Urdhri i Biden pasuritë e Metës e Angjelit bllokohen në SHBA; Monika do humbasë shtëpinë në Nju Jork

Komente

 • kurti kurti
  kurti kurtiMuaj më parë

  Tja bllkojn te gjitha ah sa mir ku do iconi o zot vetem nje dor dhe do merni jeta esht shum e shkurter

 • Brace Brace
  Brace BraceMuaj më parë

  Edhe gazetaret e njohur isoj Jan maskarejt

 • Nikoleta Buzi
  Nikoleta BuziMuaj më parë

  Bo bo hajdutë e kusarë sa paska Shqipëria. të ze lemeria., këta kanë qënë pëe 30 vjet që kanë drejtuar dhe kanë boshatisur gjithë pasurinë e Shqipërisë Hajde. Hajde ç'po dëgjojmë nga fshatarë janë kthyer bosa

 • Shqiponja Arapi
  Shqiponja ArapiMuaj më parë

  Rofte Amerika ROF BIDEN qe i shkateroi ķeta gjakpirsa ne burg te ikin te gjth se e din vet cu ndodh atje.Zoti eshte nje..

 • Angjelin Gjoni
  Angjelin GjoniMuaj më parë

  Mop

 • Krenar latifi
  Krenar latifiMuaj më parë

  Bo bo bo kryemadhi shtepi ne amerik me ndjers e ja be 🤣🤣🤣

 • Sulejman Pavliqoti
  Sulejman PavliqotiMuaj më parë

  Ka dhe vile ne voskopoje qe e kam pare dhe une

 • Mimoza Pasha
  Mimoza PashaMuaj më parë

  Ama dhe ju gjithe kjo zhurme per kaqë gjë.

 • Mary Petsou
  Mary PetsouMuaj më parë

  Hajde se do I nxjerrin te gjitha pasurine e vjedhur,a re analizohet gjithe pasuria e familjes ne 2 brezat, te gjitheve tu konfiskohet pasuria e popullit,, k'to te korruptuar te ndyre, ilaçe so I hane mos behen merak zoti I gjykofte, tradhetaret e pangopur, gjakatare,,, 🇦🇱❤️🇺🇸zoti ua shperblefte aleate a se vertete Amerikes ❤️🇺🇸

 • Bekim Murati
  Bekim MuratiMuaj më parë

  Po ktu je londer qe ka vila ka eshe business pa fund .....

 • Afrim Picari
  Afrim PicariMuaj më parë

  E si tja bojm tashi si thoni ju se spo kuptoj ca tbëjm kush ësht ai i miri që ta marim vesh se ktu gjith kriminela po i nxirrni 🤦‍♂️

 • Rahim Trupja
  Rahim TrupjaMuaj më parë

  Ca flisni keto jane fukarenj mendojn e cirren per popullin se e duan shume e ju thoni pasuri

 • its pro qamo
  its pro qamoMuaj më parë

  Malokja qe erdhi nga hiçi ..paska shtepi dhe ne NY .. hajde baldos hajde

 • ajda Belishova
  ajda BelishovaMuaj më parë

  Kofiskim

 • ismet beqiri
  ismet beqiriMuaj më parë

  Kur flasim per gjyqesine, qe nuk shkon, nga dielli ne henza perfundon, se nuk vjen Mir, beheni si te mpir, se doni te mirrni jet, per ti vene ne rrushfet, luani me fstkeqesi, shkatroni prinder dhe femij. Kush nuk ka, zoti I dhefte, per te kuptuar, se femija c'eshte. Nuk jam vetem un por ka shum ne rrug, c'kuptim ka shteti, pse shitjet e armeve nuk i beni me ligj, c'do njeri, ne te drejtat e tij te behet maliq, por I torturoni me pa meshir, pse karshi Enverit jeni me te Mir. Tre vjet ne rrug, dhe te pa meshir, jeta eshte e shtrejt, nuk eshte I lir. Shkojne avvocatet ne gjyq, nuk din c'te flasin, pergatitet njeri, dhe tjetrit ja perplasin, ai se ka studiuar, vetem gjyqetarin vetem e ka shkuar, nuk ishte ne gjendie per ti shpieguar, un qendroj I denuar. Te gjith e dine, bashk me ministrin e drejtesis, shohin dhe bejne sehir. KY kritikon, diktaturen ton nuk è oergjeron. Ai duhet ta mbylli gojen, se jemi ne diktatur, kete e thot Amerikani, ka Renzi bit shejtani, me te tjer, kam deshir te petplasem, me ato PD ne citadela, Marrin 150 euro, me mbas ik dhe gje avokate, pse erdhem ketu, ju that se do t'na sgjidhni pun, jo ne vetem verefikojm, ti ke te drejt po shko gje Avvokat. Po un è di, qe Kam te drej, po' avokati Don lek, leket mi keni bllokuar, ende dhe tash, nuk me duhet gje Thon. I Kan bere Mir llogarit, gjith jeten, ne rrug me len SHPIRT, 25 000 euro te blocuar, e beje per t'me torturuar, Shtepin me Kan shitur, nga 65000 euro ne 40000 euro Jan ende per tu paguar, me Kan shitur, dhe un ne c'do Rast jam I pa pritur. Nuk me duhet gje me Thon. Se Questura, Carabinieri, procura, nuk I shikojne, dhe mi bllokojne. Me mbas thojne ka scaduar, bashk me jeten e falimentuar. Ketu I ka Amerika basat, po' ketu pse nuk hyn, pse thoni invidio, pse nuk I Kisha me par, me lek te bllokuar, un Marr rrugeve dynjan. Pse nuk jam invidio, per nje mikardier, por ne gjyqetaret, qe ta lene jalanderin ne Der. Hajd dhd nderrojme portat, me mbas numetlrojme golat (me jep demin, me lere te qet, me pas shikojme sa Kam vuajtur, keto Jan golat.) edhe une dua familie, ke Marr fund si njeri pa te. Kush eshte jeta, hamalli i te tjereve. Kerkon Matteo Renzi, nuk te dilte, shikoni ne Citadela, moren 150 euro. Me mbas, sikur nuk kishte ndodhur gje. Ha pse them qe PD ishte mafiose. Me foli Andrea Orlando, me Tha dhe mu duk burri i mir, kur me dha pergjigjen se do ta Marr un ne ngarkim, me mbas nuk dilte me 2 fax dergova as dhe nje pergjigje. I kam condumuar te tera rruget ne Vicenza, beri llogarit, qe segretari i Dott Antonio Capeleri, me tha ik ne carabinieri, me pas hajde ketu. Keshtu veprova, ne fund me mohon, ancora non sei morto. Jam derguar 4 lettera, dott Antonio Cappelleri asnje pergjigje. I bej pyetje Sportak Ngjela, cfar keni ju si sistem, te Mir, karshi sh. Enver Hoxha?! Deshiroj te te jem ne studio klan me dekumenta e mia, me mbas flasim. Mua sh. Enver Hoxha Kurr nuk me ka lene perjashta, edhe ty. Nuk kuptoj c'do te thot diktature?! KY sistem eshte I flliqur, I pa BES. Te jesh lek me nje Ane, dhe te vusjsh, po' dhe po te oaguajsh abokat, vazhfojme tjeter te thojn. Pra KY eshte sistemi I juaj. Po ke vrar ndonje, hajd te te nxjerr un nga burgu. Vetem te jesh 100000 euro ne dor. Ai qe te ka then e mban fjalen, kete nuk e di. Por uno vuaj per vete. KY, eshte i droguar, tjetri me prostitute, tjetri kojen ne plehra, vetem jeta nuk shtyhet. Ja pse them une, qe ne Vicenza eshte hapur loja e lekut. C'me duhet mua Amerika, ku bazat I ka ketu, 2)ku pse nuk ke paguar, Jan ligje Amerik, qe I ka nxierr, po' ska pun ku do di gjej leket ai. Un per vete jam 100 % I lar. Pse I shet Shtepit, kur ia ke hequr punen, edhe tani rimproverojne me penzionidtat , per te dhen borxh. KY eshte italiani, KY eshte ketu Amerikani, dhe thoni jo. Europa vetem jep 40000 million euro, dhd ve gjoba 60 million euro, se nuk fikdionon drejtesia. Ja sec silly, jo te futin ne burg gjyqetarin, Avvokatet qe nuk punojne por futin gjoba, dhd I paguan populli. Drejtesia prap ne fik. Zoti Sportak Ngjela, shikojme dhe flasim bashk.

 • Lina Shiroka
  Lina ShirokaMuaj më parë

  Ishalla të jetë e vërtetë

 • Suba zzz
  Suba zzzMuaj më parë

  Heren e par duhet kristaqin se ky qen I kristaqit e honger edhe ne komunizem edhe tash

 • Arsen Jaho
  Arsen JahoMuaj më parë

  Burg ne kushte te veshtira dhe pasuria t'i kaloje ushtrise shqiptare, te perdoret per blerje armatimi se kemi ngelur mbrapa.

 • Art piktura
  Art pikturaMuaj më parë

  O Krisht faleminderit. Rrofsh Pamfleti. Rrofte Amerika. Rrofte shqiperia dhe populli i saj i ndershem. Poshte Saliu, Edvini, Iliri, Monika, Lulzimi, erjoni, sekseret, drejtoret e spitaleve, ekonomistat e sanatariumit, spitalit nene Tereza, sipeemarresit, oligarket, te gjithe mjeket qe marrin rryshfete, ministrat, te gjithe hajdutat, vrasesit kurva dhe kurvare. Rrofte shqiperia.

 • Vita Rohani
  Vita RohaniMuaj më parë

  Mos i gezofshinnnnnn o te mallkuar

 • Xhi Na
  Xhi NaMuaj më parë

  😢😭😢😭😢😭😢😭😢😭😢😭

 • Julian Fier
  Julian FierMuaj më parë

  Dhe atyre tjerve si Rames erion veliaj e me radh se kan ber lek me vjedjje dhe ateher dhe tani qe jan aty qeveri

 • Komenti Komenti
  Komenti KomentiMuaj më parë

  bllokoi e bjeri ne shqiperi se kan vjedh popullin ti bojm shkolla e spitale

 • Martin Lleshaj
  Martin LleshajMuaj më parë

  Ne burg te shkojn te gjithe paret tju kthehen te pa streheve qe rrime tuj qa ne emigrantet per dite sa here shikojm emisjonin shqiptaret per shqiptaret edhe po heqim kafshaten e gojes per te ndimuar ata Kta shkerdhata pa punu kerkun kan apartment ne SHBA ose pasuri te tjera te kalben ne burg

 • Skerdi Skerdi
  Skerdi SkerdiMuaj më parë

  Ju cofshin ne djall qe na shkaterruat rinine dhe na bete cope lecke duke emigruar si te pa fe o djaj te korruptuar ,keni perfituar mbi jetet dhe gjakun e nje kombi te tere o funderrirrat e ketij vendi

 • E Mbyllur E.embyllur
  E Mbyllur E.embyllurMuaj më parë

  Bravo Bajden je bure me gogla te medha

 • E Mbyllur E.embyllur
  E Mbyllur E.embyllurMuaj më parë

  Po populli skane buke Keta te politikes kan makina nga 100mije euro po lere shtepi ebizneze dhe otele toka elek neper Banga

 • E Mbyllur E.embyllur
  E Mbyllur E.embyllurMuaj më parë

  Ramen Saliun Ballen Blushin Niko peleshin t'ja sekuestrojnë po cfar Keta jan te gjith te lyer me mmmmmm

 • E Mbyllur E.embyllur
  E Mbyllur E.embyllurMuaj më parë

  Tani do ja ishikojme bb ketyre kylyshave Keta te poshter qe elane popullin cop e cik

 • Andrea Vito
  Andrea VitoMuaj më parë

  saimir tahiri bllokoi radaret, dhe se gjeti gje, tani jeton si kaposh

 • Andrea Vito
  Andrea VitoMuaj më parë

  Shume Zhurme por asgje. : As the gje

 • Andrea Vito

  Andrea Vito

  Muaj më parë

  Nuk ua marrin dot pasurise.Geneshtra

 • Toni Lena
  Toni LenaMuaj më parë

  Duhet tè sekusetrohet pasuria nè emer tè palve tè treta ku i kan mshehur tu gjenden ,jan parat e popullit hallexhi pa prejashtim duke filluar nga mè i vogli deri tè mè bastardi e tè ven nè burg se shum gjat ka vajtur pa u burgosur kta fytyra tè ndyra

 • Sajmo Mister
  Sajmo MisterMuaj më parë

  Tafalte zoti jeten O Biden Ku ishe me Para gjakun jakan pire shqiptarve kto ka dhe me shum

 • bukaniku ab
  bukaniku abMuaj më parë

  Po ti sekuestrohn pasurit dhe biles edhe burg do jem teper teper teper i lumtur edhe se kam gati 30 vite ne emigracion,,, kta na vran shpresen na vran fizikisht moralisht ,,, u perpoqen ti heqin dinjitetin popullit kta maskarenj duke e len te varfer,, e kot ti pershkruaj te keqijat se nuk numerohen,, !!!! por jam dhe i hidheruar se kto duhet ti benim ne si popull,,,, do ishte ideale,,, po kta zuzar e percollen pjesen me te madhe te popullit ne emigracion,,,FALEMINDERIT SHTETET E BASHKUARA ,,, Zoti ju bekoft,, ju urojm ne populli bujar shqiptar,,, edhe pse deri tani jan vetem fjal,, te shohim

 • Arben Canaj
  Arben CanajMuaj më parë

  Mire ja bejn ketyre gjakpirsave te ketij populli qe nuk kan buke akoma tehajn,tradhtar,,,,, shpresojm te jet e vertet e ti shohin si mos me zi, bravo amerikes shpresa vetem tek ata

 • Ahmet Berisha
  Ahmet BerishaMuaj më parë

  Kso hajdut ka edhe ne kosov ju lutem na ndihmooni

 • Shpresa Zyberaj
  Shpresa ZyberajMuaj më parë

  Po pasurit e Rames nuk llogariten…???

 • Sajmir Domi
  Sajmir DomiMuaj më parë

  bravo 👏👏👏

 • Rrahim Drenasi
  Rrahim DrenasiMuaj më parë

  Jo vetem ne SHBA po ne qdo shtet me ju bllokua pasurit e tyre.Se ato populli duhet ti gezoj e shfrytezoj jo keta per vete te afert mbesa nips e stermbesa Ajo qka e kane berr keta eshte antiligjore antiklmbtare anti historike.Ka dy metra vend i kane keta shpirtesemure qe polull e zot xh.sh me keto velrime kan hudh shigjeta helmi e gjuajte me gure.Te zi ne zemer te zi flamur gjeniu

 • Ruejda Raza
  Ruejda RazaMuaj më parë

  Lum shqiptaret qe u vjen bota t'ju kape hajdutet, se vete nuk i dine se cili ua pi gjakun. Me demek shteti" model" strehon dhe u shet pasuri hajduteve shqiptare. Hajde demagogji qe te ve ne gjume si valiumi.Prandaj ajo kinezja uroi e pata " fitoren e 25 prillit , se nuk i ka ditur qe keta hajdutet ne pushtet bejne korrupsion per te fituar pasuri jashte " ligjit" .Po ketu ka Maliq moj kineze , qe nyk te zene kembet dhe , i bie qoshe me qoshe dhe as ato kullat gjigande ne Tirane nuk ta mbushin mendjen , se jane dhene lejet nga ligji i Maliqit .As drogen qe rritet ne "inkubator si bebet nen peshe" nuk e ke pare , se kujdesohet Maliqi .Ja keta Maliqet vetem me dron te fuqishem u duken nga pertej oqeanit qe bejne korrupsion . Shqiperi si skemb graniti Lumja ti " fati te ndriti" Bucet qielli e bucet toka Te " ligjve " do tu meret prona Historia perseritet sikur te kish goje te flase Kjo per ty e kjo per tjetrin Lini djaj makuterine , se e mbollet varferine Per te madhin per femijen Per te vjetrin per te riun E tani ne paci mend , para se te vetetije Shkrepetije e bubullije Ruani mendjen mos t'ju ike Se tahmaja sjell rrezik Vhen me ngut e shkon me frike.

 • Aferdita Xhelaj
  Aferdita XhelajMuaj më parë

  Ishalla ju bllokohen hajduteve e ropen poullin I lan fukarenj ñe dit te hallit

 • Zeqir Islamaj
  Zeqir IslamajMuaj më parë

  Po kto socialistat ce si permen a jan te korruptum ?😂😂😂

 • Φωτη Μαλαι
  Φωτη ΜαλαιMuaj më parë

  Jepi drejtim amerika ,,

 • Sanije BERISHA
  Sanije BERISHAMuaj më parë

  Haj haj shtepi edhe ne new york

 • Illyrian Albanesi
  Illyrian AlbanesiMuaj më parë

  Bravo amerika respekt qe jau qi hajdutëve mamane ashtu duhet bravo 👍🇺🇸🇺🇸🇺🇸🇺🇸vdekje korrupsioni

 • vladigems Naimi
  vladigems NaimiMuaj më parë

  Sdeshen vaksina kta?? Ja rezultati.

 • Lili Lili
  Lili LiliMuaj më parë

  God bless President American

 • Lili Lili
  Lili LiliMuaj më parë

  30 kan vjedhur 30 te burgosen,dhe ti punesojn ne miniera

 • Lili Lili
  Lili LiliMuaj më parë

  Shume mire

 • Gentian Mustafa
  Gentian MustafaMuaj më parë

  bota eshte e vogel you can run but you cant hide

 • Shpresa Mucaj
  Shpresa MucajMuaj më parë

  Shperndaja Shqipetareve sa me shpejt sa nuk ju vjen denimi prej te nadhit Allah se ndoshta ju fal

 • Dafina Malaj
  Dafina MalajMuaj më parë

  Edhe ne Amerik ka bler??? .mos i gezofshin jalla jalla

 • Festim Kertusha
  Festim KertushaMuaj më parë

  Ka. Me. Kile. Dhe. PS. U. Vodhen. Pronat. Pronaret. lpa. nje. Meter. Tok I. Vodhen. Familje. Murvash. te. Politikes

 • Genti genti
  Genti gentiMuaj më parë

  keta kriminela jan te gjith te lidhur me njeri tjetrin,shpresojm Amerika tja bllokoj pasurin te gjithve se per burg e shikoj te veshtir qe byth grisurit e drejtesis shqiptare te ken korajo ti fusin brenda.

 • Nikoll Hila
  Nikoll HilaMuaj më parë

  Meta Rama Berisha Luli te gjith n'burg kto jan veq mevijell rroftë smerika

 • Jorgo Musaraj
  Jorgo MusarajMuaj më parë

  Hajde car vjedhje o zot car behet

 • Franga Peraj
  Franga PerajMuaj më parë

  🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮

 • Flamur Seidini
  Flamur SeidiniMuaj më parë

  Angjel Gabeli

 • Agim Prifti
  Agim PriftiMuaj më parë

  Bravo Amerika

 • Nazim Saiti
  Nazim SaitiMuaj më parë

  Kam deshir ama vet fjala po tregon PAMFLET dot thot rrena

 • Gili Gili
  Gili GiliMuaj më parë

  Ty ti rrofsha koqet se qashtu asht amos ishalla pojau nzan ne fyt

 • L L
  L LMuaj më parë

  Tu meret pasuria tjuajapin te varfeve esht pasuria e popullit

 • Albert Treni TreniAlbert
  Albert Treni TreniAlbertMuaj më parë

  Pushtat

 • Zef Prroni
  Zef PrroniMuaj më parë

  Bravo dhe ne hale te shkojne te gjith keta kriminela te popullit shqiptar,zoti i denofte dhe perfundimin uroj ta ken ne nje kriz dhe fukarllek sic eshte dhe vendi i len nga duart e egra dhe hajdute te ketyre bazhibazhukave dhe derra pa cip dhe karakter.

 • cicek cicek
  cicek cicekMuaj më parë

  Po sgjohet SHQIPJA si SFANKS dhe do ta shohim sa te fort jan serbofilet gregofonet po e gjarprin ne shtepi e kuptoj me ne fund si qemoti gjergj elez alia Cohu SHQIPE cohu te kthemi ne vend se na hengri kurbeti mallkuar me keq se te gjitha semundjet bashk

 • Merita Thaqi
  Merita ThaqiMuaj më parë

  Po kejt hajna bre zoti i madh i vraft e populli i shkret vun per buken e gojes ………

 • Aferdita bezhani salaj
  Aferdita bezhani salajMuaj më parë

  Sh mire.

 • Michele Balla
  Michele BallaMuaj më parë

  VETEM BURK PER PLERAT E SISTEMIT 🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • Leze Dodaj
  Leze DodajMuaj më parë

  Te gjith jan te korroptuar pa perjashtim .

 • Argetim Demiri
  Argetim DemiriMuaj më parë

  KĚTE E KEMI PRITUR! ROFSH BAJDEN💯 VJET ROFT AMERIKA🙏🙏🇱🇷🇱🇷

 • Baki Dehari
  Baki DehariMuaj më parë

  Jo vetem ne shqiperi por i krejt ballkani eshte helmuar nga pasuria e pa ligjshme,

 • Mirvjena Tufa
  Mirvjena TufaMuaj më parë

  Kane shkuar deri ne SHBA per te blere apartamente, tu sekuestrohen e tu jepen shqiptareve emigrante.

 • Shefqet Voca
  Shefqet VocaMuaj më parë

  O shyptar bahuni njerzor,mos vidhni shtëpin tuaj

 • Athina Nika
  Athina NikaMuaj më parë

  Dhe ne Nju jork paska apartament?? mos i gezofshit o zot kemi nje jete qe punojme dhe nuk blejme dot nje shtepi 50 mij evro;;;

 • Mond Korcari
  Mond KorcariMuaj më parë

  Te gjitheve jo vetem Metes

 • Albano Lico
  Albano LicoMuaj më parë

  Po perse nuki arestoni keta qenje keta qenje kane grene ne kuris te popullit shqiptarr te farver tegjith duen te futen brenda ai qe ka ngren ne djersen epopllit kjo eshte xhvatje ne kuriste popullit te kthehet djersa epopullit nevend

 • Battles Games
  Battles GamesMuaj më parë

  Po presim ça do na bejn Amerika

 • Idi Meci
  Idi MeciMuaj më parë

  Nje pjese njerzve flasin me mllef edhe Ti Marin pasurise edhe shtepine e gjithshka hiqeni mendjen se popullit nuk I hep asgje sekuestroje o f l mori njeri ne durres tajota jaris me para ku I cuan pa gje njeri gjithandej drogra te kapura shteti I Ben vete te gjitha

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok BrushtulliMuaj më parë

  KAIKAN ARLL VANGJELIT SE KAPUNU KUSH

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok BrushtulliMuaj më parë

  NE SKEMIPAS POLITIK DERISOD

 • Andy G
  Andy GMuaj më parë

  Kush jane ata 15 vete qe e kane bere dislike!!????Patjeter analfabeter dhe spudhjaker te Metes

 • Bujar Kura
  Bujar KuraMuaj më parë

  Eketa kan vjedhur si gjarpi me dy krera kan koruptuar 30vjet nga politican e qe nuk mundet ecim kestu e komunizmit a duhet e paguan populli vuan nga pa aftesia kupoles se trashgoj klika komunizmit berisha Liri dhe jan te lidhur mete tjeret dote Smaget per ndez motorrt luften hajduten dhe nuk dotelihet mekaq traduzione eshte guida per fituar populli humbi pasurin qe pervetsuan uligarket the qelbet populli pret nga bota po ndihmon edhe Luton per stabilizuar ballkanin kjo eshte vertet dhe nuk dote Smaget kush vjedh drejt burgut pse ka per tu ver drejtesi a duhet te kuptojn Mercuri se jèta jon

 • Ben Johnson
  Ben JohnsonMuaj më parë

  Por kur pra kur do ti bllokojne????

 • Serxho Vlore
  Serxho VloreMuaj më parë

  Po' mona ka shtepi ne te gjith boten do ua bllokoin shtet e tjera

 • Viktor Zenelaj
  Viktor ZenelajMuaj më parë

  ISHALLA ..BEHET REALITET. KU I GJETEN KETA MASKARENJ GJITH KETO PARA............

 • Sofika Sofika
  Sofika SofikaMuaj më parë

  O të

 • Krenar Vejzaj
  Krenar VejzajMuaj më parë

  Ishalla Bravo amerika

 • Landi Musa
  Landi MusaMuaj më parë

  Shi mamuthi qelbur i rrezikshem

 • hatixhe pellumbi
  hatixhe pellumbiMuaj më parë

  Omoj pamflet kur kur do te pastrohet qev erria e2021 Viti me skandal skisham degjuar qenje qeverri e gjithe hajdute turpe skandal per viedhjet e per komunistet pushtetit nuk jane hapur negociatat nga pushtetaret ne duhet te hulim koken para Amerikes skemi fytyre para Amerikes

 • Arjana Bufi
  Arjana BufiMuaj më parë

  bravo amerika

 • Ema ema
  Ema emaMuaj më parë

  👍👍👍👍👍👍👍👍

 • met tapa
  met tapaMuaj më parë

  Kto nuk din sa pasuri kan neper banka e skuta naci floket e zeza si grat ku kan cip e turp kto inshalla i kan ditet e numrume mjaft kan honger me lug florini ju bofshin panolina

 • Klodjan Gjoka
  Klodjan GjokaMuaj më parë

  Ooooo thank you so very much Mr Biden please carry on se te gjith keta qe permenet e kan myt shum breza te popullit shqiptar. Edhe te gjith populli shqiptar Jan tu boshatis shqiprin me ik nga keto qeveritaret se ska jet ne ven te vet per shipetaret. Pra thank you thank you thank you Mr Biden if you really and seriously going to take this steps to clear of most of corrupt people in Albania politics.

 • Yllka Cafka
  Yllka CafkaMuaj më parë

  Te luftohet deri ne fund korrupsioni keshtu mund te eci perpara shqiperia.

 • Ardian Koci
  Ardian KociMuaj më parë

  Populli më i varfër në BE politikanët më të pasur.E ropën të gjallë këtë POPULL qentë. Në litar hajdutët.

 • Ilir Mece
  Ilir MeceMuaj më parë

  Në Litar Fundërrinat 😡😡😡😡😡😡👹👹👹👹👹

 • Miftar Degjoni
  Miftar DegjoniMuaj më parë

  Burg burg nuk do Ken këta zhvates të medhenj te Popullit shqiptar edhe a de I mbrije une ?

 • Arben Halili
  Arben HaliliMuaj më parë

  Well done biden can you please do some more about Albanian government there are the most corruption country in the world start from ilir meta the Albanian president and more and more we'll done biden

 • Arben Halili
  Arben HaliliMuaj më parë

  Ha ta qofte biden grun o ilir tani dhe ty sa me shpejt ne burg so jesh o kriminel number one ne balkan

 • bert latifi
  bert latifiMuaj më parë

  Ou paskan shtepi ne njujork....

Faqja Tjeter