Përplasje e fortë Çani- Kokalari: Berisha nuk e merr dot PD-ën! Aktivistja: Ti ja fut kot!

Argëtim

Emisioni i plotë: www.youtube.com/watch?v=R42oS...

Komente: 461

 • Ildo Ildi
  Ildo Ildi6 muaj më parë

  Zonja.eshte.me.e.madhe.se.departamenti.i.shtetit.ameriman.kjo.eshte.nje.emigrante

 • Leta Tirane

  Leta Tirane

  4 muaj më parë

  Pjatalarse

 • Leta Tirane

  Leta Tirane

  4 muaj më parë

  Kjo eshte nje emigrabte dhe tani u shit te berisha se atje jatalarse eshte

 • Erjon Tani
  Erjon Tani6 muaj më parë

  E di cfare thote kjo, thene cobance: qe ne nje “dite” do verefikohen 4,200 firma per 3 ore qe zgjat “Kongresi”. Kete po thote kjo kllocka.. Saliu ska firmat..

 • Ibrahim Hoxha
  Ibrahim Hoxha6 muaj më parë

  O komentus mos ofendoni me fjale te pista se njerzit nuk mendojne te gjithe njesoj respekti eshte e para

 • Ramazan Balliu
  Ramazan Balliu6 muaj më parë

  Zoterinj thuhet:Se fjalet, shkrimi,dhe gestet jane 'Veshja materiale e mendimit " per cka po fisni eshte keqardhje, gestet jane qesharake, me mire flisni me te shkruar..

 • Cosmos Bersnar
  Cosmos Bersnar6 muaj më parë

  Nun osht vendim indivit por oshte vendim shtetror or njers te paafte

 • 1234Bendo
  1234Bendo6 muaj më parë

  🤣🤣🤣😜 Ylli ja kalove dhe A.Llakajt në “ Fake Off”! Humor bio , na kënaqe !

 • Fatmir Kuco
  Fatmir Kuco6 muaj më parë

  Ne 97 kur Berisha ev dogji shkrumboj Shqiperin ku ishte kjo zonje apo nuk kishte lindur

 • George Castriot Skanderbeg
  George Castriot Skanderbeg5 muaj më parë

  Ka marr Berisha mbeshtetje nga Republikanet thote kjo! Po ato 3 Senatoret Republikane qe lane punet e tyne edhe erdhen takunen Bashen?

 • QUEENIE MacKenzie
  QUEENIE MacKenzie6 muaj më parë

  "An ambassador is an honest gentleman sent to lie abroad for the good of his country."

 • Ylber Topi

  Ylber Topi

  4 muaj më parë

  9⁹

 • Lorenc Abdiaj

  Lorenc Abdiaj

  4 muaj më parë

  @Alben Velcanie fa ji

 • mike smith

  mike smith

  5 muaj më parë

  Especially if be or she is an American ambassador 😜

 • Alben Velcani

  Alben Velcani

  6 muaj më parë

  30 vjet nuk mjsftun per berishen,?

 • Dardan D
  Dardan D6 muaj më parë

  Dr lunatic it’s a Dead man walking this lady talking crap she tried so hard to convince audience she knows something

 • Mond Biba

  Mond Biba

  4 muaj më parë

  She knows nothing

 • troller50
  troller505 muaj më parë

  Po u kthye berisha do na ngel Rama dhe nja 20 vjet

 • Vlora Vlora
  Vlora Vlora6 muaj më parë

  Bravo Arjan Cani je gjithemon i sakte hallall ta befte zoti

 • Andrea Vito

  Andrea Vito

  6 muaj më parë

  Hahaha. RROFTE SALI BERISHA e MATEO SALVINI e LE PEN ne FRANCE

 • Andrea Vito

  Andrea Vito

  6 muaj më parë

  RROFTE SALI BERISHA e MATEO SALVINI e LE PEN ne FRANCE

 • AB
  AB4 muaj më parë

  Po çkontribut po jep o çani. Thjesht doni sehir dhe nuk mbani qendrim te drejte dhe te mbeshtesni parimet demokratike. Thjesht e dridhni per te qene ne tave se jane hedh shume euro dhe dollar ne treg.

 • QUEENIE MacKenzie
  QUEENIE MacKenzie6 muaj më parë

  "An ambassador is an honest gentleman sent to lie abroad for the good of his country."

 • Vait Vait

  Vait Vait

  5 muaj më parë

  @Obvious ç

 • leone leone
  leone leone6 muaj më parë

  Kokalari, po lëpiet, për një cop kockë, mbas plakut të cmendur, pa lëre që humbi dialektin shqiptar me 23 vjet gjasme u bë Amerikane , dhe ne me 30 vjet në kurbet, e kemi zili , vetëm teatër

 • Dritan Agasi
  Dritan Agasi5 muaj më parë

  Nuk do mrrem me politik ne shiperi .tani ca po bon 😂😂😂👍

 • Edi Elezi
  Edi Elezi6 muaj më parë

  Popo bieni fyellit sa te degjeneruar jeni

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan5 muaj më parë

  e pa informuar kjo ka jetuar jashte dhe zdi gje ose di dhe ?

 • Leonard Pejo
  Leonard Pejo6 muaj më parë

  Po kjo di shqip..?! Kjo fjale" ja fut kot", c'eshte..?!

 • Bujar Tartari

  Bujar Tartari

  6 muaj më parë

  Shprehje gjirokastrite 🤣🤣🤣🤣

 • Motori
  Motori6 muaj më parë

  SHUME BUDALLAQE. SA ME SHUME BUDALLAQE SI ,K, E BUDALLENJE SI ,SH,AQ ME MIRE PER SHQIPETARET.

 • Florim Bajrami
  Florim Bajrami5 muaj më parë

  Gazetarja qenka mire e paguar nga sala

 • Viktor Zenelaj
  Viktor Zenelaj6 muaj më parë

  CA JAN KETA POLITIKAN TE PD QE NUK PYESIN PER AMERIKEN..OOOOO A ENVER E KISHE MIR .TANI KETA LEGENA TE SHAIN TY..

 • Erion Lamcaj
  Erion Lamcaj6 muaj më parë

  Ylli Rakipi mbase e ke dhe nga mosha po se di po sillesh jo hijshëm nëse nuk jan në një mendje me ty të ftuarit acarohesh imponon sdi si ta them po ruaj qetsin dhe respektin për tietrin.

 • Erjon Tomori
  Erjon Tomori6 muaj më parë

  Çufo me Bubin kaçurel, per te ardhur keq kush i degjon keta ne emision.

 • Fight Club
  Fight Club6 muaj më parë

  Mir që nuk i çuat firmat te ujku i Cërrikut që ti ruanta më mirë😂😂😂😂

 • Fight Club

  Fight Club

  6 muaj më parë

  @Erlind Kamberaj 🤣👍

 • Super Djem Trima Fisnikèr Ale

  Super Djem Trima Fisnikèr Ale

  6 muaj më parë

  🤣🤣🤣🤣🤣😉

 • QUEENIE MacKenzie
  QUEENIE MacKenzie6 muaj më parë

  "An ambassador is an honest gentleman sent to lie abroad for the good of his country."

 • Genci Belba
  Genci Belba6 muaj më parë

  Kush eshte kjo NGA mbin keto çkontrribut Ka dhene kjo per pd

 • O K
  O K5 muaj më parë

  PDSH DO TE NDAHET NE DYSH.

 • Ylli Maxhari
  Ylli Maxhari4 muaj më parë

  Bravo I Madhi.cani

 • tit kulla
  tit kulla6 muaj më parë

  po ju afroet burguuuu

 • edmond Konika
  edmond Konika6 muaj më parë

  bobobobobobobobo ca esht kjo lulkuqe.

 • Leonora Gega
  Leonora Gega4 muaj më parë

  Sa para te ka dhene Berisha!

 • Safet Veizay
  Safet Veizay4 muaj më parë

  Brravo Kokalari .

 • Neo Leskaj
  Neo Leskaj6 muaj më parë

  Ti qenke nje cop injorante qe ben qe nuk kupton

 • Leta Tirane
  Leta Tirane4 muaj më parë

  Berisha vetem kerkon te shpetoje dhe ne gramat e fundit

 • Nuredin Hoxhaj
  Nuredin Hoxhaj6 muaj më parë

  Kio duket si flet, do fitoi sala per kete putn ka mbarur cdo gje

 • flamurtari1990
  flamurtari19905 muaj më parë

  Obobooo ça rruspie qënka kjo...të ka paguar mirë plaku merre?

 • Shpresa Sufka
  Shpresa Sufka6 muaj më parë

  Nje pyetje te thjeshte kame per kete te vete quajturen amerikane kushe perfaqson shtetin Amerikane aty kjo apo ambasadorja e nderuar eshte shume e thjeshte

 • Obvious

  Obvious

  6 muaj më parë

  @Ervin Topciu ok sorry po qe ta paskan shpla trunin esht e qarte!

 • Ervin Topciu

  Ervin Topciu

  6 muaj më parë

  @Obvious o baxhelle komentesh. Une jam me emer dhe me figure ketu. Marr shume me teper se sa thua ti me forcat e mia dhe jo nga politika. A e kuptove tani ti morr i kuq modest.

 • Obvious

  Obvious

  6 muaj më parë

  @Ervin Topciu cili esht sorosian aty dhe pse esht dicka e keqe per ty?

 • gzim atipi
  gzim atipi6 muaj më parë

  Çani mos u lodh, gazetarët në Shqipëri janë specialistë dhe analistë për jetën në Jupiter dhe analistë për trangujt e Muzeqesë!

 • Margherita Polizio
  Margherita Polizio6 muaj më parë

  Ti don Enverit tu come prap ate ku ishit se doni anarshi ju

 • sarandaslot sarandaslot

  sarandaslot sarandaslot

  6 muaj më parë

  Kjo e provaoj nga Enveri

 • Bardhyl Talani
  Bardhyl Talani6 muaj më parë

  Ko e ka gjet malcori i vicidolit ket zhele ?

 • Bashkim Salillari
  Bashkim Salillari6 muaj më parë

  Ku ka pa para ti per ato te shkreta ngele ne avjon shko hajde po mire ben meri ca leke se kane shume skan cu duhen

 • Zija Greca
  Zija Greca5 muaj më parë

  Kokolari duhet te jete paguar mir nga Sala

 • Meli Bullari
  Meli Bullari6 muaj më parë

  nga ka dal kjo mo arjan nga halete

 • ΑLKELJAN POLE
  ΑLKELJAN POLE6 muaj më parë

  thoji te bej na nje filem me pull asaj se se ka iden fare se car flet

 • Dritan Zenelaj
  Dritan Zenelaj6 muaj më parë

  Cani eshte komplet rrot gari.

 • Lindita Dhamo
  Lindita Dhamo6 muaj më parë

  Cani je ok.

 • Demir Kumrija
  Demir Kumrija6 muaj më parë

  Znj. Kokalari mund te jeni shume e pergatitur .por keni problem pranimin e te kundetve ne debat

 • Edlira Veijalainen

  Edlira Veijalainen

  6 muaj më parë

  Mos kjo po jep shembullin e vet te mosdegjimit e mospranimit te mendimit te te tjereve...

 • Eli Fier
  Eli Fier6 muaj më parë

  Pd vetem sokol olldashi e bente

 • Steven Lucas
  Steven Lucas6 muaj më parë

  Plehra, duke filluar nga kjo baxhello...

 • Gani Selmoni
  Gani Selmoni6 muaj më parë

  Kush e ka ftuar kete injorante te qelbur ne emision

 • shqip gaming
  shqip gaming6 muaj më parë

  Kjo eshte ne ajer fare

 • Shpetim Shehaj
  Shpetim Shehaj6 muaj më parë

  Duket kur flet kjo i paska ok gjitha mod ka bere shum Buki,,,kjo

 • Kodi Pagan Shqiptare
  Kodi Pagan Shqiptare3 muaj më parë

  Ky gregi Arjan hiç se kame ne qef po ka nje here me peleqen qe ja tregon troç

 • Akrepi
  Akrepi6 muaj më parë

  Kakalari: Ti bëj një gjë të mirë: Merr ato dollarët nga Berisha se ka vjedhur shumë dhe mbathja andej nga ke ardhur se dhe shtëpinë atje në Amerikë e ke me qira.

 • Akrepi

  Akrepi

  6 muaj më parë

  @Gjon Lekgjonaj Pjesërisht analiza jote ishte e drejtë, por të mendosh se Berisha (shkatërruesi kryesor i demokracisë) pra të marr në dorë fatin e shqiptarëve prap, kjo më duket absurde!?!

 • LUCKY ME

  LUCKY ME

  6 muaj më parë

  Po ku te mos te kete shtepi me qera kja rrjepacuke ,kjo ka 25 vite atje dhe nuk ka bere asnje dite pune, rrezik se jeton me welfare asistence nga shteti ,ska tuuuurp .

 • Bashkim Salillari
  Bashkim Salillari6 muaj më parë

  Nuk kuptojn keta Nje kufom qe hrcen

 • gabriele
  gabriele6 muaj më parë

  O KJO ZONJA NUK DI AS GJE QFAR ESHT BA NE SHQIPRI

 • Bardhi Fraholli
  Bardhi Fraholli5 muaj më parë

  Po mu dha rasti ta takoj ketu Ne Amerike Kete SORREN E KUQE

 • Tosi S
  Tosi S6 muaj më parë

  A lexon komente kjo zonja në krah te saj Sa ka

 • M Zherdi
  M Zherdi6 muaj më parë

  Çe ke këtë që paska haruarë shqipen vetëm me 23 vjetë në Amerika ik mojë baxh…

 • Ssh
  Ssh6 muaj më parë

  Arian qeni haha 😂

 • Petrit Rami
  Petrit Rami6 muaj më parë

  Nuk te kam njohur te till

 • Gezim Rakipaj
  Gezim Rakipaj6 muaj më parë

  O Cani shko meru a ujqerit, o trap.

 • Sotiri Gkika
  Sotiri Gkika6 muaj më parë

  Kokalari nje kufome momentale politike.Se shpejti edhe ajo non grada.

 • Ervis Cara
  Ervis Cara6 muaj më parë

  Sa her ta ka rras berisha

 • GDSstorm
  GDSstorm6 muaj më parë

  Burrnesh e jugut te shqiperis

 • Bujar Elezi
  Bujar Elezi6 muaj më parë

  Përse e ftoni kokalarin aty për të ulur nivelin e diskutimit .

 • Merfi Oxa
  Merfi Oxa6 muaj më parë

  Gjynaf per kete zonje se ka dhe nje mbiemer te nderuar

 • Niinn Biinn
  Niinn Biinn6 muaj më parë

  Grua plehër

 • Osmon Takja
  Osmon Takja6 muaj më parë

  Po pse nuk shpjegohet kjo shure kush eshte

 • MUZIKE DHE VALLË
  MUZIKE DHE VALLË6 muaj më parë

  👹

 • Roberto Roberto
  Roberto Roberto5 muaj më parë

  Po kur jsn 500 faldc nuk edenim procenal

 • Bardhi Fraholli
  Bardhi Fraholli5 muaj më parë

  Ajo flet sikur ka pire ASHASHH

 • zik zak
  zik zak6 muaj më parë

  Tani z.ambasadore te SH.B.A se ne Shqiperi do largohet; Pasi ne vend te saje do te vije Amerikanja Kokalari. Po kush e pyet kete more ne Amerike. more Ylli nuk po kuptojme perse e ke ftuar ne emision a per te degjuar proçkat e saje apo per ta pare ti sa e bukur eshte?????

 • Vale Vale
  Vale Vale4 muaj më parë

  Arjani bravo te doli ashtu si the ti

 • Bardhi Fraholli
  Bardhi Fraholli5 muaj më parë

  Po mu dha rasti ta takoj ketu Ne Amerike Kete SORREN E KUQE

 • Petrit Rami
  Petrit Rami6 muaj më parë

  Cani qeke djal I keq

 • roberto qirollari
  roberto qirollari6 muaj më parë

  O Ylli, ci ben qejfin kot kesaj ‘Zonje ‘ ‘amerikanes’ te madhe qe hiqet sikur do shpetoje Europen..

 • Jorgo Kociu
  Jorgo Kociu6 muaj më parë

  Cfare legena "gazetare ,,kemi o zot

 • Arben Lacka
  Arben Lacka5 muaj më parë

  Bravo Ylli hai preso bene per culo

Faqja Tjeter