Mandi - Panda

Artist: Mandi - Panda
Music & Lyrics: Mandi
Arrangement: Mikel Elmazi
Video: Alvid
Prod. By: Mustafa Records
Publisher: @Almus Music


Mandi performing his official single "Panda"
All rights are reserved © Mandi, Mustafa Production, Almus Music

Komente

 • Mandi Mustafa Production
  Mandi Mustafa Production2 muaj më parë

  Ju falenderoj te gjitheve per mbeshtetjen. ♥

 • Andrea Tola

  Andrea Tola

  19 ditë më parë

  Mandoioooo

 • Sebastjan Metani

  Sebastjan Metani

  20 ditë më parë

  👌👌👌👌👌👌👍👍👍

 • Nevzal useini

  Nevzal useini

  20 ditë më parë

  Ich liebe diese Lied 🥰🥰🥰

 • Ata Sofi

  Ata Sofi

  Muaj më parë

  Mandi You Are from...which country🤷‍♂️

 • Bilal Hoxha

  Bilal Hoxha

  Muaj më parë

  W

 • Klevis Fasho
  Klevis Fasho13 ditë më parë

  Po tkishte pas muzik orkestrim tjeter do ishte megahit 🤗 gjithsesi bukur

 • Bekim Murati
  Bekim Murati22 ditë më parë

  Na cmenden vetem.rreklama pa fund

 • Grasiela Pantazo
  Grasiela Pantazo26 ditë më parë

  Shum e bukur muzika ♥️♥️

 • Rezkar Rezkar
  Rezkar Rezkar29 ditë më parë

  What is your language?

 • Rezkar Rezkar

  Rezkar Rezkar

  7 ditë më parë

  @Infomative 😍

 • Infomative

  Infomative

  7 ditë më parë

  ALBANIAN

 • Miklovan Hazizi
  Miklovan HaziziMuaj më parë

  Super

 • Alket Cani
  Alket CaniMuaj më parë

  Mbreti muzikes mandi 💪💪💪💪

 • landi llari
  landi llariMuaj më parë

  Kjo keng meritonte klip do harrinte si lali te ka shpirt

 • Kledion Gjika
  Kledion GjikaMuaj më parë

  Po e le muziken ti man vdiq muzika shqiptare

 • Xhilda Driza
  Xhilda DrizaMuaj më parë

  Oooooooo

 • klajdi kovaci
  klajdi kovaciMuaj më parë

  Respekte mandi nishtulla gjiganti balkanit 🌹🔥🔥🔥

 • Ergi Xhelili
  Ergi XheliliMuaj më parë

  Ja ke kalu mbretit me kte keng

 • Gerold Kola
  Gerold KolaMuaj më parë

  👍

 • βανεσα σαϊκο
  βανεσα σαϊκοMuaj më parë

  😍😍😍

 • Mimosa Hassani
  Mimosa HassaniMuaj më parë

  JUNE 2021, SUPERB 🔥🔥🔥🔥🔥🔥GREAT SONG 🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱♥️🔥

 • Seide Ballashiti
  Seide BallashitiMuaj më parë

  Ma e bukur se madona diamantin ke dora 🙈🙈💍💍💎💎

 • Zana Mita
  Zana MitaMuaj më parë

  Je ylllll keshtu vazhdo zoti te dhente shendet dhe lumtuti vetrm suksese te kesh 🙏🙏🙏🙏🙏🙏

 • Ibraliu Cristian
  Ibraliu CristianMuaj më parë

  Nje kenge shume bukur mandi te uroje sukse

 • ☆ Baby_Jote ☆
  ☆ Baby_Jote ☆Muaj më parë

  Nice . Like 👍

 • lyrics_bebi
  lyrics_bebiMuaj më parë

  I love this bre🤤

 • Majlinda Tuci
  Majlinda TuciMuaj më parë

  Si kuptoj ca njerez pelqejne budalliqet me fjale pista jo nje ze të tille perle brilant gjnaf mandi meriton me shum ka ze brilant 🥰❤️

 • Shahin Pacolli
  Shahin PacolliMuaj më parë

  👉King je per muzik Mandi👈 veq kush ta ka inat ..je ma i madhi prej krejt te mdhajve konga perfekt

 • Görkem Durmuş
  Görkem DurmuşMuaj më parë

  Hello from Turkey 🇹🇷🇹🇷🙋

 • Shpetim Qershija
  Shpetim QershijaMuaj më parë

  Kjo këngë është më e bukura 👏👏👏👏👏👏♥️♥️♥️♥️

 • Enkeledi Balla
  Enkeledi BallaMuaj më parë

  Te na ndaloj njeri se ngelem tu e degju

 • Gertjan Hoxhaj
  Gertjan HoxhajMuaj më parë

  BESTTT

 • klevis bulku
  klevis bulkuMuaj më parë

  Super

 • Enkeledi Balla
  Enkeledi BallaMuaj më parë

  Speciale..bravo legjend..i bukur teksti muzika dhe menyra e kendimit

 • BROTHERHOOD
  BROTHERHOODMuaj më parë

  🔥🔥🔥🔥

 • BROTHERHOOD
  BROTHERHOODMuaj më parë

  🥵🥵🥵🥵🥵

 • BROTHERHOOD
  BROTHERHOODMuaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥

 • Anxhela Myrtja
  Anxhela MyrtjaMuaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱🔥🇦🇱🔥🔥🇦🇱🇦🇱🔥🇦🇱

 • Elmaz Kanani
  Elmaz KananiMuaj më parë

  Bravoooo mandiiii 👏👏 hallall ta beft zotii

 • Marsela Shurdha
  Marsela ShurdhaMuaj më parë

  Sukses sa me.larte te shoh 🌟🌟👑👑👑👑🙏🙏🙏🤗🤗

 • Djambazi Bekim
  Djambazi BekimMuaj më parë

  Suksese mandi 🥰🥰

 • Antonio Zyberi
  Antonio ZyberiMuaj më parë

  👍

 • MD-SUMAAN KHAN
  MD-SUMAAN KHANMuaj më parë

  I like u r voice ur songs wow great superb dooper 👍👍👍

 • Sara Milaimi
  Sara MilaimiMuaj më parë

  I love you

 • Pilafi Rihanna
  Pilafi RihannaMuaj më parë

  ajd o mandi per tallavaaaaaa😘😘😘😘

 • Melisa Ioana
  Melisa IoanaMuaj më parë

  I love your music!!! From Ro🔥🇷🇴

 • Haki Alija
  Haki AlijaMuaj më parë

  E KU KCEN PANDA ME TAKA ..? 😂

 • Mariola Doraearte
  Mariola DoraearteMuaj më parë

  E ke myt. Hallall

 • KELMENT ZYLALI
  KELMENT ZYLALI2 muaj më parë

  Shum bukur bravo.Mandi

 • Artiola Cobaj
  Artiola Cobaj2 muaj më parë

  Sa e bukurr 🥵😍😍😍

 • Majlinda Tuci
  Majlinda Tuci2 muaj më parë

  Të lumt goja je mbret i tallavasë muzikës ma bukur

 • Kasandra❤️
  Kasandra❤️2 muaj më parë

  O mand t pafsha lart e me lart 🙏🏻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • anjeza Anja as
  anjeza Anja as2 muaj më parë

  Mbreti mandi 👏👏👏👏👏👏👏🔥🔥🔥🔥🔥👌💃💃👑👑👑👑👑👑👑👑👑

 • Sonila Laloshi
  Sonila Laloshi2 muaj më parë

  Shum bukur kenga me pelqen shum 👏💖💓

 • Migena Demcaj
  Migena Demcaj2 muaj më parë

  Po eshte kengetar i mir Mandi Beni s a me shume lajke

 • KIKTHESAMURAI
  KIKTHESAMURAI2 muaj më parë

  Голем си брат 👌

 • Elton Licollari
  Elton Licollari2 muaj më parë

  🔥🔥🔥🔥🔥

 • Ken Nechee
  Ken Nechee2 muaj më parë

  ❄🎄🔯🎁✨👼🎑😌❄🎁✨👼🎄 *Jezu Krishti është Biri i Perëndisë, i cili vdiq dhe u ringjall prej së vdekurish për të na dhënë jetën e përjetshme.* *Ai gjithashtu premtoi të shërojë trupin tuaj.* *Nëse rrëfeni me gojën tuaj Zotin Jezus dhe besoni në zemrën tuaj se Zoti e ka ringjallur prej së vdekurish* *Ai do t'ju japë jetën e përjetshme* Kjo është dashuria e vërtetë !!! *((shiko lart në qiell dhe pyete atë))*

 • ergi shuli
  ergi shuli2 muaj më parë

  Trehere me e mir,

 • Xhuljana Hima
  Xhuljana Hima2 muaj më parë

  Ti je flori

 • Mondi Jata
  Mondi Jata2 muaj më parë

  A jan ne terezi keto njerez alamet kenge ska Views degjon nje keng kot ka 15 mil 🙈🙈🙈🙈🙈kush e ka degju cdo video ne TikTok ket keng jasha mandi 🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱

 • manuela theodhori
  manuela theodhori2 muaj më parë

  Bravo mandi nish je

 • erjol Papaj
  erjol Papaj2 muaj më parë

  bravo mbreti tallavas

 • Adonia Makri
  Adonia Makri2 muaj më parë

  🤩🤩😍😍😜😜🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇱🇦🇿😝η😁😁😁😁

 • Hajredin Reci
  Hajredin Reci2 muaj më parë

  Je 1shi ne shqiperi suksese

 • Kujtim Kovaci
  Kujtim Kovaci2 muaj më parë

  ❤❤❤❤💛💛💛💛

 • Aida Muqa
  Aida Muqa2 muaj më parë

  Kalle 👏👏👏

 • Aida Muqa

  Aida Muqa

  2 muaj më parë

  👌👌👌👌

 • Mandi Kukesi
  Mandi Kukesi2 muaj më parë

  Si gjithmon 👑👑 ne europ na kenaq me kenget e tua

 • qendrim haliti
  qendrim haliti2 muaj më parë

  kjo kang duhet te degjohet ne kejt botenn me mar veshh se qfar talenti je tii ❤️

 • Luman Lumanaj
  Luman Lumanaj2 muaj më parë

  Respekt e vazhdo sa më lart

 • Reda Meknessi
  Reda Meknessi2 muaj më parë

  From morocco bro New sbscurib 🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦🇲🇦

 • Arkivashqip Gysi
  Arkivashqip Gysi2 muaj më parë

  O sherbet po pse nuk e bone vidio klip ket kong po pra bravo e kam thon dhe po e them tije gjigandi ska sy ty vlla suksese po takishe bo vidio klip ket kong do isht me super respekte gjigand

 • Anja's Life
  Anja's Life2 muaj më parë

  Hit🔥😅

 • Bledi Mejdani
  Bledi Mejdani2 muaj më parë

  Nuk esht shum e bukur vet biti esht shum i moll por teksi kot fare per mendimi tim

 • Federik Hetai
  Federik Hetai2 muaj më parë

  Flak fare! ❤️💣 🔥

 • I Am Doctor
  I Am Doctor2 muaj më parë

  Te ishe ne 🇬🇧🇬🇧 Do tkishte rrespektu vllai 👃 Plot me senin ma tmir jo zhavorr Na knaqe me ket kang 👏👏🤝

 • I Am Doctor
  I Am Doctor2 muaj më parë

  Pse sja bane nje klip o gjigand ktu je si legjendat botrore pop rock Gjithsesi urime se super hit super vokal 👍🤩

 • matia lleshanaku
  matia lleshanaku2 muaj më parë

  ti je mreti tallavas sksese

 • Eri Br
  Eri Br2 muaj më parë

  ma.e.mira se madona roleksin te dora super si gjithmon

 • Panda Julius of the gods
  Panda Julius of the gods2 muaj më parë

  Suksese vlla dhe sa më sipër

 • KLLAK KLLAK
  KLLAK KLLAK2 muaj më parë

  KETU KUR MUZIKA BEHET ME PASION 🙏

 • Lyrics pages
  Lyrics pages2 muaj më parë

  MBRETI JE SKA NOIZY EDHE STRESI PARA TEJE ❤🔥

 • ROBERT SHKURTI
  ROBERT SHKURTI2 muaj më parë

  Ke then diku qe the pse jam Gabel sme vlersojne.........te hane mutin troc fare.Te kane zili sepse je i pa arritshem e te gjithe kercejne me kenget e tua.Respekte

 • Onerta Tabaku

  Onerta Tabaku

  25 ditë më parë

  Po fiks se e shajne « gabel » Po harrojne se te gjithe gabelet marin neper dasma Je yll mando

 • iamorgg
  iamorgg2 muaj më parë

  Suksese mandela allahu trujt 🙏🤲

 • Ledi Ledi1
  Ledi Ledi12 muaj më parë

  Nje nga kenget me te mira

 • danqi Luan
  danqi Luan2 muaj më parë

  LIKE PANDA

 • Rr Rr
  Rr Rr2 muaj më parë

  Mandi nishtulaa

 • Anisa Kaloshi
  Anisa Kaloshi2 muaj më parë

  Kjo këng më ka pëlqyer shumë👏👏👏👏👏

 • Shkodra Shqip
  Shkodra Shqip2 muaj më parë

  🎶🎶🎶🔥🔥🔥📌

 • luli loshi
  luli loshi2 muaj më parë

  Gjiganti tallavas

 • Nertila Ramadani
  Nertila Ramadani2 muaj më parë

  💥💥💥💥💥🥰🥰🥰🥰🌺🌺🌺

 • Ernest Kasa
  Ernest Kasa2 muaj më parë

  Dukesh qe sje i rregullt me profesion tat o Mandi. Kishe bo nje klip dhe kengen siduhet jo kshu neper emisione.

 • andi kumani
  andi kumani2 muaj më parë

  Femrat dislike 🤪

 • Miklovan 1
  Miklovan 12 muaj më parë

  super këng bravo mandi mbreti tallavas 👑🙏

 • Zoje Karaj
  Zoje Karaj2 muaj më parë

  Super keng

 • Orgito Kanani
  Orgito Kanani2 muaj më parë

  👑👑👑👑👑👑👑👑👑👑❤❤❤❤❤

 • Lorena Grinioti
  Lorena Grinioti2 muaj më parë

  Pak bulizem per te shendoshat ketu apo bej gabim🤣🤣😢😢

 • Fabi Xhulaj
  Fabi Xhulaj2 muaj më parë

  Zjarrr o legjenda e muzikes

 • Fabi Xhulaj
  Fabi Xhulaj2 muaj më parë

  Cit gjith gocave bombastike

 • Kristi Ndrejaj
  Kristi Ndrejaj2 muaj më parë

  Hiti i veres 2021 👏👏👏💃💃

 • Shpend Malaj

  Shpend Malaj

  Muaj më parë

  Love😔😔😔😔😔❤❤❤

 • Edi Varka
  Edi Varka2 muaj më parë

  👏👏👏👏👏👏😁😁😁

 • Nada Nada
  Nada Nada2 muaj më parë

  Shum bukur eshte kenga super

 • Dila Zmali
  Dila Zmali2 muaj më parë

  Zjarr 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

 • Para Laçi
  Para Laçi2 muaj më parë

  Ma i madhi qti veni

 • Bona Kanani
  Bona Kanani2 muaj më parë

  Mandi😘😘😘😘😘😘💗❤❤

 • Jeton Ajeti
  Jeton Ajeti2 muaj më parë

  🇽🇰💯💯💯

Faqja Tjeter