Ilir Meta tradhton Berishën për t’i shpëtuar shpalljes ‘non grata’ dhe arrestimit nga SPAK

Komente

 • Eduart Taci
  Eduart Taci2 ditë më parë

  Jeni ba bajat, o pamflet

 • Agron Krasniqi
  Agron Krasniqi7 ditë më parë

  Nese nuk shpallet non grada edhe ilir meta dhe nuk e arrestojen dhe i merret pasuria at here me vjen keq por se Amerika nuk ka bere asegje

 • Renaldo Nire
  Renaldo Nire7 ditë më parë

  Po e Fali usa kete verku ateher edhe usa nuk qeka me pak verku se ku plera

 • Edo Zemra
  Edo Zemra7 ditë më parë

  Sali Kriminelit shuuum Mir ja bejen taane,Sala eshte njeriu mai poshter ma kriminel ne Bote, Aiduhet zhduk nga faqja dheut ,,👹👎

 • GDSstorm
  GDSstorm8 ditë më parë

  Vera sa me shum te jetoj aq me e forte ketu e ka fjalen meta

 • GDSstorm
  GDSstorm8 ditë më parë

  O pamflet je genjeshtare me e madhe asnje nuk te beson

 • King KRS
  King KRS10 ditë më parë

  Hajnat jan ban bashk ska qei ndsn

 • Jeta Deliaj
  Jeta Deliaj10 ditë më parë

  P.o.na.can.koken.me.keto.brockullakur.del.ajo.amerikanja.na.vjen.per.te.vjell

 • Idriz Fier
  Idriz Fier11 ditë më parë

  Edhe ky ne te semes do te veje bashke me hajdutet dhe kriminelet e tjere. Disa do te thone sesi do t'i veje halli Shqiperise pa keta anti shqipetare qe dolen ne krye te vendit me shkollen e greves studentore te urise pa ushtruar nje dite profesionin per diplomen qe ua dhuruan????? Me mire do te behet, prandaj drejtesija duhet te flase shpejte dhe me ashpersine me te madhe.

 • Baki Brahimaj
  Baki Brahimaj11 ditë më parë

  Nuk e ha kaq kollaj amerika kete loj te felliqur te Ilir Metes tani vendi i tij eshte vetem burgu atje te qaj hallet bashk me sali Berishen dhe te tjer

 • Taqo Bala
  Taqo Bala11 ditë më parë

  NoBy

 • Bujar Nallbani
  Bujar Nallbani12 ditë më parë

  Ky eshte shkerdhata dhe hajduti me i madh i kombit shqiptar....

 • Meri Buona
  Meri Buona12 ditë më parë

  Populli kerkon realitetin te verteten Kjo qe thoni ju Pamflet ma do mdendja i di Shqiptari më fukara ne tru...Ne na zuri nata e rrugë me keto Mbeturina te ashtu quajtur Politicane ( de juro) .Kurse realiteti (de facto) keto jane te betuarit e ish Partisë mëmë te Katovices se Ramiz Alise që ju la trashigimi dhe amanet bijeve te bijeve brez mbas brezi të betuar per të mbajtur amanetin e baballareve te tyre. Shiko sot ne Parlamentin Shqiptare ne Qeverinë e atij vendi kush eshtë Deputet dhe kush Qeverisë sot ketu e 30 vite me parë një mbas një . Prandaj kemi vajtur ketu ku jemi duke pritur jo Europen jo Americen..jo sot po neser dhe ja ku nodhemi sot ne Shqiptaret po thuaj mbi 1mln.500mijë Shqiptare i ke në Emigrazione kan lëntë shtepi e katandi, dhe çdo dite po ikin nga ai vend .Rinija ato qe jan shtylla e një Shteti në Democrazi. Me ish Comuniste dhe bije Comunistesh kurrë nuk munde ndertosh nje Shtet Democratiche. Keto nuk jane as Democratë as Comuniste ,po thjeshte jane NeoComuniste Oligarchie e re Ladrone te mbykur ne karriket e tyre nga Corupsioni, Crimi mafiosa te dores se pare.Ustallare te Crimit e Corupsionit i ke per te gjitha janë te 100 njeqind e te 1000mijetave të predisposuar per të shkaterruar dhe destabilizuar vendin dhe Shqiptaret per interesat e tyre Mafiose .Ju flm🇦🇱🇺🇸

 • Marko Laci
  Marko Laci12 ditë më parë

  Po e ka zanatin e vet tradhtin profesionin e vet?? 30.vjet keshtu e ka shtyre mashtrime vjedhjet Vrasje??

 • Gjeline bukur .
  Gjeline bukur .13 ditë më parë

  Hajde se tradhtaret kta bashke jan e te gjith do shpallen non grada cai kan ber pollit shqiptar po ku ka me tradhtar se Ilir Meten doti qerohen hesapet

 • Google Rev
  Google Rev13 ditë më parë

  Ku Jan parat o Meta, se dhe ti kriminel.

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli13 ditë më parë

  Ojanan. Tegjith. Tenjejt. Lozin. Me. Popullin. E

 • Flamur Hamza
  Flamur Hamza14 ditë më parë

  Vetem llafe llafe dhe vetem llafe keshtu do veje kjo pune

 • No Name No Name
  No Name No Name14 ditë më parë

  Hajt hajri hajt kumri,nzerrja hajdinit futja ajvazit,meta e Salih Berisha nji soj te dyt Jan,emurrt ne qaf popullin more idjota.talenti

 • H H
  H H14 ditë më parë

  Po kush e thot këtë ? O pamflet , ju i shisni Pordhet ILIR METES ?? Turp për ju, se s'kini me çfar të merrni ? Meruni me SPAK , meruni me popullin situata ,qe nesër , nuk diskutohet , qe ky popull ,do "ulerine për bukë ? Qe nesër , çudia do të jetë " njerzimi do të blejë qirinjtë, kandili ndriçues me gaz ? Siç jam rritur unë ? Me ju o pamflet , iqeni dorë nga "mashtrimet dhe llafollogjit ,se boll e boll , i kini shumë të egzagjeruar , pa pikën e sigurisë, përgjegjësi ,pa pikën e një ,fundi ku do te delni ? Kimi kaq shumë kohë ç'far i thua këtij populli ? Mbete të shesesh... "Pordhet e Ramës kriminelit , por nuk ja u ble populli , Rama ËSHTË, mashkull , Dordolec i arave , Qenefave , i Hajduteris ? Mos , Na trego sa ka vajtur BORXHI , sa $$ miliardat ? Keti i trego , se mbetet Rehn , i METES, RAMES, Berisha , Basha, AMETAJ , Ambasadorja , qe nuk e ka haberi e politikes ? Pamflet , ju paguan populli , me taksat qe ju mbahen , dhe ju livadhisni me makina LUKSOZE ,DHE SHISNI PORDHET , ME PARAT E TJETER KUJT ? " T'ju bjerë zjarri dhe bomba atomike , që nuk ja kini me te drejte ketij populli."? Te kesh frikë nga borgjezia e re ? Se i thonë një fjale , eshte Haram PARA ? Vete gjer ku te vesh , dhe ,i humbet ,kur zoti e gjen gropën vet..

 • altin hatija
  altin hatija14 ditë më parë

  A sa buth e zgjuar eshte po kujt do ja hedhi ky kanser ziu ket8j populli po di i urryeri i te gjithve .e di friken dhe ģjynahet qe ka bere

 • rexhaj qamil
  rexhaj qamil14 ditë më parë

  Ilir meta esht njeriu ma I lig qe mban kjo tok shqiptaret mahajduti qe ka pas ndojher ne vendin ton prandaj NESe bahet ndojher drejtesi ky duhet te gjykohen pa meshir

 • Bardhok Brushtulli
  Bardhok Brushtulli14 ditë më parë

  Aedini. Sejubeson. Aqsthuni. Teverteta. Neket. Shihet. Rralitetit.

 • Daily Things

  Daily Things

  13 ditë më parë

  Fiks ke fol, paster, bukur, qarte.

 • çajup topova
  çajup topova14 ditë më parë

  Z.Meta porsi Bleta lule m'lule po na kërceka.

 • Nevrus Korreshi
  Nevrus Korreshi15 ditë më parë

  Po shpetoj iliri nga sekuestro e pasurise se vjedhur atehere te shkrihet gjykata se thate ne shtator ka arrestime per ca viti behet fjale kur te vdesin hajdutrit ti len testamente kalamanjeve qe jane pjella e hajduterve

 • Maria
  Maria15 ditë më parë

  Po me nji brim i bin kto

 • Enrik Rushan
  Enrik Rushan15 ditë më parë

  ehe kujt duan tja hedhin keta

 • Jamba 95
  Jamba 9515 ditë më parë

  PO NUK BENE SHBA KOMPROMIS ME TE KORUPTUARIT SHIFENI Z . LU PAS TAKIMEVE ME LULEN SHKONTE TAKONTE BERISHOVIC KUSE Z . KIM NUK E DI KU E KA ZYREN DHE JO TE KETE BERE SHBA BERE KOMPROMIS PER NON GRATA ME METEN SHE META E KA NEN QAJKE NON GRATA.

 • Foto Andrea
  Foto Andrea15 ditë më parë

  Keshtu eshte kur ne pushtet partia I zgjedhe vet debutetet dhe mbyllen shkollat e edukimit Shkolla e bagabondave te xhepistave ajdutve qe sot jane nje pjes politikan dhe nje pjes Gjyqtar talleni me popullin tridjet vjet. A' mundemi te presesh zbatim ligji nga keta politikan qe po te ishte Shkolla e edukimit do te ishin te regjistruar atje. Si kenga bagabond u ne sjam po bagabont me bere ti. Çfar te thuash me per keta.

 • Cristiana Bitri
  Cristiana Bitri15 ditë më parë

  Kriminel me i rrezikshme ilir floriri kok qypi hajduti

 • Dhimiter St
  Dhimiter St15 ditë më parë

  Ne burge e ke vendin bashke me berishen o maskara o kriminel o hajdut o badakshi

 • Rendco Rendering Limited
  Rendco Rendering Limited15 ditë më parë

  Po ky ban edhe si trim burr e ku je kok qoshe

 • Dona Donika
  Dona Donika15 ditë më parë

  Kujt i preket interesi eshte tradhetiSpaku pse po hesht??⚖⚖🇦🇱🇦🇱

 • Ziadin Cako
  Ziadin Cako15 ditë më parë

  Saliu eshte i pa riciklueshem.

 • Shery Dery
  Shery Dery15 ditë më parë

  Sa mire do te ishte qe te ishte vetem salihi, qe ka vjedhur, po' rama, meta, basha, Ruli ruci, e te gjithe keto qe gjoja kan qeverisur vendin, po tallen me popullin,,vendi ka nevoje per dy gjera drjtesi dhe kontroll qe ne kete raste eshte controlli i larte i shtetit, te tjeret jan rrena ose perralla me mbret, shqiperia nji vend i vogel me hajdut te medha,

 • Aleksander Beu
  Aleksander Beu15 ditë më parë

  😁😁😁

 • edmond Konika
  edmond Konika15 ditë më parë

  o pamfi tani po flet si ne lenovela po edhe bufi i din kto.

 • Nuzio

  Nuzio

  14 ditë më parë

  DRIDHE DHE KËTE RRADHË LIKE se shpëtove .

 • shpetim Muci

  shpetim Muci

  15 ditë më parë

  Endmond Konika. Plotesisht jam ok per tenenovela keto te politikaneve te Shqiperse. Me perpara si Ambsadori i Amerikes qe nuk me kujtohet emri.Qe erdhi Ambasador Arvizu.D.M Th.8 vite keta se Ambasadore.Por erdhe Ambasador Donard Lu.4 vite. Tane erdhi Ambasadore . Juri Kim.Ahre kemi 13 vite qe kane bere Telenovela qe kane mashtruar . Politikanet dhe Nderkombetaret. Jane Tradhetare te Popullit te.SHQIPERISE. Qe kur ishte Ambasador Arvizu. Na thoshte dhe Pamfleti dhe Avukat Ngjela.Na thoshnin Popullit ,te Shqiperise.qe do vine Hetuse nga Amerika qe do ti arrestojme Politikanet dhe 1 vit Ambasadore Juri Kim.13 vite te njejtat lalme qe thone.na mbajtenme shprese qe Ivestoj Amerika qe beri nje . Burg te sigurise te larter.Sa jane tallur me popullin e Shqiperise qe do kapen peshqit e medhenj qe thoshte Ambasadori Donar Lu.qe na bajten me shprese popullin e Shqiperise me genjeshra .Apo Rrena.dhe nuk i arrestotoj Amerikanet.keta Ambasadore hengren u gopen mire nga Politikanet e Shqiperise dhe bene Kxxe ne Amerike. Dhe kjo si Ambsadore Juri Kim po tallet me Popullin Akoma.xorri vetingun kapi mbi 1.200 gjyqetare te korruptuar dhe nuk denuan as nje .por i lane te lire per 15 vite mos punojne. KETU KA TRADHETI NGA DERKOBETARET cdo gjykate qe ka ne Shqiper dhe Politikanet jane Tradhetare te popullit Shqiperise. SHQIPERIA eshte e KAPUR nga MAFJA e shiperise dhe Derkombetaret . Qe nuk ka Patur Arrestime dhe nuk do kete Kurre Arrestime ne Shqiperi. Aq e pasur eshte Shiperia nga . Hidrokarbure dhe minjera e Qytetit ne BULQIZE te KROMI. Qe ka dhe doganet e Shqiperise.qe dogana ne Durres dhe sa dogana te tjera ka ne SHQIPERI.i komandon MAFJA e Shiperise dhe Derombetaret . Qe nuk ka avancim zhvillim Shqiperia ....dhe ....pike.

 • Hondo Hondo
  Hondo Hondo15 ditë më parë

  Mut Meta kak Berisha hale Luli e qenefi më i madh që i ka të gjitha ësht Ram tradhtari e krimineli i Shqiptaris. Ju lutēmi mos na dërdëllisni maskaradhëqet e këtyre qenefve të 30viteve se na bëhet mishi koqe koqe, por merini dhe plasini pa gjygj fare këto plehra agresive në Reç aty ku ja ka bër BE gati strofkën e fundit dhe gjith pasurit ti kthehen popullit.

 • Xhemile Tota
  Xhemile Tota15 ditë më parë

  Kesaj i thuhet ; Se politika e pa sinqert quhet tradhti.

 • Bashkim Neziri
  Bashkim Neziri15 ditë më parë

  N'a kenaqet me brockulla. Ai tallet me te gjithe dhe ne i besojme si qorra qe jemi. Kur te shkojme prapa diellit do ta kapim.

 • Taulant Braushi

  Taulant Braushi

  15 ditë më parë

  nuk tallet meta berisha apo rama, por tallen keta si puna e ketij pamlfetit qe i mbush mendjen miletit qe ne shtatore do behet gjedhurdia , do kapet meta brrisha rama. keta pamfletat dhe psedo analistet jane me te keqinj.

 • Βασίλης Χατζη
  Βασίλης Χατζη15 ditë më parë

  Batakcinjt edhe bastardet e kombit tone po shesin njeri tjetrin

Faqja Tjeter