‘O Mato, pse ike o shpirt, ç’na bërë’ e ëma përcjellë fëmijën në banesën e fundit mes lotëve

8-vjeçari Mateo Vasiu është përcjellë ditën sot për në banesën e fundit pasi u vra në mënyrë makabre nga fqinji i tij Klodjan Çalamani.
Me lotëve, ulërimave dhe ngashërimeve trupi i të voglit ka dalë nga shtëpia e tij përmes kortezhit për t’u prehur në banesën e tij të fundit.
Mamaja e tij, të afërt dhe familjarë, të lënduar dhe mbytur nga dhimbja, nuk pushonin së qari teksa thërrisnin emrin e Mateos së vogël.

Komente: 194

 • Selvie Metko
  Selvie Metko

  Rest in peace angel😭😇

 • Tatjana Tatjana
  Tatjana Tatjana

  Ngushellime familjes

 • Elia L.
  Elia L.

  O Zot nuk me hiqet nga mendja, o zemra vogel ti ,sa keq per nene tende çfar po i vuan shpirti😢😢😢😢 . O Zot na ruaj femijet😭😭😭

 • Miranda Lipe
  Miranda Lipe

  dhimbje e madhe, kur nje nene qan birin, eshte e paharrueshme edhe kur 🙏 i merr prane, jo te vritet nje engjell nga dora e nje monstre, mos u sprovofte nena me humbjen e femijes ❤️nuk mbajme dot 😭😭😭😭😭😭😭do jesh nje🌹🌹ne parajse,

 • Bardhe Filaj
  Bardhe Filaj

  O zote me te dhimb zemra per ate femije😭😭 zoti ju forcofte e kurajo😭😭😭 ngushellime te perzemerta 😭😭🙏

 • Dije Kasa
  Dije Kasa

  Ngushellimet e mia familjareve 😭😭😭 u prehsh ne paqe o bir neneeee o ❤ i le vendin bosh nenes tende 😭😭😭😭😭😭😭😭 dhimbje qe nuk perballohet

 • Nothing lasts forever
  Nothing lasts forever

  Me dhemb shpirti se jam nen vet. Zoti u dhasht saber se shum e veshtire me sa sakrifica po i rrisim ne fund del nje i qmendur e ia fik jeten ... 😭😭😭

 • GAME F TV
  GAME F TV

  O Zot cfare dhimbje...si do mundet ajo nene pa evlatin e saj😢

 • Florian Shquti
  Florian Shquti

  Allahu e meshiroft dhe e takofshit ne xhenet inshalla 🤲

 • Ansi Allushi
  Ansi Allushi

  Ngushellime . Zoti jua lehtesofte dhimbjen 😭

 • Arian Zekolli
  Arian Zekolli

  Ngushellime familjes zoti ju dhasht gajretin se shuuum edhimshme 😭😭😭zoti ne xhenet e qoft enxhellin e vogel amin🤲 e ai qe beri krimin zoti e denoft ne ket bot dhe ne boten tjeter

 • Jela Mollaj
  Jela Mollaj

  😭😭😭😭😭😭.

 • Dafina Malaj
  Dafina Malaj

  Ngushellime familjes u prehsh ne paqe 💖e vogel 😭😭💔🌹

 • Mira P
  Mira P

  Pushofsh ne paqe engjell i vogel🙏🌹

 • Idea te ndryshme
  Idea te ndryshme

  O Zot sa dhimbje e madhe per familjen Allahu me Xhenet e shperblevt e vrasesi ta merr denimin e merituar

 • 😉joni
  😉joni

  Ngushellime familjes.

 • Artur Tila
  Artur Tila

  Ngushellime familjes, Zoti i dhont forc😭😭

 • kera e Songyl
  kera e Songyl

  O Zot i madh sa me vjen keq per kete nene Zoti ju dhashte saber .

 • Edlira Shkurti
  Edlira Shkurti

  Ngushellime familjes 😭😭

 • Remzije Berisha
  Remzije Berisha

  Ngushllime familjes shumë e rende spo mundem me gjet fjal ngushlluse vetem zoti ju ndhmohft 🙏🙏

Faqja Tjeter