Përplasje e fortë Çani- Kokalari: Berisha nuk e merr dot PD-ën! Aktivistja: Ti ja fut kot!

Argëtim

Emisioni i plotë: www.youtube.com/watch?v=R42oS...

Komente: 394

 • Kuq E zi
  Kuq E zi22 orë më parë

  Obobobobobo as ne kafene nuk e gjen Kete nivel kaq te ulet. Kjo Kokalari do ishte mire te kthehet andej nga ka ardhur...Per te ardhur keq qe nje person studion ne perendim dhe kthehet ne shqiperi merr pushken dhe mbron nje politikan te korruptuar... turp

 • Bardhi Fraholli
  Bardhi FraholliDitë më parë

  Mos harxho kohen kot Me SORREN…!

 • Bardhi Fraholli
  Bardhi FraholliDitë më parë

  BRAVO ARJAN JE SHUM I DREJTE

 • Bardhi Fraholli
  Bardhi FraholliDitë më parë

  Po mu dha rasti ta takoj ketu Ne Amerike Kete SORREN E KUQE

 • Bardhi Fraholli
  Bardhi FraholliDitë më parë

  Po mu dha rasti ta takoj ketu Ne Amerike Kete SORREN E KUQE

 • Bardhi Fraholli
  Bardhi FraholliDitë më parë

  Mja e nxorret ne emissione Ate injorantennnnn

 • Bardhi Fraholli
  Bardhi FraholliDitë më parë

  Harram Te qofte Buka amerikane per kaq vjet Stupid

 • Bardhi Fraholli
  Bardhi FraholliDitë më parë

  Asaj I ka ikur TRURIIIIIII

 • Bardhi Fraholli
  Bardhi FraholliDitë më parë

  Ajo flet sikur ka pire ASHASHH

 • Bardhi Fraholli
  Bardhi FraholliDitë më parë

  Qeroheni nga studio ate budallaqen

 • byzantineempire
  byzantineempireDitë më parë

  mallkuar qofte kush i ka thene ksaj serviles qe je e zgjuar dhe intelektuale , arritja e jetes se saj eshte mburrja qe ka pashaporte amerikane , si kuksianet kur arrijne ne angli me kamion

 • Rafaelo Cubano
  Rafaelo CubanoDitë më parë

  O Cani, pyete kete KokaKarin ku eshte Trump qe kjo shurra tha qe eshte e padiskutueshme qe do zgjidhet prape.

 • Shefqet Qato
  Shefqet Qato3 ditë më parë

  Fol e bertit moj kokolarke, por per aq sa lek te ka dhene sala,sa per komunikimin me personin ti po tregon nivelin e ulet jo si amerikane por si alabake.

 • Zefi Lepuri
  Zefi Lepuri3 ditë më parë

  O analista, ta lejme Sai Berishen, nje moment, kush djalli te nadretoje, dilni ju o shpiksa, te televizjoneve. Sali Berisha te na beje q far te doje... te pakten kalamajte qe na i ka dhene Zoti te na i ruje prej sorres, e ka dardha bishtin, mbrapa,

 • George Castriot Skanderbeg
  George Castriot Skanderbeg3 ditë më parë

  Ka marr Berisha mbeshtetje nga Republikanet thote kjo! Po ato 3 Senatoret Republikane qe lane punet e tyne edhe erdhen takunen Bashen?

 • Kristo Qoshku
  Kristo Qoshku3 ditë më parë

  a mund te thote zoja, mund te hyje garante zoja se amerikanet ja fusin kot. berisha eshte paster ska vjell ,ska vra,ska djeg, ska shkaterru,dhe kjo fut duarte nezjarr per berishen .krte e largoi populli qe e shkarkoi,ai vendos, ata we jetojne ketu jo ti skehaberin ketu.

 • Pjeter Bubaj
  Pjeter Bubaj4 ditë më parë

  SHPRESA E P.D.së,TEK BERISHA 77 VJEÇ ! Pthuh sa poshtë bjen ky soj-sorollopuri shqiptar milet?!More, ju që po bëni debat tek Klani,Çani dhe Kokalari.!Si e kuptoni ju kur diskutantë në faltore(foltore),se Berisha është e arthmja e P..D.së dhe vendit!Vaj-halli për Shqipërinë të jetë Berisha 77 vjeçar shpëtimtari i Shqipërisë dhe i P.D.së?.A nuk e kuptoni se po STONONI,me,shpresat tek ai që nuk ka lenë gjë pa bërë mbi Shqipërinë dhe shqiptarët.Ai është provuar në qeverisje dhe ka dështuar disa herë!Kujt i hyn në punë një plakush 77 vjeçar i dështuar pafundësisht.Si ka mundësi që ti shkojnë pas edhe dhumë të rinjë! A atje e shikojnë të arthmën qofshin dhe intelektual me në krye Berishën?!Pu pu ,sa poshtë bjen kultura dhe intelektualisht në këtë Shqipëri!.Të rinjë dhe Përsona politik pa vizion vetëm,që vetëm të fitojnë ç'farë mund të fitojnë qoftë dhe padrejtësht!Gjykoni o shqiptar se ku po e qoni ju dhe politika e P.D.së me Berishën në krye vendin tonë!?Jazek !

 • suzi koci
  suzi koci4 ditë më parë

  Kjo kokalari dhe cfar ka qe nderhyn ne politiken shqiptare Floriana Garo cfar kerkon qe nga zvicera Le te shkoje te mbaje pantallonat e burrit te saj dhe jo pantallonat e zotit Berisha

 • Admir Lumani
  Admir Lumani4 ditë më parë

  Cfare thote kjo Tartaruke kur Berishes edhe Republikanet e Bushit kan votuar pro mos hyejes se Berishes ne Amerik, kjo po qe i ben pune Berishes se po behet Presidentja e Amerikes, mortja cfare thote.

 • Prek Marku
  Prek Marku5 ditë më parë

  Z kokolari je shum larg me te verteten ti nuk mund te vertetosh kurr ate qe fantazon to per mbeshtetjen qe kerkon ti besh Beriishes .Hil anej nga ke ardhur.

 • Politically Incorrect
  Politically Incorrect5 ditë më parë

  Oho kjo Kokalari qenka idjote fare. Kjo ka llogjiken e nje rednecku hahah Amerika eshte mar peng nga Sorros thot kjo 🤦‍♂️. Arjani e kuptoj inteligjencen e ksaj haha

 • Bashkim Salillari
  Bashkim Salillari5 ditë më parë

  Kjo kokalari ka bere betimin qe ka mar nenshtetesin Amerikane dhe nuk i thote nje fjale Canit kur i quan Amerikanet ,,Gringo,,

 • Mr. Martenzit
  Mr. Martenzit7 ditë më parë

  Civilizimet me te forta qe kan hudh themelet e qyteterimit i benin bisedat e merrnin vendime vetem me burra e bota eshte ktu ku eshte sot, shif kto kurvat sot dhe e kupton se kto krijesa kan me shume hormone sesa tru. Ti dalesh berishes ne mbrojtje eshte ofendime inteligjence diten me djell 😂😂😂

 • Roberto Roberto
  Roberto Roberto7 ditë më parë

  Po kur jsn 500 faldc nuk edenim procenal

 • Jani Torra
  Jani Torra7 ditë më parë

  Po u kthye berisha do na ngel Rama dhe nja 20 vjet

 • Mikel Paluca
  Mikel Paluca8 ditë më parë

  Kjo shpifurinë çë më ben lojë aktoreske me të foluren me theks Amerikan, çë ka ikur dje në Amerikë, veçse po i ulë vlerat Sali Berishes. Njoh njerez çë kan mbi 50 vite në Amerikë dhe Flasin paster Shqip madje Dhe gegrisht. Mos i degjeneroni emisionet me funderrina si kjo monster!

 • Revolte
  Revolte8 ditë më parë

  Kjo zonja "kokpalari" cfar posti a posicioni ka qe na flet sikur din shum ? Apo hajde gjetem shesh e bejm pershesh .kjo esht thjesht nje emigrante e angazhuar politikisht qe ka nenshtetsi amerikane qe do te thot qe ska asnje lloj te drejte dhe denohet penalisht per gjera te pabaza qe thot por ne shqipri jemi aq dele sa i lejojm kta lloj te vijn e te perzihen ne gjerat qe kan te bejn vetem me shqiptaret e jo me shtetas qe as i intereson shqiprija apo jeta ne at vend po te dal nje avokat me forc e ti tregoj ksaj e shum te tjerve penalitet edhe ti nisin andej nga erdhen brenda nates

 • Besnik Korreshi
  Besnik Korreshi8 ditë më parë

  Fikse fare

 • Ni Je
  Ni Je8 ditë më parë

  Kjo kokalari qenka shum injorante do ja shohim bindjen se Saliu met pd

 • Gazi Vlore
  Gazi Vlore9 ditë më parë

  Po ik moj sa te ka paguar Sala

 • Qanil Tepelena
  Qanil Tepelena9 ditë më parë

  Cani po ja fut kot kokpalara e di me mire se ka punuar ne administraten e komunales atyre te pastrimit te rrugeve i di mir gjerat kjo se do qe te futet ne politik te bej lek

 • Miri alla
  Miri alla9 ditë më parë

  o Ylli tlutem nqs te vjen perseri ne studio kjo dhia , pyete sa e ka pagu berisha. Edhe pyetja tjeter qe ti besh eshte: si e shpjegon ajo pagesen qe ai r.q Ricard Grenel ka marr nga serbet dhe eshte e vertetume nga vet shteti serb. kte republikanet jane plehra.

 • liri test
  liri test9 ditë më parë

  pershendetje desha te them qe akoma prisni nga sala ju ku ai ska ber asgje kaq vite do bej tani asnje nga ata qe ishin e jan kurr sdo bejn po i shalla boft noj gje zoti se mjer populli

 • Dhiogjen Zhylati
  Dhiogjen Zhylati9 ditë më parë

  Sa shkoni ju te gjith pervec kungulleshkes erdhi edhe kjo perndo nje cop sepse shqiperia eshte vendi icopave dhe kur behet fjal per copa turen si kjo kungulleshka

 • O K
  O K10 ditë më parë

  PDSH DO TE NDAHET NE DYSH.

 • Arben Lacka
  Arben Lacka11 ditë më parë

  Bravo Ylli hai preso bene per culo

 • Arben Lacka
  Arben Lacka11 ditë më parë

  PDSB

 • Zija Greca
  Zija Greca11 ditë më parë

  Kokolari duhet te jete paguar mir nga Sala

 • Hapsyte
  Hapsyte11 ditë më parë

  Edhe Çani qe e ka mbeshtet Berishen me vite e ka kuptuar qe mare fund plaku Mere.Tashti do na binde kjo Sulfllaqja me Xaxiq qe ka ardh tja ngrefi doktorrit edhe njehere si ne vitet e arta 🤦‍♂️

 • Nick - Diamond Dash
  Nick - Diamond Dash11 ditë më parë

  Kjo biba eshte derguar nga grupi lobist qe ka paguar familja Berisha per heqjen e non grata. Kjo nuk perfaqeson as breket e saj.

 • G D
  G D11 ditë më parë

  Shko moj pastro ndonje hale ne Amerike

 • albania vlore
  albania vlore12 ditë më parë

  Femër histerike

 • Romeo Papanaoumi
  Romeo Papanaoumi12 ditë më parë

  Z. Kokalari ! Mos jetoni dhe shikoni endera me sy hapur. Enderat e tua dhe te kolegeve tuaj jane mbyllur ne kasaforte dhe se bashku me celesat jane hedhur ne oqean. Po te deshironi mund te hidheni me polumbar dhe ta kerkoni, me kryesorej eshte se nuk dini se ne ke oqean e kane hedhur... Provojini te gjitha oqeanet, ndoshta mbas shume perpjekjeve qe do te beni ndoshte mbas 100 vjeteve mundet ta gjeni. Nuk thone kot : " Shpresa vdes e fundit...

 • Shpetim Saraci
  Shpetim Saraci12 ditë më parë

  Ju jeni servilat e saliut turpe

 • Shpetim Saraci
  Shpetim Saraci12 ditë më parë

  Si eshte futura e Shqiperis ne dor te berishes komunisti i fundit e shkaterroj te djathten berisha ku ishte tete vite dhe do bej viktim lul bashen e gjithe familja eshte non grata

 • Alben Velcani
  Alben Velcani12 ditë më parë

  Te gjitha firmat ti bej publike ne tv .tu mbushen mendja popullit.qe ai i ka ato .

 • daut biba
  daut biba12 ditë më parë

  Nonenenonesku

 • 2018 Master
  2018 Master12 ditë më parë

  Kokakari Basha do ja fusi te gjithve ty berishes rames do bohet ca thot America gjith bota Po bo ca thojn ato jo mo ne

 • Fatmira Harizaj
  Fatmira Harizaj12 ditë më parë

  Moj kokamu::Tani u kujtove ti per shqiperine ku ti e ku grida

 • Rexhep Oshafi
  Rexhep Oshafi13 ditë më parë

  D. A. Sh. Eshte i. Amerikes por ka njerez te pa ditur per interes private shiten dhe blihen nga mafia . Rofte. Amerika. Edhe . Shqiperia do fitoje.

 • Rexhep Oshafi
  Rexhep Oshafi13 ditë më parë

  Ka. Ardhur . Nga. Amerika per te bere bizl Me njerez te koruptuar .

 • afet bakiji
  afet bakiji13 ditë më parë

  Kjo Kokëlarja eshte kokë-boshe totale

 • Maksim Jaupi
  Maksim Jaupi13 ditë më parë

  klok

 • Illyria Illyria
  Illyria Illyria14 ditë më parë

  PD e mbeshtesin dhe drejtojn injorantet.

 • Suba zzz
  Suba zzz14 ditë më parë

  Z kokalari ktheu dhe merre drejtimin e pd dhe mbylle ket problem me komunistet

 • Jorgo Kociu
  Jorgo Kociu14 ditë më parë

  Cfare legena "gazetare ,,kemi o zot

 • mhd krtsh
  mhd krtsh14 ditë më parë

  ca esht kjo llapiste kshu ? e fulliqi mbiemrin Kokalari

 • Rigels Ceka
  Rigels Ceka14 ditë më parë

  Kush eshte kjo kokakari

 • Fran Gjeloshi
  Fran Gjeloshi14 ditë më parë

  Zot na ruaj nga idiotet,vjen nje emigrante nga amerika e mirepaguar nga paret e vjedhura popullit dhe han mu......,ne emer te perendise (USA).

 • Rexhep Oshafi
  Rexhep Oshafi14 ditë më parë

  Fatekeqesi e madhe nje femer te flas ne emer . Sh. B. A sa me shpejte te testohet e pa ditur . Kerkon

 • Delvina Delvina
  Delvina Delvina14 ditë më parë

  ca esht kjo mor qe na flet si shum prefekte po ato qe vrau dhe zhduku saliu moj bushter , i lutem zotit ato qe i ka ben popullit shqiptare ja befte femijve dhe familes tende moj agjente rusise

 • Fatmir Kuco
  Fatmir Kuco14 ditë më parë

  Ne 97 kur Berisha ev dogji shkrumboj Shqiperin ku ishte kjo zonje apo nuk kishte lindur

 • Fatmir Kuco
  Fatmir Kuco14 ditë më parë

  Kjo zonje paska ardhur te shetoj lekuren e Sali dy gishtit 🤣🤣🤣

 • Fatmir Kuco
  Fatmir Kuco14 ditë më parë

  Si pelqen prandaj nuk kupton zonja 🤣🤣🤣

 • Fatmir Kuco
  Fatmir Kuco14 ditë më parë

  Kjo zojna mori mesime ne Amerik te treheqi zvarr te tjeret e te mari partin jo zonj me vota te ndersheme jo duke i vjedhur sic bejne ne Shqieri

 • Marko Laci
  Marko Laci15 ditë më parë

  O kokpalare?? Ke ardhur nga amerika oer tu bere miliardere?? Se ne amerike nuk behesh vetem ktu ne shqiperi behesh??

 • fani mersini
  fani mersini15 ditë më parë

  Amerikane ësht dhe kjo , me ke flet me shqiptaren ...kot mos fol...

 • Laurent Mitrushi
  Laurent Mitrushi15 ditë më parë

  Prap me Saliun ju !? O Zot kur do ta harroni këtë njeri

 • Edison Mehmeti
  Edison Mehmeti15 ditë më parë

  Evi kokpalara idiote komplet

 • Mehmet Ismaili
  Mehmet Ismaili15 ditë më parë

  Zoti Cani pse skuqesh si Mut kur fole kjo sepse nuk din cfar flet sepse je I Kapur ben lojen e tjeterkujt pra je arsleker.

 • Bashkim Braho
  Bashkim Braho15 ditë më parë

  Po

 • Ideal Bacaj
  Ideal Bacaj15 ditë më parë

  Ne 5 fjali, 4 i ka "un jam amerikane", ik zhduku ateher se sna hyn ne pune. Palaço grua kjo KokPalari

 • Mehmet Ismaili
  Mehmet Ismaili16 ditë më parë

  Bravo Kokelalri sepse keta Lopcaret ne Shqiperi Amerika thojn gjithmon !!!! Nuk flasin se Jan Zyrtaret Amerikan per ata qe behet llaf.

 • Mehmet Ismaili
  Mehmet Ismaili16 ditë më parë

  Zoti Cani, pse Po mbron Grigot !!!! Pra ti Po quan Grigo Amerikanet !!!! Kush je ti kush pjerrdh per ty!!!! Berisha do ti shkule tradhtaret nga Shqiperija kjo me revolucion qe Po shperrthen dhe I pandalshem .Ky revolucion do shkule Grigot ne Shqiperi zoti Cani !!!! Grigot Mafioze te Amerikes qe vetem me vjedhe Jane

 • Mehmet Ismaili
  Mehmet Ismaili16 ditë më parë

  Zoti Cani kush Jane keto Grigo !!!!? Nuk te kuptoj se nga vjen kjo fjali se cfar gjuhe I perket !!!! Berisha eshte Shqiptar dhe ne Shqiperi kane vendosur dhe vendosin Shqiptaret !!! Cpune kan Amerikanet me bere ligjin ne Shqiperi kush Jan keta Zyrtare Mafioze American qe duan te sundojne kombin Shqiptar zoti Cani !!!! Zoti Cani kush Jan keta Mafioze Zyrtar American qe I bejne presion Berishes !!!! Zoti Cani ti ben lojen e tjeter kujte hiqes si I zgjuar por je Agly je dhe arsleker pra kohte nuk din se cfar thua hiqes si I zgjuar por je trap .Berisha eshte Malesor I zgjuar Tropojan me gjak te paster Shqiptari dhe nuk ma merr mendja se ai do mposhtet nga Mafioze Zyrtar American ose nga Mafiozi SOROSI .Zoti Cani pse nuk thua asnje llaf per SOROSIN apo per djalin e tij Alexander SOROS qe ka ndikim te plohte ndaj kombit Shqiptar kjo sepse perdor arsleker tradhtar Lidera Shqiptar sic eshte Edi Rama , Lulezim Hamzai

 • Eva Hasaj
  Eva Hasaj16 ditë më parë

  Oflaka.idalt.shqipnis.meba.vaki.kja.prisidente!!!!!!????Po.sektu.vidhet.edo.biznesin.ktu

 • Eva Hasaj
  Eva Hasaj16 ditë më parë

  Okuku.perty.gjoja.po.flas.dicka.kput.qafen.megjith.berishen

 • Rakip Halilaj
  Rakip Halilaj16 ditë më parë

  Po qfar merreni mekët m**t Arjan qanin po ky është njeriu më me moral të dobët që egziston, po ky është një antishqipërar i thekur, përson që është i shitur te greku.

 • Armand Llukani
  Armand Llukani16 ditë më parë

  Hiqni Lulin te vere Berisha kata idjoten kryetare te PD . Çanit si ndahen idjotet kudo qe shkon , mire tja bejne ..😂😂😂😂🤓🤓🤓

 • Dumre Dumre
  Dumre Dumre16 ditë më parë

  Kjo qeka kare fare

 • Sokol Lloshi
  Sokol Lloshi16 ditë më parë

  Kjo kokpalara ka punuar ne departmentin e haleve publike ne qeverin trumpit edhe vjen na pordhe neve!

 • Bashkim Salillari
  Bashkim Salillari16 ditë më parë

  Cani shume po e kruan metitullin pezhòrativ Gringo ne perendimin e larget kur Amerika eshte shembulli demokracis

 • Eva Hasaj
  Eva Hasaj16 ditë më parë

  Si.berisha.si.ENVERI.njisoi

 • GDSstorm
  GDSstorm16 ditë më parë

  Burrnesh e jugut te shqiperis

 • Nukia Feti
  Nukia Feti16 ditë më parë

  Po ku ishte deri dje kjo zonja kur shqiptarët u vran për partitë dhe sfituan asgjë kjo fundërrinë do ta rregullojë Shqipërin mosni o Shqiptar se po merrni veten më qaf

 • Ruejda Raza
  Ruejda Raza17 ditë më parë

  Rakipi i di te gjithe si veten , qe bejne pazare biznesi me bandat e politikes , Harroi kur ja thau peshtypen ai droga ne studio , qe i kujtoi pazaret e felliqura .Ju lloj " gazetaresh e keni hak ate llagapin " kazan" se vetem zjeni corbe te prishur dhe e servirni per te , mos mare vesh publiku cfare ndodh ne realitet. Vetem kur ndonje kok krisur qe ja cjer masken pushteti kriminal, atehere marim vesh te verteten.

 • yea yes
  yea yes17 ditë më parë

  Ky than Cani asht argat i edi rama

 • yea yes
  yea yes17 ditë më parë

  Berisha kryetar i pdsh

 • Lefter Mucaj
  Lefter Mucaj17 ditë më parë

  Kokalari. Pse ti si republikane ndikon kaq shum apo esht trimi Fatmir Mehdiu shkaktar i gerdecit

 • Erjon Tomori
  Erjon Tomori17 ditë më parë

  Çufo me Bubin kaçurel, per te ardhur keq kush i degjon keta ne emision.

 • Error
  Error17 ditë më parë

  Se future te peshtire qe ke moj kokolari

 • Alma Sopi
  Alma Sopi17 ditë më parë

  Kjo Zonja me Kujton nje Shqipetare Dembel. Nuk punonte, por shkruante Poezi patriotike. Vinte me letra ne dore e me thonte mua; Hajde ne Komunitetin ku mblidhen Shqioetaret dhe Lexoji poezite e mia. Ti vjen nga Shqiperia edhe din me lexuar mire. Nderkohe Gruaja e vet kur ngriheshin me ikur, me thoshte, mos ke nje Liter Qumesht se Benit tja bej ushqimin. Beni ishte femija . Une mesova gjuhen, i bera 27 vite pune, ata te dy si puna kesaj Kokolarit akoma thone jemi Patriot. Por nuk punojne. Kjo Kokolari me nxjerr mallin e atyre.

 • Alexander Nikolli
  Alexander Nikolli17 ditë më parë

  Ti zonje je fundi i Americans kush te pyet ty Saliu esht nje kriminel dhe i korruptuar Prandaj mos luani me zjarrin ne se doni ta ngrini PD ata do e nxjerrin parti terroriste

 • Alma Sopi
  Alma Sopi17 ditë më parë

  Shko moj pastro halet e Amerikaneve, mos na u hiq si Amerikane moj Ijnorante. Edhe femijet tone qe kane lindur ne vendet e huaja, Flasin Shqip pa theks. Cote Ijnorante.

 • Sokol Lloshi
  Sokol Lloshi17 ditë më parë

  Po kush e njeh kte shurre ne Amerike!

 • Rita Bregasi
  Rita Bregasi17 ditë më parë

  Ku mer vesh kjo

 • Rita Bregasi
  Rita Bregasi17 ditë më parë

  U merzit ne amerik kjo zonja erdhi me mar rrogen ne Shqipri tani

 • Rita Bregasi
  Rita Bregasi17 ditë më parë

  Cani di me shume se ti

 • Rita Bregasi
  Rita Bregasi17 ditë më parë

  Nga dole ti moj

 • Ibrahim Hoxha
  Ibrahim Hoxha17 ditë më parë

  O komentus mos ofendoni me fjale te pista se njerzit nuk mendojne te gjithe njesoj respekti eshte e para

Faqja Tjeter