër.Ky vrasës që vret fëmijë është vetë djalli prandaj nuk meriton aspak mëshirë.

 • Neri Nera
  Neri Nera14 ditë më parë

  😭😭😭😭

 • Paviola Hoxhaj
  Paviola Hoxhaj14 ditë më parë

  Zot sa gjynah

 • irini kerimi
  irini kerimi14 ditë më parë

  Nje. lule. e. bukur,,,Si. nje. lastar,,,,U. keput. nga. nje. barbar,,,CHke. moj. moter,,,CHke. moj. nene,,,Qe. nuk,,,,mbahesh. dot. ne. kembe,,,,,CHa. halli. madh. moj. te. ka. zene,,,,,,Kerkoj. drejtesi,,, te. plote,,,,nga. gjykata. e. larte

 • Monda Monda
  Monda Monda14 ditë më parë

  O zot cfare dhimbje esht ne duhet te bashkohem te gjithe si populle qe ta djegim ket moster qe te nxojne mend te tjeret se nuke ndalet me kaqe ky krime ngushllime familjarve zoti ju dhent zaber e durime ishalla se ne ket moshe kame femin time ma keput shpirtin

 • Brazil Sokrates
  Brazil Sokrates14 ditë më parë

  Hajde te hengshin qent degjove degjova thuaj o shtaz me fytyr njeriu

 • CR7
  CR714 ditë më parë

  Ti qe e vrave As ne boten e 7 mos gjefsh rehat Zoti ta beft jeten ferr kudo qe te shkosh o ca te them Vtm tme len tek per tek me ty Po ca skam per tber Mishin me krip do ta mbush Horroorr do bej me trupin tat atr qe i bere ati fmije po i gjall Do ti pres krahet e kembet Ngushellime familjes Sidomos nenes e babes Ju a lehtesoft i madhi zot dhimbjen amin I ndrift shpirti ne parajs amin

 • Vilson Abazaj
  Vilson Abazaj14 ditë më parë

  Digjini shtepin ishalla ate klodian i rend rrufeja e u befsh pluhur

 • Arjela Koka
  Arjela Koka14 ditë më parë

  😢😢😢😢😢😢😢😭😭

 • Arjela Koka
  Arjela Koka14 ditë më parë

  Na e coptove zemren o mato zoti ju dhaft forc familjes

 • erigent backa
  erigent backa14 ditë më parë

  Po po po hata e madhe gjynaf si ai qe ishte cun i ri u fut dheut. Po edhe familja tashi . Me vjen shum keq se kam femije vete. Ngushellime familjes dhe nga ana jone qe jemi ne Australia. Dhe ate qe e beri kete me varje ne mes te qytetit.😢😢😢

 • Agim Klanxhi
  Agim Klanxhi15 ditë më parë

  Ngushellime familjes

 • Agim Klanxhi
  Agim Klanxhi15 ditë më parë

  Shtete kurve qe eshte bashke me krimin qeveria duhet te ike

 • Shijaksi Milano
  Shijaksi Milano15 ditë më parë

  kur ta mer zoti esht dhurat prej atij . por ne te tilla raste . jan shum tpasheruara plaget .

 • Toti Alb
  Toti Alb15 ditë më parë

  Qofte nje lule ne Xhehnet ❤ vogel.Allahu i dhashte force familjareve ta perballojne kete dhimbje,Ate kriminel duhet varur.

 • Albert Hyseni
  Albert Hyseni15 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😰😰😰😰😰😰

 • Doro Saraj
  Doro Saraj15 ditë më parë

  O zot jepi forca asaj familje ta kaloj këtë dhimbje kaq te rend .O shpirt i vogel çfar tmeri ka par 😪😪😪😪😪😪😪 mallkim dhe zhdukeni atë monstër

 • Lousqhew Arotus
  Lousqhew Arotus15 ditë më parë

  Kallne more qitni benzin edhe let perzhitet perkadal,,a mytet more ni fmi .allah ndor tande,fmi me.myt ozot teper poman nket tok

 • Nisi Lala
  Nisi Lala15 ditë më parë

  Zot leju ment ne koke rrezik me ju ik truri nga dhimbja

 • Elsa Dula
  Elsa Dula15 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Julian Troksi
  Julian Troksi15 ditë më parë

  Sh gjynaf po do ju lutesha juve si media e gjith media te tjera mos te publikonin pamje te tilla

 • Bxalba
  Bxalba15 ditë më parë

  Cfare hallit per ato prind zot mos ja qo kuj 🤲🏻 Cfare lesh qeverie kemi ne ? O zoti kryeminister. Cfare pret ma ? E dim qe fmia juaj jan te sigurim nga bodyguard e tuaj e nuk I prek kush , po vendoseni vendin ne shpirtin e asaj nene 😢 ju jeni qelbesira nuk ju dhimset as kush peveq vetes tuaj … Shpresoj mos ta provoni dhimbjen e nje femije qe rrahet , ose perdhunohet , siq ndodh shpesh dhe me fatalja te vitet … Heaven Gain an angel 👼🏻

 • Ina Sagichnicht
  Ina Sagichnicht15 ditë më parë

  Past shku shpirti ne paqe e zoti u kujdest per ty se nje qelbsir ta mori jeten 😭😭😭😭😭

 • Qefsere Atuli
  Qefsere Atuli15 ditë më parë

  O Zot sa dhimbje e madhe per familjen Allahu me Xhenet e shperblevt e vrasesi ta merr denimin e merituar

 • NBMS 1
  NBMS 115 ditë më parë

  Sa shum hijena kish pas kja shqiptari...!😣 Zoti ju dhasht durimin vertet humbje e madhe

 • Lola Ymeraj
  Lola Ymeraj15 ditë më parë

  O na keputi shpirtin

 • Tullio Sanremo
  Tullio Sanremo15 ditë më parë

  Vriteni qenin mos e lini te gialle gjyna per kete familje ska fjal po vriteni mu ne mes te qytetit !

 • Edmond Kola
  Edmond Kola15 ditë më parë

  Zoti e paste fale kete femi te vogel

 • **** B***
  **** B***15 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭

 • Alisa Maloku
  Alisa Maloku15 ditë më parë

  Sa vjeq ka qen 🥺🥺🥺

 • Edlira Shkurti
  Edlira Shkurti15 ditë më parë

  Ngushellime familjes 😭😭

 • Ble Art
  Ble Art15 ditë më parë

  O zoti e shkatrroft jarabi at kriminell😥😥😥😥😥cfar dhimbje o zot 😪😪😪😪😪😪Ngushllime Familjes

 • Ardit Brisku
  Ardit Brisku15 ditë më parë

  😢😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Blerina Sejdiu
  Blerina Sejdiu15 ditë më parë

  A ka shtet nat ved vrasje per dit a i shohin familjaret qfar merzie su mujn me kan qet ata qe udhheqin at ved zoti i shkatrroft ata te pa shpirt

 • suzana sinani
  suzana sinani15 ditë më parë

  🥲🥲🥲🥲🥲🥲🥲

 • L B
  L B15 ditë më parë

  O biri nenes o diall evlat qe na hodhe zhivan te tera nenat po qain na ke prekur rend na ke ber te mos rrim ne kemb, se ti ishe nje femij qe doie te jetoje me nen e babe te gezoie jemi larg more bire e ky lajm me shum jemi nxire e kure te kthem ndonje her do vi qe te te gjei do me pyesen si do te njo,do te njo mor bire se atie ne parais do jesh ylli me e ndritir doiesh i math e i rritur nje trendafil te bardh do mbeshtes mbi varr dhe do te them ca fial o engjell ,e yll ndrico pak se prindrv te tu u mer zemra flak 😭( ate kreminelin e varrosni te gjall ate ndyresir qe vrau nje femij)

 • Flora Lleshi
  Flora Lleshi15 ditë më parë

  i yll i vogel. Ngushellime familjareve te tij.o zot sa gjynaf si do jetoje mami e babi i vet pa fmine.Zoti ju dhafte forze. te rroni vete.🙏😭😭😭😭😭

 • Flora Lleshi
  Flora Lleshi15 ditë më parë

  i yll i vogel. Ngushellime familjareve te tij.o zot sa gjynaf si do jetoje mami e babi i vet pa fmine.Zoti ju dhafte forze. te rroni vete.🙏😭😭😭😭😭

 • ergi xhesi ergi xhesi🕋❤
  ergi xhesi ergi xhesi🕋❤15 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭💔💔💔💔💔💔💔💔💔

 • Jetmir Demajili
  Jetmir Demajili15 ditë më parë

  O zot mjera Nana vet dhe babai

 • Elisa Muskaj
  Elisa Muskaj15 ditë më parë

  Amin o zot

 • Aleksander Marku
  Aleksander Marku15 ditë më parë

  Ngushellime familjes per kete humbje te madhe

 • Roland Kuqi
  Roland Kuqi15 ditë më parë

  Ah zemer vogel ti shko me dhimbje ne moshen e Vogel. Shpirti ne paqe.. ah sistem I xhaxhit ku je

 • Reis Tema
  Reis Tema15 ditë më parë

  Oh zot çfar dhimbje oj zot 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Agime Muça
  Agime Muça15 ditë më parë

  O zot engjëll pa fjalë

 • Dafina Malaj
  Dafina Malaj15 ditë më parë

  Ngushellime familjes u prehsh ne paqe 💖e vogel 😭😭💔🌹

 • ANISA
  ANISA15 ditë më parë

  Sa shume dhimbje o Zot 😭😭😭😭😭Zoti ju dhasht saber e qoft i xhenetit ❤❤vogel.😭😭😭

 • Vera Bengu
  Vera Bengu15 ditë më parë

  Pushoft ne paqe .dhimbje e madhe

 • Rrushdi Muca
  Rrushdi Muca15 ditë më parë

  Ah medet cfar dhimbje 😥😥😥

 • Aterda Aterda
  Aterda Aterda15 ditë më parë

  ENGJELL O BIR PUSHOFT SHPIRTI O ZMR E VOGEL 😢😢I MORE ME VETE DHIMJET O BIR

 • Ernest Hamitaj
  Ernest Hamitaj15 ditë më parë

  Ku eshte shteti te pushkatoin kriminelin

 • Sulioti
  Sulioti15 ditë më parë

  O sa .gjynah ...një dicka do t'i kerkoja zotit te me linte nje her vete .10 minuta me kete ...vemjen . 10 minuta ....do t'i nxirja syt nga vendi dhe do t'a lija te gjall ....

 • Arian Zekolli
  Arian Zekolli15 ditë më parë

  Ngushellime familjes zoti ju dhasht gajretin se shuuum edhimshme 😭😭😭zoti ne xhenet e qoft enxhellin e vogel amin🤲 e ai qe beri krimin zoti e denoft ne ket bot dhe ne boten tjeter

 • Nino Brada
  Nino Brada15 ditë më parë

  Ngushllimje familjes. 🙏🙏🙏

 • italia
  italia15 ditë më parë

  Me plasi mua zemra jo asaj nene qe i iku drita syve...😭😭😭

 • Manekan Manekan
  Manekan Manekan15 ditë më parë

  Nje dhimbje qe i ka kaluar kufijtë e imagjinatës mostra si i beri dora nje vogelush si mund ta lëndonte nje te rritur dhe hakmarrja brutale si ne mesjete mallkuar qofshe o shpirt kazem marte hake zoti u presh ne paqe vogelush

 • blue beach
  blue beach15 ditë më parë

  Zot qfare dhimbje e shkreta nënë😢,u prehsh ne paqe vogelush😢

 • Liridona & Besnik
  Liridona & Besnik15 ditë më parë

  O zot nimoj at dhibje lehtoja e at maskran vareni 😭😭

 • vio Gr
  vio Gr15 ditë më parë

  O Zot i Madh cfare dhimbje 😭😭😭😭😭

 • Alma Beqiraj
  Alma Beqiraj15 ditë më parë

  Ngushellime

 • Arta Cani
  Arta Cani15 ditë më parë

  Fluturo për në botën e paqes o engjëll sepse kjo bot mizore ta preu jetën bashkohu me yjet

 • Fehmi Javori
  Fehmi Javori15 ditë më parë

  O zot nuk po imbajm dot lotet ,o zot ca makabre o zot denoje vrasesin ne kete jet e ne ate bot tjeter .

 • Edi Pervataj
  Edi Pervataj15 ditë më parë

  mbyteni ne burk .ooo te burgosun. myteni ate mut pz.

 • Bobi Hysaj
  Bobi Hysaj15 ditë më parë

  Na coptuat zemrën skam fjal vetem dhimbje për familjen 😞😞

 • Gert Coku
  Gert Coku15 ditë më parë

  Ska gjo ma tkeqe se kjo qe i ka ndodh ksaj familje ....Zoti ju ndihmoft

 • Anxhela Uruci
  Anxhela Uruci15 ditë më parë

  O zot po qajmë e po na dhemb ne shpirti për engjëllin e jo më ajo nënë që r rriti e lindi 😭😭😭😭

 • Mondi Hima
  Mondi Hima15 ditë më parë

  Ngushellime familjes😭😭😭

 • Edi eduard
  Edi eduard15 ditë më parë

  Zoti i forcoft familjaret ,ska dhimbje me te madhe 😪😪😪😪😪😪😪Mateo u prefsh ne pace ENGJELL I vogel😪😪😪

 • Valbona Hasaj
  Valbona Hasaj15 ditë më parë

  Nuk e di me ca po behet por di te them se per kta njeres duhet denim me vdekje se atje ne burg do haj e do pi per qejf se nuk esht nga ata qe do e brej ndergjegja

 • Blerina Lika
  Blerina Lika15 ditë më parë

  Ngushllime familjes! Nje perqafim per kete nene qe te kepute shpirtin nga dhimbja e saj😢😢. Ai moster vujte per se gjalli se denimi nuk eshte asgje. 🤮🤮🤮

 • Besmir Brahimaj
  Besmir Brahimaj15 ditë më parë

  O perendi cna kepute shpirtin o engjelli vogel ..mos o zot mos.ngushëlime familjes ..skam me fjal 😭😭😭😭😭😭

 • Florian Shquti
  Florian Shquti15 ditë më parë

  Allahu e meshiroft dhe e takofshit ne xhenet inshalla 🤲

 • Emi💜Noemi

  Emi💜Noemi

  12 ditë më parë

  😭😭😭😭😭🕊🧚🏼‍♂️🌼💐🤲🤲🤲

 • Violeta Abedinaj
  Violeta Abedinaj15 ditë më parë

  Jepu force o zot familjarve dhe vareni mostren mos e mendoni d'y here

 • Rita Dhrami
  Rita Dhrami15 ditë më parë

  Te mos kete meshire per ate monster. Te digjet me benzine, te shikoj cdo te thote dhimbje.U prehte ne paqe ai engjell s'ka fjale ngushelluese per familjen. Zoti u dhente durim 🙏🙏🙏🙏🙏🙏♥️

 • Geri Rey Trebicka

  Geri Rey Trebicka

  15 ditë më parë

  Ky e do sic beri nje komshiu im ketu ne Meksike, i vajti nje barbon ia perdhunoi gruan dhe ia vrau bashke me dy femijet, dhe komshiu kur e kapi, ia preu me sharre elektrike kembe e duar, derisa ai kafsha vdiq . . Dhe komshiu as nuk vajti ne burg fare, i kane dhene arrest shtepie vetem per 1 vit . . Kjo eshte drejtesi o flori, jo drejtesia e dhjere shqiptare

 • Sofia Xysos
  Sofia Xysos15 ditë më parë

  Ngushellime familjes o qeveritare,deputet duhet te jeni ne vendin e failjareve vetem 5 minuta qe te vini ligjin e varjes e te pushkatimit

 • Flutura Kurani
  Flutura Kurani15 ditë më parë

  Ngushellime familjes per humbjen e djalit te te tyre nga dora e atij krimineli nga i pashpirti nga manjaku nga mostera vetem njeri nuk i thon ketij lloj kafshe i pa llogjikshem e gjak pires ,te varet me koke poshte ti pritet mishi e ti mbushrn plaget me kripe ,se plaga e asaj nene e atyre prinderve qe mezi e rrisin femijen e tyre igezoj i madhi Zot e ju a fal ne jeten,del nje plere nje kriminel nje ordiner qe i ka te gjitha te keqijat e kesaj bote ja vret e japret e i merr jeten femijes si kur te mos ishte fare,ku eshte ligji ku eshte ku shteti ku eshte kush eshte ai qe mbyll plaget e dhimbjen e famijareve te djalit u prehesh ne paqe or biri i asaj nene ,marrte hake zoti tek ajo plere qe te. mori jeten Ty o engjel i vogel ishe nje gonxhe or bir u celsh ne perjetesi e lulezofsh ne perjetesi atje larte ne frontin e te madhit ZOTE,ju shkrojta perzemersisht e me dhimbjen me te madhe me sinqeritet me dhemb shpirti se jam nene vete e dy djemeve ,

 • Deni Rindi
  Deni Rindi15 ditë më parë

  Qiani motren pedofilit masakroeni o shtet plerash si mor e vret nje engjell o ty te qifsha ate motren ajd se do ta qim mir motren atie ne burg po he

 • Jetoj-me-shpres
  Jetoj-me-shpres15 ditë më parë

  he zot forcoje at nan te shkret si do e kaloj kte dhimje kuku😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 • Sicilia Palermo
  Sicilia Palermo15 ditë më parë

  Ikni mor me ato kamera leni ne dhimbjen e vet

 • Mondi Rama
  Mondi Rama15 ditë më parë

  😟

 • bina mimi
  bina mimi15 ditë më parë

  😭😭😭😭😭😭

 • Ria
  Ria15 ditë më parë

  😥😥😥oh zot te lutem jepi durim dhe forc familjes ,shum e rende oh zot😥

 • ERA
  ERA15 ditë më parë

  Per c'fare i jepni kto pamje o portale kazan ,lereni familjen e gjore me kte dhimbje te madhe qe ka .Zoti i dhente force.per ta perballuar

 • Alehandro Alickolli
  Alehandro Alickolli15 ditë më parë

  Ju dhente forxe zoti

 • Lival
  Lival15 ditë më parë

  😭😭😭

 • Loris Gjyli
  Loris Gjyli15 ditë më parë

  Ngushellime familjes o shpirt i Vogel qendro lart ne qiell edhe na ruan nga lart o zemra Vogel .ATI pedofilit torture cdo dit deri sa te vdesi avash avash

 • Teuta Oguz
  Teuta Oguz15 ditë më parë

  Aj kriminel shfar gjege ju qiti shfar faji ka pas fmia shum e rend gjyna ngushllime

 • Ardit Cubi
  Ardit Cubi15 ditë më parë

  Ooooo Zot çfar halli ku eshte shteti e i vrafte Zoti qe po vdesin njerezit si qent e rrugave jetojme ne shqiperi ku shteti eshte per tok

 • Emiljano Pipero
  Emiljano Pipero15 ditë më parë

  O zot cfr dhimbje e madhe couni o njerez couni ne protesta ... keto shikoni mos u merni me politik te varet ne mes te fierit mos prisni me

Faqja Tjeter